Panny Młode 2019, cz.6 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-07, 06:16   #871
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
4-5 dań gorących w tak krótkim czasie? :Mdleje: Tam były jakieś tańce do tego wszystkiego czy coś? Bo tak siedzieć i po prostu bez przerwy jeść to można pęknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku nie. Dopiero koło 17 właściciel użyczył nam radio i puszczaliśmy muzykę ojj tak można było pęknąć

Sent from my SM-G925F using Wizaz Forum mobile app
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 06:23   #872
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Witam się po chrzcinach powiem wam że było bardzo średnio. Trochę się pokłóciłam z siostrą o głupotę i to dosłownie. A dokładniej poszło o zdjęcie, którego nie zrobiłam bo akurat nie zdążyłam i przez dłuższy czas miała żal o to. Wkurzyłam się i nie miałam humoru przez jakieś 2 godziny. Chrzciny były w restauracji, ale na początku organizacja była bardzo słaba. Brakowało choćby dodatkowych talerzy np na ciasta, bo dania przynosili wydzielone i za szybko je przynosili. Goście nie byli w stanie zjeść wszystkiego, bo było aż nad. Ja zjadłam 3 pełne dania, a resztę tylko spróbowałam i czuję się przejedzona. Później doszedł alkohol i zachowanie niektórych osób jak dla mnie było karygodne. Niestety ale w tym mojego szwagra. W życiu bym nie zrobiła takiej imprezy dziecku. Dla mnie niewypał. Już się boję co moja siostra wymyśli w maju na komunię starszej córki

My się zapisaliśmy na kurs tańca i mamy po 2h co 2 tygodnie i tak do kwietnia. A od kwietnia ruszamy z indywidualnymi lekcjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, ze tak wyszlo i ze w dodatku poklocilas sie z siostra o taka glupote

Ja nie mialam ochoty jakos isc na te chrzciny, a bylo naprawde bardzo fajnie i w kosciele i w restauracji tez, bardzo ladnie, milo, byla bardzo fajna Pani kelnerka, jedzonko dobre z alkoholu - bylo tylko wino rozlewane przez kelnerke i uwazam ze to starczy na tego typu imprezach, bo mozna sie 'rozluznic' napic do obiadu, ale nikt sie raczej nie spije - tylko mnie to utwierdzilo w przekonaniu ze na moim obiedzie bedzie tez tylko powitalny szampan i pozniej wino
Bylo troszke mniej osob ile bedzie u mnie na obiedzie po slubie i moglam sobie tak na zywo zobaczyc jak to mniej wiecej moze wygladac i powiem Wam, ze jak na taki obiad kameralny to super, kazdy z kazdym mial mozliwosc zamienic zdanie, ale jak ktos mowil to reszta byla w stanie go slyszec - wiec wszyscy ze soba rozmawialismy, smialismy sie

Musze isc zaraz do dentysty bo to lekarstwo chyba za bardzo mi wypadlo

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Na początku nie. Dopiero koło 17 właściciel użyczył nam radio i puszczaliśmy muzykę ojj tak można było pęknąć

Sent from my SM-G925F using Wizaz Forum mobile app
Rzeczywiscie bardzo duza ilosc dan


Tutaj byla zupa, danie, tort + przekaski/przystawki na stole, jakies ciasta i tez bylam taka najedzona, ze do tej pory to czuje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 06:28   #873
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Hej

Kira u tż siostry, na chrzcinach jej córki tez było aż za dużo tego jedzenia czułam się jak na małym weselu i to w dosłownym tego słowa znaczeniu

Tak pędzicie z tymi postami, ze aż trudno wyrobić w tym tępie na początku lutego wyczuwam kolejna część


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 06:43   #874
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Szkoda, ze tak wyszlo i ze w dodatku poklocilas sie z siostra o taka glupote

Ja nie mialam ochoty jakos isc na te chrzciny, a bylo naprawde bardzo fajnie i w kosciele i w restauracji tez, bardzo ladnie, milo, byla bardzo fajna Pani kelnerka, jedzonko dobre z alkoholu - bylo tylko wino rozlewane przez kelnerke i uwazam ze to starczy na tego typu imprezach, bo mozna sie 'rozluznic' napic do obiadu, ale nikt sie raczej nie spije - tylko mnie to utwierdzilo w przekonaniu ze na moim obiedzie bedzie tez tylko powitalny szampan i pozniej wino
Bylo troszke mniej osob ile bedzie u mnie na obiedzie po slubie i moglam sobie tak na zywo zobaczyc jak to mniej wiecej moze wygladac i powiem Wam, ze jak na taki obiad kameralny to super, kazdy z kazdym mial mozliwosc zamienic zdanie, ale jak ktos mowil to reszta byla w stanie go slyszec - wiec wszyscy ze soba rozmawialismy, smialismy sie

Musze isc zaraz do dentysty bo to lekarstwo chyba za bardzo mi wypadlo

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------



Rzeczywiscie bardzo duza ilosc dan


Tutaj byla zupa, danie, tort + przekaski/przystawki na stole, jakies ciasta i tez bylam taka najedzona, ze do tej pory to czuje
Ja dzisiaj mam co prawda wolne, ale koło 9 mam pacjentkę na kamień i piaskowanie więc też lecę do gabinetu

Sent from my SM-G925F using Wizaz Forum mobile app
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 07:09   #875
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

No my też u chrześniaka jak byliśmy to jedzenia było na dużo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 07:17   #876
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Hej
Co się tutaj dzieje? Nie było mnie jakieś 2-3 dni wchodzę i co widzę - masz 377 nieprzeczytanych postów ale narzucilyscie tempo próbowałam wczoraj trochę nadrobić, ale nie dałam rady jestem i tak jakieś 200 do tyłu
Ogólnie z tego co widziałam to ogarniacie wszystkie tematy ślubne i już coraz więcej przygotowane/załatwione i zaraz po kolei będziecie wychodzić za mąż i mega się cieszę i czekam z niecierpliwością na relacje jakieś zdjęcia
A z drugiej strony zaglądam się tylko pochwalić/podzielić z wami moje Grażynki, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło zobaczymy co będzie dalej wszystkim smutnym głowa do góry
Ściskam wszystkie mocno i pamiętajcie że ciągle o was pamiętam i za każdą 3mam mocno kciuki i będę co trochę się tu pojawiać jak kiedyś obiecałam Buziaki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 08:11   #877
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86334071]

Powiem Wam, ze trochę dziwna sytuacja była podczas wręczania zaproszenia kuzynce tż: tż zaczął mowić, ze bedzie nam bardzo miło, ze zapraszamy itd. i wszyscy do tej pory od razu otwierali zaproszenia, dziękowali się, cieszyli, to ci odłożyli zaproszenie w kopercie na stół i powiedzieli, ze przyjdą na wesele, jak ogarną opiekunkę dla dziecka dopiero po chwili otworzyli zaproszenie i ani nic nie zagadali na ten temat, ani nie zapytali jak idą przygotowania, tylko taka była chwila ciszy i zaczęliśmy jakiś zupełnie inny temat tak trochę dziwnie mi się zrobiło


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Właśnie obawiam się takich sytuacji
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jutro zaczynam sesję i zaczyna się panika

Mam egzamin jutro, we wtorek i w czwartek a kolejny tydzień poniedziałek, wtorek, środa i piątek trzymajcie kciuki bo jak to przeżyję to idę na miasto się schlać chyba
Trzymam kciuki!
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86334948]

Tak pędzicie z tymi postami, ze aż trudno wyrobić w tym tępie na początku lutego wyczuwam kolejna część

Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Lekko




Dzień dobry
Ale zimno jeszcze taka od wczoraj nijaka jestem, nic mi się nie chce, jakaś spięta się czuje wczoraj się zastanawiałam nad planem stołów bo Tż zapytał (tak się w sobote przejął że wczoraj zrobił sobie dokument w wordzie i wszystko spisał co trzeba ) i nie wiem jaki chce mam winietki takie wycinane laserowo na pleksy, może coś w tym stylu np na lustrze, złota rama
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 08:22   #878
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry

Szatynka czekałam takie wieści wiedziałam,że tak będzie to teraz trzymam kciuki
Dalej kiepsko się czuję
A ze spraw ślubnych musimy popatrzeć za obrączkami taki plan na styczeń
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 08:36   #879
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Też tak mam, poza tym załatwianie wszystkiego raz na parę miesięcy kiedy jestem w Polsce na tydzień też jest mega męczące. Ale póki co jestem bez pracy więc nie wiem jak będzie z wolnym na ślub



Tego właśnie się boję, nie wyobrażam sobie na weselu łapania pończoch może wezmę takie z pasem albo w ogóle nic


Dziewczyny, jutro zaczynam sesję i zaczyna się panika

Mam egzamin jutro, we wtorek i w czwartek a kolejny tydzień poniedziałek, wtorek, środa i piątek trzymajcie kciuki bo jak to przeżyję to idę na miasto się schlać chyba
Trzymam mocne kciuki Wiem co to znaczy taka intensywna sesja


Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ej ja kupilam ostatnio pończochy ale ciągle mi sie zsuwaly - to był mój pierwszy raz zrazilam sie do nich, ale chyba po prostu były za male. Wy kupujecie samonośne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuje na pasie Dla mnie o wiele wygodniejsze. Chociaż na wesele założę chyba rajstopy, bo ta górna część ud mi się obciera, gdy się spocę, a tak pewnie będzie przy szaleństwach i upale w czerwcu, więc i gole nogi i pończochy odpadają.
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dań było więcej, obiad i 3 dania gorące lub 4 już nie pamiętam..i ja w sumie zjadłam pełny obiad i jedno danie gorące. A chrzciny były od 13-20.

Sent from my SM-G925F using Wizaz Forum mobile app
O ludzie My tyle samo planujemy na weselu z tańcami i wszystkim
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Hej
Co się tutaj dzieje? Nie było mnie jakieś 2-3 dni wchodzę i co widzę - masz 377 nieprzeczytanych postów ale narzucilyscie tempo próbowałam wczoraj trochę nadrobić, ale nie dałam rady jestem i tak jakieś 200 do tyłu
Ogólnie z tego co widziałam to ogarniacie wszystkie tematy ślubne i już coraz więcej przygotowane/załatwione i zaraz po kolei będziecie wychodzić za mąż i mega się cieszę i czekam z niecierpliwością na relacje jakieś zdjęcia
A z drugiej strony zaglądam się tylko pochwalić/podzielić z wami moje Grażynki, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło zobaczymy co będzie dalej wszystkim smutnym głowa do góry
Ściskam wszystkie mocno i pamiętajcie że ciągle o was pamiętam i za każdą 3mam mocno kciuki i będę co trochę się tu pojawiać jak kiedyś obiecałam Buziaki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Oooo Trzymam kciuki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2019-01-07 o 08:37
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 08:54   #880
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry dobrze, że mnie mama obudziła bo bym spala i spała, dzisiaj jadę na drugą zmianę ale muszę wyjechać dwie godziny wcześniej bo jadę z domu

My wczoraj ustalałyśmy z mamą co robimy na spotkanie z treściami, przyjeżdżają do nas 19.01

A wieczorem zasnac nie moglam bo myślałam o wszystkich ślubnych rzeczach na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:14   #881
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Hej
Co się tutaj dzieje? Nie było mnie jakieś 2-3 dni wchodzę i co widzę - masz 377 nieprzeczytanych postów ale narzucilyscie tempo próbowałam wczoraj trochę nadrobić, ale nie dałam rady jestem i tak jakieś 200 do tyłu
Ogólnie z tego co widziałam to ogarniacie wszystkie tematy ślubne i już coraz więcej przygotowane/załatwione i zaraz po kolei będziecie wychodzić za mąż i mega się cieszę i czekam z niecierpliwością na relacje jakieś zdjęcia
A z drugiej strony zaglądam się tylko pochwalić/podzielić z wami moje Grażynki, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło zobaczymy co będzie dalej wszystkim smutnym głowa do góry
Ściskam wszystkie mocno i pamiętajcie że ciągle o was pamiętam i za każdą 3mam mocno kciuki i będę co trochę się tu pojawiać jak kiedyś obiecałam Buziaki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Kochana bardzo pozytywnie to brzmi, trzymam za Ciebie kciuki

Jest tak mega zimno... wychodzę z auta tylko na chwilę co jakiś czas a już czuje że stopy mam jak sople i grzanie na Maxa w aucie nie pomaga, na pewno wyzdrowieje...

Jednak chyba będą te poprawiny... :/ Tato zawojowal, z mamą szukalysmy jakiegoś kompromisu i nijak nie da rady... Już mama odpuscila i powiedziała że ostatnie wesele w domu i ostatnie w rodzinie u nas tutaj, bo jestem najmłodsza z rodzeństwa ciotecznego więc zrobić porządnie bo niewiadomo kiedy znowu się taka gromada z rodziną z Łodzi i Warszawy spotkamy... Jeszcze mają się niedługo spotkać z rodzicami Tż i ustalić dokładnie... No nic, niech będzie i tak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 09:19   #882
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Hej
Co się tutaj dzieje? Nie było mnie jakieś 2-3 dni wchodzę i co widzę - masz 377 nieprzeczytanych postów ale narzucilyscie tempo próbowałam wczoraj trochę nadrobić, ale nie dałam rady jestem i tak jakieś 200 do tyłu
Ogólnie z tego co widziałam to ogarniacie wszystkie tematy ślubne i już coraz więcej przygotowane/załatwione i zaraz po kolei będziecie wychodzić za mąż i mega się cieszę i czekam z niecierpliwością na relacje jakieś zdjęcia
A z drugiej strony zaglądam się tylko pochwalić/podzielić z wami moje Grażynki, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło zobaczymy co będzie dalej wszystkim smutnym głowa do góry
Ściskam wszystkie mocno i pamiętajcie że ciągle o was pamiętam i za każdą 3mam mocno kciuki i będę co trochę się tu pojawiać jak kiedyś obiecałam Buziaki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Milo slyszec ze u ciebie wszystko dobrze. Czekalam na takie wiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:48   #883
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Hej
Co się tutaj dzieje? Nie było mnie jakieś 2-3 dni wchodzę i co widzę - masz 377 nieprzeczytanych postów ale narzucilyscie tempo próbowałam wczoraj trochę nadrobić, ale nie dałam rady jestem i tak jakieś 200 do tyłu
Ogólnie z tego co widziałam to ogarniacie wszystkie tematy ślubne i już coraz więcej przygotowane/załatwione i zaraz po kolei będziecie wychodzić za mąż i mega się cieszę i czekam z niecierpliwością na relacje jakieś zdjęcia
A z drugiej strony zaglądam się tylko pochwalić/podzielić z wami moje Grażynki, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło zobaczymy co będzie dalej wszystkim smutnym głowa do góry
Ściskam wszystkie mocno i pamiętajcie że ciągle o was pamiętam i za każdą 3mam mocno kciuki i będę co trochę się tu pojawiać jak kiedyś obiecałam Buziaki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Też ściskam mocno.
Gdybyś chciała pogadac na priv to zapraszam.
Miałam też bardzo skomplikowana sytuację i 2 lata temu zerwałam zareczny..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Kochana bardzo pozytywnie to brzmi, trzymam za Ciebie kciuki

Jest tak mega zimno... wychodzę z auta tylko na chwilę co jakiś czas a już czuje że stopy mam jak sople i grzanie na Maxa w aucie nie pomaga, na pewno wyzdrowieje...

Jednak chyba będą te poprawiny... :/ Tato zawojowal, z mamą szukalysmy jakiegoś kompromisu i nijak nie da rady... Już mama odpuscila i powiedziała że ostatnie wesele w domu i ostatnie w rodzinie u nas tutaj, bo jestem najmłodsza z rodzeństwa ciotecznego więc zrobić porządnie bo niewiadomo kiedy znowu się taka gromada z rodziną z Łodzi i Warszawy spotkamy... Jeszcze mają się niedługo spotkać z rodzicami Tż i ustalić dokładnie... No nic, niech będzie i tak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To będzie pierwsze spotkanie?
My na ten tydzień mamy zaplanowane poznawanie się naszych rodziców nawzajem.
Jak u was przebiegły te wizyty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:23   #884
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Orzeszkova u nas pierwsza wizyta była 2 lata temu;brzydal: jeszcze przed zaręczynami ogólnie pozytywnie rodzice są w podobnym wieku, złapali wspólny język od tamtego czasu bylo już kilka spotkań
Ostatnio coś mówili,że będą siedziec koło siebie na weselu,ale szczerze nie wiem jak to zrobić,żeby usadzić jakoś resztę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:37   #885
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Widze, że więcej nas zrywajacych zaręczyny jest



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 11:17   #886
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Ja zaprosiłam nasze mamy na moje ślubowanie i potem na obiad i było ok, chyba sie polubiły
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 11:27   #887
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Orzeszkova u nas pierwsza wizyta była 2 lata temu;brzydal: jeszcze przed zaręczynami ogólnie pozytywnie rodzice są w podobnym wieku, złapali wspólny język od tamtego czasu bylo już kilka spotkań
Ostatnio coś mówili,że będą siedziec koło siebie na weselu,ale szczerze nie wiem jak to zrobić,żeby usadzić jakoś resztę
Ja się trochę stresuje jak moi rodzice wypadna. Nie testowałam ich jeszcze w takiej sytuacji. Oczywiście obawiam się niezręcznej ciszy, albo co gorsza że ktoś palnie jakas głupotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 11:28   #888
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Nasi rodzice też się już długo znają, bo chodziliśmy z Tż do jednej klasy w liceum Ale po zaręczynach byliśmy u nich i oni u nas i od tego czasu było też wiele spotkań. Ostatnio w Sylwestra

Ja też miałam dzisiaj ślubny koszmar. Śniło mi się, że zamówiłam makijażystkę na salę, żeby umalowała chętne babki i z tego wszystkiego sama nie pojechałam na swój makijaż. W ogóle byli jacyś dziwni goście, ludzie ode mnie z roku ze stomy, nie widziałam gdzie są barmani i bałam się, że w ogóle nie przyjadą, no ogólnie słabo

Ale mam też ból dupy, bo zobaczyłam na fejsie, że jedna sala, która braliśmy pod uwagę, rozbudowała się i ma taki piękny budynek Takie duże okna i jest mega jasno, a pod sufitem taki pseudo namiot, no ogólnie cudownie. Poza tym oni słyną z pysznego jedzenia i 1 dzień bez ciast i owoców kosztuje 170 zł/os. I my ich odrzuciliśmy, bo te budynki, które były do tej pory, to były takie półnamioty, ciasne i ciemne oraz trochę zaniedbane. A teraz dupka boli

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 11:49   #889
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Nasi rodzice też się już długo znają, bo chodziliśmy z Tż do jednej klasy w liceum Ale po zaręczynach byliśmy u nich i oni u nas i od tego czasu było też wiele spotkań. Ostatnio w Sylwestra

Ja też miałam dzisiaj ślubny koszmar. Śniło mi się, że zamówiłam makijażystkę na salę, żeby umalowała chętne babki i z tego wszystkiego sama nie pojechałam na swój makijaż. W ogóle byli jacyś dziwni goście, ludzie ode mnie z roku ze stomy, nie widziałam gdzie są barmani i bałam się, że w ogóle nie przyjadą, no ogólnie słabo

Ale mam też ból dupy, bo zobaczyłam na fejsie, że jedna sala, która braliśmy pod uwagę, rozbudowała się i ma taki piękny budynek Takie duże okna i jest mega jasno, a pod sufitem taki pseudo namiot, no ogólnie cudownie. Poza tym oni słyną z pysznego jedzenia i 1 dzień bez ciast i owoców kosztuje 170 zł/os. I my ich odrzuciliśmy, bo te budynki, które były do tej pory, to były takie półnamioty, ciasne i ciemne oraz trochę zaniedbane. A teraz dupka boli

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
A maja wolny termin?
SKoro sa tacy piekni i maja dobre jedzenie to ja bym sie zastanawila

Kurcze Wy placicie za calonocne wesela 170 zl a ja za OBIAD 250 Ale ok ok nie narzekam, nie wymyslam, chcialam to mam - oni tez musza jakos na tym zarobic (tak sobie tlumacze )


Bylam u dentysty i rzeczywiscie lekarstwo mi sie wykruszylo, mam opatrunek plastyczny - podobno ma byc dobrze, mam nadzieje bo musi mi ono wytrzymac do maja
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 12:02   #890
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Nasi rodzice też się już długo znają, bo chodziliśmy z Tż do jednej klasy w liceum Ale po zaręczynach byliśmy u nich i oni u nas i od tego czasu było też wiele spotkań. Ostatnio w Sylwestra

Ja też miałam dzisiaj ślubny koszmar. Śniło mi się, że zamówiłam makijażystkę na salę, żeby umalowała chętne babki i z tego wszystkiego sama nie pojechałam na swój makijaż. W ogóle byli jacyś dziwni goście, ludzie ode mnie z roku ze stomy, nie widziałam gdzie są barmani i bałam się, że w ogóle nie przyjadą, no ogólnie słabo

Ale mam też ból dupy, bo zobaczyłam na fejsie, że jedna sala, która braliśmy pod uwagę, rozbudowała się i ma taki piękny budynek Takie duże okna i jest mega jasno, a pod sufitem taki pseudo namiot, no ogólnie cudownie. Poza tym oni słyną z pysznego jedzenia i 1 dzień bez ciast i owoców kosztuje 170 zł/os. I my ich odrzuciliśmy, bo te budynki, które były do tej pory, to były takie półnamioty, ciasne i ciemne oraz trochę zaniedbane. A teraz dupka boli

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jak tak tanio to nawet poswiecilabym zaliczkę na obecny lokal i spróbowała tam. O ile mają wolny termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 12:05   #891
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A maja wolny termin?

SKoro sa tacy piekni i maja dobre jedzenie to ja bym sie zastanawila



Kurcze Wy placicie za calonocne wesela 170 zl a ja za OBIAD 250 Ale ok ok nie narzekam, nie wymyslam, chcialam to mam - oni tez musza jakos na tym zarobic (tak sobie tlumacze )





Bylam u dentysty i rzeczywiscie lekarstwo mi sie wykruszylo, mam opatrunek plastyczny - podobno ma byc dobrze, mam nadzieje bo musi mi ono wytrzymac do maja
Nie pytałam, bo nie będę kombinować. W naszym przypadku różnica w kosztach byłaby kolosalna, bo takie jednodniowe wesele z kucharka to koszt ok. 90-100 zł od osoby, więc tu byłoby ponad 2 razy tyle doliczając ciasto i alkohol. Poza tym zawsze gdzieś będzie jakaś ładniejsza sala, bo w międzyczasie powstają nowe. Nie będę za każdym razem zmieniać zdania
Ale źle się złożyło, że zobaczyłam tą salę, bo ostatnio ciągle mam myśli, że nasze wesele nie będzie takie super, a brata Tż i gwiazdy będzie lepsze Wiem, że to głupie, ale myślę o tym, że my poszliśmy na pewne kompromisy, a tamta w życiu nie zgodzi się na coś, co nie będzie jej się chociaż w 1% nie podobać. Chociaż szczerze mówiąc, liczę na to, że porozstawia wszystkich po kątach i w końcu teściowie zobaczą, jaką jest.

Dobra, koniec tych złych myśli. Chora jestem, siedzę na L4 i mam za dużo czasu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 12:31   #892
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Też ściskam mocno.
Gdybyś chciała pogadac na priv to zapraszam.
Miałam też bardzo skomplikowana sytuację i 2 lata temu zerwałam zareczny..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

To będzie pierwsze spotkanie?
My na ten tydzień mamy zaplanowane poznawanie się naszych rodziców nawzajem.
Jak u was przebiegły te wizyty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, rodzice poznali się jak bylismy że sobą chyba półtora roku i od tamtej pory regularnie się zapraszają co kilka miesięcy są praktycznie jednolatkami, nawet raz byli razem na wycieczce nad morze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 12:54   #893
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Balewska też tak mam ,jak zacznę przed snem myśleć co jeszcze i kiedy zrobić to normalnie zasnąć nie mogę. Nie wiem co to będzie miesiąc przed mam nadzieję ,że podejde do tego na luzie
Ckin2u a gdzie robisz ? My za jednodniowe też 237 jakoś w cenie jedzenie kawa herbata i owoce ,a ciasta napoje ,woda to już my wszystko.

Mariamarysienka no my jak zobaczyliśmy ta sale nasza to wow ale cena wysoka ,ale właśnie przepiękna i chciałam tak jak z suknia najlepiej od razu podpisać sale ale wkoncu stwierdziłam ,że się z tym przespimy. bo tylko cena odstraszala ,ale zgodnie uznaliśmy w sumie już po wyjściu ,ze to jest to
Całe szczęście ,bo jakbym się sala teraz martwiła chyba bym osiwiala !
Mariamarysienka Ty się nic nie przejmuj ! Wasza sala napenwo też jest piękna a to ,że oni beda mieli lepsze wesele to niech mają u Was będą się bawić lepiej zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 13:23   #894
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Nie pytałam, bo nie będę kombinować. W naszym przypadku różnica w kosztach byłaby kolosalna, bo takie jednodniowe wesele z kucharka to koszt ok. 90-100 zł od osoby, więc tu byłoby ponad 2 razy tyle doliczając ciasto i alkohol. Poza tym zawsze gdzieś będzie jakaś ładniejsza sala, bo w międzyczasie powstają nowe. Nie będę za każdym razem zmieniać zdania
Ale źle się złożyło, że zobaczyłam tą salę, bo ostatnio ciągle mam myśli, że nasze wesele nie będzie takie super, a brata Tż i gwiazdy będzie lepsze Wiem, że to głupie, ale myślę o tym, że my poszliśmy na pewne kompromisy, a tamta w życiu nie zgodzi się na coś, co nie będzie jej się chociaż w 1% nie podobać. Chociaż szczerze mówiąc, liczę na to, że porozstawia wszystkich po kątach i w końcu teściowie zobaczą, jaką jest.

Dobra, koniec tych złych myśli. Chora jestem, siedzę na L4 i mam za dużo czasu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No to chyba ze tak to nie ma sensu faktycznie
Myslalam ze po prostu to byla Twoja wymarzona i sie zastanawiasz nad zmiana
Co do slubu gwiazdy - nie ma co porownywac Gwiazda to gwiazda musi byc pewnie szpan

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Balewska też tak mam ,jak zacznę przed snem myśleć co jeszcze i kiedy zrobić to normalnie zasnąć nie mogę. Nie wiem co to będzie miesiąc przed mam nadzieję ,że podejde do tego na luzie
Ckin2u a gdzie robisz ? My za jednodniowe też 237 jakoś w cenie jedzenie kawa herbata i owoce ,a ciasta napoje ,woda to już my wszystko.

Mariamarysienka no my jak zobaczyliśmy ta sale nasza to wow ale cena wysoka ,ale właśnie przepiękna i chciałam tak jak z suknia najlepiej od razu podpisać sale ale wkoncu stwierdziłam ,że się z tym przespimy. bo tylko cena odstraszala ,ale zgodnie uznaliśmy w sumie już po wyjściu ,ze to jest to
Całe szczęście ,bo jakbym się sala teraz martwiła chyba bym osiwiala !
Mariamarysienka Ty się nic nie przejmuj ! Wasza sala napenwo też jest piękna a to ,że oni beda mieli lepsze wesele to niech mają u Was będą się bawić lepiej zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie robimy w sumie w restauracji - osobnej sali w dosc.. ekskluzywnym hotelu w samym centrum Lodzi - tzn nie jest to niewiadomo co - ale to jeden z drozszych w Lodzi, ale jest ladny, ma dobra lokalizacje itd, ogolnie nawet w zwyklych restauracjach po podliczeniu kosztow za wynajecie sali + 10 % obslugi kelnerskiej itd wychodzilo za 5 godz przyjecie ok 210 zl - a tutaj mam w cenie obsluge, sale, nastawienie na typowy obiad po slubie, wiec przywitanie chlebem i sola, powitalnego szampana itd, no i obiad (dwu daniowy), przekaski na stole, deser (ale zamienilam go na danie jednogarnkowe na 'do widzenia' , kawe, herbate, napije gazowane, soki, wino biale i czerwone, piwo oraz wodke, z tym ze wodki i tak nie chcemy (no ale jest jak zmienimy zdanie) wiec w sumie jest ok tylko dzisiaj rozmawialam z Pania ze chcialabym tzw slodki stol - powiedziala ze przesle mi swoja oferte, tzn pewnie jakies ciasta itd.

Juz mam w sumie wszystko zalatwione co najwazniejsze, jeszcze tylko podpisze umowe z florystka moze jutro i powrot do tematu w maju
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 13:25   #895
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

A to ja z Pomorza ,myślałam ,że Ty może też
Ja co chwilę oglądam cały dzień potem nie ,potem znowu i tak ooooo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 14:01   #896
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Maria nie ma co się porównywać,że czyjes może być lepsze itp. szkoda czasu i stresow na to każda niech przeżywa to tak,jak sobie wymarzyła,to nasz dzień
Do mnie powoli dociera, że to już niedługo do tej pory żyłam myślą,aaa jeszcze tyle czasu:p odkąd jest mniej niż pół roku czas niebezpiecznie przyspieszył
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 14:03   #897
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Mi się dwa razy śnił ksiądz, że coś w kościele było nie załatwione, np. godzina źle zapisana i był ślubny problem. Jutro będzie trzeci raz, tyle że realny, bo chcę zajrzeć na plebanię. Skoro aż siedem par bierze ślub tego dnia (co mnie przeraża), to trzeba ustalić w jakiś sposób temat dekoracji w kościele... Najdalej wiosną musimy porozumieć się z dekoratorką kościoła.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 14:18   #898
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86337010]Mi się dwa razy śnił ksiądz, że coś w kościele było nie załatwione, np. godzina źle zapisana i był ślubny problem. Jutro będzie trzeci raz, tyle że realny, bo chcę zajrzeć na plebanię. Skoro aż siedem par bierze ślub tego dnia (co mnie przeraża), to trzeba ustalić w jakiś sposób temat dekoracji w kościele... Najdalej wiosną musimy porozumieć się z dekoratorką kościoła.[/QUOTE]

O mamo, sporo
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 14:27   #899
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86337010]Mi się dwa razy śnił ksiądz, że coś w kościele było nie załatwione, np. godzina źle zapisana i był ślubny problem. Jutro będzie trzeci raz, tyle że realny, bo chcę zajrzeć na plebanię. Skoro aż siedem par bierze ślub tego dnia (co mnie przeraża), to trzeba ustalić w jakiś sposób temat dekoracji w kościele... Najdalej wiosną musimy porozumieć się z dekoratorką kościoła.[/QUOTE]

Sporo rzeczywiscie

U mnie na ten dzien sa na razie dwa, nasz o 16 i iny o 17 - musze wziac nr do tej drugiej pary w kwestii dekoracji kosciola nie wiem czy robic to juz czy poczekac
Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu bo ja nie chce duzej dekoracji kosciola.. moim zdaniem koscioly sa bardzo ladne same w sobie

Wiecie moze gdzie moge kupic/zamoic stempelek 'dziekujemy' ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 14:34   #900
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Wiesz, ja też chciałam poczekać z dekorowaniem kościoła, ale zajęła się tym ustalaniem inna para. Ksiądz nas poprosił, abyśmy się wzajemnie skontaktowali. I wyszło, że dekoratorka, którą wybrałyśmy miała ostatnie wolne terminy na ten rok, więc wszystko zależy. Teraz to spadło na mnie, bo ta druga para jest w UK. My chcemy, żeby kwiaty były białe w kościele, a dekoracje delikatne - powinno wszystkim do wszystkiego pasować.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 16:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.