PM 2018, cz. XI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 11:02   #2791
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
My też mamy taki plan! Prawie wszyscy wiedzą o weselu, więc zaskoczenia nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też. Ale są osoby które nie wiedzą że zostaną zaproszone. A chcemy by były więc dla nich będzie zaskoczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:04   #2792
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XI

A ja nie chcę zapraszać w święta, wszyscy przy stołach i wgl spędy rodzinne, to nie dla mnie.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:05   #2793
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XI

U nas babcia Tżta odstawia cyrki z zaproszeniem na komunię Stara się być miła, ale w moim odczuciu nie jest to ani trochę miłe. Wczoraj młody dał im zaproszenie a ona "Niepotrzebnie nas zapraszasz, to tylko koszty, powinniście tylko rodziców i dziadków mieć, a nie tyle starych ludzi"

Ona nie kuma, że dziecku jest przykro, że zaprasza kogoś a ta osoba mówi, że niepotrzebnie

Tak samo jak przychodzimy do niej z czekoladkami z jakiejś okazji to ona to oddaje młodemu Równie dobrze moglibyśmy zadzwonić z życzeniami, skoro niczego od nas nie chce
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:05   #2794
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. XI

Ja tam do Sopotu nie lubię jeździc, zawsze ludzi dużo, a w sezonie (akurat pracuję w okolicach molo) przejście od dworca przez monciak nad morze zajmuje z 30 min (normalnie w 10 spokojnie się człowiek wyrabia).
Wolę Gdynię, czy Gdańsk. Ale i tak najbardziej tesknie za Mazurami. Tak to jest, mieszka czlowiek blisko morza, teskni za pojezierzem
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:09   #2795
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
A ja nie chcę zapraszać w święta, wszyscy przy stołach i wgl spędy rodzinne, to nie dla mnie.
Ale ja nie mówię że w święta będziemy po ludziach jeździć. U TŻ przy stole damy i tak każdy wie pojedziemy do mnie i u mnie jest 10 osób więc znów rozdamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:10   #2796
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
A ja nie chcę zapraszać w święta, wszyscy przy stołach i wgl spędy rodzinne, to nie dla mnie.
My nie mamy wyjścia - mieszkamy w Poznaniu, wracamy co 2 tygodnie, zapowiadaliśmy się u kilku osób, że wpadniemy w ten weekend, to sami proponowali żeby przyjechać w święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:14   #2797
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
My nie mamy wyjścia - mieszkamy w Poznaniu, wracamy co 2 tygodnie, zapowiadaliśmy się u kilku osób, że wpadniemy w ten weekend, to sami proponowali żeby przyjechać w święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja wracam do siebie czasami nawet i co 2miesiące :/ teraz będziemy co tydzień na weekendy. I tak na dobrą sprawę weekend mam wolny a w rozjazdach coś czuję że będzie kwiecień mega ciężki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 11:57   #2798
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018, cz. XI

Witam po weekendzie.

Ja nie pamietam kiedy ostatni raz bylam nad polskim morzem, chyba na pierwszych wakacjach z TZ jakies 8/9 lat temu w Kolobrzegu. Chetnie bym sie wybrala do Trojmiasta. W Gdansku bylam duzo razy bo jezdzilismy z rodzicami do pobliskiego Jantara na wakacje wiec do Gdanska byl kawalek, tez sto lat temu. Ale np w Gdyni bylam raz na wycieczce szkolnej z 15 lat temu, a w Sopocie chyba nigdy.

Bylismy w sobote na pierwszej lekcji tanca, nie ma tragedii, jedyne co to TZ niestety nie umie prowadzic i musze sama sie prowadzic a najlepiej to jeszcze jego...
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 12:20   #2799
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

hahaha pewien schemat widzę
do krakowa jeżdże jakoś tak co 20 lat (uwierzycie, że rok temu 1 razy byłam w Wieliczce?!)
minęły lekcje historii o Westerplatte i darze pomorza, to wam z kolei nad morze "daleko"

swoją drogą, uważam to za jeden z niewielu pozytywnych aspektów mojej pracy, że raz-dwa razy do roku mam małe tour de pologne. dzięki czemu w końcu za starego dziada odwiedziłam poznań, wrocław, kraków, łódź, augustów, w tym roku będzie lublin.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:26   #2800
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
U nas babcia Tżta odstawia cyrki z zaproszeniem na komunię Stara się być miła, ale w moim odczuciu nie jest to ani trochę miłe. Wczoraj młody dał im zaproszenie a ona "Niepotrzebnie nas zapraszasz, to tylko koszty, powinniście tylko rodziców i dziadków mieć, a nie tyle starych ludzi"

Ona nie kuma, że dziecku jest przykro, że zaprasza kogoś a ta osoba mówi, że niepotrzebnie

Tak samo jak przychodzimy do niej z czekoladkami z jakiejś okazji to ona to oddaje młodemu Równie dobrze moglibyśmy zadzwonić z życzeniami, skoro niczego od nas nie chce
U mnie dziadkowie za każdym razem jak daje im prezent z obojętnie jakiej okazji na odchodne wciskają mi pieniądze twierdząc,że niepotrzebnie wydaje na nich kasę. Wkurza mnie to niesamowicie i zawsze ich opierdzielam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cześć dziewczyny, u mnie młyn niesamowity jak przeżyje ten tydzień to będzie dobrze....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 16:33   #2801
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Misia spróbuj brać. Mi zarówno kardiolog jakis czas temu jak i neurolog kazał brać i to sporo, bo 2 tabletki rano i wieczorem i każdy mówił, że to podstawa 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw niech mnie przebadają, a potem pewnie będę brać

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Nie zdecydowałabym się w takim miejscu skalpelem, ja mam bliznę po pieprzyku 4x większą niż pieprzyk.
Nie zdecydowałam się. Pokazała mi jak długą będę miała bliznę i mi się odechciało. Natomiast powiedziała, że usuwanie laserem przy takim pieprzyku odpada. Ogólnie umówiłam się po wakacjach. Mam jeszcze przemyśleć sprawę.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
tak, z samego pępka gdańska jestem.
sopot kocham, choć pewnie nie zdziwi was, że poza sezonem. bo się zrobił modny w ostatnich latach, modnie jest posiadać tu mieszkanie i modnie jest bywać w modnym towarzystwie w modnych knajpach. to zawsze była zabawowa stolica trójmiasta, ale na fali własnego sukcesu obecnie jest bardziej "warszawsko" niż w warszawie. ale to doskwiera raczej lokalnym bywalcom niż przyjezdnym.
jeden jedyny mankament, jaki jestem w stanie dostrzec w waszym pomyśle, to pogoda - w ubiegłym roku mieliśmy dosłownie 1 tydzień lata. cały sezon w swetrze

czy jest w towarzystwie ktoś kto mówi po francusku?
mam zagwozdkę, jak francuzi sygnalizują w zaproszeniu osobę towarzyszącą

misia_29 - chyba lepiej po ślubie to zrobić, ale sprawdź u dermatologa czy masz do czynienia z plamą barwnikową czy ze znamieniem, które może w przyszłości nowotworzyć. jeśli chcesz usuwać jedynie dla efektu kosmetycznego, to laser zdecydowanie da lepszy efekt, ale jeśli działasz profilaktycznie, to moja przyjaciółka, dermatolog od znamion, namawiała mnie na chirurgiczne usuwanie (mam znamion jak piegów)
My kochamy polskie morze i co roku od kilku lat nad nie jeździmy. Co prawda upodobaliśmy sobie Kołobrzeg (mamy tam 2 super miejsca noclegowe tuż obok morza), ale mój TŻ powiedział, że w podróż poślubną musimy coś nowego zobaczyć Myśleliśmy o Mielnie, ale podobno tam sami gówniarze i meliniarstwo, ale nie byłam, więc nie wiem. padło na Sopot-jaka pogoda by nie była-jedziemy tylko czy mogłabyś polecić jakieś miejsca noclegowe blisko morza/mola? Zależy mi na jak najlepszej lokalizacji.

Co do pieprzyków to ten nie jest groźny. ten który był groźny ( na nodze) usunęłam właśnie w styczniu i musiał być usuwany chirurgicznie (brała go do sprawdzenia). Natomiast tego nie muszę usuwać. Chciałam tylko ze względu, że to miejsce praktycznie na mostku i zawadza mi o biustonosz (póki co nie boli). Ale ona mi odradziła laserowe usunięcie. Mówiła, że brodawki usuwa się laserowo, a takie pieprzyki nie No nic-nie usunęłam, umówiłam się już na spokojnie po wakacjach. Zobaczymy...

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie już tęsknię za miłym ciepełkiem, mi zawsze jest zimno, więc rzadko narzekam na upały
Mnie tak samo ciągle zimno! Ale nad morze chcę jechać, niezależnie od pogody

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Ja tam do Sopotu nie lubię jeździc, zawsze ludzi dużo, a w sezonie (akurat pracuję w okolicach molo) przejście od dworca przez monciak nad morze zajmuje z 30 min (normalnie w 10 spokojnie się człowiek wyrabia).
Wolę Gdynię, czy Gdańsk. Ale i tak najbardziej tesknie za Mazurami. Tak to jest, mieszka czlowiek blisko morza, teskni za pojezierzem
Rozważaliśmy też Gdańsk czy Gdynię, tylko, że ja bym chciała mieszkać blisko morza, a nic takiego nie mogę znaleźć. Może coś polecisz?
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 16:51   #2802
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

z przyjemnością machnę ci privem elaborat jak dotrę do domu ;D
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:52   #2803
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
z przyjemnością machnę ci privem elaborat jak dotrę do domu ;D
W takim razie czekam z niecierpliwością! Chcielibyśmy już coś zarezerwować. Na booking. com został ostatni pokój w hotelu sedan, z tego co czytam super lokalizacja. Ale jak polecisz nam coś innego, może jeszcze lepszego to będę wdzięczna!
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:38   #2804
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
To może faktycznie nie chciał się przyglądać

My z tżtem gdzieś w połowie kwietnia idziemy po garniak, chce szyć, nie wiem czy to dobry pomysł?
A kiedy Wasz ślub? Mój TŻ już ma, zakupiony w sobotę a ślub w czerwcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
tak, z samego pępka gdańska jestem.
sopot kocham, choć pewnie nie zdziwi was, że poza sezonem. bo się zrobił modny w ostatnich latach, modnie jest posiadać tu mieszkanie i modnie jest bywać w modnym towarzystwie w modnych knajpach. to zawsze była zabawowa stolica trójmiasta, ale na fali własnego sukcesu obecnie jest bardziej "warszawsko" niż w warszawie. ale to doskwiera raczej lokalnym bywalcom niż przyjezdnym.
jeden jedyny mankament, jaki jestem w stanie dostrzec w waszym pomyśle, to pogoda - w ubiegłym roku mieliśmy dosłownie 1 tydzień lata. cały sezon w swetrze

czy jest w towarzystwie ktoś kto mówi po francusku?
mam zagwozdkę, jak francuzi sygnalizują w zaproszeniu osobę towarzyszącą

misia_29 - chyba lepiej po ślubie to zrobić, ale sprawdź u dermatologa czy masz do czynienia z plamą barwnikową czy ze znamieniem, które może w przyszłości nowotworzyć. jeśli chcesz usuwać jedynie dla efektu kosmetycznego, to laser zdecydowanie da lepszy efekt, ale jeśli działasz profilaktycznie, to moja przyjaciółka, dermatolog od znamion, namawiała mnie na chirurgiczne usuwanie (mam znamion jak piegów)
ja znam francuski, w końcu romanistykę studiowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Wy też rozsyłacie część nie? (poleconym czy zwykłym? )

My pierwsze daliśmy w lutym, już prawie końcówka marca i rozdaliśmy 7 z 55, w tym miesiącu dojdą jeszcze 2. Nie wyobrażam sobie rozdać tego w ciągu 1 czy 2 miesięcy
Dacie radę. Nam się udało w 6 weekendów łącznie, ale było oostro i nawet nasza kotka się zbuntowała i zareagowała agresją podczas jednego z wyjazdów (zostawała na weekendy u rodziców TŻta gdy my jeździliśmy po rodzinie i pozarla rodzinę- dużo nerw nas to kosztowało i kot do dziś na lekach uspokajajacych jest). Wczoraj poszły 2 zaproszenia z wizytą i dziś jedno wysłane pocztą i jeszcze jedno będzie wysłane na jutro. Dojdą nam ewentualnie te rezerwowe gdy ktoś z gości odmówi i wysłanie zaproszeń na sam ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
hahaha pewien schemat widzę
do krakowa jeżdże jakoś tak co 20 lat (uwierzycie, że rok temu 1 razy byłam w Wieliczce?!)
minęły lekcje historii o Westerplatte i darze pomorza, to wam z kolei nad morze "daleko"

swoją drogą, uważam to za jeden z niewielu pozytywnych aspektów mojej pracy, że raz-dwa razy do roku mam małe tour de pologne. dzięki czemu w końcu za starego dziada odwiedziłam poznań, wrocław, kraków, łódź, augustów, w tym roku będzie lublin.
I ja sie nie wyłamię. Mieszkam po środku Polski a nad morzem bywam kilka razy w roku. W zeszłym roku spędziłam 4 dni w Krakowie na krótkim urlopie, ale odwiedziłam Wieliczkę już 3 raz w życiu i Oświęcim drugi raz. Pierwszy raz był w ostatniej klasie podstawówki. W zeszłym roku byłam też w Poznaniu i Katowicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:55   #2805
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
A kiedy Wasz ślub? Mój TŻ już ma, zakupiony w sobotę a ślub w czerwcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

ja znam francuski, w końcu romanistykę studiowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Dacie radę. Nam się udało w 6 weekendów łącznie, ale było oostro i nawet nasza kotka się zbuntowała i zareagowała agresją podczas jednego z wyjazdów (zostawała na weekendy u rodziców TŻta gdy my jeździliśmy po rodzinie i pozarla rodzinę- dużo nerw nas to kosztowało i kot do dziś na lekach uspokajajacych jest). Wczoraj poszły 2 zaproszenia z wizytą i dziś jedno wysłane pocztą i jeszcze jedno będzie wysłane na jutro. Dojdą nam ewentualnie te rezerwowe gdy ktoś z gości odmówi i wysłanie zaproszeń na sam ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

I ja sie nie wyłamię. Mieszkam po środku Polski a nad morzem bywam kilka razy w roku. W zeszłym roku spędziłam 4 dni w Krakowie na krótkim urlopie, ale odwiedziłam Wieliczkę już 3 raz w życiu i Oświęcim drugi raz. Pierwszy raz był w ostatniej klasie podstawówki. W zeszłym roku byłam też w Poznaniu i Katowicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ślub 26 maja
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:57   #2806
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
ślub 26 maja
To my tydzień po Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 20:07   #2807
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. XI

Miałam wycinany pieprzyk z twarzy i też mam bliznę 4x większą a na dodatek miałam go wycinanego 2!razy bo się odnowił, a żeby było śmieszniej to została mi jedna szew(miała sama wyjść... ta)

Jestem z gór i zamieniłabym je na morze 😍

Jak słyszę Mazury widzę komary.
Jak słyszę góry widzę astma. Zwykła jazda na rowerze to takie kardio że ja pitolę. Zawsze marzyłam aby wyjść z domu na rower i tak porostu jeździć po płaskim terenie 😁

Naszs próba ślubna to była serio próba! Staliśmy z księdzem przed ołtarzem, składalismy przysięgę i zakładaliśmy niewidzialne obrączki 😍
Boje się,że ze stresu będę miała szczękościsk i uśmiech z zębami. Jak kon normalnie. Jak się stresuje nie umiem stykać warg w tym głupim uśmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2018-03-19 o 20:10
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 20:17   #2808
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

hahahaha ja też mam taki uśmiech w nerwach

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
ja znam francuski, w końcu romanistykę studiowałam
z nieba mi spadasz! odezwę się jak tylko odkopię moje notatki ;D
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-03-19 o 20:18
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 20:36   #2809
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
hahahaha ja też mam taki uśmiech w nerwach


z nieba mi spadasz! odezwę się jak tylko odkopię moje notatki ;D
Pewnie. Pomogę jak tylko będę umiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 05:48   #2810
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
przynamniej nie ma smogu )

a teraz gdzie urzędujesz?



jestem nieobiektywna, ale w Trojmiescie się dobrze żyje, wiec wcale się nie dziwie

Kołobrzeg ale ja potwierdzę, w Trojmiescie dobrze się żyje
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
tak, z samego pępka gdańska jestem.

sopot kocham, choć pewnie nie zdziwi was, że poza sezonem. bo się zrobił modny w ostatnich latach, modnie jest posiadać tu mieszkanie i modnie jest bywać w modnym towarzystwie w modnych knajpach. to zawsze była zabawowa stolica trójmiasta, ale na fali własnego sukcesu obecnie jest bardziej "warszawsko" niż w warszawie. ale to doskwiera raczej lokalnym bywalcom niż przyjezdnym.

jeden jedyny mankament, jaki jestem w stanie dostrzec w waszym pomyśle, to pogoda - w ubiegłym roku mieliśmy dosłownie 1 tydzień lata. cały sezon w swetrze



czy jest w towarzystwie ktoś kto mówi po francusku?

mam zagwozdkę, jak francuzi sygnalizują w zaproszeniu osobę towarzyszącą



misia_29 - chyba lepiej po ślubie to zrobić, ale sprawdź u dermatologa czy masz do czynienia z plamą barwnikową czy ze znamieniem, które może w przyszłości nowotworzyć. jeśli chcesz usuwać jedynie dla efektu kosmetycznego, to laser zdecydowanie da lepszy efekt, ale jeśli działasz profilaktycznie, to moja przyjaciółka, dermatolog od znamion, namawiała mnie na chirurgiczne usuwanie (mam znamion jak piegów)
I ja się pod pogada podpisze, w zeszłym roku było naprawdę zimno, zdarza się, że w lipcu leje i mamy 10 stopni.




Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
hahaha pewien schemat widzę
do krakowa jeżdże jakoś tak co 20 lat (uwierzycie, że rok temu 1 razy byłam w Wieliczce?!)
minęły lekcje historii o Westerplatte i darze pomorza, to wam z kolei nad morze "daleko"

swoją drogą, uważam to za jeden z niewielu pozytywnych aspektów mojej pracy, że raz-dwa razy do roku mam małe tour de pologne. dzięki czemu w końcu za starego dziada odwiedziłam poznań, wrocław, kraków, łódź, augustów, w tym roku będzie lublin.
Znam to! Ja w zeszłym roku pierwszy raz zwiedziłam Warszawę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
Najpierw niech mnie przebadają, a potem pewnie będę brać

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------


Nie zdecydowałam się. Pokazała mi jak długą będę miała bliznę i mi się odechciało. Natomiast powiedziała, że usuwanie laserem przy takim pieprzyku odpada. Ogólnie umówiłam się po wakacjach. Mam jeszcze przemyśleć sprawę.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


My kochamy polskie morze i co roku od kilku lat nad nie jeździmy. Co prawda upodobaliśmy sobie Kołobrzeg (mamy tam 2 super miejsca noclegowe tuż obok morza), ale mój TŻ powiedział, że w podróż poślubną musimy coś nowego zobaczyć Myśleliśmy o Mielnie, ale podobno tam sami gówniarze i meliniarstwo, ale nie byłam, więc nie wiem. padło na Sopot-jaka pogoda by nie była-jedziemy tylko czy mogłabyś polecić jakieś miejsca noclegowe blisko morza/mola? Zależy mi na jak najlepszej lokalizacji.

Co do pieprzyków to ten nie jest groźny. ten który był groźny ( na nodze) usunęłam właśnie w styczniu i musiał być usuwany chirurgicznie (brała go do sprawdzenia). Natomiast tego nie muszę usuwać. Chciałam tylko ze względu, że to miejsce praktycznie na mostku i zawadza mi o biustonosz (póki co nie boli). Ale ona mi odradziła laserowe usunięcie. Mówiła, że brodawki usuwa się laserowo, a takie pieprzyki nie No nic-nie usunęłam, umówiłam się już na spokojnie po wakacjach. Zobaczymy...

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------


Mnie tak samo ciągle zimno! Ale nad morze chcę jechać, niezależnie od pogody

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------


Rozważaliśmy też Gdańsk czy Gdynię, tylko, że ja bym chciała mieszkać blisko morza, a nic takiego nie mogę znaleźć. Może coś polecisz?


Miło czytać, że Kołobrzeg ma na formy zwolenników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 06:19   #2811
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. XI

Nie za bardzo mam jak polecic cos nad morzem, bo wszyscy znajomi jesli przyjezdzaja nocuja u nas.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 06:25   #2812
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Miałam wycinany pieprzyk z twarzy i też mam bliznę 4x większą a na dodatek miałam go wycinanego 2!razy bo się odnowił, a żeby było śmieszniej to została mi jedna szew(miała sama wyjść... ta)

Jestem z gór i zamieniłabym je na morze 😍

Jak słyszę Mazury widzę komary.
Jak słyszę góry widzę astma. Zwykła jazda na rowerze to takie kardio że ja pitolę. Zawsze marzyłam aby wyjść z domu na rower i tak porostu jeździć po płaskim terenie 😁

Naszs próba ślubna to była serio próba! Staliśmy z księdzem przed ołtarzem, składalismy przysięgę i zakładaliśmy niewidzialne obrączki 😍
Boje się,że ze stresu będę miała szczękościsk i uśmiech z zębami. Jak kon normalnie. Jak się stresuje nie umiem stykać warg w tym głupim uśmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adie - serio jak z amerykańskiego filmu.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 06:41   #2813
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Miałam wycinany pieprzyk z twarzy i też mam bliznę 4x większą a na dodatek miałam go wycinanego 2!razy bo się odnowił, a żeby było śmieszniej to została mi jedna szew(miała sama wyjść... ta)

Jestem z gór i zamieniłabym je na morze 😍

Jak słyszę Mazury widzę komary.
Jak słyszę góry widzę astma. Zwykła jazda na rowerze to takie kardio że ja pitolę. Zawsze marzyłam aby wyjść z domu na rower i tak porostu jeździć po płaskim terenie 😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tymi komarami nie jest tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 08:14   #2814
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Miałam wycinany pieprzyk z twarzy i też mam bliznę 4x większą a na dodatek miałam go wycinanego 2!razy bo się odnowił, a żeby było śmieszniej to została mi jedna szew(miała sama wyjść... ta)

Jestem z gór i zamieniłabym je na morze 😍

Jak słyszę Mazury widzę komary.
Jak słyszę góry widzę astma. Zwykła jazda na rowerze to takie kardio że ja pitolę. Zawsze marzyłam aby wyjść z domu na rower i tak porostu jeździć po płaskim terenie 😁

Naszs próba ślubna to była serio próba! Staliśmy z księdzem przed ołtarzem, składalismy przysięgę i zakładaliśmy niewidzialne obrączki 😍
Boje się,że ze stresu będę miała szczękościsk i uśmiech z zębami. Jak kon normalnie. Jak się stresuje nie umiem stykać warg w tym głupim uśmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adie, jesteś cudowna
Wszystko będzie pięknie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 08:26   #2815
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Adie, jesteś cudowna
Wszystko będzie pięknie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę zrezygnować z pewnych rzeczy np. prawdopodobnie do ołtarza pójdziemy razem. Jakoś mnie nie cieszą te przygotowania tylko męczą. Chcę odpocząć 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 08:35   #2816
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

hej

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Informuję, że jest tragedia wróciłam w formie gorszej niż Małgonia na Islandii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miałam wątpliwą przyjemność zobaczenia kawałka tego IM i cóż... nie da się tego odzobaczyć czego to już ludzie nie wymyślą



Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Hej Wam, ale tam piździ. Dziś tylko po masło muszę pójść, ale mam utrudnione zadanie, bo muszę zabrać ze sobą 3latkę i 5latka, nie umiem dwójki dzieci obsługiwać

Za to jestem podjarana naszą łazienką, wczoraj pan zakończył swoją pracę i jest wspaniała Pomijając ogólny wygląd (wiedziałam jak będzie wyglądać)- jest strasznie dokładnie zrobiona. Ja jestem bardzo czepialska i nie lubię zadziorów w fugach, krzywo zaciągniętego silikonu, niezgrania fug. Jest idealnie, wszystkim będę polecać tego pana. Do tego jest bardzo kulturalny i kompetentny a nie jak w większości przypadków fachowców rodem z Usterki- ..uja potrafi, a nazrzędzi się i w dodatku gburowaty. W dodatku nas taniej policzył, bo nas lubi i powiedział, że mamy jeszcze sporo wydatków przed sobą
ojeeeej zazdro pokaaa łazienkę

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A my jedziemy do Zakopanego na dwa dni
Właściwie jeden dzień bo będziemy jechać nocą ale i tak się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super Zakopane ma klimat o tej porze roku z resztą o każdej jak dla mnie, ja lubię Zakopane

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Z całego serducha polecę Ci mój wybrany salon Ślubną Fantazję. Poza tym suknie mają ładne w Mari Lill, ale obsługa dość mocno przeciętna.

ja w Mari Lill znalazłam kieckę, którą prawdopodobnie (bo nie wiem jeszcze na 100%) zamawiam i ja akurat trafiłam na najbardziej kompetentną i miłą panią ever obczaję tą Ślubną Fantazję wybieram się we wtorek za tydzień i chciałabym już zamknąć etap poszukiwań, bo dziś mam... 7 miesięcy do ślubu
czyli 5 miesięcy po zaręczynach nie wiem kiedy to przeleciało
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 09:01   #2817
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018, cz. XI

Hej

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość


Znam to! Ja w zeszłym roku pierwszy raz zwiedziłam Warszawę


Miło czytać, że Kołobrzeg ma na formy zwolenników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to teraz Wam powiem ze nigdy w zyciu nie bylam w Warszawie Stolyca taka piekna a mi nigdy po drodze tam nie bylo
Kolobrzeg uwielbiam

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Muszę zrezygnować z pewnych rzeczy np. prawdopodobnie do ołtarza pójdziemy razem. Jakoś mnie nie cieszą te przygotowania tylko męczą. Chcę odpocząć 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z kim chcialas isc? Czemu musicie zmieniac?
Ja bym bardzo chciala zeby dziadek mnie zaprowadzil.
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 09:10   #2818
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

u mnie będzie tata prowadził
jak mu nie pozwolą, to gotów aferę w samej kurii robić. albo w samym watykanie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 09:19   #2819
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Muszę zrezygnować z pewnych rzeczy np. prawdopodobnie do ołtarza pójdziemy razem. Jakoś mnie nie cieszą te przygotowania tylko męczą. Chcę odpocząć 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój TZ tez juz opada z sił. Mnie za to stresuje logistyka - noclegi, transport.
Adie, to już ostatnia prosta - jesteś bardzo dobrze przygotowana i wszystko się ułoży i będzie cudownie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 09:28   #2820
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Miałam wycinany pieprzyk z twarzy i też mam bliznę 4x większą a na dodatek miałam go wycinanego 2!razy bo się odnowił, a żeby było śmieszniej to została mi jedna szew(miała sama wyjść... ta)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to słabo... Dobrze, że teraz nie zdecydowałam się na usunięcie tego pieprzyka

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Kołobrzeg ale ja potwierdzę, w Trojmiescie dobrze się żyje


I ja się pod pogada podpisze, w zeszłym roku było naprawdę zimno, zdarza się, że w lipcu leje i mamy 10 stopni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My byliśmy w tamtym roku w Kołobrzegu właśnie w lipcu także wiem o czym piszesz Z 7 dni 2 spędziliśmy na plaży

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość

Miło czytać, że Kołobrzeg ma na formy zwolenników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O tak! Kilka razy mieszkaliśmy w Willi Piaskowej (lokalizacja ), a ostatnio w Bałtyku, więc też super. Upatrzyliśmy sobie też najlepszą według nas smażalnię (Bar Turysta) i kawiarnię (Magnum). Pyszne jedzenie mają też w Trattoria Corleone.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Muszę zrezygnować z pewnych rzeczy np. prawdopodobnie do ołtarza pójdziemy razem. Jakoś mnie nie cieszą te przygotowania tylko męczą. Chcę odpocząć 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu razem? Czemu musisz zrezygnować?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
hej



miałam wątpliwą przyjemność zobaczenia kawałka tego IM i cóż... nie da się tego odzobaczyć czego to już ludzie nie wymyślą
Oj tak, oj tam, ja właśnie oglądam powtórkę z wczoraj
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-01 20:07:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.