Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 15:27   #1801
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Kamila no ja wlasnie mam apke Flo ale nieumiem znalezc mozliwosci wpisywania temp a ja wlasnie chce zeby bylo to tak jak na screenach masz ze jest ta linia i wogole. A ta ovufriend to na necie jest bo na sklepie play niemam jej :/
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:32   #1802
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kamila no ja wlasnie mam apke Flo ale nieumiem znalezc mozliwosci wpisywania temp a ja wlasnie chce zeby bylo to tak jak na screenach masz ze jest ta linia i wogole. A ta ovufriend to na necie jest bo na sklepie play niemam jej :/
Flo mialam chwile nie pasowala mi ta apka, ja uzywam moj kalendarzyk, ovuview, no i pierwszy miesiac używałam ovufriend to akurat strona na necie nie apka, narazie nie wiem czy przedluze bo to 30zl za wpisywanie temperatury😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
We flo klikasz ten plus tam dodajesz wiecej parametrow i zapisujesz ptc i potem kazdego dnia po zmierzeniu zapisujesz dane z danego dnia, a wykresy masz tam gdzie jest napis inne tam klikasz i potem wykresy i ptc i juz 😝 mam nadzieje ze pomoglam 😝

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-19 o 15:39
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:38   #1803
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Zalozylam to darmowe konto ale sciagne sobie jeszcze ta druga apke hehe bede miala wtedy 3 apki na telefonie ale zobaczymy jak kazda mi wyliczy owu
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:42   #1804
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kamila no ja wlasnie mam apke Flo ale nieumiem znalezc mozliwosci wpisywania temp a ja wlasnie chce zeby bylo to tak jak na screenach masz ze jest ta linia i wogole. A ta ovufriend to na necie jest bo na sklepie play niemam jej :/
Przeczytaj moj wpis wyzej 😉

A co do lini to sie pozkaze na kazdym wykresie tylko jak juz bedzie po owu jak już ja wyznaczy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:46   #1805
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Agnieszka jak sie ciesze! super jednak widzisz testt niewykazaly do konca za to beta pieknie poakzala ciaze
Dziewczynki mam do was pytanko bo mam wkoncu ten termometr ale powiedzcie mi jakiej apki uzywacie do wpisywania temperatur??Ja na sklepie play znalazlam tylko OvuWiev...a od jutra jak @ mam dostac chce mierzyc
Ovuview jest spoko
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:52   #1806
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Polapalam w apce flo i na necie sxiaglam jeszcze moj kalendarzyk ale nazywa sie inaczej niz ten co mam bo jest taka pani na ikonce hihi i ten ogarnelam a sciagnelam ten ovuWiev ale zapomnij tam nieumialam sie polapac z niczym :/ i odrazu usunelam...
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:56   #1807
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Polapalam w apce flo i na necie sxiaglam jeszcze moj kalendarzyk ale nazywa sie inaczej niz ten co mam bo jest taka pani na ikonce hihi i ten ogarnelam a sciagnelam ten ovuWiev ale zapomnij tam nieumialam sie polapac z niczym :/ i odrazu usunelam...
No cos Ty? 😃 ovuview przeciez jest prosty w obsludze 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 16:00   #1808
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Kamila to ja chyba taka ciemna jestem ze nieumialam go polapac wieczorem bede miala wiecej czasu to sprpboje drugie podejscie do niego zrobic hehe

A teraz powiedzcie mi jak mierzyc no bo jak dobrze pamietam jak pisalyscie to rano zanim wstane z lozka ale podniesc sie chyba moge zeby go podniesc z parapetu do pozycji siedzacejmzamierzam mierzyc w buzi wiec robić to pod jezykiem?Tez niewiem czy spie z otwartymi ustami czy nie wiec musze jak wstane odczekac 5min i wtedy zmierzyc?
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 16:11   #1809
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
dziewczyny taaak to ciaza, zobaczcie, betka 49,95:j upi:, poprzednio bylo ledwie 17, a teraz zobaczcie, moze cos z tego bedzie co?
Gratuluję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 16:12   #1810
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kamila to ja chyba taka ciemna jestem ze nieumialam go polapac wieczorem bede miala wiecej czasu to sprpboje drugie podejscie do niego zrobic hehe

A teraz powiedzcie mi jak mierzyc no bo jak dobrze pamietam jak pisalyscie to rano zanim wstane z lozka ale podniesc sie chyba moge zeby go podniesc z parapetu do pozycji siedzacejmzamierzam mierzyc w buzi wiec robić to pod jezykiem?Tez niewiem czy spie z otwartymi ustami czy nie wiec musze jak wstane odczekac 5min i wtedy zmierzyc?
Nie wiem jak z podnoszeniem sie do pozycji siedzącej bo ja mam termometr zaraz przy łóżku na podlodze wiec tylko reka sięgam😏 lepiej odczekac te kilka minut z zamkniętymi ustami zeby temp nie byla zakurzona😏 mierzymy z boku pod językiem zawsze w tym samym miejscu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 16:58   #1811
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dziewczyny, czy Was też tak dziś boli głowa? Mnie już zaczęła boleć w pracy w południe... Teraz już leżę w łóżku w piżamie
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 17:04   #1812
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Aga gratki!

Alusiek mnie nie boli.☺
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 17:22   #1813
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

ale wy piszecie

mam bilety na beyonce, lece do warszawy na koncert, ciesze sie bardzo bo spotkam przyjaciolki ( z wrocławia, bo ja z wrocławia jestem a mieszkam w bawarii) w tym jedna bedzie w 5 miesiacu ciąży, heheh cieszy mnie to bardzo!

zima straszna okropna jest.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 17:24   #1814
aadelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem podłamana w temacie ciąży, ostatnio jak tak bardzo się nastawiłam, że chyba się udało, rozczarowanie było bardzo bolesne, teraz nie mogę wyluzować. Ech...

Jeżeli chodzi o to mierzenie temperatury, zastanawiam się, jaki sens miałoby to u mnie. Pracuję zmianowo, jak jestem na nocce, to wracam do domu dopiero koło 8 rano i kładę się spać, i jak wstanę to już jest inna pora niż standardowy pomiar, bo ok. 14. Z kolei jeżeli następnego dnia mam na rano, to wstaję po 5. Zero regularności. Chyba sobie w ogóle to daruję dopóki nie zmienię pracy na jednozmianową.

Swoją drogą to ciekawa jestem, czy taka praca zmianowa może wpływać negatywnie na płodność? Bo jednak regularnie w nocy pracuję, zamiast spać, a potem odsypiam pół dnia.
Powiem Ci, że ja miałam tak, że mierzyłam temp i bardzo się zastanawiałam nad tym, czy dobrze to robię i czy godzina odpowiednia jak miałam różne zajęcia w ciągu dnia i nie zawsze się mogłam tak samo przyłożyć do mierzenia i tak dalej, a potem trafiłam na to:
"Z medycznego punktu widzenia para, która chce efektywnie starać się o dziecko, powinna współżyć 2-3 razy w tygodniu. Zarówno zbyt częste jak i zbyt rzadkie stosunki obniżają jakość męskiego nasienia. Wiele par chce wzmocnić swoje starania o dziecko wyznaczając dni płodne. Niestety u niektórych kobiet wyznaczenie daty owulacji wymaga wnikliwej obserwacji, a czasami nawet badania USG - tłumaczy dr n. med. Wojciech Kolawa, specjalista ginekolog-położnik zajmujący się leczeniem niepłodności w Centrum Medycznym Macierzyństwo"
No i coś do mnie dotarło, prawda jest taka, że po pierwsze stresowałam swojego Tża tym staniem nad z nim z termometrem i mówiemiem "musimy teraz", stresowałam siebie, bo przeżywałam 30 razy w ciągu dnia, czy wszystko robię ok i straciłam jakąś taką radość z seksu. Z tego co piszesz, to na szczęście jeszcze nie jesteś taka "zafiksowana" jak ja byłam, ale jeśli mogę Ci coś doradzić, to wyluzujcie, współżyjcie regualarnie po prostu i zobaczysz, Twój facet odetchnie z ulgą i Ty też. A poza tym trzeba też patrzeć na męską stronę tak technicznie, czyli to co Ci wkleiłam o nasieniu, ciągle rozmyślamy nad swoimi jajeczkami, a to, jaką jakość ma nasienie przez takie a nie inne współżycie też przecież ma znaczenie, bo bez dobrych żołnierzyków się nie uda, nawet jak idealnie określimy owulację

Edytowane przez aadelka
Czas edycji: 2018-03-19 o 17:30
aadelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 17:40   #1815
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Adelka, wszystko się Zgadza, ale co w moim przypadku jak męża mam rzadko w domu? I gdyby liczyć tylko na spontaniczne zbliżenia kiedy faktycznie jest czas i ochota to może byłoby raz, dwa razy w tyg? To za mało w przypadku starań... Więc ja nie chcąc myśleć o owulacji, kombinuje aby były zbliżenia w środku cyklu jak najczęściej
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 17:45   #1816
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Aga gratki! Bedziesz jeszcze listopadowka czy juz grudniowka? Najlepiej juz nie sikaj na patyki i powtorz bete za 48 lub 72h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:13   #1817
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Hejo.

Ja już po wizytach. Moja gin po badaniu stwierdziła, ze macica jest miękka, śluzówka niezlyszczona i ani widu @ w dodatku chyba mój pęcherz był pełny mimo ze godzinę wcześniej go opróżniłam. Potem usg: brak torbieli, wszystko w porządku, w prawym drobne pecherzyki, w lewym ślady po owulacji. Mam brać jeszcze 7 dni dupka po 2x1. Moja gin mówiła ze miała pacjentki co nawet wyniki bety klimat przekłamane a ta od usg ze ciąży teraz ona i tak by nie wyhaczyla ale owu była niedawno.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Tak ze ja nie wiem co myśleć. Ale będę sobie brać i czekać na @

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Aga ale super! Gratulacje !
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:18   #1818
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

To jajnik lewy.

Ogólnie wszystko jest w porządku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0F8A895A-0DEE-4551-BF7E-7C6B9F9D38CF.jpg (124,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E47D9818-2C8C-4C38-980B-AB98BF0A4F62.jpg (98,0 KB, 40 załadowań)
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:18   #1819
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Agnieszka gratuluję



ja się dziś zestresowałam. byłam u fryzjera. coś się zgadało, że planuję ciążę i o problemach hormonalnych. moja fryzjerka też ma problemy z prolaktyną i lekarka jej powiedziała, że wyprostowanie prolaktyny może trwać rok czy nawet dwa lata jeszcze się nie zaczęłam starać a już się martwię, że będą problemy a to chyba też na dobre nie wychodzi eh
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 18:25   #1820
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. W czwartek na świat przyszła nasza córeczka.
Co prawda ja mam od wczoraj kryzys, ale jeśli chodzi o samo zajście w ciążę to nie traćcie nadziei. Po naszym przykładzie widać, że nawet kobieta w wieku 35 lat może zajść w ciążę.
Dziękujemy za wsparcie i trzymamy kciuki za Was 😘


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selina gratulacje!! Ja też miałam mega kryzys, to całkiem normalne. Po powrocie ze szpitala miałam nawał pokarmu i takiego doła, że 2 dni płakałam. Kryzys szybko minie i wszystko wróci do normy z każdym dniem będzie coraz lepiej

dziewczyny, Wy tyle produkujecie, że nie nadążam za Wami. Przez ostatni tydzień może na chwilkę zajrzałam, bo czasu brak

Jeżeli pokazały się Wam dwie kreski, to serdecznie gratuluję Pamiętajcie, że trzeba wierzyć, że się uda.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:32   #1821
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Szybko napiszę,potem was nadrobię
Wrocilam od lekarza.
Okazalo się ze coś niedobrze się dzieje ze jeden jajnik nie pracuje czyli lewy(albo ledwo co bo jest malusi pecherzyk) i prawie ciagle mam owu z prawego. Niby dobrze bo drozny prawy.
To po pierwsze.
W prawym tez jest pecherzyk ale tez za maly (8,2mm)jak na ten dzień cyklu (12dc)
i zaledwie jeden... Mam robic testy owulacyjne i jak tylko będzie pozytywny,nawet ledwo kreska,to mam do niego dzwonic i przyjechac i sprawdzić, to wtedy zastrzyki jak zwykle i moze tak byc ze juz inseminacja,ale to moze. A jesli organizm zrobi psikusa i np pojadę i się okaze ze bedzie jakims cudem owulacja w lewym jajniku (tym chorym)to dupa,bo ani lekow ani nic.
Wszystko jest takie skomplikowane i dolujace
Ta cholerna endometrioza tez mnie dobija bo to wszystko przez to!
jakies zaburzenia się robią itp...niby wszystko się da leczyc i to cały czas robimy. Ale kuzwa w koncu ma się chwilami dosc

Takze trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:32   #1822
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Aga gratki! Bedziesz jeszcze listopadowka czy juz grudniowka? Najlepiej juz nie sikaj na patyki i powtorz bete za 48 lub 72h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NIE WIEM, z ostatniej miesiaczki wynika ze termin bedzie na 29 listopada. nie bede juz nic sikała
Siva 5 nie martw sie bedzie ok, moja siostra ma endo .., tyłozgięcie i zaszla w ciaze..co prawda po 3 latach ale ciaza jestD:
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm

Edytowane przez agnieszka255
Czas edycji: 2018-03-19 o 18:34
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:38   #1823
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Aga, zaraz zerknę jeszcze raz na screena od Ciebie, kiedy u Was był seksik, może spróbuję w te dni u siebie, może przyniesiesz mi szczęście czy Twój mąż robił badania nasienia??

Ja mam apke Flo, Tu też można zapisać temperature
nie, mąż sie nigdy nie badał. masz moj kalendarzyk, 17 marca byly juz dwie kreseczki wiec nie wiem kiedy owu mogla byc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-03-10-13-42-54.jpg (104,8 KB, 47 załadowań)
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm

Edytowane przez agnieszka255
Czas edycji: 2018-03-19 o 18:39
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:43   #1824
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Szybko napiszę,potem was nadrobię
Wrocilam od lekarza.
Okazalo się ze coś niedobrze się dzieje ze jeden jajnik nie pracuje czyli lewy(albo ledwo co bo jest malusi pecherzyk) i prawie ciagle mam owu z prawego. Niby dobrze bo drozny prawy.
To po pierwsze.
W prawym tez jest pecherzyk ale tez za maly (8,2mm)jak na ten dzień cyklu (12dc)
i zaledwie jeden... Mam robic testy owulacyjne i jak tylko będzie pozytywny,nawet ledwo kreska,to mam do niego dzwonic i przyjechac i sprawdzić, to wtedy zastrzyki jak zwykle i moze tak byc ze juz inseminacja,ale to moze. A jesli organizm zrobi psikusa i np pojadę i się okaze ze bedzie jakims cudem owulacja w lewym jajniku (tym chorym)to dupa,bo ani lekow ani nic.
Wszystko jest takie skomplikowane i dolujace
Ta cholerna endometrioza tez mnie dobija bo to wszystko przez to!
jakies zaburzenia się robią itp...niby wszystko się da leczyc i to cały czas robimy. Ale kuzwa w koncu ma się chwilami dosc

Takze trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam i trzymam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:08   #1825
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Siva przykro mi

Trzymam kciuki oby coś w końcu zaskoczyło !
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:10   #1826
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusiek ja uwazam podobnie jak ty zeby bylo jak najwiecej zblizen w dni plodne

Awusia a jak ty sie wogole czujesz?kiedy masz kolejna szanse zobaczenia malenstwa?

Majeczka to czyli wszystko jest w porzadku? ja na lekach sie nieznam bo niebiore nic takiego. Ale dobrze ze to nic groznego typu torbiel czy krwiak wiec glowa do gory

Justysia niekieruj sie innymi ludzi bo niektorzy zachodza od razu a innym zajmuje to lata zacznij myslec pozytywnie i na spokojnie to moze u Ciebie szybko sie uda

Asia jak tam malenstwo, spokojne?spi grzecznie w nocy?noo teraz wiadomo jak jest dzidzius to wiecej masz na glowie i mniej wolnego czasu niz jak bylo sie wciazy

Siva tule cie niezalamuj sie i wkincu wam sie uda naprawde!!to czyli lekarz twoj musi byc w kazdej chwili gotowy na przyjecie cie?z jednej strony dobrze bo bedziesz jeszcze dokladniej wiedziec kiedy jest uwolacja a wtedy i szanse beda wieksze wazne ze chociaz jeden jajnik pracuje bede trzymac strasznie mocno za Ciebie kciuki!!✊✊✊

Agnieszka w podobne dni mielismy zblizenia z moim tz a mimo to moj test z 17marca wyszedl negatywny buuu
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:28   #1827
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

MadziQ no generalnie jest ok. Te leki złe nie są. Żadnych dziwnych objawów po nich nie mam. Ale czemu mi zatrzymały @ to nikt nie wie
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:34   #1828
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Siva bardzo smutno mi się czyta Twój wpis.😞
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:35   #1829
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Alusiek ja uwazam podobnie jak ty zeby bylo jak najwiecej zblizen w dni plodne

Awusia a jak ty sie wogole czujesz?kiedy masz kolejna szanse zobaczenia malenstwa?

Majeczka to czyli wszystko jest w porzadku? ja na lekach sie nieznam bo niebiore nic takiego. Ale dobrze ze to nic groznego typu torbiel czy krwiak wiec glowa do gory

Justysia niekieruj sie innymi ludzi bo niektorzy zachodza od razu a innym zajmuje to lata zacznij myslec pozytywnie i na spokojnie to moze u Ciebie szybko sie uda

Asia jak tam malenstwo, spokojne?spi grzecznie w nocy?noo teraz wiadomo jak jest dzidzius to wiecej masz na glowie i mniej wolnego czasu niz jak bylo sie wciazy

Siva tule cie niezalamuj sie i wkincu wam sie uda naprawde!!to czyli lekarz twoj musi byc w kazdej chwili gotowy na przyjecie cie?z jednej strony dobrze bo bedziesz jeszcze dokladniej wiedziec kiedy jest uwolacja a wtedy i szanse beda wieksze wazne ze chociaz jeden jajnik pracuje bede trzymac strasznie mocno za Ciebie kciuki!!✊✊✊

Agnieszka w podobne dni mielismy zblizenia z moim tz a mimo to moj test z 17marca wyszedl negatywny buuu
Noo mały jest cudny, z każdym dniem coraz większy i fajniejszy. Noce różnie przesypia, najczęściej 2 razy trzeba go nakarmić. Jednak pomiędzy karmieniami daje nam pospać. No i w końcu ogarneliśmy karmienie piersią, więc jest duża wygoda i komfort, bo nie musimy latać butli szykować, tylko go do siebie podłączę i mogę drzemać mam doły bo jestem ciągle zmęczona, ale wystarczy że na niego popatrzę i wiem że warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:41   #1830
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Szybko napiszę,potem was nadrobię
Wrocilam od lekarza.
Okazalo się ze coś niedobrze się dzieje ze jeden jajnik nie pracuje czyli lewy(albo ledwo co bo jest malusi pecherzyk) i prawie ciagle mam owu z prawego. Niby dobrze bo drozny prawy.
To po pierwsze.
W prawym tez jest pecherzyk ale tez za maly (8,2mm)jak na ten dzień cyklu (12dc)
i zaledwie jeden... Mam robic testy owulacyjne i jak tylko będzie pozytywny,nawet ledwo kreska,to mam do niego dzwonic i przyjechac i sprawdzić, to wtedy zastrzyki jak zwykle i moze tak byc ze juz inseminacja,ale to moze. A jesli organizm zrobi psikusa i np pojadę i się okaze ze bedzie jakims cudem owulacja w lewym jajniku (tym chorym)to dupa,bo ani lekow ani nic.
Wszystko jest takie skomplikowane i dolujace
Ta cholerna endometrioza tez mnie dobija bo to wszystko przez to!
jakies zaburzenia się robią itp...niby wszystko się da leczyc i to cały czas robimy. Ale kuzwa w koncu ma się chwilami dosc

Takze trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mocne kciuki!

Aga gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.