Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-01, 13:20   #241
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Darietta - Klaudia dwie pierwsze drzemki tez na po 30min, dopiero trzecia trwa 2h. Kciuki, zeby Wiki ładnie spała i przestała byc marudna.

Karolinuusia - Klaudia zaczyna jeść to co ja: kasza jaglana z jabłkiem, jajecznica, smothie z jabłka i marchwi. Były tez płatki owsiane. Z mięsa poki go kurczak, ale na dniach dostanie tez rybę.

Emmos - potwierdzam, ze nie jest łatwo z takim porannym wstawaniem. Pipusia całkiem ładnie brzmi, dzięki!

Ja tez nie karmie blisko ścian i pozwalam Klaudii bawić sie łyżeczką.

Emmos - u mnie chrzestna przyjechała z bukiecikiem. Nawet nie wiedziałam, ze jest taki zwyczaj.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 13:38   #242
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, ja sukienki dla Ami jeszcze nie wybrałam, ale wiem co będzie miała na głowie tego typu wianuszek/opaskę z kwiatów

https://filipola.com/produkt/wianek-...orn-kwiaty-12/

Jon, ja jeszcze nie dałam makaronu. Wy go rozdrabniacie czy dajcie taki jak jest?
Dawałam cały ale u nas makaron nie cieszy się powodzeniem

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Darietta - Klaudia dwie pierwsze drzemki tez na po 30min, dopiero trzecia trwa 2h. Kciuki, zeby Wiki ładnie spała i przestała byc marudna.

Karolinuusia - Klaudia zaczyna jeść to co ja: kasza jaglana z jabłkiem, jajecznica, smothie z jabłka i marchwi. Były tez płatki owsiane. Z mięsa poki go kurczak, ale na dniach dostanie tez rybę.

Emmos - potwierdzam, ze nie jest łatwo z takim porannym wstawaniem. Pipusia całkiem ładnie brzmi, dzięki!

Ja tez nie karmie blisko ścian i pozwalam Klaudii bawić sie łyżeczką.

Emmos - u mnie chrzestna przyjechała z bukiecikiem. Nawet nie wiedziałam, ze jest taki zwyczaj.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owsiankę rozdrabniałaś czy w całości płatki Klaudia jadła?
Mi się kojarzy że jak byłam malutka to moja mama mówiła "cipcia"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 13:42   #243
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mój może żyć na samych owocach chociaż zjadł w piątek trochę ryby i ziemniaków z koperkiem
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 14:08   #244
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają chrzest córek za sobą, czy miałyście bukiecik kwiatków?
Nie, u nas nie widziałam nigdy bukietu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 14:17   #245
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora, mój Wojtek w chuście też się uspokaja ale mąż nie mota, nie ma cierpliwości do takich rzeczy. Ja to zawsze mogę dać cyca i działa w 98% przypadków. Ale teraz mąż musi sobie zacząć sam dawać radę.

Hehe. Ja Wojtkowi wyciągam kable z buzi. Zaczyna też się dobierać do misek kotów. Chyba muszę je przenieść na blat a nie lubię jak mi po kuchni łażą:/

Emmos,.Wojtek ma tak samo jak mąż z pracy wraca i nawet jak jest bardzo marudny to się uspokaja na jakiś czas bo tata wrócił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Ja mam karę za to że Wojtka odsypial poranek do 9. Poszedł na drzemkę dopiero o 14 a o 14.25 było już po drzemce ;( będzie ciężki wieczór czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 14:19   #246
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzięki dziewczyny, ja też nie myślałam o bukiecie, ale jak oglądam galerie różnych fotografów to widzę, że większość jednak ma i myślałam, że to jakiś nowy trend, że kwiatki muszą być.

Moja Ami dziś ciągle woła: ma-ma, ma-ma a ja zadaję pytania:
Kto rządzi w domu?
Kto jest najkochańszy na świecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 14:33   #247
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Dawałam cały ale u nas makaron nie cieszy się powodzeniem



Owsiankę rozdrabniałaś czy w całości płatki Klaudia jadła?
Mi się kojarzy że jak byłam malutka to moja mama mówiła "cipcia"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam dla siebie zapiekankę płatki owsiane z rozciapanym bananem i trochę dałam Klaudii.
Moja mama tez tak mówiła, ale mi sie nie podoba. Dzisiaj juz wzdrozylam słowo pipusia przy zmianie pieluchy.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, mój Wojtek w chuście też się uspokaja ale mąż nie mota, nie ma cierpliwości do takich rzeczy. Ja to zawsze mogę dać cyca i działa w 98% przypadków. Ale teraz mąż musi sobie zacząć sam dawać radę.

Hehe. Ja Wojtkowi wyciągam kable z buzi. Zaczyna też się dobierać do misek kotów. Chyba muszę je przenieść na blat a nie lubię jak mi po kuchni łażą:/

Emmos,.Wojtek ma tak samo jak mąż z pracy wraca i nawet jak jest bardzo marudny to się uspokaja na jakiś czas bo tata wrócił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Ja mam karę za to że Wojtka odsypial poranek do 9. Poszedł na drzemkę dopiero o 14 a o 14.25 było już po drzemce ;( będzie ciężki wieczór czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak wczoraj było z drzemkami, wszystkie sie opóźniły przez co była nerwowa. Ta z 15tej była dopiero o 19tej, a o 20.30 juz ciumkała na noc.

Dzisiaj na szczęście ładnie spała i wlasnie zasypia na ostatnią drzemkę.

A TZ musi wymyślić swoje sposoby. Skoro będziesz pracować wieczorami to moze warto kupić nosidło dla TZ? Moj tez sam nie mota chusty, a dzisiaj samodzielnie zapiął nosidło. Mam nadzieje, ze Klaudia nie bedzie marudna wieczorem, ale w razie czego bedzie mógł ją sam zapiąć.

Co do nosidła - trochę zajęło mi zeby je wyregulować pod siebie i sprawnie zakładać, ale juz jest spoko. Wczoraj wyjęłam chustę i po krótkiej chwili było mi strasznie niewygodnie w porównaniu z nosidłem. Prawdziwy test bedzie jak pojadę z Klaudią autem. Na pewno w poniedziałek, moze tez w niedziele.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ja też nie myślałam o bukiecie, ale jak oglądam galerie różnych fotografów to widzę, że większość jednak ma i myślałam, że to jakiś nowy trend, że kwiatki muszą być.

Moja Ami dziś ciągle woła: ma-ma, ma-ma a ja zadaję pytania:
Kto rządzi w domu?
Kto jest najkochańszy na świecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak słodko z tą mamą, tez chcę!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 14:40   #248
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 849
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nigdy nie zauważyłam różnicy w unikaniu białek pomiędzy wiejskimi jajami a sklepowymi.

Pestycyda - no wlasnie Klaudia tez wczoraj wyła, polulalam ją w chuście i dopiero po przerwie dojadła.

Taedio - współczuje nocy.

Ja Klaudii wyciągałam z buzi chusteczki, liścia i takie tam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w tę stronę w białkach też nie widzę różnicy, ale już w temperaturze jajek - bardzo.

U nas chyba ząbkowanie, Maks ma stan podgorączkowy podchodzący pod 38.5 od wtorku... Byliśmy u lekarza, osłuchowo czysto, gardło czyste, uszy ok, badanie moczu ok... Męczące to jest, bo nie wiem, co mojemu własnemu dziecku dolega.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 14:57   #249
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos mój dalej tylko baba
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 15:38   #250
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos, ♥♥♥😍😍 kochana Ami, wynagradza Ci nocki

Xzora, nosidło to jest dobry pomysł ale my w związku z moją dg, chrztem, komunia chrześniaka i weselem w tym roku na prawdę mamy budżet nadszarpnięty...
Kciuki za wyprawę z Klaudią

SteveS, to chyba faktycznie ząbki. Chyba że jakaś trzydniówka... Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

P.s. kto karmi mleczkiem HiPP (Anusia?) . Przegapiłam promocje w Rossmanie😕... Wiem że w Lidlu jest jakaś promocja że dwie paczki+ mydełko kaczuszka gratis ale opłaca się to cenowo brać ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 16:18   #251
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, ♥♥♥😍😍 kochana Ami, wynagradza Ci nocki

Xzora, nosidło to jest dobry pomysł ale my w związku z moją dg, chrztem, komunia chrześniaka i weselem w tym roku na prawdę mamy budżet nadszarpnięty...
Kciuki za wyprawę z Klaudią

SteveS, to chyba faktycznie ząbki. Chyba że jakaś trzydniówka... Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

P.s. kto karmi mleczkiem HiPP (Anusia?) . Przegapiłam promocje w Rossmanie😕... Wiem że w Lidlu jest jakaś promocja że dwie paczki+ mydełko kaczuszka gratis ale opłaca się to cenowo brać ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogę nigdzie znaleźć jak to cenowo w lidlu wychodzi ale kaczuszka nie jest dla mnie zacheta do zakupu. Kaufland jak dawał pojemniki na mleko to skorzystałam,. Ogólnie kupuje w rossmanie bo zbieram % rossne.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 16:49   #252
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Nie mogę nigdzie znaleźć jak to cenowo w lidlu wychodzi ale kaczuszka nie jest dla mnie zacheta do zakupu. Kaufland jak dawał pojemniki na mleko to skorzystałam,. Ogólnie kupuje w rossmanie bo zbieram % rossne.
No właśnie też nie wiem ile kosztuje ta paczka z Lidla... Ale gapa ze mnie z tym Rossmann, się obudziłam teraz. Trudno. Przepłace

Moje dziecko jest nie do pokonania. Miał dziś jedną drzemkę 25 minutowa i cały czas jest na chodzie. Nawet zmęczony nie jest i nie marudzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 17:11   #253
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nigdy nie zauważyłam różnicy w unikaniu białek pomiędzy wiejskimi jajami a sklepowymi.

Pestycyda - no wlasnie Klaudia tez wczoraj wyła, polulalam ją w chuście i dopiero po przerwie dojadła.

Taedio - współczuje nocy.

Ja Klaudii wyciągałam z buzi chusteczki, liścia i takie tam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty wyciagasz z buzi liscie a ja zbieram z brzucha śmieci i okruchy ktore zgarnie czołgając sie po domu. Chyba mu ścierke z mopa podepne na brzuch


Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon rozumiem schizy ja tez często muszę obserwować małego ale jak narazie radził sobie zawsze

Mój tez wszystko zrzuca
Zrzucanie i patrzenie jak spada i uderza o podloge to element rozwoju "czegośtam". Ale kazde dziecko to przechodzi

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Jak bardzo świeże jajka to ciężko ubić. Też mam czasem ten problem.
Bo tak jest - bialek ze świeżych jaj nie da sie ubić. Moja znajoma specjalistka od pieczenia bezy kupuje jaja i odstawia na 10 dni przynajmniej

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Ja w tę stronę w białkach też nie widzę różnicy, ale już w temperaturze jajek - bardzo.

U nas chyba ząbkowanie, Maks ma stan podgorączkowy podchodzący pod 38.5 od wtorku... Byliśmy u lekarza, osłuchowo czysto, gardło czyste, uszy ok, badanie moczu ok... Męczące to jest, bo nie wiem, co mojemu własnemu dziecku dolega.
Jak wszystkie wyniki ok to pewnie zęby nie martw sie

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
No właśnie też nie wiem ile kosztuje ta paczka z Lidla... Ale gapa ze mnie z tym Rossmann, się obudziłam teraz. Trudno. Przepłace

Moje dziecko jest nie do pokonania. Miał dziś jedną drzemkę 25 minutowa i cały czas jest na chodzie. Nawet zmęczony nie jest i nie marudzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pociesze cie albo załamie ale moj starszak od poczatku mało spał a w okolicy roczku zostal z jedną 40 minutową drzemką w dzień za to teraz lubi pospać
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 17:37   #254
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle jak tam Pestka po tym upadku? Wszystko ok? Nie jechaliście z nią nigdzie, tak?

Mała biedny Hugo Zdrówka dla wszystkich chorowitków!

U nas niestety Łucja od wczoraj też z coraz większym katarem

SteveS to chyba rzeczywiście ząbki...

Xzora my w stosunku do Lili mówimy "sisia" Ale chcę żeby znała też oficjalne określenia Ostatnio opowiadałam jej już trochę o okresie

Emmos Łucja nie miała bukieciku, ale dostała po chrzcie i na zdjęciach z kościoła trzymam go.

Kiedy to pisałam Łucja przyszła do kuchni i zaczęła wybierać kotu jedzenie z miski 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 18:29   #255
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Minini, z tym mopem też mi przeszło na myśl. Ilife odkurza, Wojtuś za nim chodzi to można by to jakoś wykorzystać
Czyli mówisz że kiedyś się wyspie:p?

Sili, oby u Lu nic się nie rozwinęło i skończyło się na katarku. U nas od dzisiaj też niestety wyjadanie z miski kotom 😺
Dobrze pamiętam że Lu miała po szczepieniu gule na nóżce? Wojtkowi zrobiła się ponpneunokokach( albo WZW). Długo ta gula się utrzymywała? Zrobiłam okład z altacetu to trochę zaczerwienienie zeszło ale gula jest spora. Masuje mu to ale chyba jesZe lekko go boli bo szczepienie było przedwczoraj.

Dziś przynajmniej Wojtek zjadł butle bez problemu. Zjadł a raczej wciągnął w minutę 200 ml mleka z łyżką kaszki i jeszcze głodny! Musiałam cyca dać. Ile takie dziecko powinno jeść na porcje?! 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 18:48   #256
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Minini, z tym mopem też mi przeszło na myśl. Ilife odkurza, Wojtuś za nim chodzi to można by to jakoś wykorzystać
Czyli mówisz że kiedyś się wyspie:p?

Sili, oby u Lu nic się nie rozwinęło i skończyło się na katarku. U nas od dzisiaj też niestety wyjadanie z miski kotom 😺
Dobrze pamiętam że Lu miała po szczepieniu gule na nóżce? Wojtkowi zrobiła się ponpneunokokach( albo WZW). Długo ta gula się utrzymywała? Zrobiłam okład z altacetu to trochę zaczerwienienie zeszło ale gula jest spora. Masuje mu to ale chyba jesZe lekko go boli bo szczepienie było przedwczoraj.

Dziś przynajmniej Wojtek zjadł butle bez problemu. Zjadł a raczej wciągnął w minutę 200 ml mleka z łyżką kaszki i jeszcze głodny! Musiałam cyca dać. Ile takie dziecko powinno jeść na porcje?! 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie uznaje terminu ile powinno bo każde dziecko ma inne potrzeby. Moja zjada na 210 wody co plus proszek wychodzi objętosciowo 230. Mówiąc krótko zje tyle ile potrzebuje
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 20:45   #257
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora
Piękny ten płaszcz. Też bym sobie z chęcią kupiła 5akie cudo.

Darietta
Ehhh może od ząbków?

Taedio
Bidulki z Niko, Hugo też nie spał w nocy ale 2h a nie 5 i co on robił wtedy?
A jak się czuje?

Devileek
Ehhh te nocki.

Steves.
Oby mały poczuł się lepiej jeszcze milion razy będziemy zgadsywaly i się domyślały co im jest...

Xzora
My w domu mówimy na dziewczynskie narządy psipsioszka...

Pestycyda
Wojtek ma z cyckiem jak Hugo widzę zawsze i w każdej ilości.

Hugo dziś odrobinę lepiej. Dziękuję dziewczyny za pozdrowienia.
Padam bo średnio śpi a dzisiaj dzień zaczął o 5:40




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 20:53   #258
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dziś moje dziecko dało się kochać, nie dość, że grzeczna była to jeszcze ta ma-ma przez cały dzień

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Ja w tę stronę w białkach też nie widzę różnicy, ale już w temperaturze jajek - bardzo.



U nas chyba ząbkowanie, Maks ma stan podgorączkowy podchodzący pod 38.5 od wtorku... Byliśmy u lekarza, osłuchowo czysto, gardło czyste, uszy ok, badanie moczu ok... Męczące to jest, bo nie wiem, co mojemu własnemu dziecku dolega.

Powiem Ci, że sąsiedzi mają dokładnie to samo, czyli tylko gorączka. Byli u 2 lekarzy i zarówno jeden jak i drugi powiedzieli, że to ząbkowanie. A macie już ząbka jakiegoś? Dziąsełka rozpulchnione dość mocno?


Pestycyda, mam nadzieję, że Wojtuś dał się już ululać i pięknie śpi.

Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków. My w takie mrozy nie wychodzimy. Pocieszające jest to, że od przyszłego tygodnia ma być już na plusie w ciągu dnia.

Też myślę co tu zrobić z michą mojego psa. U nas wszystkie pomieszczenia zazwyczaj pootwierane. Z wyjątkiem łazienki, ale tam i pies nie wchodzi.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 21:03   #259
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Darietta - Klaudia dwie pierwsze drzemki tez na po 30min, dopiero trzecia trwa 2h. Kciuki, zeby Wiki ładnie spała i przestała byc marudna.

Karolinuusia - Klaudia zaczyna jeść to co ja: kasza jaglana z jabłkiem, jajecznica, smothie z jabłka i marchwi. Były tez płatki owsiane. Z mięsa poki go kurczak, ale na dniach dostanie tez rybę.

Emmos - potwierdzam, ze nie jest łatwo z takim porannym wstawaniem. Pipusia całkiem ładnie brzmi, dzięki!

Ja tez nie karmie blisko ścian i pozwalam Klaudii bawić sie łyżeczką.

Emmos - u mnie chrzestna przyjechała z bukiecikiem. Nawet nie wiedziałam, ze jest taki zwyczaj.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiki zazwyczaj ma dwie drzemki i w domu to max 30 minut. Tylko najgorsze jest to że ona sie budzi a jest nadal śpiąca trze oczy i płacze. A ja nie wiem co robić. Ja spała po 1h to jest wyspana i się sama pobawi. A tak cały czas mam ją na rękach i muszę chodzić.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 21:10   #260
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wiki zazwyczaj ma dwie drzemki i w domu to max 30 minut. Tylko najgorsze jest to że ona sie budzi a jest nadal śpiąca trze oczy i płacze. A ja nie wiem co robić. Ja spała po 1h to jest wyspana i się sama pobawi. A tak cały czas mam ją na rękach i muszę chodzić.
A jakby ją po takiej drzemce przytsawc do piersi to nie dospi na Tobie trochę? U nas czasem to działa.

Wojtek po solidnym posiłku obudził się po 2,5h a ja sobie mleko ściągnęłam bo myślę że prześpi co najmniej z 4h 😱😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 21:23   #261
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mała płacze, śmieje sie, raczkuje, wspina sie, kupa itd
Juz lepiej chociaż dalej katar i kaszel. Jak Hugo?
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 22:08   #262
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają chrzest córek za sobą, czy miałyście bukiecik kwiatków?
Ja nie kupiłam mała dostała od chrzestnej

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ja też nie myślałam o bukiecie, ale jak oglądam galerie różnych fotografów to widzę, że większość jednak ma i myślałam, że to jakiś nowy trend, że kwiatki muszą być.

Moja Ami dziś ciągle woła: ma-ma, ma-ma a ja zadaję pytania:
Kto rządzi w domu?
Kto jest najkochańszy na świecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodko ze wola mama u nas dalej baba

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Zrobiłam dla siebie zapiekankę płatki owsiane z rozciapanym bananem i trochę dałam Klaudii.
Moja mama tez tak mówiła, ale mi sie nie podoba. Dzisiaj juz wzdrozylam słowo pipusia przy zmianie pieluchy.



U nas tak wczoraj było z drzemkami, wszystkie sie opóźniły przez co była nerwowa. Ta z 15tej była dopiero o 19tej, a o 20.30 juz ciumkała na noc.

Dzisiaj na szczęście ładnie spała i wlasnie zasypia na ostatnią drzemkę.

A TZ musi wymyślić swoje sposoby. Skoro będziesz pracować wieczorami to moze warto kupić nosidło dla TZ? Moj tez sam nie mota chusty, a dzisiaj samodzielnie zapiął nosidło. Mam nadzieje, ze Klaudia nie bedzie marudna wieczorem, ale w razie czego bedzie mógł ją sam zapiąć.

Co do nosidła - trochę zajęło mi zeby je wyregulować pod siebie i sprawnie zakładać, ale juz jest spoko. Wczoraj wyjęłam chustę i po krótkiej chwili było mi strasznie niewygodnie w porównaniu z nosidłem. Prawdziwy test bedzie jak pojadę z Klaudią autem. Na pewno w poniedziałek, moze tez w niedziele.




Jak słodko z tą mamą, tez chcę!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mówię do małej jak ja przebieram „dawaj ta cipuchę” jakoś nie zwracam na to uwagi

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, kochana Ami, wynagradza Ci nocki

Xzora, nosidło to jest dobry pomysł ale my w związku z moją dg, chrztem, komunia chrześniaka i weselem w tym roku na prawdę mamy budżet nadszarpnięty...
Kciuki za wyprawę z Klaudią

SteveS, to chyba faktycznie ząbki. Chyba że jakaś trzydniówka... Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

P.s. kto karmi mleczkiem HiPP (Anusia?) . Przegapiłam promocje w Rossmanie... Wiem że w Lidlu jest jakaś promocja że dwie paczki+ mydełko kaczuszka gratis ale opłaca się to cenowo brać ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez karmimy hippem. Spójrz jeszcze w netto i superpharm tam tez są często promocje z kaczuszka jeszcze nie brałam. W rossie inna gramatura ale cenowo wychodzi tak samo
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 22:39   #263
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda, dzięki Tak Lu miała czerwoną i twardą gulę po pneumokokach. Nie pamiętam już jak długo się utrzymywała, ale dość długo można ją było wyczuć. Smarowałam altacetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 05:24   #264
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - takie wycie było u mnie w niedziele i wczoraj. Do niedzieli dostawała 90ml, po akcji dostaje 120ml. Myśle, ze moze to byc trochę kwestia głodu a z drugiej jakies humorki i mamy pomieszanie.

Samantha - charakter hitlerowski ja sie nie dziwie ze bateria ci sie kończy pod koniec dnia. Angażuj TZ żebyś chociaż trochę mogła sie w spokoju podładować. Z tą niedostateczną ilością mleka - moze nie przejmuj sie tym tak tylko karm mieszanie? My sie juz tak karmimy 7mcy. Jak nie czujesz sie gotowa na odstawianie to nie rób tego wbrew sobie. No, a laktację tez mozesz pobudzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz racje nie ma co wariować z tym kp. Mogę to mieszać . Dziś mi się udało w dzień 3 razy go przystawić nawet
Odpuszczam kp w nocy chyba bo myśle , ze to go wybudza ze nie leci dobrze.
Co do Tz to szkoda gadać 😐

Czy mogłabyś mi wrzucić jeszcze raz ten link do ćwiczeń proszę? Bo mi się nie zapisał i nie mogę odszukać.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Taedio, Mała biedne Wasze maluszki oby szybko byli zdrowi!

Samantha a Tż nie pomaga wieczorem? Też się nie dziwię że jesteś wykończona.

Morelle śliczne rzeczy dla Pestki kupiłaś straszny wypadek, jak się dzisiaj czuje?

Pestycyda a od dawna dajesz mu butlę na noc? Może on nie jest gotowy i chce się na noc przytulić do piersi i dlatego tak reaguje? Nie wiem..

Devileek słodki ten Twój król Julian

Co do odpieluchowania to moja mama non stop gada że jak tylko usiądzie to go sadzaj na nocnik! :/ ja chcę nocnik kupić około roku żeby N wiedział że takie coś istnieje i co się z tym robi, ale będzie tam siusiał dopiero jak wyrazi gotowość.

Dzisiaj pospaliśmy do 8 idę jeść śniadanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój Tz wraca z pracy Ok.23 wiec nie może.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Emmos - myślałam rano o tobie przez to, ze Klaudia o 5tej sie obudziła. O 6.00 juz nie chciała leżeć w łożku. Na szczęście TZ wziął ją na dół a ja dospałam godzinę.

JonSnow - ja tez tak zrobię. Kupie nocnik wcześniej, moze wlasnie gdzieś w lipcu i bede jej mowić ze jak bedzie większa to bedzie tam siusiac przy okazji zmiany pampersa. Liczę na to, ze sama mi kiedyś powie, ze jest na tyle duza ze teraz chce na nocnik

Od razu nasunęło mi sie pytanie do mam dziewczynek - jak będziecie mowić na waginę? U chłopca łatwiej, bo jakoś tak siusiak ładnie brzmi, ale wagina, pipka??? Nie podobają mi sie te nazwy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Wczoraj rzucił mi sie w oczy prześliczny płaszcz. Mała! Wiem, ze akurat nie takiego szukasz, ale dawno nic mnie tak nie zachwyciło. Moze za rok sobie kupię - teraz mam taki szary szlafrokowy z Reserved, a jak bedzie cieplej to mam trencz.
https://www.riskmadeinwarsaw.com/pro...ast-coat-camel


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nigdy nie mówiłam siusiak . Ja mowie pisiorek jakoś nie wiem dlaczego lepiej mi pasuje.
U dziewczynki bym mówiła psipsia chyba jakoś tak

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzień dobry, poproszę cysternę kawy. Niko nie spał od 23:30 do 5 rano. Potem pobudka o 6:30 i zaczął dzień o 8. Kill me please

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Anusia ja dostałam od cioci wiejskie jajka teraz i białko ubija sie szybciutko, placki były puszyste
Współczuje u mnie było podobnie w nocy 😩🔫

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Samantha, spróbuje pewnie z tą kaszą przed kąpielą ale wydaje mi się że nie zje bo jemu opornie idzie rd . Jak nie ma nastroju to nie otworzy nawet buzi.
Uwielbiam Twoje opowieści czas szybko leci i niedługo Maxiu nie będzie już taki zależny od Ciebie

Emilia, biedna mała. Zdrówka!

Xzora, ale problem w tym że on zje trochę z butli i faktycznie wyje bo głodny ale więcej nie chce z butelki wypic... Nie wiem jak sobie mąż poradzi jak będzie sam:/
Płaszcz piękny😍

Jon, próbujemy dopiero parę dni i skutek różny ale raczej marny.

Darietta, współczuję wczorajszego dnia. Oby dziś Wiki dała odsapnąć.

Taedio, jejku współczuję☕☕☕☕

Anusia, jak mam od babci jajka to też się ubija normalnie...

A my już od 5.30 walczyliśmy dzisiaj. Młody wył nie wiem czemu. Cyca nie chciał, smoczka też nie. Ślini się dziś że masakra. Pewnie zęby mu dokuczały a ja się poschizowalam już że przez te nasze kombinacje nie mam mleka i może on głodny itp. w końcu zasnął i dospalismy do 9. Wstał szczęśliwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio chce żeby czas szybko leciał i żeby wszyscy mi dali święty spokój. Czuje mega zużycie materiału 😐
Może gdybym miała tu siostrę blisko koleżankę czy coś to by inaczej to było, a ja nie mam nikogo.
Nie mam koleżanek bo jakoś tak wyszło, ze nie spostkalam nikogo w sumie kto by nadawał na tych samych falach.
Chociaż w sumie miałam jedna , ale ona się przestała odzywać po moim porodzie . Poza tym daleko w cholerę mieszka.
Ciotka moja tez daleko mieszka dość. No i ma wiecznego lenia żeby do mnie przyjechać 🙄
Także jestem sama jak palec i mnie to przytłacza powoli :/ mimo tego ze ja w sumie zawsze mam coś do zrobienia i się nigdy nie nudzę.

Z Rd No stress. Najlepiej podejść do tego na spokojnie. Żałuje ze tak nie robiłam w stosunku do starszaka to może byśmy wszyscy byli zdrowsi psychicznie.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Taedio spróbuję z dwoma łyżeczkami. Z kawałkami mam ostatnio schizy, bo on tymi zębami odgryza ogromne kawały. Wczoraj dostał na śniadanie rogala z masłem, patrzę na niego, ma odruch wymiotny, a w buzi pusto, potem się zaśmiał i zauważyłam że do podniebienia przykleił mu się wielki kawałek rogala i nie zawsze wypluwa takie duże kawałki, czasem ma odruch wymiotny i to głębiej mu wpada, muszę mu wyciągać :/ ale staram się dawać mu w różnych formach, kawałki dostaje np chleba, bułki, ostatnio dostał pietruszkę z rosołu to całą rozgniatał w rączkach i zrzucał na ziemię nic do buzi nie wziął. Chrupki jak je i zostaje mu końcówka długości jego dłoni to też całą do buzi wkłada. Tego akurat mu nie zabieram, bo się rozpuści
Możesz mu dawać malutki makaron kolanka, albo fajne są kuleczki mini z ryżu . Można w ten ryż warzywa wkleić albo mięsko.
Możesz dać parówki jakieś dobrej jakości , miękka kiełbaskę, jakieś wafle które się rozpływają w buzi, można robić tez takie galaretkowate „bites” z jogurtem i owocami

Ja Maxowi zawsze daje łyżeczkę i miseczkę jak go karmie.
My się karmimy pół na pół- trochę blw i trochę łyżeczka zmiksowanego jedzenia.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nigdy nie zauważyłam różnicy w unikaniu białek pomiędzy wiejskimi jajami a sklepowymi.

Pestycyda - no wlasnie Klaudia tez wczoraj wyła, polulalam ją w chuście i dopiero po przerwie dojadła.

Taedio - współczuje nocy.

Ja Klaudii wyciągałam z buzi chusteczki, liścia i takie tam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehehe
Ja Maxowi wyciągam z buzi piłeczki wczoraj znów starszak go nimi poczęstował 😏

Steve - zdrówka dla Was 😘

Darietta - u mnie jest czasami podobnie , ale ja nie mam siły nosić tego klocka.
Może kup sobie nosidło żebyś mogła ja nosić i coś robić

Nie pamietam już więcej bo jak zwykle nadrabiałam na biegu 😩 także przepraszam :/

Maxiu w nocy zrobił masakrę . Byłam u sił wytrzymałości i puściły mi nerwy i się wydarlam na niego . Zbudził się i nie chciał zasnąć znów, a ja mózg mam ścianie. Oczywiście Tz wszystko miał w D 😤
Wkurzył mnie i powiedziałam mu dosadnie pare slow. Chyba sama sobie tych dzieci nie zrobiłam. Ja tez bym chciała zabrać dupę z domu i sobie isc do pracy. Fajnie tak sobie znaleźć frajerke i służąca bo tak się czuje właśnie ostatnio
Szkoda gadać. Koniec końców Maxiu zasną Ok.3 w nocy znów. Wstal o 5 ale już Tz mu dał mm i go przebrał. Oczywiście nie wiecie nawet ile ja się nasłuchałam ze ile to ja nie spałam bo Maxiu wstał przed 9 rano dopiero po tych swoich wariacjach. No i Tz chodził dumny ze mu mm dał
Faceci są beznadziejni jednak 🙄🤦🏻

Czy Wasze dzieci tez są takimi drapieżcami? Mój Maxiu strasznie mnie tłucze po buzi , drapie i chce mnie ugryźć za twarz 😱😱
Do tego okropnie ciąga za włosy . Odkąd nauczył się chwytać to łapie tak za włosy fatalnie ze je rwie z głowy strzępami 😩
Najlepiej się czuje jak mam włosy w kok ulizane bo wtedy nie chwyta ich tak.
Moj starszak nigdy tak nie robił.

Widzę ze robilyscie jakieś placuszki z kaszy manny . Ja znalałam taki przepis z kaszki http://wholesomebabyfood.momtastic.c...alpancakes.htm
Mam nadzieje jutro wypróbować go. Jeśli da się fajnie zamrozić to będzie mega bo mój starszak uwielbia takie talarki pancakes zjadać .

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Pestycyda - kciuki za Wojtusia

Zapomniałam napisać ze moja sis mi napisała , ze jej kot zwymiotował tasiemca na jej łóżko 😭😭
Dramat! Ona ma 6latka z autyzmem i 20miesieczniaka wariujacego wszędzie i jeszcze kp.
Musza się chyba teraz wszyscy odrobaczac :/
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:01   #265
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda - oby gulka po szczepieniu szybko zeszła!
Niezły Wojciech ma apetyt co do porcji, to chyba tak do 240ml?

Siilmariien, Pestycyda - chyba wasze dzieci chcą wiecej białka w diecie no, ale i tak lepsza karma niż koci żwirek

Mała! Dobrze, ze z Hugo trochę lepiej. Oby szybko sie poprawiło

Samantha: https://m.youtube.com/watch?v=jUVotINqn-Y
Współczuje ciężkiej nocy. Klaudia jest strasznie niedelikatna - szczypie, drapie, ciągnie za włosy, gryzie. Włosy mam non stop związane.
Masakra z tym tasiemcem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:19   #266
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

U nas mały cud !

Wieczorem dałam J. Kaszki oczywiście było mu mało i dorwał się do bułki tz z masłem i dżemem wiśniowym ( to niby nie dżem tylko 100 % owocow ) jak chcieliśmy mu zabrać to był płacz więc trochę pomemlal i wzięliśmy go do kąpieli i do spania .

Chwilę przed 22 juz spał do 1:30 i chciałam go nakarmić ale CHYBA tego nie zrobiłam bo po obudzeniu się o 3:30 miałam pełne jakby piersi pamiętam że to najpierw inaczej ułożyłam i zasnął później znów karmienie o 5i 6 i spaliśmy do 7:45


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:24   #267
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mała! Zobacz sobie płaszcze w Mango, jest spora wyprzedaż na płaszcze i są fajne: https://shop.mango.com/pl/kobieta/pr...zcze_d68527768


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 08:09   #268
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

AnnaPaula, nie mamy ani netto ani superpharm

Samantha, współczuję nocki. Dobrze że ustawiasz tża. Masz rację że to nie są tylko Twoje dzieci. Ja nie wiem że od kobiet zawsze się dużo więcej wymaga pod tym względem:/
Wojtek też rwie mi włosy jak nie zwiąże. Zdarza mu się drapać, szczypać. Złośliwie tego nie robi
Maskara z tym tasiemcem ;(

Devileek, super z jakich owoców ten dżem? Chyba spróbuje! Widzę że tak nie ogarniasz jak ja nocy ze CHYBA nie karmiłaś :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 08:19   #269
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Samanta o matko współczuje ;/ Tzta bym walnęła normalnie laski nie robi, że sie zajmie SWOIM synem

Devilek fajna noc!

U nas tez nie najgorzej, nie spał od 24:30 do 1:30 ale potem juz nie było zle.
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 09:14   #270
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devileek - super, że noc udana.
Emmos - ja bym miseczki psa położyła wyżej, chyba będzie sygnalizować jak chce pić?

Jaki smog dzisiaj! Tak się zastanawiam jak z jakością powietrza na mojej wsi... chce pójść na spacer do bawialni, a pomiary są tylko w miastach.
Tutaj mapa smogu:
https://map.airly.eu/pl/#latitude=51....51509&id=2115

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nulka - myślałaś o malutkich słoiczkach z miodem na podziękowania, np dla gości weselnych?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.