Inne sposoby szans u kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-09, 10:30   #1
paucynek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5

Inne sposoby szans u kobiet


Dzień dobry. Na wstępie zaznaczam, że niniejszy temat to nie miejsce do żalenia się. Pragnę otrzymać odpowiedź na proste pytanie.

Wiem że było już kilka podobnych listów na forum, ale nie znalazłem w nich wyjścia z sytuacji.

We wcześniejszych tematach padły przykłady dziewczyn, które związały się z niskimi facetami. Takie dowody są dla mnie mało wiarygodne. Czy jeśli cena telefonu waha się między 1000-1500, a ktoś wystawił go za 700 złotych, znaczy to że regularnie można nabyć ten model smartfona za 7 stówek? Nie. Bo to wyjątek, a nie reguła. Tak samo jest z niskimi facetami. Założę się, że ci którym natura poskąpiła cm, a jednocześnie szczęście dopisało i znaleźli dziewczynę, w głębi wiedzą, że gdyby ukochana ich zostawiła, mieliby problem.

Nie ma co ukrywać, większość kobiet odrzuci niskich. Podejrzewam, że na 1000 kobiet i 1000 mężczyzn, znajdzie się 50 niskich mężczyzn i 10 kobiet, które by ewentualnie się z nimi umówiły. Trudno więc niewysokiemu znaleźć dziewczynę, która go zaakceptuje.

Z moich obserwacji wynika, ze dziewczyny które zbliżyły się do niskich nie były nimi od razu zainteresowane. Knypki musieli ciężko pracować by panie zwróciły na nich uwagę. Tu rodzi się uczucie niesmaku, bo poprzedni wysocy chłopacy zdobyli serca w znacznie prostszy sposób. Na tej podstawie podejrzewam, iż kobiety nie chcą poznać niskich i w przypadku propozycji pójścia z nimi na kawę, znajdą jakąś wymówkę. Sądzę, że gdyby podobna prośba padła z ust wysokiego, to kobieta poczułaby wewnątrz siebie chęć i by na to przystała.

O ile w przypadku wysokiego wystarczy że ten zagada, chwilę pogada i zaproponuje spotkanie, tak podobna strategia w przypadku niewysokich się nie sprawdzi. Analizując drogę do sukcesu niskich mężczyzn przekonałem się, że kluczem była relacja koleżeńska. Oni znaleźli się blisko dziewczyny jako zwykły kolega. Przy wspólnej pracy, czy nauce ukazali liczne zalety, które po pewnym czasie zamieszały w kobiecej głowie. Niestety, nawet ta metoda niczego nie gwarantuje. Wysokich o ciekawym charakterze nie brakuje. Więc taka technika może jedynie doprowadzić do depresji. Trudno się jednak temu dziwić. W końcu kiedy ktoś codziennie mozolnie buduje w oczach kobiety atrakcyjność, licząc że za pół roku rozmówczyni pójdzie z nim na randkę, a zjawia się wysoki, który od początku podoba się dziewczynie i przejawia te same wartościowe cechy charakteru, to panna odrzuci zaloty niskiego wpadając w ramiona wyższego.

Jak sami widzicie powyższa metoda choć ma swoje plusy, nie jest bez wad. Najgorsze, że nie ma alternatywnego rozwiązania. Bo jeżeli niski nie będzie miał możliwości poznania kobiety małymi krokami, to raczej żadna się nim nie zainteresuje. To mocno niesprawiedliwe. Przykładowo wysoki wybierze się na domówkę i z którąś się potem umówi. Za to niski nie nawiąże na imprezie znajomości. Dla każdej będzie nieatrakcyjny i wszystkie będą wolały potańczyć z wysokim przystojniakiem niż z niskim.


Podsumujmy,

A)więcej jest niskich facetów niż kobiet które by się z nimi umówiły
B)kobiety nie są zainteresowane niskimi od razu. Gdy wysoki będzie miał randkę już po krótkiej znajomości, tak niski musi żmudnie udowadniać swoją wartość
C)żeby niski którąś oczarował musi być długo kolegą, by mieć możliwość ukazania zalet. Niemniej i tak nie ma gwarancji, bo wysokich z podobnymi atutami pełno


A zatem w jaki jeszcze sposób niski może poznać i zainteresować dziewczynę? Co musi zrobić by stać się obiektem pożądania?
paucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:38   #2
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Mieć miljony monet

Znowu troll od wzrostu
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:40   #3
paucynek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Mieć miljony monet

Znowu troll od wzrostu
Na jakiej podstawie nazywasz mnie trollem od wzrostu? Nie pomagasz to nie obrażaj.
paucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:47   #4
Naajt
Raczkowanie
 
Avatar Naajt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Co musi robić?
Nic.
Serio.
Masz charakter do bani to wzrostem nie nadrobisz. (A tym bardziej nie odejmiesz.)
__________________
"I złapałem te szanse, zabrałem je do domu
i wtedy miałem je jak włóczęgę"

Mike Skinner "The streets" <3
Naajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:47   #5
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Cytat:
Napisane przez paucynek Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Na wstępie zaznaczam, że niniejszy temat to nie miejsce do żalenia się. Pragnę otrzymać odpowiedź na proste pytanie.

Wiem że było już kilka podobnych listów na forum, ale nie znalazłem w nich wyjścia z sytuacji.

We wcześniejszych tematach padły przykłady dziewczyn, które związały się z niskimi facetami. Takie dowody są dla mnie mało wiarygodne. Czy jeśli cena telefonu waha się między 1000-1500, a ktoś wystawił go za 700 złotych, znaczy to że regularnie można nabyć ten model smartfona za 7 stówek? Nie. Bo to wyjątek, a nie reguła. Tak samo jest z niskimi facetami. Założę się, że ci którym natura poskąpiła cm, a jednocześnie szczęście dopisało i znaleźli dziewczynę, w głębi wiedzą, że gdyby ukochana ich zostawiła, mieliby problem.

Nie ma co ukrywać, większość kobiet odrzuci niskich. Podejrzewam, że na 1000 kobiet i 1000 mężczyzn, znajdzie się 50 niskich mężczyzn i 10 kobiet, które by ewentualnie się z nimi umówiły. Trudno więc niewysokiemu znaleźć dziewczynę, która go zaakceptuje.

Z moich obserwacji wynika, ze dziewczyny które zbliżyły się do niskich nie były nimi od razu zainteresowane. Knypki musieli ciężko pracować by panie zwróciły na nich uwagę. Tu rodzi się uczucie niesmaku, bo poprzedni wysocy chłopacy zdobyli serca w znacznie prostszy sposób. Na tej podstawie podejrzewam, iż kobiety nie chcą poznać niskich i w przypadku propozycji pójścia z nimi na kawę, znajdą jakąś wymówkę. Sądzę, że gdyby podobna prośba padła z ust wysokiego, to kobieta poczułaby wewnątrz siebie chęć i by na to przystała.

O ile w przypadku wysokiego wystarczy że ten zagada, chwilę pogada i zaproponuje spotkanie, tak podobna strategia w przypadku niewysokich się nie sprawdzi. Analizując drogę do sukcesu niskich mężczyzn przekonałem się, że kluczem była relacja koleżeńska. Oni znaleźli się blisko dziewczyny jako zwykły kolega. Przy wspólnej pracy, czy nauce ukazali liczne zalety, które po pewnym czasie zamieszały w kobiecej głowie. Niestety, nawet ta metoda niczego nie gwarantuje. Wysokich o ciekawym charakterze nie brakuje. Więc taka technika może jedynie doprowadzić do depresji. Trudno się jednak temu dziwić. W końcu kiedy ktoś codziennie mozolnie buduje w oczach kobiety atrakcyjność, licząc że za pół roku rozmówczyni pójdzie z nim na randkę, a zjawia się wysoki, który od początku podoba się dziewczynie i przejawia te same wartościowe cechy charakteru, to panna odrzuci zaloty niskiego wpadając w ramiona wyższego.

Jak sami widzicie powyższa metoda choć ma swoje plusy, nie jest bez wad. Najgorsze, że nie ma alternatywnego rozwiązania. Bo jeżeli niski nie będzie miał możliwości poznania kobiety małymi krokami, to raczej żadna się nim nie zainteresuje. To mocno niesprawiedliwe. Przykładowo wysoki wybierze się na domówkę i z którąś się potem umówi. Za to niski nie nawiąże na imprezie znajomości. Dla każdej będzie nieatrakcyjny i wszystkie będą wolały potańczyć z wysokim przystojniakiem niż z niskim.


Podsumujmy,

A)więcej jest niskich facetów niż kobiet które by się z nimi umówiły
B)kobiety nie są zainteresowane niskimi od razu. Gdy wysoki będzie miał randkę już po krótkiej znajomości, tak niski musi żmudnie udowadniać swoją wartość
C)żeby niski którąś oczarował musi być długo kolegą, by mieć możliwość ukazania zalet. Niemniej i tak nie ma gwarancji, bo wysokich z podobnymi atutami pełno


A zatem w jaki jeszcze sposób niski może poznać i zainteresować dziewczynę? Co musi zrobić by stać się obiektem pożądania?
Ale niski to znaczy jak niski? Może lepiej to uściślić bo między 150, 160, a 170 jest różnica.
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:49   #6
paucynek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Skąd możecie wiedzieć jaki mam charakter?

A wzrostu mam 168
paucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:50   #7
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Cytat:
Napisane przez paucynek Pokaż wiadomość


A zatem w jaki jeszcze sposób niski może poznać i zainteresować dziewczynę? Co musi zrobić by stać się obiektem pożądania?
Przestać użalać się na swoim wzrostem i na tym się skupiać. Nie będe się wypowiadać za wszystkie kobiety, ale na przykładzie swoim i koleżanek wiemy, że fajny facet to dość pewny siebie i wyluzowany facet. Frustrację widać, serio.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 10:52   #8
paucynek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

No dobrze, ale czy ten pewny siebie i wyluzowany facet będąc niskim miałby u Ciebie i Twoich koleżanek szanse? Nie mówiąc o tym, że rywale wysocy o takich cechach pewnie też by się znaleźli.
paucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:53   #9
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Ile razy można to samo wałkować... Wzrost dla niektórych jest ważny - to prawda. Można zostać skreślonym przez wzrost - zarówno kobieta jak i mężczyzna. Można zostać skreślonym przez setki innych cech fizycznych. Idealne dopasowanie fizyczne nie gwarantuje związku gdy jedna lub dwie ze stron mają beznadziejny charakter. Co zrobić? Szukać kogoś kto nam pasuje i my pasujemy temu komuś. Nikt nie podoba się każdemu.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:56   #10
Naajt
Raczkowanie
 
Avatar Naajt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

To był czysto teoretyczny przykład. W związku z tym, że wiele osób postrzega swoje "negatywne cechy" - głównie wyglądu, za brak powodzenia u płci przeciwnej.
I uwierz mi. Wzrost który podałeś, to typowa norma, którą widzę często na ulicach. Sama tyle mam, więc nie mam problemu porównać.
__________________
"I złapałem te szanse, zabrałem je do domu
i wtedy miałem je jak włóczęgę"

Mike Skinner "The streets" <3
Naajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:56   #11
paucynek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Radziłyście być pewnym siebie, fajnym, z poczuciem humoru. Tylko są 2 pytania

1 - czy takim będąc, ale jednocześnie niskim i tak nie będę odrzucany za wzrost

2 - a co jeśli wokół dziewczyny będzie się kręcił wysoki z podobnymi cechami charakteru
paucynek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 11:02   #12
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Cytat:
Napisane przez paucynek Pokaż wiadomość
No dobrze, ale czy ten pewny siebie i wyluzowany facet będąc niskim miałby u Ciebie i Twoich koleżanek szanse? Nie mówiąc o tym, że rywale wysocy o takich cechach pewnie też by się znaleźli.
Owszem, miałby. Nie będę tu czarować, nie ukrywam, że wolę, jak partner jest wysoki. Ale nie znaczy to, że będąc singielką za samymi wysokimi się oglądałam. Akurat wzrost nie jest dla mnie szczególnie ważny - to dodatkowy atut. Tak jak dziewczyny napisały - niektórzy mężczyźni nie chcą kobiety wysokiej czy z płaską pupą, a niektóre kobiety nie chcą mężczyzny niskiego lub z długimi włosami. Cecha jak cecha. Nie wiem, co się tak na ten wzrost uparłeś
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:03   #13
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Cytat:
Napisane przez paucynek Pokaż wiadomość
Radziłyście być pewnym siebie, fajnym, z poczuciem humoru. Tylko są 2 pytania

1 - czy takim będąc, ale jednocześnie niskim i tak nie będę odrzucany za wzrost

2 - a co jeśli wokół dziewczyny będzie się kręcił wysoki z podobnymi cechami charakteru
Mój eks był mojego wzrostu, a mam 170cm. Na forach znajdziesz mnóstwo wypowiedzi dziewczyn/kobiet, które są z niskim facetem. Nawet na wątku randek z internetu użytkowniczka pisała o mężu nieco powyżej 160cm.
Tamten wysoki może być odrzucony przez coś innego.
Zrozum, że wzrost to nie jedyne kryterium doboru partnera.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:24   #14
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Zycie nie jest fair. Ty jestes niski, inny urodził sie w rodzinie alkoholików, a jeszcze ktos inny wygrał na loterii genowej nieuleczalną chorobe wrodzoną jak np. zespół downa. Czy ten twoj problem bycia niskim jest az tak ważny? Jakbyś byl fajnym facetem, to mimo wzrostu i tak byś mial powodzenie, znam takich chłopakow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:38   #15
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Troll został zbanowany.

Ale się wypowiem jako facet. Na użalającego się nad sobą faceta poleci mniej kobiet niż na niskiego.

Nie narzekam na kobiety i ich liczbę. A jestem niski, gruby i brzydki
I do tego zły charakter.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:47   #16
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Dziewczyny, mam taki problem. Otóż chciałabym posiadać jacht. Jednak zauważyłam że jachty mają zazwyczaj bogaci ludzie. I teraz czy to nie jest niesprawiedliwe że tylko bogatych ludzi stać na jacht? Czy nie jest tak że jak zaoszczędzę 1000 zł na jacht to może przyjść jakiś milioner i kupić go za 800 000 zł?
Czyż jachty nie są materialistyczne i okrutne wobec klasy średniej?

Dziewczyny, plz help w tych trudnych kwestiach.

P.S. Wiem, że troll, ale ja go tak strasznie lubię.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:50   #17
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Inne sposoby szans u kobiet

Zamykam z powodu bana.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 12:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.