Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-03, 18:43   #3391
Aagaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ballerina dzisiaj 6t +4d
Aagaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 18:54   #3392
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Betty3131 Pokaż wiadomość
Mam niedoczynność I niestety to TSH skacze sobie jak chce. Szczególnie właśnie w ciąży. Też mam dawkę Eutyroxu 75. To Ft3 I Ft4 powinno mieścić się w normie Kciuki zaciśnięte ;-)
Cudownie ! a co jeśli nie są w normie ? :/





Co do tego nowego progesteronu ja nie jestem zadowolona. Czuje ogromny dyskomfort. Ciagle uczuvie mokrosci... koszmar... rano mam brac 1 a na noc 2 i od kad to biore budze sie cale noce bo tak mi jest nieprzyjemnie... koszmar.[/QUOTE]

Uczucie mokrości będziesz mieć calą ciążę i to coraz większe ja biorę 2 rano 2 na noc xD ja tego wcale nie czuje ... jedyny dyskomfort to z tej wilgoci przepraszam , może źle zabrzmi odparzenia mi się zrobiły a do tego duże dawki proga to u mnie = zaparcia i tutaj jest masakra fakt ;/
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 19:16   #3393
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ja wczesniej bralam luteine i tez bylo troche uciazliwe ale przy tym progesteronie to byl pikus i nawet jak bralam w ciazy bylo ok.

Współczuję Ci. Mi tylko dokucza to uczucie wilgoci i w nocy przez to budze sie co chwilkę ale jesli pomoże to warto brać i mi3c nieprzespane noce
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 19:25   #3394
ptaszyna66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 116
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez birdy0008 Pokaż wiadomość
Ptaszyna, a jaki jest powód niepłodności męża? Chorował w dzieciństwie, ma żylaki, czy jakiś inny? U nas też jest niepłodność męska i z tego powodu lekarz zdecydował o in vitro. Doktor dawał nadzieję przy in vitro? Chciałam Ci wysłać wiadomość priv, ale chyba masz zablokowaną tę opcję.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------



Kochana a z jakimi parametrami kierował Was doktor di in vitro ?
ptaszyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 19:41   #3395
Ola1588
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez frruzia80 Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem nowa pacjentką dr Przybycienia..przeniosłam się z Invicty z Wrocławia. Mialam tam dwa nieudane transfery blastocyst 5.11 i 5.2.3...zero implantacji...generalnie jestem zalamana. Dr Przybycien zalecił mi badania cytotoksycznosci, MLR, komorki NK i KIR. Te ostatnie wlaśnie dostałam ale nic z tego nie rozumiem...Wiecie może, czy genotyp KIR Bx jest hamującym czy aktywującym implantacje zarodka ??...bo u mnie raczej jest taki problem Kiry u mnie nieobecne to: 2DL3, 2DL5(gr.1), 2DS4 norm, 2DS5, 3DL1, 3DP1var...szukam jakis info w sieci o tym które receptory są istotne dla implantacji zrodka, ale nic nie mogę znaleźć a wizyta w Krakowie u dr dopiero 17.04...
Ja niestety nie pomogę bo mi dr dopiero zlecił te badania i mam pytanko ile zapłaciłaś za ten zestaw tzn NK, ALLO-MLR, test cytotolsyczny i KIR ?
Ola1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 20:10   #3396
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Ola1588 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę bo mi dr dopiero zlecił te badania i mam pytanko ile zapłaciłaś za ten zestaw tzn NK, ALLO-MLR, test cytotolsyczny i KIR ?
Cos ponad 1000 w Prokocimiu

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Ja wczesniej bralam luteine i tez bylo troche uciazliwe ale przy tym progesteronie to byl pikus i nawet jak bralam w ciazy bylo ok.

Współczuję Ci. Mi tylko dokucza to uczucie wilgoci i w nocy przez to budze sie co chwilkę ale jesli pomoże to warto brać i mi3c nieprzespane noce

Jasne , że warto 3 mam kciuki aby było dobrze
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 20:25   #3397
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Ola1588 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę bo mi dr dopiero zlecił te badania i mam pytanko ile zapłaciłaś za ten zestaw tzn NK, ALLO-MLR, test cytotolsyczny i KIR ?
Robiliśmy to badanie w Katowicach, w Gyncentrum - zapłaciliśmy coś koło 1500 zł

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola1588 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę bo mi dr dopiero zlecił te badania i mam pytanko ile zapłaciłaś za ten zestaw tzn NK, ALLO-MLR, test cytotolsyczny i KIR ?
a dokładne kwoty to:
HaploKir 390 zł
Allo-MLR i test cytotoksyczny 330 zł + 190 zł
NK 360 zł ... no to mniej niż 1500
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-03, 20:33   #3398
Ola1588
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziękuję Karmelkovaa, dziękuję frruzia80
Ola1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 06:22   #3399
Betty3131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 181
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Karmelkovaa

Trzeba szybko zbić TSH. Wierzę, że Ft3 i 4 są w normie. Rozumiem Twój strach, pamiętam swój, ale postaraj się nie stresować :-*
__________________
05.2014 - I wizyta u Dr-a, PCOS, niedocz. tarczycy, hiperprl, asthenozoospermia, 11.2014 endometrioza, III podejścia do IFV-MZ ; 03.2016 Zoladex 10,8, 06.2016 laparo. Dębica - jaj. udrożn., cykl Clo+Lam+Ovi=BHCG 281,630... , Allo Mlr 0%, Gen. KIR Bx.
Betty3131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 06:54   #3400
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Karmelkova wielkie gratulacje! jak sie czujesz?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 11:59   #3401
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziękuję dziewczyny lekko pobolewa podbrzusze , no i rano mam mdłości , które ustępują na szczęście ;p
Jutro lecę na betę więc 3 majcie kciuki niech poszybuje , bo marze żeby Kropeczka z nami została <3
Co to TSH jutro robię FT3 i4 w tamtym miesiącu było ok ale u mnie świruje wszystko , dzisiaj dowaliłam 137 letroxu rano i walcze ze zbijaniem . Jesli beta będzie ok jade w piątek do P , bo musze pogadać o morfologii chociażby

Pilne pytanie do dziewczyn na accofilu... jakie miałyscie PLT dzien po podaniu zastrzyku ? czy doktor mówił jaka może być ta najniższa granica ?
ja jutro robię DDimery jeszcze bo mam plt 185 ;p
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 14:04   #3402
Buna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Część dziewczyny mam pytanie , u mnie bez efektów . Dr zlecił mi laparoskopię w Dębicy , czy któraś z Was miała robiona swoje odczucia . Jak należy się przy gotować czy są jakieś dodatkowe zalecenia . Bardzo Was proszę o pomoc .
Buna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:35   #3403
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Buna123456 Pokaż wiadomość
Część dziewczyny mam pytanie , u mnie bez efektów . Dr zlecił mi laparoskopię w Dębicy , czy któraś z Was miała robiona swoje odczucia . Jak należy się przy gotować czy są jakieś dodatkowe zalecenia . Bardzo Was proszę o pomoc .
Hej Buna ja miałam laparoskopię w Dębicy u dr Gawlika. U mnie niestety okazało się że mam niedrożne jajowody.Ogolnie polecam dr Gawlika bo jest świetnym specjalista-warunki w szpitalu komunistyczne ale wiesz że jesteś w dobrych rękach.Sam zabieg nie jest bardzo inwazyjny.Dostajesz potem L4 i dochodzisz do siebie.Glowa do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:44   #3404
Buna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Tala7 Pokaż wiadomość
Hej Buna ja miałam laparoskopię w Dębicy u dr Gawlika. U mnie niestety okazało się że mam niedrożne jajowody.Ogolnie polecam dr Gawlika bo jest świetnym specjalista-warunki w szpitalu komunistyczne ale wiesz że jesteś w dobrych rękach.Sam zabieg nie jest bardzo inwazyjny.Dostajesz potem L4 i dochodzisz do siebie.Glowa do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jeszcze jedno pytanie, bo mam sie skontaktowac z dr Gawlik w dniu miesiączki i kiedy mniej wiecej ustala termin. Jak Ty dochodziaś po laparo... ja bardzo sie boje. u mnie po stymulacji jest ok piekne pecherzyki itpp, pekaja,.... tylko ez efektów
Buna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:45   #3405
Dodka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Buna123456 Pokaż wiadomość
Część dziewczyny mam pytanie , u mnie bez efektów . Dr zlecił mi laparoskopię w Dębicy , czy któraś z Was miała robiona swoje odczucia . Jak należy się przy gotować czy są jakieś dodatkowe zalecenia . Bardzo Was proszę o pomoc .
Jak bedziesz się kontaktować z dr Gawlikiem to zleci Ci badania nie pamiętam jakie dokładnie ale na pewno morfologia, TSH, potrzebne do znieczulenia, jak masz aktualne prześwietlenie klatki piersiowej to weź ze sobą tak samo grupę krwi.
Ja miałam zgłosić się ze skierowaniem koło 12, nie musisz być na czczo. Jak przyjdziesz to ostatni posiłek do zupa na oddziale, później to tylko woda do północy później już nic.

Przygotowanie to wiadomo ogolona Panie położne sprawdzają,
Na oddziale dostajeszśrodek przeczyszczający który musisz rozpuścić w butelce wody ( ok 1,5 l - okropny w smaku) kup sobie sok grejpfrutowy - przepijałam i jakoś poszło. Na pewno weź sobie mięki papier toaletowy bo po ilości wizyt w toalecie może być już nieprzyjemnie.
Ogólnie jeśli jest wszystko ok to jesteś w szpitalu 3 dni - 1 dzień w którym przychodzisz - 2 zabieg, 3- wyjście do domu rano
Dodka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:49   #3406
Buna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Dodka1990 Pokaż wiadomość
Jak bedziesz się kontaktować z dr Gawlikiem to zleci Ci badania nie pamiętam jakie dokładnie ale na pewno morfologia, TSH, potrzebne do znieczulenia, jak masz aktualne prześwietlenie klatki piersiowej to weź ze sobą tak samo grupę krwi.
Ja miałam zgłosić się ze skierowaniem koło 12, nie musisz być na czczo. Jak przyjdziesz to ostatni posiłek do zupa na oddziale, później to tylko woda do północy później już nic.

Przygotowanie to wiadomo ogolona Panie położne sprawdzają,
Na oddziale dostajeszśrodek przeczyszczający który musisz rozpuścić w butelce wody ( ok 1,5 l - okropny w smaku) kup sobie sok grejpfrutowy - przepijałam i jakoś poszło. Na pewno weź sobie mięki papier toaletowy bo po ilości wizyt w toalecie może być już nieprzyjemnie.
Ogólnie jeśli jest wszystko ok to jesteś w szpitalu 3 dni - 1 dzień w którym przychodzisz - 2 zabieg, 3- wyjście do domu rano
Badzo dziękuje za pomoc , jestem bardzo bardzo wdzięczna. Mam tylko pytanie czy sa czeste efekty po laparo.
Buna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:52   #3407
Dodka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Buna123456 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie, bo mam sie skontaktowac z dr Gawlik w dniu miesiączki i kiedy mniej wiecej ustala termin. Jak Ty dochodziaś po laparo... ja bardzo sie boje. u mnie po stymulacji jest ok piekne pecherzyki itpp, pekaja,.... tylko ez efektów
Ja się czułam bardzo dobrze, zero mdłości, po 4 godz po zabiegu byłam już w kibelku (na wózku) bo nie byłam wstanie się wysiusiać do basenu a popołudniu byłam już z mężem na piechotę :P Ja np w czwartek miałam zabieg a po weekendzie byłam już w pracy,
Dodka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:55   #3408
Buna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Dodka1990 Pokaż wiadomość
Ja się czułam bardzo dobrze, zero mdłości, po 4 godz po zabiegu byłam już w kibelku (na wózku) bo nie byłam wstanie się wysiusiać do basenu a popołudniu byłam już z mężem na piechotę :P Ja np w czwartek miałam zabieg a po weekendzie byłam już w pracy,
Ja właśnie też bym tak chciała , szybko do pracy super wieści nie mam ciężkiej pracy, .
Buna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 14:55   #3409
Dodka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Buna123456 Pokaż wiadomość
Badzo dziękuje za pomoc , jestem bardzo bardzo wdzięczna. Mam tylko pytanie czy sa czeste efekty po laparo.
Nie wiem jak u innych, nam się na razie nie udało chociaż obydwa jajowody drożne. Dr mówił, że do 6 miesięcy są większe szanse
zabieg miałam w tamtym roku tylko w sierpniu miałam wypadek i wypadłam z obiegu. Teraz wróciłam i podchodzimy do ostatniej inseminacji
Dodka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 14:58   #3410
Buna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Mam pytanie kt, dzień cyklu do laparo.
Buna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:05   #3411
Dodka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

ja mam prace biurową wiec spoko było. Nie mogłam się tylko śmiać przez 2 dni bo troszkę bolało a raczej chyba ciągło. Mam nadzieję, że też przejdziesz to tak dobrze jak ja

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Buna123456 Pokaż wiadomość
Mam pytanie kt, dzień cyklu do laparo.
nie pamiętam ale chyba między @ a owulacją
Dodka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:08   #3412
Buna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Dodka1990 Pokaż wiadomość
ja mam prace biurową wiec spoko było. Nie mogłam się tylko śmiać przez 2 dni bo troszkę bolało a raczej chyba ciągło. Mam nadzieję, że też przejdziesz to tak dobrze jak ja
Ja jestem pielęgniarką, mniej biurową mam , ale w tym okresie będę zwolniona z obciążeń, kt wpływałyby na mój stan zdrowia. A gddyby sie okazało , ze czułabym sie źle to wiadomo skorzystam z L4 . Kurcze tak sie martwie , tym wszystkim miałam teraz 4 stymulacje , i ani drgneło masakra;( A ten Dr przystępny tak jak nasz Dr P
Buna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:27   #3413
Dodka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

nie miałam dużego kontaktu z nim. tyle co przez telefon i w dniu wypisu na wizycie na sali był bardzo miły, Ja miałam znieczulenie ogólne wiec na zabiegu nie miałam z nim kontaktu, zresztą chyba nasz Dr go poleca na kontynuacje ciąży wiec musi być ok
Dodka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:28   #3414
birdy0008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez ptaszyna66 Pokaż wiadomość
Kochana a z jakimi parametrami kierował Was doktor di in vitro ?
Plemniki o ruchu postępowym 7%.

Widziałam Twój wpis na moim koncie Aby włączyć opcję przyjmowania wiadomości kliknij przy swoim koncie: Ustawienia-> zakładka po lewej ,,Ustawienia & Opcje''-> Edytuj opcje-> zakładka ,,Korespondencja i powiadomienia'' --> Prywatne wiadomość --> Włącz
birdy0008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 17:08   #3415
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Proszę o pomoc.

Odebrałam wlasnie wynik bety -niestety znów negatywny. Przyjmuje prócz progesteronu i duphastonu także metypred po 2 tabl rano. Czy myślicie że mogę dzisiaj juz odłożyć metypred przy negatywnej becie? Nie zapytalam dr.

Edytowane przez MarzenaKS
Czas edycji: 2018-05-29 o 11:51
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 17:39   #3416
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Marzena Pan Dr raczej nie zostawia pacjentek. Moze musisz wylaczyc glowe... odpoczac... i moze wtedy...



Ja bym chyba bedac na Twoim miejascu podeszla jeszcze do iui bo nic bym nie stracila a warto jeszcze tego sprobowac bo nie jest inwazyjne.
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:02   #3417
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Rozmawialam z dr o iui i on odradza-mowi ze to w naszym przypadku bez sensu. Nie wykluczam ze jednak zdecyduje sie na iui ale jeszcze szukam ciagle... może bym poprosila dr o zlecienie badan kir,allo itp... moze to cos wniesie do leczenia????
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:08   #3418
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Rozmawialam z dr o iui i on odradza-mowi ze to w naszym przypadku bez sensu. Nie wykluczam ze jednak zdecyduje sie na iui ale jeszcze szukam ciagle... może bym poprosila dr o zlecienie badan kir,allo itp... moze to cos wniesie do leczenia????
Te badania raczej nic nie wzniosą , bo to są receptory atakujące po zapłodnieniu a do niego musi najpierw dojść ... więc moja rada taka jeśli to nie głowa i blokada co też ma dużo wspólnego , to może trzeba zasięgnąć innych metod jest ich wiele inseminacja ,a nawet in vitro ... ludzie leczą się faktycznie latami i nie znajdują przyczyny , więc zależy jaką decyzję podejmiecie a te nie są proste wiadomo
Powodzenia , nie sądzę , żeby dr. Was odstawił
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:29   #3419
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziękuję Wam za dobre rady. Szkoda że tzw blokady w glowie nie da się wyłączyć jakimś off!
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:43   #3420
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny od kiedy w sensie w ktorym tygodniu ciazy (po transferze na cyklu sztucznym) organizm sam zaczyna produkować progesteron? Kurcze biore duphaston, progesterone besins 3xdz po 2 tabl (ale doustnie) crinone na noc i na dzien zamiast prolutexu (no bo mam uczulenie po rych zastrzykach) i dzis spr sobie progesteron i w 8 tyg c. mam 36- nie za malo? Ostatnio jak bralam jeszcze prolutex to mialam ok 70-80.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.