Panny Młode 2019, cz.6 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 21:14   #3601
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Meggie no jesteś zastanawiałam się ostatnio gdzie przepadłaś
Czy tylko ja z 29.06 nie mam jeszcze zaproszeń ? i będę czekać jeszcze jakieś 2 tygodnie
Dzisiaj wujek Tżta z Austrii, dzwonił pytał jak przygotowania i że będzie na pewno i że będzie zaj*iscie,nawet nie wiecie jak miło dostać taki telefon i część jego rodziny przyjedzie z zachodniej granicy i super,bo wszyscy się spotkamy i czekają
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
O, nie słyszałam nawet Daj znać jak się sprawdza



Wracaj wracaj!



Zawsze miło usłyszeć że ktoś czeka i tak entuzjastycznie podchodzi do wesela
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86492900]Właśnie sama nie wiem




Bardzo miło to słyszeć mi tak dwie kuzynki powiedziały, to aż dostałam takiego kopa motywacyjnego w związku z weselem




Pewnie, ze dam znac




Wracaj

Posprzątałam kuchnie, wstawiłam pranie i teraz ide pod prysznic pochłaniam The Sinner




Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Kochana, pisałam wyżej chyba, w takim butiku koło siebie, boutique bielizny, to niby sieć, ale chyba tylko 3 salony mają


U nas też dziś mocno średnio


Balewska, trochę to zamieszane ale oczywiście idź, trzymamy kciukasy!


Też wrzuciłam właśnie olej na włosy
Ale padam, dopiero wlazłam do domu i to jeszcze z chipsami


No to byłam! Wszystko mnie boli, a jutro znowu lezę, tylko o 20:15 Trudna godzina...

Masz rację, najważniejsze, żeby pod sukienką nie było go widać, mniejsza o dopasowanie w tej sytuacji, i tak nie będę go za często nosić. Ale jak Ty wzięłaś M, to ja chyba L będę musiała, bo Ty szczupak, a ja średniak...


Kochana, nie uciekaj nam już!


To jest najfajniejsze


Rozwalą, więc za grube hajsy lepiej nie kupuj, tylko przygrażyń Ja chcę fajny i dopasowany, na tyle, na ile to możliwe, ale u mnie nie wszywają dlatego szukam czegoś, co jeszcze potem wykorzystam.

Padam na pysk. Ale za to przytaszczyłam sobie stosik książek z biblioteki, zaraz zabieram się do lektury Fantastycznie jest nie brać dodatkowych zleceń i mieć wolne wieczory, kurde, dopiero przez ten ślub sobie trochę odpuściłam, wcześniej nawet nie wiedziałam, że to jest takie fajne â�� mieć wolne

I jeszcze tż obiad zrobił
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Szoszo masz rację, przygrażynię, tylko muszę w atrakcyjnej cenie gdzieś znaleźć. Dzisiaj sie nie stresuję rozmową, bo ja już nie ogarniam co i jak

Meggie kochana tęsknimy az drugiej strony chciałabym mieć pracę i być zajęta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochane moje!!!

Balewska powiesz mi w skrócie jak sytuacja z tą pracą? Przygotowywałaś się do rekrutacji na stanowisko związane z Twoim wykształceniem jak tu ostatnio byłam i co z nim?

Agulaa zawsze mega miło coś takiego słyszeć U mnie kolega z pracy chce na wiosnę zrobić ognisko u siebie dla naszej starej ekipy, bo teraz po zmianach mocno nas porozdzielali i śmieją się że na tym ognisku zrobią mi panieński firmowy

Już Was nie opuszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:28   #3602
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

No i wlasnie meggie nie odzywali się, dzwoniłam do rekruterki to nie odbierała, potem napisałam to odopisała, że czeka na opis stanowiska i zadzwoni się umówić. Dziś mija tydzień od tej wiadomości i zadzwoniła inna rekruterka pytając, czy nadal szukan pracy, że ta pierwsza przekazala jej kontakt do mnie i chce mi zaproponować miejsce w dziale logistyki nie wiem o co chodzi tego ogłoszenia o sekretariat nie ma już...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:42   #3603
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
No i wlasnie meggie nie odzywali się, dzwoniłam do rekruterki to nie odbierała, potem napisałam to odopisała, że czeka na opis stanowiska i zadzwoni się umówić. Dziś mija tydzień od tej wiadomości i zadzwoniła inna rekruterka pytając, czy nadal szukan pracy, że ta pierwsza przekazala jej kontakt do mnie i chce mi zaproponować miejsce w dziale logistyki nie wiem o co chodzi tego ogłoszenia o sekretariat nie ma już...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Logistyki? Przecież Ty jesteś inżynierem, coś z ochroną środowiska, dobrze pamiętam?
Ale spróbuj, a nuż tu się uda i będzie okej? ja w sumie magister administracji pracuje jako przedstawicielka handlowa, więc te wykształcenia teraz to tylko dla papierka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:11   #3604
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Matko, oszalałyście Jakoś wszystko to przeczytałam, ale padam na ryjek i już nie będę każdej odpisywać.
W skrócie - meggie dobrze że już jesteś
Balewska - mocne kciuki na jutro

Ja nie mam problemu stanika, bo moją suknie zakładam na gołe bimbały

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 04:54   #3605
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość

Mnie też to niestety czeka... A już wiesz, ile noclegów będzie potrzebne?

Około 20 pokoi. Na naszej sali mamy 6,wiwc resztę trzeba ogarnąć. W piątek umówiłam się na oglądanie poleconych przez znajomą.
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Co do rzucania welonem to ja jak już rzucalabym welonem nie bukietem ale wgl nie wiem co zrobić ,bo mam może 4 panny tylko na ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam na ślubie, na którym tylko ja i koleżanka łapałyśmy welon.

Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 05:02   #3606
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Matko, oszalałyście Jakoś wszystko to przeczytałam, ale padam na ryjek i już nie będę każdej odpisywać.
W skrócie - meggie dobrze że już jesteś
Balewska - mocne kciuki na jutro

Ja nie mam problemu stanika, bo moją suknie zakładam na gołe bimbały

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ja tak samo jeśli chodzi o stanik w sukni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 05:08   #3607
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Około 20 pokoi. Na naszej sali mamy 6,wiwc resztę trzeba ogarnąć. W piątek umówiłam się na oglądanie poleconych przez znajomą.


Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, u nas też 6 na sali do tego przydałoby nam się jeszcze z 8, też muszę to ogarnąć. Nawet mamy polecony hotelik gdzieś blisko, ale ciągle zapominam tam zadzwonić

Dziewczyny, zazdro sukni na gołe bimbałki, zawsze jeden problem z głowy

Dzień dobry!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 06:45   #3608
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry

Magistrem inżynierem inżynierii środowiska pójdę zobaczę co mi powiedzą, ale nawet nie wiem z czego się przygotować

Zazdroszczę na gołe bimbałki, ja teoretycznie też jak mi wszyją

Z dobrych newsów rano odpisał mi nasz pielgrzymkowy ksiądz, którego chcemy poprosić o poprowadzenie mszy mamy się z nim spotkać po feriach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 07:31   #3609
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Ja nie mam problemu stanika, bo moją suknie zakładam na gołe bimbały

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja tak samo


Balewska




Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 07:50   #3610
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry
Karolina o dobrze wiedzieć z tymi oczepinami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 08:17   #3611
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Wczoraj jak byłam na pedi babeczka zwróciła uwagę, że bardzo zatrzymuję wodę w organizmie i rzeczywiście chyba tak jest. Od jakiegoś czasu mam mega spuchnięte palce, aż mi się pierścionek wrzyna Macie jakieś rady żeby tego nadmiaru wody się pozbyć?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 09:01   #3612
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Ojj Maria ja Ci niestety nie pomogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:05   #3613
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wczoraj jak byłam na pedi babeczka zwróciła uwagę, że bardzo zatrzymuję wodę w organizmie i rzeczywiście chyba tak jest. Od jakiegoś czasu mam mega spuchnięte palce, aż mi się pierścionek wrzyna Macie jakieś rady żeby tego nadmiaru wody się pozbyć?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Mnie dietetyczka też to mówiła, ale zalecenia były proste - więcej pić, żeby organizm nie miał potrzeby magazynowania wody "na później". I latem faktycznie chlałam te 2,5 litra dziennie, teraz, zimą, zmuszam się, żeby chociaż 1,5 litra wypić, to jednak za mało...
Ale u mnie to była kwestia pomiarów, wagi, analizy składu, nic mi nie puchło, sama bym nie podejrzewała, że coś jest nie tak.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:16   #3614
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Kochana, pisałam wyżej chyba, w takim butiku koło siebie, boutique bielizny, to niby sieć, ale chyba tylko 3 salony mają

wiem widzialam, tylko jak otwieralam nowy post to Twojego jeszcze nie bylo, a ja w czasie pisania gdzies odeszlam i tak o
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:17   #3615
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Magistrem inżynierem inżynierii środowiska pójdę zobaczę co mi powiedzą, ale nawet nie wiem z czego się przygotować

Zazdroszczę na gołe bimbałki, ja teoretycznie też jak mi wszyją

Z dobrych newsów rano odpisał mi nasz pielgrzymkowy ksiądz, którego chcemy poprosić o poprowadzenie mszy mamy się z nim spotkać po feriach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powodzenia
asshley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:18   #3616
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Kochana, pisałam wyżej chyba, w takim butiku koło siebie, boutique bielizny, to niby sieć, ale chyba tylko 3 salony mają


U nas też dziś mocno średnio


Balewska, trochę to zamieszane ale oczywiście idź, trzymamy kciukasy!


Też wrzuciłam właśnie olej na włosy
Ale padam, dopiero wlazłam do domu i to jeszcze z chipsami


No to byłam! Wszystko mnie boli, a jutro znowu lezę, tylko o 20:15 Trudna godzina...

Masz rację, najważniejsze, żeby pod sukienką nie było go widać, mniejsza o dopasowanie w tej sytuacji, i tak nie będę go za często nosić. Ale jak Ty wzięłaś M, to ja chyba L będę musiała, bo Ty szczupak, a ja średniak...


Kochana, nie uciekaj nam już!


To jest najfajniejsze


Rozwalą, więc za grube hajsy lepiej nie kupuj, tylko przygrażyń Ja chcę fajny i dopasowany, na tyle, na ile to możliwe, ale u mnie nie wszywają dlatego szukam czegoś, co jeszcze potem wykorzystam.

Padam na pysk. Ale za to przytaszczyłam sobie stosik książek z biblioteki, zaraz zabieram się do lektury Fantastycznie jest nie brać dodatkowych zleceń i mieć wolne wieczory, kurde, dopiero przez ten ślub sobie trochę odpuściłam, wcześniej nawet nie wiedziałam, że to jest takie fajne – mieć wolne

I jeszcze tż obiad zrobił
Jaki olej dajecie na wlosy? ja juz nie moge wytrzymac z moimi, sa najdluzsze jakie mialam w zyciu bo wiadomo zapuszczam do fryzury, ale sa takie dlugie i oklapniete, ze juz sie nie moge doczekac jak je zetne po weselu
asshley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:21   #3617
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

balewska trzymam kciuki za dzisiaj

maria - pij wiecej wody

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Jaki olej dajecie na wlosy? ja juz nie moge wytrzymac z moimi, sa najdluzsze jakie mialam w zyciu bo wiadomo zapuszczam do fryzury, ale sa takie dlugie i oklapniete, ze juz sie nie moge doczekac jak je zetne po weselu
olej najlepiej dobrac do porowatości (jest takie slowo? ) wlosow np moje kokosowego nie znosza, ale ja mam bardzo suche i puszace sie wlosy, za to lubia np. arganowy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:42   #3618
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wiem widzialam, tylko jak otwieralam nowy post to Twojego jeszcze nie bylo, a ja w czasie pisania gdzies odeszlam i tak o
Rozumiem, też nie wiedziałam, czy na to odpisywać, żeby nie było, że cały czas o tych stanikach gadam

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Jaki olej dajecie na wlosy? ja juz nie moge wytrzymac z moimi, sa najdluzsze jakie mialam w zyciu bo wiadomo zapuszczam do fryzury, ale sa takie dlugie i oklapniete, ze juz sie nie moge doczekac jak je zetne po weselu
Ja olejuję tym, co mam pod ręką, teraz mam taki olejek: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eol-kokos.html, wcześniej używałam Babydream Fur Mama, a jeszcze wcześniej olejek Sesa, bardzo fajne włosy po nim miałam, ale po pierwsze, ma strasznie intensywny orientalny zapach, co nie każdemu leży, a po drugie, ma stałą konsystencję i trzeba go sobie każdorazowo rozpuścić, co nie jest dużym minusem, ale jest trochę bardziej męczące.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
olej najlepiej dobrac do porowatości (jest takie slowo? ) wlosow np moje kokosowego nie znosza, ale ja mam bardzo suche i puszace sie wlosy, za to lubia np. arganowy
Właśnie, to też istotne u mnie się akurat nie zdarzyło, żeby jakiś olej mi zrobił krzywdę (chyba że nie domyłam ), ale ja mam mało wymagające włosy, porowatość niska, kokos i migdał u mnie się super sprawdzają.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:44   #3619
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Rozumiem, też nie wiedziałam, czy na to odpisywać, żeby nie było, że cały czas o tych stanikach gadam



Ja olejuję tym, co mam pod ręką, teraz mam taki olejek: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eol-kokos.html, wcześniej używałam Babydream Fur Mama, a jeszcze wcześniej olejek Sesa, bardzo fajne włosy po nim miałam, ale po pierwsze, ma strasznie intensywny orientalny zapach, co nie każdemu leży, a po drugie, ma stałą konsystencję i trzeba go sobie każdorazowo rozpuścić, co nie jest dużym minusem, ale jest trochę bardziej męczące.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Właśnie, to też istotne u mnie się akurat nie zdarzyło, żeby jakiś olej mi zrobił krzywdę (chyba że nie domyłam ), ale ja mam mało wymagające włosy, porowatość niska, kokos i migdał u mnie się super sprawdzają.
Zazdroszcze takich wlosow chcialabym miec nisko porowate, gladkie i takie lsniace ja mam naturalne, tzn. nie farbuje, nie prostuje nie krece itd, jako tako dbam (moze nie przesadnie ale uwazam jakich uzywam odzwek, szmaponow itd) a mam wlosy brzydkie suche i wygladaja jakby byly ciagle zniszczone i wymeczone marza mi sie takie gladkie wloski mysle o keratynie, moze po slubie sie skusze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 09:57   #3620
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Szoszo ale mi pokazuje ,że to olejek do ciała .
Ja robiłam kiedyś keratynowe było ok ale bez szału jak dla mnie. Musiałam je wysuszyć suszarka żeby był efekt. No może wyglądały takie zdrowe ale już bym nie robiła,bo to za drogo mnie kosztowało.
Też bym chciała takie proste jak dechy włosy i lśniące na codzien moje są takie zwykłe ale nie narzekam narazie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 09:57   #3621
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzień dobry
Brak czasu i zaległości się robią
Jesteśmy z tż na etapie poszukiwania alkoholu + rozdajemy zaproszenia. Dzisiaj powinny mi dojść koszyki ratunkowe, więc też powoli będę je zapełniać, bo wątpię żebym później miała głowę do tego
Ustaliliśmy z tżtem taki plan działania:
Luty- Alkohol
Marzec - Garnitur
Kwiecień - Ksiądz
Maj - Cukiernia i Kwiaciarnia

I w zasadzie to tyle co nam zostało coraz bardziej jestem tym wszystkim podekscytowana. Byle nie wszystko naraz bo zwariować można


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:07   #3622
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Brak czasu i zaległości się robią
Jesteśmy z tż na etapie poszukiwania alkoholu + rozdajemy zaproszenia. Dzisiaj powinny mi dojść koszyki ratunkowe, więc też powoli będę je zapełniać, bo wątpię żebym później miała głowę do tego
Ustaliliśmy z tżtem taki plan działania:
Luty- Alkohol
Marzec - Garnitur
Kwiecień - Ksiądz
Maj - Cukiernia i Kwiaciarnia

I w zasadzie to tyle co nam zostało coraz bardziej jestem tym wszystkim podekscytowana. Byle nie wszystko naraz bo zwariować można


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajny plan dzialania

Ja dzisiaj wyslalam zaliczke na tort + slodki stol
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:10   #3623
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
balewska trzymam kciuki za dzisiaj

maria - pij wiecej wody

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



olej najlepiej dobrac do porowatości (jest takie slowo? ) wlosow np moje kokosowego nie znosza, ale ja mam bardzo suche i puszace sie wlosy, za to lubia np. arganowy
Moje wlosy ogolnie sa w miare zdrowe, nie prostuje i suszcze bardzo czesto i nie farbuje ich czestwo bo swoja fruzjerke mam w PL i tylko jej ufam, na szczescie mam ciemniejsze odrosty i refleksywiec tego nie widac.

Jak mialam krotkie wlosy to musialam je codziennie myc, suszyc i prostowac.

Teraz myje 2 razy w tygodniu bo sie nie przetluszczaja, mysle, ze nawet 1 raz by sie obylo ale chodze na silownie 4 lub 5 razy w tyg wiec musze je myc.

Denerwuje mnie jednak to, ze sa takie dlugie i oklapniete, bo duzo waza.

Mam wlosow duzo ale sa cienkie, raczej niskoporowate, wlasnie zrobilam test w szklance z woda
asshley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:13   #3624
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Moje wlosy ogolnie sa w miare zdrowe, nie prostuje i suszcze bardzo czesto i nie farbuje ich czestwo bo swoja fruzjerke mam w PL i tylko jej ufam, na szczescie mam ciemniejsze odrosty i refleksywiec tego nie widac.

Jak mialam krotkie wlosy to musialam je codziennie myc, suszyc i prostowac.

Teraz myje 2 razy w tygodniu bo sie nie przetluszczaja, mysle, ze nawet 1 raz by sie obylo ale chodze na silownie 4 lub 5 razy w tyg wiec musze je myc.

Denerwuje mnie jednak to, ze sa takie dlugie i oklapniete, bo duzo waza.

Mam wlosow duzo ale sa cienkie, raczej niskoporowate, wlasnie zrobilam test w szklance z woda
to tak naprawde kazdy olej powinien Ci pasowac

wlasnie, musze powrocic do olejowania wlosow, jak robilam to regularnie to mialam ladny efekt - ale widoczny dopiero po kilku miesiacach regularnego olejowania, wiec jak zaczne teraz to moze do slubu sie ogarna ja zrobilam sie strasznie leniwa za granica jesli chodzi o kwestie pielegnacji nie chce mi sie nawet balsamu nalozyc na cialo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:17   #3625
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Zazdroszcze takich wlosow chcialabym miec nisko porowate, gladkie i takie lsniace ja mam naturalne, tzn. nie farbuje, nie prostuje nie krece itd, jako tako dbam (moze nie przesadnie ale uwazam jakich uzywam odzwek, szmaponow itd) a mam wlosy brzydkie suche i wygladaja jakby byly ciagle zniszczone i wymeczone marza mi sie takie gladkie wloski mysle o keratynie, moze po slubie sie skusze
Włosy mam naprawdę bezproblemowe, nie mogę im niczego zarzucić. No, może kolor mają mało nadzwyczajny, ale obleci Też nie prostuję, nie kręcę, nie farbuję, nie suszę, przy beznadziejnej pogodzie noszę związane, jak wychodzę na zewnątrz. Są dość miękkie, ale nie mam lśniącej, gładkiej tafli, bo na noc zazwyczaj wiążę w luźny koczek, przez co falują i nie są tak gładkie, ale to mi się też całkiem podoba.

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szoszo ale mi pokazuje ,że to olejek do ciała .
Ja robiłam kiedyś keratynowe było ok ale bez szału jak dla mnie. Musiałam je wysuszyć suszarka żeby był efekt. No może wyglądały takie zdrowe ale już bym nie robiła,bo to za drogo mnie kosztowało.
Też bym chciała takie proste jak dechy włosy i lśniące na codzien moje są takie zwykłe ale nie narzekam narazie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się z kolei najbardziej podobają kręcone No nie da się dogodzić kobiecie

Animko, tak, to ten sam olejek, do ciała, chyba dla kobiet w ciąży przeciwko rozstępom.
Na KWC widać, że sporo dziewczyn używa go do włosów, ma fajny skład, same oleje, bez niepotrzebnych dodatków, o ile dobrze pamiętam, więc chyba nieważne jego oryginalne przeznaczenie

Ale mnie naszła ochota na M&Msy Mam nadzieję, że zwalczę
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:21   #3626
Motylqowa
Przyczajenie
 
Avatar Motylqowa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 23
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mało pocieszające ale dzięki, napiszę na priv
Daj znać, czy doszła moja wiadomość, bo Wizaz mnie czasami przerasta
__________________
28.10.2017
29.12.2018
23.08.2019
Motylqowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:25   #3627
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
fajny plan dzialania

Ja dzisiaj wyslalam zaliczke na tort + slodki stol
U nas się z góry płaci przy zamówieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:43   #3628
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
to tak naprawde kazdy olej powinien Ci pasowac

wlasnie, musze powrocic do olejowania wlosow, jak robilam to regularnie to mialam ladny efekt - ale widoczny dopiero po kilku miesiacach regularnego olejowania, wiec jak zaczne teraz to moze do slubu sie ogarna ja zrobilam sie strasznie leniwa za granica jesli chodzi o kwestie pielegnacji nie chce mi sie nawet balsamu nalozyc na cialo
O kurcze to jak zaczne teraz olejowac do wlasnie moze do slubu zdaze
u mni etez balsam do ciala nie idzie w ruch zbyt czesto.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 10:59   #3629
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Motylqowa Pokaż wiadomość
Daj znać, czy doszła moja wiadomość, bo Wizaz mnie czasami przerasta
Doszła doszła odpisałam i dziękuję




Co do włosów, to ja nie wiem jakie mam kiedyś próbowałam olejować, ale to totalnie nie dla mnie wyglądały jakbym ich nie myła nie wiem ile czasu zawsze prostuję, uwielbiam proste włosy, a moje są byle jakie, każdy w swoją stronę, ani to kręcone ani proste
Jak wyprostuję to się kręcą a jak zakręcę to się prostują
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 11:23   #3630
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
U nas się z góry płaci przy zamówieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie na razie wszyscy chca zaliczki, choc za restauracje musialam zaplacic juz polowe sumy
Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
O kurcze to jak zaczne teraz olejowac do wlasnie moze do slubu zdaze
u mni etez balsam do ciala nie idzie w ruch zbyt czesto.
czas.. start
ja sobie obiecuje, ze sie ogarne.. i na tym sie konczy




dziewczyny ktora ozdob Waszym zdaniem jest lepsza, wygodniejsza do wpiecia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HTB18b_rBZuYBuNkSmRyq6AA3pXas.jpg (837,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HTB1s6nCSXXXXXX2aFXXq6xXFXXXw.jpg (655,9 KB, 32 załadowań)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 16:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.