Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-17, 17:57   #4591
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz jakieś wygodne to podziel się



Mikoma super

Coraz więcej czytam pozytywnych opinii i klientki mi polecają buty ślubno-taneczne z Sensatiano. Właśnie idą do mnie ich próbki kolorystyczne. I jak narazie to są jedyne buty na oku.


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 18:43   #4592
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja mam 160 cm I najchętniej zalozylabym 12 cm obcas żeby jakoś wyglądać, ale bym nie wytrzymała długo więc będę mieć Kotyle 8 cm...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez mam 160 cm i obcas max 8 cm żebym wytrzymała. Ja nie umiem tańczyć gdy nie mam szpilek
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Super wieści u was ja się wzięłam za przeglądanie ofert na podróż poślubna macie już jakieś pomysły w tym temacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez cały czas przeglądam, miał być Meksyk w grudniu, ale to chyba za długo czekania, bo planujemy dziecko niedlugo po ślubie. Tym bardziej, że na Karaibach są jakieś komary które są niebezpieczne dla płodu i przez pol roku po powrocie najlepiej nie zachodzic w ciaze. Chyba nie chce ryzykować i myślimy o Cyprze na koniec sierpnia, ale muszę się wstrzymać dopóki nie zaplanuje urlopu na przyszły rok ☺ A Wy o jakim kierunku myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 18:54   #4593
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej

Kira oby sytuacja się poprawiła

Mikoma ale fajnie dobrze, ze udało się z ta makijażystka

Ja miałam taki sobie weekend: w piątek daliśmy kolejnym znajomym zaproszenie, ale jak wracaliśmy od nich to bylismy świadkami wypadku: taksówkarz potrafił faceta na wózku (ten wyjechał mu na przejście dla pieszych na czerwonym świetle), ja dzwoniłam na 112, tż poleciał w strone poszkodowanego, potem musieliśmy zeznawać na policji w sobotę przemarzłam i siedzieliśmy w domu, a wczoraj piekliśmy świąteczne kruche ciastka


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 18:55   #4594
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Zazdroszczę Wam tych podróży. My też chcieliśmy, ale wszystko się kumuluje i pewnie nie wystarczy pieniędzy. Sami płacimy za wesele, musimy urządzić sobie całkowicie kuchnię, łazienkę i do tego umeblować pokój. Mój tż dużo zrobi sam, ale niestety tyle tych wydatków... No i u mnie z urlopem to najlepiej w wakacje, więc tak czy inaczej się nie wyrobimy. Ale liczę po cichu, że wyrwiemy się choć gdzieś w Polsce na jakiś długi weekend.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 18:57   #4595
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja tez mam 160 cm i obcas max 8 cm żebym wytrzymała. Ja nie umiem tańczyć gdy nie mam szpilek Ja tez cały czas przeglądam, miał być Meksyk w grudniu, ale to chyba za długo czekania, bo planujemy dziecko niedlugo po ślubie. Tym bardziej, że na Karaibach są jakieś komary które są niebezpieczne dla płodu i przez pol roku po powrocie najlepiej nie zachodzic w ciaze. Chyba nie chce ryzykować i myślimy o Cyprze na koniec sierpnia, ale muszę się wstrzymać dopóki nie zaplanuje urlopu na przyszły rok ☺ A Wy o jakim kierunku myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też byśmy chcieli dziecko od razu po ślubie. Żeby się tylko udało bo zdaje sobie sprawę że nie raz się bardzo długo pary starają i nic.
Myśleliśmy o Portugalii ale teraz znalazłam super ofertę do Egiptu.
Meksyk super pomysł na podróż poślubna, w sumie to lepiej teraz bo z małym dzieckiem na pewno nie polecicie
Jesteś pewna że aż pół roku trzeba się wstrzymać z potomstwem? Może coś się zmieniło w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 19:12   #4596
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Hej!


Jeju, naprawdę powiedział, że długie narzeczeństwo się rozleci?!
Ale super, że tż łapie taneczne ruchy


czyli jest nadzieja, że jeszcze wyćwiczę równoległe


Dzięki!
Haha, i dobrze! To już jednak jest przeginka, nie ma co się stresować wszystkim, przecież nikt nie porównuje butów PM do zaproszenia i czy aby na pewno są z jednej bajki
Sernik U nas chyba też będzie sernik, a poza nim wpadło mi w oczy brownie ze sliwką (tylko wolałabym zrobić w wersji z wiśnią) z Kwestii Smaku, kocham brownie



Ale super wieści!


I kolejne super wieści

Ja w najbliższą sobotę też ruszam na rajd po salonach - z przyjaciółką, której będę świadkować. Szkoda mi troszkę, że ja już niczego nie zmierzę ale nie zamieniłabym mojej kiecki na żadną inną! A teraz czas znaleźć dla niej coś idealnego

Nasze zaproszenia w drukarni, jutro będą

Dostałam pierwszą wycenę tortu, 900 zł dla 120 osób. Zobaczymy, co ta druga cukiernia (mam nadzieję, że coś odpowiedzą). Tż chciał, żeby był z bezą; proponują nam do tego truskawki – kocham truskawki, ale chyba lepiej by się sprawdziło coś kwaśnego, maliny albo porzeczki - tyle tylko, że to jeszcze nie sezon Nie wiem, czy z truskawką to wyjdzie takie pyszne...

Sama nie wiem, jeśli chodzi o tort, to najchętniej bym to zostawiła teżetowi, nie przepadam za tortami i trochę mi wszystko jedno, jaki będzie, nawet mało mnie interesuje jego strona wizualna, byle tylko gościom smakował
Jakbyś chciała przepis na sernik na orzechowym spodzie z dżemem brzoskwiniowym i czekoladą karmelową to się polecam, u nas to ostatnio hicior w rodzinie.

Do tortu bezowego świetnie sprawdza się też kiwi

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Super wieści u was ja się wzięłam za przeglądanie ofert na podróż poślubna macie już jakieś pomysły w tym temacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponieważ nie dostałam się na szkolenie to temat u nas powoli wraca. Myślimy o Cyprze.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 19:24   #4597
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A co do tortów to my dostajemy nasz w pakiecie od sali weselnej. Mam nadzieję że można będzie wybrać smak.

Widzę że Cypr na razie najbardziej popularny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 19:31   #4598
AgataP11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 28
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cypr jest przepiękny <3. Co kupujecie TŻ na święta? Ja już kompletnie nie mam pomysłu a czas goni...
__________________
1999
14.09.2019
AgataP11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 19:41   #4599
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AgataP11 Pokaż wiadomość
Cypr jest przepiękny <3. Co kupujecie TŻ na święta? Ja już kompletnie nie mam pomysłu a czas goni...


Grę komputerową, zgodnie z życzeniem

My coraz bardziej myślimy o ojczyźnie tż, tylko jeszcze nie zdecydowaliśmy czy Santorini czy Zakynthos i na pewno chcę na dwa dni zahaczyć o Ateny, żeby tż mi pokazał swoje rodzinne miasto, ważne miejsca
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 19:46   #4600
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
My też byśmy chcieli dziecko od razu po ślubie. Żeby się tylko udało bo zdaje sobie sprawę że nie raz się bardzo długo pary starają i nic.
Myśleliśmy o Portugalii ale teraz znalazłam super ofertę do Egiptu.
Meksyk super pomysł na podróż poślubna, w sumie to lepiej teraz bo z małym dzieckiem na pewno nie polecicie
Jesteś pewna że aż pół roku trzeba się wstrzymać z potomstwem? Może coś się zmieniło w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nic się nie zmieniło, szkoda, ze nie ma na to szczepiopnki :/ Wolę chyba nie ryzykować, na starość będziemy podróżować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 19:49   #4601
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kurcze ceny tortów mnie zaskakują, jak pierwszy raz usłyszałam ile mniej więcej kosztuje to byłam w szoku. My mamy to w cenie na szczęscie


ufff poniedziałek się skończył
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 19:49   #4602
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AgataP11 Pokaż wiadomość
Cypr jest przepiękny <3. Co kupujecie TŻ na święta? Ja już kompletnie nie mam pomysłu a czas goni...
Ja kupię świąteczne skarpety i tyle, tak symbolicznie. Tż zbiera na fotel gamingowy, bo chce kupić początkiem roku, więc to będzie prezent właściwy.
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Grę komputerową, zgodnie z życzeniem

My coraz bardziej myślimy o ojczyźnie tż, tylko jeszcze nie zdecydowaliśmy czy Santorini czy Zakynthos i na pewno chcę na dwa dni zahaczyć o Ateny, żeby tż mi pokazał swoje rodzinne miasto, ważne miejsca
O jaką grę?
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:02   #4603
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Resident Evil jakiś remake. Też skorzystam, bo bardzo lubię grać z tż - on strzela, ja rozkminiam zagadki
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:13   #4604
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia kiedyś Wam napiszę co dokładnie się dzieje, ale muszę poczekać aż sytuacja się w miarę unormuje. Żebym już była pewna na 99% że jest ok!

Mój tż dostanie smartwatcha Samsunga Galaxy Watch. Szarpnęłam się na drogi prezent, ale od niego przez tyle lat związku dostałam znacznie więcej niż wart ten zegarek. Tymbardziej woli sobie odmówić żeby mi czy synkowi coś kupić. Wiem że bardzo go chce, zawsze jak jesteśmy w jakimś sklepie z rtv i agd, przymierza i ogląda chyba z 10 razy no i zawsze odmawia bo szkoda mu kasy. Także prezent będzie trafiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:22   #4605
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia kiedyś Wam napiszę co dokładnie się dzieje, ale muszę poczekać aż sytuacja się w miarę unormuje. Żebym już była pewna na 99% że jest ok!

Mój tż dostanie smartwatcha Samsunga Galaxy Watch. Szarpnęłam się na drogi prezent, ale od niego przez tyle lat związku dostałam znacznie więcej niż wart ten zegarek. Tymbardziej woli sobie odmówić żeby mi czy synkowi coś kupić. Wiem że bardzo go chce, zawsze jak jesteśmy w jakimś sklepie z rtv i agd, przymierza i ogląda chyba z 10 razy no i zawsze odmawia bo szkoda mu kasy. Także prezent będzie trafiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow no to niezły prezent moj znajomy go ma i jest bardzo zadowolony.

Ehh a ja mam dość już chodzenia po salonach, dzisiaj znowu byłam chyba w 6, z tego podobały mi się może dwie sukienki. W salonie zakochałam się w jednej- styl boho, już widzialam wianek i jakbym wyglądała, ale jak wyszłam z salonu spojrzałam na zdjecia to nie byłam już tak przekonana. Wysłałam rodzicom i bratu to już w ogole ją odrzuciłam, mówili, że nie za ładna, że TŻowi by się nie spodobała, że wyglada słabo, jak halka... Nie wytłumaczysz im że teraz styl boho jest popularny.
Wysłałam 2 inne które mierzyłam i usłyszałam tylko ' beznadziejne'.
Niby cały czas utryzmują ze to mi ma się podobać, ale jak słyszysz, że coś jest beznadziejne to wiadomo że tego nie kupisz.

Także jest tylko jedna która podoba się mnie i rodzicom, ale ja nie miałam jakiegoś takiego mega wow i że od razu chce podpisać umowę. Może któraś z Was chciałaby mi doradzic, wysłałabym zdjecie na priv.

Nie wiem, ale mam mieszane uczucia jak wydaje na suknie 3 tysiace i podoba mi się, ale mam wątpliwości.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:30   #4606
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Hej
Czytam Was na bieżąco, ale narazie przez pewne problemy w domu nie mam głowy żeby cokolwiek Wam odpisać. Jeszcze trochę dni i sytuacja powinna się zmienić o 180 stopni i tylko na to czekam. W sobotę udało nam się wyjść na urodziny do mojej świadkowej (udało się bo aktualna sytuacja w domu niezbyt nam pozwala na zostawienie dziecka z rodzicami, ale to długa i niezbyt przyjemna historia)

Szoszo
My wstępną wycenę tortu mamy na 800zł. Natomiast i tak się okaże przed ślubem ile wyjdzie ostatecznie z ciastami. Dopiero końcem maja mamy się zjawić w cukierni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kira oby zmiana przyszła jak najszybciej!

Ok, to W MIARĘ podobny rząd wielkości.
My więcej ciast nie bierzemy.

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Faktycznie! Zakręcona ostatnio chodzę
Pierwszy raz dopiero ? Spokojnie,jak macie więcej lekcji to jeszcze załapiecie
Wczoraj instruktorka pytała co chcemy na pierwszy taniec, mówimy, że jeszcze nie wiemy,bo na razie chcemy żeby Tż dobrze prowadził,czuł rytm itp.,to na koniec stwierdziła,że fajnie mu w walcu wiedenskin idzie,no ale zobaczymy,bo walc to jednak wyzwanie.

Szoszo super,że jutro już zaproszenia
Serio tak powiedział i dodał,że za czasów jego rodziców trzy miesiące po poznaniu wzięli ślub, a dziecko to się chrzcilo kilka dni po narodzinach

Z zaproszeniami jeszcze się osunęłam, jak zobaczyłam, że tydzień temu kupiłam koperty, zapłaciłam od razu online, a oni wysłali maila, że czekają na info, czy chcemy wprowadzić jakieś zmiany w projekcie zupełnie się nie wczytywałam w tego maila od nich i się dziwię, że jeszcze kopert nie ma... szybko to dziś zaakceptowałam i jutro będę dzwonić, mam nadzieję, że wyślą ekspresowo (w cenie wysyłka kurierem, więc liczę, że jeszcze je zobaczę przed świętami )

Trzymam kciuki za postępy taneczne!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86258470]Hej

Kira oby sytuacja się poprawiła

Mikoma ale fajnie dobrze, ze udało się z ta makijażystka

Ja miałam taki sobie weekend: w piątek daliśmy kolejnym znajomym zaproszenie, ale jak wracaliśmy od nich to bylismy świadkami wypadku: taksówkarz potrafił faceta na wózku (ten wyjechał mu na przejście dla pieszych na czerwonym świetle), ja dzwoniłam na 112, tż poleciał w strone poszkodowanego, potem musieliśmy zeznawać na policji w sobotę przemarzłam i siedzieliśmy w domu, a wczoraj piekliśmy świąteczne kruche ciastka


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
O rany, ale weekend

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała przepis na sernik na orzechowym spodzie z dżemem brzoskwiniowym i czekoladą karmelową to się polecam, u nas to ostatnio hicior w rodzinie.

Do tortu bezowego świetnie sprawdza się też kiwi



Ponieważ nie dostałam się na szkolenie to temat u nas powoli wraca. Myślimy o Cyprze.
Pewnie, że chcę!
Kiwi też brzmi super
Cypr chętnie bym tam wróciła!


Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Kurcze ceny tortów mnie zaskakują, jak pierwszy raz usłyszałam ile mniej więcej kosztuje to byłam w szoku. My mamy to w cenie na szczęscie


ufff poniedziałek się skończył
Masz ochotę na większy zaskok? Druga oferta na tort bezowy jest na kwotę... [werble] 2300 zł! Plus dowóz za Warszawę!

Z jednej strony - tej pierwszej cukierni za bardzo nie ufam i zaproponowana przez nich realizacja wygląda dość słabo, ta druga cukiernia lepiej sobie radzi z tortami, ale z drugiej, no w mordę, ponad 2000 za tort?
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:33   #4607
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Masz ochotę na większy zaskok? Druga oferta na tort bezowy jest na kwotę... [werble] 2300 zł! Plus dowóz za Warszawę!

Z jednej strony - tej pierwszej cukierni za bardzo nie ufam i zaproponowana przez nich realizacja wygląda dość słabo, ta druga cukiernia lepiej sobie radzi z tortami, ale z drugiej, no w mordę, ponad 2000 za tort?
O Dżizas szkoda by mi było jeść
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:33   #4608
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia kiedyś Wam napiszę co dokładnie się dzieje, ale muszę poczekać aż sytuacja się w miarę unormuje. Żebym już była pewna na 99% że jest ok!

Mój tż dostanie smartwatcha Samsunga Galaxy Watch. Szarpnęłam się na drogi prezent, ale od niego przez tyle lat związku dostałam znacznie więcej niż wart ten zegarek. Tymbardziej woli sobie odmówić żeby mi czy synkowi coś kupić. Wiem że bardzo go chce, zawsze jak jesteśmy w jakimś sklepie z rtv i agd, przymierza i ogląda chyba z 10 razy no i zawsze odmawia bo szkoda mu kasy. Także prezent będzie trafiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super prezent!

Ja swojego obkupiłam w drobiazgi - trochę ubrań i planszówkę, ale mam w planach większy prezent urodzinowy (a to lada moment, bo jest styczniowy )

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Wow no to niezły prezent moj znajomy go ma i jest bardzo zadowolony.

Ehh a ja mam dość już chodzenia po salonach, dzisiaj znowu byłam chyba w 6, z tego podobały mi się może dwie sukienki. W salonie zakochałam się w jednej- styl boho, już widzialam wianek i jakbym wyglądała, ale jak wyszłam z salonu spojrzałam na zdjecia to nie byłam już tak przekonana. Wysłałam rodzicom i bratu to już w ogole ją odrzuciłam, mówili, że nie za ładna, że TŻowi by się nie spodobała, że wyglada słabo, jak halka... Nie wytłumaczysz im że teraz styl boho jest popularny.
Wysłałam 2 inne które mierzyłam i usłyszałam tylko ' beznadziejne'.
Niby cały czas utryzmują ze to mi ma się podobać, ale jak słyszysz, że coś jest beznadziejne to wiadomo że tego nie kupisz.

Także jest tylko jedna która podoba się mnie i rodzicom, ale ja nie miałam jakiegoś takiego mega wow i że od razu chce podpisać umowę. Może któraś z Was chciałaby mi doradzic, wysłałabym zdjecie na priv.

Nie wiem, ale mam mieszane uczucia jak wydaje na suknie 3 tysiace i podoba mi się, ale mam wątpliwości.
Ojej, to ile salonów masz już za sobą? I nic nie porywa?
Wiadomo, fotki pewnie nie oddają tego, jak jest na żywo, ale jak podeślesz jakieś zdjęcia, to chętnie popatrzę i spróbuję doradzić
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:36   #4609
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

My z Tż zrobiliśmy sobie wspólny prezent, tylko coś drobnego było na Mikołajki


Dziewczyny co już były w salonach sukien, tak serio na ile przed trzeba wybrać/zamówić suknię? 6 miesięcy? Zaczynam sobie powoli układać w głowie, w połowie stycznia chcę iść pierwszy raz do salonów, nie wiem czy już od razu wybiorę czy drugi raz się umówię
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2018-12-17 o 20:38
Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 20:44   #4610
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szoszoszo a byłam już w 10 salonach, w niektórych nie chciałam nic mierzyć nawet, nic mi się nie podobało. Dobrze ze w Poznaniu jeszcze kilka salonów zostało. Zaraz Ci wyślę zdjęcie może doradzisz w jakiej mogłoby mi być ładnie
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:51   #4611
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Super prezent!

Ja swojego obkupiłam w drobiazgi - trochę ubrań i planszówkę, ale mam w planach większy prezent urodzinowy (a to lada moment, bo jest styczniowy )


Ojej, to ile salonów masz już za sobą? I nic nie porywa?
Wiadomo, fotki pewnie nie oddają tego, jak jest na żywo, ale jak podeślesz jakieś zdjęcia, to chętnie popatrzę i spróbuję doradzić
Jak tylko będę na kompie to Ci podeślę przepis!
Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Szoszoszo a byłam już w 10 salonach, w niektórych nie chciałam nic mierzyć nawet, nic mi się nie podobało. Dobrze ze w Poznaniu jeszcze kilka salonów zostało. Zaraz Ci wyślę zdjęcie może doradzisz w jakiej mogłoby mi być ładnie
Możesz mi podesłać jeśli chcesz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 20:59   #4612
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
O Dżizas szkoda by mi było jeść
No właśnie, mi też Zapraszają na bezpłatną degustację, tż się napalił, a ja się boję, że pójdziemy, beza będzie przepyszna i będzie nas kusiło, żeby zapłacić te 2 tysie (albo i więcej), nawet nie chcę o tym myśleć

Napisałam do dwóch kolejnych cukierni, zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dziewczyny co już były w salonach sukien, tak serio na ile przed trzeba wybrać/zamówić suknię? 6 miesięcy? Zaczynam sobie powoli układać w głowie, w połowie stycznia chcę iść pierwszy raz do salonów, nie wiem czy już od razu wybiorę czy drugi raz się umówię
U mnie min. 5,5 miesiąca

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Szoszoszo a byłam już w 10 salonach, w niektórych nie chciałam nic mierzyć nawet, nic mi się nie podobało. Dobrze ze w Poznaniu jeszcze kilka salonów zostało. Zaraz Ci wyślę zdjęcie może doradzisz w jakiej mogłoby mi być ładnie
Łomatko, w 10?! Oczopląsu bym dostała
Czekam

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Jak tylko będę na kompie to Ci podeślę przepis!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:00   #4613
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
My z Tż zrobiliśmy sobie wspólny prezent, tylko coś drobnego było na Mikołajki


Dziewczyny co już były w salonach sukien, tak serio na ile przed trzeba wybrać/zamówić suknię? 6 miesięcy? Zaczynam sobie powoli układać w głowie, w połowie stycznia chcę iść pierwszy raz do salonów, nie wiem czy już od razu wybiorę czy drugi raz się umówię
Mi w jednym salonie powiedzieli że 10 miesięcy wcześniej trzeba złożyć zamówienie. Całe szczęście że nic mi się stamtąd nie podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:02   #4614
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Mi w jednym salonie powiedzieli że 10 miesięcy wcześniej trzeba złożyć zamówienie. Całe szczęście że nic mi się stamtąd nie podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To się nazywa wyprzedzenie

Aaaa, zapomniałam napisać, że przyszły mi pozamawiane buty, wszystkie 3 pary Ale jeszcze żadnych nie mierzyłam, bo dziś padam, jutro będę się do nich przymierzać
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:04   #4615
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mila1122
Ja jeszcze przed przymiarkami i już się boję co będzie u mnie

Szoszo
Ile 🤤? To chyba pozłacany jak za taką kwotę. A tak poważnie dosyć dużo się wydaje. Ja mam nadzieję zmieścić się w max 2000zł ale z tortem i ciastami. Siostra kilka lat temu płaciła za wszystko 1500zł, a ceny u nich nie poszły jakoś bardzo w górę. A co do prezentu to my sobie nie robiliśmy jakichś większych urodzinowych. Najczęściej to była kolacja czy kino. Tyle że tak jak mówiłam częściej i więcej ja coś dostawałam od tżta a mi ciężko było coś jemu kupić. Nigdy nie potrafił wprost powiedzieć co by chciał. Więc i ja nie kupowałam nic w ciemno.
Likable
Też idę w połowie stycznia, a dokładnie 14. Będę końcem tygodnia dzwonić i się umawiać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:19   #4616
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mam problem z wysłaniem wiadomości przez telefon, wyślę rano dzięki wielkie z góry za porady i opinie
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:26   #4617
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szoszo ja bym nie wytrzymała i bym zmierzyła, miałam podobną sytuacje z tortem.. tez wyceniła na 2 tysie, mogliśmy jechać na degustację,ale wtedy bym przepadła pewnie:p
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:50   #4618
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja tez mam 160 cm i obcas max 8 cm żebym wytrzymała. Ja nie umiem tańczyć gdy nie mam szpilek Ja tez cały czas przeglądam, miał być Meksyk w grudniu, ale to chyba za długo czekania, bo planujemy dziecko niedlugo po ślubie. Tym bardziej, że na Karaibach są jakieś komary które są niebezpieczne dla płodu i przez pol roku po powrocie najlepiej nie zachodzic w ciaze. Chyba nie chce ryzykować i myślimy o Cyprze na koniec sierpnia, ale muszę się wstrzymać dopóki nie zaplanuje urlopu na przyszły rok ☺ A Wy o jakim kierunku myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała przepis na sernik na orzechowym spodzie z dżemem brzoskwiniowym i czekoladą karmelową to się polecam, u nas to ostatnio hicior w rodzinie.

Do tortu bezowego świetnie sprawdza się też kiwi



Ponieważ nie dostałam się na szkolenie to temat u nas powoli wraca. Myślimy o Cyprze.
Widzę, że kilka nas już jest chętnych na Cypr, a jak w niego celowałam to wydawał mi się nie aż tak obleganym kierunkiem
Ciągle zwlekam z pójściem do biura podróży, bo ciągle nie wiem gdzie lecimy z pracy na tą zagraniczną konferencję... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:55   #4619
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Super,że macie takie plany co do podróży u nas jeszcze nic nie wiemy zobaczymy,jak będzie wyglądała nasza sytuacja, fajnie by było gdzieś polecie w ciepłe kraje,a jak nie to jakiś wypad krajowy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:16   #4620
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Zaklepałam makijażystkę i umówiłam się z kumpelami, że 19 stycznia jedziemy na rajd po salonach - moje pierwsze poszukiwania jestem bardzo zadowolona, najbardziej z tego, że 250 zł za makijaż łącznie z próbnym mieści się idealnie w moim budżecie, który sobie założyłam na początku przygotowań
Brawo
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Na FB polecali Eveline Atelier czy jakoś tak,czekam na odpowiedź z Estelle i na koniec Ślubne Atelier,wtedy będę miała jasność
A z oprawy mam Julię Rumińską i z nią jest chłopak z gitarą, a Ty masz kogoś ?
Byliście już na tańcach?

Mikoma ale fart , ja do fryzjerki nie jestem przekonana,ale uwierzcie,że nie wiem już gdzie szukać.. mam nadzieję,że dojdziwnu z próbną do porozumienia,bo inaczej będę sama sobie poprawiać
Haha, no nie gadaj Pisałam do Julii i mówiła że ma już zajęty ten termin i proszę, akurat przez Ciebie Ale gratuluję, ma naprawdę piękny głos
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzwonili do mnie z jednej firmy w sprawie CV, już się z nią umówiłam na środę na rozmowę, ale po chwili oddzwoniła, że jednak szefowi nie pasuje w tym tygodniu, w tygodniu między świętami a sylwestrem ja pracuję do 15 a oni do 16 więc nie zdążę :/ mam dzwonić po nowym roku żeby się z nimi umówić

Szefowa nadal nie odpisała koleżance odnośnie tamtej soboty dzisiaj ma zamiar do niej napisać, ze chciałaby pogadać o dalszej współpracy zobaczymy co wtedy ona na to

Co do butów, to wstępnie myślę o tych, które mam i w których zawsze idę na wesela. Są wygodne, z reguły daję radę całą noc (ale wtedy się tyle nie tańczy co planuję tańczyć na swoim ) a nawet nie wiem ile ma cm obcas a też mam ok 173 cm wzrostu, Tż ma ponad 10 cm więcej niż ja, więc spokojnie mogę kombinować ale też myślę czy potem nie zamienić na jakieś płaskie
Oo to powodzenia. Jakaś fajna praca?
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Super wieści u was ja się wzięłam za przeglądanie ofert na podróż poślubna macie już jakieś pomysły w tym temacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślimy o Mauritiusie, ewentualnie Karaiby.
Cytat:
Napisane przez AgataP11 Pokaż wiadomość
Cypr jest przepiękny <3. Co kupujecie TŻ na święta? Ja już kompletnie nie mam pomysłu a czas goni...
Ja kupiłam "Trylogię Husycką" Sapkowskiego. Chciałam kupić jakieś fajne wydanie Wiedźmina, ale ceny były zaporowe.
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia kiedyś Wam napiszę co dokładnie się dzieje, ale muszę poczekać aż sytuacja się w miarę unormuje. Żebym już była pewna na 99% że jest ok!

Mój tż dostanie smartwatcha Samsunga Galaxy Watch. Szarpnęłam się na drogi prezent, ale od niego przez tyle lat związku dostałam znacznie więcej niż wart ten zegarek. Tymbardziej woli sobie odmówić żeby mi czy synkowi coś kupić. Wiem że bardzo go chce, zawsze jak jesteśmy w jakimś sklepie z rtv i agd, przymierza i ogląda chyba z 10 razy no i zawsze odmawia bo szkoda mu kasy. Także prezent będzie trafiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wooow ale super prezent Też mi się marzy ten zegarek, zwłaszcza że mam S8, ale póki co za mało zarabiam
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Kira oby zmiana przyszła jak najszybciej!

Ok, to W MIARĘ podobny rząd wielkości.
My więcej ciast nie bierzemy.



Z zaproszeniami jeszcze się osunęłam, jak zobaczyłam, że tydzień temu kupiłam koperty, zapłaciłam od razu online, a oni wysłali maila, że czekają na info, czy chcemy wprowadzić jakieś zmiany w projekcie zupełnie się nie wczytywałam w tego maila od nich i się dziwię, że jeszcze kopert nie ma... szybko to dziś zaakceptowałam i jutro będę dzwonić, mam nadzieję, że wyślą ekspresowo (w cenie wysyłka kurierem, więc liczę, że jeszcze je zobaczę przed świętami )

Trzymam kciuki za postępy taneczne!


O rany, ale weekend


Pewnie, że chcę!
Kiwi też brzmi super
Cypr chętnie bym tam wróciła!



Masz ochotę na większy zaskok? Druga oferta na tort bezowy jest na kwotę... [werble] 2300 zł! Plus dowóz za Warszawę!

Z jednej strony - tej pierwszej cukierni za bardzo nie ufam i zaproponowana przez nich realizacja wygląda dość słabo, ta druga cukiernia lepiej sobie radzi z tortami, ale z drugiej, no w mordę, ponad 2000 za tort?
o matko, co za cena. Ja wiem, naturalne składniki, 10 kilo mascarpone itd no ale bez jaj

Dzisiaj padłam. Nogi wrzynały mi się w , a plecy mało nie pękły, więc po powrocie z pracy nie ruszyłam się z łóżka. Jeszcze załatwiłam dzisiaj prezent dla teścia i brata (skorzystałam z promocji w Wólczance 1+1, więc dostaną koszule) i dla siebie od mojej mamy. Kompletnie nie wiedziałam, co mogę chcieć, więc kupiłam sobie piżamkę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.