Majówki 2016 - część siódma ❤ - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-10, 20:27   #3451
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
U nas też tak wygląda. Bez przerwy coś gotuję albo myślę, co przyrządzić. Jak pójdziemy na dwór to potem prędko coś szykuję żeby zjadł bo już jest głodny. Ale na szczęście potrafi już zjeść całkiem sporo przekąsek czy owoców,więc gram na czasUżywkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, nie wiem czy ksieciunio w ogóle będzie chciał jeździć i jak często będziemy jeździć więc nie inwestowalam

Tymon coś się popsuł ostatnio z jedzeniem, dzisiaj na kolację zjadł 2 gryzy chleba, zupy też już są blee i ogólnie wszystko jest blee :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 21:30   #3452
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Iwonia Lenka czasmi zje dużo kolacji a mleczko i tak przed snem
dzisiaj trzymałam 2 miesięczna dziewczynkę i nie wiedziałam jak się za nią zabrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

asiaczek kciuki
martunia polecacie jakiś kask? bo my nadal bez a co z kim rozmawiam to bez problemu mierzyli w sklepie a ja chce kupić żeby się oswoila ale muszę kupić w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

biegaczka to tutaj jak chcesz jechać kupić coś od gospodarza to też np truskawki wystawione i cena ze skrzynka nikt nie pilnuje niektóre secon handy też tak mają tylko skarbonka do której się wrzuca kasę za rzeczy, gorzej jak nie masz drobnych przy sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 06:52   #3453
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia Lenka czasmi zje dużo kolacji a mleczko i tak przed snem
dzisiaj trzymałam 2 miesięczna dziewczynkę i nie wiedziałam jak się za nią zabrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

asiaczek kciuki
martunia polecacie jakiś kask? bo my nadal bez a co z kim rozmawiam to bez problemu mierzyli w sklepie a ja chce kupić żeby się oswoila ale muszę kupić w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

biegaczka to tutaj jak chcesz jechać kupić coś od gospodarza to też np truskawki wystawione i cena ze skrzynka nikt nie pilnuje niektóre secon handy też tak mają tylko skarbonka do której się wrzuca kasę za rzeczy, gorzej jak nie masz drobnych przy sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My kupiliśmy w decathlon. Najmniejszy jaki był bo pisklak ma maleńka głowke )))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:53   #3454
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------


W Polsce by to nie przeszlo haha tzn rowerka by nie bylo i kasy tez nie haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez o tym pomyslalam, ale to Niemiec, a w Niemczech podobno tak robia - tak, jak nizej anulus napisala wlasnie

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia Lenka czasmi zje dużo kolacji a mleczko i tak przed snem
dzisiaj trzymałam 2 miesięczna dziewczynkę i nie wiedziałam jak się za nią zabrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

asiaczek kciuki
martunia polecacie jakiś kask? bo my nadal bez a co z kim rozmawiam to bez problemu mierzyli w sklepie a ja chce kupić żeby się oswoila ale muszę kupić w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

biegaczka to tutaj jak chcesz jechać kupić coś od gospodarza to też np truskawki wystawione i cena ze skrzynka nikt nie pilnuje niektóre secon handy też tak mają tylko skarbonka do której się wrzuca kasę za rzeczy, gorzej jak nie masz drobnych przy sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie slyszalam o tym


My dzis w domu, maly niby nie ma goraczki ale kaszle go i nie podoba mi sie ten kaszel. Chyba juz do konca tygodnia zostanie.
Eh wiecznie cos :/
Zastanawiam sie czy ten kaszel nie jest od zebow - zauwazylam, ze on ma takie kaszle jak mu zeby ida a teraz widze ze znowu 5tki ruszyly, bo nic nie chce jesc. Dzis rano skubnal troche jajka i zjadl mus owocowy i tyle.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 12:17   #3455
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

A ja właśnie dumam czy u nas ten cieknacy nos i kaszel to nie alergia. Kicha co chwilę :/ chyba podam coś na alergię i zobaczymy czy będzie poprawa

Pierwsza przejażdżka rowerowa za nami. Ale wyciąganie rowerów z piwnicy bez pomocy z dziećmi u nogi to był lada wyczyn i później ogarnięcie ich :/ także jestem z siebie dumna ale nigdy więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:14   #3456
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Ej, w Polsce tez tak mozna sprzedawac Ja często zostawiam rzeczy na podworku kamienicy i ktoś z olx zostawia pieniądze. Raz mloda dziewczyna zostawiła 10zl, nie przycisnela niczym i wiatr porwał albo sasiad))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Iga dzis w nocy milion pobudek i placz, rano malo zjadla, u logopedy ok a potem glodna zasnęła, bo tylko musy w tubce miałam. Matka roku normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 15:57   #3457
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Ej, w Polsce tez tak mozna sprzedawac Ja często zostawiam rzeczy na podworku kamienicy i ktoś z olx zostawia pieniądze. Raz mloda dziewczyna zostawiła 10zl, nie przycisnela niczym i wiatr porwał albo sasiad))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Iga dzis w nocy milion pobudek i placz, rano malo zjadla, u logopedy ok a potem glodna zasnęła, bo tylko musy w tubce miałam. Matka roku normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego bede kp do 18stki i po problemie hahaha 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 17:01   #3458
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Iwonia z tego co piszesz to i Ciebie laktacja rozkręcona, u mnie juz dawno byla symboliczna
Spala 4h, zjadla banana czujac oddech siostry na plecach))))) Kiedyś stawiałam kota kolo psa miski jak nie chcial jeść i dzialalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 19:14   #3459
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Iwonia z tego co piszesz to i Ciebie laktacja rozkręcona, u mnie juz dawno byla symboliczna
Spala 4h, zjadla banana czujac oddech siostry na plecach))))) Kiedyś stawiałam kota kolo psa miski jak nie chcial jeść i dzialalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 19:27   #3460
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dumam czy u nas ten cieknacy nos i kaszel to nie alergia. Kicha co chwilę :/ chyba podam coś na alergię i zobaczymy czy będzie poprawa

Pierwsza przejażdżka rowerowa za nami. Ale wyciąganie rowerów z piwnicy bez pomocy z dziećmi u nogi to był lada wyczyn i później ogarnięcie ich :/ także jestem z siebie dumna ale nigdy więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mateo bez przerwy drapie nos i czasem cieknie mu woda,więc...witaj wiosno:/
Tymkowi się podobało na rowerze??
Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Iwonia z tego co piszesz to i Ciebie laktacja rozkręcona, u mnie juz dawno byla symboliczna
Spala 4h, zjadla banana czujac oddech siostry na plecach))))) Kiedyś stawiałam kota kolo psa miski jak nie chcial jeść i dzialalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra metoda


Melduję Wam postępy w odtawianiu od kp otóż zasnął wczoraj koło 20, o 23miał pobudke i ponieważ ja już byłam po godzinie snu i nie myślałam to dałam mu mleko. Potem o 3 szkoda mi go było bo nie chciał wody więc znowu dostał. I rano trochę po przebudzeniu. Ale na drzemkę i po drzemce nie było mleczka. Teraz też nie jadł przed snem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 19:36   #3461
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Dziewczyny czy jest możliwe żeby tak wysoka temperatura była od zębów? W sobotę się wszystko unormowało i innych objawów do tej pory brak. Dzisiaj pokazywał, że boli go z tyłu w buzi. Okazało się, że wychodzą piątki ( tydzień temu nic nie było bo akurat sprawdzałam). Chyba, że to trzydniówka bez wysypki? Może tak być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Biedronka

Asiaczku brawa za postępy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 20:08   #3462
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mateo bez przerwy drapie nos i czasem cieknie mu woda,więc...witaj wiosno:/
Tymkowi się podobało na rowerze??Dobra metoda


Melduję Wam postępy w odtawianiu od kp otóż zasnął wczoraj koło 20, o 23miał pobudke i ponieważ ja już byłam po godzinie snu i nie myślałam to dałam mu mleko. Potem o 3 szkoda mi go było bo nie chciał wody więc znowu dostał. I rano trochę po przebudzeniu. Ale na drzemkę i po drzemce nie było mleczka. Teraz też nie jadł przed snem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobało się ))
Brawo za odchodzenie od kp Zuch Mateo
Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwe żeby tak wysoka temperatura była od zębów? W sobotę się wszystko unormowało i innych objawów do tej pory brak. Dzisiaj pokazywał, że boli go z tyłu w buzi. Okazało się, że wychodzą piątki ( tydzień temu nic nie było bo akurat sprawdzałam). Chyba, że to trzydniówka bez wysypki? Może tak być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Biedronka

Asiaczku brawa za postępy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Zuzia miała trzydniowke bez wysypki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 20:25   #3463
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Moze to po prostu jeden z wielu wirusów i taki styl chorowania, że jeden dzień goraczki i do widzenia Moje obie dziewczyny miały trzydniowke po dwa razy i za kazdym razem byla wysypka. W zeszlym roku na urlopie starsza miala wysoka goraczke przez 3 dni, 2 dni mniejszej i żadnych innych objawów. Lekarka z pobliskiej miejscowosci, w ktorej bylo uzdrowisko dla dzieci mowila, ze moze byc nawet u dzieci taka reakcja na zmiane klimatu. Takze dzieciaki nieprzewidywalne sa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Idze polepszyl sie humor na widok taty, apetyt na widok siostry, oby dzisiejsza noc była lepsza. S. "zdycha" po wczorajszej nocy z Iga, dodatkowo cos wirusowego sie do niego przypaletalo. Oby nas nie pozarazal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 21:07   #3464
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mateo bez przerwy drapie nos i czasem cieknie mu woda,więc...witaj wiosno:/
Tymkowi się podobało na rowerze??Dobra metoda


Melduję Wam postępy w odtawianiu od kp otóż zasnął wczoraj koło 20, o 23miał pobudke i ponieważ ja już byłam po godzinie snu i nie myślałam to dałam mu mleko. Potem o 3 szkoda mi go było bo nie chciał wody więc znowu dostał. I rano trochę po przebudzeniu. Ale na drzemkę i po drzemce nie było mleczka. Teraz też nie jadł przed snem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho robi sie poważnie 😁
Ja sobie zdalam sprawe ze ja to kp bardzo lubie i serio pewnie dlatego zabieram sie za poważniejsze kroki jak pies za jeża bo po prostu w głębi serca nie godze sie jeszcze na takie "duze" dziecko haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwe żeby tak wysoka temperatura była od zębów? W sobotę się wszystko unormowało i innych objawów do tej pory brak. Dzisiaj pokazywał, że boli go z tyłu w buzi. Okazało się, że wychodzą piątki ( tydzień temu nic nie było bo akurat sprawdzałam). Chyba, że to trzydniówka bez wysypki? Może tak być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Biedronka

Asiaczku brawa za postępy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze niby zdaza sie trzydniowka bez wysypki. Co do zabkow to kurcze nie wiem u nas nigdy tak źle nie było choć na piatki sie jeszcze nie zanosi chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 21:28   #3465
Klara_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 112
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

U nas niedawno też była podwyższona temperatura , najpierw właśnie myślałam, że od zębów, poszliśmy do lekarza i ona stwierdziła, że od zębów nie ma takiej gorączki chyba, że jest stan zapalny. Powiedziała, że to jakiś wirus, no a w końcu po trzech dniach temperatury pojawiła się wysypka więc trzydniowka to była.

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
Klara_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 22:21   #3466
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Dzięki dziewczyny. Też mi się wydawało, że jak na zęby to za wysoko gorączkował. Czekałam na wysypkę, ale się nie doczekałam...w sumie to dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 10:35   #3467
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Dziewczyny jak sobie radzicie z histeriami dzieci???? Wymiekam i mam dość, zaraz go w kosmos wystrzele!!!

Żeby zrobić obiad to zazwyczaj muszę wyjść do sklepu więc idziemy i wracamy z rykiem takim że od pół godziny wije się po podłodze bo on chce iść na dwór.
Nie wiem albo się chłopak ogarnie albo zaczniemy się stolowac na mieście bo zamiast gotować będę siedzieć na dworze... bezradna ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 11:21   #3468
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sobie radzicie z histeriami dzieci???? Wymiekam i mam dość, zaraz go w kosmos wystrzele!!!

Żeby zrobić obiad to zazwyczaj muszę wyjść do sklepu więc idziemy i wracamy z rykiem takim że od pół godziny wije się po podłodze bo on chce iść na dwór.
Nie wiem albo się chłopak ogarnie albo zaczniemy się stolowac na mieście bo zamiast gotować będę siedzieć na dworze... bezradna ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tłumaczę pińcet razy zdarza mi się podnieść głos jak już cierpliwość mi się skończy odwracam uwagę, czasem on sobie krzyczy, rzuca się itp a ja czekam cierpliwie aż skończy. Jak idziemy że sklepu np i rzuca się na ziemi, a tłumaczenia i prośby nie działają, to biorę go na ręce i niosę do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Martunia byłaś z dzieciakami we Wrocławiu w kolejkowie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:13   #3469
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

ja podobnie jak szczypta robię.
martunia a czasami po godzinie histeri ja już nic nie słyszę i ignoruje, bardziej nie wiem jak reagować na to że ona mnie bije i ciągnie za włosy. taty nigdy, a mnie nawet zabawkami potrafi bic do tego z uśmiechem na ustach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 12:20   #3470
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Hej ho..

Kupilam ten rowerek puky i wszystko pieknie ladnie, tylko moj panicz ma za krotkie nogi mimo, ze ma te minimum 86cm Ale wiem, ze to odleglosc od ziemi do krocza wazna. Tulow ma dlugi
Poczeka az dziecko urosnie
U nas noc koszmar, rano tez takie sobie. Juz chce sobote i leciec do Pl
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:27   #3471
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Tłumaczę pińcet razy zdarza mi się podnieść głos jak już cierpliwość mi się skończy odwracam uwagę, czasem on sobie krzyczy, rzuca się itp a ja czekam cierpliwie aż skończy. Jak idziemy że sklepu np i rzuca się na ziemi, a tłumaczenia i prośby nie działają, to biorę go na ręce i niosę do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Martunia byłaś z dzieciakami we Wrocławiu w kolejkowie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no ja też czekam tłumaczę i tyle. Mi to osobiście nie przeszkadza poza tym że mam dość he he ale np w sklepie mi płakał i ten wzrok ludzi... przede mną przy kasie stała mamusia z chłopcem który grzecznie siedział w wózku sklepowy ha ha pewnie ma max 1.5 roku i jeszcze nie wie co ja czeka
Poczekalam aż się uspokoi wzięłam na ręce i zasnął
Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Hej ho..

Kupilam ten rowerek puky i wszystko pieknie ladnie, tylko moj panicz ma za krotkie nogi mimo, ze ma te minimum 86cm Ale wiem, ze to odleglosc od ziemi do krocza wazna. Tulow ma dlugi
Poczeka az dziecko urosnie
U nas noc koszmar, rano tez takie sobie. Juz chce sobote i leciec do Pl
Ciekawe czy na Tymka będzie dobry... już jest al3 czeka w piwnicy do 5 maja

Byliśmy w kolejkowie fajnie tam ale jest to dość mały obiekt a wręcz malutki więc jak będzie full ludzi to będzie masakra

Anulus mnie Tymon też próbuje ciągnąć za włosy ale wtedy odchodzę od niego i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2

Edytowane przez martunia_199
Czas edycji: 2018-04-12 o 12:28
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:36   #3472
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

U nas odpukac w sklepach nie ma jeszcze, a moze w ogole nie bedzie , akcji rzucania sie na podloge. Zawsze siedzi w wozku sklepowym i albo rysuje albo chrupie platki kukurydziane Zwykle corn flakes sypiemy mu do pojemniczka i potrafi caly czas to chrupach
W domu natomiast nie jest tak fajnie. Wczoraj i dzis ma dyspense i nawet mu smoczka pozwolilam miec chwile.
Wczoraj o 18 pad, ale po pol godziny juz nie spal i do 24 tak. Przysypial ze mna i rozbudzal sie z mega wrzaskiem, gazuje strasznie :/
Ok 24 padl i o 3 sie obudzilam, zanioslam do jego pokoju i tyle. Teraz poszedl na drzemke i tez wrzask i wola mnie, a ja musze pracowac i musial tata wystarczyc niestety.
Nienawidze pracowac z domu. Kompletnie jestem rozkojarzona i nie potrafie sie skupic na tym, co mam do zrobienia. W biurze tez tak mam, a co dopiero tu.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:50   #3473
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
U nas odpukac w sklepach nie ma jeszcze, a moze w ogole nie bedzie , akcji rzucania sie na podloge. Zawsze siedzi w wozku sklepowym i albo rysuje albo chrupie platki kukurydziane Zwykle corn flakes sypiemy mu do pojemniczka i potrafi caly czas to chrupach
W domu natomiast nie jest tak fajnie. Wczoraj i dzis ma dyspense i nawet mu smoczka pozwolilam miec chwile.
Wczoraj o 18 pad, ale po pol godziny juz nie spal i do 24 tak. Przysypial ze mna i rozbudzal sie z mega wrzaskiem, gazuje strasznie :/
Ok 24 padl i o 3 sie obudzilam, zanioslam do jego pokoju i tyle. Teraz poszedl na drzemke i tez wrzask i wola mnie, a ja musze pracowac i musial tata wystarczyc niestety.
Nienawidze pracowac z domu. Kompletnie jestem rozkojarzona i nie potrafie sie skupic na tym, co mam do zrobienia. W biurze tez tak mam, a co dopiero tu.
U nas w sklepach jest też ryk bo wszędzie widzi jajka kinder. Mój dziadek zawsze kupuje prawnukom i kiedyś mu dałam spróbować no i przepadł.. na szczęście da mu się przetłumaczyć że nie wolno ale nie zawsze i Potem jest ryk w drodze do domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:55   #3474
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Hej ho..

Kupilam ten rowerek puky i wszystko pieknie ladnie, tylko moj panicz ma za krotkie nogi mimo, ze ma te minimum 86cm Ale wiem, ze to odleglosc od ziemi do krocza wazna. Tulow ma dlugi
Poczeka az dziecko urosnie
U nas noc koszmar, rano tez takie sobie. Juz chce sobote i leciec do Pl
a jakie koła?
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:02   #3475
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
a jakie koła?
Zobacze pozniej.
One maja tez rozmiary kol inne? Rowerek mam ten najmniejszy LR M ale nie wiedzialam, ze i kola moga byc roznego rozmiaru.

W ogole posadzilismy go i maz go przewiozl, ale gdzies tam lekko spadl i juz jest rowerek be i juz odejdzcie mi z tym :P Wiec schowany, zeby zapomnial o 'traumie' upadku
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:05   #3476
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Ja po prostu jak musze cos załatwic na czas to probuje wytłumaczyć co ja musze zrobić i dlaczego jest jej smutno/przykro/ciezko. A jak nie ma przymusu to odpuszczam i tym sposobem rzadko gotuje obiad)))) Chyba ze serio mam wielką ochotę to zrobić to staram sie zaangazowac w sklepie do skladnikow szukania, zazwyczaj tez pozwalam kupic jej jakis mus owocowy. Jednak nie chodzimy do sklepu codziennie. Zazwyczaj jak sie zlosci to ja cos boli, zle sie czuje, jest glodna lub zmęczona. Ostatnio zasypia na drzemke płaczac. Dzis w nocy razem próbowaliśmy ja uspokajać, bo od dwóch dni wybudza sie często ze straszliwym krzykiem. Wciaz pamieta o karmieniu piersią i w tych trudnych chwilach grzebie mi w dekolcie. Jeszcze ma malego gila i kaszle dosc mocno, ale slabiej niz ostatnio)

Biegaczka współczuję konieczności pracowania w domu z rozbieganymi myslami. Mój S. ma taka możliwość czasami, ale i tak wolimy, zeby szedl do pracy chociaż na kilka godzin, potem on sie glownie zajmuje Iga a ja starsza po przedszkolu a on pracuje jak pójdą spac. Jeszcze przy jednym dziecku dalo się pracować w domu i ja i on, ale ja teraz nie mam takich planów, bo skuteczniej będzie jak wyjde z domu do pracy. Wczoraj miałam rozmowę i praca by była 7-17 (minimum?), jeszczs jedna rozmowa mnie czeka w ciągu dwóch tygodni. Kuszace jest zdobycie doświadczenia, jednak pewnie jeszcze kilka rozmow mnie czeka.

Iga w końcu z uśmiechem z drzemki wstala i radosnie zdjęła pieluche. Jeszcze nie umiem się przyzwyczaić do tego, ze ona potrafi soac sama w dzień i to tak dlugo. Zgodnie z S. stwierdzilismy, ze jakby nasze pierwsze dziecko takie bylo to drugie by bylo pod znakiem zapytania A starsza wcale nie byla "wzorowym" niemowlaczkiem)))



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:17   #3477
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Biedronka straszne te godziny. Czemu tak duzo w ogole? Ja pracuje 7:30-16 i tez uwazam, ze to za duzo. W styczniu w ramach podwyzki poprosze o obnizenie godzin pracy, ale z obecna stawka. Oni beda mieli robote i tak zrobiona, bo ja 80% czasu nie mam co robic i sama sobie musze szukac pracy - serio :/ A ja bede wiecej w domu.

Duzo masz ofert pracy w swoim zawodzie? Doswiadczenie zawsze warto miec. Ja tam wole miec doswiadczenie, niz papierki.
Sama mam jedynie studia 1. stopnia skonczone i tytul inz. Zawodowo mam 4 lata doswiadczenia, a jednoczesnie mam znajomego, ktory niedawno skonczyl studia - studiowal ze mna, ale potem zaczal jeszcze jeden kierunek + mgr i on ma 3 tytuly, ale zero doswiadczenia Takze przed potencjalnym pracodawca mam wiecej do powiedzenia

U nas juz kaszel troche tez sie uspokoil dzis. Zobaczymy co to bedzie.
Jutro maz jakos musi przetrwac do 16:30, a bedzie po nocy :/ Ja juz wolnego nie biore. Chyba, zebym znowu z domu 'pracowala', ale watpie.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:25   #3478
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Niestety budowa w sezonie. Sa mniejsze firmy z mniejszą ilością godzin, ale prestiz mniejszy, technologie mniej nowoczesne. Chce w końcu się zaczepic, a do biura nie chce, wole wyzwania. Najwyżej się zwolnie, ale jak juz zacznę to łatwiej mi będzie szukac kolejnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:28   #3479
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

To prawda, ja w pierwszej pracy po macierzynskim tak sie wlasnie zaczepilam, a jak tylko trafilam na te tutaj, to od razu podjelam decyzje o zmianie. Wprawdzie tam bylo jakos fajniej personalnie, ale praca mnie wymagajaca. Tu mam wiecej fajniejszych rzeczy do roboty, bardziej techniczne sprawy, aczkolwiek no pracy tyle, co kot naplakal. Chyba nigdzie idealnie nie bedzie
Ciesze sie, bo jade do pracy 16 minut - w tym wliczone jest podrzucenie malego do zlobka
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:59   #3480
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Ja na histerie nic nie tłumacze. Staram sie przeczekac ale malo kiedy mu przechodzi. Zwykle ryczy tak przerazliwie ze az dostaje mimowolnych odruchow glowy caly zasliniony i to mnke przeraza i go biore. Mysle ze on w tej furii i tak nie jest w stanie ogarnąć co ja mowie zresztą taki tłumaczący glos nawet bardziej go nakreca.
Malo tego nawet bez placzu kiedy cos mu sie czasem probuje tlumaczyc to juz to go doprowadza do placzu. Nie wiem zupełnie jakby kojarzyl to z jakims "no no" albo "nie wolno".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Ja troche poczytalam o tych rowerkach bylo napisane zeby nie kupowac w ciemno, ze dziecko powinno sie przymierzyc, ze stojac ma byc prosto nie pochylony na jedna strone itp i wlasnie wzrost dziecka nic nie daje tylko dlugosc nozki.
Tylko moj maz uwaza ze dwuletnie dziecko jest zdecydowanie za małe na taki rowerek... Bla bla bla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-23 21:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.