Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-16, 09:35   #31
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

„Chcę chodzić spać o 22, bo tego potrzebuję, inaczej czuję się niewyspany i zmęczony. Lubię cię, ale nie chcę spędzać tyle czasu na rozmowach przez telefon.”

Proszę bardzo.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:02   #32
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Laska jest emocjonalnym bluszczem skoro nie potrafi wytrzymać bez długich rozmów telefonicznych. Innej rady nie ma jak - bądź stanowczy i konsekwentny.

Ile lat macie i jak długo razem jesteście?
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:09   #33
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Mamy po 28 lat.


I mówię, lubię ją, ale mnie męczy tymi teleofnami. Nie mogę nic w spokoju obejrzeć, poczytać, bo ciagle dzwoni, a gdy nie odbieram wysyła sms - czy się obraziłem,lub że ją olewam itp.
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:38   #34
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 959
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Mamy po 28 lat.

I mówię, lubię ją, ale mnie męczy tymi teleofnami. Nie mogę nic w spokoju obejrzeć, poczytać, bo ciagle dzwoni, a gdy nie odbieram wysyła sms - czy się obraziłem,lub że ją olewam itp.
A spotkałeś się z nią i powiedziałeś jej, że tak nie może być? Nikt za Ciebie granicy nie postawi.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:49   #35
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Jestes po prostu za miekki zeby postawic granice.
Trafiles do tego na psychopatke i nie potrafisz sie zbuntowac.

Czasami trzeba bardziej stanowczo wyrazic swoje zdanie.

Moim zdaniem panna do odstrzalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:52   #36
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Zdarzyło się, że ona włączyła sobie film, ale nie odłożyła telefonu.

Oglądała i gadała.



Podobnie z gotowaniem obiadu.



Przygotowuje posiłek, a w drugiej ręce dzierży telefon.


Gdy jest u koleżanki to chce pisać na fejsie.


Czy Wy też tak robicie?
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:54   #37
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Nie no naprawde facet nie potrafisz pogonic.namolnej baby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 11:10   #38
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dziewczyna zadzwoniła. Nie odebrałem. Spróbowała ponownie, lecz po raz kolejny nie tknąłem aparatu. Chwilę później skontaktowała się przez fejsa. Wydzwaniała kilka razy. Wysłałem jej wiadomość, że pokazuję coś na laptopie siostrze i jestem teraz zajęty.


Jej odpowiedź mnie przeraziła


długo wam zejdzie ?




To tak jakbym koniecznie musiał z nią porozmawiać
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 11:11   #39
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 959
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Dziewczyna zadzwoniła. Nie odebrałem. Spróbowała ponownie, lecz po raz kolejny nie tknąłem aparatu. Chwilę później skontaktowała się przez fejsa. Wydzwaniała kilka razy. Wysłałem jej wiadomość, że pokazuję coś na laptopie siostrze i jestem teraz zajęty.

Jej odpowiedź mnie przeraziła

długo wam zejdzie ?

To tak jakbym koniecznie musiał z nią porozmawiać
Zerwij z nią, zamiast unikać kontaktu.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 11:17   #40
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Ale co jest trudnego w powiedzeniu "idę spać, dobranoc, pa" i rozłączeniu się? Nie musisz się jej tłumaczyć dlaczego to robisz, po prostu to zrób. Albo odebraniu i poinformowaniu, że nie masz czasu/ochoty na rozmowę i szybkim pożegnaniu się? Ewentualnie jak dzwoni to odrzucenie i napisanie SMSa, że nie teraz, nie dzisiaj? Według mnie zachowanie tej dziewczyny jest strasznie creepy, niepokojące i uciekałabym jak najdalej od takiej osoby, ale jak widać nawet ktoś taki może sobie kogoś znaleźć - wystarczy ktoś o zupełnie biernej i zależnej osobowości, kto nie potrafi stawiać jasnych granic i się ich trzymać.
To, że pojawiają się aż tak bardzo alarmujące sygnały na tym etapie znajomości nie wróży jej zbyt dobrze, poważnie się zastanów nad tym czy naprawdę chcesz kontynuować tą znajomość czy jednak lepiej uciekać. Bo telefony telefonami, ale naprawdę odpowiada Ci skrajny egoizm w relacjach i bliskości, skrajne księżniczkowanie oraz kompletny brak szacunku do Ciebie? Skoro ona nie ma do CIebie szacunku to chociaż miej go sam do siebie.

Edytowane przez Cytokina
Czas edycji: 2018-09-16 o 11:19
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 11:21   #41
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Powiedz jej, albo napisz lepiej, że to jej gadulstwo doprowadza cię do szaleństwa i dłużej tego nie wytrzymasz. Oczywiście poprzedź to wyznaniem, że kochasz ją z całego serca.

Ale jeśli nie może powstrzymać się od gadania, to niech założy kanał na YT pod nazwą "Jak zanudzić faceta na śmierć" i niech tam się produkuje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 11:55   #42
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Ale miętka faja jesteś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 13:25   #43
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Rób dokładnie to, co robi ona. Ona ma ochotę pogadać, to po prostu gada. Ty chcesz iść spać, mówisz jej o tym, ale ona mówi, że chce Ci o czymś opowiedzieć, więc po prostu o tym opowiada, nie przejmując się tym, czego Ty w danej chwili chcesz lub potrzebujesz. Zrób to samo. ,,Jestem zmęczony, chcę już iść spać, papa”, rozłącz się i idź spać, nie czekając na jej pozwolenie. Przecież ona robi dokładnie to samo, nie pyta czego Ty chcesz, nie dostosowuje się do Twoich potrzeb, tylko jasno komunikuje czego chce i po prostu to robi.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:00   #44
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dziewczyny. Dzwoniła do mnie któryś raz. Odebrałem i rozmawialiśmy 40 minut. Zacząłem czuć stratę czasy, bo chcę poczytać książkę, obejrzeć film, a gadamy o pierdołach. Poza tym 40 minut to i tak sporo.


Powiedziałem - ok idę oglądać film


ona - nie rozłączaj się bo będzie mi smutno



ja - przeżyjesz


ona - chcesz aby mi było smutno ?




Jadła obiad i chciała dalej rozmawiać. A mi nie było to na rękę. Mi nie sprawia przyjemności wisieć na linii i przez resztę dnia rozmawiać.


Dziewcyzna wciągala mnie w gierki - chcesz aby mi było smutno?



Nie dalem się, skorzystałem z waszych rad i oznajmiłem - idę na film, papa i się rozłączyłem


a ona się obraziła
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:04   #45
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dzwoniła do mnie któryś raz. Odebrałem i rozmawialiśmy 40 minut. Zacząłem czuć stratę czasy, bo chcę poczytać książkę, obejrzeć film, a gadamy o pierdołach. Poza tym 40 minut to i tak sporo.


Powiedziałem - ok idę oglądać film


ona - nie rozłączaj się bo będzie mi smutno



ja - przeżyjesz


ona - chcesz aby mi było smutno ?




Jadła obiad i chciała dalej rozmawiać. A mi nie było to na rękę. Mi nie sprawia przyjemności wisieć na linii i przez resztę dnia rozmawiać.


Dziewcyzna wciągala mnie w gierki - chcesz aby mi było smutno?



Nie dalem się, skorzystałem z waszych rad i oznajmiłem - idę na film, papa i się rozłączyłem


a ona się obraziła

No w końcu! Tylko nie przestawaj po tym jednym razie.

Równie dobrze Ty możesz się na nią obrazić, kiedy chcesz chwilę spokoju, a ona woli wisieć na telefonie. Albo mowić jej, że będziesz smutny, jak zaraz się nie rozłączy.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:12   #46
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Ale czy ja jestem złym chłopakiem? Rozumiem chęć kontaktu, ale wydaje mi się, że to co ona robi, jest mocno niezdrowe.



Rozmawianie pół dnia przez telefon, tak jakby ona chciała jest w moim odczuciu marnowaniem młodości. Bo ile można ględzić. Powoli zaczyna nam brakować tematów. A zresztą odnoszę wrażenie, że gdy ja coś mówię, ją to nie bardzo interesuje, za to kiedy ona się wypowiada wymaga rzetelnego wysłuchania.



Gdy słyszę dzwoniący telefon nie odczuwam przyjemności, za to towarzyszy mi uczucie obowiązku, podobne do tego gdy musimy zrobić coś za czym nie przepadamy.



Mniejszą presję odczuwam idąc do pracy, niż chwytając za telefon.
Nie odbiorę, dzwoni tak długo aż nie podniosę słuchawki, bądź nie będzie po północy. A dnia następnego wypytuje o powody mojej absencji telefonicznej.



Gdy informuję, że byłem zmęczony i zasnąłem, odpowiada - ok jesteś rozumiem to, jesteś uniewinniony.



Te słowa można zinterpretować jako obowiązek rozmawiania przez telefon. Bynajmniej ja tak to rozumiem.
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:16   #47
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 959
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Ale czy ja jestem złym chłopakiem? Rozumiem chęć kontaktu, ale wydaje mi się, że to co ona robi, jest mocno niezdrowe.
(...)
Trollujesz? Chyba wszyscy tu napisali, że dziewczyna przesadza i to grubo, a wiele osób wręcz doradza Ci zerwanie. A Ty dalej pytania w stylu "czy ja źle robię?".

Bynajmniej to nie przynajmniej.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:19   #48
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Rozmowa z partnerem powinna być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem który musisz odbębnić "bo będzie jej smuuuutno". Obłęd jakiś.

A skoro wydzwania nawet koło północy, ustaw telefon na tryb samolotowy np. koło 23. I niech dzwoni

Tekst z "jesteś uniewinniony" jest tak chory, że słów brakuje.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:20   #49
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Ale czy ja jestem złym chłopakiem? Rozumiem chęć kontaktu, ale wydaje mi się, że to co ona robi, jest mocno niezdrowe.



Rozmawianie pół dnia przez telefon, tak jakby ona chciała jest w moim odczuciu marnowaniem młodości. Bo ile można ględzić. Powoli zaczyna nam brakować tematów. A zresztą odnoszę wrażenie, że gdy ja coś mówię, ją to nie bardzo interesuje, za to kiedy ona się wypowiada wymaga rzetelnego wysłuchania.



Gdy słyszę dzwoniący telefon nie odczuwam przyjemności, za to towarzyszy mi uczucie obowiązku, podobne do tego gdy musimy zrobić coś za czym nie przepadamy.



Mniejszą presję odczuwam idąc do pracy, niż chwytając za telefon.
Nie odbiorę, dzwoni tak długo aż nie podniosę słuchawki, bądź nie będzie po północy. A dnia następnego wypytuje o powody mojej absencji telefonicznej.



Gdy informuję, że byłem zmęczony i zasnąłem, odpowiada - ok jesteś rozumiem to, jesteś uniewinniony.



Te słowa można zinterpretować jako obowiązek rozmawiania przez telefon. Bynajmniej ja tak to rozumiem.

Nie, to ona się źle zachowuje, a nie Ty. U Ciebie problemem jest brak asertywności, a nie brak ochoty na ciągłe gadanie. Ta dziewczyna ma w życiu cokolwiek poza Tobą? Bo wygląda na to, że jesteś jej jedyną przyjemnością w życiu. A tak być nie może.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 18:17   #50
Imizael
Raczkowanie
 
Avatar Imizael
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 90
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Przypomina mi dziewczynę innego użytkownika..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Imizael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 19:01   #51
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Dziewczyna zadzwoniła. Nie odebrałem. Spróbowała ponownie, lecz po raz kolejny nie tknąłem aparatu. Chwilę później skontaktowała się przez fejsa. Wydzwaniała kilka razy. Wysłałem jej wiadomość, że pokazuję coś na laptopie siostrze i jestem teraz zajęty.


Jej odpowiedź mnie przeraziła


długo wam zejdzie ?




To tak jakbym koniecznie musiał z nią porozmawiać
Nie możesz się jej tłumaczyć, że nie odbierzesz, bo pokazujesz coś siostrze. Na każde tlumaczenie da się znaleźć odpowiedź w stylu: to zadzwonię jak skończysz. Komunikujesz konkrety: nie będę rozmawiał, bo jestem zmęczony, idę spać/czytać książkę, papa, kocham cię i odkladasz słuchawkę. Po kilku/nastu razach dziewczyna przestanie stroic fochy i szopki, bo zobaczy, że nic tu nie ugra.
Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dzwoniła do mnie któryś raz. Odebrałem i rozmawialiśmy 40 minut. Zacząłem czuć stratę czasy, bo chcę poczytać książkę, obejrzeć film, a gadamy o pierdołach. Poza tym 40 minut to i tak sporo.


Powiedziałem - ok idę oglądać film


ona - nie rozłączaj się bo będzie mi smutno



ja - przeżyjesz


ona - chcesz aby mi było smutno ?




Jadła obiad i chciała dalej rozmawiać. A mi nie było to na rękę. Mi nie sprawia przyjemności wisieć na linii i przez resztę dnia rozmawiać.


Dziewcyzna wciągala mnie w gierki - chcesz aby mi było smutno?



Nie dalem się, skorzystałem z waszych rad i oznajmiłem - idę na film, papa i się rozłączyłem


a ona się obraziła
W zasadzie to cel został osiągnięty :-D obraziła się i nie będzie dzwonić. Szantażuje cię, po kilku razach zrozumie, że się nie dajesz i odpusci.

Aczkolwiek ja uważam, że z tego związku nic nie będzie. Jeśli odczuwasz już niepokój i presję gdy ona dzwoni, to znaczy że jest toksyczna osobą. A od takich lepiej się trzymać z daleka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 19:54   #52
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Niei doczytałam jak często się spotykacie. Piszesz tylko o telefonach, a nic o spotkaniach. Pracujesz, godzinami wisicie na telefonie, a kiedy się widzicie?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:03   #53
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

No to się obraził, trudno, jak sam zauważyłeś, przezyje. A jak się odobrazi to weź z nią po prostu pogadaj, powiedz wprost, że nie lubisz tyle czasu wisieć na telefonie i nie jesteś typem nocnego marka. Dlaczego ty się jej tak boisz
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:00   #54
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Przeczytałam cały wątek... i bardzo się dziwię, że nadal rozważasz związek z tą dziewczyną. Chodzą po tym świecie ludzie z problemami i ona takim człowiekiem jest - to nie tylko totalne uzależnienie od telefonu i rozmów przez aparat. Ona jest wampirem energetycznym i skrajną egoistką. Kochasz ją? Możesz to powiedzieć z całą pewnością? A przede wszystkim czy ona mówi, że Cię kocha?... Zresztą, nawet jeśli mówi, to tego nie okazuje. Czemu chcesz z nią być? Jakie widzisz plusy waszego związku?Czy nie lepiej pobyć singlem, odpocząć i spokojnie poszukać dziewczyny (normalnej [bez obrazy]) niż tkwić w tak toksycznym związku? Męczy Cię, irytuje, zanudza, wymusza... po co z nią jesteś???
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:22   #55
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dla mnie to troll. 15 stron bedzie jak facet nie potrafi powiedziec wprost dziewczynie ze przegina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:49   #56
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 959
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Niei doczytałam jak często się spotykacie. Piszesz tylko o telefonach, a nic o spotkaniach. Pracujesz, godzinami wisicie na telefonie, a kiedy się widzicie?
Dlatego pytałam autora wątku kiedy się z nią widział, aby pogadać szczerze. Nie odpowiedział. Może to rzeczywiście "związek" polegający na widzeniu się raz na ruski rok, albo wcale.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 22:24   #57
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Pisał, pisał:

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Nie widzimy się codziennie, tylko 2x w tygodniu.

Najgorsze są piątki. Wie że się w sobotę widzimy, a i tak mnie trzyma w rozmowie do drugiej w nocy. Po co tyle rozmawiać jeśli nazajutrz się widzimy?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 22:32   #58
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Jesteście siebie warci.

Ona zanudza Ciebie, a Ty nas.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 08:53   #59
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 959
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Pisał, pisał:
Tylko ciekawe na ile to aktualne.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 09:04   #60
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Jesteście siebie warci.

Ona zanudza Ciebie, a Ty nas.
A wy odpisujecie, zamiast zakończyć rozmowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-27 12:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.