Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-08, 11:54   #2131
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Dalianna2311 bardzo proszę
JoannaM_86 ciekawe kto operuje w tym szpitalu. Super, że w coraz większej ilości miejsc możemy starać się o zmianę swojego życia
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Kluskowata jestem pod wrażeniem!
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 13:18   #2132
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dalianna2311 ja ciągle też ciężko czasami uwierzyć, że jestem już po i że teraz wygladam inaczej
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 15:45   #2133
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata i Muzyk- dzięki za Wasze zaproszenia no i nieźle wyglądają Wasze nowe nabytki, a jak zerknęlam, że u Ciebie Kluskowata to 4 dni po operacji to wow
No i mamy nowe miejsce na mapie operacyjnejkla ski:
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 17:51   #2134
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jutro jadę prywatnie do Pani doktor która operuje w szpitalu Św Elżbiety jak chcecie mogę o coś zapytać ... ogólnie ten chirurg do którego jadę jest przesympatyczny wszytsko wytłumaczy co do efektów nie widozlam ale widozlam opinie na jej temat i ma same pozytywne...



Dużybiust lub dziewczyny po mam pytanie, bo na gazie pojawiły mi się lekko żółte plamki z ran spod piersi czy to normalne ze po 3 tygodniach coś takiego sie pojawia... jutro jadę to skonsultować ale może wcześniej dowiem sie czegoś od Was ?????
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 18:21   #2135
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Eliza89Z Pokaż wiadomość
Jutro jadę prywatnie do Pani doktor która operuje w szpitalu Św Elżbiety jak chcecie mogę o coś zapytać ... ogólnie ten chirurg do którego jadę jest przesympatyczny wszytsko wytłumaczy co do efektów nie widozlam ale widozlam opinie na jej temat i ma same pozytywne...



Dużybiust lub dziewczyny po mam pytanie, bo na gazie pojawiły mi się lekko żółte plamki z ran spod piersi czy to normalne ze po 3 tygodniach coś takiego sie pojawia... jutro jadę to skonsultować ale może wcześniej dowiem sie czegoś od Was ?????
Eliza jeśli możesz zapytaj przede wszystkim czy faktycznie robią takie operacje w ramach tego szpitala jednego dnia na NFZ. No i czy to jest tylko ten jeden dzień w szpitalu. Jak to i nich by wyglądało. Mi na oddziale jak dzwoniłam to powiedzieli że jeszcze takiego zabiegu na NFZ nie robili. Będę wdzieczna bo umowilam się na konsultację na 18.10. I szkoda by było pojechać wydać 200 zł, żeby usłyszeć ze nie da rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 18:37   #2136
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dać się na pewno da, pytanie czy szpital jest przygotowany. Ja tak miałam, badania wszystkie miałam zrobione wcześniej, przed operacją wysłałam mailem do kliniki. W dniu operacji miałam być na 15, konsultacje z lekarzem anestieziologiem i o 18 operacja. Rano na drugi dzień śniadanie , wizyta lekarza i do 12 wypis do domu. Ale po operacji co kilka dni wizyty w klinice i zmiany opatrunkow.
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 18:38   #2137
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Eliza89Z Pokaż wiadomość
Jutro jadę prywatnie do Pani doktor która operuje w szpitalu Św Elżbiety jak chcecie mogę o coś zapytać ... ogólnie ten chirurg do którego jadę jest przesympatyczny wszytsko wytłumaczy co do efektów nie widozlam ale widozlam opinie na jej temat i ma same pozytywne...



Dużybiust lub dziewczyny po mam pytanie, bo na gazie pojawiły mi się lekko żółte plamki z ran spod piersi czy to normalne ze po 3 tygodniach coś takiego sie pojawia... jutro jadę to skonsultować ale może wcześniej dowiem sie czegoś od Was ?????



Ja niczego takiego u siebie nie zauważyłam ale to może być środek dezynfekujący. Czym dezynfekujesz piersi? Używasz jakieś leki?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 18:56   #2138
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do dezynfekcji używam octenisept tylko psikam tym poczekam aż wyschnie i gaza na to i staniczek.... wcześniej miałam tylko na samym początku jakieś małe plamki jak odchodził mi gdzieś strupek ale już od 2 tygodni nie miałam takiego czegoś.

Fakt w sobotę troszkę posprzątałam w domu w niedziele sie zapomniałam i dźwignęłam córkę.
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 19:00   #2139
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JoannaM_86 a jak umawiałaś się na wizytę masz jakiś nr tel. bo ja w sumie mam zaplanowany zabieg na czerwiec 2019 w Katowicach ale jak będzie możliwość szybciej zrobić w Warszawie to jestem chętna. ps. wysłałam wczoraj emaila z zapytaniem o operację do szpitala Św. Elżbiety i dziś dostałam odpowiedz o treści "Dzień dobry, Niestety nie mamy podpisanej umowy z NFZ na takie zabiegi".

Eliza dopytaj o szczegóły czy po zabiegu trzeba będzie się do szpitala często zgłaszać ? bo ja w sumie mam kawałek około 400 km

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-10-08 o 19:03
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 19:32   #2140
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
JoannaM_86 a jak umawiałaś się na wizytę masz jakiś nr tel. bo ja w sumie mam zaplanowany zabieg na czerwiec 2019 w Katowicach ale jak będzie możliwość szybciej zrobić w Warszawie to jestem chętna. ps. wysłałam wczoraj emaila z zapytaniem o operację do szpitala Św. Elżbiety i dziś dostałam odpowiedz o treści "Dzień dobry, Niestety nie mamy podpisanej umowy z NFZ na takie zabiegi".

Eliza dopytaj o szczegóły czy po zabiegu trzeba będzie się do szpitala często zgłaszać ? bo ja w sumie mam kawałek około 400 km
Dzwoniłam na rejestrację pod numer 221202036. Eliza czekamy na informację, bo już pojawiają się sprzeczne info )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 19:42   #2141
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JoannaM_86 myślę, że na mojego emaila odpisywała jakaś niezbyt poinformowana osoba bo skoro telefonicznie potwierdzili ze wykonują takie zabiegi na NFZ to coś w tym jest.
Eliza u jakiej Pani dr masz wizytę ?
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 20:22   #2142
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Eliza89Z daj znać co powie Pani Dojtor ofnosnie tych plamek spod piersi.. Mysle, ze to faktycznie po dzwignięciu mogło się stać..

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Eliza89Z daj znać co powie Pani Doktor odnosnie tych plamek spod piersi.. Mysle, ze to faktycznie po dzwignięciu mogło się stać..
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 20:53   #2143
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ok oczywiście jutro napisze co i jak....

Dr Joanna Wiśniewska-Goryń
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 22:40   #2144
igjg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata czy też mogłabym zobaczyć twoje nowe piersi. Również zbieram się żeby zacząć działać...
igjg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 03:44   #2145
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duży biust czy mogę zobaczyć efekt operacji ? Jestem wśród twoich znajomych ale nie widzę galerii
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 06:16   #2146
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez todzia82 Pokaż wiadomość
Duży biust czy mogę zobaczyć efekt operacji ? Jestem wśród twoich znajomych ale nie widzę galerii

Zamieściłam swoje jedno zdjęcie w dniu operacji, na którejś ze stron - już teraz nie pamiętam której jestem w fazie wygojenia rany po strupie na brodawce. Nie chciałabym teraz zamieszczać takiego zdjęcia jeszcze trochę i umieszczę w galerii fotki
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 06:55   #2147
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześ dziewczyny. Podczytuję was od jakiegoś czasu. Jestem zdecydowana, zaczynam działać!
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 06:56   #2148
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez igjg Pokaż wiadomość
Kluskowata czy też mogłabym zobaczyć twoje nowe piersi. Również zbieram się żeby zacząć działać...
Zaproszenie wysłane
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 07:19   #2149
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

.

Edytowane przez xagnieszkax
Czas edycji: 2019-09-19 o 21:00
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 10:02   #2150
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kurde chciałam pokupować już sobie na przód i się przygotować trochę. To Kodan wycofali z apteki, a z Ialugen w ogole nie umiem poradzić sobie. ;(



Jutro idę do lekarza rodzinnego po skierowanie na potrzebne badania.




P.S. Duzybiust dziś zjedzony jeden grejfrut, wczoraj też zaliczony.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 11:51   #2151
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny a wiec tak w szpitalu Św. Elżbiety robią operacje na NFZ procedura ta sama jak w każdym innym trzeba skierowanie do szpitala na oddział chirurgii 1 dniowej z kodem. Jednego dnia jest zabieg na drugi dzień wypuszczają do domu chyba ze sytuacja na to nie pozwala. Na opatrunki najlepiej przyjechac do szpitala ale jak mi pwoedziano każda pacjentka ustala wszytsko indywidualnie w zależności od potrzeb.
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 12:07   #2152
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Eliza89Z a co powiedziala Pani Doktor na zolty wysięk spod piersi?
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 12:32   #2153
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Przed chwilą na meila dostałam pisemną odpowiedź ze szpitala Św Elżbiety, że nie mają podpisanej umowy z NFZ na operacje zmniejszenia piersi
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 15:33   #2154
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam, ponieważ wczoraj też dostałam odpowiedź na emaila, że nie robią operacji zmniejszenia piersi na NFZ więc postanowiłam dziś zadzwonić do szpitala i dopytać otrzymałam odpowiedź, że wykonują (aby się upewnić na 100% powiedziałam, że otrzymałam dzień wcześniej informację emailem, że takie operacje w ich szpitalu nie są wykonywane na NFZ i Pani poprosiła abym chwilkę poczekała to się jeszcze upewni) i należy w pierwszej kolejności zaliczyć konsultację kwalifikacyjną prywatnie lub na NFZ a następnie jak lekarz zakwalifikuje to ustala pozostałe kwestie termin itd... Pytałam o terminy ale nie otrzymałam odpowiedzi jedynie, że kontrakt mają od 2 tygodni. We czwartek jadę na konsultację do Pani dr Radzikowskiej do Szpitala św. Elżbiety w sumie mam 400 km i się okaże czy było warto.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Eliza89Z Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiec tak w szpitalu Św. Elżbiety robią operacje na NFZ procedura ta sama jak w każdym innym trzeba skierowanie do szpitala na oddział chirurgii 1 dniowej z kodem. Jednego dnia jest zabieg na drugi dzień wypuszczają do domu chyba ze sytuacja na to nie pozwala. Na opatrunki najlepiej przyjechac do szpitala ale jak mi pwoedziano każda pacjentka ustala wszytsko indywidualnie w zależności od potrzeb.
Eliza89Z bardzo dziękuję za informację
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 15:38   #2155
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kodan kupiłam w Aptece Gemini.
Któraś z dziewczyn pisała, że nie może znaleźć. To sieć aptek więc w każdej powinien być, lub zamówią na prośbę klienta.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 16:04   #2156
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata Pani doktor to mnie opieprzyła porządnie bo przyznałam sie ze w weekend trochę robiłam porządki. Powiedziała ze mam już odpowiedz i żebym więcej tego nie robiła. Najważniejsze ze nic sie nie dzieje wiec jestem spokojniejsza.

Chociaż szlak mnie trafia ze nie mogę nic zrobić i o wszytsko prosić męża czy starsza córkę.... ale mam nadzieje ze to jeszcze chwila
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 16:19   #2157
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

GONCIA89 ja zamówiłam sobie w aptece 😯 Kodan 1 litr i teraz przelewam sobie do tej butelki po Kodanie 250ml. Za litrowy zapłaciłam tylko 26zl. Jakby co to w internecie też jest do kupienia 😎😊
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 16:32   #2158
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JoannaM_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniłam do Warszawy do szpitala św Elżbiety. Tam mają swiezutki kontrakt bo dopiero od miesiąca. W tej chwili planowane są operację na październik listopad. Pani powiedziała że w najgorszym wypadku grudzień. Problem jest niestety w tym że oni mają kontrakt na szpital jednego dnia. jeszcze nie robili zmniejszania piersi w ramach NFZ. Pani powiedziała mi przez telefon że nie jest w stanie mi powiedzieć czy lekarz by się podjął tego zabiegu w ramach szpitala jednego dnia.( Tak na oddziale). Pani w rejestracji powiedziała natomiast ze szpital jednego dnia to tylko taka nazwa i ze jeśli sytuacja wymaga to zostawiają nawet na 3 dni w szpitalu. Wizyta kwalifikacyjna może byc prywatna Tak jak w Katowicach, lub na NFZ. Wtedy trzeba mieć skierowanie do szpitala jednego dnia na oddział chirurgii plastycznej na kwalifikacje do danego zabiegu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki wielkie za tą informację. Dzwoniłam teraz drugi raz i faktycznie robią. Ale jestem szczęśliwa!
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 16:56   #2159
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Eliza89Z no właśnie.. Wczoraj posprzatałam mieszkanie, rozwieszalam pranie, odkurzalam i dzisiaj rano przy zmianie opatrunku zauważyłam na nim żółtą plamkę ok 1,5 cm w miejscu odpowiadającemu spodniej części prawej piersi. Ehhh ale mam tak jak Ty, nie chcę ciągle prosić o pomoc,a bałagan mierzi mnie, ze nie wiem
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 17:08   #2160
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez xagnieszkax Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za tą informację. Dzwoniłam teraz drugi raz i faktycznie robią. Ale jestem szczęśliwa!
A umawiałaś się już na wizytę ?
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.