Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-23, 23:46   #4921
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Hej

Goszka, ale chamstwo

Moje dziecko się rozchorowalo, nic nie spałam poprzedniej nocy. Dobrze że moja mama u nas jest to mi pomaga. Dziś był głównie płacz i płacz i płacz.. Teraz zasnęła dopiero koło północy.
Ma chore gardło. Byłam dziś u pediatry, podaję leki i czekam na poprawę.

A z okazji black friday kupiliśmy basen z kulkami (prezent od dziadków) i ja bordowy płaszczyk na zimę dla mnie będzie mi pasował do wózka

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Jawjola moje pomysły to huśtawkę, lego Duplo, pchacz, książeczki (zwlaszcza te Emilii Dziubak -są piękne).

Naszej kupiliśmy ostatnio taki jakby rowerek, nie wiem jak inaczej nazwać, do odpychania się, bez pedałów. Drewniany z Lidla. Dostanie na roczek.
Na mikołaja mamy książeczkę Rok w krainie czarów i to wszystko. Będa u nas od 6 grudnia znajomi z dzieckiem i też dostanie książeczkę. Coś większego na święta dopiero.

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Ah i jeszcze - slodkie to jest jak dziecko coś podaje i 'karmi'. Moja też od niedawna tak robi i mnie bardzo rozczula tym dodatkowo wydaje dźwięki jakby się uczyła jodłować śmiejemy się z mężem Ze ćwiczy przed wyjazdami w góry. W końcu mamy alpy 'za rogiem'

Edytowane przez bonjourbelle
Czas edycji: 2018-11-23 o 23:47
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 08:17   #4922
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej mąż przyjechał wczoraj wieczorem na weekend, więc super! Klusek oszalal z radości na jego widok. Nie mam pomysłu jeszcze na prezent na Mikołajka. Książka na razie u nas byłaby niewypałem, Mały na razie nie jest w ogóle zainteresowany. Mam pakiet Pucia i uda mi się może pokazać mu 1-2 strony, bo potem zaraz wyrywa książę z rąk, zamyka, macha nią, rzuca. Także lipa.
Pchacz mamy kupiony z Ikea, ale dostanie pod choinkę. Co do rowerkow biegowych, tych bez pedałów, to my na pewno nie będziemu kupować. Mamy zakaz od mojego taty (fizjoterapeuty) i jak tej rechabilitantki dziecięcej, do której chodziłam z Kluskiem. Takie rowerki przy dłuższym używaniu wykrzywiaja dzieciom nogi do środka, X się robią (kolana do środka). Niestety mamy w rodzinie 2 maluchów po takich rowerach z wadami nóg właśnie.

Jedziemy dzisiaj do Łodzi to Tesco więc pewnie oblowie Kluska w ciuchy z F&F

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 08:41   #4923
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Policja nam powiedziała że średnio raz w miesiącu mają zgłoszenie o przebiciu opon cały czas na tym samym miejscu parkingowym.

bonjourbelle zdrowia

zori86 współczuję spania na rękach. U nas jak jest kryzys to wsadzam małą do wózka, zapinam pasami żeby nie siadała, daję smoczka i bujam.

My nie wiemy co kupić na mikołajki. Pchacz odpada bo mała już próbuje stawiać pierwsze kroczki więc będzie niepotrzebny. Huśtawka i klocki to jeszcze za wcześnie. Ogólnie teraz ma gdzieś swoje zabawki najlepszą zabawą są jest wyciąganie z szafek moich misek i garnków i rozrzucanie po całym mieszkaniu. Ja sprzątam a ona zaczyna zabawę od nowa Chyba w tym roku się wstrzymamy z prezentem a jak będzie większa to będziemy nadrabiać Na święta to w mojej rodzinie nie było zwyczaju dawania sobie prezentów, mąż radośnie przyjął tą zasadę, więc nie musimy nic kupować
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 08:43   #4924
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Hej.
Współczuję opon, szkoda pieniędzy wydawanych niepotrzebnie
My pchacza mamy zebrę z fisher price ale nie polecam bo moja Mała już kilka razy się z nim wywaliła (leci do tyłu najczęściej i pchacz na siebie), jest lekki i kółka strasznie szybko chodzą. Kupiłam w biedrze teraz taki drewniany wózek dla lalek- myślę że to będzie lepsze. No i w biedrze też kupiliśmy ostatnio kuchnię- ładniejsza niż z lidla za 179 jakos a i tak po swojemu będę chciała ją przerobić i tak.
Co do prezentów- to właśnie na roczek/ z okazji swojego pokoju Mała dostanie kuchnię, pod choinkę pewnie huśtawkę bo już przyszła, na urodziny albo pod choinkę (bo w sumie to wigilia u nas 24, urodziny robimy 29) od dziadków tablice manipulacyjną i krzesełka do swojego pokoju. Jeszcze się zastanawiałam nad tym basenem kulkowym i nad tipi ale to chyba jak trochę podrośnie.
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 08:54   #4925
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
Policja nam powiedziała że średnio raz w miesiącu mają zgłoszenie o przebiciu opon cały czas na tym samym miejscu parkingowym.

Pewnie jakiś samozwańczy "właściciel" miejsca
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 08:54   #4926
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Emeczka a we Wroclawiu byliscie u tego dentysty dzieciecego? Moglabys mi na fb w wiadomosci dac na niego namiary?

Goszka wspolczuje tych opon, niepotrzebny wydatek przez jakiegos psychola. Mi tez raz przebili jedna opone w mamy aucie jak sie wybralam do Szczecina na impreze, a rano okazalo sie, ze trzeba wymieniac wszystkie cztery bo nie maja takiej jednej.

Zori nie mam pojecia jaka jest dlugosc spiowrka, ale jest duzy. Filip jest dlugim dzieckiem i ma jeszcze spory zapas. Bardzo polecam ten spiworek, kosztuje kupe kasy, ale warto, tym bardziej, ze duzo uzywek sprzedaja.

Cay ja bym zamowila i tak jak Majka pisze, podeslala maila, zeby spakowali razem.

Jawjola w sumie wszystkie te baseny z kulkami sa takie same jak patrze. My zamawialismy na allegro u sprzedawcy 'meblokas'. Pchacz mamy z Biedronki drewniany, dodkowo byly do niego drewaniane klocki.
Co do jakosci ubranek z c&a to bardzo fajna, przyjemna bawelna, chociaz czapke z szalikiem odeslalam, bo byly za duze i jakosc bez szalu. A rozmiarowke chyba jednak porownalabym do Zary niz H&M


Na Mikolaja Filip dostal juz pchacz, specjalnie dalismy go wczesniej ze wzgledu na to, ze chodzi juz przy wszystkim. Dostanie napewno ksiazeczki Pucia, basen z kulkami od jednych dziedkow jest lacznie pod choinke i na Mikolaja. Dajemy mu powoli te prezenty, zeby pozniej szalu nie bylo. Pod choinke bedzie mial zolwia drewnianego na sznureczku z Lidla, od chrzestnej wiem, ze sporo ubran ma mu kupic - kompletujemy rozmiar 86. A wiecej to nie wiem co kto juz kupi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 09:41   #4927
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Maja serio? Po prostu od rowerków czy od źle ustawionej wysokości siedziska? Bo wydaje mi się, że jak wysokość jest ok to dziecko nóg nie krzywi :mysli:

Goszka współczuję. Może faktycznie ktoś sobie rości prawo do konkretnego miejsca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 10:34   #4928
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Maja serio? Po prostu od rowerków czy od źle ustawionej wysokości siedziska? Bo wydaje mi się, że jak wysokość jest ok to dziecko nóg nie krzywi :mysli:

Goszka współczuję. Może faktycznie ktoś sobie rości prawo do konkretnego miejsca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kurcze też pierwszy raz słyszę o czymś takim... :/ muszę poczytać więcej o tych rowerkach.

Moja noc do dupy - zero snu. Dopiero o 6 się trochę mogłam przespać. Druga taka z rzędu

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Może ewentualnie damy jej ten rowerek później, na drugie urodziny czy coś. On niby do 5 lat
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:38   #4929
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Goszka moja nigdy nie zasnęła w wózku. Jak ja uspilam i wlozylam to ok. Chwile pospala.
4h wczoraj na rękach. Po 22 wrócił mąż i ja przejął o 23 odłożył. Pospala godzinę i obudziła się z temperatura i wielkimi bakami. Od 1 spała z nami aż do 5. Potem obudził się syn z placzem. Ostatecznie syn wstał o 7 ale dał mi pospać, a sam oglądał bajki. I wstałam z córa o 8:30. A mąż poszedł na 6 do pracy i niewiadomo o której wróci. Czuje się jak kłębek... niczego.

Na Mikołajki kupiłam małej świąteczna książeczkę dźwiękową. Ale widzę, ze córa zwraca uwagę na pieski, więc teraz poszła bym w tym kierunku.

Toja fajny ten wózek? Zastanawiałam się nad nim.

Co do rowerów biegowych, to wydaje mi się tak jak ze wszystkim, umiar. Syn od 3 lat mial i pięknie utrzymywał na nim równowagę. Nic z nogami nie jest.

Fiołek dzięki. Mam zielone światło więc kupię, zważywszy ze -35% jest akurat na ten co chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez zori86
Czas edycji: 2018-11-24 o 10:40
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:39   #4930
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Bonjourbelle współczuję nocek i choroby małej, oby jak najszybciej sie jej poprawilo.

Ja tez kupilam malej ten wozek-pchacz z biedry, dostanie go na roczek albo na święta.

Goszka współczuję, ludzie sa okropni.

Moja mala lubi Puci i Jano i Wito w trawie, na pewno dokupie jej kolejna czesc Pucia i jeszcze dwoe części Jano i Wito.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:41   #4931
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Bonjourbelle zdrówka dla córy i współczuję nocki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 12:49   #4932
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej

Fiolek napisałam

Goszka bardzo współczuję. Jakiś szeryf się znalazł

Bonjourbelle ojej, zdrowia dla Małej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 01:59   #4933
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Bezsenna nocka numer trzy. Mam dosc...
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 06:32   #4934
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Bezsenna nocka numer trzy. Mam dosc...
Współczuję, masz jak odespać troche w dzień?

Moje dziecko od dwóch dni wstaje po 5 i placze i się rzuca po lozku i zasnac nie moze. Próbuje ja uspic ale budzi sie po kilku minutach i tak w kolko. W koncu wstajemy i jest marudzenie bo nie wyspana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 09:08   #4935
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Współczuję chorób i braku snu, dużo sił dziewczyny!

Mama fizjoterapeuta pisała odnośnie rowerkow biegowych że nie szkodzą pod warunkiem, że mają idealna dla dziecka wysokość, tzn cała stopa opiera się o podłoże a nóżka jest wyprostowana. Przy braku regulacji to raczej krótko taki rowerek posluzy. Mój mały od teściowej dostanie ten z lidla, ale on jest na 4 kołach, taki bardziej jeździk w sumie i nie wiem czy takie same są zasady.

Ja w black friday w końcu kupiłam spacerowke. I nowe pieluchy, chociaż mam już aż nadto...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 09:31   #4936
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Bonjourbelle współczuję. Biedna.

A moja Mała z temperatura, w nocy powyżej 38,5. Wczoraj palce cały czas w buzi. Mam nadzieję, że to zęby.
A mąż pojechał z synem na NOL, jakieś krostki mu wyskoczyły. Boję się najgorszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 09:53   #4937
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Bonjourbelle oj dużo siły życzę. Oby dziś było lepiej.

Bielinka współczuję. Jak u nas mały się za szybko budzi, to go przytulam do siebie do mocno (w sensie, że cały jest we mnie wtulony, coś na zasadzie otulacza ) i robię "ciiiii". Często udaje się go jeszcze uśpić na godzinkę.

Zori czego się obawiasz? Bo ospę chyba przechodziliście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 10:34   #4938
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ostatecznie mąż wziął mała, potem babcia, a ja spałam od 3 do teraz. Czuję się jak nowy człowiek.

Tylko dziecko nie chce mi jesc. Od 2 w nocy do teraz nie jadla. Niech ta choroba się skończy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Zori zdrówka dla dzieci to chorowanie jest straszne
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 13:01   #4939
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Tak ospe mial, wg lekarza te krostki wyglądają jak ospa. Ale skoro przechodzil to to wykluczył. Możliwe, ze pokarmowa. A mąż podsunął żeby sprawdzić dokładnie materac czy coś tam się nie wyleglo.

A mieliśmy spędzić spokojnie, leniwie niedziele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 16:43   #4940
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

zori86 współczuję tego spania, mnie już kręgosłup boli od samego noszenia. Zdrowia dla syna

bonjourbelle dużo siły i zdrowia

U nas dzisiaj jakiś dzień niejadka. Od rana zjadła niewielką ilość kaszki, troszkę zupki i ok. 100 ml mleka. Nie wiem co jej jest.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 08:56   #4941
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzień dobry

Zori, zdrówka dla syna

Jedziemy dzisiaj do 8* obejrzeć foteliki. Najwyższy czas. Oj zaboli nas, zaboli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:03   #4942
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Goszka, amparo dzieki

Kolejna koszmarna noc. Najgorzej, że nie wiem jak jej pomóc Co ja boli. Co chwilę idą przeciwbolowe. A nie chce też jej tym faszerowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:14   #4943
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Heeeej najgorsza noc ever. Klusek spał od 19 do 22 i koniec. Obudził się i walczyłam z nim do 4 rano. Wiex 6h zabawy, śpiewania, rzucania się, kulania po łóżku.... Dramat. Jestem nieprzytomna. A jak już zasnął po 4 to go o 6 musiałam obudzić bo na 7 do lekarza (że mną bo się umówiłam na usg piersi) na szczesxie na teraz drzemke. Może pospi chociaż godzinę.

A usg jest spoko. Wszystko w moim małym biustem w porządku.

Mąż wrócił na poligon ale jechał teraz z klwga więc zostawił mi idealnie pod klatka bloku auto, żebym mogła schować wózek, nie nosić go na to 4 piętro. I co? I gówno. Pilot do auta padł. Bateria w sensie. 🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2018-11-26 o 10:16
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:27   #4944
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Heeeej najgorsza noc ever. Klusek spał od 19 do 22 i koniec. Obudził się i walczyłam z nim do 4 rano. Wiex 6h zabawy, śpiewania, rzucania się, kulania po łóżku.... Dramat. Jestem nieprzytomna. A jak już zasnął po 4 to go o 6 musiałam obudzić bo na 7 do lekarza (że mną bo się umówiłam na usg piersi) na szczesxie na teraz drzemke. Może pospi chociaż godzinę.

A usg jest spoko. Wszystko w moim małym biustem w porządku.

Mąż wrócił na poligon ale jechał teraz z klwga więc zostawił mi idealnie pod klatka bloku auto, żebym mogła schować wózek, nie nosić go na to 4 piętro. I co? I gówno. Pilot do auta padł. Bateria w sensie. 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Majaaaa a może weźmiesz Kluskę w nosidło i gdzieś Ci wymienią ta baterię? Wózek pod klatką to mega wygoda

Dziewczyny bardzo Wam współczuję tych nocy - u nas jest nienajgorzej. Zdarzają się jakieś cięższe, ale ogólnie całkiem spoko. Ale my śpimy też razem.

Moje dziecko dzisiaj dorwało karmik z trutką dla mrówek. Była tuż pod moimi nogami i udało jej się go złapać. Dobrze, ze usłyszałam i jej zabrałam. I tak się bałam czy jakimś cudem nie włożyła do buzi, ale wyglądał na pełen i nie ciumkany...umyłam ją porządnie, przebrałam i okrzyczałam, po czym miałam wyrzuty sumienia, bo w sumie to moja wina, że tam leżał, a nie jej. Tylko się zdenerowowlam;/

I pogoda dzisiaj koszmarna, leje od rana i jest zimno, także nie ruszamy się z mieszkania.

Na pocieszenie to dochodzą tylko zakupy porobione w Black weekend. Troszke wydaliśmy, ale w sumie kupiliśmy tylko rzeczy, na które polowaliśmy i znaliśmy regularne ceny, więc wiem, że sporo oszczędziliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:32   #4945
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Majaaaa a może weźmiesz Kluskę w nosidło i gdzieś Ci wymienią ta baterię? Wózek pod klatką to mega wygoda

Dziewczyny bardzo Wam współczuję tych nocy - u nas jest nienajgorzej. Zdarzają się jakieś cięższe, ale ogólnie całkiem spoko. Ale my śpimy też razem.

Moje dziecko dzisiaj dorwało karmik z trutką dla mrówek. Była tuż pod moimi nogami i udało jej się go złapać. Dobrze, ze usłyszałam i jej zabrałam. I tak się bałam czy jakimś cudem nie włożyła do buzi, ale wyglądał na pełen i nie ciumkany...umyłam ją porządnie, przebrałam i okrzyczałam, po czym miałam wyrzuty sumienia, bo w sumie to moja wina, że tam leżał, a nie jej. Tylko się zdenerowowlam;/

I pogoda dzisiaj koszmarna, leje od rana i jest zimno, także nie ruszamy się z mieszkania.

Na pocieszenie to dochodzą tylko zakupy porobione w Black weekend. Troszke wydaliśmy, ale w sumie kupiliśmy tylko rzeczy, na które polowaliśmy i znaliśmy regularne ceny, więc wiem, że sporo oszczędziliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mogłabym, tyle że zegarmistrz pod domem ma urlop a kolejny najbliżej mnie jest jakieś 6km dalej. Myślę że tak daleko w nosidle bym z Kluskiem nie doszła. Tzn może bym doszła ale potem trzeba te 6km znowh wrócić. A nie wiem gdzie jeszcze jest szansa na wymianę baterii w takim czymś... jak zawsze wiatrem w oczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:35   #4946
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Współczuję nocek, wiem co przechodzicie chociaż dzisiaj u nas o niebo lepiej. Najpierw spala na brzuszku u babci, potem u mnie, potem u taty. A na końcu sama w łóżeczku do 10:30. Więc nawet jesteśmy wszyscy dziś wyspani.

Maja, ale głupi pech

Z okazji black friday + prezentu od dziadków zamówiłam małej basen z kulkami, czekamy. A w Ikei przy okazji kupiliśmy ten tunel, ale nie ma szału.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:41   #4947
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Majaaaa to faktycznie pech. Jeszcze się tak zastanawiam, że czasami robią też takie rzeczy w serwisach telefonów. Bo 6 km w nosidle to jest ciężko - wiem z doświadczenia ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 10:54   #4948
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dołączam do zalacych się. Kocham bardzo tego "naszego" psa (w cudzysłowie bo to pies TŻ ojca którego po prostu nam zostawił), ale jest tak niewychowany i wiecznie jest coś nie tak, że ręce mi opadaja. Nie można nikogo zaprosić bez stresu, bo szczeka i skacze jak psychiczny, ja wiem że się cieszy ale zachowuje się jak szczeniak a ma 8 lat. Listonosz, kurier czy nawet sąsiad jak pod domem przechodzi to nie ma opcji żeby dziecka nie obudził.
A teraz co? Wypuscilam go na podwórko, wrócił i naniósł na podłogę, za przeproszeniem, gówna.
Ostatnie na co mam czas i ochote to k...a szorowanie podłóg.
Poza tym pies jest chory, ostatnio odpukac jest dobrze, ale leki i specjalistyczna karma kosztuje. A właściciel ma to wszystko w dupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:03   #4949
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Współczuję nocek. Nasza też fatalna, Lewy Twix o 3 był już wyspany i próbował budzić Prawego. Na szczęście ostatecznie dali pospać do 8.

Mamy foteliki!!! Stanęło na Jane gravity. Niby mieliśmy się tylko zorientować, ale były w promocji, więc już kupiliśmy. Twixom chyba pasują, bo ładnie w nich zasnęli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 14:40   #4950
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Heeeej najgorsza noc ever. Klusek spał od 19 do 22 i koniec. Obudził się i walczyłam z nim do 4 rano. Wiex 6h zabawy, śpiewania, rzucania się, kulania po łóżku.... Dramat. Jestem nieprzytomna. A jak już zasnął po 4 to go o 6 musiałam obudzić bo na 7 do lekarza (że mną bo się umówiłam na usg piersi) na szczesxie na teraz drzemke. Może pospi chociaż godzinę.

A usg jest spoko. Wszystko w moim małym biustem w porządku.

Mąż wrócił na poligon ale jechał teraz z klwga więc zostawił mi idealnie pod klatka bloku auto, żebym mogła schować wózek, nie nosić go na to 4 piętro. I co? I gówno. Pilot do auta padł. Bateria w sensie. 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz z kluczyka otworzyć auta czy sam pilot masz? Kup baterie w zwykłej biedronce nawet i wymień (raczej baterie standardowe we wszystkich pilota h samochodowych są) mój M. Wczoraj wymieniał u nas a kupił właśnie w biedronce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.