Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-26, 19:01   #4081
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Jeszcze tylko 181 dni. Nie mogę uwierzyć, że już tyle minęło. Czekam na wrzesień aby powoli się za prezentami rozglądać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 20:24   #4082
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Na jesienne temperatury nie czekam, wolę ciepełko, ale prezenty już zaczęłam kompletować W tym roku do prezentu "głównego" chcę szerzyć kulturę i każdemu dam też książkę/komiks lub coś innego do poczytania. Pierwsza książka kupiona dla mamy - P. Simons "Czerwone liście". W tym tygodniu chcę też kupić książki dla braci, bo są świetne przeceny na te tytuły, które wybrałam.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 10:58   #4083
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Wczoraj w pracy usłyszałam cichą, znaną mi melodię. Otwieram drzwi do pomieszczenia kuchennego, a tam jingle bells z głośnika a kolega z pracy pełen werwybi szczęścia sprawa sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

werwy i *

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 15:46   #4084
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Czółkiem
U mnie w Biedrze dziś na wyprzedaży foremki do pierniczków i obrusy świąteczne ze światełkami LED
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:38   #4085
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Obejrzałam dziś w końcu "Cichą noc". OMG, ależ przygnębiający ten film


Kompletowanie prezentów chwilowo zwolniło, ale i tak jest dobrze



Podczas remontu korytarza wydzieliłam zasłoną taką garderobiano - schowkową część. W tej chwili wisi tam szara zasłona w białe gwiazdy, ale już jakiś czas temu zaopatrzyłam się w Bon Prixie w wersję z wielką choinką i tylko czekam na okres zimowy


175 dni do Świąt
__________________
CBT

Wymiana zapachowa

Edytowane przez martyna_tina
Czas edycji: 2018-07-01 o 20:40
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:50   #4086
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dziewczyny, a nie myślałyście aby tutaj na wizażu powymieniać się prezentami na święta? Jakąś drobnostką, nic wielkiego. Uwielbiam to uczucie otwierania prezentów i obdarowywania.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 06:39   #4087
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Były już takie akcje prezentowe tutaj na wątku - kiedyś nawet sama organizowałam
Ogólnie super sprawa- ten dreszczyk emocji, radość z poszukiwań prezentu, oczekiwanie itd. Niestety, dwa razy sparzyłam się na niepoważnym podejściu pewnych uczestniczek i dałam sobie z tym spokój. To niby tylko zabawa, ale nikt nie chce, by komuś było przykro i czuł się zawiedziony.

Kiedyś chętne dziewczyny same podobierały się w pary i wymieniły według własnych zasad i wtedy chyba obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji, ale nie pamiętam szczegółów.



Co do samego dostawania i dawania prezentów - również to uwielbiam Ten moment, gdy bliska osoba odpakowuje podarunek i widzisz prawdziwą radość na jej twarzy
Dostawanie jest fajne samo w sobie , ale zawsze bardzo rozczula mnie, gdy widzę ile ktoś serca włożył już w samo opakowanie prezentu. Mąż nie ma talentu do takich rzeczy, ale co roku przed Świętami zamyka się w pokoju z papierami, wstążkami itd. i dzielnie walczy z każdą jedną drobnostką dla mnie. Efekty może nie są idealne, ale aż się rozpływam widząc jak bardzo się starał Z kolei prezenty od mojej psiapsióły są zapakowane tak cudnie, że robią za prawdziwą ozdobę
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 08:48   #4088
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Też uwielbiam pakowanie prezentów i zawsze podziwiam jak trafi mi się jakieś dopracowane cudeńko .
Ja jestem za wymianą prezentów gdyby któraś była chętna. spróbujmy coś zorganizować w tym roku !
Mamy lipiec. Dziś pochmurnie,ale od jutra zapowiadają znów upały..eh. Byle do września.
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 14:48   #4089
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hello, mogę się przyłączyć?

Jest początek lipca, a ja jestem przerażona powrotem upałów.. Jak na razie u mnie jest super pogoda i lekki chłodek Nigdy nie znosiłam wysokich temperatur, a w tym roku szczególnie gdyż zaczynam właśnie 7 miesiąc ciąży.
Powiem Wam, że po poprzednich Świętach miałam trochę dość.. Robiliśmy remont i te przygotowania były na szybko bez klimatu, bez uroku. W dodatku nastrój kiepski bo były to pierwsze święta bez mojego taty. No zniechęciłam się.
Za dużo jedzenia było i też trzeba było to potem dojadać na siłę, chociaż ja po nowym roku już najchętniej wszystkie ozdoby bym zdjęłą.
W ogóle chyba największą przyjemność mam z samego czasu jesienno- zimowego i z tego klimatu przedświątecznego Od dziecka tak mam, że ten okres uwielbiam.
Na same święta chyba cieszę się już trochę mniej, ale nie mogę się już doczekać listopada i grudnia..
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 21:12   #4090
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

So_close, witamy
U mnie tez chłodno, ale masz racje, niestety, zapowiadają upały. A taka pogodę uwielbiam. Szaro, buro, zimno, co chwile pada deszcz. Kocham deszcz uwielbiam jeździć w deszczu. Ja wciąż wierzę, ze sierpień będzie nasz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:09   #4091
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

No u mnie już od rana gorąc
Oj tak, jakby od sierpnia było chłodniej to ten miesiąc jakoś się przetrzyma
W lecie za to super są poranki i ciepłe wieczory, więc staram się wykorzystywać to co dany czas niesie fajnego
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 09:38   #4092
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Też uwielbiam pakowanie prezentów i zawsze podziwiam jak trafi mi się jakieś dopracowane cudeńko .
Ja jestem za wymianą prezentów gdyby któraś była chętna. spróbujmy coś zorganizować w tym roku !
Mamy lipiec. Dziś pochmurnie,ale od jutra zapowiadają znów upały..eh. Byle do września.
Ja słyszałem, że do końca września mają być takie jazdy, a w pogodzie, że się utrzyma do połowy października. WTF.

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Hello, mogę się przyłączyć?

Jest początek lipca, a ja jestem przerażona powrotem upałów.. Jak na razie u mnie jest super pogoda i lekki chłodek Nigdy nie znosiłam wysokich temperatur, a w tym roku szczególnie gdyż zaczynam właśnie 7 miesiąc ciąży.
Powiem Wam, że po poprzednich Świętach miałam trochę dość.. Robiliśmy remont i te przygotowania były na szybko bez klimatu, bez uroku. W dodatku nastrój kiepski bo były to pierwsze święta bez mojego taty. No zniechęciłam się.
Za dużo jedzenia było i też trzeba było to potem dojadać na siłę, chociaż ja po nowym roku już najchętniej wszystkie ozdoby bym zdjęłą.
W ogóle chyba największą przyjemność mam z samego czasu jesienno- zimowego i z tego klimatu przedświątecznego Od dziecka tak mam, że ten okres uwielbiam.
Na same święta chyba cieszę się już trochę mniej, ale nie mogę się już doczekać listopada i grudnia..
Witamy w szeregach!
I już na początku się zgadzam. Okres od października do grudnia jest rewelacyjny, ja też na same Święta cieszę się zwykle mniej, chociaż również po zeszłych na tegoroczne nie cieszę się W OGÓLE. Także chyba rzeczywiście coś musiało być nie tak, bo widzę nie tylko u mnie entuzjazm opadł.

To "zwykle" cieszenie się na święta mniej niż na okres przedświąteczny może jest spowodowane tym, że jednak Adwent i cały ten szał trwa prawie 2 miesiące. A Gwiazdka zleci, potem już tylko szaro, buro i ponuro. Jak z wakacjami - nie możesz się doczekać kiedy polecisz, a kiedy już lecisz, zdajesz sobie sprawę, że to w zasadzie tylko ten tydzień i znowu wracasz do rzeczywistości.

Natomiast ja w tym roku na Święta nie czekam w ogóle. Jesień jak najbardziej, korzenne świece, szaliki, owszem. Ale szczerze mówiąc to nawet o dekoracjach nie myślę. Zero jakichkolwiek emocji.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 08:53   #4093
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Też uwielbiam pakowanie prezentów i zawsze podziwiam jak trafi mi się jakieś dopracowane cudeńko .
Ja jestem za wymianą prezentów gdyby któraś była chętna. spróbujmy coś zorganizować w tym roku !
Mamy lipiec. Dziś pochmurnie,ale od jutra zapowiadają znów upały..eh. Byle do września.

No to super. Myślę, że w takim razie w tym roku można pomyśleć coś o mini prezentach na święta.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 11:49   #4094
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Nawet myslałam by się wziąć , i zrobić np - świece , zdarza mi się samej robić, ozdobić jakoś personalnie i dawać jako mini prezenty. Ehhh dziś juz skwar , i po co ? . w weekend jade do Kamienia Krajeńskiego nad jezioro , tyle dobrego że skorzystam z lata, a nie, w biurze
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 15:12   #4095
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Zaczęły się upały a mi wysiadła klimatyzacja Facet najwcześniej będzie jutro popołudniu, ratując się od upału wszystkie rolety są zaciągnięte
(mam rolety antywłamaniowe) stare wiatraki zostały wyciągnięte i siedzę przy sztucznym świetle ale lepsze to niż słońce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 18:53   #4096
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hej! Ja zaczęłam sobie oglądać wianuszki świąteczne i lampki
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 20:53   #4097
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja kocham lato tak samo jak święta. Także ciesze się z upałów u czekam na październik i kupowanie prezentów. A już najbardziej na świecie czekam na święta 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 20:56   #4098
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja kocham lato tak samo jak święta. Także ciesze się z upałów i czekam na październik i kupowanie prezentów. A już najbardziej na świecie czekam na święta 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:05   #4099
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Ja kocham lato tak samo jak święta. Także ciesze się z upałów i czekam na październik i kupowanie prezentów. A już najbardziej na świecie czekam na święta 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czemu czekasz na 2019?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 08:24   #4100
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Lato latem, nie powiem że nie lubię Ale upałów nie znoszę.
Tak samo, jak są osoby które zimą marzną, a mi jest miło i przyjemnie Więc to bardziej kwestia zahartowania i odczuwania temperatur

Z resztą po paru miesiącach jesieni/zimy już czekam na wiosnę, więc tak samo po 2 miesiącach wysokich temperatur już zaczynam tęsknić za jesienią
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:40   #4101
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Znalazłam na wyprzedażach śliczna torebkę i się biję z myślami, czy kupić mamie na prezent na święta
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 17:55   #4102
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

A ja zarabiam dziś ciasto na pierniki...
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 19:44   #4103
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Znalazłam na wyprzedażach śliczna torebkę i się biję z myślami, czy kupić mamie na prezent na święta
Jeśli wiesz, że się jej spodoba - brałabym


Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
A ja zarabiam dziś ciasto na pierniki...
Podać adres do wysyłki?


Uprzejmie donoszę, że dziś w Kiku zastałam już trochę dekoracji jesiennych
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 12:11   #4104
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Klakla, poproszę, kilka prześlę. Co do Kik dobrze wiedzieć, zajrzę w tym tygodniu. Ubustwiam ich dekoracje.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 23:06   #4105
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Kik zawsze z wyprzedzeniem, lubię to tyle, że nie ma u mnie kika ale bywam czasami w innym mieście także chętnie zaopatrzam się w jakieś pierdółki. W tamtym roku byłam we wrześniu i kupywalam świąteczne gadżety. Nie powiem, że się na mnie nie patrzyli ale mam to gdzieś

u mnie lipiec deszczowy ale to dla mnie żadna nowość, zawsze w lipcu okrutnie pada i ewentualny urlop lipcowy okazuje się być fiaskiem.

pracuje w miejscu, w którym księgujemy comiesięczne wpłaty osób i coraz częściej przychodzą ludzie, którzy celowo wpłacają większe sumy aby w grudniu mieć nadpłate z całego roku i nie płacić aby mieć więcej na prezenty jest więcej christmasowych freakow.

u mnie dziewczyny w pracy też już mówią o świętach, planują prezenty i chcą od września zacząć także padają niedaleko od nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 07:12   #4106
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie też ostatnio były rozmowy o prezentach i bożym narodzeniu ale w nie do końca dobrym kontekście. Narzekały dziewczyny że trzeba prezenty kupować coraz to większej licznie osób bo się rodziny rozrastaja, pojawiają się nowe dzieci i nowi wżenieni członkowie rodziny, wszyscy ochoczo przychodzą do nich na święta, a przecież jak to mówi koleżanka nie wypada kupić prezent siostrzenicy a jej mężowi już nie . A rozmowa zaczęła się od kosztów posłania dzieci do szkoły i wyprawek szkolnych .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2018-07-12 o 07:40
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 06:47   #4107
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja na razie sama nie myślę o prezentach i o świętach, bo sporo się dzieje i sporo się u mnie zmieni do świat, wiec nie mogę ich planować. Co nie zmienia faktu, ze doczekać sie nie mogę a jeśli ktos oglada kanał TheKretka na YT to pokazywała chyba wczoraj na Instastory sklep pełen bożonarodzeniowych dodatków i choinek! W USA czekają już na święta obejrzyjcie, moze jeszcze nie znikło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-14, 08:24   #4108
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja już zaczynam myśleć, znów rozterki i szukanie pomysłów co
kupić i komu kupić a komu nie kupić . Wiadomo każdy z nas ma w otoczeniu osoby które wszystko mają i niczego nie potrzebują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-14, 09:16   #4109
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 025
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja już zaczynam myśleć, znów rozterki i szukanie pomysłów co
kupić i komu kupić a komu nie kupić . Wiadomo każdy z nas ma w otoczeniu osoby które wszystko mają i niczego nie potrzebują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety teraz to juz prawie wszyscy mają tyle rzeczy , a dzieci to juz najbardziej, że cieżko cos wymyślić fajnego A jeszcze niewiele osób ma jakies pasje,hobby i wtedy to juz w ogóle masakra

Ja lubię lato i jestem zła,ze pogoda do doopy się zrobiła

Co do ŚBN, to jeszcze mnie nie bierze świr ale czasami sie zastanawiam,co komu kupić ( mam juz sliczne swiateczne onesie dla mamy ) i jakie kolory w tym roku na choince

I mam jak Empee, same ŚBN mnie juz nie jarają, ale jesien,dynie, świece a potem swiateczne ozdoby tak
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-14, 13:49   #4110
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Niestety teraz to juz prawie wszyscy mają tyle rzeczy , a dzieci to juz najbardziej, że cieżko cos wymyślić fajnego A jeszcze niewiele osób ma jakies pasje,hobby i wtedy to juz w ogóle masakra

Ja lubię lato i jestem zła,ze pogoda do doopy się zrobiła

Co do ŚBN, to jeszcze mnie nie bierze świr ale czasami sie zastanawiam,co komu kupić ( mam juz sliczne swiateczne onesie dla mamy ) i jakie kolory w tym roku na choince

I mam jak Empee, same ŚBN mnie juz nie jarają, ale jesien,dynie, świece a potem swiateczne ozdoby tak
No właśnie, choinka. Też już się zastanawiam nad kolorami. W zeszłym roku miałam tradycyjną - czerwono-zlotą, ale w tym chciałabym coś innego. Też raczej złoty, ale z jakimś innym kolorem.
Myślałam o fiolecie, ale trochę to takie adwentowe. Biorę pod uwagę róż (taki ciemniejszy, fuksjowy) albo czerń (pięknie to wygląda), ale sama już nie wiem. Macie coś na oku już, jakieś kolory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.