Mama mojego faceta!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 07:23   #31
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Własnie dziś rano mnie wkurzyła... i nie potrafiłam utrzymac jezyka za zębami - traktruje swojego prawie 30-letniego synka jak "syneczka" i jest bardzo ciekawska, dociekliwa .... Nie chcę pisać szczegółów...

Wiec należy mi się jakaś nagroda za marny poranek (koszmarny) mimo że staram się ograniczać picie kawy - dziś jest ten dzień! Kawa z czekoladą!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 07:44   #32
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Raz mialam wpadke, po imprezie poszlismy spac do chlopaka, jak uznal- wkradniemy sie po cichu, a matka za 1,5 h wyjdzie do pracy a pozatym nigdy do pokoju nie zaglada. No wiec pojechalismy, polozylismy sie w lozku ktore strasznie skrzypialo no ale nie panikujmy. Strasznie bolala mnie glowa i niemoglam za nic usnac. Lezalam sobie i czekalam az jego matka pojdzie, wtedy mozna "bezpiecznie spac". No ale niestety, mama nie wstala- miala widocznie dzien wolny. Wiercilam sie strasznie bo glowa mi pękala i budzilam chlopaka by sie na niego "delikatnie" wydrzec, ze mnie okłamał. Na co on kazal mi spac. Ledwo zdarzylam sie polozyc i zamknac oczy (udawac ze spie) a tu jego matka wchodzi Serce zaczelo mi walic, myslalam tylko "Boze zeby sie po mnie czasem nie wydarla, jaki wstyd!". Wziela z pokoju napoj i wyszla, przy czym rzucila w nas poduszka ktora lezala na podlodze Myslalam ze spale sie ze wstydu, oczywiscie nie zdrzemnelam sie ani minuty juz, cią

gle tylko budzilam chlopaka i mowilam ze chce do domu . Przy wychodzeniu szybko przemknelam przez przedpokoj, marzą

c o znalezieniu sie poza jego mieszkaniem .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 08:04   #33
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Moja przyszła, ewentualna teściowa jest całkiem fajna i mam nadzieję, że tak pozostanie i nie będzie jej dotyczył stereotyp teściowej.
Przeżyć jako takich wielkich nie miałam, dobrze sie rozumiemy, jest troche nerwowa ale na mnie się nigdy nie wyżyła i jak narazie jest spokojnie. Widać, że mnie akceptuje a dla mnie to najważniejsze
Był tylko jeden dzień, kiedy nie pojechałam do nich z moim TŻ na obiad (często jeździmy) bo dostałam okres i źle sie czułam. Kiedy zobaczyła, że mnie nie ma spytała co sie stało a Maciej (mój facet) powiedział, że źle się czuję i nie miałam apetytu. Na to ona całkiem poważnie: "A co, w ciąży jest...?" hehe
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:56   #34
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mama mojego faceta!!!

teściów będę mieć fajnych, matka tak jak ja interesuje się fantastyką i fantasy (razem ogladamy horrory i seriale tego typu), ojciec mojego chłopaka to po prostu swój gość. jednak kiedyś zdażyła się taka sytuacja, że do tej pory się jej wstydzę.

jego rodzice uznają za normalne, że zanim razem zamieszkaliśmy, ja często u niego spałam. matka rano robiła nam śniadanie, nikt nie wchodził do pokoju, pełen luz.
kiedyś w niedzielę rano wstaliśmy w miarę wcześnie, ja poszłam się umyć, ubralam się, mój chłopak zrobił to samo. nie złożylismy łożka i koło południa wpadliśmy na pomysł, ze może by tak się pobawić pod kołdrą. zamknęlismy drzwi i jazda.
sprawa wyglądała tak: ja całkiem goła, z tyłkiem wypiętym do góry, głowa przy miejscu intymnym mojego faceta, on lezy na wznak i odbiera prezent.
odbiera, odbiera, dochodzi do momentu finalnego, sztuczne ognie i orkiestra gra na całego a tu PUK PUK - włazi jego ojciec. jezus maria nigdy w życiu tak bardzo nie było mi wstyd.
na całe szczęście teść powiedział "ojej" i szybko się wycofał, nigdy nie wspomniał słowem o tym co zaszło. tragedia.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:05   #35
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez gosik79
teściów będę mieć fajnych, matka tak jak ja interesuje się fantastyką i fantasy (razem ogladamy horrory i seriale tego typu), ojciec mojego chłopaka to po prostu swój gość. jednak kiedyś zdażyła się taka sytuacja, że do tej pory się jej wstydzę.

jego rodzice uznają za normalne, że zanim razem zamieszkaliśmy, ja często u niego spałam. matka rano robiła nam śniadanie, nikt nie wchodził do pokoju, pełen luz.
kiedyś w niedzielę rano wstaliśmy w miarę wcześnie, ja poszłam się umyć, ubralam się, mój chłopak zrobił to samo. nie złożylismy łożka i koło południa wpadliśmy na pomysł, ze może by tak się pobawić pod kołdrą. zamknęlismy drzwi i jazda.
sprawa wyglądała tak: ja całkiem goła, z tyłkiem wypiętym do góry, głowa przy miejscu intymnym mojego faceta, on lezy na wznak i odbiera prezent.
odbiera, odbiera, dochodzi do momentu finalnego, sztuczne ognie i orkiestra gra na całego a tu PUK PUK - włazi jego ojciec. jezus maria nigdy w życiu tak bardzo nie było mi wstyd.
na całe szczęście teść powiedział "ojej" i szybko się wycofał, nigdy nie wspomniał słowem o tym co zaszło. tragedia.
o rany...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:14   #36
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Mama mojego faceta!!!

u mnie z kolei jego tata jest w porządku, za to jego mama... ratunku, co za kobieta!!! jak ja poznalam (moj pan mieszka z rodzicami w innym miescie i przyjeżdzalam do niego czasami), bylo całkiem spoko, polubiłyśmy sie etc. ale jak bylam u niego w ostatnie wakacje, to najpierw musialam placic za jedzenie (stala kwote na m-c bez wzgledu na to ile zjem), a potem, jak sie zdecydowalismy, ze taniej wyjdzie jak bedziemy zywic sie sami - bo rzadko jedlismy w domu i oprocz placenia jego mamie i tak placilismy za jedzenie w miescie i w pracy - to jego mama nie pozwolila newet zrobic mi herbaty, bo "przeciez zywimy sie sami". masakra... od tej pory bardzo mocno jej nie trawie i nie chce widziec... a zapowiadalo sie tak pieknie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:16   #37
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Mama mojego faceta!!!


Edytowane przez Santababala
Czas edycji: 2006-01-22 o 21:28
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 10:25   #38
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez YenneferD
u mnie z kolei jego tata jest w porządku, za to jego mama... ratunku, co za kobieta!!! jak ja poznalam (moj pan mieszka z rodzicami w innym miescie i przyjeżdzalam do niego czasami), bylo całkiem spoko, polubiłyśmy sie etc. ale jak bylam u niego w ostatnie wakacje, to najpierw musialam placic za jedzenie (stala kwote na m-c bez wzgledu na to ile zjem), a potem, jak sie zdecydowalismy, ze taniej wyjdzie jak bedziemy zywic sie sami - bo rzadko jedlismy w domu i oprocz placenia jego mamie i tak placilismy za jedzenie w miescie i w pracy - to jego mama nie pozwolila newet zrobic mi herbaty, bo "przeciez zywimy sie sami". masakra... od tej pory bardzo mocno jej nie trawie i nie chce widziec... a zapowiadalo sie tak pieknie
płacic? o boze..
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:34   #39
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez gosik79
...........
sprawa wyglądała tak: ja całkiem goła, z tyłkiem wypiętym do góry, głowa przy miejscu intymnym mojego faceta, on lezy na wznak i odbiera prezent.
odbiera, odbiera, dochodzi do momentu finalnego, sztuczne ognie i orkiestra gra na całego a tu PUK PUK - włazi jego ojciec. jezus maria nigdy w życiu tak bardzo nie było mi wstyd.
na całe szczęście teść powiedział "ojej" i szybko się wycofał, nigdy nie wspomniał słowem o tym co zaszło. tragedia.
Ja tego się właśnie boję.... nie mam pojęcia jak bym się zachowała! NIe pokazałabym się im później na oczy!
gratuluję
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:36   #40
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez YenneferD
u mnie z kolei jego tata jest w porządku, za to jego mama... ratunku, co za kobieta!!! jak ja poznalam (moj pan mieszka z rodzicami w innym miescie i przyjeżdzalam do niego czasami), bylo całkiem spoko, polubiłyśmy sie etc. ale jak bylam u niego w ostatnie wakacje, to najpierw musialam placic za jedzenie (stala kwote na m-c bez wzgledu na to ile zjem), a potem, jak sie zdecydowalismy, ze taniej wyjdzie jak bedziemy zywic sie sami - bo rzadko jedlismy w domu i oprocz placenia jego mamie i tak placilismy za jedzenie w miescie i w pracy - to jego mama nie pozwolila newet zrobic mi herbaty, bo "przeciez zywimy sie sami". masakra... od tej pory bardzo mocno jej nie trawie i nie chce widziec... a zapowiadalo sie tak pieknie
przykro mi...
czy to jej normalny charakter normalnie zachowanie? czy poprostu Ciebie nie lubi?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:38   #41
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez st_ella
Ja tego się właśnie boję.... nie mam pojęcia jak bym się zachowała! NIe pokazałabym się im później na oczy!
gratuluję
e tam.. tatuś sie pewnie cieszy ze sie młodzi "dogadują"
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 10:44   #42
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Raz miałam taką sytuację ale z niedoszłym teściem,(jak nocowałam u mojego TŻ) że w tym samym czasie w środku nocy wyszliśmy to toalety. Ja w krótkiej koszulce mojego ex a on.... na golasa!!!!))))
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:56   #43
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Mama mojego faceta!!!

jak na razie super- az podejrzanie zbyt cukierkowo- nie jestem przyzwyczajona do takich emocjonalnych powitan- szczegolnie w strony w sumie obcych ludzi, poza tym mimo, ze zywo interesuje sie Nami- to nigdy nie ingeruje , chyba ze zapytamy sie jej o zdanie badz poprosimy o pomoc..
idealnie? az nazbyt ...
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 11:32   #44
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Ja mysle osobiscie ze wieksze znaczenie ma tutaj jak nastawiony jest nasz partner na owe sytuacje. Partner powinien miec na celu wytlumaczyc swoim rodzicom aby nie posuwali sie za daleko w swoich wypowiedziach i postepowaniu nie raniac w tym kochana polowke .Jak bardzo rodzice kochaja swojego syna tak bardzo powinna byc zaakceptowana ( dziewczyna w pozniejszym przypadku zona ) .Jezeli rodzicowi zalezy na szczesciu osobistym swego dziecka to jak najbardziej nie powinni doprowadzac do konkliktowego nastawienia spraw , i pozwolic w godny sposob ulozyc zycie osobiste swojego dziecka (a nie jescze uprzykrzac zycie ktore i tak jest ciezkie )
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 11:36   #45
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Raz miałam taką sytuację ale z niedoszłym teściem,(jak nocowałam u mojego TŻ) że w tym samym czasie w środku nocy wyszliśmy to toalety. Ja w krótkiej koszulce mojego ex a on.... na golasa!!!!))))
no tu akurat Ty byłas w troche lepszej sytuacji
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 11:56   #46
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Moja może przyszła teściowa jest wspaniałą babką - wrecz moja druga mama. Bardzo związałyśmy się ze sobą - o swoim przywiązaniu do mnie przekonała mnie sytuacja opowiedziana przez mojego TŻ. Mianowicie teściowa i teść rozmawiali o moich rodzicach. Teść mówi jej, że moi rodzice nie są już ze sobą, teściowa zrozumiała, że jej syn, czyli mój TŻ i ja nie jesteśmy razem, wbiegła z krzykiem do pokoju TŻ i nakrzyczała na niego, mianowicie iż o tym, żeby więcej już dziewczyn nie przyprowadzał do domu, i Madzia (czyli ja) ma być tą ostatnią Niezle cio?
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 12:15   #47
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez gosik79
teściów będę mieć fajnych, matka tak jak ja interesuje się fantastyką i fantasy (razem ogladamy horrory i seriale tego typu), ojciec mojego chłopaka to po prostu swój gość. jednak kiedyś zdażyła się taka sytuacja, że do tej pory się jej wstydzę.

jego rodzice uznają za normalne, że zanim razem zamieszkaliśmy, ja często u niego spałam. matka rano robiła nam śniadanie, nikt nie wchodził do pokoju, pełen luz.
kiedyś w niedzielę rano wstaliśmy w miarę wcześnie, ja poszłam się umyć, ubralam się, mój chłopak zrobił to samo. nie złożylismy łożka i koło południa wpadliśmy na pomysł, ze może by tak się pobawić pod kołdrą. zamknęlismy drzwi i jazda.
sprawa wyglądała tak: ja całkiem goła, z tyłkiem wypiętym do góry, głowa przy miejscu intymnym mojego faceta, on lezy na wznak i odbiera prezent.
odbiera, odbiera, dochodzi do momentu finalnego, sztuczne ognie i orkiestra gra na całego a tu PUK PUK - włazi jego ojciec. jezus maria nigdy w życiu tak bardzo nie było mi wstyd.
na całe szczęście teść powiedział "ojej" i szybko się wycofał, nigdy nie wspomniał słowem o tym co zaszło. tragedia.
u mojego TZ w domu to nie grozi, bo ma drzwi zamykane na klucz, gorzej u mnie, bo u mnie jest tylko klamka a czasem pies potrafi je sobie otworzyc i najspokojniej w swiecie wejsc zawal na miejscu
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:22   #48
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez st_ella
przykro mi...
czy to jej normalny charakter normalnie zachowanie? czy poprostu Ciebie nie lubi?
wiesz, st_ella, nie mam pojęcia... kiedyś sie lubiłysmy, ale jak mowi moj pan, jego mama robi sie bardzo podobna do swojej mamy, wiec moze to rodzinne... bo ja chyba nie jestem taka niesympatyczna, jak sie mnie nikt inny nie czepia
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:50   #49
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez capuccino
Raz mialam wpadke, po imprezie poszlismy spac do chlopaka, jak uznal- wkradniemy sie po cichu, a matka za 1,5 h wyjdzie do pracy a pozatym nigdy do pokoju nie zaglada. No wiec pojechalismy, polozylismy sie w lozku ktore strasznie skrzypialo no ale nie panikujmy. Strasznie bolala mnie glowa i niemoglam za nic usnac. Lezalam sobie i czekalam az jego matka pojdzie, wtedy mozna "bezpiecznie spac". No ale niestety, mama nie wstala- miala widocznie dzien wolny. Wiercilam sie strasznie bo glowa mi pękala i budzilam chlopaka by sie na niego "delikatnie" wydrzec, ze mnie okłamał. Na co on kazal mi spac. Ledwo zdarzylam sie polozyc i zamknac oczy (udawac ze spie) a tu jego matka wchodzi Serce zaczelo mi walic, myslalam tylko "Boze zeby sie po mnie czasem nie wydarla, jaki wstyd!". Wziela z pokoju napoj i wyszla, przy czym rzucila w nas poduszka ktora lezala na podlodze Myslalam ze spale sie ze wstydu, oczywiscie nie zdrzemnelam sie ani minuty juz, cią

gle tylko budzilam chlopaka i mowilam ze chce do domu . Przy wychodzeniu szybko przemknelam przez przedpokoj, marzą

c o znalezieniu sie poza jego mieszkaniem .
heheheh fajna historia ja jednak wolałabym czegos takiego nie przezyc ja mam świetny kontakt z moją ''teściową'' i strasznie ją lubię
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 20:16   #50
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Mamusia mojego ex TŻ była całkiem OK do momentu, kiedy oświadczyła mu, że my powinniśmy się rozstać, bo ja jestem chora na cukrzycę..... Najgorsze jest to, że mówiła całkiem poważnie.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 23:05   #51
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Mama mojego faceta!!!

O Boże jak czytałam o waszych przygodach z "mamusiami" to uświadomiłam sobie że nie jest najgorzej w moim przypadku, że po prostu mam niezłą wyobraźnię i tak jak mówi mój TŻ wrogo się nastawiam. We wszystkim widzę beee mamusię synusia lub synusia mamusi.
Tekst z gaciami, opłatą za herbatkę itp. koszmar !!!!

Jednak najlepsza jest moja mama i jej hasełka typu : "ja do was nie wchodzę bo ja wiem co wy tam robicie" no normalnie sex 24h/dobę
Dobrze że mój TŻ z moją mamą żyje na tak dobrej stopie
A czasami aż za dobrej. Moja mama jeśli chodzi o nasz związek widzi same jego zalety a moje same wady. Jest fajnie !!!!
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 23:20   #52
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Mama mojego faceta!!!

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 12:41
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:23   #53
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez inka1980
Mamusia mojego ex TŻ była całkiem OK do momentu, kiedy oświadczyła mu, że my powinniśmy się rozstać, bo ja jestem chora na cukrzycę..... Najgorsze jest to, że mówiła całkiem poważnie.
a jestes ?? czy sobie to zmyslila ??
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:29   #54
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Mama mojego faceta!!!

A mój TŻ jest świnia, wlazł tu dziś przez "Historię" i przeczytał mój post, teraz sobie jaja ze mnie robi
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:25   #55
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez Laura2112
A mój TŻ jest świnia, wlazł tu dziś przez "Historię" i przeczytał mój post, teraz sobie jaja ze mnie robi
ups, dlatego mój TZ nie zna mojego nicku na wizażu, skrzętnie go ukrywam.... nie wyobrażam sobie żeby on przeczytał moje wpisy
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 12:24   #56
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Mój też nie znał, ale poznał po zdjęciu. Zawsze usuwam historię no i raz się zaniedbałam. Więcej chyba nie czytał, umówiliśmy się, że w pewnych sprawach zostawimy sobie prywatność, ale przyznam, że też czasem szperam za jego wypowiedziami i robię sobie jaja (np. jak wybierze sobie śmieszny nick). Jak będzie czytał więcej, to się wkurzę i go zostawię (<- to tak na wypadek, gdyby tu jeszcze zajrzał ).
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:40   #57
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Mama mojego faceta!!!

A mama mojego TŻ jest kochana Dogadujemy się i w ogóle jest fajnie. Nigdy nie spotkałam się z jej strony z niechęcią do mnie czy coś, noo... czasami tylko żartuje, że jestem tyfus do jedzenia ... ale tak w zasadzie to... ma racje He he Umie dotrzymać tajemnicy i czasem jak przyjdzie do pokoju jak jestem u mojego faceta to mnie głaszcze albo coś w tym stylu Chyba mnie lubi
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:50   #58
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Syringa powiem tylko tyle : zazdroszę takiej fajnej teściowej
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:23   #59
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez Rosa
Syringa powiem tylko tyle : zazdroszę takiej fajnej teściowej
No, jeszcze nie teściowa
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 20:41   #60
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mama mojego faceta!!!

Cytat:
Napisane przez inka1980
Mamusia mojego ex TŻ była całkiem OK do momentu, kiedy oświadczyła mu, że my powinniśmy się rozstać, bo ja jestem chora na cukrzycę..... Najgorsze jest to, że mówiła całkiem poważnie.
Miałam podobną sytuacje
Teraz uważam, że to żałosne. Jesus, przecież ja mam 17 lat, jeszcze nie zmaierzam wychodzić za mąz i rodzić dzieci, więc się nie przejęłam... Tzn przejełam się, ale co miałam robić? olałam...
Od tamtej pory mam taki odchył, że nikomu nie mówię, żem "cukierek"
Rozumiem jak Tobie musiało byc przykro
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.