Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-22, 22:03   #1291
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez tave Pokaż wiadomość
Dawno temu takie wytłumaczenie przeczytałam odnośnie tych naklejek. Nie mnie się pytać czy to sensowne czy nie i jak miałoby to działać. I tak bardziej sensowne niż naklejanie ich tylko po to, by się pochwalić.
W kwestii naklejek o zwierzętach - są też takie, do naklejania na okna domu/mieszkania. Dla informacji.
a przeczytałaś to z wiarygodnego źródła informacji chociaż skoro przyjmujesz to jako pewniak? bo jeśli nie to pewnie warto się zastanowić i jednak pytać czy to sensowne i jak miałoby to działać.

co do takich naklejek. coś mi się wydaje, że to tak nie działa. jeśli taki strażak w pożarze natknie się na kota czy kanarka to go pewnie wyniesie. ale raczej nie wróci specjalnie (po zabezpieczeniu wszystkich ludzi) do płonącego budynku aby szukać kota.
ale co do tego to nie wiem jakie mają zasady i wytyczne. tak przypuszczam, mogę się mylić.
no i to też dla mnie zupełnie inna kategoria niż "w tym samochodzie jedzie Kasia"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:04   #1292
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez tave Pokaż wiadomość
W kwestii naklejek o zwierzętach - są też takie, do naklejania na okna domu/mieszkania. Dla informacji.


Takie na drzwiach mam - wpisana liczba i rodzaj zwierząt, z imionami. Żeby w razie czego służby ratunkowe wiedziały, ze w domu są zwierzaki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:04   #1293
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8589944 6]

Swoja droga widuje czasem z tylu samochodu taka trojkatna naklejke z losiem. Ktos wie, co to znaczy? Uwaga mysliwy?[/QUOTE]
http://forum.motocyklistow.pl/index....a-samochodzie/

Tu ktoś wytłumaczył, że to z jakiegoś regionu Niemiec i te sprowadzane stamtąd samochoduy potem to mają dalej naklejone
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2018-09-22 o 22:08
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:07   #1294
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8589944 6](...)

A taka naklejka jest akurat bardzo fajna, popieram.

Swoja droga widuje czasem z tylu samochodu taka trojkatna naklejke z losiem. Ktos wie, co to znaczy? Uwaga mysliwy?[/QUOTE]

w środku jedzie dzikie zwierzę?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
http://forum.motocyklistow.pl/index....a-samochodzie/

Tu ktoś wytłumaczył, że to z jakiegoś regionu Niemiec i te sprowadzane stamtąd to potem mają
tak z ciekawości, może mnie ktoś oświeci. pierwszy post z linku

"o moze takie glupie pytanie, ale od dawna mnie to zastanawia..

ryba to chrzescijanie
nurek to wiadomo
motocykl to tez wiadomo
konie i inne tez wiadomo"

ten nurek, motocykl i konie to chodzi tak dosłownie, że kierowca jest nurkiem, jeździ motocyklem i lubi konie czy to jakaś metafora (jak z rybą), której nie łapię?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:12   #1295
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

To z tym regionem Niemiec to musi byc bujda, bo podali tam nazwy 2 regionow Niemiec, a ja mieszkalam w 2 innych i wszedzie te losie byly.
Podoba mi sie za to wytlumaczenie, ze to milosnicy polnocy - skandynawia, kanada.

Swoja droga ta ryba na samochodzie, to dopiero pytanie. Ja wiem, ze klocilismy sie przed chwila o dziecko w samochodzie, ale powiedzmy za w jakis bardzo pokretny i dla niektorych naciagany sposob da sie to wytlumaczyc.
Ale ''hej, tym samochodem jedzie chrzescijanin'', co to ma miec na celu?
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:15   #1296
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8589951 2]To z tym regionem Niemiec to musi byc bujda, bo podali tam nazwy 2 regionow Niemiec, a ja mieszkalam w 2 innych i wszedzie te losie byly.
Podoba mi sie za to wytlumaczenie, ze to milosnicy polnocy - skandynawia, kanada.

Swoja droga ta ryba na samochodzie, to dopiero pytanie. Ja wiem, ze klocilismy sie przed chwila o dziecko w samochodzie, ale powiedzmy za w jakis bardzo pokretny i dla niektorych naciagany sposob da sie to wytlumaczyc.
Ale ''hej, tym samochodem jedzie chrzescijanin'', co to ma miec na celu?[/QUOTE]

to samo co (dla mnie) wszystkie inne naklejki. chęć pochwalenia się bez żadnej większej idealogii. jako pasażer czesto z nudów oglądam samochody i rodzajów naklejek widziałam mnóstwo. loga uczelni, koty, kije golfowe, psy, flagi państw, symbole powstania warszawskiego, czaszki... no wszystko

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2018-09-22 o 22:17
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:15   #1297
tave
Raczkowanie
 
Avatar tave
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 119
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a przeczytałaś to z wiarygodnego źródła informacji chociaż skoro przyjmujesz to jako pewniak? bo jeśli nie to pewnie warto się zastanowić i jednak pytać czy to sensowne i jak miałoby to działać.
Chryste, a kto powiedział, że przyjmuję jako pewniak? Mam gdzieś z jakiego powodu, co i kto nakleja na szyby. Byle tymi naklejkami widoczności nie zasłaniał. Podałam to jako ciekawostkę.
I tak, właśnie naklejki informacyjne o zwierzętach w domu mają tak działać - żeby zwrócić uwagę na te zwierzęta. Nie, żeby wbiegać do walącego się domu z narażeniem życia, ale sprawdzić odrobinę dokładniej (w miarę możliwości), czy spróbować zawołać zwierza.
tave jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-22, 22:23   #1298
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8589951 2]To z tym regionem Niemiec to musi byc bujda, bo podali tam nazwy 2 regionow Niemiec, a ja mieszkalam w 2 innych i wszedzie te losie byly.
Podoba mi sie za to wytlumaczenie, ze to milosnicy polnocy - skandynawia, kanada.

[/QUOTE]
Tak piszukalam dalej i na innym forum też ktoś nabył auto już z nalepką łosia i tam ktoś napisał, że to miłośnicy Norwegii/Skandynawii naklejają
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2018-09-22 o 22:25
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:23   #1299
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Zdziwiła mnie reklama, jaką przed chwilą wyświetlono mi na wizażu. Zaproszenia ślubne, nowa kolekcja 2015. Czuję się coraz bardziej zagubiona w czasie dzisiaj .

Naklejki mi nie przeszkadzają - w sumie mam bardzo neutralny stosunek. Pewnie, że nic nie daje gwarancji. Ale jeśli komuś to pomaga psychicznie jak dla mnie ok. Chociaż pewnie wiele osób traktuje to tylko jak gadżet. Albo dostali coś takiego w prezencie ?
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 22:26   #1300
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

A też widziałam te reklamę 2015 i myślałam, że trochę do tyłu to jakieś
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 01:12   #1301
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pia_Gizela Pokaż wiadomość
Mnie dziwia w samochodach te naklejki na tylnej szybie - jadę z dzieckiem. Serio tego nie rozumiem Kolezanka twierdzi, że czuje się bezpieczniej wtedy i kierowcy są bardziej wyrozumiali. Ja tego zupełnie nie pojmuję
https://m.kwejk.pl/obrazek/2451223/d...mochodzie.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:10 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

[QUOTE=Frezja_1;85899128]Ale co Wam przeszkadza w tych naklejkach? Jeśli rodzice czują się bezpieczniej z tą naklejką to co komu do tego. Moim zdaniem naklejka ma zachęcać do trzymania dystansu za autem i pewnej ostrożności, tak jak za jadącą L-ką./QUOTE]

Lol.

A to dziecko prowadzi, że mam być ostrozniejsza? Czy dorosłą osobą z prawem jazdy dokładnie taka sama jak bezdzietna?

Jak kierowca tego samochodu zrobi coś głupiego, to przecież nie moja wina.

Jak wieziesz dziecko, to sam uważaj, co ja jestem odpowiedzialna za nie?

Ja uważam zawsze, nie potrzebuję twojej naklejki, wsadź sobie ją gdzie słońce niedochodzi, brzydalu niemyty.

A nic mnie tak nie kusi, żeby komuś walnąć w tyłek jak taki agent mi wymusza pierwszeństwo. Każdy wokół ma uważać tylko nie on/ona.

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Dla tych rodziców jest ważniejsze. Dziwi mnie że można tego nie rozumieć.
To ich biznes, nie mój. Nie jestem odpowiedzialna za chronienie cudzych dzieci bardziej niż za chronienie życia kogokolwiek innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-23, 02:00   #1302
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja uważam zawsze, nie potrzebuję twojej naklejki, wsadź sobie ją gdzie słońce niedochodzi, brzydalu niemyty.
Zawyłam śmiechem i spłoszyłam kota

W ogóle porównanie z L-ką jest słabe, bo L oznacza "niedoświadczony kierowca". To przydatna informacja o potencjalnym niebezpieczeństwie (w przeciwieństwie do tego, że jakiś kierowca spłodził kiedyś dziecię). Wolę się trzymać z daleka od auta z L-ką, bo a nuż wytnie jakiś numer. Z tego co wiem, to obecność dziecka w aucie nie wpływa na umiejętności kierowcy.

Cytat:
To ich biznes, nie mój. Nie jestem odpowiedzialna za chronienie cudzych dzieci bardziej niż za chronienie życia kogokolwiek innego.
Amen. Dla mnie moje życie jest ważniejsze niż życie obcego dziecka, ale nie naklejam sobie na aucie "tym autem jadę ja, ruda, jestem w kwiecie wieku i lubię życie, więc zwolnij".
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 05:51   #1303
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Moja naklejka na tylnej szybie:
" Jeśli chcesz się umówić- zatrąb"

I teraz, jak na mnie trąbają to przynajmniej mogę się łudzić.....
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 06:42   #1304
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Dziwie się tej bezsensownej guanoburzy w sprawie zwykłych nalepek, tej agresji i wylewaniu swoich frustracji. Nalepki rozdają w szkołach rodzenia, leżą na korytarzach w przychodniach, czasem są dołączone do dzieciowych gazet, dorabiajcie sobie teraz filozofię co po.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 06:49   #1305
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Ja myślę że ludzie je naklejaja tak w sumie sami nie wiedząc czemu. Trochę dlatego ze się cieszą ze maja dziecko, pewnie trochę mają nadzieję że ktoś będzie na nich bardziej uważał. Nie sądzę żeby w tym była jakaś większa filozofia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 06:57   #1306
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Ja mam naklejki o psie w aucie. A mam dlatego, że mi się podobają bo są zabawne.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 07:08   #1307
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Dziwie się tej bezsensownej guanoburzy w sprawie zwykłych nalepek, tej agresji i wylewaniu swoich frustracji. Nalepki rozdają w szkołach rodzenia, leżą na korytarzach w przychodniach, czasem są dołączone do dzieciowych gazet, dorabiajcie sobie teraz filozofię co po.
Taaaa... głównie to frustrację wylewasz ty, bo kilka osób ma czelność się dziwić - w wątku zdziwieniowym - a ty krzyczysz o braku tolerancji Niech sobie ludzie oklejają i całe auto, nic mi do tego, ale na szczęście jeszcze dziwić się mogę.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 07:22   #1308
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Taaaa... głównie to frustrację wylewasz ty, bo kilka osób ma czelność się dziwić - w wątku zdziwieniowym - a ty krzyczysz o braku tolerancji Niech sobie ludzie oklejają i całe auto, nic mi do tego, ale na szczęście jeszcze dziwić się mogę.
Ja akurat nie mam i niegdy nie miałam nalepek w samochodzie. Natomiast największy rwetes podniosły tu osoby bezdzietne, ciekawe dlaczego.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 07:26   #1309
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

No nie wiem, nie wiedziałam nawet, że jesteś bezdzietna.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-23, 07:31   #1310
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No nie wiem, nie wiedziałam nawet, że jesteś bezdzietna.
Zinterpretuję Twoją wypowiedź jako brak zrozumienia a nie złosliwość. Nie, nie jestem bezdzietna. Nie przeszkadzają mi ani nalepki ani rybki na aucie ani krzyżyki na szyi.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 07:38   #1311
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 09:45   #1312
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Dziwie się tej bezsensownej guanoburzy w sprawie zwykłych nalepek, tej agresji i wylewaniu swoich frustracji. Nalepki rozdają w szkołach rodzenia, leżą na korytarzach w przychodniach, czasem są dołączone do dzieciowych gazet, dorabiajcie sobie teraz filozofię co po.
tyle że to nie my dorabiamy filozofię do tego. dorabianiem filozofii jest stwierdzenie, że nalepki mają wpływ na jakość pracy służb ratunkowych czy sposob jazdy innych uczestników ruchu.
osoby do których się rzucasz, to akurat się z dorabiania filozofii śmieją.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 09:49   #1313
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tyle że to nie my dorabiamy filozofię do tego. dorabianiem filozofii jest stwierdzenie, że nalepki mają wpływ na jakość pracy służb ratunkowych czy sposob jazdy innych uczestników ruchu.
osoby do których się rzucasz, to akurat się z dorabiania filozofii śmieją.

Jesteś bardzo agresywna, nie chciałoby mi się z tobą gadać. Najmądrzejsza z całej wsi.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 10:05   #1314
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo agresywna, nie chciałoby mi się z tobą gadać. Najmądrzejsza z całej wsi.
najpierw nietolerancyjna, a teraz agresywna, bo ośmieliłam się wskazać na brak logiki w jakims działaniu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 10:41   #1315
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Ale czemu niemyty, to mnie najbardziej zastanowiło w tej dyskusji

A co do samego tematu - takie naklejki to zwykle pieszczenie się ze sobą, bo pacz, ja mam dzidzi, wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 12:13   #1316
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ale czemu niemyty, to mnie najbardziej zastanowiło w tej dyskusji

A co do samego tematu - takie naklejki to zwykle pieszczenie się ze sobą, bo pacz, ja mam dzidzi, wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem.

Potrzebowałam obrazy, ale nie jakiejś bardzo złośliwej, bo taka naklejka to nie jest nic strasznego.

Po prostu jest dziwna i insynuuje, że nie uważam na drodze, więc mam uważać, bo ktoś ma dziecko i mnie o tym informuje naklejką.

Wolę naklejki śmieszne (choć rzadko są naprawdę śmieszne) albo te z nurkiem, rybką.

Bo one mówią "siema, nurkuję" albo "siema, jestem chrześcijaninem" co jest takim samym info jak koszulka z ulubioną gra/zespołem.

Sama bym sobie A przykleiła, gdybym miała. Albo naklejkę pastafarian. Ale nie mam, a nie chce mi się kupować.

Jakby to była naklejka "Brajan 27 07 2017" to bym to potraktowała jako rodzica, który jest dumny, że ma syna i spoko.

Ale te naklejki często mają przekaz - uważaj! Dziecko! I to mnie lekko drażni, bo w czasie ciężkiej sytuacji na drodze podejmuję decyzje, które wydają mi się logiczniejsze.

Jeżeli mam w coś walnąć to rzeczy nieożywione > inne samochody > rowerzyści > piesi. Zawsze. Nieważne czy w samochodzie jest Brajan a pieszy ma 80 lat.

Plus to trochę sugeruje, że życie dziecka jest ważniejsze od życia innych. A nie jest. Jak mam przejechać 2 dzieci albo 10 dorosłych, przejadę dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Moja naklejka na tylnej szybie:
" Jeśli chcesz się umówić- zatrąb"

I teraz, jak na mnie trąbają to przynajmniej mogę się łudzić.....
Dobre. Też sobie nakleję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 12:51   #1317
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Dziwie się tej bezsensownej guanoburzy w sprawie zwykłych nalepek, tej agresji i wylewaniu swoich frustracji. Nalepki rozdają w szkołach rodzenia, leżą na korytarzach w przychodniach, czasem są dołączone do dzieciowych gazet, dorabiajcie sobie teraz filozofię co po.
Nie czulam sie uczestnikiem guanoburzy a zwyklej dyskusji, w ktorej ludzie maja po prostu rozne poglady na dana sprawe.
Nie widze zadnej agresji... i mowie to jako osoba, ktora w sumie stala po tej samej stronie co ty w ''obronie'' tych naklejek...

Edytowane przez 7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Czas edycji: 2018-09-23 o 12:52
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 13:46   #1318
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Dziwi mnie dyskusja o naklejkach. A konkretnie te teksty o tym, że inni są agresywni, wymądrzają się i narzucają innym swoje zdanie, bo śmią wypowiedzieć swoją opinię na ten temat. A od tego zdaje się jest ten wątek.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 14:34   #1319
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Ja to się dziś zdziwiłam skacząc po kanałach w tv.
Facet zaczął opowiadać o apce na tel " adoptuj życie"dzięki, której można modlić się za nienarodzone dzieci
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !

Edytowane przez Devon_rose
Czas edycji: 2018-09-23 o 14:36
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 11:20   #1320
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Dziwią mnie niektóre zaproszenia na wesele.
Taka sytuacja - rodzina nie widziała się od wielu lat. X przyjechali do Y, żeby dać im zaproszenie na ślub i wesele. Y myśleli, że to jakiś znak na odświeżenie kontaktów, przyszli na imprezę. Potem znowu zapadła cisza i X nie dają znaku życia.
Ja się pytam - po co im to było?
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-12 19:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.