On ciągle pamieta o byłej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 16:25   #1
sylwcia151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9

On ciągle pamieta o byłej...


Mam taki problem, poznalam chlopaka 2 miesiace temu, spotykamy sie praktycznie regularnie ale ja wziaz odczuwam ze on mysli o swojej bylej, byl z nia 8 lat i rozstal sie pol roku temu... niewiem czy jestem teraz dla niego odskocznia albo zapelnieniem pustki po tamtej czy cos do mnie czuje, czy ma ze mna jakies plany, boje sie ze za jakis czas zrozumie ze z jego strony to tylko kolezenstwo i ze stwierdzi ze chcial zpaomniec o tamtej, niewiem czy mam z nim porozmawiac,zapytac czy jak zapomni o tamtej to bedzie potrafil pokochac mnie, czy mam na to czekac czy od razu lepiej przebolec rozstanie ktore na pewno mniej bedzie bolalo niz za pare miesiecy...???
sylwcia151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:30   #2
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

no pewnie trudno zapomnieć mu o niej skoro był z nią tak długo. ale to tez nie powód zebyś Ty miała źle sie czuc u jego boku. Moim zdaniem powinnas z nim pogadac, wg mnie to najlepsze w związku Powiedz mu o swoich odczuciach i popros by szczerze powiedział co czuje do niej a co do Ciebie. pozdrawiam i życzę powodzenia
Postaw sprawę jasno i powiedz że nie chcesz być dla niego zapełnieniem czy też pocieszeniem po stracie innej. Jesli się boisz możecie troche zwolnić i poki co trwac w wolnej znajomości a z czasem zbliżać sie do siebie
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:48   #3
Samotniczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Rozumiem Cię doskonale. Mój chłopak prawie ożenił się ze swoją byłą dziewczyną. Bardzo przeżył rozstanie z nią. Rozmawiałam z nim o tym. Odpowiedział mi tak: "Nie wiem, czy zapomnę o niej gdy ponownie się zakocham, czy nigdy nie zapomnę...". Rozumiem go, bo ja mam taką samą sytuację, wciąż pamiętam o mojej największej miłości. Sylwcia, radzę Ci, nie myśl o tym więcej. Bo w końcu będziesz się czuła, jakbyś żyła w trójkącie, razem z jego byłą dziewczyną. On musi sam się w końcu przekonać co do Ciebie czuje, musi uregulować swoje sprawy sercowe związane z byłą dziewczyną. Nie będzie to łatwe, doskonale o tym wiem. Musi się odtworzyć na nową miłość, na Ciebie. Czekaj cierpliwie i nie naciskaj na niego. Nie wymagaj, by opowiadał Ci o byłej, bo tym częściej będzie sobie o niej przypominał. Teraz jest z Tobą i o Tobie myśli. Nie zadręczaj się dłużej. Pozdrawiam
Samotniczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:11   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Wiem, że i tak tego nie zrobisz, ale nie zaszkodzi napisać:
"uciekaj gdzie pieprz rośnie".
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:38   #5
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Wiem, że i tak tego nie zrobisz, ale nie zaszkodzi napisać:
"uciekaj gdzie pieprz rośnie".


Ja rowniez jestem zrazona do zwiazkow z facetami,ktorzy maja problemy z uporaniem sie ze swoimi ex.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:01   #6
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Ja chyba bym się nie angażowała aż tak..
Bo w każdej chwili możesz usłyszeć - nadal ją kocham...
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:06   #7
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

a dlaczego myślisz, że możesz być dla niego odskocznią? Czy on o niej opowiada? Napisz coś więcej o tej sytuacji, bo mało napisałaś o tym chłopaku, jak się do ciebie odnosi czy widuje tamtą, dlaczego odczuwasz że myśli o tamtej dziewczynie. Może warto porozmawiać z nim o tym, skoro czujesz się tak niepewnie
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 18:32   #8
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

jedno jest pewne gdy ona wyrazi chęć to on wróci do niej
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:39   #9
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
jedno jest pewne gdy ona wyrazi chęć to on wróci do niej
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:43   #10
scha
Raczkowanie
 
Avatar scha
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 186
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

przeczytaj sobie "The Notebook". jest tam taka sytuacja, glowny bohater nie moze zapomniec o swojej najwiekszej milosci. kobieta, z ktora jest zwiazany dostrzega to i odchodzi sama. Oczywiscie nie sugeruj sie tym, ale przeczytaj ksiazke, moze natchnie Cie do podjecia jakiejs decyzji.
__________________
-What about China? Have you seen the Great Wall?
-All walls are Great if the roof doesn't fall.
scha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:54   #11
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Jest też taka książka "Na południe od granicy na zachód od słońca". tam również mężczyzna nie potrafi zapomnieć o swojej dawnej miłości, w końcu jednak przekonuję się, że liczy się kobieta z którą jest aktualnie a tamta to tylko pogoń za złudzeniem.

Myślę, że to kwesta indywidualna jak się to potoczy, nie musi by wcale tak że wróci na każde skinienie do tamtej.
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 18:56   #12
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

czas leczy rany... wiec daj mu go żeby wszystko przemyślał i poukładał to sobie
__________________

erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:32   #13
asiasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Ja chodzilam z moim bylym chlopakiem 4 lata, zerwalam z nim. Teraz od 10 miesiecy mam nowego i bardzo go kocham a mimo to czasem mysle o bylym. Wedlug mnie zawsze sie pamieta o swoich b milosciach, zawsze pozostaje cien tej osoby. Kwestia tylko, zeby to byl cien, wspomnienie a nie marzenie.
asiasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:42   #14
aleXxxanderka
Raczkowanie
 
Avatar aleXxxanderka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 181
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Mój Tz-był ze swoja byla 4 lata..
i co....... extra- ZERO ROZMÓW o niej.. troszke moze na pozcatku..
potem jakieś stzrałki , sms-y(mój Tż-i jego eX.).. wkuzrałam sie strasznie
ostatnio też przezcytalam jakieś smsm-y.. powiedziałam, ze ja sie czuje jakbysmy zyli w jakims 3-kaciku.. ze nie wyobrazam sobie tego na dłuzsza meta.. wiec nich wybiera.. albo ja i end z nia. albo sms-y z ni i koneic z nami.. POWIEDZIAŁ-> ze obiecuje, ze juz nie bedzie.
Poplakałam sie po smsm-ach przytulił i pow. że ona sie nie liczy.. a potem napisał sms-a mi ze mnie kocha i mama sie nie pzrezjjmować nia, że ja jestem najważniejsza.
Jednak przy każdej jakiejś wymianie pgladów.. czuje,albo poporstu sie boje..
Spytałam go kiedys czy wrócil by do niej(ona go zdradziła i zostawiła)
powiedział ze nigdy.. ale ja ciagle gdzieś w glebi serca sie boje..
Moze przez to ze tak batdzo go kocham
__________________
***
~ ..bo ja go kocham, po raz pierwszy tak bardzo pokochałam
B.


"Z Tobą chcę oglądać świat
wśród wysokich błądzić traw
Wtedy to wszystko, to, to co widzę, czuję
naprawdę jest..!" ~
***

studentka AWF-u
aleXxxanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:01   #15
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

jest to możliwe, że facet leczy się innym związkiem. jednak czy należy generalizować, nie wiem, niby każdy jest inny. 8 lat to szmat czasu, mysle, ze powinien byl sobie dac wiecej czasu na pozamykanie pewnych rozdzialow, choc moze to zalezy od czlowieka. Na pewno nie jest Ci latwo, ale jesli bys chciala z nim byc to musisz zale i pretensje odłożyć na bok, a starac się być bezkonfliktowa itp. żeby on tym swoim meskim rozumem dostrzegl w Tobie kompana. Ciezko mi ujac to co mam na mysli.

moze faktycznie porozmawiaj z nim otwarcie, zapytaj jak sie na to zapatruje, w koncu jest to nowy zwiazek i jakos trzeba go budowac. Moze nie pytaj o deklaracje milosci, ale naprowadz go zeby powaznie sie zastanowil i postaral Ci sie cos madrego odpowiedziec

odpowiedz na Twoje pytanie troche graniczy z wróżeniem
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:06   #16
sylwcia151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
a dlaczego myślisz, że możesz być dla niego odskocznią? Czy on o niej opowiada? Napisz coś więcej o tej sytuacji, bo mało napisałaś o tym chłopaku, jak się do ciebie odnosi czy widuje tamtą, dlaczego odczuwasz że myśli o tamtej dziewczynie. Może warto porozmawiać z nim o tym, skoro czujesz się tak niepewnie
Nie opowiada o niej a ja nie wypytuje, tyle co o niej wiem to od naszej wspolnej kolezanki ktora go dluzej zna, nie spotyka sie z nia nie chce jej widziec na oczy(ona go zdradzila i zostawila) ze mna jest w porzadku ale czuje z jego strony straszny dystans i niepewnosc, wiem ze nie chce sie szybko angazowac rozumiem to ale ja tez przez to cierpie bo chcialabym sie czuc kochana i potrzebna. A dlaczego czuje sie odskocznia? bo jak jestesmy razem to nie czuje z jego strony tego co powinno sie czuc w sumie na pocztaku zwiazku(widujemy sie 2 miesiace) czuje ze mnie z nia porownuje,nie widze w jego oczach tego co powinnam widziec...nie oczekuje od niego ze od razu sie zakocha bo wiem ze jeszcze cierpi po stracie tamtej dziewczyny. najgorsze jest to ze ja sie zaangazowalam, a rozmowe odkladam bo chyba boje sie odpowiedzi...mimo tego chyba bede czekac i zobacze co czas pokaze
sylwcia151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:09   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Wiem, że i tak tego nie zrobisz, ale nie zaszkodzi napisać:
"uciekaj gdzie pieprz rośnie".
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:14   #18
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

On rozstał sięz nią czy ona z nim? Moim zdaniem to też ma spore znaczenie. Czasami odczucia są błędne - mój tż był z dziewczyą pół roku i przez pewien czas te czulam, że ona jest obecna. Może dlatego, że mieli kontakt ze sobą bliższy - gadali itp. Później sama zrozumiałam, że to juz rozdział zamknięty w jego życiu i nie będzie tego rozpatrywał.

Aż teraz sama zastanawiama się co ja miałam w głowie przez te 2 lata temu i dlaczego tak myślałam. On nic o niej nie wspominał no może troche, że była z niej niezła zołza, ale nic w innym kontekście

Może idź za radądziewczyn i daj mu troche czasu na poukładanie sobie co nieco w głowie? W końcu 8 lat to dość długo... Trzymam kciuki :yes:
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:35   #19
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Mój obecny TŻ też chodził z dziewczyną pół roku (ona wybrała innego) i na początku naszego związku rozmawiali ze sobą.. Ona chciała, aby do niej wrócił, ale on się nie zgodził.. Teraz wogóle o niej nie myśli..

To jest kwestia indywidualna. Powinnaś z nim pogadać, ale barzo delikatnie. Wypytać się czy coś do niej czuję. Jeśli tak, to czy to jest silniejsze od jego uczucia do Ciebie. Daj mu chwile na zastanowienie się. Trzymam za Was kciuki Powodzenia
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 23:21   #20
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

wedlug mnie powinnas sie zachowywac tak,jakby ta dziewczyna nie miala dla Ciebie zadnego znaczenia,nie powinnas zaczynac rozmow na jej temat,a gdy On zacznie udawac,ze ten temat w ogole Cie nie interesuje.Wkoncu On jest teraz z Toba,a Ty musisz znac swoja wartosc,On zapewne jest z Toba bo Mu na Tobie zalezy i musisz byc tego w 100% pewna.Gdyby dalej kochal ex dziewczyne to by z nia byl lub staral sie do nie wrocic.Ale teraz jest z Toba.Jezeli dalej bedziesz widziala sygnaly,ze On za Nia teskni,daj sobie spokoj.
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 07:39   #21
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Ciezka sprawa. a dlaczego oni sie rozsali? Kto zerwal? Bo jezeli twoj facet to chyba nie ma sie czym marwtic. Gorzej jak ONA i twoj chlopak nadal ja kocha i o niej pamieta. Nie dziwie sie ze o niej czasem mysli, 8 lat to szmat czasu... Ja bym radzila o niej nie wspominac, zaczac nowe zycie ale narazie sie tez za bardzo nie angazowac. Nie rezygnuj dla niego z przyjaciol czy imprez bo gdybys kiedys uslyszala "nadal ja kocham" latwiej byloby ci przez to przejsc...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 07:59   #22
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Wiem co czujesz, chociaz moj chlopak byl o polowe krocej ze swoja dziewczyna, 4 lata.
Mimo, ze to on zerwal kiedys w awanturze uslyszalam zamiast swojego imienia takie "Pau"i nie dokonczyl "lina" bo juz sie stosownie na niego popatrzylam.
Nie latwo jest wymazac z pamieci drugi okres czasu, ale jak mu w tym pomozesz to napewno bedzie dobrze Daj sobie i jemu czas, nic na sile, nic byle szybciej
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 08:39   #23
_night_
Raczkowanie
 
Avatar _night_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 82
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

To chyba normalne ze mysli o dziewczynie z ktora byl 8 lat. W sumie on tez zasluguje na szczescie skoro w jednym zwiazku mu nie wyszlo to moze z Toba bedzie naprawde szczesliwy, tylko musisz mu dac czas. Rady w stylu "olej go" itp, nie uwazam za sluszne bo w momencie kiedy na Wizazu jakas dziewczyna rozstaje sie z chlopakiem to są pocieszenia w stylu "znajdziesz kogos, zakochasz sie. Teraz ten chlopak ma podobną szanse, a tu dziewczyna ma go zostawic? Poczekaj napewno wszystko mu sie ułozy w głowie.
_night_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 09:12   #24
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

sylwcia151, bardzo trudno jest diagnozować czy chłopak jest z Tobą z miłości, czy dla zapełnienia pustki po byłej dziewczynie, jeśli nie znamy obu wersji zdarzeń, nie znamy okoliczności w jakich się poznaliście...
Tym bardziej cokolwiek jest ocenić i poradzić jeśli między wami nie odbyła się szczera rozmowa. Twoje domysły mogą być zupełnie błędne, możliwe, że nie czujesz się wystarczająco kochana, bo Twój chłopak nie jest tak bardzo ciepły, funkcjonuje w taki sposób, że nie okazuje tak bardzo miłości, mimo, że bardzo Cię kocha/zależy mu itp. Jednak równie dobrze możesz czuć się niewystarczająco kochana, bo on nadal swoje ciepłe uczucia i emocje ma zachowane dla byłej dziewczyny.

Jeśli jednak czujesz, że "duch" byłej wisi między Wami, że trudno jest Wam się zbliżyć do siebie, to niestety muszę poradzić za backie: "uciekaj gdzie pieprz rośnie". Uważam, że osoby między którymi pojawia się ta szczególna więź, miłość, potrafią mówić ze sobą o wszystkim, nawet o jakiś lękach związanych z tym że czują się mało kochane itp, więc może ten mężczyzna nie jest tym właściwym? Bo lęk przed porzuceniem jest naturalną rzeczą, ale lęk przed rozmową z kimś najbliższym wydaje mi się czymś co należy w sobie przełamać.


Mogę opisać jak wygląda to z drugiej strony...
Rozstałam się z chłopakiem, i próbowałam związać się z innym. Był wspaniały, czuły, troskliwy, imponował mi swoją wiedzą, pozycją, miał wszystko to, czego szukam u mężczyzny. On stale czuł, że chyba nie jestem gotowa na kolejny, angażujący zwiazek, często skarżył się na to, że chyba zbyt często spotykam się z "ex", że zbyt często on pojawia się w moim życiu, gdy np. odbiera mnie z egzaminów, przychodzi gdy jestem chora itp... Zapewniałam, że mam wszystko poukładane i mimo, że jesteśmy sobie bardzo bliscy i mam bardzo miłe wspomnienia z tego okresu - to już jest przeszłość.
Okazało się, że było przeszłością do której ponownie wróciłam.


Mogę jedynie poradzić szczerą rozmowę i życzyć Ci wiele szczęścia w związku i tego niesamowitego uczucia bycia kochaną
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:00   #25
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Moim zdaniem jesli warto na niego czekać, to poczekaj. Na pewno warto z nim o tym porozmawiać, zachęcić go do okreslenia sytuacji jasno wobec ciebie. To ile czasu był wcześniej z dziewczyną nie ma znaczenia. Mój TŻ pół roku przed naszym poznaniem się rozstał się z dziewczyna z która był 7 lat, mieszkali ze sobą 3 lata. Prawie jak małżeńswto. Wiem, że było mu po rozstaniu z nia bardzo ciężko. A jednak pół roku później spotakliśmy się i rozmawialismy na jej temat raz krótko i rzeczowo. To wyjaśniło wszystkie moje wątpliwości. Polecam więc szczerą rozmowę.
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:10   #26
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

ja powiem z innej strony, to ja byłam tą co nie mogła zapomnieć, mój teraźniejszy starał się jak tylko mógł. Musiało upłynąć trochę czasu bym zapomniała, ale ja musiałam tego chcieć
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:11   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

moim zdaniem 2 miesiace regularnego spotykania to za wczesnie na angazowanie sie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:23   #28
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: On ciągle pamieta o byłej...

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
Jest też taka książka "Na południe od granicy na zachód od słońca". tam również mężczyzna nie potrafi zapomnieć o swojej dawnej miłości, w końcu jednak przekonuję się, że liczy się kobieta z którą jest aktualnie a tamta to tylko pogoń za złudzeniem.

Myślę, że to kwesta indywidualna jak się to potoczy, nie musi by wcale tak że wróci na każde skinienie do tamtej.
Potwierdzam, a ponad to porozmawiaj z nim, spróbuj wybadać. J amialam kiedys podobna sytuacje i nie potoczyło sie to dl amnei najlepiej


P.s. Ksiązka jak dla mnei świetna - autor Haruka Murakami
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.