Mamusie majowe 2018 cz. 11 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-28, 14:13   #2491
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Skorpio dowiem się 8.05 - obstawiam pon 14.05.
Jescze opcja Ci została iść do tego anestezjologa na którym Ci zależy i spytać o dyżur i na ten dzień... ofc „wizyta prywatna” ale może akurat warto.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Brunetka co myśmy się najadły ?
Jeny ja chce do tego 8.05 dotrwać do gina...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Życzę Ci, żebyś dotrzymała, oszczędzaj się!
Datę mam taką, żeby moja gin mi robiła cc, więc z dwojga złego wolę, żeby ona mnie kroiła na znieczuleniu pp niż pod narkozą, ale inny lekarz. To taka trochę znajoma lekarka, więc pewniej się będę czuła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:14   #2492
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Nie no jasne - rozumiem o co chodzi i ogólnie jest tak ze wszystko się raczej rzuca i pędzi do młodego aaaallleeee on to zaczął pięknie wykorzystywać i specjalnie to robi - w sensie ze cały czas się mogę zajmować nim a jak tylko biorę Lenke do cyca to ten nagle chce wszystko - teraz . I wiem ze to jest specjalnie - wymusza teraz bardzo dużo bo widzi ze się koło niego skacze ... i w ogóle raczej nie używam w jednym zdaniu - nie dam ci teraz/ nie pójdziemy tam w tym momencie/ musisz poczekać - i imienia Lenka a od początku tego nie robię bo nie chce żeby kojarzył Lenke tylko z odmowa w stosunku do niego czy coś ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to tak co mogę pocieszyć , to tylko chwile trwa, tzn. hmmm no różnie, zależy od dziecka ja to sobie tłumaczyłam jakby mi maż obcą babę przyprowadził i nią się bardziej zajmował co bym czuła żeby Go trochę usprawiedliwić

Co do laktacji, to na początku tez musi się uregulować, a ktoś może się bardziej zająć synkiem? u mnie mama przyjeżdżała i albo ja albo jak karmiłam to ona się z nim bawiła, bo rozdwoić się ciężko te pierwsze dni
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:22   #2493
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Ladymama85 Pokaż wiadomość
Mirabilko, bo z mm i kp to jest tak,ze nie warto sobie wmawiać pewnych rzeczy też, sa kobiety które brzydzą się nawet karmić dziecko piersią i ich świadomy wybór, niecierpię jak składają na oj nie mam mleka, ojej za małe piersi, ojej zastój, ojej za chude mleko to już w ogóle dla mnie nie musi karmić, jej cyrk jej małpi, ale nie lubie jak ktoś wie podświadomie,ze jest inaczej,a opowiada mi pierdoły,zeby wine złożyć na matkę naturę



Ja u Ciebie widze, po tym jak się wypowiadasz,ze nei czujesz się z tym dobrze, a najważniejsze,jest żeby sobie życie swoje ułożyć pod siebie, i nic nikomu nie trzeba udowadniać.

100 razy lepiej sobie uczciwie powiedzieć nie zalęzało mi,niż gadać,ze życie tak niesprawiedliwie laktację pokierowało, wiem sama, jako człowiek, który laktację wyprowadził z głębin oceanu, gdzie nie miałąm ani kropli, i zero pomocy



Szczęśliwa mama szczęśliwy dzidziuś


Dokładnie tak jest u mnie - ale nawet się z tym nie kryje. Po prostu tak się u mnie sprawdziło ja byłam szczęśliwsza, młody zadowolony = było super
Dlatego ja tez do mm mam stosunek dobry, ale do KP tez nie mam jakiegoś stosunku ala fanaberia. Nikt nie chce swojemu dziecku szkodzić i to jest najważniejsze każda mama jest dla mnie super mamą obojętnie co i jak ( no ok prócz patologii mówię o normalnych rodzinach)
Jedno jest pewne ze są sutki i matki którym
Kp idzie dużo łatwiej a są takie ze budowa cycka od samego początku jest pod górkę i potem irytacja jest coraz większa, dochodzi zmęczenie itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Edytowane przez Mirabilka
Czas edycji: 2018-04-28 o 14:25
Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:23   #2494
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest u mnie - ale nawet się z tym nie kryje. Po prostu tak się u mnie sprawdziło ja byłam szczęśliwsza, młody zadowolony = było super
Dlatego ja tez do mm mam stosunek dobry, ale do KP tez nie mam jakiegoś stosunku ala fanaberia. Nikt nie chce swojemu dziecku szkodzić i to jest najważniejsze każda mama jest dla mnie super mamą obojętnie co i jak ( no ok prócz patologii mówię o normalnych rodzinach)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oprócz mam Jessiki i Brajanka
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:28   #2495
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Ladymama85 Pokaż wiadomość
oprócz mam Jessiki i Brajanka


No
Dopisałam tam jescze 1 zdanie - ale ogólnie ja na tematy karmienia jestem dość otwarta.
Np teraz mam kupione 1 małe mm, 4 małe butelki - spr oczywiście jak się da kp będzie super ale jak z tego powodu miałabym dużo gorzej znosić to wszystko, dziecko trzeba byłoby dokarmiać itd itp to pewnie i tak po czasie skończę na mm.
Nie lubię tylko jak ktoś wiesz te teologiczne gadki prawi „ jesteś zła matka bo karmisz mm i twoje dziecko jest gorsze” wiesz o co chodzi ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Edytowane przez Mirabilka
Czas edycji: 2018-04-28 o 14:30
Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:38   #2496
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
No
Dopisałam tam jescze 1 zdanie - ale ogólnie ja na tematy karmienia jestem dość otwarta.
Np teraz mam kupione 1 małe mm, 4 małe butelki - spr oczywiście jak się da kp będzie super ale jak z tego powodu miałabym dużo gorzej znosić to wszystko, dziecko trzeba byłoby dokarmiać itd itp to pewnie i tak po czasie skończę na mm.
Nie lubię tylko jak ktoś wiesz te teologiczne gadki prawi „ jesteś zła matka bo karmisz mm i twoje dziecko jest gorsze” wiesz o co chodzi ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tak wiem
ja jestem bardzo kp. no ale to Twoje dziecko, tylko niecierpię ściemy. mam radar na ściemnianie , bo po co? nei chcesz nei karm, ale po co ta otoczka z nieudanego życia

kiedyś koleżanka moja, co na 99% wiedziałam, ze nie bedzie karmić przed porodem, ale to nie ma pokarmu, to coś tam to coś tam, mówię Martyna a co zrobiłaś,zeby to osiągnąć? nic nawet wody nie piła odpowiedniej dawki, wiec pytam, po co to? komu potrzebne Twoje udprawiedliwienie, jak chcesz ja Ci chętnie pomogę ile mogę, ale obie wiemy,ze karmić nei beziesz, wiec daj sobie spokój, albo załóż sobie ze dla własnego sumienia, jak gdzieś się z tym źle czujesz, że dokarmisz do np. 3 mce i odstawisz, czy pół roku, ale nie na siłę, bo to nie jest obowiązek! Obowiazkiem jest uczciwie żyć rodzinnie pod siebie, nie pod otoczenie
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:41   #2497
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Ave !
I kazanie na niedziele gotowe
Rozumiem Lady o co chodzi także no problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 14:45   #2498
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

w empiku fajne też rożki

http://www.empik.com/akuku-rozek-75x...6900,dziecko-p
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:59   #2499
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Domii - zapytaj się, o której jest karmienie i przyjdź na daną godzinę. U nas co 3h o stałych porach i jak przyjdziesz to raczej powinny Ci z radością dać pampka do przebrania i małą do karmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Czas edycji: 2018-04-28 o 15:04
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 15:47   #2500
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Co tu dzisiaj tak cicho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:05   #2501
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Domima super ze sie odezwalas,mam nadzieje ze synek szybko przyzwyczai sie do nowej sytuacji i minie mu ten dziwny czas

Ladymama podpisuje sie pod Twoimi pogladami o karmieniu i super radami odnosnie starszego rodzenstwa,sama jestem ciekawa jak u nas bedzie

Domii brawo za mleczko

Moja dziewczyna,je spi i robi kupy😜smolka jej juz zeszla chyba w czterach podejsciach i juz dwie normalne kupy byly ale taki miny robi i tak az warczy jak robi ze az mi sie smiac chce ale ciesze sie bo slychac baczki to moze kolki nas omina,no i jutro do domku wreszcie

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Wlasnie utwierdzam sie w przekonaniu ze nie przyprowadzanie corki w odwiedziny bylo dobra decyzja,jakas mamusia zostala odwiedzona przez meza i corke,nie wiem kto sie zgodzil na dziecko na oddziale ale ok i dlugo siedzieli,teraz pora do domu i jest placz i lament tej dziewczynki bo ona tu zostaje,to jest jej miejsce i nigdzie nie idzie
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 16:09   #2502
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Qazsew super, ze jutro wychodzicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:23   #2503
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Bylam, karmilam, przytulalam, calowalam, rozmawialam do niej teraz polozne kazaly mi sie polozyc bo mnie cos glowa zaczela bolec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super A teraz odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Oho, jest pierwsza siara.
Już wiem co będę opijać na dzisiejszym grillu
Zdrówko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta Moje Kochane .
Bardzo bardzo dziękuje za wywoływanie / starałam się Was chociaż poczytać ale na chwile obecna - bycie na bieżąco graniczy z cudem ...
Tyle się tu ostatnio dzieje na wątku i chciałabym z Wami w 100% to wszystko przezywać ale mam wrażenie ze doba mi się skróciła tak mniej więcej o 10 godzin
Teraz przy dwójce dzieci to już na pewno w top gadułach - noł lajfach - nie wystąpię teraz już nie wypada

Bardzo gratuluje jeszcze raz - tu oficjalnie - Domi, Qazsew, Niud - dzielne moje mamuśki ️- niezle się złożyło Ze Wy trzy to trzy różne historie - SN, cc i SN+cc ...
jestem z Was mega dumna No i cieszę się bardzo bardzo ze mamy kwietniowe dzieciaczki mimo ze majowe ️( pozdrawiam czerwcowki )
Doczytałam ze mama czerwcowa nam tu gratulowała /bardzo dziękuje Otoya ️ - powodzenia Ci życzę - czerwiec już tez niedługo

Polasia, Qazsew - to widziałam ze byłyście/jesteście na wątku staraczkowym z dziewczynami które tez były i u nas na staraczkach - wizaz to jedna wielka rodzina

Ladymama, Grosia - piękne zakupy z La millou ️ a No i Grosia - super wózek - akceptacja kotów jest wiec to najważniejsze

Domi - jestem pełna podziwu dla Twojego Syna - jaki mądry chłopczyk - Zazdroszczę

WAnilka - tak patrzę czytam i pomyślałam ze wątki pomylilam hej laska

Nie wiem co jeszcze chciałam Wam odpisać ... niestety kalafior po-ciążowy plus hormony robią z mózgu papkę ... Eh ...
Chciałam trochę pochwalić mojego męża który mnie tak przywitał jak wróciliśmy ze szpitala ze ryczałam jak głupia - w całym domu pełno tulipanów i balonów - na drzwiach wejściowych napis ze witają w domu Lenke ( z bibuły ️)
Dostałam złota bransoletkę z Yes z zawieszka - dwie stopki z grawerem imion naszych dzieci iiii dostałam jeszcze organizer z La millou
No po prostu mój mąż po raz kolejny stanął na wysokości zadania i powiem szczerze ze jestem nadal w takim szoku ze tak pięknie wszystko poogarnial i przygotował

Zaraz Wam wrzucę co jeszcze u nas...






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale pięknie mąż Was przywitał Super!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Domima życzę Ci dużo siły i cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Super reakcja starszaka na siostrzyczke ciesze sie, ze zanioslas malej porcje mleczka To juz niedlugo, bedzie dobrze odpoczywaj DomiiNo, no, maz sie postaral fajnie ze jestescie juz w domu. A starszak musi tez sie oswoic z nowa sytuacja, bedzie dobrze fajnie, ze w koncu sie odezwalas
Bylam na ktg, maly sporo sie ruszal polozna po badaniu spojrzala na zapis i pyta czy cos czulam a ja jej na to ze nie mowila, ze zapisalo sie kilka skurczy ale delikatnych, ze to pewnie przepowiadajace. Czulam troche tylko jakby mi sie brzuch spinal ale nie bylo to nieprzyjemne ani nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Co tu dzisiaj tak cicho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weekendzik 🥂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Domima super ze sie odezwalas,mam nadzieje ze synek szybko przyzwyczai sie do nowej sytuacji i minie mu ten dziwny czas

Ladymama podpisuje sie pod Twoimi pogladami o karmieniu i super radami odnosnie starszego rodzenstwa,sama jestem ciekawa jak u nas bedzie

Domii brawo za mleczko

Moja dziewczyna,je spi i robi kupysmolka jej juz zeszla chyba w czterach podejsciach i juz dwie normalne kupy byly ale taki miny robi i tak az warczy jak robi ze az mi sie smiac chce ale ciesze sie bo slychac baczki to moze kolki nas omina,no i jutro do domku wreszcie

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Wlasnie utwierdzam sie w przekonaniu ze nie przyprowadzanie corki w odwiedziny bylo dobra decyzja,jakas mamusia zostala odwiedzona przez meza i corke,nie wiem kto sie zgodzil na dziecko na oddziale ale ok i dlugo siedzieli,teraz pora do domu i jest placz i lament tej dziewczynki bo ona tu zostaje,to jest jej miejsce i nigdzie nie idzie
Ale super że do domku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:35   #2504
edzka1104
Zakorzenienie
 
Avatar edzka1104
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: od siebie:)
Wiadomości: 4 420
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Co tu dzisiaj tak cicho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weekend. Ładna pogoda, grille pewnie u niektórych. My byliśmy na spacerze, jak wróciliśmy zrobilam sałatkę na kolację teraz leżę bo wszystko mnie boli.

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Domima super ze sie odezwalas,mam nadzieje ze synek szybko przyzwyczai sie do nowej sytuacji i minie mu ten dziwny czas

Ladymama podpisuje sie pod Twoimi pogladami o karmieniu i super radami odnosnie starszego rodzenstwa,sama jestem ciekawa jak u nas bedzie

Domii brawo za mleczko

Moja dziewczyna,je spi i robi kupy😜smolka jej juz zeszla chyba w czterach podejsciach i juz dwie normalne kupy byly ale taki miny robi i tak az warczy jak robi ze az mi sie smiac chce ale ciesze sie bo slychac baczki to moze kolki nas omina,no i jutro do domku wreszcie

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Wlasnie utwierdzam sie w przekonaniu ze nie przyprowadzanie corki w odwiedziny bylo dobra decyzja,jakas mamusia zostala odwiedzona przez meza i corke,nie wiem kto sie zgodzil na dziecko na oddziale ale ok i dlugo siedzieli,teraz pora do domu i jest placz i lament tej dziewczynki bo ona tu zostaje,to jest jej miejsce i nigdzie nie idzie
Super, że jutro do domu.
Co do starszaka w szpitalu, dlatego właśnie nie bede chciała żeby mnie odwiedził, bo będzie.ryczec i on i ja.
__________________
09-11-2013 żona

Hubert 23.11.2014
Laura 05.05.2018
edzka1104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:01   #2505
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Domima super ze sie odezwalas,mam nadzieje ze synek szybko przyzwyczai sie do nowej sytuacji i minie mu ten dziwny czas

Ladymama podpisuje sie pod Twoimi pogladami o karmieniu i super radami odnosnie starszego rodzenstwa,sama jestem ciekawa jak u nas bedzie

Domii brawo za mleczko

Moja dziewczyna,je spi i robi kupysmolka jej juz zeszla chyba w czterach podejsciach i juz dwie normalne kupy byly ale taki miny robi i tak az warczy jak robi ze az mi sie smiac chce ale ciesze sie bo slychac baczki to moze kolki nas omina,no i jutro do domku wreszcie

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Wlasnie utwierdzam sie w przekonaniu ze nie przyprowadzanie corki w odwiedziny bylo dobra decyzja,jakas mamusia zostala odwiedzona przez meza i corke,nie wiem kto sie zgodzil na dziecko na oddziale ale ok i dlugo siedzieli,teraz pora do domu i jest placz i lament tej dziewczynki bo ona tu zostaje,to jest jej miejsce i nigdzie nie idzie
Ja bym od razu prosila o wyprowadzenie dziecka.jakby mi.ktos obok w tym.samym pokoju przyprowadzil

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:19   #2506
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez edzka1104 Pokaż wiadomość
Weekend. Ładna pogoda, grille pewnie u niektórych. My byliśmy na spacerze, jak wróciliśmy zrobilam sałatkę na kolację teraz leżę bo wszystko mnie boli.



Super, że jutro do domu.
Co do starszaka w szpitalu, dlatego właśnie nie bede chciała żeby mnie odwiedził, bo będzie.ryczec i on i ja.
Mam nadzieję, że niedługo poczujesz się lepiej
My jutro wybieramy się na rocznicowego grilla - teściowie i szwagier z żoną robią (jedni mieli rocznicę ślubu 23 a drudzy 25.04). Oby tylko pogoda się nie popsuła.
Dziś byliśmy u mojej mamy, zrobiła pyszny bigos z młodej kapusty i sernik na zimno z truskawkami
Także ja weekend mam leniwy od gotowania
Nie wiem co tam dalej będzie z moimi cukrami, ale mam taką chęć na naleśniki z nutellą i bananem, że chyba w poniedziałek sobie je zrobię
Prasowałam przed chwilą i wstępnie sobie przygotowałam dla siebie na wyjście ze szpitala długie leginsy + koszulę z rękawem 3/4. Jak zrobi się nagle upał to mąż mi weźmie z szafy jakąś luźniejszą sukienkę i już.

Edytowane przez _St0kr0tka
Czas edycji: 2018-04-28 o 17:20
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:26   #2507
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:28   #2508
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ostatnio była w promocji w biedronce
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:36   #2509
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Zaczynam nadrabiać, jak przeoczę czyjąś kwestię, proszę się nie gniewać!

Niud
jeszcze raz gratuluję, tym razem tutaj!

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Zapomnialamwam napisac jaka mam wspollokatorke,jest po cc,ledwo biedna chodzi a jej corcia duzo placze,ale najlepsze ze jak przyszlam no to ja na chodzie to mowie ze jak cos potrzebuje to niech mowi,no to zeby jej ciuchy podac bo chcialaby sie umyc bo od wczoraj po cc lezala,no to daje jej ta siate a ta wyciaga jedwabna czarna koszulke w rozowe groszki na cienkich ramiaczkach,dekold ze cyce widac,do tego majtaski koronkowe,no full wypas ledwo biedna chodzi ale sexi ciuszki sa,ja ze swoja koszula do karmienia ze slonikiem i bawelnianymi gaciami ktore dobrze trzymaja mega podpache czuje sie jak ciotkaklotka przy niej
No i powiedzcie mi teraz jak ja mam wziąć swoje koszulki w kartonikach do szpitala jak społeczeństwo w ogóle nie jest tolerancyjne i weź tu się pakuj
Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Wrócił Mąż wczoraj i co ? Noc przespana nawet na siusiu pobudki nie było
Ale, że zawdzięczasz to sekscesom czy jak
Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Też mam taką karnację, że wystarczy moment i łapię promienie jak gąbka. Trzeba jej było powiedzieć, że do jeziora właziłaś to by zawału na miejscu dostała
Ja też z córek młynarza, w dodatku fotoalergia i latem bez filtra SPF50 na twarz i na ciało nie wychodzę. Podjęłam jedną próbę w życiu na solarium jako nastolatka, bo ubolewałam, że dziewczyny takie opalone a ja bladzioch i po 5 minutach taka wysypka, że potem miesiąc leczenia u dermo i na sterydach.
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ciekawosc wygrala, musialam zerknac a ze jak patrze w dol to nic nie widze wiec musialam pyknac sobie zdjecie pogladowe nie ruszaja mnie takie widoki
Ja też taka jestem. Mój przedostatni pobyt w szpitalu należał do tych nieprzyjemnych. Trzeba było usunąć coś pod narkozą i usłyszałam, że postarają się to zrobić trzema cięciami - dwa na boku, jedno przez pępek i laparoskopowo, ale jeśli się nie uda będzie cięcie normalne na brzuchu. Pierwsze co zrobiłam po przebudzeniu z narkozy to odkryłam się, żeby pomacać czy małe nacięcia czy duże. Udało się laparoskopowo, a pierwsze co na sali - zdjęcie, jak to wszystko wygląda.

Cytat:
Napisane przez Fryga777 Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Ja bardzo chętna być kolejną rozpakowaną, a tu jak na złość nic się nie dzieje. Nawet seksy nic nie pomagają
Doczekasz się i Ty
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 17:42   #2510
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cześć, wróciliśmy od teściów. Przez cały dzień byliśmy na ogrodzie. Plus zrobiłam sobie drzemke ponad godzinę. Dziewczyny przepraszam, że nie odnoszę się do Waszych wpisów, ale padam na twarz. Wykapie siebie i córkę i chyba pójdę spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

A w ogóle pękła połowa wątku już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:49   #2511
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Ja na stopy daje tylko taka odżywkę sally hansen wzmacniająca i lekko różowe się robią paznokcie.
Ja odkąd już nie jestem taka wrażliwa na zapachy mogłam zaszaleć, więc zrobiłam czerwone stopy, ale teraz w tygodniu jakoś mam zamiar ładnie je ogarnąć i zrobić sobie jakiś stonowany kolor na poród - pudrowy róż.

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
My poinformujemy na pewno rodziców i teściów. Rodziców w sumie nie będzie trzeba, bo z nimi mieszkamy, chyba, że będą akurat w pracy.

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8321659 1]
I nadal jestem dziko zdziwiona różnicami w przebiegu po cc w szpitalach. Po 7 godzinach byłam na chodzie i szczęśliwie nażarta po kokardki [/QUOTE]
U Was faktycznie szybko - pionizacja i jedzenie.

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
A dziewczyny czy to duża abstrakcja jest, że maluszki są już na świecie? Bo ja kompletnie nie potrafię sobie tego wyobrazić
Ja też jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie.

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Super, kamień z serca. Skąd ja to znam. Co mi tylko coś wyszło to następnego dnia leciałam badać mocz i okazywało się, że wszystko ok i to już dwa razy. W środę czekają mnie ostatnie badania i aż się boję, bo pewnie bez powtórki się nie obędzie

Cytat:
Napisane przez Edzik_87 Pokaż wiadomość
Hej hej

Właśnie wracam z usg.. Michalinka waży około 2700 g więc całkiem nieźle jak na 35t3d niestety lekarz zauważył zastój w nerce i powiększony pęcherz moczowy.. mówił żeby się nie martwić bo może to samo przejdzie..ale muszę to skontrolować i jak dziecko się urodzi to zrobić jej usg układu moczowego.. Staram się nie martwić..muszę zapisać się do innego lekarza na usg żeby to sprawdził..
Kochana! Spokojnie, wszystko będzie dobrze, ale lepiej skontrolować. Waga córci super!

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8322044 1]
Przesyt mam jednorożców, koty dokupiłam bo chyba przestrzeliłam rozmiar letnich kreacji [/QUOTE] Jakie śliczne

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Mam mega suche dłonie, szczególnie między palcami. Mąż ma mi po pracy pojechać do natury kupić te rękawiczki z kremem żebym sobie kuracje zrobiła.
Ja też się strasznie męczyłam z tymi suchymi dłońmi, ale na razie spokój.

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Aaa i przyszła kamerka z alie...będziemy dziś testować pewnie.
I jak wrażenia? My bardzo zadowoleni

Cytat:
Napisane przez eweokr Pokaż wiadomość
My mamy dietetyczny i bardzo zdrowy obiad - hot dogi
Lubię takie domowe hot dogi

Tż mnie wywołał, więc wyruszam z nim. C.d.n.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2018-04-28 o 17:50
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 17:59   #2512
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Jakby któraś potrzebowała rolety przeciwsłoneczne do auta to w lidlu od poniedziałku będą te zwijane zwykłe czarne za 19,99/2szt.
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=16958
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:18   #2513
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Jakby któraś potrzebowała rolety przeciwsłoneczne do auta to w lidlu od poniedziałku będą te zwijane zwykłe czarne za 19,99/2szt.
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=16958
Przebijam! W kauflandzie sa do 30.04 za 18,99zł/2szt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:23   #2514
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Przebijam! W kauflandzie sa do 30.04 za 18,99zł/2szt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogłaś wcześniej napisać? Byłam dziś w kauflandzie
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:32   #2515
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Nie mogłaś wcześniej napisać? Byłam dziś w kauflandzie
Ojjjj to się słabo rozglądałaś...
mi za to do kauflanda nie po drodze, a chciałam te rolety, w biedronce jak były to mi wykupili... i dobrze, że napisałaś o lidlu bo tu mi po drodze to nie będziemy specjalnie gonić na drugi koniec miasta o tą złotówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:33   #2516
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Ojjjj to się słabo rozglądałaś...
mi za to do kauflanda nie po drodze, a chciałam te rolety, w biedronce jak były to mi wykupili... i dobrze, że napisałaś o lidlu bo tu mi po drodze to nie będziemy specjalnie gonić na drugi koniec miasta o tą złotówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo ja w sumie tylko po wode wpadlam, maz wzial pepsi i prosto do kasy. Nie rozgladalismy sie lidl tez mamy blizej wiec w poniedzialek podjedziemy kupic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:49   #2517
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Mąż mnie porwał na randkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:51   #2518
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Melduje, że nie rodze ale cos mnie dzisiaj brzuchol boli, a Antek jakis leniwy. Wyprostowac sie nie moge bo plecy tez bola .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:56   #2519
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Bo ja w sumie tylko po wode wpadlam, maz wzial pepsi i prosto do kasy. Nie rozgladalismy sie lidl tez mamy blizej wiec w poniedzialek podjedziemy kupic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi dzisiaj Lidla zrównali z ziemią będą budowac nowy, większy. Ale zanim otworzą, to trochę minie...
Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Mąż mnie porwał na randkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow
Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Melduje, że nie rodze ale cos mnie dzisiaj brzuchol boli, a Antek jakis leniwy. Wyprostowac sie nie moge bo plecy tez bola .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj na tym etapie to już chyba każda narzeka na plecy Antonio może się szykuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 19:00   #2520
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Jeśli chodzi o dzieci w szpitalu to ja jeszcze z mojej perspektywy sobie posmarkam. Właśnie dzisiaj awantura jak ta lala, bo zła położna nie pozwoliła siostrzyczce, babci i cholera wie jeszcze sąsiadce pewnie i przechodniowi z ulicy wejść na oddział pooglądać dziecia.
Tylko o sobie ludzie myślą tylko ja ja ja i własny czubek nosa.

Leżą te maluchy tutaj z jakiegoś powodu napewno nie dlatego że są duże, zdrowe i odporne, ale musi pielgrzymka bakterii przez cały oddział leźć do niuniusia na końcu, bo się uduszą jak tydzień będą musieli poczekać. W pierwszej kolejności dzieciarnia potrzebna.

Nie mam zamiaru się trząść z czapeczką nad dzieckiem, ale póki co sytuacja jest jaka jest i denerwuje mnie brak wyobraźni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-14 18:13:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.