Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-03, 08:41   #2701
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dawno nie było info od Ilsy. Ktoś może wie jak u niej?
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 08:46   #2702
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
ja też nie rodzę... Mała ma wlasny plan na pojawienie się na świecie. Ale mam nadzieje że max do środy będzie juz z nami... A najlepiej żeby zachciało jej się poznać rodziców już w ten weekend

Widzę że na przyszły tydzień mnóstwo planowanych cc i wywoływań. Będzie się działo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam juz strasznego stresa przed moim cc czwartkowym


Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Dzis robila mi usg Twoja Pani doktor, rozmawialam z nia i mowi ze ona pozwala na porody z mezem. Jak moj dr prowadzacy sie zgodzi i bedzie miejsce to bierze mnie ona w poniedzialek na porodowke i rodzimy razem. Jest wspanialym lekarzem jesli chodzi o podejscie do pacjenta. Poplakalam sie jej z radosci bo nie wyobrazam sobie zeby moj maz mial poznac naszego synka przez szybe.. A tak jest.. niektorzy nie wpuszczaja.. I to straszne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie to jest koleżanka dobra mojego prowadzacego dr. Nie bardzo wiem jak wyglada ale właśnie dobre opinie slyszlalam. Ciekawe czy ona bedzie mnie ciela czy ktos inny. Z synkiem chyba dr lesniczak mnie cial jak dobrze pamietam.


Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ciekawe po jakim czasie decydują o cc w takiej sytuacji.
Mnie boli brzuch na maksa, cały dół ale oprócz tego nic się nie dzieje. Jestem juz totalnie zmęczona Nawet mi się pisać nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja wlasnie siedze i pisze bo nie mam za wiele do roboty, a nawet jak mam to z tymi bolami calego ciala nie mam sily robic 😉

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mi wlasnie przepisali nospe i magnez plus od lekarki swojej duphaston ale to na bole podbrzusza. Nospy mialam brac 6 tabletek dziennie ale bralam max 3 i ostatecznie po dwoch dniach odstawilam bo stwierdzilan ze nie jest na tyle zle zebym sie faszerowala. Magnezu bralam poczatkowo 6 tabletek dziennie i zeszlam do 3 i problem sie skonczyl

Powiedzcie mi- co moge zastosowac do plukania jamy ustnej? Mam wrazenie ze mi osemka podraznila policzek i mam troche opuchniety i mnie wkurza. Chcialam po cos podjechac do apteki ale obawiam sie ze wcisna mi jakies badziewie bo nie beda wiedzieli co mi doradzic.

I czy wiecie czy jak ide do szpitala to musze wziac swoje leki czy mi dadza? Zapomnialam zapytac :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi wszedzie mowili ze trzeba miec swoje. Euthyrox np biore ze soba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 09:07   #2703
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
No i u mojej córci rozwinęło się zapalenie oskrzeli 😞

Nie mam już sił na te choroby


Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Mojej szwagierce zrobili dziś próbę z oxy. Ładnie się zaczęło, skurcze i te sprawy, ale rozwarcie na 4 cm stanęło i brak postępów. Nie zdziwię się, jak teraz będą czekać do jutra z kolejną dawką oxy.

Dlatego chciałabym, żeby u mnie się samo zaczęło jak z córką, co prawda potem i tak dostałam oxy, bo postępy były ale bardzo wolne, ale przynajmniej nie było braku postępów, bo to serio frustrujące jest.
Tez bym chciała, żeby wystartowało samo i poszło fizjologicznie, ale chyba niewiele porodów tak leci.

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Dzis robila mi usg Twoja Pani doktor, rozmawialam z nia i mowi ze ona pozwala na porody z mezem. Jak moj dr prowadzacy sie zgodzi i bedzie miejsce to bierze mnie ona w poniedzialek na porodowke i rodzimy razem. Jest wspanialym lekarzem jesli chodzi o podejscie do pacjenta. Poplakalam sie jej z radosci bo nie wyobrazam sobie zeby moj maz mial poznac naszego synka przez szybe.. A tak jest.. niektorzy nie wpuszczaja.. I to straszne..
Jak miło! Dobra duszyczka z tej doktor.
I możesz odetchnąć teraz czekamy do poniedziałku

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ciekawe po jakim czasie decydują o cc w takiej sytuacji.
Mnie boli brzuch na maksa, cały dół ale oprócz tego nic się nie dzieje. Jestem juz totalnie zmęczona Nawet mi się pisać nie chce.


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, szyjka się skraca, ale do porodu nie jest blisko, przynajmniej nie zapowiada się. Mam spokojnie czekać do tp z om czyli 19.03. Później do szpitala na ktg i najpóźniej 26.03 wywoływanie. Taki jest plan.

Zwolnienie mam do 26.03.

Poczułam rozczarowanie, że jednak nie jest blisko... też już mam serdecznie dość
Nicole, to jeszcze dwa tygodnie do terminu, niech sobie jeszcze dojrzeje

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawialam z tata o mojej wizycie w szpitalu i slyszalam ze tak sie przejal ze porod tuz tuz, ciagle mi powtarzal ze jestem silna, ze jestem jego corka i dam rade i wszystko bedzie dobrze. Cos czuje ze poczatek przyszlego tygodnia wszyscy beda mieli wyrwany z zyciorysu...
U nas też już wszyscy napięci. Wkroczyliśmy w ostatni tydzień i dobrze by było, żeby się Mała ruszyła

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Mam średnią ochotę na wyjście z domu, a jeszcze w kurtce zimowej to się czuje w sklepach jak słoń w składzie porcelany :/ wczoraj ochroniarz w Lidlu mnie obserwował jakbym coś napakowała pod kurtkę :/
Za mną tak łażą i w lidlu i w biedronce. Myślałam, że ich rozczulają baby w ciąży, a tu takie kwiatki

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
I czy wiecie czy jak ide do szpitala to musze wziac swoje leki czy mi dadza? Zapomnialam zapytac :/
Ja wezmę swoje suplementy. Zwłaszcza żelazo, bo w razie jakiegoś krwawienia może mi morfologia polecieć.

Czy wasze dzieci na końcówce też już mniej ruchliwe? Ja ze swoją zwariuję. Mam już jakieś rozdwojenie potrzeb: z jednej strony wsłuchuję się w siebie jak szalona, bo czuję głównie rozpychania, wieczorem jaki konkretniejszy ruch i chciałabym, żeby już wyszła i będę ją miała na oku, z drugiej strony ciągle mam poczucie, że dalej ten grzybek pracuje i chciałabym go doleczyć, żeby jej nie zarazić
Wczoraj mnie złapał porządny skurcz i już się cieszyliśmy, że jedziemy po nią, ale po siku i zmianie pozycji cisza
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 09:12   #2704
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość



Tez bym chciała, żeby wystartowało samo i poszło fizjologicznie, ale chyba niewiele porodów tak leci.


Jak miło! Dobra duszyczka z tej doktor.
I możesz odetchnąć teraz czekamy do poniedziałku





Nicole, to jeszcze dwa tygodnie do terminu, niech sobie jeszcze dojrzeje


U nas też już wszyscy napięci. Wkroczyliśmy w ostatni tydzień i dobrze by było, żeby się Mała ruszyła


Za mną tak łażą i w lidlu i w biedronce. Myślałam, że ich rozczulają baby w ciąży, a tu takie kwiatki


Ja wezmę swoje suplementy. Zwłaszcza żelazo, bo w razie jakiegoś krwawienia może mi morfologia polecieć.

Czy wasze dzieci na końcówce też już mniej ruchliwe? Ja ze swoją zwariuję. Mam już jakieś rozdwojenie potrzeb: z jednej strony wsłuchuję się w siebie jak szalona, bo czuję głównie rozpychania, wieczorem jaki konkretniejszy ruch i chciałabym, żeby już wyszła i będę ją miała na oku, z drugiej strony ciągle mam poczucie, że dalej ten grzybek pracuje i chciałabym go doleczyć, żeby jej nie zarazić
Wczoraj mnie złapał porządny skurcz i już się cieszyliśmy, że jedziemy po nią, ale po siku i zmianie pozycji cisza
Moja ma 2 - 3 razy dziennie takie momenty aktywnosci zwiększonej. Ale mocno się zwykle rusza. Co jest bolesne czesto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 09:18   #2705
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry! U mnie tradycyjnie godzinna przerwa w nocy koło 4 na jabłko i książkę. Z tym, ze tym jablkiem podrażniłam sobie za jedynkami i teraz mnie to strasznie irytuje.
Mój mały jest dużo spokojniejszy, rzadko kiedy czuje ruchy, chyba tylko wtedy jak mi w pępku grzebie, ale jak przekładam dłoń do brzucha to wtedy wiem że sie wierci, i to mocno
Dziś i w nocy mam zakaz rodzenia bo znajomi przychodzą na ostatnią przeddzieciową wizytę i chłopy na pewno będą chcieli się napić czegoś procentowego. Na wszelki wypadek uprzedziłam mojego tatę, że jak cos to będę po niego dzwonić bo z teściem nie bardzo chcę jechać

I nie wiem w końcu co z tym moim czopem. Czy to to, czy nie to.
Ma być biały czy przezroczysty?? (O ile nie jest podbarwiony krwią)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 09:48   #2706
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej Dziewczyny ja też źle spałam, budziłam się, miałam zgagę, wzięłam rennie i na początku w ogóle mi nie pomagał... dopiero później jakoś zasnęłam, ale jestem dziś nieprzytomna.

Z tymi lekami w szpitalu jest tak, że bierze się swoje, ale zgłasza się lekarzowi, że bierzesz takie i takie leki i pielęgniarka je zabiera i ONI Ci je podają, nie wolno brać nic na swoją rękę i poza wiedzą personelu.

Wczoraj córka zaczęła ok 22 wymiotować, potwornie wszystko wyglądało, cały jej pokój do sprzątania, ona cała pod prysznic, mąż sprzątał godzinę, położyłam ją w naszym łóżku i tak sobie leżałyśmy i czekałyśmy aż skończy. Biedny, musiał sam to ogarnąć, bo ja z tym brzuchalem to bez szans... dobrze, że mała wstała dziś w świetnym humorze i wszystko jest okej.

Teraz muszę ogarnąć mieszkanie, miliard prań do zrobienia po nocnej akcji, chcemy łóżeczko złożyć w końcu, komodę ogarnąć (przykręcić jakoś przewijak do komody), zamontować półkę na ścianie.... no chcę ten kącik drugiej pocieszki mieć gotowy

I jakoś nosi mnie żeby ciasto upiec albo ciasteczka jakieś....
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 10:08   #2707
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dziewczyny, zdrówka dla dzieciaczków Waszych

U mnie dziś 38+0.

Wczoraj złapał mnie skurcz w krzyż. Trwał Ok 40 sekund, nie był mocny, ale dość wyczuwalny. Ale potem już nic

Moje małe ruchliwe jak zawsze.

Fallen, czop raczej przezroczysty.

Ja chyba dziś sałatkę jarzynowa zrobie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-03, 10:14   #2708
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry w sobotę

Szwagierka urodziła w nocy, jeszcze wczoraj. Mały całkiem duży, bo 3840 i 56cm. Teraz moja kolej
Córka już nie miała gorączki, więc nie licząc kaszlu, nocka minęła trochę lepiej. Martwi mnie tylko, że ja też coś zaczynam kaszleć . Miałam takie wielkie plany na sprzątanie dziś, ale zupełnie nie mam mocy. Najchętniej bym przeleżała cały dzień...
Udanego i spokojnego weekendu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 10:19   #2709
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

20180303_082845.jpg
Pupka naszej panienki, a na ktg to śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 10:27   #2710
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Nicole, współczuje wieczoru ale dobrze, że teraz juz lepiej z córką. Wzięłaś sie do roboty w domu pełną parą i za moment będziecie miec wszystko ogarnięte.

Wilanka, gratulacje dla szwagierki i zdrowia dla Ciebie

Selina, zdjecie jakbym swój brzuch momentami widziała gory i doliny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 10:28   #2711
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Załącznik 7456511
Pupka naszej panienki, a na ktg to śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez tak potrafi 😉

Obiadek zrobilam, odkurzylam, pranie sie pierze, zmywarka wyprala, na dzis starczy. Musze się ogarnac dzis kam spotkanie ze znajomymi z pracy, to pare fotek moze machne jak bede wyjsciowa w miare 😂 jedne z ostatnich ciążowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-03, 11:22   #2712
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Nicole wspolczuje

Moj synek 5 dzien ma ospe. Dzisiaj juz zadne nowe krosty nie doszly i widze tez po nim ze ma dobre samopoczucie. Rozpoczyna sie gojenie. Jeszcze tylko 1,5 tyg w domu chyba oszalejemy.

Ja nie rodze, czuje to. Mam jeszcze czas do 26 marca. Czuje sie zle i wlasnie sie witam z poludniowego leżingu. Slabo mi, zle sypiam, w sumie nie napisze tu nic nowego czego wy byscie nie napisaly. Laczmy sie w bolu.

A te ktore sa juz w terminie to zycze jak najszybszegp rozwiazania


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 11:27   #2713
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dwie przespane noce pod rząd to chyba już za dużo dobroci nie przywykłam do takiej łaski

Zdrówka dla wszystkich chorowitek!
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 11:46   #2714
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

hej hej U nas mroźno ale jakże słonecznie... i dzień już taki długi, do 18 dosyć jasno.
Widzę że noce nieciekawe. Moja nawet nawet, miałam w nocy bóle okresowe i jakieś tam skurcze lekkie ale do nikąd prowadzące.
Mówicie że wasze malce mniej aktywne? i to oznaka rychłego porodu? To ja chyba tak jak Juana do kwietnia będę chodzić z brzuchem, bo mój mały dostał w ostatnich dniach jakieś turbo doładowanie i nie daje spokoju
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 11:51   #2715
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ogarnelam mieszkanie. Pranie powieszone. Mąż wrócił do domu z nadgodzin. Teraz jedziemy do sklepu. Później do znajomej dac ubranka po Z. I do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 12:00   #2716
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Kupiłam chyba wszystkie brakujące rzeczy, aż w to nie wierzę, na pewno sobie coś przypomnę jeszcze. Mam nawet staniki do karmienia, takie babciowe.

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć organizerow które pasowałyby do mojej komody :/ max 10cm wysokości.

Selina, nieźle akrobacje

Moja nadal wojuje w tym brzuchu, ciekawe czy na świecie też będzie taka temperamentna? <boję się>


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 12:31   #2717
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej hej jeśli dzisiaj jest sobota to urodziłam tydzień temu, w nocy odeszły mi wody (miałam miec planowe cc i miałam się stawić 4.03 do szpitala) więc dałam swoje skierowanie, byłam godzinę podłączona do oxy żeby maluszek poczuł skurcze przed wydobycinami )) i zrobiono cc wcześniej niż planowo.
Mały urodził się 24.02 o 10:41 ma 10pkt 3820g i 56cm i jest rozkoszny, sporo śpi ale z Mężem czuwamy nad odstępami. Dużo mi dała wizyta położnej laktacyjnej dzień po powrocie do domu bo mały jest teraz wyłącznie na moim mleku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 12:49   #2718
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Wilanka - gratulacje dla szwagierki!

Ilsa - gratulacje! Cieszcie się sobą!

Ja też już mieszkanie ogarnelam, zakupy zrobilam. Zjemy obiadek i pewnie pojdziemy na spacer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 13:19   #2719
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa ogromne gratulacje!! super,że jesteście już razem!
A jak piesek zareagował na Maleństwo? Bo sama zaczynam się zastanawiać jak to będzie u nas z reakcją na nowego członka rodziny.
Uściski dla Was!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-03, 13:27   #2720
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Hej hej jeśli dzisiaj jest sobota to urodziłam tydzień temu, w nocy odeszły mi wody (miałam miec planowe cc i miałam się stawić 4.03 do szpitala) więc dałam swoje skierowanie, byłam godzinę podłączona do oxy żeby maluszek poczuł skurcze przed wydobycinami )) i zrobiono cc wcześniej niż planowo.
Mały urodził się 24.02 o 10:41 ma 10pkt 3820g i 56cm i jest rozkoszny, sporo śpi ale z Mężem czuwamy nad odstępami. Dużo mi dała wizyta położnej laktacyjnej dzień po powrocie do domu bo mały jest teraz wyłącznie na moim mleku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ilsa gratulacje! Tak coś czułam, że mogłaś się już rozpakować bo dawno Cię nie było. Super że się odezwałaś. No i strasznie się cieszę że wszystko git u Was
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 14:39   #2721
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
skurcze przed wydobycinami ))
Rozwala mnie ten termin nie zapomnicie za rok obchodzić rocznicy wydobycin a nie daj boże narodzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 14:40   #2722
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa- gratulacje. Duzo zdrowka dla Was! super ze maly taki spokojny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 14:55   #2723
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Hej hej jeśli dzisiaj jest sobota to urodziłam tydzień temu, w nocy odeszły mi wody (miałam miec planowe cc i miałam się stawić 4.03 do szpitala) więc dałam swoje skierowanie, byłam godzinę podłączona do oxy żeby maluszek poczuł skurcze przed wydobycinami )) i zrobiono cc wcześniej niż planowo.
Mały urodził się 24.02 o 10:41 ma 10pkt 3820g i 56cm i jest rozkoszny, sporo śpi ale z Mężem czuwamy nad odstępami. Dużo mi dała wizyta położnej laktacyjnej dzień po powrocie do domu bo mały jest teraz wyłącznie na moim mleku.
gratulacje!

jak część dziewczyn, też już kiepsko się czuję i na nic nie mam ochoty :/ a do 15 jeszcze tyle czasu... poki co sie młodemu nie śpieszy...ale moja gin mówi, ze sie to może w każdej chwili zmienić...
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 14:58   #2724
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa, brawa wielkie i gratulacje!

Juana, jaki spacer? Ty masz sile gdzies isc?

Ja sobie czytałam ksiazke i... Wlasnie sie obudziłam meza mi gdzies z lozka wywiało. Musze sie potoczyć go poszukac, bo cos za cicho w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:01   #2725
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa, gratuluję


My po obiedzie, mąż na drzemce a ja zabieram się za jakąś książkę
Mieszkanie dziś wysprzatalam, może jutro teściów zaprosimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:11   #2726
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
I nie wiem w końcu co z tym moim czopem. Czy to to, czy nie to.
Ma być biały czy przezroczysty?? (O ile nie jest podbarwiony krwią)
Niestety, u mnie było takie białe coś i przezroczyste coś, a potem okazało się, że szyjka zamknięta, a to grzybek. Jako że naczytałam się różności i wychodzi na to, że odejście czopa nic nie znaczy, przestałam go śledzić

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wczoraj córka zaczęła ok 22 wymiotować, potwornie wszystko wyglądało, cały jej pokój do sprzątania, ona cała pod prysznic, mąż sprzątał godzinę, położyłam ją w naszym łóżku i tak sobie leżałyśmy i czekałyśmy aż skończy. Biedny, musiał sam to ogarnąć, bo ja z tym brzuchalem to bez szans... dobrze, że mała wstała dziś w świetnym humorze i wszystko jest okej.
Wydaje mi się, że jak to jakaś wirusówka, to nawet nie wolno ci tego dotykać ze względów sanitarnych

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Szwagierka urodziła w nocy, jeszcze wczoraj. Mały całkiem duży, bo 3840 i 56cm. Teraz moja kolej
Ładne wymiary

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Nicole wspolczuje

Moj synek 5 dzien ma ospe. Dzisiaj juz zadne nowe krosty nie doszly i widze tez po nim ze ma dobre samopoczucie. Rozpoczyna sie gojenie. Jeszcze tylko 1,5 tyg w domu chyba oszalejemy.
Rany, ja nie wiem, jak ja przetrwam ewentualną drugą ciążę, przecież to drugie będzie narażone na masę choróbsk Teraz to się mogę ze sobą jak z jajkiem obchodzić i gonić wszystkich nawet ledwie podziębionych, ale od chorego dziecka nie będę się opędzać.

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Moja nadal wojuje w tym brzuchu, ciekawe czy na świecie też będzie taka temperamentna? <boję się>
Ja mam nadzieję, że moja będzie taka spokojniutka jak jest i zostaną mi wynagrodzone wszystkie wyrwane w ciąży ze strachu włosy

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Rozwala mnie ten termin nie zapomnicie za rok obchodzić rocznicy wydobycin a nie daj boże narodzin
Jeszcze tekst Torrence, czyli wypatroszenie jest boski

My dziś dużo poza domem i internetem. Kot jest w strasznym niepokoju, aż go podejrzewam, że coś czuje tym swoim zwierzęcym nosem
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:25   #2727
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ja też źle spałam, budziłam się, miałam zgagę, wzięłam rennie i na początku w ogóle mi nie pomagał... dopiero później jakoś zasnęłam, ale jestem dziś nieprzytomna.

Z tymi lekami w szpitalu jest tak, że bierze się swoje, ale zgłasza się lekarzowi, że bierzesz takie i takie leki i pielęgniarka je zabiera i ONI Ci je podają, nie wolno brać nic na swoją rękę i poza wiedzą personelu.

Wczoraj córka zaczęła ok 22 wymiotować, potwornie wszystko wyglądało, cały jej pokój do sprzątania, ona cała pod prysznic, mąż sprzątał godzinę, położyłam ją w naszym łóżku i tak sobie leżałyśmy i czekałyśmy aż skończy. Biedny, musiał sam to ogarnąć, bo ja z tym brzuchalem to bez szans... dobrze, że mała wstała dziś w świetnym humorze i wszystko jest okej.

Teraz muszę ogarnąć mieszkanie, miliard prań do zrobienia po nocnej akcji, chcemy łóżeczko złożyć w końcu, komodę ogarnąć (przykręcić jakoś przewijak do komody), zamontować półkę na ścianie.... no chcę ten kącik drugiej pocieszki mieć gotowy

I jakoś nosi mnie żeby ciasto upiec albo ciasteczka jakieś....
I jak corcia? Zdrowka dla niej!
Moja to samo, wczoraj wymioty od kaszlu az chlustala, dzis ciut lepiej ale kaszel nadal jest. Ciezki ten moj ostatni tydzien przed tp.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:29   #2728
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa, gratulacje!

Wpadam tylko na chwile, maly mnie torturuje wiercac sie na wszystkie strony. Z zatokami dalej kiepsko, ale u mnie czesto tak zostaje na 1-2 tygodnie po przeziebieniu. W ciazy pewnie dluzej

Zastanawiam sie czy dam rade was normalnie czytac do swojego porodu, bo u was te wszystkie usg, ktg, wywolywania, a u mnie nic nie badaja, nic nie sprawdzaja, stresuje mnie to troche (delikatnie mowiac)
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:39   #2729
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa - gratulacje!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:39   #2730
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Tak przy okazji to gdyby ktoraś się wypakowała, której nie ma na facebooku to czy mogę prosić o priv, może napisać za nią nawet ktoś inny ? Nie próbuję nawet nadrabiać wątku
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.