Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 11:12   #3151
aniak2888
Raczkowanie
 
Avatar aniak2888
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 258
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

hej a ja wczoraj ledwo wrOcilam z nad morza juz myslałam że nie dojadę niedość że jechaliśmy dłuższą trasą bo wszędzie korki to maleństwo cały czas dawało o sobie znać i to tak konkretnie w samochodzie ciasno i duszno ciągle bylo mi niedobrze masakra a z niecały miesiąc musimy znowu jechać bo idziemy na wesele
co do proszku ja używałam jelpa ale wiele dobrego slyzalam o lowelli i bardzo szybko zaczęłam używać płynu do plukania lenor dla dzieci
aniak2888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:20   #3152
drobciaa
Raczkowanie
 
Avatar drobciaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

drobcia ja 4 lata temu rodziłam na polnej i trafiłam fatalnie teraz chciałam na lutyckiej ale na początku ciąży zaczęłam plamić i lekarz z lutyckiej do którego chodziłam okazał się palantem i trafilam do lek z polnej mam nadzieję ze teraz skoro jestem jego pacjentką będzie inaczej bo on jest wysoko postawiony w szpitalu może się spotkamy ty urodzisz tydzień póżniej ja wcześniej to się zgramy[/quote]

Aniak2888 świetny pomysł z tym zgraniem się, ciekawe tylko czy nasze Maleństwa na to się zgodzą, a może wylądujemy razem Jeśli mogę wiedzieć to jak się nazywa lekarz do którego chodzisz? Mój: Piotr Dydowicz też jest z Polnej.
Pozdrawiam
drobciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:25   #3153
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

heloł mamuski właśnie listonosz przyniósł mi moja ostatnią zdobycz za dresik, pajaca, i dwa bodziaki dalam 28 zl z przesylka - ciuszki jak nowe ze sklepu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bidziaki.jpg (123,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pajacyk.jpg (140,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dresik.jpg (121,0 KB, 17 załadowań)
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:28   #3154
drobciaa
Raczkowanie
 
Avatar drobciaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Xandra78 hi hi, nieco mnie uspokoiłaś tak to już jest z tymi facetami, ale na szczęście znamy przecież na nich liczne sposoby, by dopiąć swego, czasem wystarczy tylko odpowiednia minka Ja też miałam problemy na samym początku ciąży.. I jestem teraz ogromnie szczęśliwa ze swojego stanu, bo scenariusz zapowiadał się inaczej. Pozdrawiam Cię serdecznie, jak już będziesz po szaleństwie zakupów to pochwal się!!!!! Ja też nie omieszkam
drobciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:30   #3155
drobciaa
Raczkowanie
 
Avatar drobciaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Becia leszno! Jejku, skąd Ty to wytrzasnęłaś?! Takie śliczne i za tak niską cenę! Super! Ja też chcę!!
drobciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:36   #3156
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez drobciaa Pokaż wiadomość
Becia leszno! Jejku, skąd Ty to wytrzasnęłaś?! Takie śliczne i za tak niską cenę! Super! Ja też chcę!!
upolowałam na Allegro jak mi sie nudzi to oglądam sobie ciuszki i to mi wpadlo w oko ... i mimo braku kasy nie moglam sobie odmowic przyjemności zalicytowania
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:38   #3157
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

becia_leszno super ciuszki!!
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 11:49   #3158
drobciaa
Raczkowanie
 
Avatar drobciaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Becia to gratuluję udanego zakupu!!!!
drobciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:55   #3159
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

becia ale śliczne te ciuszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:58   #3160
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez an.ka.b Pokaż wiadomość
becia_leszno super ciuszki!!
Cytat:
Napisane przez drobciaa Pokaż wiadomość
Becia to gratuluję udanego zakupu!!!!
Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
becia ale śliczne te ciuszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DZIĘKUJĘ te już są typowo chłopięce więc mam nadzieję, że już Igor zostanie i nie wrócimy na kolejnej wizycie do Lenki hihi
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 12:27   #3161
aniak2888
Raczkowanie
 
Avatar aniak2888
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 258
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

drobcia ale numer ja w ciąży z córcią chodziłam do Michała Dydowicza to jego brat teraz chodzę do Drewsa
becia cudeńka
aniak2888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 12:35   #3162
87mArTuSia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam, od długiego czasu byłam tylko czytelnikiem. I teraz nieśmiało chcę się dołączyć do przyszłych Mamuś Termin 22 grudnia
87mArTuSia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 12:38   #3163
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja również planuję kupic jakiś zestaw ubranek na allegro-ceny sa bardzo kuszące i nie trzeba chodzic po sklepach.Ale wpadłam jeszcze na jeden pomysł-wyprawię za jakieś 2 miesiące przyjęcie becikowe i wtedy się obłowię w ciuszki.Zwykle w Polsce goście przychodzą z prezentami dla maluszka po jego narodzinach,ale szczerze mówiąc przeszkadzały mi takie odwiedziny przy pierwszym dziecku.Każdy chce obejrzec maleństwo,dotknąc,a tu trzeba jeszcze kawką poczęstowac, ugościc...wiadomo,że ma się wtedy milion innych rzeczy do roboty.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 13:25   #3164
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez 87mArTuSia87 Pokaż wiadomość
Witam, od długiego czasu byłam tylko czytelnikiem. I teraz nieśmiało chcę się dołączyć do przyszłych Mamuś Termin 22 grudnia

witamy kolejna mamusie

podaj swoje dane niezbędne do naszej listy(lista parę stron wcześniej) to cie na nią wciągnę
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 13:54   #3165
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

oooo nowa mamusia witamy
ale już nas dużo )))))))
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 14:34   #3166
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość

Tak z ciekawości, czy któraś z Was jeszcze pracuje tak jak ja? Czy już wszystkie jesteście na zwolnieniu?
Ja caly czas pracuje i zamierzam pracowac do ostatniego dnia. Mam wrazenie , ze w pl to wszystkie kobiety w ciazy na zwolnienia ida. Dla mnie to dziwne, przeciez ciaza to nie choroba. Rozumie oczywiscie przypadki, gdzie jest jakies zagrozenie, ale nie ma go chyba kazda kobieta ? Jak to jest u was?
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 15:06   #3167
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

logest ja ci powiem że już nie miałabym siły pracować bo często mam problem już z oddychaniem ( niby dlatego że mały mi uciska a ja już przeszłam kiedyś operację związaną z układem oddechowym i jestem teraz delikatna) ale podziwiam Cię że jesteś pełna zapału i masz siłę pracować zresztą tak jak mówisz ciąża to nie choroba więc życzę Ci żebyś jak najdłużej się tak czuła i mogła pracować
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 15:13   #3168
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witajcie Mamusie te nowe i zakorzenione
Jeju jak ten czas szybko leci sie nie obejrzałam a to u mnie juz 6 miesiąc , o ile dobrze licze Kurcze jak te dzieci Nasze szybko rosną i juz niedlugo bedą z nami
Ja ciuszków jeszcze tez niemam , tzn od Meza siostry mamy ale to dla dziewczynki, ale niedluugo trzeba wyb rac sie juz na zakupki
POozdrawiam was Mamusie i wasze Malenstwa
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 15:54   #3169
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Ja caly czas pracuje i zamierzam pracowac do ostatniego dnia. Mam wrazenie , ze w pl to wszystkie kobiety w ciazy na zwolnienia ida. Dla mnie to dziwne, przeciez ciaza to nie choroba. Rozumie oczywiscie przypadki, gdzie jest jakies zagrozenie, ale nie ma go chyba kazda kobieta ? Jak to jest u was?
Ja też pracuję. Pewnie aż do ostatniego dnia nie będę pracować, ale mam zamiar do końca września. Później zobaczymy. Obawiam się, że będą mnie męczyły dojazdy do pracy i siedzenie przed komputerem cały dzień. Ale na razie daję radę
drama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 16:35   #3170
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Ja caly czas pracuje i zamierzam pracowac do ostatniego dnia. Mam wrazenie , ze w pl to wszystkie kobiety w ciazy na zwolnienia ida. Dla mnie to dziwne, przeciez ciaza to nie choroba. Rozumie oczywiscie przypadki, gdzie jest jakies zagrozenie, ale nie ma go chyba kazda kobieta ? Jak to jest u was?
ja chciałam pracować do samego końca ale pojawily się problemy i musiałam iśc na zwolnienie - lekarz wręcz mnie zmusil żebym w końcu zaczęła leżeć ...
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 17:50   #3171
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

A moje pierwsze zamiary byly takie, zeby pracowac do wrzesnia mniej wiecej i na 2 ostatnie miesiace isc odpoczac.
Ale, ze na poczatu mialam problemy, wiec szkolenie osoby na moje miejsce zaczelam juz w maju no i jak przeszkolilam kolezanke to ja potem siedzialam i zbijalam baki
Na poczatku ta nuda byla fajna, ale ile mozna
Wiec od 21 lipca jestem na zwolnieniu i jest mi swietnie

becia - ciuszki sliczne, dziewczynka tez by w nich zle nie wygladala
Jakis dziewczecy dodatek i bylaby taka mala huliganeczka

a ja dzis kupilam 1 kg ciuszkow hehe. Na zadnym nie widac sladow uzywania wiec jestem zadowolona .
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:08   #3172
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dzieki kochane mamusie

becia sliczne cudenka

tola ja tez jeszcze pracuje ale tylko do konca sierpnia i ide na macierzynski

logest podziwaim,ciaza niby nie jest choroba ale jezeli pracujesz na siedzaco to jeszcze zle nie jest,ja mam prace fizyczna i stoje 7 godzin,wiec nie mam zamiaru nadwyrezac siebie,moj Skarb potrzebuje mamusi wypoczetaej,na prace do konca nie mialabym sily

witam tez nowa mamusie
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 20:29   #3173
edyta0131
Raczkowanie
 
Avatar edyta0131
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 473
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja jestem na zwolnieniu od początku czerwca. Na koniec maja byłam w szpitalu, bo się odwodniłam (wymioty nawet 9 razy w przeciągu trzech godzin). Także siedzę sobie w domku i odpoczywam. Cale wakacje bez męża, ale jeszcze trochę i będę miała towarzystwo Ja ciuszki to mam na cały rok. Zaczęłam zbierać jeszcze przed ślubem (a dziś jest Nasza pierwsza rocznica) i wszystko mam z ciuchlandów Poprostu są rewelacyjne. Jutro idę do lekarza i mam nadzieję, że już nasze Maleństo ujawni swoją płeć
edyta0131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 20:40   #3174
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja równiez jutro idę na usg i mam nadzieję poznac płec dzieciaczka.Takie miałam od początku przeczucie, że to będzie chłopiec, ale teraz to juz sama nie wiem...
Może jakaś niespodzianka??
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 09:17   #3175
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam.
Dawno mnie tu nie było, ale to dlatego że wyjechaliśmy na kilka dni a potem nie miałam możliwości z powodu remontów które wciąz trwają

Tyle sie tu działo że nie jestem chyba w stanie wszystkiego nadrobić. Witam wszystkie nowe Przyszłe Mamusie w naszym wątku

Przesyłam też wyrazy współczucia dla Agabi Trzymam kciuki za Ciebie

Widzę że macie dużo rzeczy już kupionych. Ja ostatnio dostałam od szwagierki dużo ciuszków po jej synku. Wczoraj zrobiłam selekcję żeby widzieć co musimy jeszcze dokupić. Narazie wszystko leży w torbach bo mebelki dopiero zamówiliśmy i czekamy do 3 tygodni, poza tym dopiero będziemy remontować pokój dla maluszka

Dzisiaj zaczynam 29 tydz. wg USG. Dziś mam tez wizytę i całe szczęście bo od 2 dni mam takie bóle w okolicach więzadeł że ani magnez ani no-spa nie pomaga Mam nadzieje że wszystko będzie OK i że szyjka dzielnie się trzyma.

Po wizycie idziemy też pooglądać wózki bo mamy pewne typy ale żadnego nie widzialiśmy jeszcze na żywo.

Milego dnia.
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 10:18   #3176
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Moniola trzymam kciuki za wizytę u lekarza mam nadzieje że to dzidzia rośnie intensywnie i do tego te bóle... daj znać po wizycie co ci lekarz powiedział i co słychać u Twojego maleństwa

ja muszę kupić jakieś obrazki na ścianę dla mojego maleństwa do pokoju chciałam też jakieś ładne zasłonki i dywanik żeby już był pokoik skończony bo jak na razie tylko pomalowane na jeden kolor ściany i mebelki... na allegro widziałam że można kupić takie literki do powieszenia z których można złożyć imię maleństwa i przyczepić nad łożeczko bardzo fajnie to wygląda i teraz się nad tym muszę zastanowić
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 10:35   #3177
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

czesć kochane...

trzymam kciuki za te co maja dzis wizyty

temat pracy... ja nie pracuje od połowy marca ... początki mojej ciąży mialy komplikacje.. teraz jest oki.. ale do pracy do porodu juz nie wrócę... nawet nie dałabym rady bo w moim przypadku to często praca w terenie.. pomiary na budowach itp a w te upaly to jakaś masakra..

co do dekoracji pokoju malutkiej to ma w tej sprawie fajnie.. tzn tak jak paula myślałam o piankowych gadżetach na ściane...

ale mam siostrę po liceum plastycznym która cos ładnego malej nadłóżeczkiem namaluje... dzięki niej mam też opcje obrazów w mieszkanku z glowy bo mam je poniekąd na zamówienie
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:04   #3178
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Mam pytanie odnośnie tych pokoików, o których piszecie, że urządzacie etc... Ja na razie wstawiłam łóżeczko i tą komodę, co to zdjęcia pokazywałam do naszej sypialni. I zastanawiam się, czy teraz robić pokój dla Mikiego, czy dopiero jak już będzie się do niego przenosił? Wy teraz już wstawiacie np. łóżeczko do drugiego pokoju? Czy jak?
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:09   #3179
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

my robimy pokoik już teraz- przed narodzinami malutkiego, ale planujemy na początek żeby łóżeczko było w sypialni a później jak już wszytko się ustabilizuje to Igorek powędruje z łóżeczkiem do swojego pokoiku który jest zresztą od razu za ścianą naszej sypialni więc będę miała blisko

a może znacie jakąś fajną stronkę gdzie można kupić dekoracje do pokoju dziecięcego???
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:11   #3180
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tych pokoików, o których piszecie, że urządzacie etc... Ja na razie wstawiłam łóżeczko i tą komodę, co to zdjęcia pokazywałam do naszej sypialni. I zastanawiam się, czy teraz robić pokój dla Mikiego, czy dopiero jak już będzie się do niego przenosił? Wy teraz już wstawiacie np. łóżeczko do drugiego pokoju? Czy jak?
hihi ja nie mam takich dylematów bo pokoj tylko jeden jedyny dylemat to jak to wszystko ustawić żeby sie zmiescilo i żeby dla nas jeszcze bylo miejsce haha
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.