Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-06, 21:08   #2341
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

We wtorek jadę w góry do domku teściów a tam maja wielki jacuzzi podgrzeje ciut wodę żeby nie zamarznąć, wyłącze bąbelki i będę się unosić na powierzchni jak morświn


Kolejne pytanie ; kupujecie kokon dla dziecka ? Ten taki wiecie, wiązany na dole który można włożyć do łóżeczka ewentualnie dać na narożnik/ kanapę i na tym położyć dzidzie? Miałam nie kupować ale nie wiem teraz sama ..... 69 zł kosztuje a biorę z tej firmy jeszcze poduszkę do karmienia wiec za jednym zamachem bym wzięła wszędzie to wiszę na instagramie u mamuś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:12   #2342
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

To ja biorę malutko leków tylko witaminy ciążowe 2 razy dziennie i urosept wspomagająco na nerkę. Z witamin biorę doppelhertz mama premium, bo czytałam analizę składów różnych suplementów i ten jako jeden z nielicznych miał dobre proporcje wszystkich składników. A dzisiaj na szkole rodzenia położna mówiła, że pregna plus tuczy dzieci nie ma na to oficjalnych badań, ale podobno kobiety, które to biorą rodzą statystycznie sporo większe dzieci. Powiedziała, że jak któraś ma za małe przyrosty na usg to poleca zmienić suplementy na pregnę

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Ja mam okropne bóle pleców w nocy. Dzisiaj o 4 nad ranem aż musiałam wstać i łazić po mieszkaniu. Masakra.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:20   #2343
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
To ja biorę malutko leków tylko witaminy ciążowe 2 razy dziennie i urosept wspomagająco na nerkę. Z witamin biorę doppelhertz mama premium, bo czytałam analizę składów różnych suplementów i ten jako jeden z nielicznych miał dobre proporcje wszystkich składników. A dzisiaj na szkole rodzenia położna mówiła, że pregna plus tuczy dzieci nie ma na to oficjalnych badań, ale podobno kobiety, które to biorą rodzą statystycznie sporo większe dzieci. Powiedziała, że jak któraś ma za małe przyrosty na usg to poleca zmienić suplementy na pregnę

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Ja mam okropne bóle pleców w nocy. Dzisiaj o 4 nad ranem aż musiałam wstać i łazić po mieszkaniu. Masakra.
Hehe nie strasz z tym tyciem po pragnie bp ja biorę pragne od początku ciąży ale mam nadzieje ze mega grubaska nie urodze bo chciała bym miec jakis łatwy porod

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:31   #2344
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
A u mnie emocje nie z tej ziemi! Bliska znajoma właśnie urodziła pięknego chłopca! A wczoraj dobra koleżanka dziewczynkę!

rycze I rycze i ciesze sie z nimi. Oba porody mega szybkie. Jeden 1.5 godz A drugi chyna ok 4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowne wieści! Ja czekam na szwagierke sierpniówkę i koleżankę wrześniową

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Lez kochana! A dali Ci jakies sterydy na plucka w razie czego?
My walczymy z mrowkami. Nie wiem kiedy i jak weszly nam do domu. A jutro glukoza. Jak ja sie boje okrutnie! Trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy Łączę się w bólu w walce z owadami.... U mnie muchy

A co do Doppel Herza, to ja właśnie kupiłam i mam wrażenie że tej "wielkiej piątki" to są jakieś końskie dawki
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:34   #2345
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja bylam dzis wreszcie u laryngologa ucho przetkane od razu lepiej
Jak jechalismy to bylo takie oberwanie chmury w pewnym momencie ,ze nie bylo nic widac moj na slepo jechal a ja to oczy zamykalam masakra jakas byla

Gratuluje udanych wizyt i dobrych wiesci o swoich bobaskach

Czytalam,ze tu pisalyscie o tym ogolnym bolu,ze tez juz wam tak ciezko w tych dolnych rejonach dobrze,ze o tym pisalyscie bo tez mi tak ciezko najbardziej w nocy jak se zmieniam strony lezenia dziwne to uczucie i mialam o to pytac ale akurat same pisalyscie wiec spoko teraz juz wiem ,ze to normlane
Ja nie moge okreslic po ktorej stronie ja czuje bardziej u mnie to wszedzie lata i roznie ja czuje lewa ,prawa,dol nad pepkiem tak wysoko wiec se bryka grunt,ze daje znaki o sobie sie nie musze martwic i tak lubie patrzec na to ruszanie brzucha nie kopniaki ale jak sie tam rusza zmienia pozycje albo cos fajne to jak sie zapomne to tak patrze i patrze na ten brzuch
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:40   #2346
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja bylam dzis wreszcie u laryngologa ucho przetkane od razu lepiej
Jak jechalismy to bylo takie oberwanie chmury w pewnym momencie ,ze nie bylo nic widac moj na slepo jechal a ja to oczy zamykalam masakra jakas byla

Gratuluje udanych wizyt i dobrych wiesci o swoich bobaskach

Czytalam,ze tu pisalyscie o tym ogolnym bolu,ze tez juz wam tak ciezko w tych dolnych rejonach dobrze,ze o tym pisalyscie bo tez mi tak ciezko najbardziej w nocy jak se zmieniam strony lezenia dziwne to uczucie i mialam o to pytac ale akurat same pisalyscie wiec spoko teraz juz wiem ,ze to normlane
Ja nie moge okreslic po ktorej stronie ja czuje bardziej u mnie to wszedzie lata i roznie ja czuje lewa ,prawa,dol nad pepkiem tak wysoko wiec se bryka grunt,ze daje znaki o sobie sie nie musze martwic i tak lubie patrzec na to ruszanie brzucha nie kopniaki ale jak sie tam rusza zmienia pozycje albo cos fajne to jak sie zapomne to tak patrze i patrze na ten brzuch
Ja tez czasem leze i patrze i patrze jak sie rusza i uwierzyć nie moge jakie to cudowne generalnie tez czuje na calym obszarze brzucha i z różnych stron ale wlasnie tak od tygodnia juz przekroczyl linie pępka. Czyli chyba tak urósł skoro jego kopniaki juz tak wysoko sięgają. Super to uczucie i widok niesamowity. Ruchy dziecka to chyba najprzyjemniejsza rzecz w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:43   #2347
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hehe nie strasz z tym tyciem po pragnie bp ja biorę pragne od początku ciąży ale mam nadzieje ze mega grubaska nie urodze bo chciała bym miec jakis łatwy porod

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe, nawet nie wiem ile w tym prawdy. Sprawdzimy w październiku
Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość

A co do Doppel Herza, to ja właśnie kupiłam i mam wrażenie że tej "wielkiej piątki" to są jakieś końskie dawki
http://pantabletka.pl/jakie-witaminy...pinia-analiza/
Ja się kierowałam tym artykułem i nie wiem czy to akurat dzięki temu, ale wszystkie badania mam dobre i żadnych niedoborów
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 21:43   #2348
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
We wtorek jadę w góry do domku teściów a tam maja wielki jacuzzi podgrzeje ciut wodę żeby nie zamarznąć, wyłącze bąbelki i będę się unosić na powierzchni jak morświn


Kolejne pytanie ; kupujecie kokon dla dziecka ? Ten taki wiecie, wiązany na dole który można włożyć do łóżeczka ewentualnie dać na narożnik/ kanapę i na tym położyć dzidzie? Miałam nie kupować ale nie wiem teraz sama ..... 69 zł kosztuje a biorę z tej firmy jeszcze poduszkę do karmienia wiec za jednym zamachem bym wzięła wszędzie to wiszę na instagramie u mamuś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wiem co z kokonem. Ja na fb znalazlam taki diy z recznika i drugi z poduszki do karmienia. Podobno juz 6tyg dziecko sie sporo rusza po lozeczku(odpycha nozkami) to balabym sie kokonu.. mam duzo watpliwosci. Karmic mam zamiar na poduszce do karmienia jakis czas. A potem moja kumpela poleca taka co jest bez kuleczek. Boppy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 21:53   #2349
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ja tez czasem leze i patrze i patrze jak sie rusza i uwierzyć nie moge jakie to cudowne generalnie tez czuje na calym obszarze brzucha i z różnych stron ale wlasnie tak od tygodnia juz przekroczyl linie pępka. Czyli chyba tak urósł skoro jego kopniaki juz tak wysoko sięgają. Super to uczucie i widok niesamowity. Ruchy dziecka to chyba najprzyjemniejsza rzecz w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak uwazam
Czasem jak mi ciezko ogolem,zle sie czuje czy cos a tu mnie kopnie i zaczynam patrzec to od razu mi sie humor poprawia smieje sie sama do siebie i se gadam do niej
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:12   #2350
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny, zapomniałam pisać - wczoraj byłam tez na glukozie. Poszło gładko. Zastanawia mnie tylko jak to jest z tą cytryną. Znajoma lekarka, u której w przychodni robiłam badanie, od razu powiedziała, żeby zabrać cytrynę, bo będę rzygac jak kot dwa lata temu piłam bez cytryny i tez dało radę. Teraz było pysznie - wyszła taka kwaśna lemoniada zdziwiło mnie tylko, że nie musiałam czekać na kolejne pobranie po 2h, tylko mogłam wyjść i wrócić po tym czasie. Wyniki wyszły mi na na czczo 70, a po dwóch godzinach 74.
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:14   #2351
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ruchy dziecka to chyba najprzyjemniejsza rzecz w ciąży
Zdecydowanie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 22:18   #2352
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ja tez czasem leze i patrze i patrze jak sie rusza i uwierzyć nie moge jakie to cudowne generalnie tez czuje na calym obszarze brzucha i z różnych stron ale wlasnie tak od tygodnia juz przekroczyl linie pępka. Czyli chyba tak urósł skoro jego kopniaki juz tak wysoko sięgają. Super to uczucie i widok niesamowity. Ruchy dziecka to chyba najprzyjemniejsza rzecz w ciąży
Ja bym do tego dodała jeszcze stan mojej cery. Nigdy nie miałam tak pięknej, jak w obu ciążach. Szkoda, że tak nie zostaje na zawsze.
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:20   #2353
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Ja bym do tego dodała jeszcze stan mojej cery. Nigdy nie miałam tak pięknej, jak w obu ciążach. Szkoda, że tak nie zostaje na zawsze.
U mnie niestety cera sie nie poprawila w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:23   #2354
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie się pogorszyła w ciąży ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:28   #2355
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie z cerą było lepiej tak na przełomie 1 i 2 trymestru, teraz już jest jak zwykle, czyli nie za dobrze. Paznokcie rosną mi szybciej, no i wszelkie owłosienie, poza tym na głowie niestety.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:34   #2356
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

No wlasnie. Ja mam chyba wiecej włosów na brzuchu i na bokach twarzy. Myslalam ze moze mi sie wydaje ale to chyba naprawde przez ciąże. A cere mam bardziej sucha w ciąży ale przebarwienia i pryszcze jakieś mam nadal. Przed ciąza mialam i teraz tez mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:38   #2357
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
No wlasnie. Ja mam chyba wiecej włosów na brzuchu i na bokach twarzy. Myslalam ze moze mi sie wydaje ale to chyba naprawde przez ciąże. A cere mam bardziej sucha w ciąży ale przebarwienia i pryszcze jakieś mam nadal. Przed ciąza mialam i teraz tez mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skąd ja to znam... Czyli wychodzi na to, że nam się nie wydaje.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 22:43   #2358
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam... Czyli wychodzi na to, że nam się nie wydaje.
Chyba nie... mam tylko nadzieje ze to przechodzi po bo jakoś ten dodatkowy meszek mnie nie cieszy jak nie to bede musiala zacząć na twarzy jakas depilacje.... brzuch schowam ale twarzy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 23:16   #2359
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja mam jakis ropien na buzi od nosa do ust. Nawet jako nastolatka nie mialam. Wlosy pod pacha to moge golic 2 razy dziennie a wlosy sa straszne.. zdecydowanie jedynie ruchy dziecka mnie trzymaja przy zyciu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 03:14   #2360
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Ja bym do tego dodała jeszcze stan mojej cery. Nigdy nie miałam tak pięknej, jak w obu ciążach. Szkoda, że tak nie zostaje na zawsze.
O tak. Ja bym mogła mieć taką cerę jak w obu ciazach
Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
U mnie z cerą było lepiej tak na przełomie 1 i 2 trymestru, teraz już jest jak zwykle, czyli nie za dobrze. Paznokcie rosną mi szybciej, no i wszelkie owłosienie, poza tym na głowie niestety.
Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Chyba nie... mam tylko nadzieje ze to przechodzi po bo jakoś ten dodatkowy meszek mnie nie cieszy jak nie to bede musiala zacząć na twarzy jakas depilacje.... brzuch schowam ale twarzy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jest w ciąży. Paznokcie i włosy rosną szybciej. U mnie dodatkowo przestały wypadac włosy więc mam fajny czas (do 3 miesięcy po porodzie) gdy tych włosów jest więcej i sa mocne. Później będę peruke kolekcjonowac. Dodatkowy meszek zniknie po ciąży.

Pojawiła się już u was ta ciemna linia na brzuchu?

Jest po 4. Ja nie śpię od 2 godzin. Przebudzilam się aby pójść do łazienki i już kicha, zasnąć nie mogę. Przez to się denerwuje, dzieć to czuje i mi urządza sztuki walki w brzuchu.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 05:25   #2361
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
O tak. Ja bym mogła mieć taką cerę jak w obu ciazach Tak jest w ciąży. Paznokcie i włosy rosną szybciej. U mnie dodatkowo przestały wypadac włosy więc mam fajny czas (do 3 miesięcy po porodzie) gdy tych włosów jest więcej i sa mocne. Później będę peruke kolekcjonowac. Dodatkowy meszek zniknie po ciąży.

Pojawiła się już u was ta ciemna linia na brzuchu?

Jest po 4. Ja nie śpię od 2 godzin. Przebudzilam się aby pójść do łazienki i już kicha, zasnąć nie mogę. Przez to się denerwuje, dzieć to czuje i mi urządza sztuki walki w brzuchu.
Witam cie towarzyszko sikania w nocy i braku snu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 06:21   #2362
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
O tak. Ja bym mogła mieć taką cerę jak w obu ciazach Tak jest w ciąży. Paznokcie i włosy rosną szybciej. U mnie dodatkowo przestały wypadac włosy więc mam fajny czas (do 3 miesięcy po porodzie) gdy tych włosów jest więcej i sa mocne. Później będę peruke kolekcjonowac. Dodatkowy meszek zniknie po ciąży.

Pojawiła się już u was ta ciemna linia na brzuchu?

Jest po 4. Ja nie śpię od 2 godzin. Przebudzilam się aby pójść do łazienki i już kicha, zasnąć nie mogę. Przez to się denerwuje, dzieć to czuje i mi urządza sztuki walki w brzuchu.
Właśnie ostatnio próbowałam dopatrzeć się tej ciemnej kreski ale jeszcze jej nie widzę

Mnie z kolei w nocy takie okropne skurcze łydek zaczęły łapać pierwszy raz w ciąży. Normalnie myślałam że mi je wykręci muszę zwiększyć dawkę magnezu.
Ale z kręgosłupem odrobinę lepiej, także przeforsowałam się i mnie pokarało

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 06:30   #2363
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio próbowałam dopatrzeć się tej ciemnej kreski ale jeszcze jej nie widzę

Mnie z kolei w nocy takie okropne skurcze łydek zaczęły łapać pierwszy raz w ciąży. Normalnie myślałam że mi je wykręci muszę zwiększyć dawkę magnezu.
Ale z kręgosłupem odrobinę lepiej, także przeforsowałam się i mnie pokarało

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Też to miałam i lykam już 6 tabletek asmag forte:p ale skorcze minęły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 06:51   #2364
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja na skurcze tez biorę magnez 3x1 i dodatkowo cycloveno 1x1 ( lub droższe cyclo3forte 2x1) to na żyły i niby jakoś wspomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 06:54   #2365
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Też to miałam i lykam już 6 tabletek asmag forte:p ale skorcze minęły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już spora dawka mi lekarz zalecił jakoś w drugim trym jedną tabletkę tego magne b6 forte i do tej pory nic się nie działo
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja na skurcze tez biorę magnez 3x1 i dodatkowo cycloveno 1x1 ( lub droższe cyclo3forte 2x1) to na żyły i niby jakoś wspomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od dzisiaj muszę brać dwie tabletki tego magne b6 forte zobaczymy w ciągu kilku dni czy coś pomoże

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 06:57   #2366
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja skurcze miałam kilka nocy pod rząd. Pomogło picie wody z dużą ilością magnezu oraz kąpiel w tej soli że zdjęcia. Magnez doskonale przyjmuje się systemem transdermalnym czyli przez skórę. Omija to przewód pokarmowy i trafia bezpośrednio do zbolałych mięśni .IMG_20180707_075524.jpeg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 07:10   #2367
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Pojawiła się już u was ta ciemna linia na brzuchu?
Ja nie mam. W pierwszej ciąży w ogole się nie pojawiła.

Edytowane przez Pepsi_90
Czas edycji: 2018-07-07 o 07:11
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 07:23   #2368
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Pojawiła się już u was ta ciemna linia na brzuchu?
Jeszcze nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mnie z kolei w nocy takie okropne skurcze łydek zaczęły łapać pierwszy raz w ciąży. Normalnie myślałam że mi je wykręci muszę zwiększyć dawkę magnezu.
Mnie też zaczęły łapać skurcze łydek a właściwie tylko jednej łydki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 07:41   #2369
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
O tak. Ja bym mogła mieć taką cerę jak w obu ciazach Tak jest w ciąży. Paznokcie i włosy rosną szybciej. U mnie dodatkowo przestały wypadac włosy więc mam fajny czas (do 3 miesięcy po porodzie) gdy tych włosów jest więcej i sa mocne. Później będę peruke kolekcjonowac. Dodatkowy meszek zniknie po ciąży.

Pojawiła się już u was ta ciemna linia na brzuchu?

Jest po 4. Ja nie śpię od 2 godzin. Przebudzilam się aby pójść do łazienki i już kicha, zasnąć nie mogę. Przez to się denerwuje, dzieć to czuje i mi urządza sztuki walki w brzuchu.
Ja mam ta linie, od czego ona sie robi? i duzo wlosow na brzuchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 07:46   #2370
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Witam cie towarzyszko sikania w nocy i braku snu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało mi się zasnąć około 5 ale i tak córka przed 8 mnie obudziła.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio próbowałam dopatrzeć się tej ciemnej kreski ale jeszcze jej nie widzę

Mnie z kolei w nocy takie okropne skurcze łydek zaczęły łapać pierwszy raz w ciąży. Normalnie myślałam że mi je wykręci muszę zwiększyć dawkę magnezu.
Ale z kręgosłupem odrobinę lepiej, także przeforsowałam się i mnie pokarało

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Niby już powinna się pojawiać.

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Ja nie mam. W pierwszej ciąży w ogole się nie pojawiła.
U mnie bardziej po ciąży ją było widać niż w trakcie. Teraz też jej jeszcze nie mam ale nie żebym chciała aby była.

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Jeszcze nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------



Mnie też zaczęły łapać skurcze łydek a właściwie tylko jednej łydki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli sama bez krechy nie jestem.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.