Wasze sny - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 23:30   #1021
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Wasze sny

Ostatniej nocy śniło mi się, że byłam podwieszona do sufitu a pode mną szalały 2 byki. Jeden opierał się o meblościankę i już już mnie chciał bodnąć
A to wszystko przez program informacyjny, w którym mówili o hiszpańskim święcie z bykami biegającymi po ulicach w roli głównej
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:24   #1022
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Wasze sny

ja dziś wsiadłam do autobusu z Hefem z tym playboyem mięliśmy kupić bilety u kierowcy ale w tej chwili zauważyłam, że go nie ma,wysiadł w takim razie jechałam bez biletu dwa przystanki i nagle autobus tak zachamował, że aż usiadłam dwóm chłopakom na kolanach
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 15:08   #1023
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wasze sny

A mi sie dzis śniło że byłam na jakimś wykładzie dotyczacym " Jak zostac sławna osoba" i spotkałam tam Naomi Cambell, Adrianne Lime, Marie Liktoras [?] ta siatkarke :P
Potem nadepnełam Naomi na suknie i ta na mnie nawrzeszczała ;D
Pozniej pojechalismy nad Wsile ale nie bylo wody
A pozniej do sklepu i gonil mnie facet ktory chcial mnie zabic ,ale nikt mi nie wierzyl jak dotarlam do szkoly z placzem
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 23:12   #1024
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
A mi sie dzis śniło że byłam na jakimś wykładzie dotyczacym " Jak zostac sławna osoba" i spotkałam tam Naomi Cambell, Adrianne Lime, Marie Liktoras [?] ta siatkarke :P
Potem nadepnełam Naomi na suknie i ta na mnie nawrzeszczała ;D
Pozniej pojechalismy nad Wsile ale nie bylo wody
A pozniej do sklepu i gonil mnie facet ktory chcial mnie zabic ,ale nikt mi nie wierzyl jak dotarlam do szkoly z placzem
ale z ciebie wariat sen wspaniały !
a mi się śniło, że ciągle się śmiałyśmy z moją koleżanką [ którą
raczej mam słaby kontakt.. ] i ona tak się śmiesznie dławiła i charkała.. xD
a później to zmiana: jesteśmy w plusie i wózki nam służą jako torby [] i wyjeżdżamy [znaczy sie jedziemy przez plusa - chyba był jaką drogą ] do tej grecji kochanej , a do nie dociera, że mnóstwo rzeczy nie wzięłam i chyba chciałam się cofnąć.. a zaraz jak wstałam to zaczęłam się pakować
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 01:42   #1025
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wasze sny

Śniło mi się, że byłam dziennikarką i miałam przeprowadzać z piłkarzami wywiady o seksie Z piłkarzami, którzy grali na Euro No więc poszłam do takiej stołówki, gdzie jadali i tam siedziały różne reprezentacje przy stolikach Ballacka pytałam jak wpływaja mecze na jego libido Potem polazłam do reprezentacji Hiszpanii i szukałam Fabregasa. Ale nie mogłam go znaleźć, więc stwierdziłam, że pomagluję teraz Torresa Ale on gadał z jakąś inną dziennikarką Więc idę dalej. Patrzę a tam moje Oranje I kto???? EDWINMoje ciasteczko, mój małż mniam No to siadam koło niego i go molestuję pytaniami gotując sie z pożądania Nie pamiętam o co go tam pytałam dokładnie Coś o prezerwatywy i czy woli w czy bez Boże skąd mi sie to bierze I też o libido go chyba pytałam hehe I już mu mówiłam, że jestem jego najwierniejszą fanką, chciałam wziąśc autograf ( i opcjonalnie zaciągnąć do łóżka ) I co się stało? Zadzwonił cholerny budzik!!!!!!!!!Kt órego nawet nie nastawiałam i nie wiem dlaczego dzwonił I tak najpiękniejszy sen mojego życia się skończył Może wszechświat nie chce żebym się przespała z Edwinem nawet we śnie Ja chcem jesce raz!!!!!

Jeszcze w czasie trwania Euro śniły mi się dwa podobne sny Jeden to mały romansik z Podolskim, a innym razem śniło mi się, że urodziłam Ballackowi bliźniaki Ale ten sen przebił wszystko Tylu przystojnych piłkarzy w jednym śnie ehhh No i WRESZCIE śnił mi sie mój małż kochany
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 07:19   #1026
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Wasze sny

Mi się dziś śniło, że obudziłam się pewnego razu i byłam sama na świecie a ze mną tylko moja psinka Było tak pusto, pola wyschnięte, wszędzie echo... Doszłyśmy do wniosku, że pamiętamy to, co się stało przed tym jak się obudziłyśmy i musimy spisać na kartkę wszystko (jak działa świat) dla kolejnych ludzi Ale sen - science fiction
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 07:59   #1027
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Wasze sny

dzisiejszy sen byl dosc durny, spotkalam kolezanke, bylysmy u mojego dziadka w mieszkaniu (dziadek nie zyje juz), jakies takie pokrecone....

ale najlepszy sen sprzed tygodnia moze? snilo mi sie, ze gotowalam obiad w garnku, tzn. nozyczki i je zjadlam pozniej.....
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 08:24   #1028
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Wasze sny

wstałam dzisiaj jakaś zdezorientowana, ponieważ śniło mi się, jak ojciec dyskutuje z matką o dentyście i ona mu mówiła, jakie ma zabrać buty..
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 09:43   #1029
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Wasze sny

snilo mi sie, ze jezdzilam konno po moim osiedlu - balam sie, bo nie wiedzialam, jakie komendy wydaje sie,zeby kon sie zatrzymal, mowilam 'stop', a on nie reagowal. poza tym zastanawialam sie, czy powinnam jezdzic po chodnikach, trawnikach, czy jezdni
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 20:32   #1030
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Wasze sny

Śniło mi się, że razem z moimi rodzicami i siostrą poszliśmy po skarb do podziemi i jak już wychodziliśmy na przejściu stały szczury z karabinami
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 23:25   #1031
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Wasze sny

na początek napisze że niedługo idę na wesele -chrześniak mamy , i niedawno kupiłam sukienkę na tę okazję , nie wiem może sen się z tym wiążę albo z obawiami przed tym weselem . Szukałam w sennikach co może oznaczac ale nic nie było . Może wy wiecie .
Tylko nie suknia ( to jest w sennikach) ale sukienka

sen: szłam sobie po mieście aż nagle zobaczyłam nowo otwarty sklep , niby lumpeks , ale nie zupełnie . Były w nim super sukienki i to dużo , przecenionych , takich z drugiej ręki ale same sukienki - balowe i wizytowe . Zaczęłam żałowac że sie pośpieszyłam i już kupiłam sukienkę I tak zaczęłam rozmawiac z właścielką ( nie wiem o czym ) zanim się zorietowałam minęła godzina , a później wyszłam . Koniec
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 23:27   #1032
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
snilo mi sie, ze jezdzilam konno po moim osiedlu - balam sie, bo nie wiedzialam, jakie komendy wydaje sie,zeby kon sie zatrzymal, mowilam 'stop', a on nie reagowal. poza tym zastanawialam sie, czy powinnam jezdzic po chodnikach, trawnikach, czy jezdni
http://www.sennik.biz/sennik-kon/
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 23:36   #1033
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Wasze sny

Ja to wolę nie opowiadać,ale śniło mi się,że poszłam z klasą do kina,później okazało się,że to jest dom strachu i każdy na wejściu dostał 2 karty.Później wszystko zamieniło się w grę rodem Never Winter Night.Szło się przez podziemia,zobaczyłam uwięzione zwierzęta i trupa,podpaliłam swoją jedną kartę z niedźwiedziem,połowa "wycieczki" została zamknięta w trumnach i zamieniona w zwierzęta ( w tym ja w niedźwiedzia ) a połowa w lochach i pozostawiona na śmierć ( jakoś szybko zostały po nich szkielety ).Później ja i reszta zwierząt uciekliśmy z zamknięcia,później już zamiana w człowieka-wojownika,coś jak ostatni level w grze,wielkie pomosty prowadzące na górę,wszędzie ogień i strzelające kule.Później pomost się zapala i wszystko płonie i budzę się.
Powiem tylko tyle,że mój tato gra w takiego typu gry a ja z tym skończyłam już z 3 lata temu.Nie wiem skąd te sny...

A dziś śniło mi się,że wyprawiałam wielkie urodziny.Były cheerliderki,latający chłopak,który nauczył mnie latać.Później byłam w kinie z jakąś paczką znajomych,w tym był jakiś chłopak ( murzyn o imieniu Grey ) z którym flirtowałam,później jakieś ciche pocałunki były,później brałam udział w jakimś teleturnieju a jak wygrałam w nim to pobiegłam do Greya,który odjeżdżał z kolegami na rowerze z jakiegoś festynu.

Wniosek : za dużo telewizji....
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 09:45   #1034
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Talking Dot.: Wasze sny

Hej a mi się sniły 2 dość niesamowite sny...

Sen nr.1

Śniło mi się, że spotkałam Rogera Guereirro i ja chciałam tylko z nim fotkę a on zaczął do mnie mówić po portugalsku, ja nic nie rozumiałam, ale zaczęłam tak dziwnie dotykać jego ręki, a później właściwie ją miętolić swoją ręka, i po chwili Roger POCAŁOWAŁ mnie tak agesywnie a gdy skończył powiedział: Od początku wiedziałem, że tylko o to Ci chodziło.....

Sen nr.2

Szłam gdzieś z koleżanką, właściwie to miałyśmy skąś wracać, ale ona powiedziała, że idzie jeszcze na basen, a jej odparłam że w takim razie ja ide do domu bo pływać nie umiem, na to ona z wielką euforią; " No co ty, ja też nie idę tam żeby pływać, idę tam bo tam pilnuje wszystkiego sam Cristiano Ronaldo" Kiedy to usłyszałam to natychmiast zdecydowałam że idę tam z nią. Gdy przyszłyśmy faktycznie był tam Cristiano Ronaldo, weszłysmy i zapytałyśmy co tu robi a on odpowiedział że jest tu za kare, zapytałyśmy go zrobi sobie z nami fotki, a on odpowiedział, że najpierw troche popływa a później zrobi sobie z nami zdjęcia. Gdy wychodził z wody zauważyłyśmy u niego namiocik ( wiadomo gdzie) i gapiłyśmy się tam jak idiotki a on zauwazył to i powiedział: " Chcecie zobaczyć?" My zostałyśmy w takim szoku, że nic nie odpowiedziałyśmy a on sciągnał gatki i za bardzo krótką chwile je załozył, a my stałyśmy zszokowane dalej jak wryte, po chwili jakby następuje w moim śnie następna scena, gdzie robimy sobie z nim zdjęcia, i pozniej ja nacieram mu plecki balsamem.
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:50   #1035
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Wasze sny

Jako że mam odwyk zakupowy ;] to śniło mi się buszowanie po moim ulubionym lumpeksie. Znalazłam dwie torebki i w momencie jak wróciłam z nimi dumna do domu to się obudziłam ....
A tak to często śni mi się żę chcę biec za swoim blokiem ale tak wieje wiatr że nie mogę się ruszyć
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:13   #1036
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Wasze sny

dzisisaj mi się śniło że paliłam fajkę
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:32   #1037
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wasze sny

zazwyczaj śnią mi się przygody z nieznajomymi mężczyznami
np. dzisiaj, że uciekałam przed jakimś windą w której niestety się zacięłam
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:36   #1038
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez trucizna007 Pokaż wiadomość
wstałam dzisiaj jakaś zdezorientowana, ponieważ śniło mi się, jak ojciec dyskutuje z matką o dentyście i ona mu mówiła, jakie ma zabrać buty..
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 22:04   #1039
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Wasze sny

Mnie na szczęście sny się nie spełniają, najczęściej śni mi się, że ktoś mi bliski zmarł. lub, że ja sama kogoś zamordowałam.
A i ostatnio śniły mi się numerki na lotka, niestety nic nie wygrałam
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 22:09   #1040
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wasze sny

taką samą historię z lotkiem miałam
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 08:35   #1041
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wasze sny

najgorszy sen jaki mialam ostatnio

wiec tak..śniło mi sie ze było ognisko klasowe jakos u mnie na gospodarstwie i nagle zaczęli ze zboza, z pól wychodzic zołnierze, jacys chinczycy chyba no nie pamietam i nagle przyszła do nas moja ciocia która w liceum do którego chodziłam jest księgowa i powiedziała ze mamy iść się przebrać i robić wszystko co każą a jak sie zapytają kto chce do pracy iść to zeby sie zgłaszać...ja juz wiedziałam ze to wojna się zaczęła i ze zginiemy..ale najlepsze było to, ze nikt o tym nie wiedział. Poprostu ja miałam tą wiedzę o wojnie, ze nas zarobią a potem zagazują albo rozstrzelają..a wszyscy wokół sie śmiali i szli do tej pracy jak na zarobek...wiecie jak ja się bałam..mówili nam zeby nasze ubrania zostawic, ze bedzie teraz nam sie lepiej życ...normalnie to wszystko czego sie uczyłam w szkole na temat wojny...i potem jakos tak szybko juz nie było tak dobrze i dochodziło juz do smierci ale jak juz ja mialam isc do gazu to tego gazu zabraklo i znow do roboty, jak mnie mieli rozstrzelac to zabrakło naboi..masakra
ale najgorsze było to ze ja cały czas szukałam telefonu zeby do TZ napisac...pamietam ze chciałam mu napisac: jest juz wojna..wiem ze zgine, przepraszam za wszystko co złe kocham cie zegam; ale tego tel nigdzie nie było i płakałam cały czas..jak sie obudziłam to byłam zaryczana
okropienstwo
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 10:20   #1042
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Wasze sny

śniło mi się, że jechałam do babci [z babcią ] 1*4 i taki gruby kierowca zatrzymał się nie wiadomo gdzie, wszędzie była jakaś maź i same kolorowe domy i nie mogliśmy się odnaleźć. potem zmiana sceny i ja już sama wędruję pomiędzy tymi uliczkami z domkami i nie mogę wyjść ! w końcu jakiś ziom z plasteliny szedł sobie ulicą [a one podobno coś tam złego z ludźmi] a on zaczął mnie prowadzić, jak stamtąd wyjść, a dalej nie opowiem, bo reszta była jakaś... dziwna Oo
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 12:56   #1043
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Wasze sny

śniło mi się dzisiaj, że była noc, a ja z TŻ'em stałam na moim osiedlu koło pojemników na plastik, szkło i papier. Płakałam, a On mnie przytulał. Powodu mojego ryku nie pamiętam..
Najgorsze było gdy nagle przejechał koło nas biały samochód, cały oświetlony. Chociaż za kierownicą nikogo nie było, tylko z tyłu siedział jakiś koleś.
Gdy to zobaczyliśmy szybko pobiegliśmy do mnie do domu, bo to najbliżej było. Włączyliśmy tv, a o tym samochodzie bez kierowcy był program. A program był o duchach, zjawach i nieznanych stworzeniach. . Popatrzeliśmy na inne programy i na każdym mówili o tym zjawisku. .
Obudziłam się zlana potem .
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:52   #1044
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wasze sny

Snił mi sie Jacek Poniedziałek,smyralam go w uszko itp pozniej oblewalismy sie jogurtami i rozgniatalismy sobie nawzajem kubeczki na glowach
Aha i jeszcze myslalam sobie jakie to swietne,ze mam takiego znajomego ,ktory bedzie do mnie mowil swoim sexownym glosem
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:32   #1045
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Wasze sny

śnił mi się mroźny dzień, wszyscy podekscytowani, na coś czekali, ale na coś złego, atmosfera poddenerwowania. biegłam ulicą z moim facetem (tzn. nie mam faceta, ale wyraźnie ten był mój) i spostrzegłam stojącego na chodniku skrzypka, który grał coś rzewnego i przejmującego. ten mój facet lecial dalej jak na złamanie karku, a ja zagadałam do tego skrzypka, po angielsku "Here? why?" zdziwiona, że produkuje sie na takiej mało uczęszczanej drodze. podniósł na mnie oczy i...OMG! były przepiękne, cudownie błękitne, aż przymglone. i się kurka obudziłam
wg mojego sennika, niebieskie oczy to zapowiedź wielkiej miłości
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:38   #1046
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Wasze sny

Jakiś koleś,baseny kryte tu zaraz przedstawienie całkiem pokręcone
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:42   #1047
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wasze sny

Dzis mi sie śniło ze byłam w Reality Show co sie randuje z chłopakami (2 dziewczyny) i w pewnym momenccie jedna daje czerwona kartke 2 zeby zostac sam na sam z partnerem. I mi sie snilo ze byłam tam z kolezanka z klasy i jak dałam jej kartke to calowałam sie z nim długooo i namietnie ,a całujac sie z nim porownywałam go do prawdziwgo ,ostatniego pocałunku ktory wydarzyl sie na jawie i stwierdzilam ze ten na zywo lepszy niz we snie
Akcja odbywała sie w ...szpitalu^^
Potem on wybrał mnie , a ja go olałam bo zauwazylam ze jest murzynem z dredami. I sie obudziłam...
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:00   #1048
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wasze sny

jak zawsze śniło mi się coś głupiego xP

ale szczerze, już nie apmiętam, co
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:39   #1049
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Cool Co Wam się dzisiaj śniło?? Nasze sny,koszmary

Cześć
korzystałam z wyszukiwarki ale nie znalazłam nic takiego dlatego też zakladam ten wątek,jeśli już coś takiego jest to przepraszam
Wątek ten ma sluzyć opisaniu własnych snów,koszmarów oraz ich interpretacji
Zapraszam

Dobra zacznę od siebie: otoż dzisiaj mi się śnilo już chyba po raz trzeci ,że jestem w kuchni przy kuchence i właczam gaz ,chce go zapalić ale nie moge a gaz leci i leci coraz głośniej syczy aż dochodzi do wybuchu i wtedy się budze!!! Masakra.. w senniku sprawdzałam co tzn i napisali,że na jakieś zmiany w rodzinie i falsz w przyjazni... i stalo się ,właśnie się dowiedziałam,że zostałam ciocią
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:33   #1050
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Co Wam się dzisiaj śniło?? Nasze sny,koszmary

Wydaje mi się, że wątek nadaje się bardziej na ogólne plotkowa, a nie na społeczności.

Fajnie, że Twój sen się pozytywnie spełnił

Mi się śniło jak zwyle nic
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 12:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.