Kwietniówki 2018 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-04, 11:05   #1171
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas raczej z dala od magii świat... mój wrócił.. gościu nie chce.. albo inaczej gada, że nie ma kasy żeby zrobić przelew i tak to się kręci, jest delikatna nerwowka bo to już 3 tydzień gościu tak zwleka... najlepsze, że czasami w ogóle wyłącza telefon gościu. Wiedziałam, że z tego wyjdą jakieś cyrki...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 13:19   #1172
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
U nas raczej z dala od magii świat... mój wrócił.. gościu nie chce.. albo inaczej gada, że nie ma kasy żeby zrobić przelew i tak to się kręci, jest delikatna nerwowka bo to już 3 tydzień gościu tak zwleka... najlepsze, że czasami w ogóle wyłącza telefon gościu. Wiedziałam, że z tego wyjdą jakieś cyrki...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jaki gościu? Pracodawca Twojego TŻ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 13:25   #1173
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Taa dokładnie. Zleceniodawca.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 14:35   #1174
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Taa dokładnie. Zleceniodawca.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
O kurcze to faktycznie slabo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 17:15   #1175
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Pewnie widziałyście w necie zdjęcia choinki przywieszonej do sufitu, może to jakaś myśl

Selfish, to macie przeboje. Oby wszystko się dobrze skończyło.

Dziewczyny, jak dajecie dzieciom zupę czy jakieś danie łyżeczką to z grudkami czy gładka papka? Ja chciałabym jednak syna przekonać do jedzenia czegoś poza brokułem, kalafiorem, owocami i chlebem. Zupy w postaci kremu wszystkie bleee. Ani z doidy,ani z łyżeczki, ani przez słomkę bo i tak próbowałam. Z małymi kawałkami sobie poradzi skoro np.jabłko je w kawałku i rzadko się dławi?
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 17:22   #1176
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Pewnie widziałyście w necie zdjęcia choinki przywieszonej do sufitu, może to jakaś myśl

Selfish, to macie przeboje. Oby wszystko się dobrze skończyło.

Dziewczyny, jak dajecie dzieciom zupę czy jakieś danie łyżeczką to z grudkami czy gładka papka? Ja chciałabym jednak syna przekonać do jedzenia czegoś poza brokułem, kalafiorem, owocami i chlebem. Zupy w postaci kremu wszystkie bleee. Ani z doidy,ani z łyżeczki, ani przez słomkę bo i tak próbowałam. Z małymi kawałkami sobie poradzi skoro np.jabłko je w kawałku i rzadko się dławi?
Ja dotąd zupy czy kasze z owocami blendowalam na gładko i wchodziły bez problemu łyżeczka. Niedługo mam zamiar spróbować zupek z makaronem nitki nie wblendowanym że tak powiem. Zobaczymy jak pójdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 17:43   #1177
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja daję rozgniecione widelcem i super zuje, większa przyjemność jej to sprawia niż jedzenie papki
Dostalysmy maść że sterydami i kazała kąpać w emolium i smarowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 17:59   #1178
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

ja dzisiaj dawałam młodej jakas pasta bambini ... XD tak sie nazywało. makaron był takiej konsystencji praktycznie rozgotowanej, zjadła ze smakiem... od 15 do teraz nie wołała o żarcie... teraz już śpi bo na chodzie od 12 bez żadnej drzemki.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 18:33   #1179
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Jaką pasta bambini?

Moja jeszcze zupki nie jadła kaszki od kilku dni jej robię bo wreszcie da się trochę łyżeczka nakarmić. Kaszki tzn płatki jaglane lub ryzowe. Teraz na kolację im zrobiłam płatki ryżowe z nasionami chia i musem kokosowym, ale to dobre

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 18:34   #1180
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

Mój miksowanych zup nie lubi, chyba, że słoiczkowe. Więc ja mu odlewam trochę zupy zanim ją posolę, czasem obieram trochę mięska że skrzydełka, jak mam warzywa w dużych kawałkach to wyciągam i kroję w kosteczkę i tak mu podaję. Warzywa, mięsko, ryż, makaron czy ziemniaki.. wszystko łyżeczką w kawałkach, bo tak woli. I trochę tej wody z zupy też mu do buźki wlewam co którąś łyżeczkę. Kaszki też na gładko nie bardzo wchodzą, chyba, że z jabłkiem, to zaakceptuje że startym. Ale już gruszka na przykład musi być w kosteczkę żeby zjadł kaszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 19:24   #1181
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas będzie nie duża choinka, postawimy ją na meblach.
Moja lubi zupy krem, jakość się boję podać taką z kawałkami, chociaż sam makaron jadła i kaszel jej nigdy nie blendowałam.
Mała miała dziś sesje świąteczną, ciekawe jakie będę efekty bo niestety humoru do zdjęć nie miała, dopiero potem się rozbawiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 07:28   #1182
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Ale ja jestem do tyłu z tym jedzeniem w stosunku do Was. Młody na początku jadł chętnie, ale teraz jak go dorwały najpierw ząbki (nadal nic) a potem katar, to zaliczył regres.
Mam normalnie deja vu z siostry , bo było to samo. Ogólnie nie chce gryźć, nie chce próbować nowych rzeczy... No ale trudno, widziałam to już, pojawią się ząbki zacznie się jedzenie.
Ogólnie to u mnie stuknęło 7 mc, lada dzień zacznie raczkować, bo już mu się udaje przemieszczać i w ogóle gościu mi ostatnio sam wstał o.O podciągnął się o brzeg wanny. Coś czuje że kończą się czasy wygodnego odkładania do łóżeczka .
Szkoda że nie jest taki szybki do przesypiania całych nocy...
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 07:35   #1183
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Jaką pasta bambini?

Moja jeszcze zupki nie jadła kaszki od kilku dni jej robię bo wreszcie da się trochę łyżeczka nakarmić. Kaszki tzn płatki jaglane lub ryzowe. Teraz na kolację im zrobiłam płatki ryżowe z nasionami chia i musem kokosowym, ale to dobre

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
A to jakieś słoikowe danie... marki Hipp.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 09:22   #1184
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Jaką pasta bambini?

Moja jeszcze zupki nie jadła kaszki od kilku dni jej robię bo wreszcie da się trochę łyżeczka nakarmić. Kaszki tzn płatki jaglane lub ryzowe. Teraz na kolację im zrobiłam płatki ryżowe z nasionami chia i musem kokosowym, ale to dobre

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
No właśnie, mus kokosowy mozna podawac? I platki ryzowe? Bo niby mleka ryzowego chyba sie nie powinno. Sama dzis zrobilam platki i sie nimi zajadalysmy i teraz tak sie zastanawiam.

Moja lubi kremy ale w konsystencji do picia. Jak dostaje z lyzeczki to sie dwnerwuje, wklada raczki do miseczki i bardziej sie tym bawi niz je.

U nas Mala juz lata po calym domu, kontakty zabezpieczone, teraz sie dobiera do szafek kuchennych. Lozeczko to jedyne miejsce gdzie jest w miare bezpieczna...

U nas choinki nie bedzie. Moze jakis stroik na stol. I tak swieta spedzimy u rodzicow.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 17:02   #1185
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas ostatnio dużo drzemek w dzień. Mała marudna, biorę ją do cyca, a ta zasypia. Aż dziwne bo wcześniej spala 3x po 20-30min, a teraz potrafi 5 drzemek walnąć. Chyba dolne dwójki jej powoli wychodzą.
Jak dobrze pójdzie to wkrótce ustalimy datę ślubu I będzie to prawdopodobnie styczeń, także za chwilę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 19:32   #1186
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
U nas ostatnio dużo drzemek w dzień. Mała marudna, biorę ją do cyca, a ta zasypia. Aż dziwne bo wcześniej spala 3x po 20-30min, a teraz potrafi 5 drzemek walnąć. Chyba dolne dwójki jej powoli wychodzą.
Jak dobrze pójdzie to wkrótce ustalimy datę ślubu I będzie to prawdopodobnie styczeń, także za chwilę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super, ja też brałam ślub w styczniu ))
Za moim małym ja też już nie dałam, raz jest super, drzemki i jedzonko wzorowo super według schematu a nastepnego dnia wszystko przewrócone do góry nogami o.O też obstawiam że to żeby - u nas dopiero górne jedynki :/ Oby wreszcie się przebiły!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 09:03   #1187
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
No właśnie, mus kokosowy mozna podawac? I platki ryzowe? Bo niby mleka ryzowego chyba sie nie powinno. Sama dzis zrobilam platki i sie nimi zajadalysmy i teraz tak sie zastanawiam.

Moja lubi kremy ale w konsystencji do picia. Jak dostaje z lyzeczki to sie dwnerwuje, wklada raczki do miseczki i bardziej sie tym bawi niz je.

U nas Mala juz lata po calym domu, kontakty zabezpieczone, teraz sie dobiera do szafek kuchennych. Lozeczko to jedyne miejsce gdzie jest w miare bezpieczna...

U nas choinki nie bedzie. Moze jakis stroik na stol. I tak swieta spedzimy u rodzicow.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam u szpinakrobiblee, że płatki i inne ryżowe produkty (oprócz mleka) można, ale w rozsądnych ilościach daje jeszcze jaglane a w planach mam owsiane i z quinoa więc raczej nie będzie jadła za dużo ryżu

O musie kokosowym nigdzie nie czytałam żeby nie można więc czemu nie


Córka mi zrobiła prezent na Mikołaja i zaczęła raczkować
Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2018-12-06 o 09:41
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 07:25   #1188
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Matko niech te zęby w końcu wyjda!!! ;( Jestem padnięta i zaczęłam cierpieć na bezsenność. Kładę się wieczorem zmęczona, bobas śpi a ja się rzucać z jednego boku na drugi i nie mogę zasnąć ;(( MA SA KRA!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 09:05   #1189
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Makaron też rozgniatam widelcem. I danie ze słoiczka z jakimiś kawałkami też zjadł. Zauważyłam że póki co porównując pierwszego syna a teraz tego to z jedzeniem jest dużo lepiej. Przy starszym to była jakaś masakra. Do roku na jakiekolwiek danie z kawaleczkami miał odruch wymiotny.

Malami jak u Was po tej maści, zeszło wszystko?

Grewana współczuję Ci tej bezsenności

Dziewczyny pochwalcie się jak waszym dzieciaczkom podobały się prezenty na Mikołaja bo ja nadal mam problem co kupić na święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-07, 11:07   #1190
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Zosiaaa Olkowi bardzo przypasowała książka "kto zjadł biedronkę". To pierwsza książka,która go tak zaciekawiła. Pod choinkę kupuję stolik edukacyjny. A na roczek planuję mu zrobić tablicę manipulacyjną. Już szukam gadżetów do niej na razie mam słuchawkę od domofonu haha
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 14:20   #1191
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Zosiaaa Olkowi bardzo przypasowała książka "kto zjadł biedronkę". To pierwsza książka,która go tak zaciekawiła. Pod choinkę kupuję stolik edukacyjny. A na roczek planuję mu zrobić tablicę manipulacyjną. Już szukam gadżetów do niej na razie mam słuchawkę od domofonu haha
O u mnie mąż ma zrobić małemu tablice Mój na mikołajki nic nie dostał, ale na Gwiazdkę dostanie: książki - Księga dźwięków i Naciśnij mnie, klocki gumowe, piłki sensoryczne i kostkę edukacyjna (to od całej rodzinki). Przynajmniej o tych wiem narazie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 14:48   #1192
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

Grewana, nie zazdroszczę. Ja czasem w nocy nie mogę zasnąć po karmieniu i niestety popełniam ciągle ten sam błąd i sięgam po telefon
Mój mały nie dostał nic na Mikołaja, będzie coś pod choinką, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy co.
Dziewczyny, które używają pampersów. Kupiłyście już te nowe active baby? Czy tylko ja mam wrażenie, że są do bani? Mojemu synowi dosłownie przyklejają się do jajek.. W dzień używam dady, ale na noc tylko pampers dawał radę, a teraz jestem zła, że pozmieniali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 15:10   #1193
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

My mamy ksiega dzwiekow i kto zjadl biedronke i Mala uwielbia. Moja w ogole uwielbia ksiazki, zabawkami chwilke sie pobawi i zaraz leci do pudelka wyciagac ksiazeczki. A czasem potrafi z 10 minut jakas ogladac. A matka tylko sie nakreca, mam juz w koszyku ksiazki za ponad 2 stowki, no ale jak tu nie kupic...

My tez planujemy tablice manipulacyjna zrobic. Mamy juz stary domofon, jeden zamek z haczykiem, jeden na korbke, jakis stary wlacznik, klodke. Powoli gromadzimy.

Ja w ogole nie lubie pampersow. Ostatnio znowu kupilam paczke i z bolem koncze, kupujemy z rossmanna i nam bardziej podpasowaly.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 15:11   #1194
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

My tylko używamy dady bo po Pamapersach miał odparzenia pod jajkami
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 15:33   #1195
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

A i moja dostala Arke Noego i Piramide zabaw.

Dziewczyny, macie w domu kojce? Ja ogólnie nie jestem zwolenniczka ale zastanawiam sie nad kupnem. Oczywiscie nie zeby tam pol dnia siedziala. Nie wiem co robic z Mala jak czasem chce wyjsc do toalety albo skroic warzywa bo kreci mi sie pod nogami. A w lozeczku co chwile sie podciaga i obija o szczebelki, zaklinowuje raczke albo nozke i jest placz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 16:17   #1196
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

No te nowe pampersy jakieś dziwne są :/ I jakieś małe mi się wydają. Ale odparzeń żadnych nie ma.
Ja nie mam kojca, tez się nad nim zastanawiam, póki co do łazienki i wszędzie biorę małego ze sobą. Czasem jak potrzebuje coś zrobić w kuchni to go wsadzam do krzesełka do karmienia na chwilę. Nie wiem tylko czy taki kojec jest naprawdę stabilny? Bo mój na bank by napieral calym ciałem na te barierki :/
Dziewczyny czy którejś dziecko siada nie na płasko tylko w literę W? Mój się tak nauczyl i nie chce siadać inaczej >:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 18:01   #1197
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Mój siada w literę w, myślę że to kwestia tego że najpierw nauczył się raczkować a później siadać. Na początku wcale nie umiał siedzieć z nóżkami z przodu teraz czasem gdzieś mu się zdarzy wyciągnąć nogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 19:49   #1198
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas po maści się polepszyła buzia. W końcu widzę faktyczną poprawe
Ja nie lubie pampersow bo mi często się rzepy urywaja jak się szarpie z małą dada jest spoko
Nela niezbyt chce jeść papki łyżka, za to saszetki wciąga calutkie. Muszę kupić te woreczki wielorazowe.
Ja na kojec nie mam nawet miejsca.. Ale i tak pewnie bym nie kupiła. Jakoś przeżyje te wspinanie się
U nas nie interesują zabawki, książeczki, teraz hitem jest wyciągnie kosmetyków z kosmetyczki...absorbuje ją to max

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 19:55   #1199
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Mój siada w literę w, myślę że to kwestia tego że najpierw nauczył się raczkować a później siadać. Na początku wcale nie umiał siedzieć z nóżkami z przodu teraz czasem gdzieś mu się zdarzy wyciągnąć nogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde no mój też wlasnie pomylił kolejność ;P Robisz coś z tym? Poprawiasz go jak siedzi czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 20:13   #1200
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja też czasami se na W usiadzie ale zależy jak złapie pozycje i poprawiam ją.


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.