Mamy październikowe 2018 ! ❤️ - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-22, 12:12   #3031
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Katarek jest boski - docenisz jak zaczniesz chorować przez Fridę albo wciągniesz przez nią gluty
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 12:16   #3032
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja tez kupilam stanik w lidlu. Taki miekki do karmienia. Boski! Ja lubie te rzeczy. Sa tanie wiec nie mam problemu sie z nimi rozstac. I jak cos sie skurczy w suszarce to tez ok. Na rozm 56 mam body kopertowe i 2 pajace a potem to mam juz zwykle w kroku rozpinane jak sie ogarniemy. Spiochy maja duzo guzikow ale podobno lepsze niz zamki.. bardziej przeraza mnie kupowanie butelek szczotek katarkow bleee..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W moich 6 guzików trzebaby rozpiąć żeby dziecko ubrać, no tragedii dla mnie nie ma.
No dla mnie jest różnica w zakładaniu body kilku miesięcznemu dziecku, a dziecku paru dniowemu Ja wprawy w takich maleństwach nie mam, więc zostaję przy guziczkach

O katarkach nawet na razie nie myślę, muszę się chyba przygotować psychicznie i zaczynam od przyjemności
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 12:49   #3033
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ja butelki używałam po 6 miesiącu jak mała zaczęła jeść inne pokarmy i dawałam jej troszkę wody do picia. Ważne aby mieć dobre nożyczki do paznokci

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pia_Gizela Pokaż wiadomość
Katarek jest boski - docenisz jak zaczniesz chorować przez Fridę albo wciągniesz przez nią gluty
Miałam fride i problemów nie było.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:05   #3034
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Licze dziewczyny ze wrzucicie jakas liste wyprawkowa doswiadczonych mam
A co sadzicie o pieluchach wielorazowych? Ja staram sie dbac o srodowisko. Pic wode z kranu itd.. wiem ze jednorazowki to wygoda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:06   #3035
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja tez kupilam stanik w lidlu. Taki miekki do karmienia. Boski! Ja lubie te rzeczy. Sa tanie wiec nie mam problemu sie z nimi rozstac. I jak cos sie skurczy w suszarce to tez ok. Na rozm 56 mam body kopertowe i 2 pajace a potem to mam juz zwykle w kroku rozpinane jak sie ogarniemy. Spiochy maja duzo guzikow ale podobno lepsze niz zamki.. bardziej przeraza mnie kupowanie butelek szczotek katarkow bleee..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No ja ostatnio zrobiłam research butelek bo zamierzam ich używać jakoś po miesiącu już.
I stwierdziłam ze kupię najwyzklejsze bez udziwnień typu rureczki w środku bo weź to sobie potem umyj ;D

U mnie tylko pieluchy jednorazowe. Uważam ze wielorazowe fajna sprawa ale mnie by się nie chciało tego czyścić z np kupy (chusteczka ? Przepierac?) a potem wrzucać do prania dopiero. Zbyt wygodna jestem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG




Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2018-03-22 o 13:07
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:11   #3036
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Hej dziewczyny ja już po prenatalnych. Z usg wszystko wygląda ok i podobno nie ma się czym martwić. We wtorek będą wyniki krwi. No i lekarz wypatrzył, że to chłopak. Jest tego wręcz pewny ogólnie fasolek duży, ma 6 cm i z usg jest kilka dni starszy

Z mniej przyjemnych wiadomości to jestem chora. Już drugi dzień na zwolnieniu i czuję się coraz gorzej. Rodzinna zapisała mi antybiotyk, augmentin. Trochę się boję go brać, ale gin dzisiaj mówił, że spokojnie mogę.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:11   #3037
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Licze dziewczyny ze wrzucicie jakas liste wyprawkowa doswiadczonych mam
A co sadzicie o pieluchach wielorazowych? Ja staram sie dbac o srodowisko. Pic wode z kranu itd.. wiem ze jednorazowki to wygoda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie też dowiedziałam się o nich nie tak dawno temu. I jestem zaciekawiona tematem. Jak je prać? Dziecko robi kupki i co z tym dalej? Staram się tez dbać o środowisko... trochę przeraża mnie ilość plastiku jaka leci z pampersem do śmieci....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 13:12   #3038
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja już po prenatalnych. Z usg wszystko wygląda ok i podobno nie ma się czym martwić. We wtorek będą wyniki krwi. No i lekarz wypatrzył, że to chłopak. Jest tego wręcz pewny ogólnie fasolek duży, ma 6 cm i z usg jest kilka dni starszy



Z mniej przyjemnych wiadomości to jestem chora. Już drugi dzień na zwolnieniu i czuję się coraz gorzej. Rodzinna zapisała mi antybiotyk, augmentin. Trochę się boję go brać, ale gin dzisiaj mówił, że spokojnie mogę.


Ooooo gratki ! Ciekawe czy za kilka tygodni tez będzie chłopak ;D zazdroszczę ze już jesteś po ! ❤️❤️❤️

A choroba trochę gorzej ale weźmiesz antybiotyk i raz dwa wyzdrowiejesz !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:21   #3039
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ooooo gratki ! Ciekawe czy za kilka tygodni tez będzie chłopak ;D zazdroszczę ze już jesteś po ! ❤️❤️❤️

A choroba trochę gorzej ale weźmiesz antybiotyk i raz dwa wyzdrowiejesz !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie jestem w szoku, bo nie nastawiałam się na to, że już poznamy płeć. A lekarz był bardzo zdecydowany, pokazywał nam, jak to określił, "trzecią nogę"

Trochę się boję antybiotyku w ciąży mimo wszystko 😞 ale w aptece prawie zemdlałam, taka jestem słaba. Panie mnie ratowały
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:24   #3040
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
No właśnie jestem w szoku, bo nie nastawiałam się na to, że już poznamy płeć. A lekarz był bardzo zdecydowany, pokazywał nam, jak to określił, "trzecią nogę"



Trochę się boję antybiotyku w ciąży mimo wszystko ale w aptece prawie zemdlałam, taka jestem słaba. Panie mnie ratowały


No to lepiej wziąć niż się tak męczyć i marsz pod koc ❤️.

TZ poszedł na zakupy spożywcze ..... dzwonił już do mnie 5 razy .....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:25   #3041
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja już po prenatalnych. Z usg wszystko wygląda ok i podobno nie ma się czym martwić. We wtorek będą wyniki krwi. No i lekarz wypatrzył, że to chłopak. Jest tego wręcz pewny ogólnie fasolek duży, ma 6 cm i z usg jest kilka dni starszy

Z mniej przyjemnych wiadomości to jestem chora. Już drugi dzień na zwolnieniu i czuję się coraz gorzej. Rodzinna zapisała mi antybiotyk, augmentin. Trochę się boję go brać, ale gin dzisiaj mówił, że spokojnie mogę.
Super fajnie, że wszystko dobrze na usg
Antybiotyk spokojnie bierz, niektóre praktycznie nie przenikają przez łożysko, a chorobą narobisz więcej szkód

Ja sobie płeć tak mocno wmówiłam już, że jakby się okazało na prenatalnych inaczej to bym była w ciężkim szoku
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 13:26   #3042
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja sobie płeć tak mocno wmówiłam już, że jakby się okazało na prenatalnych inaczej to bym była w ciężkim szoku
A którą płeć obstawiasz?
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:29   #3043
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
A którą płeć obstawiasz?
Chłopaka u tżta sami faceci, u mnie same baby
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:30   #3044
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Chłopaka u tżta sami faceci, u mnie same baby


Ja sobie wmówiłam dziewczynkę. A co najlepsze zanim zaszłam w ciąże zawsze wyobrażałam sobie ze będę miała chłopczyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:38   #3045
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Magdenka super! Ja jeszcze 2 tygodnie! Tez liczymy na chlopaka ale ja na usg czuje dziewczynke.. taka ladna jest i ma 3 noge w dol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:39   #3046
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja już po prenatalnych. Z usg wszystko wygląda ok i podobno nie ma się czym martwić. We wtorek będą wyniki krwi. No i lekarz wypatrzył, że to chłopak. Jest tego wręcz pewny ogólnie fasolek duży, ma 6 cm i z usg jest kilka dni starszy

Z mniej przyjemnych wiadomości to jestem chora. Już drugi dzień na zwolnieniu i czuję się coraz gorzej. Rodzinna zapisała mi antybiotyk, augmentin. Trochę się boję go brać, ale gin dzisiaj mówił, że spokojnie mogę.
Gratulacje! Cieszę się że wszystko w porządku

Też mam katarek i jest super

Ja też sobie wmówiłam chłopca. W pierwsze ciąży myślałam że dziewczynka będzie a nie okazało że chłopiec. Ale teraz myślę że mam rację będzie Antek i Alek dwa łobuzy

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:43   #3047
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja sobie wmówiłam dziewczynkę. A co najlepsze zanim zaszłam w ciąże zawsze wyobrażałam sobie ze będę miała chłopczyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha ja odwrotnie xD całe życie widziałam swoje dziecko jako córkę
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:44   #3048
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Chłopaka u tżta sami faceci, u mnie same baby
Ja tak samo, mam przeczucie że będzie chłopak
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:44   #3049
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Ja tez chyba muszę odkopać moje ciążowe spodnie, wszystkie spodnie z wysokim stanem, wiec przy biurku w pracy siedzę z rozpiętym zamkiem 🤦🏼☠♀️

Załącznik 7483281

Co do ciuszków to mnie się nie podobają półśpiochy/śpiochy, pierwsze miesiące ubierałam mu tylko pajacyki, w Nextcie są przepiękne ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale się szał zakupowy zrobił. My na razie jeszcze nic nie kupujemy, raz że chciałabym poznać płeć, dwa, że wolę poczekać czy wszystko będzie dobrze,, chociaż do tych prenatalnych, jeszcze nawet rodzina nie wie o tej ciąży. Chociaż nie powiem, jak widzę jakieś rzeczy w reklamach itp. to korci żeby coś kupić, bo wszystko takie ładne.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 13:44   #3050
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja butelki używałam po 6 miesiącu jak mała zaczęła jeść inne pokarmy i dawałam jej troszkę wody do picia. Ważne aby mieć dobre nożyczki do paznokci

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Miałam fride i problemów nie było.
Zazdroszczę,ja po akcji nr 2 od razu wyslalam męża do apteki po Katarek

U mnie w wyprawce znajdą się na pewno pieluszki muslinowe, zestaw do paznokci, miękka szczoteczka, gruszka do nosa, zestaw butelek, mleko modyfikowane, na pewno kupię lek p.gorączkowy, sudocrem, linomag, zastanawiam się nad rożkiem vs śpiworek.
Laktator mam, nianie i monitor oddechu mam, poduszkę dla ciezarnych mam.

Ja używałam jednorazowych pieluszek, do pupy w domu waciki i woda a na wyjściu chusteczki mokre.
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 13:56   #3051
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

A, właśnie! Monitor oddechu- kupujecie? Mamy, miałyście?
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:02   #3052
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

A czy to nie za szybko na listy wyprawkowe?? Pewnie sie jeszcze sto razy zagubią do czasu zakupów. No chyba że w pierwszym poście zrobimy taka listę zbiorczą. Albo raczej listy: apteczna, pielęgnacyjna, ciuchy i tekstylia, mamusiowe - np.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
A, właśnie! Monitor oddechu- kupujecie? Mamy, miałyście?
Nie mieliśmy ale spaliśmy z małym w jednym pokoju. U nas wystarczyla i sprawdza się do tej pory niania z kamerka

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:05   #3053
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Ja od początku mówiłam, że czekam na prenatalne i dopiero jak wszystko będzie ok to zacznę myśleć o kolejnych etapach, planowaniu, kupowaniu itp. No i dzisiaj wielka ulga bo nie ukrywam, że ostatnio miałam straszne schizy. Aż się bałam tu wchodzić i was czytać.

Ja jakoś od początku myślałam o dziecku jako chłopaku. Wszyscy w rodzinie też tak trochę przebąkiwali. Mój mąż jest sportowcem i wiem, że dla chłopaka już zaplanowali ścieżkę kariery więc tak trochę na przekór zaczęłam mówić, że to dziewczyna. Mam już wybrane imię, a dla chłopaka nic
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:09   #3054
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Też byłam dzisiaj wymacac ciuszki w lidlu, ale były już poprzebierane i nic mi ładnego nie wpadło w ręce :/

Mi się straaaasznie dłuży czas do prenatalnych, jeszcze dwa tygodnie.... Wszyscy mi mówią że będzie chłopiec bo ładnie wyglądam haha. Ciekawa jestem, ale nie mam preferencji, może minimalnie w stronę dziewczynki Maz podgaduje o synka, ale zaraz mówi że córeczka była by na pewno podobna do mnie i też by chciał
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:11   #3055
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ja byłam ostatnio wózki pooglądać tak z ciekawości nie na razie nie kupuje:p ale dostałam taka fajna listę wyprawkowa właśnie dołączę potem zdjęcie może się przyda na przyszłość

Ja obstawiam od początku córeczkę, zobaczymy czy się sprawdziWysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:12   #3056
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ja nic narazie nie kupuje. Postanowiliśmy z mężem, że tym razem nie poznajemy płci - będzie niespodzianka na porodówce kupię tylko kilka neutralnych ciuszków na pierwsze dni. Jak będzie chłopak, to mam prawie wszystko po synku, a jak dziewczynka to będę szaleć online po porodzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:13   #3057
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ja tez w sumie z dusza na ramieniu ogladam te rzeczy. Z drugiej strony nie chce sie umartwiac i wierze ze urodze zdrowe dziecko i chce zaznaczyc ze bardzo na nie czekamy i sie na nie przygotowujemy a w wakacje nas nie bedzie i mamy milion wydatkow wiec rozsadnie jest to rozlozyc jak cos oddam wyprawke do domu dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:17   #3058
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Dziewczyny kochane postarajcie die Po tych prenatalnych już odetchnąć i myśleć pozytywnie. To czy coś kupisz czy nie - nie ma żadnego wpływu na to czy wszystko będzie ok. Ale trzeba w to wierzyć. Że będzie dobrze! Przeżyć fajnie ciążę bo potem dość szybko zaczyna brakować brzuszka i cieszyć die przygotowaniami!

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:20   #3059
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Ja kupiłam monitor, u znajomych córka miała z 9 miesięcy jak bezdech dostała - usłyszałam to będąc w 8 miesiącu ciąży. Nie żałuję ani złotówki. Mamy nianię bez kamerki. Jestem zadowolona z wyboru

Najwięcej czasu zeszło nam na wyborze wózka, na szczęście mam w neutralnych kolorach to będzie dla drugiego
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 14:22   #3060
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Awusia, nie gadaj tak, nic nie będziesz oddawać ja pewnie dostanę ubranka od kuzynki, która urodziła w grudniu, już mi obiecała. I powoli też już będę zaczynać się rozglądać, żeby się zorientować zwłaszcza w tych droższych rzeczach, o których będę musiała poczytać przed zakupami. Wózek, fotelik do auta, łózeczko itp.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 15:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.