Hiszpania Lloret de mar obozy.. zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 11:23   #961
la Esperanza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

zazdroszczę wam .. jeszcze nigdy tam nie byłam, ale po waszych opisach , postanowiłam , że za wszelką cenę muszę tam za rok wyjechać !
mam nadzieję , że pojawi się tu jeszcze dużo relacji
la Esperanza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 02:28   #962
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

ja w LLoret byłam na obozie 3 razy i chyba już mi się znudziło... aczkolwiek uważam że miejsce samo w sobie genialne.

może tak jak któraś dziewczyna wcześniej wypiszę pozytywne i negatywne wspomnienia z moich wyjazdów

plusy:
- opieka w tym roku, i 3 lata temu - jechałam z harctura. w poprzednie wakacje trafiły się dość 'oryginalne' panie, no a że grupa była malutka [15 osób] to mogły nam dużo uwagi poświęcać...
- atmosfera miasta, zarówno ta panująca w ciągu dnia jak i wieczorem,a różni się ona diametralnie
- kluby od 16 roku życia, i ogólnie kluby - na swoim koncie mam tylko Tropicsa, St.Trop'a i Magica, no i parę barów, ale z 'życia nocnego' jeśli można to tak nazwać jestem bardzo zadowolona
- drinki w takim zielonym barku, tuż przy plaży. drogie,ale genialnie smakują
- zwiedzanie Paryża po drodze [za pierwszym razem miałam taką wersję obozu]
- Gardaland [2 razy]
- możliwość swobodnego picia sobie na plaży wieczorami
- faceci - nie wiem jak to się dzieje, ale rzadko widuje się tam osobników którzy nie byliby przystojni
- w tym roku ceny biżuterii [Bijou rządzi], ubrań itd. - niektóre rzeczy wychodziły taniej mniej więcej o 1/3 niż jak bym je kupowała w polsce
- również atrakcja tegoroczna - całe miasto świętujące zwycięstwo Hiszpanii w Euro. atmosfera niepowtarzalna.


minusy:
- jedzenie w hotelu San Marti, generalnie jedyną jadalną częścią potraw na ciepło były ziemniaki
- wycieczka do Barcy. nie Barcelona,bo ona sama w sobie jest genialna - miasto napawdę warte zobaczenia, ale kiepski program wycieczki. gdybym wcześniej w Barcelonie nie była, to pewnie po takim obozowym wyjeździe stwierdziłabym że jest beznadziejna.
- w wersji z Paryżem miałam super 'atrakcję' - o 3 w nocy brutalnie nas obudzono i zrobiono przegon po Monako. troche mijało się to z celem, bo wszyscy byli nieprzytomni, a godzinny spacer w środku nocy raczej nie pozwala na poznanie miasta


właściwie to chyba tyle. podsumowując - z każdego pobytu w lloret byłam bardzo zadowolona, a wszelkie niedogodności mogę teraz wspominać ze znajomymi w formie anegdotek
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:38   #963
mmegi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 11
GG do mmegi90
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

wrócilam z RAJU w nocy z 13 na 14 sierpnia!
Było przecudownie!!! Najlepsze wakacje, super ekipa a karda przeboska!!!
Dyskoteki wspaniałe (bywalam w Tropics-ie) wykupilam karnet i bylo bosko. Przy barze stoi Polka która robi bardzo dobre drinki Faceci.... mmmmm miooodziooo naprawde malo tam 'pasztetow' choc bywaja - nawet w hotelu :P ale to pojedyncze przypadki. Wiekszosc meskiej populacji mila zadbana pachnaca i tanczaca super. Na dyskotece czasem zdazaja sie nachalnie napalency ktorzy laza za Toba kok w krok ale my z kolezankami opatentowalysmy sposob na ich pozbycie sie :P gdy napatoczyl sie taki koles to albo zaczynalysmy tanczyc razem tak ze zaczynali sie zastanawiac czy czasem nie jestesmy homoseksualne albo mrugnelysmy naszym kolegom z obozu ktorzy w mgnieniu oka robili 'odbijanego'. Na dyskotekach pelno Belgow Francuzow Wlochow i Niemcow dlatego gdy nagle przystojny chlopak wyciagnal mnie na podest do tanca zdebialam.... nie dosc ze pachnial cudownie wygladal zabojczo i ruszal sie bosko to do tego byl z HISZPANII!! - naprawde idzie sie zakochac...
Hotel hmm nawet okej, jedzenie pycha i mozna ladowac do woli, basen cieplutki i przyjemny, obsluga niestety nie jest zbyt milo nastawiona do polakow ;/ osobiscie mialam przypadek gdy o 4:30 ktos zaczal mi walic po drzwiach piescia... po czym slyszlaam brzdek kluczy i otwierane drzwi (normalnie drzwi z zewnatrz nei da sie otworzyc bo sa na zatrzask) okazalo sie ze to hiszpan z obslugi, wlamal sie i ryczy po nas jak nie wiadomo po kim... ze mamy isc cos tlumaczyc, wozil mnie winda na piete pietro i na patrer po czym okazalo sie ze ktos z balkonu leje dziennie wode w nocy na ludzi wracajacych z dyskotek i niestety padlo na moj niewinny balkon...
byl jeszcze jeden incydent o ktorym mowic nie bede zeby nie zrazic was do tego hotelu :P ale ogolnie jest fajnie.
Miasto W OGOLE nie spi!!!!! o 2 czy 3 w nocy jest tam ruch jak na autostradzie
Plaza bardzo i sie podobala mimo ze taka hmm zwirowa? takie male kamyczki byly (moim zdaniem lepsze to od piasku bo przynajmniej gdy wyszlas z wody nie musialas sie plukac z piasku :P i nigdzie Ci piasek nie wchodzil:P)
Co do sprzataczek... my nie kupowalysmy sejfu - paszporty i kase zostawialysmy u kadry albo nosilysmy wszedzie ze soba tak jak aparaty
Pozdrawiam i zazdroszcze tym ktorzy sie tam dopiero wybieraja, jak macie miejsce w walizce to chetnie sie zabiore
mmegi90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:46   #964
mmegi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 11
GG do mmegi90
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

a i jeszcze zapomnialam cos naskrobac dla milosnikow degustacji drinkow i koktaili :P przy plazy jest bardzo fajna 'knajpka' wprawdzie wychodzi troche drogo za te 'smakolyki' ale naprawde warto :P placilam 12€ za chyba 1.5L drink w super kielichu! dodatkowo dostalam owoce i kwiatek oczywiscie nie zdziwcie sie jak bedzie obslugiwal was polak bo tez tam nasz rodak pracuje

polecam rowniez knajpke czy drink bar (sama nie wiem jak to nazwac) o nazwie "901" tam rowniez 2 polki za barem (polakom leja od serca) a ceny sa calkiem przystepne zeby nie powiedziec TANIE :P polecam drink SEX ON THE BEACH - pyyycha oraz TEQUILA SUNRISE lub znana PINA COLADE - nie zdziwcie sie jak w tej knajpce znajdziecie samych facetow :P malo dziewczyn sie tam pokazuje bo malo miejsca tam jest (z tylu jest fajna loza do siedzenia) ale ja z kolezankami chodzilysmy tam (wspolnie z kumplami z obozu ktorzy wyczaili to miejsce) - tam drinki w cenach ok 2-3€ male i 6€ duze (1L)
mmegi90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:52   #965
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mmegi90 Pokaż wiadomość
a i jeszcze zapomnialam cos naskrobac dla milosnikow degustacji drinkow i koktaili :P przy plazy jest bardzo fajna 'knajpka' wprawdzie wychodzi troche drogo za te 'smakolyki' ale naprawde warto :P placilam 12€ za chyba 1.5L drink w super kielichu! dodatkowo dostalam owoce i kwiatek oczywiscie nie zdziwcie sie jak bedzie obslugiwal was polak bo tez tam nasz rodak pracuje
z tego co pamiętam to przy plaży były 2 takie knajpki - jedna w stylu hawajskim, a druga z zielonym daszkiem i krzesłami. wcześniej obie podawały te wielkie driny w takich wymyślnych szklankach, ale teraz ta zielona się skiepściła i najewają je do.... plastikowych kubków. niby nie zmienia to faktu że drinki są boskie,ale jakoś tak przyjemniej się je wcześniej piło...
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 19:08   #966
karoolaa99999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naughty-girl Pokaż wiadomość
ja w LLoret byłam na obozie 3 razy i chyba już mi się znudziło... aczkolwiek uważam że miejsce samo w sobie genialne.

może tak jak któraś dziewczyna wcześniej wypiszę pozytywne i negatywne wspomnienia z moich wyjazdów

plusy:
- opieka w tym roku, i 3 lata temu - jechałam z harctura. w poprzednie wakacje trafiły się dość 'oryginalne' panie, no a że grupa była malutka [15 osób] to mogły nam dużo uwagi poświęcać...
- atmosfera miasta, zarówno ta panująca w ciągu dnia jak i wieczorem,a różni się ona diametralnie
- kluby od 16 roku życia, i ogólnie kluby - na swoim koncie mam tylko Tropicsa, St.Trop'a i Magica, no i parę barów, ale z 'życia nocnego' jeśli można to tak nazwać jestem bardzo zadowolona
- drinki w takim zielonym barku, tuż przy plaży. drogie,ale genialnie smakują
- zwiedzanie Paryża po drodze [za pierwszym razem miałam taką wersję obozu]
- Gardaland [2 razy]
- możliwość swobodnego picia sobie na plaży wieczorami
- faceci - nie wiem jak to się dzieje, ale rzadko widuje się tam osobników którzy nie byliby przystojni
- w tym roku ceny biżuterii [Bijou rządzi], ubrań itd. - niektóre rzeczy wychodziły taniej mniej więcej o 1/3 niż jak bym je kupowała w polsce
- również atrakcja tegoroczna - całe miasto świętujące zwycięstwo Hiszpanii w Euro. atmosfera niepowtarzalna.


minusy:
- jedzenie w hotelu San Marti, generalnie jedyną jadalną częścią potraw na ciepło były ziemniaki
- wycieczka do Barcy. nie Barcelona,bo ona sama w sobie jest genialna - miasto napawdę warte zobaczenia, ale kiepski program wycieczki. gdybym wcześniej w Barcelonie nie była, to pewnie po takim obozowym wyjeździe stwierdziłabym że jest beznadziejna.
- w wersji z Paryżem miałam super 'atrakcję' - o 3 w nocy brutalnie nas obudzono i zrobiono przegon po Monako. troche mijało się to z celem, bo wszyscy byli nieprzytomni, a godzinny spacer w środku nocy raczej nie pozwala na poznanie miasta


właściwie to chyba tyle. podsumowując - z każdego pobytu w lloret byłam bardzo zadowolona, a wszelkie niedogodności mogę teraz wspominać ze znajomymi w formie anegdotek
ja tez bylam z Harcturu i tez bardzo mi sie podobalo, ale teraz planuje wyjazd z innego biura podrozy, zeby byl troche dluzszy. a ty z jakiego innego bylas?
karoolaa99999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:57   #967
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaa99999 Pokaż wiadomość
ja tez bylam z Harcturu i tez bardzo mi sie podobalo, ale teraz planuje wyjazd z innego biura podrozy, zeby byl troche dluzszy. a ty z jakiego innego bylas?
kupowałam wycieczkę w Eco Travel, które pośredniczyło Rego-Bis [czy czemuś takiemu] które pośredniczyło czemuś jeszcze. w każdym razie to chyba był najgorszy wyjazd - opiekunki upierdliwe i kompletnie zdezorganizowane, jedna nie umiała ani słowa w obcym języku. i w ogóle nic załatwić. mały przykład:
w ostatni dzień, ten 'koczowniczy' mieliśmy jeszcze dodatkowo wykupiony obiad w hotelu. no ale kelner wpuszczający na salę nas zatrzymał przy wejściu - mówi że już nie mamy tego posiłku. my coś po angielsku próbujemy,ale nas nie słucha więc uderzamy do opiekunek żeby one to załatwiły. Stara [tak ją nazywaliśmy] podchodzi i za czyna nawijać po polsku i po-wo-li że 'my ma-my je-szcze o-biad'. wszyscy zaliczyli klasycznego rotfla,stwierdziliśmy że sami się dogadamy, jedna dziewczyna troche umiała hiszpanski,pare osób gadało z kelnerem po angielsku no i załatwiliśmy

w dodatku grupa liczyła sobie szaloną liczbę 15 osób... gdyby nie fakt że ludzie byli świetni to pewnie wyjazd byłby totalnie beznadziejny. no ale pociesza mnie fakt że turnus który przyjeżdżał po nas składał się chyba z 10-ciu osób
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 23:56   #968
ANDyY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Ja jade z harctura! mam 200 euro mysliscie ze mi starczy??i trzeba tu wliczyc koszty dinsylendu grenladnu i innych biletow
ANDyY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 06:54   #969
duska132
Raczkowanie
 
Avatar duska132
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 43
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Ja wrocilam z lloret o 1.00 dzisiaj ! LUDZIE ! PO PROSTU RAJ NA ZIEMI ! ja chce jeszcze ;( . Ci ludzie, obsluga miasto plaza dyskoteka <na ktorej bylam tylko raz bo nie mialam 16 xd> jesli macie jakies pytania to pytac !
__________________
LLORET DE MAR
< 3 !
RAJ NA ZIEMI ! =*
duska132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 13:58   #970
Sheeeeeeeeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Aż mi się łzy na oczy cisną jak myślę o lloret de mar... A tutaj przed nami CAłY rok szkolny do następnego wyjazdu eh.........


LLORET <33
Sheeeeeeeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 16:44   #971
claudynka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. kto był?:>

No ja płaciłam trochę więcej do Tropicksu, bo 20€ i mogłam wchodzić do klubu bez ograniczeń
Ogolnie klimat tam jest za***isty!! A Tropicks jest najlepszym klubem w mieście! Super muza! Gorąco polecam!
claudynka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 22:38   #972
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

ja płaciłam 20 euro, za tygodniową wejściówkę do Tropicsa i Moby's , no i jeszcze koszulka była w cenie


klub fajny, ale szczerze mówiąc to po tygodniu mi się znudził, i chętnie poszłabym gdzieś indziej... np. do St.Trop'a , bo tam też mi się podobało rok temu.

jak dla mnie Tropics obrósł trochę takim mitem, w moje pierwsze Lloret byłam o rok za młoda żeby łazić na dyskotekę, więc z koleżankami tylko chodziłyśmy po barach :P następnego lata opiekunki stwierdziły [pod namową cudnej pani rezydent] że grupa tam chodzić nie będzie bo jest niebezpiecznie - ruska mafia,narkotyki etc. - pozostawię bez komentarza no i w sumie od Tropicsa spodziewałam się niewiadomo czego - nie powiem że się rozczarowałam,ale nie było AŻ tak genialnie jak się spodziewałam.
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 10:13   #973
krool88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

takie pytanie mam...ile kosztuja w lloret papierosy w jakims markecie? tak mniej wiecej.. bo zastanawiam sie czy nie kupic lepjej kilku paczek w polsce.. jak ktos sie orientuje to prosze napiszcie aha no i jeszcze pytanie co do jednorazowego wejscia na dyskoteke.. np Tropics? pytam o jednorazowki a nie karnety bo nie chce kupowac karnetu ze wzgledu na to ze nie mam zamiaru caly czas chodzic do jednego klubu :P
krool88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 10:46   #974
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez krool88 Pokaż wiadomość
takie pytanie mam...ile kosztuja w lloret papierosy w jakims markecie? tak mniej wiecej.. bo zastanawiam sie czy nie kupic lepjej kilku paczek w polsce.. jak ktos sie orientuje to prosze napiszcie aha no i jeszcze pytanie co do jednorazowego wejscia na dyskoteke.. np Tropics? pytam o jednorazowki a nie karnety bo nie chce kupowac karnetu ze wzgledu na to ze nie mam zamiaru caly czas chodzic do jednego klubu :P


Fajki można kupic tylko w Tabacsie - ogólnie trudno dostepne, w marketach nie ma. Koszt - różnie np. westy ice są tam tańsze niż u nas kosztowały 1 euro z czymś. Slimy mentolowe 2, 50 euro. Są i droższe papierosy oczywiście.
Pojedyncza wejściówka do tropicsa kosztowała 10-15 euro przynajmniej nam tak pani rezdydent mówiła.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:09   #975
rzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandollina Pokaż wiadomość
Ja też jade w czwartek;D - Hotel Mas, ale z tego co czytałam na forum, to nikt tam się nie wybiera ani nie był


A co było w nich aż tak niezwykłego?


Mam nadzieję,że już jesteś w Polsce i podzielisz się wrażeniami z hotelu Mas.Teraz ja tam jadę. Sprzątają w pokojach? Ręczniki dają?Jaka obsługa?Nie kradną? Telefony można ładować- gniazdka są takie jak w Polce?A w ogóle to jak było?
A może ktoś inny może mi odpowiedzieć na te pytania będę wdzięczna.Jadę w sobotę 23.08

Edytowane przez rzata
Czas edycji: 2008-08-19 o 12:30
rzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:50   #976
olczakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Wróciłam z Lloret w niedziele, byłam w Masie także pytaj o co chcesz W pokojach sprzątaja, ręczników hotelowych nie radziła bym jednak używać Gniazdka są takie jak w Polsce także bez problemu naładujesz telefon. Co do obsługi hmmmm cóż na recepcji siedzą dwie osoby: blondynka, która myśli że jest ważna i chłopak który świruje ze sztuczkami karcianymi. Co do kradzieży jak będziesz w pokoju 102( tym co ja) zawsze zasuwaj rolete, ja tego nie zrobiłam i 3 dnia okradli nas (gościu wlazł przez okno). A co to samego pobytu to były najlepsze wakacje w moim życiu i już kombinuję kiedy tam wrócić.
olczakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:48   #977
jarek85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 67
Cool Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

ja jade 23.08 do hotelu mas, jade ze szczecina z kolegami ;] biuro fun club. W Masie nie byłem ale czytałem różne opinie. Ogólnie to już 5 raz do hiszpanii ;] wcześniej 3 razy calella i raz lloret mhm jeszcze nie mam dosyć ;]
jarek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:23   #978
zdzienix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Ja też jade 23.08 do hotelu Mas z fun clubem. Byłam już w lloret z 5 lat temu ale nie w masie. Juz sie nie moge doczekac bo kocham to miasto disco przy discu heheh nareszcie bede całe 10 dni w swoim żywiole mam tylko małe pytanko: czy w tym hotelu są lodówki ??
zdzienix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:38   #979
ANDyY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Jużżżżż Dziśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś śśśśśśśśś wyjazdddddddddddddddddd
ANDyY jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 07:56   #980
jarek85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 67
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zdzienix Pokaż wiadomość
Ja też jade 23.08 do hotelu Mas z fun clubem. Byłam już w lloret z 5 lat temu ale nie w masie. Juz sie nie moge doczekac bo kocham to miasto disco przy discu heheh nareszcie bede całe 10 dni w swoim żywiole mam tylko małe pytanko: czy w tym hotelu są lodówki ??


na lodówki bym nie liczył więc trzeba będzie kombinować z umywalką/wanną przy schładzaniu alkoholu ;]
jarek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:01   #981
rzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Question Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olczakk Pokaż wiadomość
Wróciłam z Lloret w niedziele, byłam w Masie także pytaj o co chcesz W pokojach sprzątaja, ręczników hotelowych nie radziła bym jednak używać Gniazdka są takie jak w Polsce także bez problemu naładujesz telefon. Co do obsługi hmmmm cóż na recepcji siedzą dwie osoby: blondynka, która myśli że jest ważna i chłopak który świruje ze sztuczkami karcianymi. Co do kradzieży jak będziesz w pokoju 102( tym co ja) zawsze zasuwaj rolete, ja tego nie zrobiłam i 3 dnia okradli nas (gościu wlazł przez okno). A co to samego pobytu to były najlepsze wakacje w moim życiu i już kombinuję kiedy tam wrócić.


Dzięki za informacje.A wiesz może ile pięter ma ten hotel i jeśli jest wysoki to czy jest winda?Słyszałam też,że nie wszystkie pokoje maja balkony. Wiesz na jakie pokoje stawiać,żeby mieć taki z balkonem?(wiem już,że 102 - ma balkon) Aaa z jakiego miasta jechałaś i z jakim biurem?
rzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:33   #982
olczakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Na chłodzenie w wannie alkoholu bym nie liczyła bo w prawie wszystkich pokojach są brodziki:P W pokoju 102 nie ma balkonu, tylko 4 pokoje na każdym piętrze mają balkony i wszystkie wychodzą na ulice. Pokoje przydzielane są "od górnie" chyba ze zamienisz sie z kimś kto ma balkon. Ja jechałam ze Szczecina z biurem Tourclub ale organizator to oczywiście FunClub

Winda tez jest

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2008-08-22 o 12:14 Powód: post pod postem
olczakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:43   #983
jarek85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 67
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

no to chłodzenie w umywalce ;] a balkon musi być po dobroci lub siłą ale musi ;]
jarek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:45   #984
karoolaa99999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

jedzie ktoś jeszcze do Lloret do hotelu Sanmarti??
karoolaa99999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 09:06   #985
rzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Dzięki za cenne informacje Troszkę mnie przeraża fakt, że mogłabym dostać pokój bez balkonu Ale nie takie rzeczy się przeżyło Na pewno będzie fajnie Musi........być.........f ajnie............
Do zobaczenia i usłyszenia w Lloret!!!!!!
rzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:53   #986
olczakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Pokoje z balkonami są fajne, bo można poznać ludzi z innego hotelu (tego na przeciwko:P) ale uwierz mi ze pokoje z samymi oknami też są spoko. Przeważnie wieczorem po bocznej uliczce się kręcą sie "ciekawe" typy z których można naprawde mocno brechtać. Mój typ to Murzyn który szedł przez całą uliczkę z goła dupąą
olczakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:07   #987
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzata Pokaż wiadomość
Troszkę mnie przeraża fakt, że mogłabym dostać pokój bez balkonu
dasz radę! ja miałam bez balkonu i mimo to było świetnie udanego pobytu
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:27   #988
zdzienix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olczakk Pokaż wiadomość
Pokoje z balkonami są fajne, bo można poznać ludzi z innego hotelu (tego na przeciwko:P) ale uwierz mi ze pokoje z samymi oknami też są spoko. Przeważnie wieczorem po bocznej uliczce się kręcą sie "ciekawe" typy z których można naprawde mocno brechtać. Mój typ to Murzyn który szedł przez całą uliczkę z goła dupąą
zawsze można wisieć w oknie heheh a czy są w szafach (bo zakładam ze jak nie ma lodówek to są przynajmniej szafy hehe ) wieszaki?
zdzienix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:20   #989
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zdzienix Pokaż wiadomość
zawsze można wisieć w oknie heheh a czy są w szafach (bo zakładam ze jak nie ma lodówek to są przynajmniej szafy hehe ) wieszaki?
my w dwójce miałyśmy chyba z 8 (ale nie jestem pewna)
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:18   #990
rzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Hiszpania Lloret de mar.. zbiorczy

Nie chcę wisieć w oknie.Chodzi o to, żeby było gdzie kostium wysuszyć tak między wizytami na plaży Ciekawa jestem jeszcze jak (którędy) jadą autokary funclubu przez Polskę?Zbierają ludzi z różnych miast i potem gdzieś dokoptowuja do pełności, czy tak jest wyważone,że ile ludzi jedzie to jedzie już od początku do końca? A jak nas wysadzą tam na miejscu to daleko trzeba z walizkami się trzłapać do hotelu?
rzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.