Mamusie styczniowe 2019 cz. 3 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 17:33   #2851
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Moja to zależy od jej humoru czy lubi czy nie. Jednego dnia tak trenuje, ze aż pada ze zmęczenia. Drugiego po 30 sek juz wyje strasznie aby jej pozycje zmienić.

Jutro bioderka - oby wszystko było Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kciuki za bioderka
My za tydzień mamy.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 18:07   #2852
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja miałam dziś i przegapiłam młoda mnie wykańcza i mi się ubzdurało ze jutro bioderka i kolejna wizyta za tydzień

Szczepienie na pon mam ale przełoże bo ma chrypke i katar bylam u lekarza i niby wszystko ok ale wole jednak zeby bylo wszystko ok

Dziewczyny które mają juz dzieci kiedy te maluszki sa mniej marudne i przyklejone do mamy ? Bo moja mnie wykonczy albo cyc albo śpi mi na brzuchu a ze jestem sama w domu to ciężko mi cokolwiek zrobic czy nawet zjeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 18:17   #2853
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Byliśmy dziś na bioderkach, wszystko Ok, kontrola za 2 miesiące. Jeden problem z głowy. Teraz szczepienie nas czeka.

Moj uwielbia na brzuszku być, spi tak lub się bawi. Pierdki łatwiej ida też w tej pozycji. Także my często go kładziemy na brzuszek.

Ja myśle, że te pierwsze trzy miesiące to są takie cyckowe te dzieci, potem bedzie juz lepiej, moze nie od razu ale bedzie.

Ostatnio mam wrażenie ze u mojego malucha zmienił sie zapach kupy jest taki bardziej śmierdzący, No obrzydliwy. Mam nadzieje, że to nie objaw czegos złego. Powinny być jakieś kursy doszkalające z tych kup dziecięcych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 18:36   #2854
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Mojego malego kupy od poczatku sa smierdzace :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 18:51   #2855
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Mojej kupy tez zrobiły się śmierdzące a ogólnie to oglądałam kupy na blogu hafija czy jakos tak zeby sprawdzić czy takie maja być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 19:04   #2856
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Mojej kupy tez zrobiły się śmierdzące a ogólnie to oglądałam kupy na blogu hafija czy jakos tak zeby sprawdzić czy takie maja być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też ostatnio oglądałam

U nas na leżenie na brzuszku reaguje w zależności od humoru. Ale unosi główkę i fajnie obserwuje. Dziś kladlam go na macie i lusterko przed niego

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 19:42   #2857
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Gat-tita u mnie zależy- jak mam pełne piersi i widzę ze cały czas przełyka i się najada to jedna, ale jak wisi cały dzień na cyckach i jie sa pełne i widzę ze mocno pracuje ale nie przełyka albo rzadko przełyka i zaczyna się denerwować to daje druga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Jeśli chodzi o leżenie na brzuszku to zawsze go denerwuje podnoszenie główki i stęka jak nienaoliwione drzwi, ale lubi się czasami położyć i spac
Dziś była u nas położna, Mały ma 6 tygodni i 3 dni i wazy 5380g, czyli od wyjścia ze szpitala przytył 1840g

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez endzi122
Czas edycji: 2019-02-21 o 19:47
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 20:12   #2858
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Caly dzien na rekach. Wymiekam 😴



My bioderka mamy za tydzien. Jutro zadzwonie umowic sie do gina, cos mnie brzuch pobolewa. Im blizej szczepienie tym wiekszy metlik mam w glowie jak szczepic.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Nikodem czasami polezy na brzuszku. W zaleznosci od humorku. Lubie jak tak lezy bo tak jak dziewczyny pisaly gazy szybciej ida. Zamowilam mu w Empiku zestaw ksiazeczki i girlanda kontrastowa jutro powinny byc do odbioru. Mam nadzieje, ze go zaciekawi. Bo w salonie mam biala firane z czarna zaslona i lubi na to patrzec 😊

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Dziewczyny mam takie wahania nastrojow, ze juz sama nie wiem o co chodzi. Wyzywam sie na TZ ale tak mi dziala na nerwy.... ze obrywa juz za wszystko.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 20:34   #2859
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

To ja chyba pójdę na ten blog poogladac te kupy chociaż konsystencja sie nie zmieniła, tylko ten zapach.

Młody mi padł o 19 i śpi do teraz. Pierwszy raz mu się to zdarzyło. Teraz nie wiem czy to już nocny sen czy co. Budzić, nie budzić? Chyba tym razem czeka mnie wstawanie w nocy




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 22:29   #2860
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

No ja właśnie witam sie z karmienia nr 1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 23:58   #2861
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U nas dziś rekord, mała po kąpieli zasnęła i spała 4h ciągiem... Szkoda że wstała godzinę temu na jedzonko, pięknie wypiła, odbiłano i teraz jej się w ogóle nie zbiera na spanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 02:30   #2862
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

A u nas pobudka nr 3 już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 02:35   #2863
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U mnie nr 2 chociaż właściwie powinno być 3. Znowu przespała karmienie o 1. Za to przed chwila mi tak chlusnęła ze musiała przebrać ja, siebie i jeszcze pościel w łóżku odrazu się obudziłam.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 02:38   #2864
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja jestem po pierwszej pobudce ale dwugodzinnej z podwójnym pampersem i podwójnym jedzeniem teraz jak zwykle boję się zasnąć

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 03:38 ---------- Poprzedni post napisano o 03:36 ----------

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
U mnie nr 2 chociaż właściwie powinno być 3. Znowu przespała karmienie o 1. Za to przed chwila mi tak chlusnęła ze musiała przebrać ja, siebie i jeszcze pościel w łóżku odrazu się obudziłam.
Takie akcje to zaraz wybudzaja

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 04:55   #2865
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
U mnie nr 2 chociaż właściwie powinno być 3. Znowu przespała karmienie o 1. Za to przed chwila mi tak chlusnęła ze musiała przebrać ja, siebie i jeszcze pościel w łóżku odrazu się obudziłam.
To jest właśnie najgorsze i mega stresujace.
Moja dziś usnęła po 22, pierwsza pobudka po 2, a druga teraz po 5. Czekam na kupę

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
To ja chyba pójdę na ten blog poogladac te kupy chociaż konsystencja sie nie zmieniła, tylko ten zapach.

Młody mi padł o 19 i śpi do teraz. Pierwszy raz mu się to zdarzyło. Teraz nie wiem czy to już nocny sen czy co. Budzić, nie budzić? Chyba tym razem czeka mnie wstawanie w nocy




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O i to jest najgorsze bo z jednej strony cisza i spokój a z drugiej myśl co będzie w nocy
Moja jakby się od tej wyspała to noc z główki by była. Ale ona o tej porze się drze

A swoją drogą wątki takie jak nasz to chyba jedyne na których coś się dzieje o tej porze

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnLady
Czas edycji: 2019-02-22 o 05:00
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 06:26   #2866
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Moja wstała o 1 i teraz a i tak sie czuje niewyspana
Choc przyznam wczoraj cieżko było ją ululać, co chwile sie wybudzała i marudziła. Watpie, ze miało na to wpływ szczepienie, prędzej emocje i wrażenia z dnia.
DZisiaj pewnie sie popłacze na bioderkach i w nocy ta sama jazda bedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 06:56   #2867
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Moj dziec po kilku ciezkich nocach zasnal o 20:30 a wstal przed 3, najedzony tylko moimi cyckami 😊 Pozniej wstal przed 6 i teraz 😲



Mamy dzis miesiac 😍
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 08:14   #2868
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja już nie wierze, ze moj obudzi sie w nocy np 2 razy

Tez macie takie parcie na slodkie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 08:34   #2869
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Za mna chodzi szarlotka 😊
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 09:27   #2870
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U nas bioderka wyszły ok, a lekarz się tak szybko uwinął, że mała nawet nie zdążyła się rozpłakać
Dzisiaj widze lepsze nocki moja pospała od 1 do 6.30, potem po karmieniu 1,5h i teraz zobacze czy mi się ją uda odłożyć- jeśli tak to ide dalej spać
ona fajnie śpi przez ten jej dłuższy nocny kawałek, a nad ranem już bardzo niespokojnie.. więc ja wtedy już często nie zasypiam niestety
Klaudia ja mam ochotę na słodkie, a normalnie nie przepadam za słodyczami... ale od dzisiaj koniec ze słodkim, bo zaczynam zrzucać wagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 09:30   #2871
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Dziewczyny wiem że temat szczepień był już wałkowany ale nie bardzo mam czas cofać się na wątku więc spytam raz jeszcze: szczepicie na rota i meningokoki? Co z pneumo? Darmowe czy te płatne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 09:43   #2872
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

A propo szczepień my szczepimy na pneumokoki tą płatną szczepionką, rozmawiałam ze znajomą która szczepiła swojego syna (dobrych kilka lat temu) na pneumokoki tą szczepionką która jest teraz bezpłatna (ona wcześniej płaciła) i co się później okazało zachorował na pneumokokowe zapalenie płuc, strasznie się zdziwiła bo przecież był szczepiony a co się okazało ta choroba znajdowała się w tej droższej szczepionce więc wolę nie ryzykować i zapłacić a poza tym ta wadliwa seria synfloriksu

Na rotawirusy też zamierzam szczepić co do meningokoków się jeszcze zastanawiam ale pewnie też zaszczepimy

Czy ktoś ma jakis zdjęcie lub coś innego w jakich miesiącach się szczepi na te szczepionki nieobowiązkowe ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 09:59   #2873
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
U nas bioderka wyszły ok, a lekarz się tak szybko uwinął, że mała nawet nie zdążyła się rozpłakać
Dzisiaj widze lepsze nocki moja pospała od 1 do 6.30, potem po karmieniu 1,5h i teraz zobacze czy mi się ją uda odłożyć- jeśli tak to ide dalej spać
ona fajnie śpi przez ten jej dłuższy nocny kawałek, a nad ranem już bardzo niespokojnie.. więc ja wtedy już często nie zasypiam niestety
Klaudia ja mam ochotę na słodkie, a normalnie nie przepadam za słodyczami... ale od dzisiaj koniec ze słodkim, bo zaczynam zrzucać wagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko u mnie noc do dupy

Ja slodkiego tez od dzis nie jem, moze cos malemu sie polepszy ten brzuszek? Wiem, ze nie ma diety matki karmiącej ale ja juz nie wiem jak mu pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 10:06   #2874
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My szczepimy 6w1, rota, pneumo płatna i menigokoki też.
Wstawiam zdjęcie z ulotki, która dostaliśmy od lekarza. received_327591137867046.jpeg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 10:13   #2875
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My szczepimy 6w1, rota, pneumo płatna i menigokoki też.
Wstawiam zdjęcie z ulotki, która dostaliśmy od lekarza. Załącznik 7664572

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 10:44   #2876
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My dzisiaj byliśmy na bioderkach i wszystko jest w porządku. Za miesiąc kontrola.
Moj syn bardzo nie lubi leżeć na brzuszku, jak go położę to wytrzyma z 2 minuty i wpada w histerie. Ze dwa razy tylko udało mi się go położyć, gdzie wytrzymał dłużej bez większej afery. Wasze dzieci chętnie leżą na brzuszku?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Śpi chętnie albo brzuszkiem na moim brzuszku. Ale sam to nie Bardzo. Ale kładę na chwilę. Każda minuta się liczy. ;p
Ze starszym było to samo. Często trzeba próbować to i tak ładnie ćwiczy. Potem to już mógł tylko na brzuszku leżeć
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Ja miałam dziś i przegapiłam młoda mnie wykańcza i mi się ubzdurało ze jutro bioderka i kolejna wizyta za tydzień

Szczepienie na pon mam ale przełoże bo ma chrypke i katar bylam u lekarza i niby wszystko ok ale wole jednak zeby bylo wszystko ok

Dziewczyny które mają juz dzieci kiedy te maluszki sa mniej marudne i przyklejone do mamy ? Bo moja mnie wykonczy albo cyc albo śpi mi na brzuchu a ze jestem sama w domu to ciężko mi cokolwiek zrobic czy nawet zjeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez myślę że pierwsze 3 miesiące najgorsze. Generalnie z czasem jest coraz lepiej chociaż u nas jeszcze każdy skok to była masakra.
Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na bioderkach, wszystko Ok, kontrola za 2 miesiące. Jeden problem z głowy. Teraz szczepienie nas czeka.

Moj uwielbia na brzuszku być, spi tak lub się bawi. Pierdki łatwiej ida też w tej pozycji. Także my często go kładziemy na brzuszek.

Ja myśle, że te pierwsze trzy miesiące to są takie cyckowe te dzieci, potem bedzie juz lepiej, moze nie od razu ale bedzie.

Ostatnio mam wrażenie ze u mojego malucha zmienił sie zapach kupy jest taki bardziej śmierdzący, No obrzydliwy. Mam nadzieje, że to nie objaw czegos złego. Powinny być jakieś kursy doszkalające z tych kup dziecięcych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Mojej kupy tez zrobiły się śmierdzące a ogólnie to oglądałam kupy na blogu hafija czy jakos tak zeby sprawdzić czy takie maja być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha właśnie miałam pisać o tym artykułe. Mega pomocny.
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Ja już nie wierze, ze moj obudzi sie w nocy np 2 razy

Tez macie takie parcie na slodkie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj ja to się w ciąży uzależniłam i nie mogę się zebrać do odwyku. Zwłaszcza że mąż też uwielbia tylko że on może wcinać a i tak chudy myślę że jak wróci do pracy to będę się za to zabierać
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że temat szczepień był już wałkowany ale nie bardzo mam czas cofać się na wątku więc spytam raz jeszcze: szczepicie na rota i meningokoki? Co z pneumo? Darmowe czy te płatne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ha rota szczepię u pneumokoki płatne bo lepsze. Na meningokoki jakbym miała więcej kasy to bym szczepiła ale tam trzeba tak naprawdę dwie szczepionki i z tego co pamiętam to razem bardzo drogo wychodziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 10:55   #2877
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Tylko u mnie noc do dupy
nie tylko u Ciebie
Pierwsza pobudka przed 2, potem o 4 ale nie na jedzenie tylko chyba brzuszek go bolal bo plakal starsznie Pierwszy raz takie cos sie nam zdarzylo, zanim go uspokoilam i zasnal to trwalo z godzine Potem zasnal i o 6.30 juz byl gldony

Takze nawet nie nadrabiam, nie chce mi sie Jasnie pan teraz odsypia a ja ogarnialam troche chaupe i robie obiad.

Moj maly lubi spac na brzuszku, czasem na pozycja mam wrazenie jest taka ...kojaca. Za to aktywny na nim zabardzo nie jest, lezy chwile i sie wkurza

Ja w ciazy sie nazarlam tyle slodyczy ze az sie dziwie ze tylko 12 kg przytylam teraz mnie nie ciagnie i dobrze bo trzeba zrzucic nadmiar kg
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 11:08   #2878
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja szczepię refundowanymi. Nad meningokokami warto się zastanowić- ja osobiście nie szczepię.
Cała reszta to dla mnie wymysł koncernów farmaceutycznych.

Co do wadliwej serii na pneumokoki skoro to ogłoszono to szczepionki są wycofane i nie ma ich nigdzie ( z tą serią).
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 11:13   #2879
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Moj dzieć śpi. W dzien spi. Jestem w szoku. Zdazylam posprzatac cala kuchnie, bo ostatnio mi zupa wykipiala i byla w kazdej szufladzie 😂 A z nim na reku sprzatalam z grubsza. Ile to frajdy moze dac posprzatanie w spokoju 😂
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 11:16   #2880
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Loveve rozsmieszyłas mnie- też to znam jak nakapane w każdej szufladzie... szlag mnie trafia co otwieram ale nie ma czasem kiedy zmyć brr.... choć dziś poukladałam wszystkim ubrania w szafach....
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-07 12:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.