Jechać do niego, czy nie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-02, 08:32   #1
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26

Jechać do niego, czy nie ?


Witam, jestem tutaj nowa i mam pewien spory dylemat. Poznałam chłopaka na wakacjach, w Kołobrzegu. Na żywo widzieliśmy się trzy dni. Po moim powrocie do domu dzwoni do mnie, gadamy czasem nawet ponad godzinę, piszemy też często. Mamy wiele wspólnych tematów i właściwie nie ma ciszy kiedy rozmawiamy. On nalega bym przyjechała do niego do Kołobrzegu, chociaż na jeden dzień, gdyż on pracuje tam wakacyjnie i będzie mógł przyjechać do mnie dopiero na początku września, kiedy sezon na jego prace sie zakończy. Proponował mi nocleg u siebie, jednak ja odmówiłam, więc poszukał mi mieszkania do wynajęcia niedaleko siebie. Nie naciska na mój przyjazd, mówi jednak, że fajnie gdybyśmy się zobaczyli wcześniej niż za miesiąc. Nie widzimy się już 2 tygodnie. Dodam, że ja mam 18 lat, a on 22. Sama nie wiem, co robić. Jechać do niego, czy nie ? Jeżeli nie bedzie ładnej pogody, to twierdzi że to on do mnie przyjedzie, gdyż on sprzedaje kukurydze na plazy i jeżeli nie ma pogody to nie pracuje. Co wy byście zrobiły na moim miejscu ?
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:01   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Przede wszystkim odległość. Jest różnica między 50 km ( co nie jest żadną odległością), a 500.

Jak dla mnie o ile nie ogranicza Cię trasa, masz możliwość, to dlaczego nie ?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:09   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

No właśnie, jak daleko masz do niego? Przez całą Polskę by mi się nie chciało jechać do gościa, którego dopiero co poznałam i nie widziałam tylko 2 tygodnie. Gdyby to było blisko, to pewnie bym pojechała.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:10   #4
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Nie jechać, poczekać aż on przyjedzie. A jeśli już to na pewno nie sama. Serio wynajął Ci mieszkanie? Nie wystarczy nocleg w hotelu.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:13   #5
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Odległość to 240 km. Po prostu trochę się obawiam. Wszyscy mi mówią, że nie znam go dobrze, że może mi się coś stać i że będę sama, zostawiona na jego łasce. Dlatego pytam (

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

W hotelu mimo wszytsko wyjdzie drożej, a on jeździ do tej pracy na wakacje od 5 lat i jego kolega wynajmuje taki mały pensjonat.
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:24   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Nie jechać, poczekać aż on przyjedzie. A jeśli już to na pewno nie sama. Serio wynajął Ci mieszkanie? Nie wystarczy nocleg w hotelu.
Poszukał mieszkania, a nie wynajął mieszkanie. Zresztą co za różnica czy mieszkanie czy hotel? Takie mieszkanie zaklepane przez airbinb czy booking często wychodzi nawet taniej niż hotel.
Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Odległość to 240 km. Po prostu trochę się obawiam. Wszyscy mi mówią, że nie znam go dobrze, że może mi się coś stać i że będę sama, zostawiona na jego łasce. Dlatego pytam (
240 km pewnie bym pojechała.
W jaki sposób będziesz na jego łasce? Jedziesz odwiedzić kolesia w średniej wielkości mieście, w swoim własnym kraju, na własny koszt jak mniemam. Jak ci się coś nie spodoba, to możesz w każdej chwili zrobić odwrót.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:31   #7
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Nie będzie to z mojej strony akt desperacji ? Tak wmawiają mi znajomi i rodzina ... Po prostu nie wiem, czy nie będzie dziwnie jak on będzie pracował, a ja będę sama na plaży, chociaż powiedział, że będę na tej samej, co on, będzie pracował krócej i może nawet robic przerwy, żebym nie czuła się samotna ...
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 09:33   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Nie będzie to z mojej strony akt desperacji ? Tak wmawiają mi znajomi i rodzina ...
Mają jakieś argumenty dlaczego to jest akt desperacji? Bo moim zdaniem nie spełniasz definicji tego słowa.
https://sjp.pwn.pl/sjp/desperacja;2554843.html
Cytat:
Po prostu nie wiem, czy nie będzie dziwnie jak on będzie pracował, a ja będę sama na plaży, chociaż powiedział, że będę na tej samej, co on, będzie pracował krócej i może nawet robic przerwy, żebym nie czuła się samotna ...
My też tego nie wiemy. Nie wiemy jak dokładnie wygląda jego praca i z czym się to wiąże.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:35   #9
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Nie będzie to z mojej strony akt desperacji ? Tak wmawiają mi znajomi i rodzina ... Po prostu nie wiem, czy nie będzie dziwnie jak on będzie pracował, a ja będę sama na plaży, chociaż powiedział, że będę na tej samej, co on, będzie pracował krócej i może nawet robic przerwy, żebym nie czuła się samotna ...
To trochę zmienia sytuację. Co innego pojechać się spotkać, a co innego czekać kilka godzin, aż on skończy pracę.

Jednak to żaden akt desperacji nie jest.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:40   #10
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

On pracuje od 10 do max 16
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:45   #11
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa i mam pewien spory dylemat. Poznałam chłopaka na wakacjach, w Kołobrzegu. Na żywo widzieliśmy się trzy dni. Po moim powrocie do domu dzwoni do mnie, gadamy czasem nawet ponad godzinę, piszemy też często. Mamy wiele wspólnych tematów i właściwie nie ma ciszy kiedy rozmawiamy. On nalega bym przyjechała do niego do Kołobrzegu, chociaż na jeden dzień, gdyż on pracuje tam wakacyjnie i będzie mógł przyjechać do mnie dopiero na początku września, kiedy sezon na jego prace sie zakończy. Proponował mi nocleg u siebie, jednak ja odmówiłam, więc poszukał mi mieszkania do wynajęcia niedaleko siebie. Nie naciska na mój przyjazd, mówi jednak, że fajnie gdybyśmy się zobaczyli wcześniej niż za miesiąc. Nie widzimy się już 2 tygodnie. Dodam, że ja mam 18 lat, a on 22. Sama nie wiem, co robić. Jechać do niego, czy nie ? Jeżeli nie bedzie ładnej pogody, to twierdzi że to on do mnie przyjedzie, gdyż on sprzedaje kukurydze na plazy i jeżeli nie ma pogody to nie pracuje. Co wy byście zrobiły na moim miejscu ?
Ale na co w sumie liczysz? Na to ze stworzycie poważny związek? To będzie bardzo trudne przy tej odległości i trudności w dojechaniu. Na jakiś romans? Pamiętaj też o różnicy wieku, być może on myśli, że znalazł sobie naiwną bardzo młoda dziewczynę. Ja bym na Twoim miejscu odpuścił sobie tę znajomość.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 09:46   #12
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Jeśli bym była mocno zauroczona, to bym pojechała. Natomiast ty masz spore wątpliwości, więc może lepiej nie jechać na siłę i poczekać, aż on przyjedzie do ciebie. Miesiąc to wcale nie jest tak długo.
Tak naprawdę to nawet nie wiem po twoim poście czy ty sama chcesz jechać Piszesz tylko, że on naciska na przyjazd, a rodzina i znajomi są przeciwni.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:51   #13
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Na co dzien, poza wakacjami on mieszka i studiuje w Poznaniu, a więc niecałe 2 godziny ode mnie. Jeszcze nie wiem na co liczę, bo znamy sie za krótko, ale chciałabym utrzymać znajomość
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:51   #14
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Gdyby mocno mi się podobał to pojechałabym ale z dużą ostrożnością i sama sobie bym jakiś nocleg znalazła, nie polegała na jego pomocy w tej kwestii bo tak naprawdę nie wiesz kim on faktycznie jest. Tego bym się tylko obawiała. Jeśli jednak znajomość średnio uskrzydlająca to raczej poczekałabym na rozwój, wbrew pozorom to może dobrze zrobić
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:53   #15
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ale na co w sumie liczysz? Na to ze stworzycie poważny związek? To będzie bardzo trudne przy tej odległości i trudności w dojechaniu. Na jakiś romans? Pamiętaj też o różnicy wieku, być może on myśli, że znalazł sobie naiwną bardzo młoda dziewczynę. Ja bym na Twoim miejscu odpuścił sobie tę znajomość.
Yyy co? Facet jest tam w pracy wakacyjnej. Cztery lata to nie jest dużo. Dlaczego 22 latek nie może myśleć poważnie o 18 latce?
Jakby każdy tak myślał, to 3/4 fajnych związków nie miało prawa istnieć.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:54   #16
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Chcę jechać, zależy mi, żeby kontakt sie nie urwał, a przy okazji załapać sie jeszcze na fajną pogodę nad morzem. 😂😄 Tylko trochę sie po prostu obawiam, bo nie znam go dobrze ...
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:57   #17
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ale na co w sumie liczysz? Na to ze stworzycie poważny związek? To będzie bardzo trudne przy tej odległości i trudności w dojechaniu. Na jakiś romans? Pamiętaj też o różnicy wieku, być może on myśli, że znalazł sobie naiwną bardzo młoda dziewczynę. Ja bym na Twoim miejscu odpuścił sobie tę znajomość.

Bardzo trudne przy tej odległości? Śmieszą mnie takie kategoryczne stwierdzenia odnośnie związków na odległość :P: A jednak są ludzie, którzy potrafią w takim funkcjonować i są zadowoleni. To kwestia bardzo indywidualna, więc bez sensu opowiadać takie ogólne mądrości.
Różnica wieku? 18 i 22? Oboje są bardzo młodzi, a tworzysz teorie spiskowe, jakby miał conajmniej 40
No i ostatnie, na co ona liczy? A musi na coś liczyć? Jest bardzo młoda, ktoś jej się podoba, chce z nim spędzać czas. Tak człowiek się uczy różnych relacji i zdobywa życiowe doświadczenie. Ma być od razu zdeklarowana po 2 tygodniach, czy jak?

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Chcę jechać, zależy mi, żeby kontakt sie nie urwał, a przy okazji załapać sie jeszcze na fajną pogodę nad morzem. Tylko trochę sie po prostu obawiam, bo nie znam go dobrze ...

Jak dla mnie to masz troszkę za dużo tych obaw, żeby jednak jechać. Miesiąc to mało czasu, jak oboje będziecie zainteresowani, to kontakt na pewno się nie urwie
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:58   #18
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Bardzo mi sie podoba, również jeżeli chodzi o charakter, nie spotkałam dotąd takiego człowieka Byłam u niego w mieszkaniu. Gdyby chciał mnie skrzywdzić to chyba juz wtedy by to zrobił ? Niby mu ufam, ale wtedy byłam na wakacjach ze znajomymi, teraz byłabym zupełnie sama
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 10:02   #19
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Byłam u niego w mieszkaniu. Gdyby chciał mnie skrzywdzić to chyba juz wtedy by to zrobił ?
To nie jest niestety aż takie proste.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 10:05   #20
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podoba, również jeżeli chodzi o charakter, nie spotkałam dotąd takiego człowieka Byłam u niego w mieszkaniu. Gdyby chciał mnie skrzywdzić to chyba juz wtedy by to zrobił ? Niby mu ufam, ale wtedy byłam na wakacjach ze znajomymi, teraz byłabym zupełnie sama
Trochę inna sytuacja ale mimo wszystko ostrożność trzeba zachować, może jestem przewrażliwiona ale dziwne rzeczy się dzieją czasami
Więc jedź, spróbuj, poznaj tak na prawdę nie stracisz na tym nic a zyskać możesz fajną znajomość.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 10:30   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
To nie jest niestety aż takie proste.
No właśnie.
Gdy człowiek jest młody, to żyje w przeświadczeniu, że żadne złe rzeczy go nie spotkają, obdarza innych zaufaniem na wyrost...




Ja nie jechałabym przez pół Polski do faceta, którego widziałam 3 razy, bo zwyczajnie by mi się nie chciało.
Człowiek z cudownym charakterem nie urwie kontaktu dlatego, że dziewczyna do niego nie przyjechała.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 10:43   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Autorko, jeżeli naprawdę masz ochotę jechać, to jedź, ale nocleg znajdź sama i niekoniecznie w tym samym pencjonacie, gdzie on nocuje. Żeby potem nie było, że liczył na jakieś nocne odwiedziny, albo jakichś kwasów, jeżeli okaże się, że już nie macie takiego fajnego "flow" jak mieliście (czasami tak bywa, że było super, a drugie, czy trzecie spotkanie i "yyy co to za gość??"). Kontakt się utrzyma lub nie, ale patrząc na sprawę realnie: takie wakacyjne zajomości na ogół szybko się kończą.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-08-02 o 10:44
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 10:52   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorko, jeżeli naprawdę masz ochotę jechać, to jedź, ale nocleg znajdź sama i niekoniecznie w tym samym pencjonacie, gdzie on nocuje. Żeby potem nie było, że liczył na jakieś nocne odwiedziny, albo jakichś kwasów, jeżeli okaże się, że już nie macie takiego fajnego "flow" jak mieliście (czasami tak bywa, że było super, a drugie, czy trzecie spotkanie i "yyy co to za gość??"). Kontakt się utrzyma lub nie, ale patrząc na sprawę realnie: takie wakacyjne zajomości na ogół szybko się kończą.
Mimo składanych deklaracji.


Ja też mam wrażenie, że chłopak liczy na coś więcej niż rozmowy i miłe towarzystwo.
A po wakacjach może okaże się, że ani z niego student, ani mieszkaniec Poznania.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:04   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
(...)
Ja też mam wrażenie, że chłopak liczy na coś więcej niż rozmowy i miłe towarzystwo.
A po wakacjach może okaże się, że ani z niego student, ani mieszkaniec Poznania.
Dlatego poczekałabym do września. Miesiąc czasu to niedługo, jeżeli rzeczywiście złapało się ze sobą taki super kontakt.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:11   #25
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Kurczę, ja bym z dwiema koleżankami albo z jakąs znajomą parą wynajęla mieszkanie na kilka dni (to naprawde nie są wielkie pieniądze, jak się podzieli koszty) pojechała. Nie jestes od niego zależna w ten sposób. A jak by było fajnie to możecie ze znajomymi spędzac czas osobno- Ty z nim a oni/one wspólnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:14   #26
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kurczę, ja bym z dwiema koleżankami albo z jakąs znajomą parą wynajęla mieszkanie na kilka dni (to naprawde nie są wielkie pieniądze, jak się podzieli koszty) pojechała. Nie jestes od niego zależna w ten sposób. A jak by było fajnie to możecie ze znajomymi spędzac czas osobno- Ty z nim a oni/one wspólnie.
Nawet bezpieczniej i w gronie weselej. Też można poznać jak ktoś się zachowuje a ludzie z boku mogą też przyjrzeć się z innej perspektywy .
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:15   #27
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kurczę, ja bym z dwiema koleżankami albo z jakąs znajomą parą wynajęla mieszkanie na kilka dni (to naprawde nie są wielkie pieniądze, jak się podzieli koszty) pojechała. Nie jestes od niego zależna w ten sposób. A jak by było fajnie to możecie ze znajomymi spędzac czas osobno- Ty z nim a oni/one wspólnie.
To jest świetny pomysł na wypad ze znajomymi i bezpieczna opcja na przy okazji spotkanie z facetem.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:25   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
On pracuje od 10 do max 16
A po wakacjach jaka bedzie miedzy wami odeglosc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:25   #29
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Ja bym nie pojechała do obcego kolesia tak daleko, byle by się z nim zobaczyć. Bo zwyczajnie nie chciałoby mi się. Ale to ja Ale uważam, że te Twoje obawy są mocno przesadzone. Co on ma Ci zrobić? W jaki sposób będziesz na jego łasce? Równie dobrze każdy obcy koleś napotkany na ulicy jest dla Ciebie potencjalnym niebezpieczeństwem. Oczywiście wiem, że zdarzają się czasem chore sytuacje, ale nie można popaść w paranoje. Ktoś napomknął o różnicy wieku, wtf? 18 i 22 to żadna różnica wieku Autorko, ja Ci radzę nie jechać skoro cały wyjazd masz się stresować czy on Ci czegoś nie zrobi, miesiąc szybko minie.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:33   #30
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jechać do niego, czy nie ?

Problem w tym, że wszyscy moi znajomi byli już na wakacjach i albo nie mają pieniędzy, albo czasu. Moja przyjaciółka chce jechać ze mną, ale nie jest zadowolna że jak się z nim spotkam to zostanie sama ... Po wakacjach bedzie nas dzielić 140 km
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-02 13:49:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.