H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 19:51   #1921
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez posucha Pokaż wiadomość
zamieściłam dzisiaj 5 recenzji do zamówionych produktów i co zauważyłam: dodane zostały tylko dwie w których dałam 5 gwiazdek. czy ktoś też zauważył ze dodali mu jedynie pozytywne opinie?

ps dziewczyny jak mozna kupować buty w hm. jest tyle super firm np hogl, vagabond. tych szpilek szukajcie poczujecie różnicę. mozna na wyprzedaży naprawde za taka samą cenę kupić o wiele lepsze jakościowo.
Ja jestem bardzoooo zadowolona z butów z HM ale tylko z działu Premium, w końcu moje nogi nie cierpią w butach. Te co miałam i byly poza premium to byl jakiś żart
I tak samo mam w butach z Zary. To dla mnie buty do założenia i siedzenia. 5 minut spaceru i stopy leczę miesiąc
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2019-04-02 o 19:53
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:07   #1922
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzoooo zadowolona z butów z HM ale tylko z działu Premium, w końcu moje nogi nie cierpią w butach. Te co miałam i byly poza premium to byl jakiś żart
I tak samo mam w butach z Zary. To dla mnie buty do założenia i siedzenia. 5 minut spaceru i stopy leczę miesiąc
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. Zgadzam się całkowicie. Premium są super. Z tej zwykłej mam botki. Kupiłam je jakieś 4 albo 5 lat temu. Stwierdziłam, że za 30 na wyprzedaży mogę kupić botki w panterkę. Na kilka godzin (głównie siedzenia) mogą być. Pod względem wygody może być lepiej, ale wytrzymałości nie jest źle. Po takim czasie dopiero teraz zaczyna mi pękać zapiętek, ale to głównie 'zmęczenie' materiału przy wciaganiu butów na stopę.

2. Z zarą to jak się trafi. Mam skórzane adidasy na platformie z zimowej wyprzedaży, śmigam w nich już półtora miesiąca i są super. Z ciekawości zamówiłam 2 pary mokasynów 'nieskórzanych' i to była kompletna porażka. Nie dość, że wyglądały źle, to nawet nie odważyłam się w nich stanąć. Po założeniu uwierały w każdym możliwym miejscu, mimo, że był jeszcze luz

A już totalną masakrą szpilkową są dl moich stóp buty z kazara i ryłko. Profile w kazarze są całkowicie niekompatybilne z moją stopą. A te, które przymierzałam w ryłko jak dla mnie były niewyważone, niestabilne. Stanie w nich było trudne, a co dopiero chodzenie.

Super wygodne dla mnie są szpilki z venezii. Ale szukam jakichś nudziaków i niestety tam kolory całkowicie mi nie pasują. Albo za jasne, albo za wysokie, albo jakiś babcine...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:56   #1923
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
1. Zgadzam się całkowicie. Premium są super. Z tej zwykłej mam botki. Kupiłam je jakieś 4 albo 5 lat temu. Stwierdziłam, że za 30 na wyprzedaży mogę kupić botki w panterkę. Na kilka godzin (głównie siedzenia) mogą być. Pod względem wygody może być lepiej, ale wytrzymałości nie jest źle. Po takim czasie dopiero teraz zaczyna mi pękać zapiętek, ale to głównie 'zmęczenie' materiału przy wciaganiu butów na stopę.

2. Z zarą to jak się trafi. Mam skórzane adidasy na platformie z zimowej wyprzedaży, śmigam w nich już półtora miesiąca i są super. Z ciekawości zamówiłam 2 pary mokasynów 'nieskórzanych' i to była kompletna porażka. Nie dość, że wyglądały źle, to nawet nie odważyłam się w nich stanąć. Po założeniu uwierały w każdym możliwym miejscu, mimo, że był jeszcze luz

A już totalną masakrą szpilkową są dl moich stóp buty z kazara i ryłko. Profile w kazarze są całkowicie niekompatybilne z moją stopą. A te, które przymierzałam w ryłko jak dla mnie były niewyważone, niestabilne. Stanie w nich było trudne, a co dopiero chodzenie.

Super wygodne dla mnie są szpilki z venezii. Ale szukam jakichś nudziaków i niestety tam kolory całkowicie mi nie pasują. Albo za jasne, albo za wysokie, albo jakiś babcine...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się. Lata temu kupowałam ryłko i w wiekszości były niewygodne, teraz znou coś mierzyłam i niestety, bez zmian.
Chyba będęmusiała zainteresować się butami z działu premium.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez posucha Pokaż wiadomość
zamieściłam dzisiaj 5 recenzji do zamówionych produktów i co zauważyłam: dodane zostały tylko dwie w których dałam 5 gwiazdek. czy ktoś też zauważył ze dodali mu jedynie pozytywne opinie?

ps dziewczyny jak mozna kupować buty w hm. jest tyle super firm np hogl, vagabond. tych szpilek szukajcie poczujecie różnicę. mozna na wyprzedaży naprawde za taka samą cenę kupić o wiele lepsze jakościowo.

Osobiście o tyle mogę się z Tobą zgodzić, ze przez lata udało mi się w h&m znaleźć tylko jedne wygodne buty. Natomiast, jak widać w wątku, wizazanki je sobie chwalą, więc myślę, ze jestesmy wyjątkami potwierdzającymi regułę
Zresztą, mam jedną parę okrzyczanych vagabondów, są bardzo sztywne i twarde i wcale nie tak szałowo wyprofilowane.
Najbardziej lubię ecco, geoxy i hispanitas Ale zimą kupiłam 2 pary świetnych botków w Deichmannie i jedne no name i uważam, ze czasem warto zaryzykować z czymś tanszym (jak hm), bo można trafic na perełki.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:01   #1924
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Taka


04.06 dobrze, ale jest mega aktywna. Jest ze mną w domu bo ma zapalenie spojowek i szczerze to już nie daje rady

Współczuję zapalenia
Sukienka ciekawa, elegancka. Pokaż proszę, jak dostaniesz.


A u mnie szok Dziś mam juz pieniądze na koncie za rzecz odesłaną w srodę
I zamowienie z soboty dotarło.
2 topy gold label, fajne za 30 zł coś. Dość ładnie odszyte (czarny ładniejszy niz krem, ale pod żakiet zostawię chyba obydwa ), natomiast szycie jest dziwne, rękawy są obniżone. Zgodnie z sugestiami wzięlam rozmiar większe i chyba dobrze, bo są krotkie.
Jegginsy ciemne, mieciutkie i świetne na ciepłe dni. Rozmiar standard.
I dwa ukochane sweterki, w cenie wyprzedażowej, nic tylko brać. Trzeba kupować min. rozmiar mniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KoralikiCzern.jpg (32,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Koralikibiel.jpg (24,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jegginsy.jpg (45,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szaryc.jpg (64,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szaryj.jpg (69,0 KB, 108 załadowań)
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:11   #1925
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Chyba będęmusiała zainteresować się butami z działu premium.
Warto zaryzykować. Zwłaszcza w trakcie wyprzedaży. Mam mokasyny z wyorzadzy kupione latem. Żółte, miękkie, wygodne prawie jak baleriny. Moja mama też ma takie beżowe i również jest zadowolona. Mam też takie błyszczące niebieskie/fioletowe, dość charakterystyczne, to już zupełnie inny model. Sztywniejsze, bardziej męskie i formalne (pomijając kolor ) ale też są wygodne.
Kupiłam, ale zwróciłam baleriny z kokardą (były czerwone, pudrowy róż i czarne - te jeszcze widziałam na stronie teraz) o ile wykonanie super, to niestety są dość szczupłe i ta kokarda mnie uwierała.
Jestem pewna, że mam jeszcze jakieś, ale teraz nie migeo sobie przy pon jakie
Szpilki wzięłam z ciekawości. Biorąc pod uwagę sposób wysyłania (dzielenie zamówień i wysyłanie każdej rzeczy osobno), to nie wie kiedy się przekonam jakie są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:14   #1926
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Warto zaryzykować. Zwłaszcza w trakcie wyprzedaży. Mam mokasyny z wyorzadzy kupione latem. Żółte, miękkie, wygodne prawie jak baleriny. Moja mama też ma takie beżowe i również jest zadowolona. Mam też takie błyszczące niebieskie/fioletowe, dość charakterystyczne, to już zupełnie inny model. Sztywniejsze, bardziej męskie i formalne (pomijając kolor ) ale też są wygodne.
Kupiłam, ale zwróciłam baleriny z kokardą (były czerwone, pudrowy róż i czarne - te jeszcze widziałam na stronie teraz) o ile wykonanie super, to niestety są dość szczupłe i ta kokarda mnie uwierała.
Jestem pewna, że mam jeszcze jakieś, ale teraz nie migeo sobie przy pon jakie
Szpilki wzięłam z ciekawości. Biorąc pod uwagę sposób wysyłania (dzielenie zamówień i wysyłanie każdej rzeczy osobno), to nie wie kiedy się przekonam jakie są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie jeszcze nic nie podzielili, jeszcze
Czy mogę zapytać jaki rozmiar bierzesz z butów premium i jaką masz długość stopy ?
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:23   #1927
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze nic nie podzielili, jeszcze
Czy mogę zapytać jaki rozmiar bierzesz z butów premium i jaką masz długość stopy ?
Wybieram swój, czyli 39. Stopa 25.3 cm.
Na ogół pasuje, chyba, że są bardzo szczupłe, to wtedy zonk. Dziś odebrałam czarne sztyblety premium z czubkami w szpic. Niestety złapałam tylko 40. Zaryzykowałam, bo przymierzałam kilka butyw w tym typie i przez to zwężenie w plecach często były zbyt szczupłe właśnie. Niestety prawdopodobnie będę zwracać, bo jak na złość są szyte adekwatnie do rozmiaru i są zbyt duże. A szkoda, bo naprawdę ładne są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20190402_222311.JPG (48,3 KB, 109 załadowań)
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 21:23   #1928
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Morelko umknęło mi, że Pesteczka chora zdrówka dla niej i sił dla Ciebie!

Karinka- ja z H&M zawsze biorę swój rozmiar butów wprawdzie miałam tylko dwie pary, ale obie przewygodne
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2019-04-02 o 21:25
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:34   #1929
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Morelko umknęło mi, że Pesteczka chora zdrówka dla niej i sił dla Ciebie!

Karinka- ja z H&M zawsze biorę swój rozmiar butów wprawdzie miałam tylko dwie pary, ale obie przewygodne

Iwonko, pięknie dziękuję Największy mój problem to to, że jestem między rozmiarami

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wybieram swój, czyli 39. Stopa 25.3 cm.
Na ogół pasuje, chyba, że są bardzo szczupłe, to wtedy zonk. Dziś odebrałam czarne sztyblety premium z czubkami w szpic. Niestety złapałam tylko 40. Zaryzykowałam, bo przymierzałam kilka butyw w tym typie i przez to zwężenie w plecach często były zbyt szczupłe właśnie. Niestety prawdopodobnie będę zwracać, bo jak na złość są szyte adekwatnie do rozmiaru i są zbyt duże. A szkoda, bo naprawdę ładne są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sztyblety bardzo ładne.
Dziękuję Ci Bardzo mi się Twoja porada przyda, bo mam ok. 25,5 cm w dłuższej stopie i tak naprawdę raz kupuję 39, a raz 40. W takim razie będę polować na 40-tki.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:47   #1930
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Iwonko, pięknie dziękuję Największy mój problem to to, że jestem między rozmiarami

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------




Sztyblety bardzo ładne.
Dziękuję Ci Bardzo mi się Twoja porada przyda, bo mam ok. 25,5 cm w dłuższej stopie i tak naprawdę raz kupuję 39, a raz 40. W takim razie będę polować na 40-tki.
Te 25.3 to tak wypośrodkowane przez humanistkę . Kiedyś mierzyłam jak szukałam rozmiarówki jakichś butów i pamiętam, że radzili tam dodać 0.5 cm. I teraz nie pamiętam, jak to było dokładnie, bo właśnie kojarzy mi się 25.5 cm, ale czy sama stopa czy z tym dodatkiem, to już nie wiem

Jak jest darmowy zwrot to zawsze warto przymierzyć na własną stopę, zamiast z góry skreślać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:53   #1931
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Te 25.3 to tak wypośrodkowane przez humanistkę . Kiedyś mierzyłam jak szukałam rozmiarówki jakichś butów i pamiętam, że radzili tam dodać 0.5 cm. I teraz nie pamiętam, jak to było dokładnie, bo właśnie kojarzy mi się 25.5 cm, ale czy sama stopa czy z tym dodatkiem, to już nie wiem

Jak jest darmowy zwrot to zawsze warto przymierzyć na własną stopę, zamiast z góry skreślać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nabrałam ochoty na polowanie
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 21:58   #1932
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Nabrałam ochoty na polowanie
Właśnie chciałam zobaczyć czy napewno jutro będzie reszta zamówionych rzeczy i chyba coś jest nie tak. Razem ze sztybletami zamawiałam skórzane sandały z nowej kolekcji. Nie było ich w paczce, a że poprzednie zamówienie przyszło w częściach, to stwierdziłam, że sandały będą jutro, jako kolejna paczka. Teraz patrzę, że sztyblety i sandały są w jednym zamówieniu i mają jeden numer nadawczy. W odróżnieniu od jeszcze jednego zamówienia (szpilki i koszulka), w którym każda rzecz ma swój osobny numer do śledzenia...
Czy to co napisałam jest logiczne i zrozumiałe? Bo czuję, że mózg mi się już oddelegowuje w stronę sypialni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:01   #1933
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Współczuję zapalenia
Sukienka ciekawa, elegancka. Pokaż proszę, jak dostaniesz.


A u mnie szok Dziś mam juz pieniądze na koncie za rzecz odesłaną w srodę
I zamowienie z soboty dotarło.
2 topy gold label, fajne za 30 zł coś. Dość ładnie odszyte (czarny ładniejszy niz krem, ale pod żakiet zostawię chyba obydwa ), natomiast szycie jest dziwne, rękawy są obniżone. Zgodnie z sugestiami wzięlam rozmiar większe i chyba dobrze, bo są krotkie.
Jegginsy ciemne, mieciutkie i świetne na ciepłe dni. Rozmiar standard.
I dwa ukochane sweterki, w cenie wyprzedażowej, nic tylko brać. Trzeba kupować min. rozmiar mniejsze.
Piękne te topy Mogę link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:12   #1934
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Iwonko, pięknie dziękuję Największy mój problem to to, że jestem między rozmiarami
Też jestem między rozmiarami (37,38) i jak coś jest wąskie w palcach lub ma czubek (na fotce) to kupuję profilaktycznie 38, zawsze można włożyć wkładkę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 06:50   #1935
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

20% na kolekcję dziecięcą przy zakupach za min. 100zł 04.04-07.04 online i 04.04-20.04 stacjonarnie (bez kodu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 07:27   #1936
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

W ktorym miejacu moge wystawic ocene?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 08:02   #1937
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Bez mierzenia chyba trudno ocenić czy przeszkadzają one.




Tutaj wchodzą dorosłe osoby i jak ktoś potrzebuje porady to pyta. Nie musisz być typowo polską, jak to zauważyłaś, ciocią dobra rada!
Żyj i pozwól żyć innym!




Mam identyczne zdanie!
Zrezygnowałam z odbioru.

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Współczuję zapalenia
Sukienka ciekawa, elegancka. Pokaż proszę, jak dostaniesz.


A u mnie szok Dziś mam juz pieniądze na koncie za rzecz odesłaną w srodę
I zamowienie z soboty dotarło.
2 topy gold label, fajne za 30 zł coś. Dość ładnie odszyte (czarny ładniejszy niz krem, ale pod żakiet zostawię chyba obydwa ), natomiast szycie jest dziwne, rękawy są obniżone. Zgodnie z sugestiami wzięlam rozmiar większe i chyba dobrze, bo są krotkie.
Jegginsy ciemne, mieciutkie i świetne na ciepłe dni. Rozmiar standard.
I dwa ukochane sweterki, w cenie wyprzedażowej, nic tylko brać. Trzeba kupować min. rozmiar mniejsze.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Morelko umknęło mi, że Pesteczka chora zdrówka dla niej i sił dla Ciebie!

Karinka- ja z H&M zawsze biorę swój rozmiar butów wprawdzie miałam tylko dwie pary, ale obie przewygodne
Śliczne te topy. Podaj proszę ref

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
20% na kolekcję dziecięcą przy zakupach za min. 100zł 04.04-07.04 online i 04.04-20.04 stacjonarnie (bez kodu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
W ktorym miejacu moge wystawic ocene?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem bo ja w ogóle nie widzę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 08:22   #1938
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zrezygnowałam z odbioru.





Śliczne te topy. Podaj proszę ref



Dzięki



Ja nie wiem bo ja w ogóle nie widzę

Mnie tez właśnie zniknęła możliwość oceny, a wczesniejsze zamówienia juz oceniałam

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Morelko, Ciaszuniu , proszę, to linki do topów :


https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0689102001.html
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0689102003.html

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Też jestem między rozmiarami (37,38) i jak coś jest wąskie w palcach lub ma czubek (na fotce) to kupuję profilaktycznie 38, zawsze można włożyć wkładkę

Właśnie u mnie wkładki się srednio sprawdzają, po prostu muszę trafić

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zobaczyć czy napewno jutro będzie reszta zamówionych rzeczy i chyba coś jest nie tak. Razem ze sztybletami zamawiałam skórzane sandały z nowej kolekcji. Nie było ich w paczce, a że poprzednie zamówienie przyszło w częściach, to stwierdziłam, że sandały będą jutro, jako kolejna paczka. Teraz patrzę, że sztyblety i sandały są w jednym zamówieniu i mają jeden numer nadawczy. W odróżnieniu od jeszcze jednego zamówienia (szpilki i koszulka), w którym każda rzecz ma swój osobny numer do śledzenia...
Czy to co napisałam jest logiczne i zrozumiałe? Bo czuję, że mózg mi się już oddelegowuje w stronę sypialni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak Bardzo zrozumiale napisałaś Wychodzi na to, że ktoś nie wpakował Ci do paczki sandałów. Od razu zadzwoniłabym na infolinię.
Jesli dwie rzeczy miały ten sam numer paczki, tzn obydwie były przyporządkowane do tej, to nie ma opcji, żeby były rozdzielone. No, chyba, ze to jakiś błąd.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 08:29   #1939
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Mnie tez właśnie zniknęła możliwość oceny, a wczesniejsze zamówienia juz oceniałam

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Morelko, Ciaszuniu , proszę, to linki do topów :


https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0689102001.html
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0689102003.html

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------




Właśnie u mnie wkładki się srednio sprawdzają, po prostu muszę trafić

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------




Tak Bardzo zrozumiale napisałaś Wychodzi na to, że ktoś nie wpakował Ci do paczki sandałów. Od razu zadzwoniłabym na infolinię.
Jesli dwie rzeczy miały ten sam numer paczki, tzn obydwie były przyporządkowane do tej, to nie ma opcji, żeby były rozdzielone. No, chyba, ze to jakiś błąd.
Dziekuje. Jak myślisz jaki rozmiar dla mnie?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 08:37   #1940
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Mnie tez właśnie zniknęła możliwość oceny, a wczesniejsze zamówienia juz oceniałam

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Morelko, Ciaszuniu , proszę, to linki do topów :


https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0689102001.html
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0689102003.html

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------




Właśnie u mnie wkładki się srednio sprawdzają, po prostu muszę trafić

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------




Tak Bardzo zrozumiale napisałaś Wychodzi na to, że ktoś nie wpakował Ci do paczki sandałów. Od razu zadzwoniłabym na infolinię.
Jesli dwie rzeczy miały ten sam numer paczki, tzn obydwie były przyporządkowane do tej, to nie ma opcji, żeby były rozdzielone. No, chyba, ze to jakiś błąd.
Dziękuję Kochana Kliknęłam. Wzięłam rozmiar większe. Dziwna sprawa bo na apce mi ich nie widzi mimo, że mam je w koszyku na stronie będąc zalogowanym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 09:20   #1941
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez posucha Pokaż wiadomość
zamieściłam dzisiaj 5 recenzji do zamówionych produktów i co zauważyłam: dodane zostały tylko dwie w których dałam 5 gwiazdek. czy ktoś też zauważył ze dodali mu jedynie pozytywne opinie?

ps dziewczyny jak mozna kupować buty w hm. jest tyle super firm np hogl, vagabond. tych szpilek szukajcie poczujecie różnicę. mozna na wyprzedaży naprawde za taka samą cenę kupić o wiele lepsze jakościowo.
Ja bardzo lubie buty hm premium i uwazam sa ze dobre jakosciowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 09:29   #1942
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

A co sadzicie o sekcji H&M Plus?

Ja jestem mega zadowolona!! Nareszcie wieksze rozmiary!!!
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 12:07   #1943
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Taka


04.06 dobrze, ale jest mega aktywna. Jest ze mną w domu bo ma zapalenie spojowek i szczerze to już nie daje rady
Zdrówka dla Pestki 😚 moja starsza tez niedawno to przechodziła, na szczęście młodsza się nie zaraziła.

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Współczuję zapalenia
Sukienka ciekawa, elegancka. Pokaż proszę, jak dostaniesz.


A u mnie szok Dziś mam juz pieniądze na koncie za rzecz odesłaną w srodę
I zamowienie z soboty dotarło.
2 topy gold label, fajne za 30 zł coś. Dość ładnie odszyte (czarny ładniejszy niz krem, ale pod żakiet zostawię chyba obydwa ), natomiast szycie jest dziwne, rękawy są obniżone. Zgodnie z sugestiami wzięlam rozmiar większe i chyba dobrze, bo są krotkie.
Jegginsy ciemne, mieciutkie i świetne na ciepłe dni. Rozmiar standard.
I dwa ukochane sweterki, w cenie wyprzedażowej, nic tylko brać. Trzeba kupować min. rozmiar mniejsze.
Bardzo ładne zakupy, topy wyglądają ekstra szkoda tylko ze rękawki takie akurat mi nie pasują 😉


H&M bardzo się poprawiło zarówno z wysyłkami jak ze zwrotami, kuriera mam tez fajnego od pewnego czasu 🙂


Ja mogę polecić z ost zakupów top w paski, świetny ma materiał! Sukienka tak samo, zwyklaczek na upalne dni ale ma śliczny koralowy kolor. Na botki jeszcze czekam, maja być dziś, myśle ze za 102zl (tyle wyszły mnie z kodem) będę zadowolona, skóra, premium, kliknęłam swoj rozm, mam nadzieje dobrze 😊
I jeszcze dziecięce, wszystko super, sukienka z cekinami wypada mniejsza warto wziąć rozm większy natomiast tshirt wypada większy. Sukienka w drobne kwiatki świetny materiał i w ogóle bardzo ładna 🙂
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F9FE7119-CCAA-4254-8500-16F3C7435FCE.jpg (86,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EA802F99-F4CD-46EA-9A9C-BA374760A1D0.jpg (42,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7C199BFF-A083-4008-BCD4-934C28D3EDBD.jpg (56,0 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7C42081B-885C-41B0-8436-C176057EA850.jpg (69,3 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 264B942E-B717-4DB5-A711-69BA8E7C0295.jpg (69,0 KB, 107 załadowań)
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 13:14   #1944
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziękuję ubranka super. Coś klikne od Ciebie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 13:34   #1945
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Tak Bardzo zrozumiale napisałaś Wychodzi na to, że ktoś nie wpakował Ci do paczki sandałów. Od razu zadzwoniłabym na infolinię.
Jesli dwie rzeczy miały ten sam numer paczki, tzn obydwie były przyporządkowane do tej, to nie ma opcji, żeby były rozdzielone. No, chyba, ze to jakiś błąd.
Dzięki
Dzwoniłam, okazuje się, że przez to, że rzeczy idą z różnych magazynów, to mają ten sam numer, ale są w osobnych paczkach. Sandały były wysłane 2.04, więc może dziś już będą. Dostałam tyle powiadomień od DHL, że już kompletnie nie ogarniam co jest w której paczce i kiedy ma być...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 14:45   #1946
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki
Dzwoniłam, okazuje się, że przez to, że rzeczy idą z różnych magazynów, to mają ten sam numer, ale są w osobnych paczkach. Sandały były wysłane 2.04, więc może dziś już będą. Dostałam tyle powiadomień od DHL, że już kompletnie nie ogarniam co jest w której paczce i kiedy ma być...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Aaa, czyli na paczce miałam kwotę za same sztyblety (chodzi mi o kwotę do zapłaty ), tak ? Czy płacisz z góry ? Bo zastanawiam się jak to u mnie będzie

No właśnie ja się skusiłam na kolejne jegginsy i dwie bluzki i tym razem mam zamówienie podzielone.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Pestki 😚 moja starsza tez niedawno to przechodziła, na szczęście młodsza się nie zaraziła.



Bardzo ładne zakupy, topy wyglądają ekstra szkoda tylko ze rękawki takie akurat mi nie pasują 😉


H&M bardzo się poprawiło zarówno z wysyłkami jak ze zwrotami, kuriera mam tez fajnego od pewnego czasu 🙂


Ja mogę polecić z ost zakupów top w paski, świetny ma materiał! Sukienka tak samo, zwyklaczek na upalne dni ale ma śliczny koralowy kolor. Na botki jeszcze czekam, maja być dziś, myśle ze za 102zl (tyle wyszły mnie z kodem) będę zadowolona, skóra, premium, kliknęłam swoj rozm, mam nadzieje dobrze 😊
I jeszcze dziecięce, wszystko super, sukienka z cekinami wypada mniejsza warto wziąć rozm większy natomiast tshirt wypada większy. Sukienka w drobne kwiatki świetny materiał i w ogóle bardzo ładna 🙂

Top w paski piękny

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana Kliknęłam. Wzięłam rozmiar większe. Dziwna sprawa bo na apce mi ich nie widzi mimo, że mam je w koszyku na stronie będąc zalogowanym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cieszę się, ze się udało Tak, ja tez cos takiego zauwazylam ostatnio

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziekuje. Jak myślisz jaki rozmiar dla mnie?

Kochana, przepraszam, ze dopiero teraz, ale nie bylo mnie przy komputerze.
Zmierzę te swoje 38 i napiszę Ci długość i szerokość.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Morelko, zmierzyłam kremowy top i na długość z przodu ma ok. 57 cm, a szerokość pod pachami to ok 90 cm.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 15:09   #1947
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziękuję. Ciekawe ile krótsze są mniejsze rozmiary
Chyba odpuszczę bo nie wiem co kliknąć
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 15:23   #1948
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ciekawe ile krótsze są mniejsze rozmiary
Chyba odpuszczę bo nie wiem co kliknąć

One naprawdę są bardzo dziwnie szyte , a w h&m przeskok między rozmiarami to nieraz jest kilka cm i nie wiem co doradzić. Pod pachami głowny problem to te nisko wszyste rękawy, a znowu ogolnie top jest luźny, no i przez to ta długość jest taka na styk. Gdyby był bardziej dopasowany, to lepiej by się "trzymał", a tak przy ruchu top idzie do góry i gdyby był krótszy to robiłby się crop top
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 15:43   #1949
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziękuję Ci bardzo
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 15:57   #1950
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo

Nie ma za co Jak Pestka z oczkami ? Lepiej juz ?
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.