Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-26, 22:55   #571
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8509728 1]trochę się wkurzyłam.. mam konto na badoo, raczej się nie angazuje w rozmowy tam, rozmawiam dosłownie z jednym chłopakiem. fajnie nam się gada, wspolne zainteresowania, przystojny. napisałam dziś, że 2 tygodnie piszemy, fajnie, ale ja chce się spotkać na co on... że chętnie, że już by dawno zaproponował,ale on teraz mieszka w UK. Nie mówił na początku, bo "zawsze wtedy kontakt się urywa". No kurde... to szukaj dziewczyn z UK,a nie ze swojego rodzinnego miasta co za debil. co za pech. nie zaangazowalam sie w niego emocjonalnie, ale jest mi smuto [/QUOTE]
Dlatego wlasnie lepszy jest Tinder, ktory automatycznie weryfikuje lokalizacje, o ile nie doplaci sie za jakis upgrade - sprostujcie mnie jesli sie myle.

Ostatnio spotkalam sie z facetem z Tindera. Rozmawialam z nim wczesniej okolo tygodnia, przesylal mi rozne swoje zdjecia pt. co akurat danego dnia robil, a wiec nie tylko super profilowe zdjecia. Wygladal przyzwoicie. Az tu nagle przychodze na randke, a facet ledwie ode mnie wyzszy, z widocznym brzucholem wystajacym znad koszuli wcisnietej w spodnie. Wsrod znajomych mam opinie wybrednej, ale jesli ja znajduje czas na silownie 2-3 razy w tygodniu to naprawde nie widze powodu zeby moj rowiesnik mial hodowac brzuszysko w wieku 30 lat. Tak szybko nie uciekalam z randki chyba nigdy w zyciu...
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 08:17   #572
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dlatego wlasnie lepszy jest Tinder, ktory automatycznie weryfikuje lokalizacje, o ile nie doplaci sie za jakis upgrade - sprostujcie mnie jesli sie myle.

Ostatnio spotkalam sie z facetem z Tindera. Rozmawialam z nim wczesniej okolo tygodnia, przesylal mi rozne swoje zdjecia pt. co akurat danego dnia robil, a wiec nie tylko super profilowe zdjecia. Wygladal przyzwoicie. Az tu nagle przychodze na randke, a facet ledwie ode mnie wyzszy, z widocznym brzucholem wystajacym znad koszuli wcisnietej w spodnie. Wsrod znajomych mam opinie wybrednej, ale jesli ja znajduje czas na silownie 2-3 razy w tygodniu to naprawde nie widze powodu zeby moj rowiesnik mial hodowac brzuszysko w wieku 30 lat. Tak szybko nie uciekalam z randki chyba nigdy w zyciu...

Też by mnie to odrzuciło. W ogóle nie lubię jak np. facet mi mówi, że w ogóle nie ćwiczy albo zdarzy mu się raz na jakiś czas.

Dziś na portalu facet pisze mi tak: Odważę Ci się podać swój numer telefonu. Jeśli uznasz za słuszne użyj go.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 08:59   #573
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dlatego wlasnie lepszy jest Tinder, ktory automatycznie weryfikuje lokalizacje, o ile nie doplaci sie za jakis upgrade - sprostujcie mnie jesli sie myle.

Ostatnio spotkalam sie z facetem z Tindera. Rozmawialam z nim wczesniej okolo tygodnia, przesylal mi rozne swoje zdjecia pt. co akurat danego dnia robil, a wiec nie tylko super profilowe zdjecia. Wygladal przyzwoicie. Az tu nagle przychodze na randke, a facet ledwie ode mnie wyzszy, z widocznym brzucholem wystajacym znad koszuli wcisnietej w spodnie. Wsrod znajomych mam opinie wybrednej, ale jesli ja znajduje czas na silownie 2-3 razy w tygodniu to naprawde nie widze powodu zeby moj rowiesnik mial hodowac brzuszysko w wieku 30 lat. Tak szybko nie uciekalam z randki chyba nigdy w zyciu...

Współczuje, spotkało mnie to samo. Chłopak na zdjęciach szczupły, bez widocznego brzucha, normalna budowa ciała. Na spotkanie przyszedł facet z dużym brzuchem, na oko +15 kg. Jeszcze ubrał taką obcisłą koszulkę, dzięki czemu mogłam podziwiać jak jego brzuszek, ruszał się przy każdym kroku.

Jeszcze przed spotkaniem dopytywałam, czy zdjęcie aktualne, zapewniał że oczywiście, na żywo wygląda tak samo jak na zdjęciu


Ja powoli tracę nadzieje na spotkanie kogoś poprzez portal. Jak facet jest w moim typie, ogarniety to niestety związku nie szuka
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 18:33   #574
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

A czy kiedykolwiek zdarza Wam się przesuwać brzydkiego mężczyznę w prawo z uwagi na opis? Założyłem tinder 3 dni temu i do teraz 0 par.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 18:50   #575
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A czy kiedykolwiek zdarza Wam się przesuwać brzydkiego mężczyznę w prawo z uwagi na opis? Założyłem tinder 3 dni temu i do teraz 0 par.
Brzydkiego, czy niezadbanego i bez pomysły na siebie?
1. tak, oczywiście, jednego nawet kochałam
2. nie
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 18:57   #576
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Brzydkiego, czy niezadbanego i bez pomysły na siebie?
1. tak, oczywiście, jednego nawet kochałam
2. nie
Brzydkiego, zadbany jestem a pomysł na siebie to chyba nie do oceny na tinderze
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 19:02   #577
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Będę szczera. Jak mi się facet w ogóle nie podobał, to nie wchodziłam nawet, żeby przeczytać opis.

Jeśli miałam wątpliwości, czy mi się podoba, to wchodziłam, żeby przeczytać opis i czasem przeważał. Zresztą zawsze czytałam opis, jeśli miałam dać w prawo.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 19:42   #578
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Będę szczera. Jak mi się facet w ogóle nie podobał, to nie wchodziłam nawet, żeby przeczytać opis.

Jeśli miałam wątpliwości, czy mi się podoba, to wchodziłam, żeby przeczytać opis i czasem przeważał. Zresztą zawsze czytałam opis, jeśli miałam dać w prawo.
Z moich doświadczeń wynika, że wielu Panów w ogóle opisów nie daje .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 19:42   #579
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A czy kiedykolwiek zdarza Wam się przesuwać brzydkiego mężczyznę w prawo z uwagi na opis? Założyłem tinder 3 dni temu i do teraz 0 par.
A co może się spodobać w tym opisie, żeby przesunąć w prawo?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 19:43   #580
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A czy kiedykolwiek zdarza Wam się przesuwać brzydkiego mężczyznę w prawo z uwagi na opis? Założyłem tinder 3 dni temu i do teraz 0 par.
może to wredne, ale nigdy mi się to nie zdarzyło. Jeśli mi się nie spodobał, to nie i już.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 19:46   #581
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Z moich doświadczeń wynika, że wielu Panów w ogóle opisów nie daje .
Ja opis mam bo to moja jedyna szansa
Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Będę szczera. Jak mi się facet w ogóle nie podobał, to nie wchodziłam nawet, żeby przeczytać opis.

Jeśli miałam wątpliwości, czy mi się podoba, to wchodziłam, żeby przeczytać opis i czasem przeważał. Zresztą zawsze czytałam opis, jeśli miałam dać w prawo.
Cóż, robię podobnie wiec pretensji mieć nie mogę. Jedynie robie tak, ze prawdziwe piękności przesuwam w lewo, żeby nie marnować polubien na kobiety ktore i tak moga przebierac i wyszukuje bardziej takich szarych myszek. Ale i tak zero par Jaki mniej więcej odsetek przesuwalas w prawo?

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2018-07-27 o 19:47
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 19:57   #582
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ja opis mam bo to moja jedyna szansa Cóż, robię podobnie wiec pretensji mieć nie mogę. Jedynie robie tak, ze prawdziwe piękności przesuwam w lewo, żeby nie marnować polubien na kobiety ktore i tak moga przebierac i wyszukuje bardziej takich szarych myszek. Ale i tak zero par Jaki mniej więcej odsetek przesuwalas w prawo?
Ja akurat bardzo mało przesuwałam w prawo, bo jednak czytałam te opisy i patrzyłam na zdjęcia, czy są jakieś żenujące i jak ktoś mi się wydawał bubkiem, to odpadał.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 01:23   #583
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Mnie rozśmieszają foty facetów takie z dolu. Jakby robił je pod ławką. i błędy ortograficzne takie banalne w opisach.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Ja nauczona doświadczeniem że wygląd też jest jednak istotny to gdy facet mi się nie podoba to nie klikam na profil albo patrzę z ciekawości "czym nadrabia"
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 05:35   #584
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Kiedyś przez około 2 miesiące pisałam intensywnie z facetem poznanym przez przypadek na GG (on napisał do mnie podobno przez pomyłkę, pomyliwszy numer GG). Przez te 2 miesiące prawie się w nim zauroczyłam (ze zdjęcia bardzo mój typ, rozmowy też były ciekawe). Szłam na spotkanie jak na skrzydłach. Jakież było moje zdziwienie kiedy w umówionym miejscu spotkania zobaczyłam dość otyłego tatusiowatego pana z twarzą zupełnie inną niż na zdjęciu (myślę, że zdjęcie mogło być sprzed dobrych 5 lat). Chyba nie udało mi się ukryć rozczarowania i on to na pewno wyczuł

A potem...to była najbardziej drętwa moja randka w życiu.
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 09:25   #585
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Mnie odrzuca np. jak na zdjęciu facet ma ponurą minę a naprawdę wiele takich zdjęć widziałam. Do tego mało schludny ubiór, słaba jakość zdjęcia a w tle porozrzucane ubrania, zwinięta kołdra, a raz nawet pranie widziałam . Myślę sobie wtedy: Czy Wy naprawdę chcecie kogoś poznać?
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 10:41   #586
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ja opis mam bo to moja jedyna szansa Cóż, robię podobnie wiec pretensji mieć nie mogę. Jedynie robie tak, ze prawdziwe piękności przesuwam w lewo, żeby nie marnować polubien na kobiety ktore i tak moga przebierac i wyszukuje bardziej takich szarych myszek. Ale i tak zero par Jaki mniej więcej odsetek przesuwalas w prawo?
Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja akurat bardzo mało przesuwałam w prawo, bo jednak czytałam te opisy i patrzyłam na zdjęcia, czy są jakieś żenujące i jak ktoś mi się wydawał bubkiem, to odpadał.
Ja kiedy używałam tindera też bardzo mało przesuwałam na prawo, opis czytałam tylko kiedy ktos mi się jako tako spodobał. Ja to w ogóle mam tak, że dosyć ciężko mi powiedzieć czy mi się ktoś podoba patrząc tylko na zdjęcie, bo do oceny muszę widzieć jak się porusza, zachowuje, rozmawia itd. Dlatego też mocno wybrzydzałam

Dla Samotnego_t dodam, że też na lewo przesuwałam tych (jak to często lubi powtarzać) typowych Chadów - mega przystojnych z mnóstwem zdjęć z nietypowym (i często drogim) hobby - to nie mój typ, w dodatku myślę że może mieć już i tak wystarczająco dużo zainteresowania i nie potrzebne mu moje
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 11:33   #587
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Ja kiedy używałam tindera też bardzo mało przesuwałam na prawo, opis czytałam tylko kiedy ktos mi się jako tako spodobał. Ja to w ogóle mam tak, że dosyć ciężko mi powiedzieć czy mi się ktoś podoba patrząc tylko na zdjęcie, bo do oceny muszę widzieć jak się porusza, zachowuje, rozmawia itd. Dlatego też mocno wybrzydzałam

Dla Samotnego_t dodam, że też na lewo przesuwałam tych (jak to często lubi powtarzać) typowych Chadów - mega przystojnych z mnóstwem zdjęć z nietypowym (i często drogim) hobby - to nie mój typ, w dodatku myślę że może mieć już i tak wystarczająco dużo zainteresowania i nie potrzebne mu moje
Ja też Chadow odrzucałam akurat, wydawało mi się, że rozmowa byłaby tylko o tym, jaki on jest za☠☠☠isty i ogolnie nie przepadam za tym typem ludzi, tzn nie pasują do mnie - ci imprezowi, super otwarci, co wszędzie mają znajomych, wszędzie ich pełno, ciagle ich gdzieś nosi... Ja jestem leniem-intelektualistą, uwielbiam spędzać wieczory na balkonie na rozmowie przy winie

Więc Chadow odrzucalam z góry jako niekompatybilnych. Na szczęście podobają mi się tez mniej typowi faceci (ciekawie brzydcy mężczyźni )
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 12:03   #588
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja też Chadow odrzucałam akurat, wydawało mi się, że rozmowa byłaby tylko o tym, jaki on jest zaâ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â ˜â˜☠isty i ogolnie nie przepadam za tym typem ludzi, tzn nie pasują do mnie - ci imprezowi, super otwarci, co wszędzie mają znajomych, wszędzie ich pełno, ciagle ich gdzieś nosi... Ja jestem leniem-intelektualistą, uwielbiam spędzać wieczory na balkonie na rozmowie przy winie

Więc Chadow odrzucalam z góry jako niekompatybilnych. Na szczęście podobają mi się tez mniej typowi faceci (ciekawie brzydcy mężczyźni )
Benedict Cumberbath

Odrzucałam panów zakochanych w sobie, typowych disko boyów.
Selfiaczkowi od razu do piachu. I ci z podejrzaną opalenizną i fryzurą na pędzel z castoramy.
Ale też te klony, które wszystkie miały zdjęcia z runmageddonu i plan dnia taki, jak mój plan tygodnia.
I wszystkich, którzy wypytywali mnie o pracę i wykształcenie.
Jeden nawet robił wywiad co do zdolności kredytowej na pierwszej randce
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2018-07-28 o 12:13
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 12:24   #589
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Ja w prawo swinpnelam dosłownie garstkę facetów. Nie zawsze bardzo przystojni, ale wydający się ciekawymi osobami.
Nigdy nie leciałam na umięśnionych przystojniaków, bo mam wrażenie, że do nich nie pasuje jestem geekiem, najlepiej odnajduje się wśród ludzi z branży IT, bo pokrywa się to z moimi zainteresowaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-28, 12:44   #590
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Ja odrzucałam zawsze bezwzględnie kolesi:
- pokazujących fuck you (serio? taki jesteś zbuntowany?)
- szpanerów typu ręka z drogim zegarkiem na kierownicy jakiejś drogiej fury (raczej nie mielibyśmy o czym rozmawiać i zalatuje narcyzem)
- zdjęcia z bronią
- bez zdjęć (wygląd nie jest najważniejszy, ale szkoda mi czasu na totalne rozczarowania)
- zdjęcia z dzieciństwa (mam się domyślać jak wyglądasz 15 lat później?)
- zdjęcia z dużą ilością lasek (siostra czy dziewczyna? a może tylko do trójkącika?)
- byle jakie zdjęcie, rozmazane, bałagan w tle albo dziwna poza, żeby było widać tylko kawałek twarzy

Za to zdarzało mi się samej napisać do kogoś, kto miał intrygujący opis albo zdjęcie (papuga na ramieniu!). Mój tż średnio podobał mi się w pierwszym momencie, ale zaintrygował mnie dość niszowy reżyser w jego opisie i stwierdziłam, że przynajmniej będzie z kim do kina wyskoczyć skoro mamy podobny gust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 13:01   #591
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

O, a co myślicie o kobietach ze zwierzętami, w sensie zdjęć, pierwszego wrażenia?
Bo słyszałam od panów z tindera, z którymi rozmawiałam, że to taki standard "Silna i niezależna plus kilka kotów, albo psów"
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 13:06   #592
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
O, a co myślicie o kobietach ze zwierzętami, w sensie zdjęć, pierwszego wrażenia?
Bo słyszałam od panów z tindera, z którymi rozmawiałam, że to taki standard "Silna i niezależna plus kilka kotów, albo psów"
A co ma bycie silnym i niezależnym do posiadania zwierząt?

Ja mam dwa koty, ale nie miałam z nimi zdjęć na tinderze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 13:39   #593
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
A co ma bycie silnym i niezależnym do posiadania zwierząt?

Ja mam dwa koty, ale nie miałam z nimi zdjęć na tinderze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To było w sumie w przenośni, że dziwaczki, kobiety trudne.
I tak, chodzi o te mające zdjęcia zwierzaków na portalach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 14:11   #594
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Ja kiedy używałam tindera też bardzo mało przesuwałam na prawo, opis czytałam tylko kiedy ktos mi się jako tako spodobał. Ja to w ogóle mam tak, że dosyć ciężko mi powiedzieć czy mi się ktoś podoba patrząc tylko na zdjęcie, bo do oceny muszę widzieć jak się porusza, zachowuje, rozmawia itd. Dlatego też mocno wybrzydzałam

Dla Samotnego_t dodam, że też na lewo przesuwałam tych (jak to często lubi powtarzać) typowych Chadów - mega przystojnych z mnóstwem zdjęć z nietypowym (i często drogim) hobby - to nie mój typ, w dodatku myślę że może mieć już i tak wystarczająco dużo zainteresowania i nie potrzebne mu moje

Baardzo się z tobą zgadzam. Dla mnie wygląd jest jako tako ważny, ale najważniejsze jest dla mnie właśnie takie ogólne wrażenie.
Wiele razy podobał mi się facet, którego, jak pokazywałam komuś na zdjęciu, to słyszałam, że średni, ale na zywo bardzo zyskiwał.

Chodzi mi właśnie o taki błysk w oku, sposób, w jaki się uśmiecha, jak przeczesuje włosy, jak chodzi, jak mowi itd.

A ze zdjęcia na tinderze tego się nie wywnioskuje, dlatego strasznie ciężko jest mi kogoś wybrać, a jeszcze ciężej się umówić :/
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 14:44   #595
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
To było w sumie w przenośni, że dziwaczki, kobiety trudne.
I tak, chodzi o te mające zdjęcia zwierzaków na portalach.
Dla mnie to raczej kwestia czy facet lubi zwierzeta czy nie jeden czy dwa koty nie czynią z człowieka dziwaka. Dla mnie nawet stado kotów nie czyni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 15:10   #596
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dla mnie to raczej kwestia czy facet lubi zwierzeta czy nie jeden czy dwa koty nie czynią z człowieka dziwaka. Dla mnie nawet stado kotów nie czyni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba o to chodzi, żeby się tacy dziwacy dobrali albo żeby ktoś to "dziwactwo" akceptował
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 15:17   #597
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
chyba o to chodzi, żeby się tacy dziwacy dobrali albo żeby ktoś to "dziwactwo" akceptował
Dlatego jeśli dla mnie fundamentalną kwestia jest to czy ktoś lubi zwierzeta to o to pytam dosyć wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 16:30   #598
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dlatego jeśli dla mnie fundamentalną kwestia jest to czy ktoś lubi zwierzeta to o to pytam dosyć wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raz zignorowalam fakt, ze facet ma jaszczurki i marzy o psie, mój błąd, bo nie zaakceptowalabym tego i tak, więc szkoda czasu nas obojga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 16:56   #599
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Postanowiłam wrócić do tindera, bo na chwilę obecną nie widzę opcji gdziekolwiek poznać kogoś nowego (remont w mieszkaniu, praca z domu i prawdę mówiąc nie chce mi się nigdzie wyłazić)
Jak ktoś mi się nie spodobał z wyglądu, to nie dawałam lajka. No nieważne jak bardzo ciekawy był opis i ile rzeczy na raz ktoś w swoim życiu nie robi, to jeśli jest misiowatym panem bez włosów na głowie, to mi się po prostu nie spodoba.

I, zaczynam gorzkie żale. Dlaczego faceci wypytują o mój wzrost? Dlaczego to jest takie ważne? ja rozumiem, że dla kobiet to może być ważne, ale mam za tym rozdaniem wyjątkowego pecha, bo póki co każdy się mnie o to pytał. Na moje odpowiedzi typu "mniej niż Ty", to piszą "A ile dokładnie"
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 17:08   #600
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Postanowiłam wrócić do tindera, bo na chwilę obecną nie widzę opcji gdziekolwiek poznać kogoś nowego (remont w mieszkaniu, praca z domu i prawdę mówiąc nie chce mi się nigdzie wyłazić)
Jak ktoś mi się nie spodobał z wyglądu, to nie dawałam lajka. No nieważne jak bardzo ciekawy był opis i ile rzeczy na raz ktoś w swoim życiu nie robi, to jeśli jest misiowatym panem bez włosów na głowie, to mi się po prostu nie spodoba.

I, zaczynam gorzkie żale. Dlaczego faceci wypytują o mój wzrost? Dlaczego to jest takie ważne? ja rozumiem, że dla kobiet to może być ważne, ale mam za tym rozdaniem wyjątkowego pecha, bo póki co każdy się mnie o to pytał. Na moje odpowiedzi typu "mniej niż Ty", to piszą "A ile dokładnie"
ja na twoim miejscu bym się z tego cieszyła.
2 razy miałam przypadek że na spotkaniu bylam zawiedziona bo myślałam że będzie wyższy A okazywało się że koleś jest mojego wzrostu lub minimalnie wyższy.
A ja jestem niską i mam 160cm. więc dla mnie to było niespotykane



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.