Za mocno kocham moją Żonę - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-21, 09:48   #301
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

U ciebie przeważa gorycz.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:52   #302
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
U ciebie przeważa gorycz.
Straszna masz maniere czepiania się o y byle tylko odpisać cokolwiek. Będę pełna podziwu dla Autora jeżeli po raz kolejny będzie mu się chciało odbijac piłeczkę i ci odpisywać.

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-21 o 09:55
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:52   #303
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

jaki troll
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:53   #304
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
jaki troll
Tak jak obiecałam- jestem pełna podziwu.
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:55   #305
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Nieno, nie ma czego podziwiać, internet jest pełen takich ludzi, przyzwyczaiłem się
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:59   #306
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
Napisalem co wynika z waszych niektorych trafnych rad, ale tak jak wyzej, hejterzy widza to co chca widziec
Po co się nam tłumaczysz?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:02   #307
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

W ktorym miejscu ja sie tlumacze? Chodzi Ci o moje odpowiedzi na to trollowanie?
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 10:06   #308
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
W ktorym miejscu ja sie tlumacze? Chodzi Ci o moje odpowiedzi na to trollowanie?
Wróciłeś po paru miesiącach przekonywać nas, że jednak masz za☠☠☠iste życie. Jak masz, to nim żyj. Szczególnie, jeśli uważasz nas za trolle.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:08   #309
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Straszna masz maniere czepiania się o y byle tylko odpisać cokolwiek. Będę pełna podziwu dla Autora jeżeli po raz kolejny będzie mu się chciało odbijac piłeczkę i ci odpisywać.
Straszne.

Zauważam, że facet ma problem, który najwyraźniej go meczy, bo tu wrócił, pomimo użalania się, jacy tutaj okropni ludzie siedzą. Niby ma, ale go bagatelizuje, bo przecież w związku to nie tylko słodycze. No to skoro tak, to w końcu jest problem, czy nie? Powinien się nad tym zastanowić.

Ale spoko, widzę, ze masz pretensje za wczorajszy wątek tajemniczego.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:11   #310
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wróciłeś po paru miesiącach przekonywać nas, że jednak masz zaiste życie. Jak masz, to nim żyj. Szczególnie, jeśli uważasz nas za trolle.
Nie bierzesz pod uwagę, że może rzeczywiście parę komentarzy okazało się na tyle trafnych i pomocnych, że dał sobie radę? Dlaczego piszesz, że nazywa nas trollami? Nazwał tak tylko jedna osobę, a nie grupę osób.. Nie wiem tylko czy za nie podziekowal(za rady), ale parę komentarzy wyżej twierdzi jednak, że tak.

kalor przecież jasno napisał, że wziął sobie do serca niektóre rady i jest lepiej. Chyba, że chcesz mu urządzać idealne życie, ale pisząc z całą pewnością, że obecnie przeważa w nim gorycz(I tylko to) nie bardzo pomagasz. Miał prawo, nie znając wizażu, pomyśleć co pomyślał.

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-21 o 10:16
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:12   #311
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Stewardesaz: gdzie napisalem cos o moim zyciu. Plakaliscie o to, ze sobie poszedlem, nic nie napisalem o szczegolach dotyczacych np.tego czym kosze trawe, ani dalszego ciagu telenoweli, no to napisalem 2 zdania podsumowania. Tak wiem, prawda okazala sie byc nie po mysli niektorych, wiec trzeba sie czepnac.
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 10:15   #312
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Niby jaka prawda i po jakiej myśli niektórych? Jest tak, jak to opisywałeś na początku.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:20   #313
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Kalor: no tak, tak, wszyscy juz wiedza, ze wiesz lepiej, co sie dzieje u kazdego w zwiazku
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:21   #314
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
Paskudne i niekulturalne jest trollowanie kogos brakiem podziekowan, mimo, ze dziekowal juz co najmniej 2x za pomoc. Ale przyzwyczailem sie juz do tego, ze internetowi wojownicy widza w czyims tekscie to, co im na reke, wiec sie nie dziwie. Wiele z was postawilo tu niestety dosc trafna diagnoze, moja zona nawet po 12h pracy, o godz. 21, potrafi wesolo podspiewywac stojac przy garach. A pol godziny potem kladzie sie obok mnie i mowi, ze jest zupelnie wykonczona. Ten typ tak ma i to sie nie zmieni, ja moge co najwyzej myslec, jak z tym zyc.
Aha, to ty sobie leżysz, bo żona pośpiewuje stojąc nad garami?

Podśpiewywanie przecież wyklucza zmęczenie.
Człowiek po 12 godzinach pracy raczej nie stanie nad garami, bo lubi sobie jeszcze trochę postać, tylko robi to, bo m u s i.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:24   #315
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

I am rock: Znow sie zaczyna przeczytaj caly watek, to moze zmadrzejesz. Te wszystkie glupoty, ktore napisalas, juz tu zostaly 10 razy obalone.
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:25   #316
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Aha, to ty sobie leżysz, bo żona pośpiewuje stojąc nad garami?

Podśpiewywanie przecież wyklucza zmęczenie.
Człowiek po 12 godzinach pracy raczej nie stanie nad garami, bo lubi sobie jeszcze trochę postać, tylko robi to, bo m u s i.
Tak mają osoby, które nie potrafią odpoczywać. Mam taka osobę w swoim otoczeniu, która spędza większość dnia prowadząc biznes od A do Z, po czym wraca do domu i mimo, że jest posprzątne i ugotowane to nie odpocznie, bo woli zasnac na stojąco nad sałatką/ ciastem, którego "dawno nie było", no tak przecież byśmy bez tego nie przeżyli(i tak, lubi przy tym ponucic...). Oczywsice gdy coś jest nie zrobione do końca to robi dramat, mimo że dokończenie tego zadania zajmuje około 10 minut ...
Taki już ich urok.

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-21 o 10:27
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:29   #317
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Yesterdaystar: szkoda szczepic, tak jak pisalem, wiekszosc osob nie miala do czynienia z takim charakterem, wiec nie zrozumie. Dla nich jest to nielogiczne
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:32   #318
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Nie bierzesz pod uwagę, że może rzeczywiście parę komentarzy okazało się na tyle trafnych i pomocnych, że dał sobie radę?
Nie. Jak ktoś zakłada wątek o takim tytule, to oczekuje jedynie poparcia od innych "za dobrych" i "za mocno kochających". Na pewno nie zamierza niczego zmieniać.
Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Dlaczego piszesz, że nazywa nas trollami? Nazwał tak tylko jedna osobę, a nie grupę osób.. Nie wiem tylko czy za nie podziekowal(za rady), ale parę komentarzy wyżej twierdzi jednak, że tak.
Na zaś, mnie też zaraz tak nazwie.
Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
kalor przecież jasno napisał, że wziął sobie do serca niektóre rady i jest lepiej.
Właściwie to nie napisał tak.
Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
Stewardesaz: gdzie napisalem cos o moim zyciu. Plakaliscie o to, ze sobie poszedlem, nic nie napisalem o szczegolach dotyczacych np.tego czym kosze trawe, ani dalszego ciagu telenoweli, no to napisalem 2 zdania podsumowania. Tak wiem, prawda okazala sie byc nie po mysli niektorych, wiec trzeba sie czepnac.
Gdzie płakaliśmy? Koleś, to było 2 miesiące temu, każdy zapomniał. A Ty wróciłeś z misją przekonania nas, że tkwisz w szczęśliwym małżeństwie albo że małżeństwo nie może być za bardzo szczęśliwe.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:35   #319
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Psychologia na podstawie tytulu watku, ozesz i przepowiednie jak ktos kogos nazwie tu tak zawsze? Moglo to byc i 10 lat temu, tlumaczyl Ci nie bede, bo i tak wykrecisz kota ogonem, jak wczesniej.
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 10:51   #320
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie. Jak ktoś zakłada wątek o takim tytule, to oczekuje jedynie poparcia od innych "za dobrych" i "za mocno kochających". Na pewno nie zamierza niczego zmieniać.
Jak chcesz go teraz zmusić do tego?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Na zaś, mnie też zaraz tak nazwie.
Przejelabys się tym? Zreszta nie zrobi tego, bo poslugujesz się dłuższymi wypowiedziami, który mają jakiś ciąg przyczynowo-skutkowy.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Właściwie to nie napisał tak.
Napisał, że część rad dala mu do myślenia. Skoro on tak uważa, to dalej już nic nie zrobisz, nie wejdziesz w jego buty.

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-21 o 10:52
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 10:55   #321
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Autorze, ale co niby się zmieniło od tych 2 miesięcy skoro żona jak napisałeś, w łóżku tłumaczy, że jest zmęczona i... czy nadal tej intymności nie ma? Bo jeśli nie ma to problem przecież jest ten sam aktualny
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 11:00   #322
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Jak chcesz go teraz zmusić do tego?
A próbuję?
Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Przejelabys się tym? Zreszta nie zrobi tego, bo poslugujesz się dłuższymi wypowiedziami, który mają jakiś ciąg przyczynowo-skutkowy.
Nie szkodzi, nie piszę po jego myśli.
Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Napisał, że część rad dala mu do myślenia. Skoro on tak uważa, to dalej już nic nie zrobisz, nie wejdziesz w jego buty.
Tego też nie widzę.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 11:07   #323
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Nic nie pisalem jak jest teraz, tylko odpowiedzialem na zarzuty sprzed kilku m-cy. Jak jest teraz, nie zamierzam pisac, bo znow bedzie telenowela pytan i psychoanaliz. Poza tym musze przygotowac obiad dla rodzinki, a potem wychodzimy korzystac z ostatnich podrygow slonca, co wam rowniez bym radzil, takze sorry, ale musze spadac. Tak, wiem, za to tez zaraz bedzie hejt, ze to w ogole smialem napisac. Ale juz sie przyzwyczailem do niektorych odpowiedzi
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 11:11   #324
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

napisz nam jeszcze, jak bardzo jesteś zajęty i jakie masz plany, że nie możesz pisać
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 12:06   #325
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Lol, a nie mowilem a to ponoc faceci sa prostymi stworzeniami
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 12:09   #326
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
Nic nie pisalem jak jest teraz, tylko odpowiedzialem na zarzuty sprzed kilku m-cy. Jak jest teraz, nie zamierzam pisac, bo znow bedzie telenowela pytan i psychoanaliz. Poza tym musze przygotowac obiad dla rodzinki, a potem wychodzimy korzystac z ostatnich podrygow slonca, co wam rowniez bym radzil, takze sorry, ale musze spadac. Tak, wiem, za to tez zaraz bedzie hejt, ze to w ogole smialem napisac. Ale juz sie przyzwyczailem do niektorych odpowiedzi
Gdzie masz to słońce? Nie ma go w małopolskim. Panuje taka "zakaźna" pogoda, aż się nie chce na wybory wychodzic.
Idź i nie wracaj z takimi problemami(w sensie rozwiąż je i nie zawracaj gitary).

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-21 o 12:13
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 17:34   #327
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Gdzie masz to słońce? Nie ma go w małopolskim. Panuje taka "zakaźna" pogoda, aż się nie chce na wybory wychodzic.
W podlaskim dzisiaj było pięknie.


Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i naprawdę bardzo zazdroszczę niektórym, że nie poznali osoby, która musi zrobić wszystko sama, po swojemu i nie uznaje niczyjej pomocy. Naprawdę, zazdroszczę. Bo życie z kimś takim jest bardzo trudne. Cokolwiek nie zrobisz, to ten ktoś musi poprawić, bo źle, źle, wszystko źle. I nie powie, co jest źle i nie pozwoli poprawić i tym samym nauczyć się robić to dobrze. Bywa, że wcale nie jest źle, czasami nie ma się do czego przyczepić, ale musi być zrobione przez nią, bo nie chodzi o efekt, a o sam fakt robienia.
Gotuje drugi obiad, bo pierwszy był do kitu? Nie, gotuje drugi obiad, bo czuje wewnętrzny przymus gotowania. Odebranie jej tej możliwości to jak zabranie jej oddechu. A jeśli będzie ugotowany pierwszy obiad, drugi, trzeci, pięć zup do wyboru, cztery surówki i dwa kompoty? Olaboga! ciasto trzeba zamieszać!
Mieszkanie wypucowane, zero kurzu na półkach, z podłogi można jeść, a z kibla pić? O, tam na suficie jest taka tłusta kropka. Trzeba iść do piwnicy po drabinę, a jak już będzie drabina w domu, to ściągnie firanki, bo co prawda wiszą dopiero miesiąc, ale jak już przyniosła drabinę...
A dzieci wychowane w takim domu? Potem wyprowadzają się z domu i nie wiedzą jak posegregować pranie, jak włączyć pralkę, że warto czasami obejrzeć kąty czy nie ma pajęczyn, a mycie kibla to w ogóle skomplikowana sprawa i do tego taka fuj...

Jednak mojej matce muszę przyznać, że mimo czasami absurdalnych pomysłów miała czas dla nas i taty. Być może dlatego, że chciała. I że jednak czasami odpuszczała sobie mycie podłogi ósmy raz w tygodniu i gotowanie trzeciego obiadu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 17:35   #328
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

No na wschodzie jeszcze trochę słońca było. A z problemami od minionego sierpnia nie zamierzam już tu wracać, także spakojna
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 17:43   #329
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Cytat:
Napisane przez nevernow Pokaż wiadomość
No na wschodzie jeszcze trochę słońca było. A z problemami od minionego sierpnia nie zamierzam już tu wracać, także spakojna
Aha spoko. Żalisz się czy się chwalisz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 17:47   #330
nevernow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 51
Dot.: Za mocno kocham moją Żonę

Chwale, ze słońce, ale żale, ze było.
nevernow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-23 08:50:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.