Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-08, 18:10   #361
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

No ja nie mogę się doczekać poniedziałku. Wtedy się wszystko wyjaśni. Będędawać znać. Wycieczka spora, bo 400 km w jedną stronę, ale perspektywa zrobienia wcześniej operacji jednak kusząca bardzo.


Mam pytanie innej natury - jak reagowało Wasze otoczenie na wieści o chęci zmniejszenia piersi, bo u mnie jest przeróżnie. Ostatnio zostałam mocno skrytykowana i oceniona, że to agresywne działanie przeciwko kobiecości, że to tak jak by mężczyzna odciął sobie swoje przyrodzenie, że występuję przeciwko tego co kobiece i to w bardzo agresywny sposób jakim jest operacja...ech...
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 18:30   #362
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka 75k a na ktora masz być w Katowicach?
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 18:51   #363
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ale tutaj ruch na forum Reniutka nie przejmuj się co mówią inni, kto tego nie doświadczył nie zrozumie , żyć z takimi ciężarami przez tyle lat. To dobrze że w Katowicach zaczęli robić operacje na NFZ , nie ważne że jest troche zamieszania na początku, wiadomo że pieniędzy nie ma dużo, to będzie tylko przez jakiś czas i terminy się wydłuża jak będzie dużo chętnych dlatego ja bym się dopatrywala nie wiem czego. Ja też jestem z Katowic a robiłam z prywatnej klinice niecały rok temu i to były najlepiej wydane pieniądze w życiu. Świat mi się zmienił jestem mega zadowolona że swoich piersi. Trochę się zmieniły ale dalej chodzę po domu w samej koszulce i sobie ładnie sterczą o bólu kręgosłupa już dawno zapomniałam, mogę sobie kupować fajne staniki, bluzki , wszyscy mówią że się zmieniłam . Aha i trzymam za Was kciuki

Edytowane przez Muzyk78
Czas edycji: 2018-06-08 o 18:53
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 19:23   #364
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Dziewczyny .... dla mnie to jest coś nie HALO.... super jak będzie wszystko ok.
Trzeba dzwonić do sekretariatu szpitala, żeby się umówić na operację ???
Pani doktor oddzwania? Gdzie tak jest?
Dzwoniłam do Poradni Chirurgii Plastycznej w tym szpitalu- informacja Pań, że nie robią redukcji piersi na NFZ???

Próbuję to jakoś złożyć w jeden kawałek

Pewnie, że chciałabym się tam zakwalifikować na NFZ - tylko czy to możliwe jest?
Czekam na wiadomości od dziewczyn z konsultacji z 11 czerwca ... dajcie znać jak było... aczkolwiek pracując w marketingu przez lata mam pewne podejrzenia Na pewno podzielę się z nimi ale w swoim czasie...
Bardzo proszę wyprowadźcie mnie z błędu...
Oczywiście będę się starała dodzwonić do tego Sekretariatu ...

Wiadomo po co

Moja operacja to 07.2020r. też chciałabym już - bo czas leci i wiek już nie ten
też się zdziwiłam ale przykłady dziewczyn pokazują że faktycznie tak jest. Ale czekam grzecznie na poniedziałek, oby ktoś oddzwonił
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 19:45   #365
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JolaGG - mam być przed 8.00, bo chyba z tej ekipy pierwszej mi się udało dodzwonić i to bez problemu za pierwszym razem. To się zobaczymy . Ja mam skierowanie od lekarza ogólnego z N62, i zaświadczenie od ortopedy o wielopoziomowych zmianach dyskopatycznych kręgosłupa, spowodowanych ciężarem i masą piersi. Mam też mammografię ale sprzed roku i podstawową morfologię, bo akurat moja lekarka rodzinna mi zleciła okresowo.
Muzyk78 - no dzięki, ja też tak myślę. Poza tym czy będę miała piersi w rozmiarze 75K czy 75D, czy jeszcze jakieś inne, to mojej kobiecości i tak mi to nie ujmie, bo mam ją kurczę w serduchu i w całej sobie. Do tej decyzji dojrzewałam sporo lat i nie jest to fanaberia ale przemyślana we wszystkie strony kwestia. A że kręgozłup ostatnio mi siadł pomimo ćwiczeń i rehabilitacji, to nie mam wątpliwości.

Ale trochę zabolały te słowa, bo to od bliskiej osoby, która nie wysłuchała a od razu zinterpretowała...no ale tak to bywa czasem.
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 20:15   #366
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka, bo to jest też tak, że nasi bliscy się o nas boją , to jest bardzo poważna operacja , 5 godzin na stole operacyjnym, gdzie poddajemy się jej z własnej woli, gdy nie ma zagrożenia życia a ma poprawić jego komfort . Moja mama też powiedziała, że zwariowałam dopiero przekonała się po i powiedziała że dobrze zrobiłam ale dopiero po . Głowa do góry , a kobietą to się bardziej czuję mając D niż K i brodawki na swojej wysokości niz na brzuchu. A piersi to atrybut kobiecości, mimo że pocięte i z bliznami to je uwielbiam

Edytowane przez Muzyk78
Czas edycji: 2018-06-08 o 20:27
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 20:39   #367
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam cieplutko, jestem tutaj nowa. Dowiedziałam się że w Katowicach zaczęli zmniejszać biust...błagam wtajemniczcie mnie...Wczoraj wróciłam z Łęcznej i termin mam na 20 XII 2021r!!!!!!!!To jakiś kosmos. A tu przeczytałam wiadomości ze w Katowicach terminy najwyżej na następny rok ..Proszę napiszcie jaka jest tam procedura aby się zakwalifikować...Piszecie dr Michalska...Więc do działa...Moje pytanie czy na skierowaniu do operacji z Łęcznej mogę podpiąć się do Katowic?? No i czy jest TU PANI OPEROWANA W KATOWICACH i może coś napisać jak było i czy ładnie zrobione!!
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-08, 20:59   #368
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jeszcze jedno pytanie czy waga ma jakieś znaczenie ? Mam piersi 80J i waga po ciąży 80kg Czy może być jakiś problem jeśli chodzi o moją wage? Przed ciążą było 65kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 06:37   #369
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

cześć Dziewczyny weszłam na stronę szpitala Geomedical w Katowicach i przejrzałam personel medyczny i kogoś jak p. dr Michalska nie ma w wykazie...Sa dwie inne lekarki od chirurgii plastycznej. Pisze tam że wizyty są płatne...Nic już z tego nie rozumiem

http://www.geomedical.pl/poradnie/po...ii-plastycznej
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 07:15   #370
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To jest szpital prywatny, który rządzi się swoimi prawami , dopiero na rozruchu , można w nim wynajmować gabinety , sale operacyjną, itp. Nie potrzebnie doszukujecie się problemów. Tak za jakiś czas jak pieniądze z NFZ się skończą będę komercyjnie świadczyć usługi. Po to są prywatne placówki żeby zarabiały i jak ktoś nie chce czekać w kolejce do 2021 roku to ma taką możliwość .
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 08:07   #371
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka75k.Ja jestem w Katowicach na dworcu PKP ok6.30 Moze umowimy sie tam gdzieś np pod carefurem ( jest na dworcu) może inne dziewczyny też dołącza i podjedziemy później wszystkie razem taxi ?.A później może kawusia?☕☕☕😘
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 09:50   #372
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JolaGG Pokaż wiadomość
Reniutka75k.Ja jestem w Katowicach na dworcu PKP ok6.30 Moze umowimy sie tam gdzieś np pod carefurem ( jest na dworcu) może inne dziewczyny też dołącza i podjedziemy później wszystkie razem taxi ?.A później może kawusia?☕☕☕😘

JolaGG - miałam jechać też pociągiem lub busem, ale okazało sie, że mój mężczyzna jednak mnie zawiezie , pewnie będziemy ok. 7.00. A potem to chętnie kawka .
Do zobaczyska
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 11:53   #373
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość

Mam pytanie innej natury - jak reagowało Wasze otoczenie na wieści o chęci zmniejszenia piersi, bo u mnie jest przeróżnie. Ostatnio zostałam mocno skrytykowana i oceniona, że to agresywne działanie przeciwko kobiecości, że to tak jak by mężczyzna odciął sobie swoje przyrodzenie, że występuję przeciwko tego co kobiece i to w bardzo agresywny sposób jakim jest operacja...ech...
Mój mąż nie ma z tym problemu, sam mnie namawiał widząc jaki to dla mnie problem (kręgosłup) a przede wszystkim kompleksy od najmłodszych lat. Nie wiem czemu zabrałam się za to teraz ...może musiałam dojrzeć czy coś
Mama mnie pewnie skrytykuje, że po co, na co, jak to tak z bliznami (niestety robią mi się bliznowce) - ale przywykłam, jak zakładałam aparat to też była to wielka fanaberia. Może i była ale mam to w d...pie
Poza tym ile osób tyle opinii więc po co to roztrząsać,ważne jak MY się czujemy

Sama myśl że może kiedyś kupię bikini które nie będzie wyglądało jak 2 namioty.....ehh...marzeni a
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 10:42   #374
MartaSobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny! Ja juz jestem 3 dzień po. Robiłam prywatnie u dr. Dobaczewskiej . Jeszcze nie,widziałam moich skarbow ( jutro sciagniecie drenow i odsloniecie piersi ) juz teraz mogę powiedzieć ze to najlepsza decyzja jaka podjęłam. Jest mi duzo lżej i wyglądam na 10 kg mniej😊 .

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

W pierwszej dobie po operacji czułam sie jakby po mnie traktor przejechał....Ale z każdą godzina bylo coraz lepiej . Teraz jest trzecia doba i juz mnie nosi. Gdyby nie,te dreny, to byłabym dawno na,spacerze hihi. Dziewczyny nie wachajcie się. Po takiej operacji komfort zycia poprawia się o 300 %. Mialam rozmiar 85 J, przy wzroście 160cm i wadze 70 kg. Po operacji spadło mi ponad 2 kg!!!! Teraz mam rozmiar 85 c/ d.Wyglądam teraz na szczupłą kobietę a nie jakieś monstrum.
MartaSobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 12:31   #375
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez MartaSobi Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja juz jestem 3 dzień po. Robiłam prywatnie u dr. Dobaczewskiej . Jeszcze nie,widziałam moich skarbow ( jutro sciagniecie drenow i odsloniecie piersi ) juz teraz mogę powiedzieć ze to najlepsza decyzja jaka podjęłam. Jest mi duzo lżej i wyglądam na 10 kg mniej😊 .

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

W pierwszej dobie po operacji czułam sie jakby po mnie traktor przejechał....Ale z każdą godzina bylo coraz lepiej . Teraz jest trzecia doba i juz mnie nosi. Gdyby nie,te dreny, to byłabym dawno na,spacerze hihi. Dziewczyny nie wachajcie się. Po takiej operacji komfort zycia poprawia się o 300 %. Mialam rozmiar 85 J, przy wzroście 160cm i wadze 70 kg. Po operacji spadło mi ponad 2 kg!!!! Teraz mam rozmiar 85 c/ d.Wyglądam teraz na szczupłą kobietę a nie jakieś monstrum.
to mnie zastanawia - ile waga mi spadnie jak już dojdzie wszystko do skutku. Ja mam 160 cm i 75 L także rozumiem co czułaś przed

Pytanie do dziewczyn po operacji - czy "środowisko" coś zauważyło? Chodzi mi o ludzi z pracy, dalsza rodzina? Ciekawi mnie czy ktoś stwierdził że zeszczuplałyście
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 12:33   #376
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez MartaSobi Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja juz jestem 3 dzień po. Robiłam prywatnie u dr. Dobaczewskiej . Jeszcze nie,widziałam moich skarbow ( jutro sciagniecie drenow i odsloniecie piersi ) juz teraz mogę powiedzieć ze to najlepsza decyzja jaka podjęłam. Jest mi duzo lżej i wyglądam na 10 kg mniej .

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

W pierwszej dobie po operacji czułam sie jakby po mnie traktor przejechał....Ale z każdą godzina bylo coraz lepiej . Teraz jest trzecia doba i juz mnie nosi. Gdyby nie,te dreny, to byłabym dawno na,spacerze hihi. Dziewczyny nie wachajcie się. Po takiej operacji komfort zycia poprawia się o 300 %. Mialam rozmiar 85 J, przy wzroście 160cm i wadze 70 kg. Po operacji spadło mi ponad 2 kg!!!! Teraz mam rozmiar 85 c/ d.Wyglądam teraz na szczupłą kobietę a nie jakieś monstrum.
Super czekam na zdjęcia. Ja mam 80J waga 80kg przy 169cm . Jutro konsultacja i zobaczymy co to będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 13:59   #377
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Paulina_maria1999, reniutka75k, JolaGG - ja też będę jutro na konsultacji. 😊 Pani z sekretariatu powiedziała, żeby być 8-9, pewnie będę wcześniej. Mam nadzieję, że się zobaczymy. 😊 Jestem właśnie w drodze do Katowic, bo ode mnie nie było dobrego połączenia rano, więc nocuję w Katowicach. Mam nadzieję, że jutro wszystkie wyjedziemy z dobrymi nowinami. 😊
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 15:01   #378
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak tylko wyszłam z pociągu to moj chłopak (konkubent ) sie zachwycił, jaka jestem drobniutka i szczuplutka! Mi specjalnie waga nie poleciała, ale efekt jest znaczny. Niektórzy chwalą, ze chyba sporo schudłam i wysmuklalam. Grzecznie dziekuje i nic nie mowię Nie wstydzę sie operacji, ale jednak nie chce byc na językach. Paniom w sklepie, dalszym znajomym mowię, ze miałam wycinane tłuszczaki- dlatego byłam w szpitalu.

Trzymam kciuki za Was jutro, pisze od razu czy wszystko sie udało💛
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 15:54   #379
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam,

Kiedyś śledziłam temat, lata temu, ale teraz zabieram się do tego, by spełnić swoje marzenie.

1. We wtorek idę po skierowanie do ortopedy i psychiatry. Chciałabym wszystko załatwić we Wrocławiu. Ktoś z Wrocławia kto dostał skierowanie na operacje poleci mi ortopedę/psychiatrę od którego dostał? Którego lekarza na NFZ z Wrocławia polecicie?

Mam 75G, chcę zejść do A/B, tak już zupełnie maksymalnie C i kompletnie nie interesuje mnie większy biust.

2. Znacie jakiś nietestowany na zwierzętach środek do dbania o rany po operacji? Np. teraz po usuwaniu tatuażu używam środku na odparzenia z frimy rossmanowskiej Babydream i działa jak marzenie, uniknęłam większości powikłań jakie mają inni. Zastanawiam się, czy też nie pasowałby do ran pooperacyjnych. Zawiera pantenol i witaminę E.

3. Jak idziecie do chirurga na NFZ - czy zabranie listy tego czego oczekuję od operacji, zdjęć operacji przed i po, które mi odpowiadają i które nie to dobry pomysł? Cały czas mam myśl, że jako, że to NFZ to muszę być wdzięczna nawet jeśli w ogóle się dostanę i nie marudzić, a biust to dla mnie przede wszystkim źródło psychicznego bólu (choć fizycznego też).

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 21:53   #380
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość
No ja nie mogę się doczekać poniedziałku. Wtedy się wszystko wyjaśni. Będędawać znać. Wycieczka spora, bo 400 km w jedną stronę, ale perspektywa zrobienia wcześniej operacji jednak kusząca bardzo.


Mam pytanie innej natury - jak reagowało Wasze otoczenie na wieści o chęci zmniejszenia piersi, bo u mnie jest przeróżnie. Ostatnio zostałam mocno skrytykowana i oceniona, że to agresywne działanie przeciwko kobiecości, że to tak jak by mężczyzna odciął sobie swoje przyrodzenie, że występuję przeciwko tego co kobiece i to w bardzo agresywny sposób jakim jest operacja...ech...



U mnie to mężczyźni (znajomi, rodzina) reagowali w ten sposób - no coś ty !!!! Wielkie oczy !!! A ja ich poprosiłam, żeby sobie powiesili na szyi 5kg i tak pochodzili przez 2 godzinki - - dziewczyny - wiecie - tylko 2 godzinki a nie przez dzień, tydzień, rok, lata .... Wtedy otworzyły się im oczy i zrozumieli ale było jakieś ale z ich strony -tęsknota? .... no, tak ale fajnie były by gdyby zostały!!! ha, ha, ha
Tylko dla kogo pytam !! Bo dla mnie na pewno nie !!!

Mój mąż na początku się przeraził i spytał: a co jak ci się coś stanie????
No, tak - wszędzie mi się może coś stać, prawda?
Teraz chyba to już czeka na niespodziankę Jak będą wyglądały.
W końcu po tylu latach małżeństwa - będzie miał nową żonę


Mój termin operacji to 07.2020 rok w Łęcznej - wciąż czekam na kogoś kto będzie chciał się ze mną zamienić albo oddać mi swój wcześniejszy termin



Tak to u mnie wyglądało

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
U mnie to mężczyźni (znajomi, rodzina) reagowali w ten sposób - no coś ty !!!! Wielkie oczy !!! A ja ich poprosiłam, żeby sobie powiesili na szyi 5kg i tak pochodzili przez 2 godzinki - - dziewczyny - wiecie - tylko 2 godzinki a nie przez dzień, tydzień, rok, lata .... Wtedy otworzyły się im oczy i zrozumieli ale było jakieś ale z ich strony -tęsknota? .... no, tak ale fajnie były by gdyby zostały!!! ha, ha, ha
Tylko dla kogo pytam !! Bo dla mnie na pewno nie !!!

Mój mąż na początku się przeraził i spytał: a co jak ci się coś stanie????
No, tak - wszędzie mi się może coś stać, prawda?
Teraz chyba to już czeka na niespodziankę Jak będą wyglądały.
W końcu po tylu latach małżeństwa - będzie miał nową żonę


Mój termin operacji to 07.2020 rok w Łęcznej - wciąż czekam na kogoś kto będzie chciał się ze mną zamienić albo oddać mi swój wcześniejszy termin



Tak to u mnie wyglądało

reniutka75k czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie ...
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 07:50   #381
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Udało się Jak tylko mnie zobaczyła to od razu powiedziała, że się kwalifikuje. I to jej stwierdzenie, że noszę z przodu 3kilo ziemniaków Zabieg 3 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Udało się Jak tylko mnie zobaczyła to od razu powiedziała, że się kwalifikuje. I to jej stwierdzenie, że noszę z przodu 3kilo ziemniaków Zabieg 3 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na wieści od was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 08:00   #382
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

paulina_maria1999 - ja też zakwalifikowana! Na 1 października! 😊😊😊😊😊 Rany, co za radość! 😊😊😊
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 08:13   #383
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
paulina_maria1999 - ja też zakwalifikowana! Na 1 października! Rany, co za radość!
Szybko zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 08:18   #384
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi też się udało.3 września brzuch i później 11 marca 2019 naleśniki😁😘
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 08:34   #385
Karolina109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Super!
Też rozmyślam nad Katowicami. Tylko martwię się czy jeszcze się nadaje, bo sporo schudłam. Przez ćwiczenie wyglądają trochę lepiej. A termin w Łęcznej mam na kwiecień 2019.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:13   #386
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gratulacje!!! <3 <3 <3
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:42   #387
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
paulina_maria1999 - ja też zakwalifikowana! Na 1 października! 😊😊😊😊😊 Rany, co za radość! 😊😊😊



DZIEWCZYNY - GRATULACJE .... jak wyglądała wizyta?
Miałyście ze sobą jakieś badania oprócz skierowania?
Skierowanie ma być do Poradni Chirurgii Plastycznej?

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez JolaGG Pokaż wiadomość
Mi też się udało.3 września brzuch i później 11 marca 2019 naleśniki😁😘

JOLA ...będziesz miała w GeoMedical, w Katowicach?
Jak wyglądała wizyta?
Miałś ze sobą jakieś badania oprócz skierowania?
Skierowanie ma być do Poradni Chirurgii Plastycznej? Napisz coś proszę
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:47   #388
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja się nie mogę dodzwonić do Katowic
Czy szłyście do Poradni czy na oddział do dr Michalskiej?
Czy coś z konsultacje płaciłyście?
Jakie dokumenty miałyście ze sobą?, bo moje skierowanie od roku lezy w Łęcznej


Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Udało się Jak tylko mnie zobaczyła to od razu powiedziała, że się kwalifikuje. I to jej stwierdzenie, że noszę z przodu 3kilo ziemniaków Zabieg 3 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------



Czekam na wieści od was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:54   #389
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę dodzwonić do Katowic
Czy szłyście do Poradni czy na oddział do dr Michalskiej?
Czy coś z konsultacje płaciłyście?
Jakie dokumenty miałyście ze sobą?, bo moje skierowanie od roku lezy w Łęcznej



Dodzwoniłam się ..... termin konsultacji mam na 25 czerwca. Wizyta u dr Michalskiej płatna 150zł Jestem ciekawa jak to będzie wyglądało
Za piękne to, żeby było prawdziwe
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 10:10   #390
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę dodzwonić do Katowic
Czy szłyście do Poradni czy na oddział do dr Michalskiej?
Czy coś z konsultacje płaciłyście?
Jakie dokumenty miałyście ze sobą?, bo moje skierowanie od roku lezy w Łęcznej
Do poradni. Konsultacja płatna 150zł żadne dokumenty ani skierowanie nie są potrzebne dopiero do przyjęcia na operację pani dr wypisuje wszystkie potrzebne badania i wtedy potrzebne jest też skierowanie na oddział chirurgii plastycznej. Ja dzwoniłam do rejestracji ale czekałam do końca połączenia, bo pani z recepcji tam nie siedzi tylko chodzi po oddziale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.