Pm 2020. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-03, 04:53   #901
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Ja nie cierpie remontów. Lubie planować, projektować, wymyślać i szwędać sie po sklepach budowlanych i meblowych, ale jak przychodzi do roboty to po 2 dniach wymiękam i chciałabym mieć ten remont za sobą
Dokładnie! Projekt jak najchętniej, ale niech go wykona fachowiec. Ja mogę co najwyżej meble skręcić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:06   #902
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: Pm2020

Nas czeka teraz odświeżenie naszego pokoju, będziemy go przerabiać na typową sypialnie, samo łażenie i szukanie łóżka to była frajda, za to myśl o odmalowaniu ścian i całym tym burdelu skutecznie uświadomiła mi, że aż tak nam się z tym odświeżaniem nie spieszy

A fachowców sie boje naoglądałam sie "usterki" i jakoś im nie ufam
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰

Edytowane przez Amadora
Czas edycji: 2018-07-03 o 13:08
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 17:30   #903
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

No najlepiej mieć kogoś z polecenia i zobaczyć jak robił u kogoś taki fachura. Ale jak macie samo odmalowanie ścian, bez przycierania i równania, to według mnie możecie zrobić to sami


My to po wszelakich usterkach też mieliśmy cykora, ale na szczęście warto było zaryzykować.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 17:51   #904
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: Pm2020

Malować będziemy sami bo to nie problem ja i tak mam to szczęście że tż i jego tata mają "fach w ręku", oboje wyremontowali strych i zrobili z niego pokój, do tego taras na piętrze i tż sam wyspawał stelaż pod schody więc fachowców wzywamy tylko wtedy, kiedy oboje nie są w stanie czegoś zrobić czy naprawić jak już kogoś wzywamy to właśnie tylko z polecenia żeby sie nie naciąć i nie pakować w niepotrzebne koszty
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 19:58   #905
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Ja nie lubię syfu i jego sprzątania po remoncie. Ale lubię skrecac meble.

Dziewczyny jutro obrona! Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 21:15   #906
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię syfu i jego sprzątania po remoncie. Ale lubię skrecac meble.

Dziewczyny jutro obrona! Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 06:11   #907
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię syfu i jego sprzątania po remoncie. Ale lubię skrecac meble.

Dziewczyny jutro obrona! Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak poszło!

Byłam wczoraj na mieszkaniu które remontujemy i po godzinie miałam już dość. Psychicznie nie chce mi się już tam chodzić bo pracy dla mnie nie ma tam dużo ale chciałabym żeby się już skończyło :/ a jeszcze co najmniej rok zanim uda się tam wprowadzić



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 13:22   #908
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było.
Kilka dni temu poinformowaliśmy rodziców o zaręczynach. Mieszkamy od nich bardzo daleko i chcieliśmy zrobić to osobiście. Niestety wyszło na to, że nikt nie zaproponował nam nawet częściowego pokrycia kosztów wesela, na co liczyliśmy. Rozumiem, że jak para już mieszka razem, pracuje to wtedy sama płaci za wesele. Jednak my nic od rodziców nie dostaliśmy, w porównaniu do rodzeństwa, które otrzymało np. mieszkanie czy działkę po dziadku.

Jestem ciekawa jak to jest u Was.
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 13:44   #909
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cześć

Ja niczego nie będę oczekiwać od rodziców. Uważam, że dorosły człowiek, który chce zrobić wesele/kupić mieszkanie powinien brać sam za siebie odpowiedzialność. Jak mnie nie stać na wesele, to nie robię wesela. To nie jest obowiązek rodziców nawet jeśli mają możliwości finansowe. To ich ciężko zarobione pieniądze i mogą zrobić z nimi co chcą. Nie ma tutaj nic do rzeczy, czy się mieszka z partnerem czy jeszcze w rodzinnym domu. Juz to pisałam, ale po prostu uważam, że jak się jest na tyle dorosłym i wstępuje w związek małżeński, to należy samemu wziąć to na barki.

Anitka, gratuluję, widziałam na insta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 14:44   #910
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię syfu i jego sprzątania po remoncie. Ale lubię skrecac meble.

Dziewczyny jutro obrona! Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo! Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Cześć

Ja niczego nie będę oczekiwać od rodziców. Uważam, że dorosły człowiek, który chce zrobić wesele/kupić mieszkanie powinien brać sam za siebie odpowiedzialność. Jak mnie nie stać na wesele, to nie robię wesela. To nie jest obowiązek rodziców nawet jeśli mają możliwości finansowe. To ich ciężko zarobione pieniądze i mogą zrobić z nimi co chcą. Nie ma tutaj nic do rzeczy, czy się mieszka z partnerem czy jeszcze w rodzinnym domu. Juz to pisałam, ale po prostu uważam, że jak się jest na tyle dorosłym i wstępuje w związek małżeński, to należy samemu wziąć to na barki.

Anitka, gratuluję, widziałam na insta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne zdanie, my byliśmy przygotowani na to że sami zrobimy wesele ale rodzice zaproponowali sami od siebie pomoc. W tej chwili jest decyzja że koszty będziemy dzielić mniej więcej na 3 - rodzice, teściowie i my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 15:37   #911
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: Pm2020

U nas rodzice chcieli pokryć koszty, albo chociaż sie dołożyć ale nie ma takiej opcji za wszystko będziemy płacić sami, za starzy jesteśmy na to żeby rodzice płacili za nasze "wybryki"
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 00:45   #912
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

My również mamy zamiar płacić sami za wszystko. Rodzice z obu stron zaproponowali że się dorzucą, ale wolimy coś dostać w ramach prezentu ślubnego. agatax93 może rodzice planują dać Wam "coś więcej" właśnie na prezent? Warto to sobie wyjaśnić. Gdyby moi rodzice obdarowali któreś z mojego rodzeństwa w szczególny sposób pomijając resztę również czułabym się z tym źle.
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 10:10   #913
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Dziękuję dziewczyny. Dawno nie pisalam bo cieszę się wolnością. Obrone będę wspominać bardzo dobrze. Łatwe pytania, mila atmosfera. Siedziałam tam może 25 min, gdzie na każdego bylo przeznaczone po 40 min. No i najważniejsze że na dyplomie będzie celujący

A z pieniędzmi na wesele to u nas jest trochę tak jakby oczywiste że rodzice sie dokładają. Kazdej mojej siostrze i rodzenstwu tż pomogli więc i nam pomogą. My o to nie prosilismy, a oni nas nie pytali czy chcemy. Po prostu tak jest i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 11:26   #914
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny. Dawno nie pisalam bo cieszę się wolnością. Obrone będę wspominać bardzo dobrze. Łatwe pytania, mila atmosfera. Siedziałam tam może 25 min, gdzie na każdego bylo przeznaczone po 40 min. No i najważniejsze że na dyplomie będzie celujący

A z pieniędzmi na wesele to u nas jest trochę tak jakby oczywiste że rodzice sie dokładają. Kazdej mojej siostrze i rodzenstwu tż pomogli więc i nam pomogą. My o to nie prosilismy, a oni nas nie pytali czy chcemy. Po prostu tak jest i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!
U nas niestety pewnie większość będą sponsorować rodzice, a na pewno z mojej strony. Ja, pomimo wieku dopiero skończę studia za 2 lata, bo tak mi się w życiu ułożyło. Mój narzeczony dopiero w czerwcu skończył edukację, a też jest po 30. Po prostu, wybraliśmy takie zawody (ja - lekarz, on - radca prawny)w których długo się trzeba kształcić i ja ze swoim zdrowiem nie dałam rady studiować. Marzę o tym, żeby je skończyć i pójść do pracy w zawodzie.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 21:47   #915
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Dziewczyny... Tata Tża dziś zmarł... Niespodziewanie... Aż nie wiem co mam powiedzieć...najgorsze jest patrzeć na ten ogromny, nie opisany ból osoby którą się kocha ponad wszystko i nie móc nic na to pomóc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 23:30   #916
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Pm2020

Współczuję bardzo... Mój TŻ nie ma już rodziców . Tata zmarł jak miał 12 lat a mama 4 lata temu, byliśmy wtedy półtora roku w związku i było bardzo ciężko na to patrzeć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 13:27   #917
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Pm2020

Hej dziewczyny U mnie powoli ruszyło do przodu - mamy zrobiony wstępny research sal i znalazłam jedną, w której się zakochałam Będziemy tam dzwonić w tym miesiącu i pytać o terminy Jest naprawdę piękna, w starej fabryce z cegły, w centrum miasta... Uwielbiam takie postindustrialne klimaty!

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Myślę też nad wodzirejem z DJ, a właściwie to taka grupa wodzirejów, którzy jeżdżą po całej Polsce. Już na dwóch weselach się bawiłam przy ich zabawach i muzyce i było naprawdę świetnie.

W niedzielę były oświadczyny, dostałam przepiękny bukiet róż i pierścionek oczywiście
Gratuluję zaręczyn Nie zmieniaj póki co rozmiaru, ponoś go trochę i będziesz mogła lepiej ocenić, czy aż tak to przeszkadza

Ja też chcę DJa! A możesz zdradzić, o jakiej firmie myślisz? Mnie się podoba oferta ProDJs Group, ale niestety nie słyszałam ich nigdy na żywo.

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
W niedziele mamy w planach jechać obejrzeć USC, w którym chcemy brać ślub
Co prawda jedynie z zewnątrz, ale musimy się przekonać, czy budynek i okolice wyglądają na żywo tak samo pięknie jak na zdjęciach Jak wszystko będzie ok to w sierpniu chcielibyśmy jechać pytać o terminy i ewentualnie już coś sobie zaklepać. Takie niby nic, ale strasznie mnie cieszy
A na jaki termin chcesz zaklepać ślub? Bo w USC można niestety przyjść najwcześniej pół roku przed planowanym ślubem Sama zamierzam brać w USC, więc się już dowiadywałam i nie chcą iść na rękę, bo takie są odgórne regulacje. Daj znać, co Ci w Twoim urzędzie powiedzą!

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Pytanie za 100 punktów!

Jak logistycznie ogarnęłyście termin ślubu w kościele/USC a wynajem sali? U nas to wygląda tak: terminy wolne na rezerwację sali są już tylko na 2020, natomiast zapisy na ślub na 2020 będą otwarte dopiero na jesień 2019 roku. Nie chcę takiej sytuacji, że zarezerwuję salę np. na 10.08.2020 a w USC mi powiedzą, że przepraszają, ale tego dnia nie udzielają ślubów albo nie ma wolnego terminu albo jest ale na 9:00 rano itp. Jak to zorganizowałyście?
Też będę brać ślub w USC Przyjdź po prostu do USC pierwszego dnia, kiedy będą możliwe zapisy - na pewno wtedy Twój termin ślubu będzie jeszcze wolny i będziesz mogła zaklepać najlepszą godzinę. Ja tak zamierzam zrobić. A w razie czego to nie jest jedyny urząd w okolicy, najwyżej pójdę do drugiego

Cytat:
Napisane przez agatax93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było.
Kilka dni temu poinformowaliśmy rodziców o zaręczynach. Mieszkamy od nich bardzo daleko i chcieliśmy zrobić to osobiście. Niestety wyszło na to, że nikt nie zaproponował nam nawet częściowego pokrycia kosztów wesela, na co liczyliśmy. Rozumiem, że jak para już mieszka razem, pracuje to wtedy sama płaci za wesele. Jednak my nic od rodziców nie dostaliśmy, w porównaniu do rodzeństwa, które otrzymało np. mieszkanie czy działkę po dziadku.

Jestem ciekawa jak to jest u Was.
Hej! My płacimy w 100% sami za całe wesele. Rodzice mają prawo wydawać swoje pieniądze na swoje cele i marzenia.

Rodzice TŻ pomogli z weselem jego bratu i dużo ich to kosztowało pieniędzy i wysiłku. Nam pewnie dadzą w prezencie ślubnym większą kwotę, jeśli będą chcieli. Moi rodzice z kolei nie finansowali ślubów moim siostrom (podobnie jak teściowie moich sióstr), więc i ja nic od nich nie oczekuję.

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny. Dawno nie pisalam bo cieszę się wolnością. Obrone będę wspominać bardzo dobrze. Łatwe pytania, mila atmosfera. Siedziałam tam może 25 min, gdzie na każdego bylo przeznaczone po 40 min. No i najważniejsze że na dyplomie będzie celujący
Super, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez akacja25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Tata Tża dziś zmarł... Niespodziewanie... Aż nie wiem co mam powiedzieć...najgorsze jest patrzeć na ten ogromny, nie opisany ból osoby którą się kocha ponad wszystko i nie móc nic na to pomóc..
Przykro mi
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 14:34   #918
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez akacja25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Tata Tża dziś zmarł... Niespodziewanie... Aż nie wiem co mam powiedzieć...najgorsze jest patrzeć na ten ogromny, nie opisany ból osoby którą się kocha ponad wszystko i nie móc nic na to pomóc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;84694771]Hej dziewczyny U mnie powoli ruszyło do przodu - mamy zrobiony wstępny research sal i znalazłam jedną, w której się zakochałam Będziemy tam dzwonić w tym miesiącu i pytać o terminy Jest naprawdę piękna, w starej fabryce z cegły, w centrum miasta... Uwielbiam takie postindustrialne klimaty!



Gratuluję zaręczyn Nie zmieniaj póki co rozmiaru, ponoś go trochę i będziesz mogła lepiej ocenić, czy aż tak to przeszkadza

Ja też chcę DJa! A możesz zdradzić, o jakiej firmie myślisz? Mnie się podoba oferta ProDJs Group, ale niestety nie słyszałam ich nigdy na żywo.



A na jaki termin chcesz zaklepać ślub? Bo w USC można niestety przyjść najwcześniej pół roku przed planowanym ślubem Sama zamierzam brać w USC, więc się już dowiadywałam i nie chcą iść na rękę, bo takie są odgórne regulacje. Daj znać, co Ci w Twoim urzędzie powiedzą!



Też będę brać ślub w USC Przyjdź po prostu do USC pierwszego dnia, kiedy będą możliwe zapisy - na pewno wtedy Twój termin ślubu będzie jeszcze wolny i będziesz mogła zaklepać najlepszą godzinę. Ja tak zamierzam zrobić. A w razie czego to nie jest jedyny urząd w okolicy, najwyżej pójdę do drugiego



Hej! My płacimy w 100% sami za całe wesele. Rodzice mają prawo wydawać swoje pieniądze na swoje cele i marzenia.

Rodzice TŻ pomogli z weselem jego bratu i dużo ich to kosztowało pieniędzy i wysiłku. Nam pewnie dadzą w prezencie ślubnym większą kwotę, jeśli będą chcieli. Moi rodzice z kolei nie finansowali ślubów moim siostrom (podobnie jak teściowie moich sióstr), więc i ja nic od nich nie oczekuję.



Super, gratulacje!



Przykro mi [/QUOTE]

Dziękuję Noszę go od jakiegoś czasu i okazuje się, że jest dobry. Nie będę go powiększać.

Myślę o Mocnej Grupie Wodzirejów Byłam na 2 weselach z ich udziałem i było świetnie. Reszta gości również była bardzo zadowolona.
Repertuar się wybiera z nimi, wszystkie zabawy również. Nie ma nic niespodziewanego i głupiego. Wszystko z klasą i z humorem.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 20:40   #919
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Przykro mi
Myślę o Mocnej Grupie Wodzirejów Byłam na 2 weselach z ich udziałem i było świetnie. Reszta gości również była bardzo zadowolona.
Repertuar się wybiera z nimi, wszystkie zabawy również. Nie ma nic niespodziewanego i głupiego. Wszystko z klasą i z humorem.
Dziękuję, na pewno ich sprawdzę
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 21:06   #920
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Pm2020

My mamy DJ i wodzireja z Poznania- DJ Polska. Są świetni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 10:23   #921
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było i z wielkim smutkiem na jakiś czas muszę się pożegnać z mianem pm 2020
Przez moja totalna głupotę rozstalismy się z tzem... tzn ja mam nadzieję że po prostu potrzebuje czasu i do siebie wrócimy ale wiem jaki jest nieugiety więc stoi wszystko pod wielkim znakiem zapytania...
Odwolalam już sale i czekam na decyzję czy uda się odzyskać zaliczkę, są jeszcze 2 lata, na pewno znajdą kogoś na nasze miejsce więc jest szansa...
Jeśli pozwolicie to będę Was podczytywac z nadzieją na powrót
Wszystkiego dobrego dla Was i doceniajcie to co macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 11:06   #922
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Ale smutne wieści

Akacja, trzymajcie się tam, to wielki cios dla twojego TŻa. Jestem pewna, że twoje wsparcia wiele dla niego znaczy.

Covalskaa, aż nie wiem co napisać... Mam nadzieję, że uda się wam poukładać sprawy i po burzy wyjdzie słońce. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 11:41   #923
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Akacja, wyrazy współczucia Trzymajcie się i bądź blisko swojego Ukochanego
Anitka gratuluję obrony
Covalskaa strasznie przykre to, co napisałaś Mam nadzieję, że wszystko poukłada się tak, jak tego chcesz

Ja od tygodnia mam urlop Wracam w przyszły czwartek do pracy do końca lipca a w sierpniu znów wolne
Wczoraj zarezerwowaliśmy nocleg i 6 sierpnia jedziemy na tydzień w Bieszczady
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 14:37   #924
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: Pm2020

Vanilde ja sie skłaniam ku 2021r, ale tż chce wcześniej więc myślę że okres maj - wrzesień 2020 będziemy chcieli termin. Jeśli chodzi o USC to właśnie chcemy jechać, zobaczyć jak wygląda i pytać kiedy załatwiać wszelkie formalności (bo ostatnio pogoda była lipna i w koncu nie pojechalismy). Czytałam że niektóre USC pozwalają na zaklepanie terminu dużo wcześniej (jak np. mają oblężenie), ale papiery i tak można załatwiać dopiero na 6 miesięcy przed bo tylko pół roku niektóre dokumenty są ważne. Zobaczymy co nam tam powiedzą

covalska smutna wiadomość trzymam kciuki żeby jednak wszystko pomyślnie sie ułożyło

Akacja trzymajcie sie dzielnie, dużo siły wam życzę
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 16:05   #925
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Dzięki dziewczyny przeżywamy na prawdę bardzo ciezkie chwile... Ale myślę że moja obecność dodaje chociaż troszkę otuchy Tżtowi... W czwartek pogrzeb...

Covalskaa aż nie mogę uwierzyć jak to przeczytałam, strasznie mi przykro jeśli wiesz że to miłość twojego życia to walcz o niego, nie poddawaj się , nawet jeśli zrobiłaś coś głupiego może uda się to jakoś poukładać jeszcze, trzymam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 16:23   #926
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Dziękuję wam za wszystkie gratulacje
akacja, covalska trzymajcie się. Naprawdę bardzo mi przykro. Obie macie na pewno ciężko ale jesteśmy z wami. Zawsze mozecie do nas pisać. Po to tu jesteśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 21:24   #927
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było i z wielkim smutkiem na jakiś czas muszę się pożegnać z mianem pm 2020
Przez moja totalna głupotę rozstalismy się z tzem... tzn ja mam nadzieję że po prostu potrzebuje czasu i do siebie wrócimy ale wiem jaki jest nieugiety więc stoi wszystko pod wielkim znakiem zapytania...
Odwolalam już sale i czekam na decyzję czy uda się odzyskać zaliczkę, są jeszcze 2 lata, na pewno znajdą kogoś na nasze miejsce więc jest szansa...
Jeśli pozwolicie to będę Was podczytywac z nadzieją na powrót
Wszystkiego dobrego dla Was i doceniajcie to co macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi
Jeżeli go kochasz i naprawdę czujesz, że to ten człowiek na całe życie, to walcz.
A na salę znajdą kogoś na pewno.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 08:32   #928
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Jejku, dziewczyny
Akacja bardzo mi przykro. To musiał być ogromny szok dla Twojego TŻa. Trzymaj się, wspieraj go. Najbliższe tygodnie będą dla niego bardzo ciężkie.
covalskaa jeżeli to zwykły, nic nieznaczący błąd to może TŻ zmieni zdanie. Trzymam za to kciuki. Nie opuszczaj nas! Liczę że będziesz się odzywać co się u Ciebie dzieje
gothka152, w takim razie kciuki sama wiesz za co
Ja zaczynam urlop z początkiem sierpnia. Jedziemy do Wiednia. Już nie mogę się doczekać Trochę żałuję że w tym roku nie odwiedzę jakiegoś południowego kraju, i nie będę miała możliwości napawania się pięknym, lazurowym kolorem wody.
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 11:47   #929
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Pm2020

Vanilde
dziękuję za pomoc . To można ślub cywilny brać w dowolnym USC? Nawet nie wiedziałam. Chociaż zależałoby nam na naszym mieście, bo można wybrać ratusz a tam jest pięknie . Największy problem z tą salą, bo terminy się wszędzie kończą, będę musiała w końcu do nich napisać. TŻ chce się też przejechać najpierw i samemu sprawdzić, jak tam jest, chociaż nasza znajoma miała tam ślub i polecała. Ech, a wydawało mi się, że to takie proste wszystko.

haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 11:55   #930
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: Pm2020

haru od jakiegoś czasu można brać ślub w wybranym przez siebie USC na szczęście dla nas, bo USC u tż jest paskudne, w moim rodzinnym mieście też nie bardzo, więc wybraliśmy USC w pałacyku 35km od nas
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.