Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-22, 12:04   #2131
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Zamawiasz ze sklepu?
Jeśli jest zapakowane w karton taki foremny to pewnie kolo 50 zl. Zależy jeszcze jaka wielkość i waga.
Nieforemne przesyłki są droższe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupuję używany dzisiaj ogladalam na zywo w sklepie i bardzo mi sie spodobał Roan Bass i znalazlam w idealnym stanie na gwarancji za dobra cenę. Ale zastanawiam sie właśnie jaki koszt wysyłki. No coz trzeba karron wymierzyć inaczej sie nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:04   #2132
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Mam złe wiadomości. Nie mogę mieć pessara, zostaje w szpitalu nie mogę się na razie pozbierać... napiszę Wam w klubie co i jak ale później.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Aniu chyba żadna z nas nie spodziewała się takiego scenariusza. Pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce, będzie dobrze! Jesteśmy z Tobą!
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:09   #2133
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
acidka - u mnie dzisiaj tylko endokrynolog zwiększyła mi dawke euthyroxu mam brać na przemian 75 i 88 przez dwa tyg później ttlko 88 i standardowo za 4 tyg do kontroli z wynikami

ja tez bede musiała poszukać fajnych ramek jak już wpadnę w szał robienia zdjęć mojemu bobaskowi Ale tyle jeszcze przede mną ze ho ho zlewy,krany,podłogi
Wiem, że tylko endo i o to pytałam, czy wszystko w normie

Przed Tobą dużo, u mnie te ramki to taka wisienka na torcie po kwietniowym remoncie
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:16   #2134
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Wiem, że tylko endo i o to pytałam, czy wszystko w normie

Przed Tobą dużo, u mnie te ramki to taka wisienka na torcie po kwietniowym remoncie
No prawdę mówiąc wolalabym już być przy tych wisienkach a nie na początku brudnej roboty i to na takim etapie ciąży :/

Stella - wozek kupiłaś nowy czy używany ???? bo masz bebetto torino prawda ? to chyba jeden którego gondola mi sie podoba :O A przynajmniej zawsze mi sie podoba jak go widze:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:24   #2135
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ania przykro mi że musisz zostać pisze wiadomość z prośbą o dołączenie do klubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:33   #2136
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Aniu trzymam kciuki żeby było wszytsko dobrze
Dziewczyny ile mlze kosztować kurier z wózkiem ? Gondola plus spacerowa orientuje sie któraś tak mniej wiecej ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysylalam kosiarke (obstawiam wage i gabaryty podobne) to placilam niecale 30zl
Ania tak mi strasznie przykro
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:34   #2137
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Wysylalam kosiarke (obstawiam wage i gabaryty podobne) to placilam niecale 30zl
Ania tak mi strasznie przykro
O to cena nie jest jakas porażająca juz sie zastanawiałam na ok. 100 zl a pamietasz jakim kurierem może ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 12:38   #2138
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
O to cena nie jest jakas porażająca juz sie zastanawiałam na ok. 100 zl a pamietasz jakim kurierem może ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wchodzę na stronę wybierzkuriera i tam wpisuje gabaryty i wagę, pokazuje Ci ceny różnych przewoznikow. Najprawdopodobniej byl to geis.
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:54   #2139
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
No prawdę mówiąc wolalabym już być przy tych wisienkach a nie na początku brudnej roboty i to na takim etapie ciąży :/
Nie dziwię się. Mogę Ci tylko poradzić, żebyście nie robili nic na szybko. Lepiej 5 razy się zastanowić i mieć coś później, takie jak się na prawdę chce/podoba niż później żałować. Ja przy remoncie mieszkania dużo rzeczy robiłam w pośpiechu, bo chciałam szybko skończyć i być na swoim a potem połowa rzeczy mi się nie do końca podobała/nie była funkcjonalna. I tak po 5 latach mieszkania jesteśmy po kolejnych dwóch małych remontach/wymianie części mebli itp.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 12:55   #2140
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Aniu tak mi przykro kurcze napisz jakie dalsze kroki... Jesteśmy z Wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:12   #2141
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Mam złe wiadomości. Nie mogę mieć pessara, zostaje w szpitalu nie mogę się na razie pozbierać... napiszę Wam w klubie co i jak ale później.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka

Aniu, ja rozmawialam ostatnio ze swoim lekarzem, zajmuje sie patologia ciazy i pracuje u nas przy ciezkich przypadkach. Mowil, ze oni w ogole pessara nie zakladaja, wiec zapewne jest inne wyjscie. Mysl pozytywnie prosze, ja zawsze wierze, ze takie myslenie przynosi dobre wiesci. Ja codziennie mysle o Twojej sytuacji i uwazam, ze wszystko sie dobrze skonczy, trzeba sie tylko troche w cierpliwosc uzbroic.












Ja kupuje dzis lozeczko, czy mozecie mi pomoc w doborze materaca? Piankowo-kokosowy, czy piankowo-kokosowo-gryczany?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 13:23   #2142
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Ja kupuje dzis lozeczko, czy mozecie mi pomoc w doborze materaca? Piankowo-kokosowy, czy piankowo-kokosowo-gryczany?
Ja o gryce różne skrajne opinie słyszałam, od bardzo pozytywnych po takie, że od nadmiaru wilgoci namnażają się tam bakterie i robaki ;P Chociaż nie wiem ile w tym prawdy. Ostatecznie stwierdziłam, że kupię tańsze łóżeczko, a dołożę do materaca i kupiłam lateksowo-kokosowy. One są dużo sztywniejsze niż pianka-kokos.
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:25   #2143
emciaa90
Raczkowanie
 
Avatar emciaa90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 205
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja mam dla córki sam kokos i jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emciaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:26   #2144
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Aniu, ja rozmawialam ostatnio ze swoim lekarzem, zajmuje sie patologia ciazy i pracuje u nas przy ciezkich przypadkach. Mowil, ze oni w ogole pessara nie zakladaja, wiec zapewne jest inne wyjscie. Mysl pozytywnie prosze, ja zawsze wierze, ze takie myslenie przynosi dobre wiesci. Ja codziennie mysle o Twojej sytuacji i uwazam, ze wszystko sie dobrze skonczy, trzeba sie tylko troche w cierpliwosc uzbroic.












Ja kupuje dzis lozeczko, czy mozecie mi pomoc w doborze materaca? Piankowo-kokosowy, czy piankowo-kokosowo-gryczany?



Na pewno nie gryczany - teraz wszędzie piszą, że w gryce lubią się lęgnąć robaki. Najlepszy jest lateksowy podobno, ale też najdroższy. Ja kupuję albo piankowy albo lateksowy.


Nicole, jaką komodę wybrałaś i łóżeczko?


Ja dalej nie wiem, czy dziecko ulokować z nami w sypialni , czy może od razu mu urządzić pokój i spać tam z nim na początku ( mamy tam kanapę) . Nie wiem czy mąż się nie obrazi, jak się wyniosę do dziecięcego na pół roku powiedzmy , a może przeciwnie - się ucieszy
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:30   #2145
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja miałam dla starszej gryka-pianka-kokos i był ok (2,5 roku spania). Nie zalęgły się w nim żadne robaki Do większego łóżeczka też jej taki kupiliśmy.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:37   #2146
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Ja miałam dla starszej gryka-pianka-kokos i był ok (2,5 roku spania). Nie zalęgły się w nim żadne robaki Do większego łóżeczka też jej taki kupiliśmy.

Ja też taki miałam i się nie zalęgły, ale materac już swoje wysłużył i jeżeli mam kupić nowy to wolę bez tej gryki.



Ania, napisz co lekarze postanowili, trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:37   #2147
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

ja nie chcę oszczędzać na materacu absolutnie, tylko tam w tym sklepie sa takie do wyboru, to kupie lateksowo-kokosowy, a mozecie mi poleciec gdzie najlepiej?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:41   #2148
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dziękuję kochane za te słowa. Ja też liczyłam że wynik posiewu będzie inny ale co zrobić. Zostawilam Wam wiadomość w klubie

Acidka, u mnie dzisiaj 28+6.

Chloestic, kochana to pewnie wszystko od szpitala zależy. U mnie w szpitalu zakładają, nawet koleżanka bliska miała ale akurat u niej to malutka okropnie na świat się pchala i ostatecznie urodziła w 35tc. U mnie w tym momencie poza lezeniem w szpitalu, byciem pod ciągłym monitoringiem to chyba nic więcej nie da się zrobić. Trzeba liczyć, że ta szyjka nie będzie się dalej skracać i tyle.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:00   #2149
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Acidka - Wiem, chociaż wizja mieszkania z noworodkiem z rodzicami,babcia i 18letnia siostra tż skłania mnie do wybrania wszelkiego byle jak - byle jak najszybciej haha ale tak na poważnie to zrobimy brudną robotę a potem naprawdę mogę spac na materacu

A co do materacyka to też slyszalam na temat tych kokos gryka zle opinie, bo ponoc jak ta wilgoć złapie to robale raz dwa się zaplegaja i niestety mojej znajomej coreczke pogryzly trochę... a tak na dobra sprawe nie ma sie pewności czy ten materac nie byl w wilgotnym pomieszczeniu trzymany albo w jakich warunkach odbywal sie transport:/

Aga - ja tez wolę droższy a porzadniejszy materac niz droższe łóżeczko w sumie to one i tak sie nie wiele różnią zastanawia mnie tylko co jest w dostawce do łóżka ... chyba piankowy :/

Aisza - ja tez sie zastanawiam, jak sie z łóżkiem wyrobie to chciałabym tą dostawke na noc, a w ciągu dnia łóżeczko w pokoiku.... z tym ze chciałam mieć przewijak na łóżku więc przecież o 3 nad ranem nie bede szla z dzieckiem do drugiego pokoju zeby je przewinąć no więc zaczęłam rozważać kwestie przewijania na łóżku na podkladzie no ale gdzie mialabym ulokować te wszystkie papersiaki itp .... jak wpadniesz na jakieś ciekawe rozwiązanie to napisz moze w sumie łatwiej bedzie wstawić łóżeczko do naszej sypialni... darować sobie dostawke z kiepskim materacem i mieć z głowy

Ania - passar to to samo co krążek ? A jest szansa że zrobią jeszcze raz badanie i to załoza ??

Bądź dobrej myśli, na pewno Ci okropnie ciężko ale tak jak pisała Chloestic pozytywne nastawienie na prawdę działa! A my tu wszystkie 3mamy mocno kciuki za Was :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angelajnaaa
Czas edycji: 2018-05-22 o 14:03
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 14:05   #2150
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Na pewno nie gryczany - teraz wszędzie piszą, że w gryce lubią się lęgnąć robaki. Najlepszy jest lateksowy podobno, ale też najdroższy. Ja kupuję albo piankowy albo lateksowy.


Nicole, jaką komodę wybrałaś i łóżeczko?


Ja dalej nie wiem, czy dziecko ulokować z nami w sypialni , czy może od razu mu urządzić pokój i spać tam z nim na początku ( mamy tam kanapę) . Nie wiem czy mąż się nie obrazi, jak się wyniosę do dziecięcego na pół roku powiedzmy , a może przeciwnie - się ucieszy
Ja zastanawialam sie nad chicco next 2 me lub kindercraft uno i zdecydowalam sie na ten drugi , ma dokladnie te same funkcje a jest prawie połowę tańszy. Po doświadczeniach z 2 dzieci wiem ze do karmienia lubie w nocy w lozku leżeć i ta dostawka to idealne rozwiazanie dla mnie , bo będzie spał z nami a jednak osobno potem sprzedam i kupie normalne łóżeczko jak juz będzie sie wyprowadzać do swojego pokoju komoda klupś z przewijakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:08   #2151
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Ja zastanawialam sie nad chicco next 2 me lub kindercraft uno i zdecydowalam sie na ten drugi , ma dokladnie te same funkcje a jest prawie połowę tańszy. Po doświadczeniach z 2 dzieci wiem ze do karmienia lubie w nocy w lozku leżeć i ta dostawka to idealne rozwiazanie dla mnie , bo będzie spał z nami a jednak osobno potem sprzedam i kupie normalne łóżeczko jak juz będzie sie wyprowadzać do swojego pokoju komoda klupś z przewijakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w ciągu dnia będziesz kłaść do dostawki ??? ciekawe jaki materac jest w tym o którym piszesz bo ja widziałam tylko chicco za 800 zl i podróbka smykowa za 400

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:08   #2152
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Siostrze Tż spilowal cały bok łóżeczka bo w nocy mały lądował u nich w łóżku jak stal się ciut starszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:10   #2153
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Jeśli miała bym dużą sypialnię to teraz wybrała bym normalne drewniane łóżeczko z jednym zdejmowanym bokiem . Te łóżeczka dostawki są przeważnie dużo mniejsze niż te tradycyjne łóżeczka, na krótko starczaja, a mój młody ma ponad 2,5lat i dalej śpi w tym tradycyjnym łóżeczku ale na początku spał dluuugo ze mną, bo nie chciało mi się wstawać i go odnosić dosłownie 8-10 razy w ciągu nocy, bo tak się budził, wtedy ja bym nie spała w nocy wcale. Niestety mam mini sypialnie i nie ma opcji nic dostawic do mojego łóżka.
A materac mamy od początku kokos gryka, nie ma żadnych robali, tylko od poczatku mam ochronną nakładkę nieprzemakalna pod prześcieradło żeby nie zawilgnal bo wtedy może się coś wylęgnąć. Gdyby miała więcej $ to kupiła bym lateks, ale coz, mamy tradycyjny i jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:14   #2154
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Jeśli miała bym dużą sypialnię to teraz wybrała bym normalne drewniane łóżeczko z jednym zdejmowanym bokiem . Te łóżeczka dostawki są przeważnie dużo mniejsze niż te tradycyjne łóżeczka, na krótko starczaja, a mój młody ma ponad 2,5lat i dalej śpi w tym tradycyjnym łóżeczku ale na początku spał dluuugo ze mną, bo nie chciało mi się wstawać i go odnosić dosłownie 8-10 razy w ciągu nocy, bo tak się budził, wtedy ja bym nie spała w nocy wcale. Niestety mam mini sypialnie i nie ma opcji nic dostawic do mojego łóżka.
A materac mamy od początku kokos gryka, nie ma żadnych robali, tylko od poczatku mam ochronną nakładkę nieprzemakalna pod prześcieradło żeby nie zawilgnal bo wtedy może się coś wylęgnąć. Gdyby miała więcej $ to kupiła bym lateks, ale coz, mamy tradycyjny i jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam po starszaku. I zostanie ten sam.
Nie powinno się tak robić, ale on jest dobrze zachowany, nie jest odgnieciony bo przekrecalismy. No i leży w suchym.

Jeśli będzie potrzeba to kupimy nowy. Ale młody spał w nim 1.5 roku i jest na prawde ok.
Poza tym 20 lat temu nie było czegoś takiego jak nowy materac dla każdego noworodka. I nic nikomu nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:14   #2155
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Mielismy dzisiaj usg. Mlody wazy 1150 gram wiec chyba w sam raz. Bawil sie pepowina i wysylal buziaki do mamy




Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie. Mała waży 1036g a mam 26t4d ma trochę dużą głowę w stosunku do brzuszka, ale mam się nie martwić bo jeszcze się ma czas wyrównać.
Zapisałam się na usg 3 trym na 13.06. (Mam nadzieje, że ładnie zapozuje! )
Wizyta zwykła 6.06.
(Jeszcze 5.06. Ide na nfz to będę miała 3 usg w ciągu tygodnia;p)

Młoda dalej główką w dół wyjątkowo nisko jak na pierworódke (nie wiem czy to nie wróży szybszego porodu)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Mam złe wiadomości. Nie mogę mieć pessara, zostaje w szpitalu nie mogę się na razie pozbierać... napiszę Wam w klubie co i jak ale później.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
o kurcze, byłam pewna, że założą ten pessar
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:21   #2156
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Ja mam po starszaku. I zostanie ten sam.
Nie powinno się tak robić, ale on jest dobrze zachowany, nie jest odgnieciony bo przekrecalismy. No i leży w suchym.

Jeśli będzie potrzeba to kupimy nowy. Ale młody spał w nim 1.5 roku i jest na prawde ok.
Poza tym 20 lat temu nie było czegoś takiego jak nowy materac dla każdego noworodka. I nic nikomu nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ten materac można jakoś prać ? Bo pokrowiec jest na zamek, ale nie wiem czy bym się odważyła uprać łuski gryki w pralce
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:22   #2157
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Jeśli miała bym dużą sypialnię to teraz wybrała bym normalne drewniane łóżeczko z jednym zdejmowanym bokiem . Te łóżeczka dostawki są przeważnie dużo mniejsze niż te tradycyjne łóżeczka, na krótko starczaja, a mój młody ma ponad 2,5lat i dalej śpi w tym tradycyjnym łóżeczku ale na początku spał dluuugo ze mną, bo nie chciało mi się wstawać i go odnosić dosłownie 8-10 razy w ciągu nocy, bo tak się budził, wtedy ja bym nie spała w nocy wcale. Niestety mam mini sypialnie i nie ma opcji nic dostawic do mojego łóżka.
A materac mamy od początku kokos gryka, nie ma żadnych robali, tylko od poczatku mam ochronną nakładkę nieprzemakalna pod prześcieradło żeby nie zawilgnal bo wtedy może się coś wylęgnąć. Gdyby miała więcej $ to kupiła bym lateks, ale coz, mamy tradycyjny i jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja właśnie chce chyba uniknąć spania w naszym lozku bo boję się że ją zgniote właśnie stąd pomysł z tą dostawka - żeby nie wstawiac ciągle w nocy z łóżka, żeby malutka była blisko i żebym ja widziała. A dostawke później jak wyrośnie mozna sprzedać i jest kasa na co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:24   #2158
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Witam się w bardzo męczącym dla mnie dniu... W nocy obudziłam się i przez ponad trzy godziny nie mogłam zasnąć, mały też urządzał sobie w moim brzuchu imprezę Rano zawiozłam chłopaków do przedszkola, potem zjadłam śniadanie i poszłąm do siostry na kawę. Potem zaczęłam się źle czuć, zrobiło mi się słabo, zaczęło mnie mulić spanie.. I tak słabo czuje się w sumie do tej pory. No ale na 11 byłam u gina w związku z tym zastrzykiem z immunoglobuliny. Dostałam zlecenie i dostałam zastrzyk, także jestem już po Ale zanim weszłam do tego gabinetu to się wyczekałam prawie dwie godziny.. Ale nie ma tego złego... W trakcie tego czekania przyszła jakaś pani po zaświadczenie do becikowego. Przyszła ze swoim maluszkiem, który jechał w wózku - Cybex Balios S. Miałam okazję dokladnie sobie go oblukać. Prawdę mówiąc, jak oglądałam zdjęcia na necie, to zupełnie mi się nie podobał i nie brałam go w ogóle pod uwagę. Na żywo za to bardzo mi się spodobał. Znalazłam go na necie i wysłałam mężowi. A ten poszukał u siebie w jakimś niemieckim sklepie online, był w promocji, wychodził sporo taniej niż w polsce. I tak nam się spodobał, że go zamówiliśmy! Będzie dopiero na początku lipca, ale dla mnie w sam raz Teraz jeszcze trzeba dokupić fotelik i folię przeciwdeszczową, ale to już tutaj w sklepie stacjonarnym kupię. Także Stella zmień mi na pierwszej stronie wózek na Cybex Balios S

Dziewczyny powiedzcie mi, wchodzę na allegro z zamiarem zamówienia pieluch wielorazowych u użytkownika HubiWorld. Wchodzę np w pieluchy tetrowe, są zdjęcia różnych wzorków, ale jak ja mam te wzorki tam wybrać? Albo się nie da, albo ja nie widzę...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:24   #2159
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
w ciągu dnia będziesz kłaść do dostawki ??? ciekawe jaki materac jest w tym o którym piszesz bo ja widziałam tylko chicco za 800 zl i podróbka smykowa za 400

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chicco ma funkcje dostawki i normalnego łóżeczka więc akurat tu nie widzę problemu zeby spalo w dzień w tym łóżeczku .Do zestawu dokupujemy taka oddychająca nakładkę na materac. Dla mnie na jakieś 3 pierwsze miesiące to najlepsza opcja. ( chicco juz za okolo 650 zl mozna kupic jak sie trafi na promocje)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nicole03
Czas edycji: 2018-05-22 o 14:40
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 14:28   #2160
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
A ten materac można jakoś prać ? Bo pokrowiec jest na zamek, ale nie wiem czy bym się odważyła uprać łuski gryki w pralce
Nie, nie da się go prac dlatego trzeba pilnować żeby się nie zabrudzil. U mnie spisał się ten podkład nieprzemakalny na materac.
Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
ja właśnie chce chyba uniknąć spania w naszym lozku bo boję się że ją zgniote właśnie stąd pomysł z tą dostawka - żeby nie wstawiac ciągle w nocy z łóżka, żeby malutka była blisko i żebym ja widziała. A dostawke później jak wyrośnie mozna sprzedać i jest kasa na co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dostawka to super rozwiązanie, tylko nie wiem własnie jak z materacem w tych typowych dostawkach, bo takiej cienkiej pianki bym nie chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.