Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-13, 11:21   #3361
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U nas w ciągu dnia były drzemki max 1,5h a zazwyczaj to spał 20 min, 40 min. A od 20 biedny nie mógł zasnąć i usnął dopiero po 24... A w nocy pobudki co 1,5h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 11:37   #3362
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź czuli jednak żaden kryzys, a to ze mleko składa się z dwóch faz to wiedziałam. Ale ciężko samej logicznie pomyśleć, że dziecko chce dopic. .. tylko najpierw jakieś głupie pomysły i domysły Nakrecilas mnie na te chusty, rano oglądałam co tam mają do sprzedaży tylko nijak nie rozumiem tych wszystkich oznaczeń. Jakiś artykuł już nawet przeczytam, ale nie wiem czy z własnej wygody nie jestem skłonna bardziej do chusty kolkowej obawiam się, że zanim bym się zamotala i zasuplala to Mała z nerwów byłaby już bordowa...

Jak karmię to Mała na siłę coś majstruje dłonią przy cycku. A już najlepiej jak jeden paluszek trzyma przy swoich ustkach, a pozostałymi przejedzie paznokciami po piersi - ach te uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci że ja też tak myślałam. Do tego nie mam siły przy trzymać małego 2rękoma przez dłuższy czas a co dopiero jedną ale zamotalam misia na próbę i załapałam, potem maleństwo i pierwsze razy były niezdarne i pełne płaczu a teraz spoko. Tylko mam problem bo młody chce zwiedzać czasami a główkę ma w moją stronę i się wtedy denerwuje. Nie wiem czy można go zamotac jeszcze inaczej niż w kangurka póki sam nie trzyma główki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 12:13   #3363
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Powiem Ci że ja też tak myślałam. Do tego nie mam siły przy trzymać małego 2rękoma przez dłuższy czas a co dopiero jedną ale zamotalam misia na próbę i załapałam, potem maleństwo i pierwsze razy były niezdarne i pełne płaczu a teraz spoko. Tylko mam problem bo młody chce zwiedzać czasami a główkę ma w moją stronę i się wtedy denerwuje. Nie wiem czy można go zamotac jeszcze inaczej niż w kangurka póki sam nie trzyma główki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja umówiłam się na za tydzień z doradczynią chustowa. Powiedziała że miesięcznego malca można motać w kangurka albo w kieszonkę Zdziwiłam się bo też myślałam że tylko kangurek ale jako certyfikowany doradca i położna jednym na pewno wie co mówi Próbowałam sama się nauczyć ale mały po kilku minutach się pręży i prostuje, próbując się wydostać, dlatego wolę żeby profesjonalista mi to wszystko dokładnie pokazał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 12:33   #3364
20b9eefd45ba2ad19287b5082f7cdd6ead332619_5df6c9024253b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 143
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Nawet w plecak prosty można.

https://www.pracowniawiezi.pl/noszen...dka-w-chuscie/

Edytowane przez 20b9eefd45ba2ad19287b5082f7cdd6ead332619_5df6c9024253b
Czas edycji: 2018-05-13 o 12:35
20b9eefd45ba2ad19287b5082f7cdd6ead332619_5df6c9024253b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 14:00   #3365
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

https://youtu.be/Xf6E-6Yn8lw ja te tutoriale oglądam, jak dla mnie są bardzo pomocne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 14:27   #3366
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Kurczę, tez bym zajęła się chustą. Stanęłabym na kolkowej, ale jakbym miała ściągać doradcę na przeszkolenie mnie to już chyba niech przeszkoli ze zwykłej chusty.

Póki co chyba jednak priorytetem jest dla mnie doradca laktacyjny, dziewczyny już jestem pod bramką...
Pochlastam się chyba, łzy mi napływają do oczu, jestem żywym smoczkiem. Mała ma tak silna potrzebę ssania, że wisi godzinę na cycu i ni myśli skończyć. Wzielam na rece to ssie paluszki. Wziął mąż ponosić jak do odbicia, bo tak nam się uspokaja, to ssie piąstki. Chcislam dac smoczek to wypluwa, nie chce go w ogóle i zaczyna się wycie :/
I zobaczyłam pierwsza łzę
Macie jakiś pomysł...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 14:41   #3367
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Kurczę, tez bym zajęła się chustą. Stanęłabym na kolkowej, ale jakbym miała ściągać doradcę na przeszkolenie mnie to już chyba niech przeszkoli ze zwykłej chusty.

Póki co chyba jednak priorytetem jest dla mnie doradca laktacyjny, dziewczyny już jestem pod bramką...
Pochlastam się chyba, łzy mi napływają do oczu, jestem żywym smoczkiem. Mała ma tak silna potrzebę ssania, że wisi godzinę na cycu i ni myśli skończyć. Wzielam na rece to ssie paluszki. Wziął mąż ponosić jak do odbicia, bo tak nam się uspokaja, to ssie piąstki. Chcislam dac smoczek to wypluwa, nie chce go w ogóle i zaczyna się wycie :/
I zobaczyłam pierwsza łzę
Macie jakiś pomysł...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba pisalas juz, ze różnych smoczków próbowałaś? Moze za duzy? U nas tż ją nauczył trochę na siłę. Przytrzymywał jej przy buzce i powoli powoli sie nauczyla. Ale dalej wypluwa czasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 14:42   #3368
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Kurczę, tez bym zajęła się chustą. Stanęłabym na kolkowej, ale jakbym miała ściągać doradcę na przeszkolenie mnie to już chyba niech przeszkoli ze zwykłej chusty.

Póki co chyba jednak priorytetem jest dla mnie doradca laktacyjny, dziewczyny już jestem pod bramką...
Pochlastam się chyba, łzy mi napływają do oczu, jestem żywym smoczkiem. Mała ma tak silna potrzebę ssania, że wisi godzinę na cycu i ni myśli skończyć. Wzielam na rece to ssie paluszki. Wziął mąż ponosić jak do odbicia, bo tak nam się uspokaja, to ssie piąstki. Chcislam dac smoczek to wypluwa, nie chce go w ogóle i zaczyna się wycie :/
I zobaczyłam pierwsza łzę
Macie jakiś pomysł...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbowałaś kiedyś odciągnąć lub podać pełną porcje MM tak żeby wiedzieć dokładnie ile zjadła? Czy wtedy objaw znika?
Z smoczkiem może być tak że jej kształt nie pasuje i może trzeba spróbować innej marki?
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 14:47   #3369
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U nas z trzech różnych smoczkow mały akceptuje tylko jeden, który ma kształt takiej kuleczki, nie żaden wydłużony ani nic z tych rzeczy. Czasem też go wypluwa i nie chce, czasem weźmie ale np doperio za trzecim podaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 14:51   #3370
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Z mm nie próbowałam... Dwa dni temu był przebłysk nadziei - kwadrans do pół godizny karmienia i dziecka nie bylo... albo zasnęła albo zajęła się oglądaniem świata.

Ogolnie probowalismy dwa smoczki:
1., który miała w szpitalu jak położne próbowały ja uspokoić żeby położyć pod lampę do naświetlania - wtedy trochę pociumciala
2., który my kupiliśmy i użyliśmy 2 tygodnie temu jak jechaliśmy na sesje zdjęciowa - w drodze powrotnej dostała go w aucie i normalnie większość drogi go miała w buzce.
To były tylko te dwa epizody, więcej nijak nie chce...
Jeszcze jakiś smoczek chyba dostałam gdzieś, musze poszukać, a jak nie to coś dokupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-05-13 o 14:53
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 16:19   #3371
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Chyba pisalas juz, ze różnych smoczków próbowałaś? Moze za duzy? U nas tż ją nauczył trochę na siłę. Przytrzymywał jej przy buzce i powoli powoli sie nauczyla. Ale dalej wypluwa czasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak samo, troszkę na siłę ale czasem pomaga uspokoić do snu bo czasem jest problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ja umówiłam się na za tydzień z doradczynią chustowa. Powiedziała że miesięcznego malca można motać w kangurka albo w kieszonkę Zdziwiłam się bo też myślałam że tylko kangurek ale jako certyfikowany doradca i położna jednym na pewno wie co mówi Próbowałam sama się nauczyć ale mały po kilku minutach się pręży i prostuje, próbując się wydostać, dlatego wolę żeby profesjonalista mi to wszystko dokładnie pokazał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie by było jakby był sposób żeby główkę miał bardziej mobilną bo w kangurku albo lekko przechyli na bok (zwykle jak zaśnie) albo stuka główka o mój dekolt gdy się wkurza plus taki że nie zawsze ale czasem od razu zasypia - dobra alternatywa jak już kończy się wachlarz możliwości a mały nie śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 16:37   #3372
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Chyba pisalas juz, ze różnych smoczków próbowałaś? Moze za duzy? U nas tż ją nauczył trochę na siłę. Przytrzymywał jej przy buzce i powoli powoli sie nauczyla. Ale dalej wypluwa czasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam z Lovi dynamiczny i jakiś mniejszy z Mam. Oo ortodontyczny heh. Jakiś inny polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 19:58   #3373
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

My korzystamy z Lovi mamy z Nuka z niebieskiego pudełka i małemu nie leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 20:12   #3374
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Moja mała też ssie smoka lovi. Te misie avent są za ciężkie, wypadają jej z buzi.

Ja dopiero dziś byłam zadowolona z mojego motania, a próbuję od piątku (a wcześniej doradcą). Dość ciężko było mi małą odpowiednio zaokrąglić, ale się udało.

Grewana, mi doradca też mówiła, że maluszka w kieszonkę albo kangurka plecaka nawet nie próbowałam, przeraża mnie to przerzucanie dziecka przez bark Może, jak będzie starsza.


W ogóle to kupiliśmy dom i się przeprowadzamy za parę miesięcy! Nie wiem, jak to ogarniemy z małą, ale jakoś trzeba będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 20:55   #3375
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Moja mała też ssie smoka lovi. Te misie avent są za ciężkie, wypadają jej z buzi.

Ja dopiero dziś byłam zadowolona z mojego motania, a próbuję od piątku (a wcześniej doradcą). Dość ciężko było mi małą odpowiednio zaokrąglić, ale się udało.

Grewana, mi doradca też mówiła, że maluszka w kieszonkę albo kangurka plecaka nawet nie próbowałam, przeraża mnie to przerzucanie dziecka przez bark Może, jak będzie starsza.


W ogóle to kupiliśmy dom i się przeprowadzamy za parę miesięcy! Nie wiem, jak to ogarniemy z małą, ale jakoś trzeba będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tak samo misia Aventowego nie umie utrzymać. Mamy malutki smoczek z lovi ale też często wypada, podejrzewam że przez wedzidelko.


Konsultacje chustowa mam umówiona na środę, ciekawe czy małej się spodoba

Gratuluję zakupu, ale wam fajnie my ogarnialismy wykończenie mieszkania i przeprowadzkę z roczniakiem i daliśmy radę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:12   #3376
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Moja tak samo misia Aventowego nie umie utrzymać. Mamy malutki smoczek z lovi ale też często wypada, podejrzewam że przez wedzidelko.


Konsultacje chustowa mam umówiona na środę, ciekawe czy małej się spodoba

Gratuluję zakupu, ale wam fajnie my ogarnialismy wykończenie mieszkania i przeprowadzkę z roczniakiem i daliśmy radę
Dziękuję
Byliście już na podcięciu, czy dopiero będziecie? Nam też smoczek często wypada :/ W środę mam nadzieję, że pediatra podejmie jakąś decyzję w sprawie tego wędzidełka. Żeby tego było mało, to podejrzewam jeszcze wzmożone napięcie mięśniowe, bo tak mocno się wygina do tyłu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:26   #3377
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Idziemy we wtorek. Ja już też się zastanawiałam nad wzmożonym napięciem z tego samego powodu. Poza tym zauważyłam że malutka często ma lewe oczko bardziej przymkniete niż prawe. A do tego bardzo często kładzie głowę tylko w prawa stronę - ale o tym już rozmawiałam z pediatra i do końca 3 miesiąca wystarczy tylko obserwować. O reszcie chce porozmawiać jak pójdziemy na szczepienie za tydzień.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:40   #3378
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Idziemy we wtorek. Ja już też się zastanawiałam nad wzmożonym napięciem z tego samego powodu. Poza tym zauważyłam że malutka często ma lewe oczko bardziej przymkniete niż prawe. A do tego bardzo często kładzie głowę tylko w prawa stronę - ale o tym już rozmawiałam z pediatra i do końca 3 miesiąca wystarczy tylko obserwować. O reszcie chce porozmawiać jak pójdziemy na szczepienie za tydzień.
U nas jest dokładnie to samo, z tym, że głowę obraca na lewo i prawe oczko ma bardziej przymknięte. Ehh, oby to nie było nic poważnego! Daj znać, jak po tym podcięciu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 22:44   #3379
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dziewczyny ja nie wiem co to te wzmożone napięcie. Jak to się objawia i na czym polega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 23:15   #3380
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Czy jeżeli maluch np mocno się wygina to można podejrzewać wzmożone napięcie mięśniowe? Ja swojego czasami nie potrafię utrzymać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 23:43   #3381
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Say-hello gratulacje z okazji zakupu domu! Super! Zazdroszczę My odkąd mały się pojawił też coraz częściej gadamy że jednak dom byłby lepszy niż mieszkanie. Może kiedyś się uda
U mmie malutki też częściej się kładzie na prawą stronę i też mocno się wygina, prostuje rączki i nóżki tak, że ciezko go czasem ubierać także też planujemy kontrolna wizytę u fizjoterapeuty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 01:12   #3382
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli maluch np mocno się wygina to można podejrzewać wzmożone napięcie mięśniowe? Ja swojego czasami nie potrafię utrzymać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. A poza tym poród przedwczesny i nadciśnienie w ciąży mogą być przyczyną, czyli akurat to, co miałyśmy :/
Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie wiem co to te wzmożone napięcie. Jak to się objawia i na czym polega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może się objawiać właśnie nadmiernym wyginaniem, sztywnością
Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Say-hello gratulacje z okazji zakupu domu! Super! Zazdroszczę My odkąd mały się pojawił też coraz częściej gadamy że jednak dom byłby lepszy niż mieszkanie. Może kiedyś się uda
U mmie malutki też częściej się kładzie na prawą stronę i też mocno się wygina, prostuje rączki i nóżki tak, że ciezko go czasem ubierać także też planujemy kontrolna wizytę u fizjoterapeuty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję!
Na pewno wizyta u fizjo nie zaszkodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 04:12   #3383
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Moja też się wygina ale czy uznawać to, że robi to często ... to nie wiem.
Położna widziała pytalam się jej czy to normalne... ona, że na tym etapie to wszystkie dzieci mają. Kobieta z 35 letnim doświadczeniem. Zresztą mi mówiła, że warto zwracać uwagę na rączki i nóżki bo one dużo w tej kwestii zdradzają.

Jak trzyma pięści i nie chce puścić za cholere to można już mieć podejrzenia... wiadomo wizyta u fizjoterapeuty nie zaszkodzi...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 04:43   #3384
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Moja też się wygina ale czy uznawać to, że robi to często ... to nie wiem.
Położna widziała pytalam się jej czy to normalne... ona, że na tym etapie to wszystkie dzieci mają. Kobieta z 35 letnim doświadczeniem. Zresztą mi mówiła, że warto zwracać uwagę na rączki i nóżki bo one dużo w tej kwestii zdradzają.

Jak trzyma pięści i nie chce puścić za cholere to można już mieć podejrzenia... wiadomo wizyta u fizjoterapeuty nie zaszkodzi...
Jasne, że tak, nie ma co na siłę wyszukiwać problemów. Ale u nas to się składa w jedną całość, a ja chcę po prostu zapytać o to naszą pediatrę. Fajnie, że jest też lekarzem rehabilitantem, więc powinna ogarniać temat



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 05:02   #3385
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Pewnie jak jest taka możliwość, wszystko trzeba konsultować.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 07:15   #3386
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
U nas maly to glodomor w ciagu 1.5miesiaca przybral ponad 2kg. Juz mi go ciezko nosic.
A wy nosicie duzo? Wszyscy mi gadaja ze juz sie przyzwyczaja powoli i potem bede caly czas musiala nosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja noszę wtedy kiedy niunia tego bardzo potrzebuje, mamy dni, że sobie grzecznie śpi, je i leży, "bawi" się, a ma dni, że ciężko ją odłożyć. Nie wiem jak będzie w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 07:36   #3387
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Selina, a jak u Was? Zastanawiam się czasem, co tam słychać u malutkiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 10:02   #3388
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja noszę wtedy kiedy niunia tego bardzo potrzebuje, mamy dni, że sobie grzecznie śpi, je i leży, "bawi" się, a ma dni, że ciężko ją odłożyć. Nie wiem jak będzie w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też mówią że nauczę go nosić i dopiero zobaczę ale jak wcześniej pisaliśmy Mikołaj nie jest już noworodkiem a jego czas czuwania się wydłuża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 12:20   #3389
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja małego bardzo rzadko noszę na rekach. On często i dość długo chce jeść i wtedy mam go na rekach, przy sobie. Ale sytuacje żebym nosila go w celu uspokojenia albo uśpienia to wielka rzadkość. Częściej sięgam wtedy po wózek i w nim go wożę lub bujam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 13:13   #3390
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

No Kochane, jestem po wizycie Certyfikowane Doradcy Laktacyjnego. Spotkanie miało trwać max 1.5h, ale z ilościa moich pytań dobrnelysmy do 2.5h
Moje godzinne karmienia mają się skrócić max do 20 min - teraz tylko proszę o mocne kciuki żebym faktycznie nauczyła się poprawnej techniki tak jak mi pokazała.
Dieta kp obalona, smoczek wybrany - mam próbować (chyba że chce się zajechać), pozycje pokazane, od dziś mam zaprzestać wybudzania przede wszystkim w nocy, bo z corki już i tak jest klopsik także widzę światełko w tunelu, widzę! I mam wielką nadzieję, że teraz zaczniemy wychodzić z domu, bo już bardzo chce chodzić na spacery a nie ciągle z cyckiem na wierzchu i w 4 ścianach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 13:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.