Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-15, 20:02   #4771
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Emeczka, u nas tunel też robi furorę 😁 w domku siedzi, chociaż najczęściej spotkać można tam Beze 👍🏻



Ciasto chce zrobić takie: http://blwmama.pl/tort-cytrynowy-z-k...-cukrowej-blw/
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 20:09   #4772
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Emeczka, u nas tunel też robi furorę w domku siedzi, chociaż najczęściej spotkać można tam Beze



Ciasto chce zrobić takie: http://blwmama.pl/tort-cytrynowy-z-k...-cukrowej-blw/

U nas kot też lubi tunel dzięki za linka.


Dziewczyny, a pozostając jeszcze na moment przy umiejętnościach pociech: Wy swoje maluchy uczyłyście takich rzeczy jak klaskanie albo pokazywanie "taki duży", albo "nie ma"? Czy maluchy same jakoś od Was to podłapały? Czy Wasze dzieci potrafią się skupić na obrazkach i książeczkach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 20:15   #4773
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej, ale zalatany dzień dzisiaj. Znajoma wpadła z synkiem. Maly na sam początek ugryzl Hele w rączkę i potem sie już trochę bała. A siniaka ma strasznego.

Majaaa znajoma dzisiaj wlasnie mowila o tym.tunelu i namiocie. Jej synek tez zachwycony. I brawa dla synka.

Emeczka ja bardzo często pokazuje, i w ten sposób się uczy. Cos tam od nas też podlapuje.
Tak skupia uwagę na ksiazeczkach, nie trwa to długo. Dla porównania 3 latek potrafi się skupić tylko 15 minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 20:22   #4774
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Emeczka ja uczyłam, poza cmokaniem i "graniem" na buzi, to zaczął robić sam. Na książeczce się skupia raczej na chwilę, czasem trochę dłuższą ale to nadal chwila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 20:24   #4775
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Wysypka może swedziec. Pediatra pytała mnie wczoraj czy drapie się, ale na szczęście nie. Gdybym widziała ze jest niespokojna i ja zaczyna swedziec to kazala przez parę dni dawać wapno. Gdyby było bardzo źle to znów na kontrolę. I jeszcze kazala dawać przez tydzień cebion, ale to nie wiem po co.

Moja potrafi się skupić jak ma ochotę coś pooglądać. Ale musi jej się chciec. No i wiadomo ze nie jakos bardzo dlugo. Uczę ja nic brawo, ale jeszcze jej tak średnio wychodzi. Lapie się za rączki i nimi macha🙂 taka duża jeszcze jej nie pokazywalam. Muszę zacząć. Tani tani zaczela robic sama bez mojej nauki, ale często z nią tańczylam więc pewnie stąd wiedziała. Papa, piatka, czesc uczylam.
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 20:58   #4776
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
U nas kot też lubi tunel dzięki za linka.


Dziewczyny, a pozostając jeszcze na moment przy umiejętnościach pociech: Wy swoje maluchy uczyłyście takich rzeczy jak klaskanie albo pokazywanie "taki duży", albo "nie ma"? Czy maluchy same jakoś od Was to podłapały? Czy Wasze dzieci potrafią się skupić na obrazkach i książeczkach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moi skupiają się na książeczkach. Bardzo lubią oglądać i dla mnie jako molika książkowego widok moich dzieci leżących na brzuszkach z książką w rączkach jest mega wzruszający warunek jest jeden - twarde kartki, bo takie zwykłe niestety wydzierają

Prawy Twix dzisiaj pierwszy raz stanął na nóżkach i w ogóle Twixy gonią się po korytarzu. Jeden krzyczy, śmieje się i rusza, a drugi za nim leci. A ile śmiechu przy tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 21:07   #4777
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Witam

U nas córa robi papa (najchętniej do kamery w sklepie ), klaszcze/robi kosi kosi, przybija piątkę, podaje rączkę do cześć, cmoka - tego ją nauczyliśmy, a sama nauczyła się machać rączką po ustach robiąc "ble ble" , przedrzeźniać gdy ktoś kaszle/krztusi się , przeglądać książeczki (bardzo to lubi). Jak się skupi, to gdy ją poproszę i pokażę na obrazku zwierzątko potrafi wydać dźwięk podobny do indyka/krowy, a na pytanie: "jak robi mama?" mówi jakieś: "ble ble ble" - nie wiem, czy to dobrze . Interesuje się też mikroskopijnymi paprochami ucieka, gdy ją gonię , zagląda pod łóżko z dupką w górze czasem naciska grające przyciski w zabawkach, ale jeszcze jej to za delikatnie wychodzi; w książeczkach dotykowych/przesuwanych które posiada, potrafi już od razu zlokalizować ciekawy element i się nim bawić Potrafi okazywać radość - machając rączkami i złość/niezadowolenie, gdy jej czegoś zabraniamy robić - nawet często przestaje, ale oczywiście tylko na chwilkę . Jakby się tak zastanowić, to pewnie jeszcze coś by się znalazło, w sumie bardzo szybko pojawiają się teraz nowe umiejętności - to pewnie tłumaczy częściowo tragiczne nocki No i oczywiście wszystko to pokazuje tylko wtedy, gdy ma na to nastrój

Co do niedelikatności, to u nas niestety to samo - drapie, szczypie - szczególnie przy karmieniu , bije po twarzy i gryzie, ale jakoś tylko mnie

Ja staram się karmić w krzesełku albo na kolanach, chociaż czasem ciężko jej wysiedzieć i mam do Was pytanie - nie boicie się karmić dziecka "w ruchu"? Bo mnie czasem kusi (podejrzewam, że wtedy zjadałaby więcej), ale po tym jak mi się zachłysnęła, to jednak się boję
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 06:58   #4778
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Kuba umie dawać cześć, przybijać piątkę i żółwika. Nie bije brawo tzn niby klaska sam z siebei w dwie rączki ale ja ogólnie nie bije mu brawo albo staram się podaje nam zabawki na słowo daj (my mu oddajemy i tak się potrafimy z 15 minut bawić :P),woła tata, mama i baba a reszta to po swojemu. Co do sortera to nawet nie wyciągłam ale do pchacza lwa do którego się rzuca piłkę o wrzuca więc chyba by załapał troszkę sorter co do fizycznych aspektów to staje wszędzie, chodzi do przodu z pchaczem, puszcza się na kilka sekund, raczkuje jak mu zimno w brzuch ale ogólnie woli pełzanie bo mu szybciej 'idzie'. W sumie to chyba taki standard na ten wiek. Ale i tak uważam, że lepiej nie porównywać bo przecież to nie wyścig, na każdego przyjdzie czas

Emeczka tak jak pisze klaskania nie uczyłam. Nie ma wyszło przez zabawę (sam się zakrywa by znikać). Na taki duży/taki mały ma chyba jeszcze czas- nie pokazuje, nie ucze w zasadzie, no chyba że mu coś opowiadam ale wątpię by to wyłapał.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside

Edytowane przez LittleBeetle
Czas edycji: 2018-11-16 o 07:01
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 08:07   #4779
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Emeczka, ja uczyłam małego. Powtarzałam mu codziennie coś az załapał.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Majaa- brawa dla dzielnego Kluska.

Amparo-brawo dla twixa za stanie😉
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 09:32   #4780
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzień dobry, nocka po Bexsero może być. Spał ładnie, chociaż czasem coś tam przez sen jeczal. Młody ma trochę podwyższona temp, 37.2 wiec nie ma tragedii, ale znowu ma czerwona i spuchnięta nogę ☹️☹️☹️ nie mam nawet jak mu owinąć tego w altacecie/sodzie oczyszczonej, bo zaraz zdejmuje opatrunek i wkłada do buzi. Smuteczki ☹️
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 10:08   #4781
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

emeczka jak jak opowiadam i pokazuję coś w książeczce to mała bardzo chętnie słucha i się skupia. Odkąd nauczyła się przewracać strony to trochę się sama pobawi ale niedługo.

Ajtra u nas nie ma różnicy czy mała siedzi czy chodzi, krztusi się tylko jak dam jej za duży kawałek czegoś. Ale ja w większości podaję papki i miękkie rzeczy więc to jest w miarę bezpieczne nawet jak się rusza
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 11:08   #4782
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ech, I mamy prawie 38 temp, wypieki na policzkach i mocno czewona noga ☹️☹️☹️
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 12:13   #4783
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Majaaa ojej oby szybko przeszło Kluskowi 💐

Cosik zdrówka dla małej💐 nie wiem czy po 3dniówce może swędzieć, Gabrysia nie swędziała wysypka.

Amparo brawa dla PT 😊 to musi być uroczy widok jak się gonią chłopaki, my też się bawimy w ganianego, ale widok mnie na czworaka na pewno nie jest taki wzruszający

ja na dziś już wymiękam, karmiliśmy się kilkanaście razy. W końcu ma pierwszą drzemkę.

Aa i zamówiłam już dwie sesje zdjęciowe Gabrysiowi, jedną świąteczną (tą chcemy zrobić jak najszybciej), a drugą na roczek w okolicach jego urodzin. Już się nie mogę doczekać😊😊
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 13:56   #4784
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

My tez się witamy w gronie chorujących. Jakaś paskudna wirusówka nas dopadła, wymioty i katar. A lekarz mówił ze może pojawić sie jeszcze biegunka i kaszel. Jak do tego dojdzie gorączka to potrzebny będzie antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 14:35   #4785
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ja dziś w pracy i moje dziecko je wszystko tylko butelki z mlekiem nawet do buzi nie chce wziąć.
Chyba jej się gdzieś w głowie zakodowało, że jak mama w domu to się je tylko mleko, a jak mamy nie ma to się je wszystko poza mlekiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 15:55   #4786
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Majaaa ojej oby szybko przeszło Kluskowi

Cosik zdrówka dla małej nie wiem czy po 3dniówce może swędzieć, Gabrysia nie swędziała wysypka.

Amparo brawa dla PT to musi być uroczy widok jak się gonią chłopaki, my też się bawimy w ganianego, ale widok mnie na czworaka na pewno nie jest taki wzruszający

ja na dziś już wymiękam, karmiliśmy się kilkanaście razy. W końcu ma pierwszą drzemkę.

Aa i zamówiłam już dwie sesje zdjęciowe Gabrysiowi, jedną świąteczną (tą chcemy zrobić jak najszybciej), a drugą na roczek w okolicach jego urodzin. Już się nie mogę doczekać
My mamy sesję roczkowo-świąteczną 8.12 i też już nie mogę się doczekać! Zastanawiam się jak ubrać chłopaków
Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
My tez się witamy w gronie chorujących. Jakaś paskudna wirusówka nas dopadła, wymioty i katar. A lekarz mówił ze może pojawić sie jeszcze biegunka i kaszel. Jak do tego dojdzie gorączka to potrzebny będzie antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej oby była szybka poprawa i obyło się bez gorączki

Majaaaa, biedny Klusek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 16:01   #4787
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Zdrówka chorującym

Majaaaaa kurczę, oby przeszło

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja dziś w pracy i moje dziecko je wszystko tylko butelki z mlekiem nawet do buzi nie chce wziąć.
Chyba jej się gdzieś w głowie zakodowało, że jak mama w domu to się je tylko mleko, a jak mamy nie ma to się je wszystko poza mlekiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie coś w tym jest moja w ogóle nie ruszy mojego mleka z butelki/kubka/bidonu/łyżki, a potrafi być u dziadków ponad 4 godziny jedząc tylko mięsko/jabłuszko/chrupka, ale jak jestem, to dalej cyc co maksymalnie 2,5 godziny, a inne rzeczy to różnie
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 16:18   #4788
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Zdrowia dla Maluchow!

Amparo na instagramie obserwuje dziewczyne ktora ma miesiac starsze bliźniaczki od Twoich i jak pokazuje kiedy sie bawią to az sie rozczulam. I tak mysle o Tobie zawsze, ze cudnie patrzec jak takir maluchy bawią sie razem.

Ja chcialam świąteczna sesje, ale tz nie chce sie zgodzic

Majaaa lacze sie z Toba, my mielismy rano Bexero, pozniej poszlam na paznokcie to tz mowil, ze tylko na rekach byl i po drzemce wstal straszna maruda i tylko przytula sie. A mimo, ze daje zapobiegawczo ibuprofen to i tak ma 37,3. Nóżka narazie bez obrzęku, ale obolała.
Na szczescie samo szczepienie zniosl super. Ale z waga cos maja nie tak i niby w ciagu 3 tygodni schudł prawie 200g, a najpierw tak zważyła, ze mial mniej o 2 kg. Cos mi sie nie chce wierzyć, ze to ostatnie ważenie bylo prawidlowe.

Ja za to chyba złamałam malego palca u stopy, wczoraj tak uderzyłam sie, ze az lzy mi sie pojawily i coraz bardziej spuchnięty i siny. Musze jakies oklady sobie na niego zrobic.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3

Edytowane przez fiolek7317
Czas edycji: 2018-11-16 o 16:19
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 17:11   #4789
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

My tez mamy sesje roczkowo-świąteczna jakos w grudniu, nie mamy jeszcze ustalonego konkretnego terminu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 17:51   #4790
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hey. My jutro sesja świąteczna która wygraliśmy także dzięki Wam

W styczniu umówiłam sesje na roczek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 19:16   #4791
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Też muszę zarezerwować termin na sesję świąteczne-urodzinowa, bo na chrzest Klusek dostał w prezencie bon na taką właśnie sesje. Jutro zadzwonię i się umówię.



Klusek dostał na noc ibuprom, chociaż wyczuwam, że dzisiaj nie będzie już tak ładnie spał jak zawsze. Niby śpi od 19, ale ciągle się budzi z płaczem.
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 19:33   #4792
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Mój młody śpi dziś od 18:30. Ciekawe o której jutro wstanie.
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 19:40   #4793
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Amparo ja zapytałam dzisiaj fotografa jakie ma sugestie co do ubioru, to powiedziała jakie będą dwie scenografie i żeby wziąć kilka ciuchów, np. czerwoną pizamkę, elegancki zestaw i np sweterki dla nas wszystkich takie same jeśli mamy. Sesja ma trwać godzinę więc będziemy się przebierać.😊 A sesję mamy już 22.11, także lada chwila, chciałam jak najszybciej, żeby zdążyć wywołać przed Świętami dla rodziny🎄

Kimitri co masz na myśli, że dzięki nam?😊

Bielinka zdrówka dla Was, biedaki💐😘

Fiolek ojej ale to musiał być ból, współczuję ja stłukłam niedawno i myślałam, że był złamany bo siny i zdrętwiały przez kilka tyg. Ale nie spuchł, jak puchnie to wybierz się do lekarza, najlepiej żeby chirurg obejrzał, no i prześwietlenie. Zdrówka dla Ciebie i Filipka, zeby po szczepieniu było już tylko lepiej💐 Dziwne z tym ważeniem, nie ważycie Filipka zawsze na tej samej wadze w przychodni? My zawsze na tej samej, bez ciuszków, inaczej nawet nie próbowaliśmy bo każda waga może się minimalnie różnić (ale żeby aż 200g to b. dużo).

Majka a to ciekawe co piszesz, że mała je inne rzeczy jak Ciebie nie ma. I w gruncie rzeczy pocieszające😊
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 19:59   #4794
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Nikopoia chyba pocieszające moja mama jej dawała zupę dzis, to wciągnęła porcję ktorą ugotowałam na 2-3 dni dla niej
Już zapowiedziałam mojej mamie, że będzie codziennie chyba przyjeżdżac w porze obiadowej, żeby mała cokolwiek zjadła.

My przy okazji sesji ślubnej mamy też później sesje z małą i wywołanie zdjęcia jednego na płótnie w formacie 70x100. Ale to za 9 miesięcy dopiero, może taka roczkowo-swiateczna sesja też by była fajna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 21:19   #4795
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ja strasznie chciałam sesje świąteczna, ale co podeślę mojemu mężowi portfolio fotografa to krytykuje i nic mu się nie podoba. Sam jest fotografem, ale nie ma czasu, żeby własnemu dziecku sesje zrobić (no i tez nie mamy takiej scenografii). I nie wiem, czy go czasem przed faktem dokonanym nie postawie...

Ajtra, ja się oczywiście boje, że się zakrztusi (juz jej się kilka razy zdarzyło), ale jak je to jestem cały czas gdzieś obok, żeby zareagować. No i tez patrze co robi, nie pozwalam jej skakać jak je itd.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 21:33   #4796
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

My mamy na początku stycznia sesję roczkową, pewnie jak i w tamtym roku będzie częściowo normalna/ rodzinna a częściowo świąteczna
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 08:40   #4797
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Nikopia - dziewczynom na fb wysłałam linki do polubienia mojego posta i tym sposobem wygrałam - najwięcej like'ow zebrałam


U nas sesja na szybkości bo chyba pół godizny. Dwie stylizacje. W jednej mamy już jechać (ja i tak sukienkę dopiero tam założę bi inaczej się spoce w aucie)
Na drugą scenerię mam albo sweterek świąteczny dla małego albo foto może będzie miała coś. Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 10:47   #4798
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Dzień dobry
Majka dobry pomysł, niech Babcia karmi mi zależało na roczkowej, taki mały już nie będzie😉 fajnie że będziecie mieli połączone w sierpniu😃
Cay u mnie było to samo, mój tato fotografuje, siostry mąż też robi super zdjęcia, siostra też, a ani sesji ciążowej ani bobasowej nikt nam nie zrobił. Nie oglądam się już na nikogo, męża powiadomiłam, że będziemy mieli sesje😋
Kimitri ooo ale fajnie😊

Dzisiaj idę poszukać czegoś dla Gabrysia na sesję, Majaaaa czy szukać kurtki zimowej dla Kluska? Przepraszam ze dopiero teraz, ale nie miałam do tej pory okazji😡
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 19:25   #4799
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Wszystkie szczepienia super znosił, po pneumokokach raz temp skoczyła i koniec. A po tej drugiej dawce Bexero utrzymuje sie temperatura. Jak tylko konczy sie działanie leku zaczyna rosnąć, oczy robia mu sie szkliste. Na szczescie ladnie je, bawi sie. W nocy przez 2h nie mogl zasnac, goraczka nie chciala spac, a wyplul mi troche syropu i tez nie wiedzialam ile moge mu ‚dodac’ go.

Majaaa a jak u Was?

Nikopoia zawsze na jednej wadze byl wazony, ale podobno zaczela sie im ostatnio psuć, a ze wychodziły dziwne wartości i Filip plakal, to kazaly ubrac pampersa i zważyć sie razem z nim.


Kusicie ta sesja świąteczna, chyba tez sie umowie, a tz postawie przed faktem dokonanym.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 20:08   #4800
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ooo ile zdjęć będzie do oglądania U nas też sesja w planach, ale zamierzam sama ja zrobić. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kciuki dziewczynki, żeby temperatury szybko spadły. I brawa za kolejne zdobyte umiejetnosci

Ojejku jak mi obłędnie pachnie świeczka o zapachu szarlotki. Chcialam kupic o zapachu pomarańczy ale nie mieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.