Moja kuracja antycienkie włosy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 16:12   #1
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Thumbs up

Moja kuracja antycienkie włosy!!


witam! tym razem podziele sie z wami moją kuracją dzieki której mam mocne i gęste włosy w niecałe 2 miesiące!!

1. łykam tabletki capivit piękne włosy / ok. 20 zl - 30 kapsułek/ - naprawde pomagają!!
2. myję włosy codziennie! - to wcale nie osłabia włosów!
3. podczas mycia wykonuję lekki masaż skóry głowy
4. kończąc mycie nakładam odżywkę / jakąkolwiek!!!/ na około 5 min.
5. rozczesuję jeszcze mokre włosy / aby nie szarpać/
6. wmasowuję amupłki RADICAL / ok. 30 zł. - 15 amp./
7. psikam włosy mgiełką RADICAL / ok.7 zł - rossman/
8. jak włosy wyschnął wcieram jedwab / ok. 6 zł w sklepach fryzjerskich/
następnie mogę przystąpić do zabiegów takich jak prostowanie, suszenie i inne niszczenie włosów!
moje włosy z cienkich i suchych stały się mocne i świeże!
polecam!!:cmo k:
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:21   #2
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

[QUOTE=kamciafairy;8382784]witam! tym razem podziele sie z wami moją kuracją dzieki której mam mocne i gęste włosy w niecałe 2 miesiące!!

2. myję włosy codziennie! - to wcale nie osłabia włosów!
5. rozczesuję jeszcze mokre włosy / aby nie szarpać/
6. wmasowuję amupłki RADICAL / ok. 30 zł. - 15 amp./
7. psikam włosy mgiełką RADICAL / ok.7 zł - rossman/
8. jak włosy wyschnął wcieram jedwab / ok. 6 zł w sklepach fryzjerskich/


Czeste mycie wlosw ich nie wysusza? cos tam kiedys czytalam ze dziaal zle na skore glowy;p
Po 2 mokre wlosy sa bardziej wrazliwe i podatne na lamanie niz suche, dlatego zaleca sie nawet wgniatanie mokrych wlosow w recznik a nie takie tarcie;p noo wiadomo o co chdzi
A po 3 nie za duzo tego jak na jedne wlosy? Przez taka ilosc kosmetykow wlosy sie obciaza, a po co
To takie moje spostrzezenia tylko, sama mam dluugie wlosy i jestem na ich punkcie przewrazliwiona, wiece jezeli ja sie myle, prosze mnie wyprowadzic z bledu
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:26   #3
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

hmm.. no własnie mi to wszystko pasuje.. nie obciąza mi włosów.. na początku byłam też sceptycznie nastawiona do takiej ilości chemii na włosach, ale mi to pomogło.. częste mycie mi włosy wzmoniło.. mialam cienkie włosy, więc używałam różnych rzeczy/wymienione u góry/ nadal ich używam, bo wiem, że MI pomagają..
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:32   #4
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

ja uzywam Radicala serum do wlosow i jest calkiem dobry ale niedlugo skusze sie chyba na ampulki mam nadzieje, ze tez mi pomoga
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:35   #5
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

bardzo polecam!! mi pomogło już pierwsze opakowanie /2 tygodnie/... ale używam od pół roku i napewno nie przestanę
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:38   #6
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

w kuracji mogłabym się dopatrzeć 2 błędów:

1. rozczesywania na mokro - łamią się na prawde, zobaczyłam różnicę, jak zaczęłąm rozczesywać na sucho. Poza tym to, że są rozpulchnione ułatwia też powstawania mikrouszkodzeń - więc będą się robić cieńsze

2. jedwab - zawiera w skłądzie alkohol, który też może powodować kruszenie.

A oprócz tego dobry plan
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:43   #7
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Też uważam, że rozczesywanie włosów na mokro im szkodzi i powinnaś z niego zrezygnować. Wysusza nie tylko jedwab, ale i mgiełka radicala. (no i oczywiście zabiegi, o których napisałaś )

Częste mycie włosów nie wysusza - ale zależy czym. Są szampony delikatne, są i takie, od których trzeba się trzymać z daleka (SLS, chlorek sodu, konserwanty, chemia..)
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 16:51   #8
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Też uważam, że rozczesywanie włosów na mokro im szkodzi i powinnaś z niego zrezygnować. Wysusza nie tylko jedwab, ale i mgiełka radicala. (no i oczywiście zabiegi, o których napisałaś )

Częste mycie włosów nie wysusza - ale zależy czym. Są szampony delikatne, są i takie, od których trzeba się trzymać z daleka (SLS, chlorek sodu, konserwanty, chemia..)

znaczy... mi jedwab naprawde pomaga! stają się miekkie i nie sa tak podane na prostownice itp.. rozczesywanie na mokro? mi pasuje.. włosy naprawde mi sie wzmocniły... gdy próbowałam rozczesać suche miałam wrażenie że połowa mi wypadła!.. straszne przezycie. mokre delikatnie sie rozczesują.. mgielka.. mi pomaga przy układaniu, zmiękcza włosy i nie są wysuszone, serio sie z wami nie zgadzam..

mi moja kuracja pasi
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:59   #9
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez kamciafairy Pokaż wiadomość
znaczy... mi jedwab naprawde pomaga! stają się miekkie i nie sa tak podane na prostownice itp.. rozczesywanie na mokro? mi pasuje.. włosy naprawde mi sie wzmocniły... gdy próbowałam rozczesać suche miałam wrażenie że połowa mi wypadła!.. straszne przezycie. mokre delikatnie sie rozczesują.. mgielka.. mi pomaga przy układaniu, zmiękcza włosy i nie są wysuszone, serio sie z wami nie zgadzam..

mi moja kuracja pasi
Może Tobie pasi, ale polecasz ją innym, więc ostrzegam ich
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:46   #10
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

A ja zawsze używałam szamponu Radical blask koloru (na zmiane z jakimś innym "nie ziołowym", tzn po skończonej buteleczce Radicalu, używam zwykłego szamponu i tak na zmiane) do tego Lotion Seboradin do włosów suchych i zniszczonych, a raz na tydzien bądź kiedy trzeba częściej wax'a. Do tego spłukuję włosy zawsze zimną wodą, dzięku temu się błyszczą i staram się nie suszyć.

Niestety ostatnio zrobiłam straszną głupotę i zafarbowałam włosy dwa razy w ciągu jednego tygodnia i teraz wypadają i wydają się jeszcze cieńsze (jestem naturalną blondynką i włosów mam mało i do tego są cienkie)

Ale odżywiam "moim" sposobem włosy od 3 tygodni i nawet mój chłopak zauważył że mam ładniejsze włosy, nie wiem czy w tak krótkim czasie da się coś osiągnąć ale najwyraźniej mi chyba pomogło... tylko wypadają dalej...

Ahh.. i ostatnio odkryłam nową bardzo fajną odżywkę której niestety nie ma w KWC - Z serii Gliss Kur Satin Brown, taka bez spłukiwania, używałyście? Jak dla mnie bomba
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:08   #11
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
w kuracji mogłabym się dopatrzeć 2 błędów:

1. rozczesywania na mokro - łamią się na prawde, zobaczyłam różnicę, jak zaczęłąm rozczesywać na sucho. Poza tym to, że są rozpulchnione ułatwia też powstawania mikrouszkodzeń - więc będą się robić cieńsze

2. jedwab - zawiera w skłądzie alkohol, który też może powodować kruszenie.

A oprócz tego dobry plan
Właśnie też od razu nie spasowały mi te 2 punkty. Ja jak rozczesuje włosy na mokro to wypadają mi wtedy normalnie garściami a na sucho to pare włosków tylko poleci Co do jedwabiu to go nie używałam ale tyle sie na wizużu o nim naczytałam ze raczej go juz nigdy nie wypróbuje
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 12:14   #12
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Też uważam, że rozczesywanie włosów na mokro im szkodzi i powinnaś z niego zrezygnować.
Wiem, że włosów nie powinno się rozczesywac na mokro ale jak w takim razie ułozyć jakąś fryzurę kiedy wyschną bez żadnych pianek, lakierów itd?? Moje włosy kiedy wyschną, układaja sie same jak chcą i nie jestem w stanie zmusić ich do jakiejkolwiek zmiany Dlatego czeszę je i układam tak jak chcę kiedy sa jeszcze wilgotne chociaż wiem, ze nie powinnam tego robić...

A co do jedwabiu - uzywałam i również odradzam - na początku wszystko było super a potem strasznie wysuszył mi włosy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:22   #13
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Finlora - ale kiedy ktoś czesze na mokro wiedząc, że poźniej i tak będzie używać środków do stylizacji, prostownicy itd. Jak najbardziej może zrezygnować. Natomiast samo czesanie jest faktycznie lepsze - a jeszcze lepiej polubić naturalny sposób układania się włosów
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:35   #14
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Finlora - ale kiedy ktoś czesze na mokro wiedząc, że poźniej i tak będzie używać środków do stylizacji, prostownicy itd. Jak najbardziej może zrezygnować. Natomiast samo czesanie jest faktycznie lepsze - a jeszcze lepiej polubić naturalny sposób układania się włosów
Ja lubię Wkurza mnie tylko odrastająca grzywka, którą zapuszczam, ale podpinam ją spinkami i jest super

Co do tematu wątku - nie wierzę, że można zregenerować, pogrubić i zagęścić włosy w ciągu niespełna 2 miesięcy I to poprzez rozczesywanie na mokro tudzież używanie wysuszaczy Pewnie masz tylko fajny efekt wizualny dzięki oblepieniu włosów (np. jedwab - podejrzewam, że masz Biosilk Farouka - to same oblepiające silikony ), ja osobiście mówię NIE takiej "pielęgnacji"
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:49   #15
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Finlora - ale kiedy ktoś czesze na mokro wiedząc, że poźniej i tak będzie używać środków do stylizacji, prostownicy itd. Jak najbardziej może zrezygnować. Natomiast samo czesanie jest faktycznie lepsze - a jeszcze lepiej polubić naturalny sposób układania się włosów
Zgadzam się
Kiedy miałam dłuższe włosy nic z nimi nie robiłam - tzn myłam, one schły, ja je potem rozczesywałam i gotowe
Ale ja to tak bardziej z lenistwa chyba
Zawsze miałam tak obcinane włosy, zebym nie musiała ich w żaden sposów modelować - chociaz pewnie wiele dziewczyn powiedziałoby, ze gdybym je wymodelowała wyglądałabym lepiej

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja lubię Wkurza mnie tylko odrastająca grzywka, którą zapuszczam, ale podpinam ją spinkami i jest super
Robię dokładnie to samo
Tzn ostatni raz miałam grzywkę ponad 10 lat temu ale kilka miesięcy temu cos mnie podkusiło i mam ją znowu - ale nie moge się zdecydowac jak jest lepiej, więc na razie ją spinam, bo nie chce mi się układac tak jak ja chcę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:32   #16
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

mi pomogło. i mówie - MOJE WłOSY SA ZNACZNIE GRUBSZE I NIE JEST TO "EFEKT WIZUALNY".. jedwab? mi pasuje. i nie niszczy, a przynajmniej tego nie widzę. mówcie co chcecie.
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:16   #17
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez kamciafairy Pokaż wiadomość
mi pomogło. i mówie - MOJE WłOSY SA ZNACZNIE GRUBSZE I NIE JEST TO "EFEKT WIZUALNY".. jedwab? mi pasuje. i nie niszczy, a przynajmniej tego nie widzę. mówcie co chcecie.
Możesz zauważyć za jakiś czas
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:58   #18
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez kamciafairy Pokaż wiadomość
mi pomogło. i mówie -MOJE WłOSY SA ZNACZNIE GRUBSZE I NIE JEST TO "EFEKT WIZUALNY".. jedwab? mi pasuje. i nie niszczy, a przynajmniej tego nie widzę. mówcie co chcecie.
Jakby co - pamiętaj, że my ostrzegałyśmy

Swoją drogą - co to znaczy, że Twoje włosy są grubsze? Zwiększyła się ich średnica? Bo wybacz, ale w to raczej średnio chce mi się wierzyć, wątpię by coś takiego w ogóle było możliwe...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 07:51   #19
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

ja uzywam jedwabiu ale sporadycznie - raz na tydzien i na razie nic zlego nie widze uzywam tez waxa zagranicznego a teraz kupilam polskiego ale czasu nie mam by spróbowac....

szamponu radical uzywalam, ale ma SLS to odstawilam, mgiełkę Radicalu tez mam - ja nie widze zadnych efektów....serum tez mialam, ale za wodniste jak dla mnie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 08:48   #20
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Jakby co - pamiętaj, że my ostrzegałyśmy

Swoją drogą - co to znaczy, że Twoje włosy są grubsze? Zwiększyła się ich średnica? Bo wybacz, ale w to raczej średnio chce mi się wierzyć, wątpię by coś takiego w ogóle było możliwe...
no nie wiem.. ale to chyba po tych tabletkach.. widać znaczną różnice w średnicy włosa. ostrzegajcie do woli :P
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 08:49   #21
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

co na jedną osobę działa dobrze, na inna może gorzej... ja np brałam capivit włosy przez 3 miesiące i nie zauważyłam ŻADNYCH efektów. NIC. pieniądze wyrzucone w błoto

mgiełkę radical uwielbiam i polecam, jak zaczęłam ją stosować to poprawił się stan moich włosów; stały się bardziej puszyste - wydawało się jakby było ich więcej, ale nie sądzę żeby od razu stały się grubsze

jedwab...kupiłam niedawno, użyłam parę razy...nie wiedziałam że wysusza jakby ktoś mógł mi podać link do jakiegoś wątku na ten temat, proooszę

też mam cieniutkie włosy i mimo wielu 'kuracji' nie chcą 'przytyć'
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 08:56   #22
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
no własnie.. a mi tabletki juz po 1wszym miesiącu pomogły.
też nie miałam pojęcia że jedwab może wysuszać.. w końcu jego zadaniem jest wzmocnienie i ochrona wlosa przed prostownicą min.
a po mgiełce poprostu włosy lepiej mi sie rozczesują i stały sie miękkie i mniej wypadają..

w końcu nic nie robienie to łoże szatana , tak więc lepiej włosy chronić jedwabiem, niż niczym.. prawda mądrale? ;>
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-07-31 o 17:32 Powód: Post pod postem, proszę używać funkcji edycji.
kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:37   #23
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

po twoim podpiisie jaki masz, jakos odechcialo mi sie odpisywac...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:43   #24
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

hahahaha ale to nie do was!!
namawiać do odpowiedzi nie bede :P
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:51   #25
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez kamciafairy Pokaż wiadomość
w końcu nic nie robienie to łoże szatana , tak więc lepiej włosy chronić jedwabiem, niż niczym.. prawda mądrale? ;>
Ale jedwab chyba zawiera denat który z czasem wysusza włosy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:52   #26
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

no własnie dziwi mnie, że preparat, który miał "odżywiać" wysusza kurcze, chyba jednak odstawie..
dzieki za pomoc..
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:57   #27
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez kamciafairy Pokaż wiadomość
w końcu nic nie robienie to łoże szatana , tak więc lepiej włosy chronić jedwabiem, niż niczym.. prawda mądrale? ;>
Nieróbstwo to łoże szatana, owszem Ale ja chronię włosy i dbam o nie właściwie, wiec nie dałaś mi po nosie Zresztą, cytat z mojego podpisu nijak się ma do całej tej sytuacji...

A swoją drogą, czasem lepiej nie robić nic niż robić źle...

Dlaczego nie umiesz przyjąć krytyki? To chyba dobrze, że mówimy Ci, iż kosmetyki, których używasz, na dłuższą metę wcale takie cudowne nie są. Powinnaś się chociaż zastanowić nad tym, co piszemy, a nie z miejsca negować i się dziecinnie obruszać

Edit: widzę, że jednak wzięłaś sobie do serca nasze zdanie o jedwabiu
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:01   #28
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

a czy ja chciałam dać ci po nosie? ludzie! ja cie nawet nie znam! krytyka? umiem ją przyjąć.. biorę wasze rady pod uwagę ale jeżeli cos mi pomaga to dlaczego mam to odstawić? 100 osobom może zaszkodzić, 1 może pomóc. nie uogólniajmy,
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:07   #29
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Bo pewnie masz włosy oblepione silikonami i dlatego wyglądają dobrze... sama kiedyś coś podobnego przeszłam, więc uwierz
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:07   #30
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moja kuracja antycienkie włosy!!

Cytat:
Napisane przez kamciafairy Pokaż wiadomość
a czy ja chciałam dać ci po nosie? ludzie! ja cie nawet nie znam! krytyka? umiem ją przyjąć.. biorę wasze rady pod uwagę ale jeżeli cos mi pomaga to dlaczego mam to odstawić? 100 osobom może zaszkodzić, 1 może pomóc. nie uogólniajmy,
Nie wiem czy chciałaś, może i nie, ale nawiązałaś do cytatu w moim podpisie i wyczułam pewną złośliwość

To dobrze, że bierzesz nasze rady pod uwagę. Pewnie, że to, co 100 osobom może zaszkodzić, 1 może pomóc, ale jeśli dany kosmetyk (np. ten jedwab nieszczęsny) nijakich składników pielęgnacyjnych w sobie nie ma, to czy warto się przy nim upierać? Jedwab, to takie pachnące, nabłyszczające nic. Radzę zużyć buteleczkę i do niego nie wracać. A zamiast niego zakupić polskiego Waxa, Glorię lub Kallosa mlecznego

Oj, zagalopowałam się, jedwab jednak zawiera 2 dobra składniki - pantenol i proteiny jedwabiu, ale za silikonami i alkoholem, więc radzę zainwestować jednak w to, co zaproponowałam wyżej
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.