Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-02, 07:38   #541
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

mąż już wraca ze szkolenia, i nie wraca już do Katowic. Dziś 16 dc , tak, nie wypuszczę go dzis wieczorem!
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:38   #542
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Martynka napewno gin wie co robi w takiej sytuacji ciezko mi cokolwiek doradzic...ale wiadome jest to ze czasami nie tak latwo jest zajsc w ciaze chyba ze sie jej bardzo niechce to wtedy w mig sie zachodzi!

Kamila ja i tak musze potem isc po mloda do przedszkola obiad zjemy i znowu trza wychodzic bo ma basen 😵tez bym najchetniej przelezala caly dzien pod kolderka brr 😰😉
Ja musze z mlodym na zakupy pojsc a znow jakiś katar go bierze 😡 no nie wytrzymam nie moze mi sie teraz rozchorowac bo w tym miesiacu mamy i kardiologa i chirurga do odwiedzenia 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:41   #543
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Mmm szaszlyki 😋 od razu mi sie z ciepelkiem i wiosną kojarza 😀 moze zrobie w ktorys dzien ale na kolacje mojemu tz😏
Pytam mojego mlodego co by zjadł, na wszystkie propozycje odpowiada nie😏 warzywa sa "blleee nie lubie mięso zrob mamusiu"😀😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Młody to swój człowiek, już go lubię , ja jak byłam mała jadłam tylko mięso, jajka i czekoladę teraz jem warzywa bo wiem, że powinnam, a nie dlatego że lubię, i to też najczęściej gotowane, surówki jakoś do mnie nie przemawiają

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
mąż już wraca ze szkolenia, i nie wraca już do Katowic. Dziś 16 dc , tak, nie wypuszczę go dzis wieczorem!
Do boju! Trzymam kciuki!
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:44   #544
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
Młody to swój człowiek, już go lubię , ja jak byłam mała jadłam tylko mięso, jajka i czekoladę teraz jem warzywa bo wiem, że powinnam, a nie dlatego że lubię, i to też najczęściej gotowane, surówki jakoś do mnie nie przemawiają

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------



Do boju! Trzymam kciuki!
😀 ja warzywa lubie jesc w kazdej postaci, gotowane, na parze, surówki czy zwyczajnie kanapki z sałatą😋(wiosno przybywaj!) ale moj mlody jak tz mieso na obiad musi byc warzywa to tylko dodatek jak juz nie ma wyjscia to zje😏bo mamusia każe😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:44   #545
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dubel

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-02 o 07:54
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:45   #546
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Wizaz sie zacina 😏

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-02 o 07:54
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:45   #547
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusiek to teraz korzystajcie codziennie poki jest w domku !!!

Kamila no moja tez ma etapowy katar bo raz go ma przez 2 dni potem znika za chwile znowu wraca i znowu znika...:/ ale to tez moze byc wina powietrza w domu bo jak sie grzeje to jest suche powietrze:/ ja jak mlodej niema to caly czas wietrze jej pokoj zeby wszystkie zarazki powybijac hehe
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 07:45   #548
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

😏

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-02 o 07:56
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:49   #549
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusiek to teraz korzystajcie codziennie poki jest w domku !!!

Kamila no moja tez ma etapowy katar bo raz go ma przez 2 dni potem znika za chwile znowu wraca i znowu znika...:/ ale to tez moze byc wina powietrza w domu bo jak sie grzeje to jest suche powietrze:/ ja jak mlodej niema to caly czas wietrze jej pokoj zeby wszystkie zarazki powybijac hehe

Moyeu ja to ostatnimi czasy tez bym mieso szamalam choc juz mi troche przeszlo parcie na nie a warzywa to od czasu do czasu tam wszamam ale milosniczka ich to niejestem napewno :p Moj ulubiony obiad to ziemniaczki zasmazane jajko sadzone warzywka gotowane/kalafior z bulka tarta i kefirek mniami!!

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Widze nie tylko ja mialam zawias wizazaz bo wam tez dodalo sie po kilka postow
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 07:58   #550
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
ja warzywa lubie jesc w kazdej postaci, gotowane, na parze, surówki czy zwyczajnie kanapki z sałatą(wiosno przybywaj!) ale moj mlody jak tz mieso na obiad musi byc warzywa to tylko dodatek jak juz nie ma wyjscia to zjebo mamusia każe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no wiadomo na obiad musi być mięso, pamiętam jak u mnie w domu były naleśniki, to pytałam kiedy będzie prawdziwy obiad A tak na poważnie to słyszałyście o teorii dot. grupy krwi i preferencji żyweniowych? Że grupa A bardziej lubi warzywa a 0 mięso? Sprawdza się to u Was? Ja mam B- i niby lubię i mięso i warzywa, no w sumie się zgadza, gotowane warzywa są spoko, szczególnie z tartą bułką podsmażoną na masełku

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 08:02   #551
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Alusiek to teraz korzystajcie codziennie poki jest w domku !!!

Kamila no moja tez ma etapowy katar bo raz go ma przez 2 dni potem znika za chwile znowu wraca i znowu znika...:/ ale to tez moze byc wina powietrza w domu bo jak sie grzeje to jest suche powietrze:/ ja jak mlodej niema to caly czas wietrze jej pokoj zeby wszystkie zarazki powybijac hehe
No ja mieszkanie tez codziennie wietrze, reczniki na grzejnikach a katar co rusz wraca 😏 ehh trzymajcie kciuki zeby mi sie nie rozchorowal bo mamy tych lekarzy w tym miesiącu i bylo by kiepsko jak trzeba by bylo to przekladac bo terminy nastepne to pewnie na sierpień😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
no wiadomo na obiad musi być mięso, pamiętam jak u mnie w domu były naleśniki, to pytałam kiedy będzie prawdziwy obiad A tak na poważnie to słyszałyście o teorii dot. grupy krwi i preferencji żyweniowych? Że grupa A bardziej lubi warzywa a 0 mięso? Sprawdza się to u Was? Ja mam B- i niby lubię i mięso i warzywa, no w sumie się zgadza, gotowane warzywa są spoko, szczególnie z tartą bułką podsmażoną na masełku

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie slyszalam o czyms takim🤔 u mnie wszyscy maja A, a ja lubie warzywa mieso w sumie też, tz i mlody to bardziej miesozercy 😀
A co do naleśników to moj zje ale tylko z szynka i serem 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-02 o 08:07
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 08:22   #552
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez sunfloweros Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie, ledwo co napisałam, a zniknęłam
Jestem po łyżeczkowaniu, już prawie trzy tygodnie. Wróciłam do pracy. Czasami jest już naprawdę ok, ale jak słyszę jak nowe koleżanki zachodzą w ciążę i słyszę jak wszystko jest super i wspaniale to naprawdę pojawia się takie bardzo nieprzyjemne uczucie W 100% im kibicuję, nikomu nie życzę tego co przeżyłam, ale jednak to ukłucie w sercu jest...
Przykro mi Daj sobie czas, też byłam w tym miejscu i też bolały takie informacje, nie z zazdrości, chyba bardziej z żalu do losu. Ale będzie lepiej, zobaczysz, czas pomaga Powodzenia

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
mąż już wraca ze szkolenia, i nie wraca już do Katowic. Dziś 16 dc , tak, nie wypuszczę go dzis wieczorem!

Huhu!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
😀dzięki 😉 kawa dla ciebie za te kciuki☕

Dziewczyny nie mam pomyslu co by zrobić na obiad 😏 co robicie ? Podrzuccie jakis pomysl bo weny mi brak 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dziś obiad w wersji niekoniecznie zdrowej Panierowany ser z domowymi frytkami

Gdzie ta wiosna
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 08:33   #553
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ja mam grupę 0 i kiedyś myślałam że nie dam rady żyć bez mięsa. Uwielbialam, nie wyobrazalam sobie dania bez miecha 😎 Ale we wrześniu postawiliśmy z mężem na detoks i odstawilismy mieso. Daliśmy radę, dopóki zima nie przyszła. Organizm doprosil się białka 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 09:14   #554
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Ja mam grupę 0 i kiedyś myślałam że nie dam rady żyć bez mięsa. Uwielbialam, nie wyobrazalam sobie dania bez miecha Ale we wrześniu postawiliśmy z mężem na detoks i odstawilismy mieso. Daliśmy radę, dopóki zima nie przyszła. Organizm doprosil się białka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No na zimę wiadomo, organizm potrzebuje to się domaga

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 09:29   #555
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

cześć dziewczyny co Wy od rana tak produkujecie, że nie można za Wami nadążyć??
ja jestem po bardzo ciężkiej nocce, spałam może ze 3 godziny, tak mnie to przeziębienie męczy. Wczoraj robiłam inhalacje i chyba po tym tak zaczęło puszczać, dzisiaj katarkowo trochę lepiej, niemniej jednak chodzę ciepło poubierana , piję herbatę malinową i tylko mówię do brzucha, żeby do niedzieli dał mi się podleczyć też starałam się wietrzyć codziennie dom, mokre ręczniki na kaloryfery, po kąpieli w łazience drzwi zostawiam otwarte, żeby ta para się przeniosła na mieszkanie a i tak najpierw mąż, teraz ja
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:06   #556
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusiek - wooow ale dzisiaj gorąco będzie w sypialni!!!😀

Moyeu - też mam B i pól na pól lubie warzywa i mięso. Zjem to i to!☺



Moja kolezanka mi napisala ze dzisiaj byla po usg iii pani dr nie wychwycila kosci nosa. Kazala jej isc do luxmedu bo ona ma sredniej jakości sprzęt. Koleżanka sie boi ze dziecko moze miec zespół downa bo powiedziala cos o '21' wiadomo chodzi o ten chronosom który powoduje ta chorobe. Niestety skwitowala to slowami ze jeśli to prawda chce się poddac aborcji. Dziewczyny miękkie nogi mi się zrobily.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:26   #557
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Alusiek - wooow ale dzisiaj gorąco będzie w sypialni!!!

Moyeu - też mam B i pól na pól lubie warzywa i mięso. Zjem to i to!☺



Moja kolezanka mi napisala ze dzisiaj byla po usg iii pani dr nie wychwycila kosci nosa. Kazala jej isc do luxmedu bo ona ma sredniej jakości sprzęt. Koleżanka sie boi ze dziecko moze miec zespół downa bo powiedziala cos o '21' wiadomo chodzi o ten chronosom który powoduje ta chorobe. Niestety skwitowala to slowami ze jeśli to prawda chce się poddac aborcji. Dziewczyny miękkie nogi mi się zrobily.
Niech najpierw porobi badania, bo jeśli lekarz sama powiedziała o słabym sprzęcie, to trzeba w te pędy robić usg gdzie indziej. Czy robiła test PAPPA? Kwestia aborcji jest bardzo indywidualną sprawą, jeśli nie chce mieć chorego dziecka, to jest jej sprawa, tylko w takiej sytuacji trzeba być na 100% pewnym. Może niech zrobi amniopunkcję, wtedy wynik jest pewny.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:33   #558
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Alusiek - wooow ale dzisiaj gorąco będzie w sypialni!!!��

Moyeu - też mam B i pól na pól lubie warzywa i mięso. Zjem to i to!☺



Moja kolezanka mi napisala ze dzisiaj byla po usg iii pani dr nie wychwycila kosci nosa. Kazala jej isc do luxmedu bo ona ma sredniej jakości sprzęt. Koleżanka sie boi ze dziecko moze miec zespół downa bo powiedziala cos o '21' wiadomo chodzi o ten chronosom który powoduje ta chorobe. Niestety skwitowala to slowami ze jeśli to prawda chce się poddac aborcji. Dziewczyny miękkie nogi mi się zrobily.
powinna sobie znaleźć lekarza na prenatalne, który ma certyfikat do przeprowadzania tego typu badań i dobry sprzęt, bo na zwykłym usg moja gin też takich rzeczy nie jest w stanie zobaczyć.
no i z testu PAPPA, kóry też się robi powinno jej wyjść co i jak
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:34   #559
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Przykro mi Daj sobie czas, też byłam w tym miejscu i też bolały takie informacje, nie z zazdrości, chyba bardziej z żalu do losu. Ale będzie lepiej, zobaczysz, czas pomaga Powodzenia




Huhu!



U mnie dziś obiad w wersji niekoniecznie zdrowej Panierowany ser z domowymi frytkami

Gdzie ta wiosna
Domowe frytki nie mogą być niezdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 10:36   #560
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Wiwczorem idzie na dodatkowe usg do luxmedu. I zobaczymy co jej dr powie. Mam nadzieje ze mimo wszystko będzie dobrze.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:40   #561
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Alusiek - wooow ale dzisiaj gorąco będzie w sypialni!!!😀

Moyeu - też mam B i pól na pól lubie warzywa i mięso. Zjem to i to!☺



Moja kolezanka mi napisala ze dzisiaj byla po usg iii pani dr nie wychwycila kosci nosa. Kazala jej isc do luxmedu bo ona ma sredniej jakości sprzęt. Koleżanka sie boi ze dziecko moze miec zespół downa bo powiedziala cos o '21' wiadomo chodzi o ten chronosom który powoduje ta chorobe. Niestety skwitowala to slowami ze jeśli to prawda chce się poddac aborcji. Dziewczyny miękkie nogi mi się zrobily.
Tak jak pisza dziewczyny, powinna isc do innego lekarza, porobic wszystkie dokladne badania. Trzymam kciuki zeby jednak to byla tylko wina sprzętu i zwyczajna pomyłka✊
Co do aborcji w takiej sytuacji to tak jak juz ktos napisal to bardzo indywidulana sprawa, jezeli dla niej takie wyjscie jest lepsze to tylko i wyłącznie jej sprawa i nikt tego oceniac nie powinien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:41   #562
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
powinna sobie znaleźć lekarza na prenatalne, który ma certyfikat do przeprowadzania tego typu badań i dobry sprzęt, bo na zwykłym usg moja gin też takich rzeczy nie jest w stanie zobaczyć.
no i z testu PAPPA, kóry też się robi powinno jej wyjść co i jak
Dokładnie, porządny lekarz do badań prenatalnych to podstawa. Warto wszystko sprawdzić.

Wiadomo, że to mega trudna decyzja ale po to są właśnie takie badania, żeby móc podjąć decyzję bo nie każdy jest w stanie opiekować się chorym dzieckiem.
Sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 10:57   #563
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Hej dziewczyny mi też się wizaz popsuł -_-

Kamila co ćwiczysz :d ja chcę już wrócić na moje treningi buu śniło mi się dzisiaj że byłam gruba i ktoś mnie palcem wytykał . Ale się cieszę z tego l4. Chillujemy z TŻtem. Co do kawki, dostałam na urodziny aeropress i próbujemy rozkminic jak najlepszą kawkę z tego zrobić.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Dokładnie, porządny lekarz do badań prenatalnych to podstawa. Warto wszystko sprawdzić.

Wiadomo, że to mega trudna decyzja ale po to są właśnie takie badania, żeby móc podjąć decyzję bo nie każdy jest w stanie opiekować się chorym dzieckiem.
Sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo że nie można oceniać ale aborcja brzmi strasznie
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:03   #564
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

niech koleżanka skonsultuje to z lekarzem/placowką o wyższej referencyjności. Miejmy nadzieję, że się nie potwierdzi to co powiedziala gin....
Dziewczyny, jak myslicie o ile dni może się przesunąć owu? moje cykle 28 dni
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:11   #565
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mi też się wizaz popsuł -_-

Kamila co ćwiczysz :d ja chcę już wrócić na moje treningi buu śniło mi się dzisiaj że byłam gruba i ktoś mnie palcem wytykał . Ale się cieszę z tego l4. Chillujemy z TŻtem. Co do kawki, dostałam na urodziny aeropress i próbujemy rozkminic jak najlepszą kawkę z tego zrobić.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Wiadomo że nie można oceniać ale aborcja brzmi strasznie
No brzmi, ale wiesz, gdyby rząd przestał zaglądać nam do macic i więcej uwagi poświęcił chorym dzieciom, dofinansował rodziców ktorzy się tymi dziećmi zajmują, zorganizował to jakoś pro-rodzicom, ułatwił im to, to może diagnoza o zespole downa nie byłaby taką tragedią dla rodziców. No a sprawa co się stanie z takim dzieckiem kiedy rodzice umrą? Trafiają do domów opieki, a tam przecież warunki są tragiczne. Smutne to strasznie, u mnie osobiście wywołuje to ostry bunt, no ale nikt nie powiedział że życie jest sprawiedliwe.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
niech koleżanka skonsultuje to z lekarzem/placowką o wyższej referencyjności. Miejmy nadzieję, że się nie potwierdzi to co powiedziala gin....
Dziewczyny, jak myslicie o ile dni może się przesunąć owu? moje cykle 28 dni
Z tego co czytałam to owu może się przesunąć o tyle dni ile ona chce... Jeśli dobrze pamiętam to tylko faza lutealna jest względnie stała, natomiast faza folikularna może trwać różnie. U mnie na przykład w poprzednim cyklu owu miałam w okolicach 9dc, teraz 11 dc i coś tam dopiero zaczyna ruszać, ale też nie jest powiedziane że będzie niedlugo. Możesz mieć nawet kilka podejść do owulacji w cyklu, bo np choroba to do owu może nie dojść, mimo temperatury, śluzu i innych wskaźników, więc pozostaje czekać... Natura lubi nas robić w bambuko

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:26   #566
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
No brzmi, ale wiesz, gdyby rząd przestał zaglądać nam do macic i więcej uwagi poświęcił chorym dzieciom, dofinansował rodziców ktorzy się tymi dziećmi zajmują, zorganizował to jakoś pro-rodzicom, ułatwił im to, to może diagnoza o zespole downa nie byłaby taką tragedią dla rodziców. No a sprawa co się stanie z takim dzieckiem kiedy rodzice umrą? Trafiają do domów opieki, a tam przecież warunki są tragiczne. Smutne to strasznie, u mnie osobiście wywołuje to ostry bunt, no ale nikt nie powiedział że życie jest sprawiedliwe.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Z tego co czytałam to owu może się przesunąć o tyle dni ile ona chce... Jeśli dobrze pamiętam to tylko faza lutealna jest względnie stała, natomiast faza folikularna może trwać różnie. U mnie na przykład w poprzednim cyklu owu miałam w okolicach 9dc, teraz 11 dc i coś tam dopiero zaczyna ruszać, ale też nie jest powiedziane że będzie niedlugo. Możesz mieć nawet kilka podejść do owulacji w cyklu, bo np choroba to do owu może nie dojść, mimo temperatury, śluzu i innych wskaźników, więc pozostaje czekać... Natura lubi nas robić w bambuko

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Zgadzam sie z Tobą.
Osobiście bardzo podziwiam rodzicow ktorzy mimo wszystko zajmują sie chorymi dziecmi. Niestety na wlasne oczy widzialam jak ciezko moze byc starej schorowanej matce zajmowac sie juz doroslym chorym dzieckiem, zbytnio wsparcia od panstwa czy jakichs instytucji raczej nie miała...
Nie wyobrażam sobie byc w takiej sytuacji, musiec podejmowac taka decyzje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:30   #567
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Domowe frytki nie mogą być niezdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno są pyszne Ale głęboki olej raczej niczemu nie pomaga w byciu zdrowym

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Alusiek - wooow ale dzisiaj gorąco będzie w sypialni!!!😀

Moyeu - też mam B i pól na pól lubie warzywa i mięso. Zjem to i to!☺



Moja kolezanka mi napisala ze dzisiaj byla po usg iii pani dr nie wychwycila kosci nosa. Kazala jej isc do luxmedu bo ona ma sredniej jakości sprzęt. Koleżanka sie boi ze dziecko moze miec zespół downa bo powiedziala cos o '21' wiadomo chodzi o ten chronosom który powoduje ta chorobe. Niestety skwitowala to slowami ze jeśli to prawda chce się poddac aborcji. Dziewczyny miękkie nogi mi się zrobily.

Przykra sprawa Trzymam kciuki, aby jednak diagnoza się nie potwierdziła.

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny co Wy od rana tak produkujecie, że nie można za Wami nadążyć??
ja jestem po bardzo ciężkiej nocce, spałam może ze 3 godziny, tak mnie to przeziębienie męczy. Wczoraj robiłam inhalacje i chyba po tym tak zaczęło puszczać, dzisiaj katarkowo trochę lepiej, niemniej jednak chodzę ciepło poubierana , piję herbatę malinową i tylko mówię do brzucha, żeby do niedzieli dał mi się podleczyć też starałam się wietrzyć codziennie dom, mokre ręczniki na kaloryfery, po kąpieli w łazience drzwi zostawiam otwarte, żeby ta para się przeniosła na mieszkanie a i tak najpierw mąż, teraz ja
Kuruj się Już lada moment będziesz tulić mieszkańca brzuszka

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
niech koleżanka skonsultuje to z lekarzem/placowką o wyższej referencyjności. Miejmy nadzieję, że się nie potwierdzi to co powiedziala gin....
Dziewczyny, jak myslicie o ile dni może się przesunąć owu? moje cykle 28 dni
Chyba nie ma limitu obsuwy... U mnie z reguły wg obserwacji 14/15 dc, ale i obserwowałam też owu w 16/17/18 dc, ale wtedy wydłużały mi się rzeczywiście cykle. Ale to tylko z obserwacji, bez potwierdzenia u gin
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:48   #568
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

moje cykle 28 dni, +/- 2 dni/, nie kluje mnie jajnik, nie mam sluzu plodnego, wiec nie moge stwierdzić owulki
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:50   #569
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
niech koleżanka skonsultuje to z lekarzem/placowką o wyższej referencyjności. Miejmy nadzieję, że się nie potwierdzi to co powiedziala gin....
Dziewczyny, jak myslicie o ile dni może się przesunąć owu? moje cykle 28 dni
Mam wrażeń że z owu to jak z loterią. Ja przy moich cyklach 30/31 dniowych owu mam i w 16/17 dniu i w 11/12 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:53   #570
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

martynka, to spora rozbieżność! to jak to jajeczko dojrzewa?hihih zgłupiałam
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.