Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 21:15   #721
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My nie mamy doidy. Czasem próbuje jej podać wodę ze zwykłego kubeczka bambusowego, ale ja trzymam. Coś tam wypije, więcej rozleje.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 21:15   #722
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziękuję za życzenia

Tak, u nas owoce suszone i wędzone gotowane rządzą. Kompotu nie dawałam, więc nie wiem. Za to ja ten kompot kocham


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 21:15   #723
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori ja nie wiem co to było bo rano już tego nie miała. Możliwe żeby guz tak szybko zniknął?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 21:17   #724
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

A. U nas też Bidon rządzi. Doidy nie mam, a z kubeczka niby pije, ale większość wylewa się bokami. W sumie chyba by wypadało powoli uczyć kubeczka.

A jak to jest u Was z łyżką? Maluchy same nią operują? Mój bardzo chce, nie radzi sobie kompletnie, ale zapału ma dużo jednak zazwyczaj karmię go ja, a on sobie gmera w miseczce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 21:19   #725
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
A. U nas też Bidon rządzi. Doidy nie mam, a z kubeczka niby pije, ale większość wylewa się bokami. W sumie chyba by wypadało powoli uczyć kubeczka.

A jak to jest u Was z łyżką? Maluchy same nią operują? Mój bardzo chce, nie radzi sobie kompletnie, ale zapału ma dużo jednak zazwyczaj karmię go ja, a on sobie gmera w miseczce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


U nas z łyżeczka jest dokładnie tak samo
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 21:33   #726
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Emeczka sto lat dla Twojego synka!

Amparo i jak po wizycie u lekarza?


Majaa kasza jaglana dziala dobrze wlasnie na jelita, wiec mozliwe, ze robil czesciej kupy, ale 8 to wydaje mi sie duzo. U nas jak sa 3 to sie juz zastanawiam czy wszystko w porzadku

Ja tez podaje tylko wode w bidonie i najlepiej idzie mu ciepła woda. Na wigilie dalam mu kompot z suszu ze szklanki to oszalal.
W doidzie podaje zupki, bardzo ladnie je, ale jak ja mu podaje, bo jak sam je to leci bokami i bawi sie tym kubkiem wywracając go do gory nogami.
Co do lyzeczki to jak mu na nia nałożę to sam trafi do dzioba, a tak to mysli, ze to widelec i wali nim po miseczce. Widelcem super operuje, ale jak cos jest do nabicia, łyżeczka daje mu jak cos jest gęste, wodniste wszystko podaje Doidy.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 23:03   #727
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Powiem Wam, że dwoje chorych dzieci plus chory mąż to jest naprawdę wyzwanie no ale jest poprawa! Pediatra stwierdziła, że już raczej na oskrzela nie pójdzie i z każdym dniem będzie lepiej. Tego się trzymam. W ogóle to mnie zaskoczyła ze szczepieniem na mmr. Zapisałam Twixy na 16.01 i jakoś w rozmowie wyszło, że 12.01 robimy roczek i lekarka stwierdziła, że lepiej przepisać na tydzień później, bo niewiadomo czy rodzina czegoś " nie przyniesie" i znowu nie będą chorzy. Nie myślałam o tym z tej strony i chyba faktycznie dla spokoju przełożę. I my robimy morfologię przed szczepieniem, ale to tak samo wyszło, bo musimy sprawdzić żelazo.

Twixy piją tylko wodę, nie dawałam im jeszcze nic innego. Mamy doidy, ale rzadko używam, bo chcą pić sami i rozlewają. Korzystamy z bidonów. Co do jedzenia łyżką, to jak im nałożę trafiają do dzioba, sami nałożyć nie potrafią.

Przeczołgali mnie dzisiaj... Dobrze, że jutro mąż idzie na nockę, to w dzień jakoś ogarniemy towarzystwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 23:16   #728
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny! Od 2 tygodni jestem u rodziców i tyle się dzieje, że podczytuje Was jednym okiem przed pójściem spać, ale nie mam sił odpisywać. Załatwiłam mnóstwo spraw, zadbałam trochę o siebie i wyć mi się chce do księżyca, że nie mam ich na codzień bliżej, o ile moje życie byłoby łatwiejsze Jutro już wracamy i mam depresję.

Emeczka, wszystkiego najlepszego dla Tymka

nikopoia, jutro minie 2 tyg od szczepienia MMR i kompletnie nic się nie działo rutynowo się morfologii nie robi, ale może być maloplytkowość po tym szczepieniu, więc widocznie niektórzy wola sprawdzić morfologię przed szczepieniem. Ja nie robiłam.

Idę spać, bo jutro długa droga, a pogoda fatalna :/
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 00:01   #729
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Emeczka, bonjourbelle wszystkiego dobrego dla maluchów

U nas też sama woda na codzien. I od 3-4 dni pije sama z diody, ale musi mieć tylko troszkę, bo inaczej się zalewa cała, bo za szybko przechyla.
I od początku w domu dostawała tylko z kubka, bidon jedynie na wyjazdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.



Edytowane przez Majka1503
Czas edycji: 2019-01-04 o 00:02
Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 07:35   #730
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
No gdyby Klusek od początku lubił wodę to też bym pewnie przy niej została. A tak to trzeba było kombinować.

Czy wasze dzieci ogarniaja kubki niekapki albo Doidy? U nas totalnie nic. Bidon z rurka na porządku dziennym. Niekapka nie ogarnia a Doidy gryzie zębami i wszystko wylewa, bo łapie za uchwyt i macha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bidonu uzywamy na co dzien. Z doidy z moja pomoca uda jej sie wypic troche wody, do reki jej nie daje bo macha kubkiem i wszystko rozlewa. Tzn mala łapie raczkami za uszka a ja przytrzymuje.
Pijemy tylko wode i dlugo jeszcze nic innego nie dostanie.
Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
A. U nas też Bidon rządzi. Doidy nie mam, a z kubeczka niby pije, ale większość wylewa się bokami. W sumie chyba by wypadało powoli uczyć kubeczka.

A jak to jest u Was z łyżką? Maluchy same nią operują? Mój bardzo chce, nie radzi sobie kompletnie, ale zapału ma dużo jednak zazwyczaj karmię go ja, a on sobie gmera w miseczce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak nabiore jedzenie na lyzecze to trafi do buzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 08:57   #731
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Wszystkiego najlepszego dla kolejnych roczniaków

U nas mała pije tylko z butelki. kubeczka troszkę wypije ale jednak większość rozleje.
Do wody niestety nie jestem w stanie jej przekonać, od urodzenia nienawidziła wody. Pije mleko, kompoty i soczki owocowe.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 09:23   #732
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Klusek na razie ogarnia widelec. Mamy takie z Ikea, ale trochę są za duże. Czasem mu pomagam, ale trafia do buzi ładnie. Łyżki nie umie. Raczej się nią bawi i macha. A zamówiłam mu dzisiaj komplet sztućców do nauki MAM Babe https://m.ceneo.pl/26356363

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 09:34   #733
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo dobrze ze juz jest lepiej.

Bielinka gratuluje odstawienia nocnego.

Nikopoia Wszystkiego Najlepszego dla synka

Bonjourbelle Wszystkiego Najlepszego dla córeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 11:54   #734
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Bielinka gratuluję!
Wczoraj pierwszy raz wybraliśmy się na sanki. Ale było radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 12:20   #735
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzień dobry💐

Zori dziękujemy😘

Bonjourbelle najlepsze życzenia dla córci, sto lat!🎂🎊🎉🎈 Dużo zdrówka i miłości dla Was😘 Nasze "bliźniaki" 😁😃

Cay dobrze że się odezwałaś💐 Rodzina na miejscu to skarb. Super, że bez problemów po mmr 😊. Bezpiecznej, miłej i szybkiej podróży🚀

Gabryś pije tylko wodę, od 6mż dostaje w doidy, a bidon tylko poza domem. Ja mu czasem daję kubeczek z wodą do wanienki, żeby uczył się pić. Wtedy nie ma problemu że się obleje. A łyżeczki mu nie daję, chciałby sam, ale nie potrafi jeszcze nabrać jedzenia, za wcześnie na to. Kubeczek też ja mu wolę trzymać, chociaż sam chce.

Maja a o cynamonie czytałaś? Mały dodatek nie zaszkodzi czasem, ale zawsze lepiej wiedzieć niż nie. Ten cynamon co jest u nas w sklepach po żaden cynamon tak naprawdę, tylko Cassia, zawiera dużo kumaryny, która jest toksyczna dla wątroby. Chyba, że masz cejloński, to jest ok.😊

Gabryś w końcu zaczął ogarniać piramidę z tych kółek, że to się nakłada, do tej pory wolał ściągać. I przemierza sam coraz dłuższe dystanse. Niech się chłopak przełamie, bo potrafi świetnie biegać, ale musi czuć w dłoni mój palec, mimo że się nie podpiera na nim wcale. Przyznaję, że męczy mnie bieganie za nim po domu.

Dzisiaj odśpiewałam mu sto lat i tak mi było przykro, że jest chory i że nici ze świętowania. Dobrze, że nie rozumie, to przynajmniej nie jest mu szkoda, tylko mi😃
Miałam na studiach koleżankę z Mongolii, mówiła, że u nich podczas urodzin składa się życzenia i wręcza się prezent mamie, a nie jubilatowi😊😊

Majka zazdroszczę sanek, też bym się wybrała z Gabrysiem, gdyby był zdrowy, bo ślicznie na dworze, tak biało od wczoraj❄
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 13:07   #736
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia, bonjourbelle najlepsze życzenia dla dzieciaków!

Mój młody też pije tylko wodę. Pije jej dużo więc póki co nie widzę potrzeby wprowadzania czegoś innego.
Z doidy daję mu pić wieczorem do kolacji, przed kąpielą, wtedy się nie wkurzam że się pozalewa. Czasem mu się uda ładnie napić samemu, ale rzadko. Jak ja trzymam to ładnie pije. Sam bierze zwykle tylko z jednej strony więc średnio mu wychodzi. I uwielbia sobie grzebać rączką w kubeczku pomiędzy łykami

U nas znowu nocka jeszcze gorsza. Nie wiem czy spałam ciągiem pół godziny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 13:47   #737
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia wszystkiego dobrego dla Gaba! I zdrówka

Agaciaaas u nas też kiepska noc. Druga z rzędu, a rzadko się to zdarza. Ale dziąsła wypuchniete i już w zasadzie szare od zarysu ząbków
Mowilam, że nie lubię kieszonek, ale ktoś wczoraj wystawił taką w instrumenty A miałam nie wydawać już pieniędzy na pieluchy... :Brzydal:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 13:49   #738
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziękujemy za życzenia

Nikopoia stooo lat dla Gabrysia, niech rośnie zdrowo i szczęśliwie

Z okazji urodzin dostaliśmy od malucha piekna nockę trzy pobudki, pierwsza koło 24, a spala od 20:30

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

No ale tak strasznie spala że zapomniała siusiać i jak się budziła na jedzenie to wtedy siusiala wszystko co było i dwa razy pampers nie dał rady dobrze ze mam podkład pod prześcieradlem to materac nie ucierpiał
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 14:26   #739
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nasza nocka też kiepska. Ale opowiem wam coś smiesznego. Młody budził się i budził i zarejestrowałam że 23.30 się obudził. Następnym razem budzę się 1:30 i myślę co ten młody tak na cycu wisi ciągle o coś się za bardzo kręci, przebralam mu siusiu i jak już nie chciał cyca to do wózka żeby go dobujac. Bujam, Bujam a tu młody spać nie chce. Wkoncu przulychodzi tz i mówi że już 7:05. Okazało się że w nocy prądu nie było i zegarek mi zła godzinę pokazywał :/a mama biedne dziecko na siłę spać chciała jeszcze położyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 14:36   #740
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia wszystkiego najlepszego dla synka! Bonjourbelle wszystkiego co najlepsze dla córci! niech Wam rosną w zdrowiu, szczęściu i radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marcin też od początku pije tylko wodę, więc nie miałam potrzeby wprowadzać niczego innego. Oczywiście ku zdziwieniu wszystkich dookoła. Od kilku osób usłyszałam że to tak modnie samą wodę podawać. A ja jak wyrodna matka nie pozwalam dziecku napić się soczku z kartonika Pije tylko z bidonu. Próbowałam lovi 360 ale nie umiał i zapomniałam o nim, muszę go odszukać i doidy ale się zalewał i stwierdziłam że nrazie odpuszczam. Tak samo łyżeczkę i samodzielne jedzenie zup itp. Za jakiś czas znów spróbuję.

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2019-01-04 o 14:54
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 17:06   #741
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia, Bonjourbelle - samych wspaniałości dla roczniakow

Klusek padł o 17:30 dzisiaj. Od rana totalna jeczaca masakra. Nie wiem, czy to te zęby czy co, ale dosłownie marudzenie poziom hard. Na sam koniec przelewal mi się przez ręce już i marudzil. Dałam mu nawet ibuprom teraz przed snem, to może go jakoś wyciszy trochę i pospi. Drzemke w dzień miał dokładnie 13 minut. Rece wkłada po same migdały do buzi, tak go chyba swedza dziąsła. Mamy nawet problem z mycie zębów. Zawsze lubił i się cieszył a teraz histeria, wiec mu dzisiaj w ogoke odpuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniamii Pokaż wiadomość
Nikopoia wszystkiego najlepszego dla synka! Bonjourbelle wszystkiego co najlepsze dla córci! niech Wam rosną w zdrowiu, szczęściu i radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marcin też od początku pije tylko wodę, więc nie miałam potrzeby wprowadzać niczego innego. Oczywiście ku zdziwieniu wszystkich dookoła. Od kilku osób usłyszałam że to tak modnie samą wodę podawać. A ja jak wyrodna matka nie pozwalam dziecku napić się soczku z kartonika Pije tylko z bidonu. Próbowałam lovi 360 ale nie umiał i zapomniałam o nim, muszę go odszukać i doidy ale się zalewał i stwierdziłam że nrazie odpuszczam. Tak samo łyżeczkę i samodzielne jedzenie zup itp. Za jakiś czas znów spróbuję.
No u nas też nic na siłę. Doidy wylewa gdzie popadnie, a jak ja mu trzymam, to znaczyna zagryzac kubek więc i tak się leje.
Ciekawa jestem tych sztućców co zamówiłam. Może będzie mu wygodniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 17:16   #742
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Moja miała dziś dwie drzemki - dwugodzinna i godzinna. Już czuje jaka nocka nas czeka
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 21:23   #743
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Normalnie dziś dzień do wpisania w kalendarz! Wybrałam się do kina z koleżanką a tata uspił dziecko! Oh ciekawe jak nam teraz noc minie
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 21:51   #744
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Normalnie dziś dzień do wpisania w kalendarz! Wybrałam się do kina z koleżanką a tata uspił dziecko! Oh ciekawe jak nam teraz noc minie


Zazdroszcze wyjścia

Moja też dziś usnęła u taty ale dosłownie 5 minut temu. Te 3 godziny drzemki w dzien dały jej siłę i wytrzymała 6,5 godziny dzisiaj zaczęła nas łapać za rękę i prowadzic po pokoju, urocze to.

Jutro mamy intensywny dzień. Muszę zrobić krem do tort i udekorować, potem Idziemy odebrać zamówienie, potem kupić prezent dla małej (drewniana pozytywkę), po balon z helem i w końcu mini imprezka we trójkę

Wasze dzieci też mają dłuższą aktywność popołudniu?

A z innej beczki - używa któraś z was a?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Wizaz cenzuruje... Moje ostatnie pytanie dotyczy the rmo mi xaaa
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 22:12   #745
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia, Bonjourbelle najlepsze życzenia dla Waszych dzieciaczków zdrówka przede wszystkim

Toja, suuuuper!!! Zazdro spokojnej nocki.

Bonjourbelle, moi mają jedną drzemkę w ciągu dnia, budzą się między 12 a 13 i ciągną do wieczora na szóstym biegu zasypiają koło 20, jak dobrze pójdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 22:22   #746
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo, dziękuję ale masz energicznych chłopaków

Moja wstanie, po 2 h idzie na drzemkę, wstanie, po 3 h drzemka i potem się zaczyna szaleństwo
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 07:14   #747
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Toja ale super taki wypad. Też mi się marzy.

Cay dobrze, ze trochę odpoczela. I to prawda, pomoc innych bywa czasem nieoceniona.

Nikopoia jeszcze nadrobicie ta chwilę.

Dzień dobry ale śniegu nasypalo. Po południu mamy w planach iść z dzieciakami na sanki
Dziś pierwszy raz moja córka zostaje na ponad 2h z babcia. Powiem Wam, ze mam stracha. Z synem było jakoś łatwiej, nie miałam oporów żeby zostawał z innymi, no ale to się przełożyło na super relacje z babcią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 07:57   #748
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zasypało nas mialam jechać z Nina na rehabilitację to musimy przełożyć. Noc ciezka kaszel i katar i zeby i skok. Chyba nie wyleczylam

Niny ostatnio i ciągnie sie to zapalenie gardła. Jednak jakos antybiotyki wole podac w ostateczności. Teraz zastanawiam sie co z urodzinami chyba sama zrobie tort.Moze jakus marchewkowy z kremem mascarpone. Nina pije z bidonu wode teraz zamowilam drugi doidy bo jeden dalam do zlobka.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 09:04   #749
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ogłoszenie:
Oddam Kluska z wyposażeniem. Na chwilę chociaż.

Ratujcie mnie, bo wyjdę z siebie zaraz. Musze kupić korki do uszu chyba, bo nie daje już rady. Tak jęczy i piszczy, awanturuje się, histeryzuje i krzyczy, i cisgle płacze, że ręce opadają. Jeszcze na dodatek teraz cisgle tylko chce chodzić i nie ma opcji żeby po posadzić czy położyć do przewijania czy ubierania. Od kilku dni z jest z nim totalny koszmar. Odliczam tylko godziny, żeby poszedł spać i mieć święty spokój dodatkowo mam wrażenie, że dopiero mu się lek separacyjny zaczął, bo jest NON STOP przyklejony do moich nóg, dosłownie jak pasożyt, który wysysa ze mnie energię. Dementor energetyczny. Coś strasznego
Help me

Wczoraj pisałam że mały zasnął o 17:30. Bałam się, że się po chwili obudzi, ale nie, spał jednym ciągiem do 7 rano.

Szczepienie MMR mamy jednak 9 stycznia. Mąz w tym kolejnym tyg wyjeżdża wiec przełożyłam. Nie chcę być z sama z małym po szczepieniu, bo to różnie bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 11:20   #750
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay super, ze wypoczelas u rodziców. Ja tes bardzo doceniam pomoc babci i żałuję ze nie mam jej tu na miejscu.

My ostatnio zaliczyliśmy z Tz wypad do kina i to do miasta, do ktorego musieliśmy dojechać 80 km. Nie bylo nas prawie 5 godzin.

Mała ma zapalenie ucha, wiec mamy antybiotyk i musimy siedzieć w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.