Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 11:59   #151
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
hehe ja jak bym bardziej powierciła mojemu dziurę w brzuchu to by się zgodził na trzecie, z resztą on od zawsze mówił o trójce. U nas to raczej chodzi o wiek ja 33 mąż za rok 40 , no i trójka to juz mały armagedon w domu

Nulka zazdroszę że masz taką zorganizowaną rodzinę, jak ja bym chciała zrobić babci taką niespodziankę, no ale ja samymi chęciami nic nie zdziałam.
Może i faktycznie rodzinka woli taką impreze w domu, staroświeccy są trochę, dla mnie taka impreza to beznadzieja, wydamy pewnie nie mniej kasy, nalatamy się , narobimy no i żadna niespodzianka dla babci skoro impreza ma być u niej. Jeszcze znając moją babcię będzie latać jak to ona przy wszystkich bo ona przy stole nie usiedzi. Mój ojciec mówi że jej nie pozwolimy ale dobra, dobra wiadomo jak będzie. A padła jeszcze inna propozycja, zrobić imprezę u kogoś kto ma dużą chatę, czytaj u nas bo tylko my mamy dom... ja to bym się nawet zgodziła byleby babcia miała niespodziankę, ale po reakcji mojego męża żebym się nie wychylała wolę nawet go o to nie pytać, bo będzie zły, fakt że od kąd mamy dom wszystkie święta są u nas bo mamy najwięcej miejsca i to wkurza trochę bo też chciałabym się czasem pogościć
U mnie w rodzinie parze urodziła się dziewczynka(pierwsze dziecko) gdzie on grubo po 40 a ona 35 także nic straconego
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:06   #152
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Czy wasze dzieciaki jak zaczęły raczkować to też im na początku tak dupka na bok uciekała ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

W ogóle mój Julian jest bardzo leniwy . Najlepiej na zachętę do raczkowania chciałby tylko telefon lub pilot nic innego. Nawet jak ja jestem kawałek od niego to też nie próbuje do mnie "przyjść"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:21   #153
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devileek ja trochę czytałam na ten temat u innych autorów czy różne artykuły, ale mimo wszystko nadal jest mi trudno - co chwila gryzę się w język A Cohena mam z kolei Rodzicielstwo przez zabawę i też coś nie mogę się za nią zabrać A Julek na pewno się szybko rozkręci z raczkowaniem

Sadzacie dzieci przed pralką? (jeśli macie taką ładowaną z boku) Łucja uwielbia patrzeć na pranie 😂 To najlepszy sposób jak potrzebuję coś pilnie zrobić i ją "unieszkodliwić" na chwilę: posadzić przed włączoną pralką w krzesełku do karmienia 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Ooo Devileek teraz spojrzałam, że Wychowanie bez kar i nagród napisał A. Kohn, żyłam w przekonaniu że Lawrence Cohen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:32   #154
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dziewczyy pomóżcie. Jak moja mała teraz nosi ubranka z hm 68 i jeszcze chociaż miesiąc będzie w nich chodzila to na lato brać 74 czy 80?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My juz niektore rzeczy mamy 80. Wy chodzinki jestescie wiec nie wiem co Ci doradzic. Zreszta sukienki moga byc nieco za dlugie jesli beda rozmiar wieksze i to nic nie szkodzi. Tak samo krotkie spodenki. Moj starszak chodzil po 2-3 sezony w krotkich spodniach - najpirw byly do kolana a w kolejnym roku do polowy uda i wygladalo w obu przypadkach OK

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hmm dlatego chcę przeczytać wychowanie bez nagród i kar ale nie wiem kiedy to zrobię .Chciałam teraz przeczytac self reg ale książka wymaga trochę większego skupienia i jakos ostatnio nie idzie ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam self reg w kolejce

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieciaki jak zaczęły raczkować to też im na początku tak dupka na bok uciekała ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

W ogóle mój Julian jest bardzo leniwy . Najlepiej na zachętę do raczkowania chciałby tylko telefon lub pilot nic innego. Nawet jak ja jestem kawałek od niego to też nie próbuje do mnie "przyjść"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie leniwy, po co ma sie spieszyc. Bez stresu matka!!

My sie śmiejemy ze mlody czołga sie jak żołnież po poligonie ma identyczne ruchy rękami

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Devileek ja trochę czytałam na ten temat u innych autorów czy różne artykuły, ale mimo wszystko nadal jest mi trudno - co chwila gryzę się w język A Cohena mam z kolei Rodzicielstwo przez zabawę i też coś nie mogę się za nią zabrać A Julek na pewno się szybko rozkręci z raczkowaniem

Sadzacie dzieci przed pralką? (jeśli macie taką ładowaną z boku) Łucja uwielbia patrzeć na pranie 😂 To najlepszy sposób jak potrzebuję coś pilnie zrobić i ją "unieszkodliwić" na chwilę: posadzić przed włączoną pralką w krzesełku do karmienia 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Ooo Devileek teraz spojrzałam, że Wychowanie bez kar i nagród napisał A. Kohn, żyłam w przekonaniu że Lawrence Cohen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez pralka jest hitem!

Jade dzis zlozyc wnioski na dowody osobiste dla dzieci. Starszakowi sie skonczyla waznosc w grudniu wiec beda mieli teraz oboje nowe.
A jakie fajne mam foty na te dowody ahh fajna fotograf nam sie tafila. Chlopaki fajnie wspolpracowali z nią!
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:33   #155
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestka ma dziś ciężki dzień przez zęby, przez co ja jeszcze gorszy.
W dodatku spadła mi rano z łóżka, proso na buzie i panele. Wrzask był niesamowity. Ma limo pod okiem i guza na czole wraz z siniakiem... nie wiem czy jechać na prześwietlenie czy nie...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:33   #156
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Devileek ja trochę czytałam na ten temat u innych autorów czy różne artykuły, ale mimo wszystko nadal jest mi trudno - co chwila gryzę się w język A Cohena mam z kolei Rodzicielstwo przez zabawę i też coś nie mogę się za nią zabrać A Julek na pewno się szybko rozkręci z raczkowaniem

Sadzacie dzieci przed pralką? (jeśli macie taką ładowaną z boku) Łucja uwielbia patrzeć na pranie 😂 To najlepszy sposób jak potrzebuję coś pilnie zrobić i ją "unieszkodliwić" na chwilę: posadzić przed włączoną pralką w krzesełku do karmienia 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Ooo Devileek teraz spojrzałam, że Wychowanie bez kar i nagród napisał A. Kohn, żyłam w przekonaniu że Lawrence Cohen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajny patent masz na córcię a długo tak posiedzi?
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:35   #157
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dziewczyny pytanko podobaja mi się te ogrodniczki no i jeszcze ta cena 69,99 zawsze chciałam mieć ale zastanawiam się czy nie jestem za stara na takie ciuchy wypada po 30? założyłybyście

Ps Majka znów zasnęła sama na macie ito bez marudzenia, bawiła sie aż tu cisza patrzę a ona spi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (82,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprod (1).jpg (128,2 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez baby2
Czas edycji: 2018-02-28 o 12:45
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 12:35   #158
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
My juz niektore rzeczy mamy 80. Wy chodzinki jestescie wiec nie wiem co Ci doradzic. Zreszta sukienki moga byc nieco za dlugie jesli beda rozmiar wieksze i to nic nie szkodzi. Tak samo krotkie spodenki. Moj starszak chodzil po 2-3 sezony w krotkich spodniach - najpirw byly do kolana a w kolejnym roku do polowy uda i wygladalo w obu przypadkach OK







Tez mam self reg w kolejce







Nie leniwy, po co ma sie spieszyc. Bez stresu matka!!



My sie śmiejemy ze mlody czołga sie jak żołnież po poligonie ma identyczne ruchy rękami







U nas tez pralka jest hitem!



Jade dzis zlozyc wnioski na dowody osobiste dla dzieci. Starszakowi sie skonczyla waznosc w grudniu wiec beda mieli teraz oboje nowe.

A jakie fajne mam foty na te dowody ahh fajna fotograf nam sie tafila. Chlopaki fajnie wspolpracowali z nią!

No może się czepiam go hah może nie załapał jeszcze co dzięki temu moze robić :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:15   #159
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda dzięki. Nocka tragedia.
Hmm a jakieś inne łyżeczki? Może trzeba go czymś zająć? Albo dać sam owoc pognieciony albo do raczki. Ja wczoraj wróciłam te placki z kaszki mannej i Niko wcinał sam az miło!

Xzora dzięki
Słodka Klaudia
Nie szklane, prawidłowa nazwa to self storage, magazyny samoobsługowe (w tv jest program „wojny magazynowe” i to jest takie cos tylko w Europie raczej budują w halach niż na dworze)

Minini biedny E. dobrze, że nic poważnego sie nie stało!

Baby dzięki

Sill dzięki

Morelle mi tez te placki nie smakowały ale mały i Tz wcinali
Biedna Pestka

Dziewczyny napisałam co to te boksy u Xzory
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:21   #160
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio
Biedny Niko, Hugo niestety podobnie bidul taki zasmarkany i już ma dość wybierania noska nie mówiąc o odciaganiu wszystko kończy się histeria.

Dostał antybiotyk i myślę właśnie czy mu podać...

Minini
Dzięki, a Eryk to kaskader widzę

Beby 2
U nas z babcią jest tak, że ona ledwo chodzi bolą ja kolana i nie chciała iść nigdzie, ledwo ja na wigilię wyciagnelusmy z domu, więc było jasne że będzie u niej.
Zlatuje się cała rodzina z Włoch, Niemiec i Anglii.

Devileek
Hugo jesz nie raczkuje... Nie pomogę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:27   #161
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos - miło czytać, ze wasza noc lepsza. Moja córka tez wstaje po 6tej. Na szczęście nie zawsze, czasami do 7.30 pośpi.

Devileek - na początku jak Klaudia pozycje czworaczna zaczynała robić to dupka jej na bok uciekała.

Siilmariien - Klaudia tez lubi patrzeć na pranie. A jak pralka jest pusta to zagłada do bębna - tak sie pochyla ze chyba niedługo wyląduje w środku

Minini - fajnie, ze jestes zadowolona ze zdjeć chłopaków. Ja chyba od razu paszport zrobię...

Morelle - biedna Pestka, strasznie sie potłukła.Promienie rtg nie są obojętne dla organizmu, wiec ja bym sobie darowała.

Baby2 - ja bym założyła. Fajne są. W ogole to kupiłam sobie spódnicę ogrodniczkę

Devileek - nie czepiaj sie Julka. Im wolniej sie rozkręca tym wiecej spokoju dla ciebie.
Ja np w kuchni nie bardzo mogę coś zrobic jak nie mam Klaudii na rękach bo wiesza mi sie na nogach. A jeszcze jak mam legginsy to łapie za materiał, który nie jest żadną podporą i jest duże ryzyko ze walnie głową o płytki.

W ostatnich dniach tez juz stojąc trzy razy puściła się rekami. Dobrze, ze ją złapałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Taedio - No to juz wiem o co chodzi z tymi boksami kojarzę ten program wojny magazynowe

Mała! Zrob Hugo CRP jak sie wahasz czy podać antybiotyk.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 13:31   #162
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

hehe to może cos takiego się przyda dla wstających maluchów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e028d06c40c0966b8e55910f4a21.jpg (25,5 KB, 45 załadowań)
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:37   #163
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle, o matko, współczuję. A jak się Pestka zachowuje po tym upadku? Nie wiem sama czy bym jechała.

Baby, ja po 30 i bym brała

Devileek, mojej młodej jak ostatnio piłeczkę odsunęłam to jej pieseł przyniósł, tyle było raczkowania
Czytam to co wrzuciłaś i doczytać nie mogę pozniej się odniosę

Siil, na moją pralka nie działa, za to motyl ten, ktory Morelle polecała, owszem. Potrafi z nim posiedzieć w krzesełku dość długo jak na nią.

Anusia, to ciekawe z Amcią. A jak teraz Wasze rd wygląda?

Nulka, ja się zaręczyłam w hotelu Młyn we Włocławku




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:38   #164
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devilek Niko dupka uciekała na początku
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:55   #165
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, o matko, współczuję. A jak się Pestka zachowuje po tym upadku? Nie wiem sama czy bym jechała.

Baby, ja po 30 i bym brała

Devileek, mojej młodej jak ostatnio piłeczkę odsunęłam to jej pieseł przyniósł, tyle było raczkowania
Czytam to co wrzuciłaś i doczytać nie mogę pozniej się odniosę

Siil, na moją pralka nie działa, za to motyl ten, ktory Morelle polecała, owszem. Potrafi z nim posiedzieć w krzesełku dość długo jak na nią.

Anusia, to ciekawe z Amcią. A jak teraz Wasze rd wygląda?

Nulka, ja się zaręczyłam w hotelu Młyn we Włocławku




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziś kolejny dzień powtarza się schemat że zjada pierwszy i ostatni posiłek jako butle. W środku dnia niechętnie. Z kubka też próbowałam i nie O 6.40 zjadła 240ml potem wstała i o 10.30 wmusiła 100ml i dorobiłam jej kaszke z owocem no to zjadła ok 100ml. o 12 zjadła 180 ml mleka bo była padnięta i nie miała siły walczyć a widać że była głodna a ona głodna nie uśnie. Teraz zjadła 150 g zupki i zobaczymy co dalej. W między czasie staram się podawać jej kawałki owocu/warzywa ale to nie nazwałabym jedzeniem to takie próbowanie.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:56   #166
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
hehe to może cos takiego się przyda dla wstających maluchów
Przyda na pewno! Tyle, ze pewnie z Ali wiec bedzie szło przez 2-mce. Moja w domu chodzi z opaską frotte

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, o matko, współczuję. A jak się Pestka zachowuje po tym upadku? Nie wiem sama czy bym jechała.

Baby, ja po 30 i bym brała

Devileek, mojej młodej jak ostatnio piłeczkę odsunęłam to jej pieseł przyniósł, tyle było raczkowania
Czytam to co wrzuciłaś i doczytać nie mogę pozniej się odniosę

Siil, na moją pralka nie działa, za to motyl ten, ktory Morelle polecała, owszem. Potrafi z nim posiedzieć w krzesełku dość długo jak na nią.

Anusia, to ciekawe z Amcią. A jak teraz Wasze rd wygląda?

Nulka, ja się zaręczyłam w hotelu Młyn we Włocławku




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niezły pomocnik z pieska



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 15:32   #167
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
hehe to może cos takiego się przyda dla wstających maluchów

Śmieszne to coś, ale pewnie przed niejednym guzem uchroni

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Emmos - miło czytać, ze wasza noc lepsza. Moja córka tez wstaje po 6tej. Na szczęście nie zawsze, czasami do 7.30 pośpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przepraszam, ale to dla mnie pocieszające



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Kurcze, nie mogę znaleźć fotografa na chrzciny, nikt nie chce pracować w święta A ja potrzebuję tylko na 2h, godzina kościół i godzina restauracja. Chyba otwieram dg, bo widzę, że jest nisza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 16:02   #168
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Zdrówka dziewczyny dla wszystkich chorowitkow

Xzora- świetnie Klaudia siedzi przy tym pianinku. My mamy z melissa takie coś , ale jest w garażu bo tego brzdąkania nie mogłam znieść niestety 😭🙈
Wystarczy mi ze mój starszak od rana udaje szlaban pociągowy i ciagle chodzi i robi ding ding ding 😩🔫🤣🤣

Na diastasis ćwiczę jak mam czas i pamietam. Często wieczorem , ale zaraz od tego zaczyna mi się chcieć mocno spać 😏
Te ćwiczenia są bardzo nudne .

Minini - super, ze Ci tak idzie z dieta wegańska.
Mi nie wychodziło zupełnie. Miałam ciagle zawroty głowy i zero energi do życia oraz spadek laktacji.
Ja nie wyobrażam sobie życia bez jajek. Uwielbiam żółty ser typu cheddar nie wspomnę o lodach . Żadne wege sorbety ani inne mixy mi nie podeszły , a jest tego u nas masa.
Ja jestem osoba , która nie lubi zbytnio chleba kanapek jakiś czy kluskowo-kaszowych dań. Nie lubię tez zbytnio ziemniaków. Moja ulubiona potrawa jest jajecznica i surowa papryka 😂😜
Nie jest tez jakoś mega mięsożerna i gdyby mięsa nie było to bym go nie jadła, ale jajka? Kurde chyba bym je sama zaczęła znosić z desperacji

Devilek- o słodycze się nie martw jest wiele słodyczy bez białkowych Myśle ze jakbyś już się zdecydowała na dalsze kp to przydałby się jakiś dietetyk żeby coś doradzić
Mój starszak się sam odstawił wiec ja jakby miałam łatwiejsze rozwiązanie problemu. Czasami myśle , ze jego organizm zadziałał obronnie w taki sposób 🤔

Ta dieta poprostu nie jest dla wszystkich. Dla mnie tez była bardzo czasochłonna .

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Ja jestem tak zmęczona ze chyba zacznę chodzić spać o 21-22 najpóźniej. Czy jest tu jakieś dziecko , które nie ma praktycznie drzemek?
Mój Maxiu ma drzemki dwie po 30min w tym jedna na dworzu.
Nie jestem w stanie nic zrobić bez plaszki przyklejonej do mojej nogi.
Dostałam jumperoo i ciagle się bije z myślami żeby go użyć. Gadałam ze stara terapeutka starszaka i mówiła ze jeśli już to 20min maksymalnie na cały dzień. Jest do duże wiec nawet mi się nie chce tego wyciągać . W krzesełku do karmienia nie posiedzi długo. Co najwyżej w huśtawce która już co raz bardziej się kurczy do jego gabarytów 😏
Mój Maxiu już nosi rozmiar 80 😜😆🙈
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 17:00   #169
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mała, kciuki za Tymona! Na pewno da radę biedny Hugo. Zdrówka

Minini, myślę że po 5 będzie już widać jakiś efekt zaciskaj zęby i niech moc wzrasta
Szkoda że Erykowi się znowu pogorszyło ale Wam stracha narobił! Dobrze że nic się nie stało ostatecznie.

Cdn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Baby, faktycznie te 200+ zł to nibsa jakieś ogromne koszta. Szkoda że reszta rodziny tak podchodzi do sprawy.

Nulka, piękna dziewczyna Wojtek nie kuma słomki, tubki z Hipp też nie chce zassać

Morelle, ja dziś wstałam o 6

Emmos, brawo za noc

Silii, dobry patent z pralka nie wpadlabym na to:p

Morelle, biedna Pestka. Aż tak łupnela mocno? Nie wiem co Ci poradzic. Jak macie się martwić to jedz...

Xzora, moja robota w kuchni też tak wygląda że młody wisi mi na spodniach...

Nie mogę was nadrobić do konca bo młody wyje eeeh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 17:04   #170
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Laski, zapytajcie proszę Vadi z jakiej strony zamawiała dekoracje na chrzciny. Będę wdzięczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 17:19   #171
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos - my mieliśmy podobnie z fotografem na chrzest. Duza cześć odpisywała ze albo nie pracuje w święta albo wyjezdza. Na szczęście udało nam sie znaleźć i jesteśmy zadowoleni ze zdjeć. Fotograf miał tez super kontakt z Klaudia.

Samantha - jak ci sie nudzą twoje ćwiczenia to polecam te, mi sie podobały:
https://m.youtube.com/watch?v=jUVotINqn-Y

Ja tez nie wyobrażam sobie siebie na diecie wegańskiej. Pomijając alergie, bez dużej porcji białka jestem mega głodna. Wlasnie zjadłam wcześniej kolacje - 250gr krewetek, bo miałam bezmięsny obiad i mnie strasznie ssało.

Jadłospis:
Jajecznica z 3 jajek, 2 kromki chleba gryczanego
Kakao z miodem
Suszony ananas
Kanapki z tahini
Makaron gryczany z czosnkowym pesto
Rosol z marchewką
Pestki słonecznika Krewetki

Straszny głód mi dzisiaj doskwierał.

Musiałam wygooglować to jumpero - po naszemu skoczek. Do kupienia, ale nie słyszałam zeby ktoś znajomy używał. Klaudii by sie pewnie spodobało, tylko wlasnie obawa jak to wpływa na biodra, stawy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Laski, zapytajcie proszę Vadi z jakiej strony zamawiała dekoracje na chrzciny. Będę wdzięczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Partybox.pl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 17:23   #172
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Laski, zapytajcie proszę Vadi z jakiej strony zamawiała dekoracje na chrzciny. Będę wdzięczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja szukam sukienki .... dla siebie w związku z chrzcinami
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 17:33   #173
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja szukam sukienki .... dla siebie w związku z chrzcinami

Ja mam zapisane sklepu vubu, fashionata, airydress, no i Zalando ma fajne sukienki.

Emmos, pozdrowienia od Vadi. Zapracowana jest i nie ma czasu wpaść do nas.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 17:52   #174
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Król pozdrawia wszystkie ciocie IMG_1519840323.011083.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 18:24   #175
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devileek
Moje jeszcze nie przyszły, świetny J

Dziewczyny Hugo jest tak zawalony że w życiu takiego kataru nie widziałam. Gorączka też już jest przespał praktycznie cały dzień. Jak nie śpi to płacze, a ja z nim... Strasznie dużo tej wydzieliny. Mam leki pomogą i jutro będzie choć ciutke lepiej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 18:34   #176
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Baby2 - jestes pierwszą mamą, ktora odstawiła od piersi. Az mnie zebrało na mysli o naszym karmieniu z Klaudią - poki co obie czerpiemy z tego korzyści i chce karmić dalej.

Widzę, ze sporo was mysli o wychowawczym... dla mnie ten rok z dzieckiem to taki czas optymalny. Ciekawe czy nie zmienię zdania tydzień po powrocie do pracy? Na wychowawczy można przejść w każdej chwili?

Nulka - ciekawe rzeczy piszesz o miodzie. Ten pyłek pszczeli i propolis mnie zaciekawiły. To samo pytanie co Emmos mi sie nasunęło - sprzedajecie wasze produkty? Mi wcześniej miód kupowała babcia, miała kontakty z hodowcami.




Współczuje podgryzania przez Łucję. Super, ze @ nie przeszkodziła w zajęciach. Tabata na rozgrzewce - nieźle!
A tłuszcz skubaniec jest oporny, potrzeba duzo cierpliwości. Trzymaj dietę a efekty na pewno przyjdą. O trampolinach pamietam ze Vadi pisała, ze źle wpływają na mięśnie dna miednicy.

Miałam wam pisać ze Klaudia mniej upada, ze nauczyła sie z pozycji pionowej sprawnie schylać i przechodzić w pozycje czworaczną, a tu miałyśmy wypadek. Ma rozcięcie pod brwią - strasznie sie zestresowałam jak to zobaczyłam. Trzymała sie krzesła, straciła równowagę i zaczęła lecieć do tylu. Chciałam ją przytrzymać a w rezultacie pchnęłam do przodu i Klaudia walnęła przodem głowy o krzesło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że u Ciebie też ekstremalnie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos taaa kaloryfer bedzie

Nulka a kiedy cos będziecie mieć?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Niko ma 39 st gorączki, kaszel i katar, rumieńce głowa gorąca a ręce zimne, musiałam mu ubrać dodatkowa warstwę bo miał wręcz sine dłonie
Zdrówka!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 18:38   #177
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Przypominam o ankiecie w razie czego jakby ktoś ju miałam sprecyzowane plany na razie co do zgodności jest 23 czerwca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 18:41   #178
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devilek - ekstra Julek wyglada w tej koronie

Mała! Biedny Hugo, musi go strasznie męczyć oby leki pomogły!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 18:52   #179
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Samantha, już sobie wyobrażam jak starszak dostaje szału bo mu Max demoluje LEGO😍 moje dziecko cmoka podłogę.

Taedio, biedny Niko. Jak nocka? Oby choróbsko się nie rozwinęło przez noc.
Będziemy próbować kaszkę ale on nam z doidy nic poza woda nie chce. Jak jest niezadowolony to z łyżeczki nic nie zje. Będziemy chyba z butelki próbować bo wczoraj jak wróciłam to mąż miał w oczach mieszaninę mordu i strachu a dziecko nie może być głodne przecież!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Mała, biedny Hugo! Oby szybko się wykurował. A szczepienia nie uciekną!
Problem w tym że mnie nie ma często wieczorami kiedy on teoretycznie powinien spać na noc. A on się potrafi obudzić po 30 minutach i wyje. Nie da się go wtedy zabawić ani nic tak jak w dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Nie pochwaliłam się że byliśmy na szczepieniu. Młody ok. Waży 8,5kg, wzrost 68,5 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze waży prawie tyle co moja, a moja jest sporo dłuższa i wygląda i tak na grubszą

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Mała! Biedny Hugo szkoda, ze impreza was ominie, ale co zrobic. Najwazniejsze, zeby Hugo szybko doszedł do siebie.

Taedio - współczuje ciężkiej nocy, duzo zdrowia dla synka i siły dla ciebie!

Emmos - pytałaś o zabawki. Moj mąż mówi, ze Klaudia ma mało zabawek, a mi sie wydaje, ze teraz jest na takim etapie, ze niezależnie co by jej sie kupiło i tak sobie sama znajdzie lepszą zabawkę w domu. Aktualne hity to centymetr i kable. Mata edukacyjna dalej w użyciu, ale jako tunel (nasza ma taką opcje). Bawimy sie tak, ze Klaudia raczkuje przez tunel a ja czekam po drugiej stronie, albo w akuku. Huśtawka tez w użyciu - dzieki niej można w spokoju zjeść, wczoraj nawet w niej zasnęła.

W bawialni podoba jej sie stolik majsterkowicza (staje przy nim, tam jest duzo drewnianych śrubek, młotek), grzechotki na sznureczku którymi można walić. Odkryła w sobie tez talent muzyczny brzdąkanie na pianinku bardzo jej sie spodobało, ale chyba nie chciałabym słuchać takich dźwięków w domu.

Morelle - udało ci sie w lutym nic nie kupić poza tymi zakupami na koniec miesiąca? A z tym wysadzaniem Devileek wstawiała artykuł ze nie ma żadnego sensu i tylko szkodę moze wyrządzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak udało Ale dziś już ostatni dzień, więc naklikałam w hm... pościel i okazuje się, że facet pomylił się w rozmiarze kołdry i będę musiała wszystko zwrócić Już pominę, że zablokowane ponad 600 zł...

Ale fajnie siedzi przy pianinku

O jaki artykuł chodzi? Przeoczyłam.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Brawo za wizyty u pacjentow. Szkkda ze Mlody tak wyl pod twoja nieobecnosc. Moze wiecej jedzenia naszykuj męzowi i niech daje zanim mlody sie na maksa rozwyje? Kciuki!!

A zabiegi... 10? O f.ck jeden to 70zl Mialam nadzieje ze tak z 5 wystarczy!




Super decyzja!



Jakie trudn. Moja dieta jest wegańska od 3 tygodni. Za wyjątkiem dozwolonych 3 żółtek w tygodniu. Odkad mam rozpisane menu to jest super!
Niestety u mlodego znow pogorszenie.

U nas jest podobnie z dziecmi - mlody jak slyszy starszaka w pokoju to musi tam isc. I oczywiscie jest afera o klocki bo mamo on mi przewrócił/zabrał/obślinił/wszedł/ ogolnie chcialby go tam w pokoju ale niech mu nie dotyka jego rzeczy. Rozwiazuje to tak ze daje jakiegos chlopka z duplo albo autko i tak pobawią sie nawet dluzszą chwile



Dużo zdrowia dla Hugo! Oby szybko przeszlo! Kciuki za wizyte, daj znac co lekarz powie.




Mnie boksy sie kojarzą z końmi w stajni także wyjaśnij o jakie boksy chodzi bo chyba nie o te do trzymania koni



Kup albo zrób sama dla Klaudii tablice manipulacyjną! Super sprawa!


Wczoraj mlody nam spadł z łóżka wieczorem. Uspalam go i poszlam sie kąpać, zazwyczaj jak sie przebudził to kwękał albo plakał a wczoraj cisza. Siedzimy z mezem na kanapie, oglądamy wojewodzkiego a nagle taki huk na caly dom! Zerwalismy sie do sypialni a ten juz zdążył do drzwi sie doczołgać. Biedny tak plakał. Musial niezle uderzyc na szczescie szybko sie uspokoil i spal spokojnie. Wystraszylam sie bo dzwięk uderzenia byl serio poważny. Ale wszystko ok dzisiaj.
Matko, widzę że jakaś epidemia :/

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Nie opłaca mi się wracać na pół etatu za 1000 zł gdzie bym musiała wynająć opiekunkę i dojechać do pracy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to racja
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 18:52   #180
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora - dzięki obczaje sobie ćwiczenia
Ja bym pękła od ilości chleba w Twoim jadłospisie.
Ja jem kromkę na dzień , a czasami w ogóle . Często zwijam sobie ser żółty ze trzy plastry kroje szybko pomidora lub ogórek lub łapie avocado i tak się odżywiam 😏
Ze starszakiem suchdlam tak porządnie dopiero jak on miał prawie 2latka. Wtedy w jeden miesiąc moj brzuch zrobił się z wydetego prawie płaski. Teraz to będzie nie możliwe bo mam dużo pomarszczonej skory. Niestety duży Maxiu rozepchal mnie ostrzej .
Co zrobić.

Mała - oby leki pomogły Hugo

Na zatkany nosek dobra jest maść majerankowa.
Można tez do miski z gorąca woda najlepiej szklanej zakroplic olejek z eukaliptusa lub mięty. Super na noc sprawa . Można tez dodatkowo zaparzyć majeranek i w to dać olejki. Tylko po 2-3krople bo jest silny.

Kupiłam wielorazowe saszetki na Shake czy domowe jogurty na wypady do parku dla chłopaków.
Tamta wciskarke oddam bo nie będę zaśmiecać globu plastikiem skoro jest tego alternatywa.
Kupiłam na amazon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 521317EB-61A2-4F78-B0F1-3C79F301C3E8.jpg (84,1 KB, 43 załadowań)
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.