Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-10, 11:43   #181
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do niego o której będzie. Mówił że koło 18 wróci "ale o co chodzi? " Odpowiadam że chcę z nim porozmawiać ale to nie na telefon. A on do mnie "Skarbie czemu mi TO robisz ? Wiesz że teraz się denerwuje i przez te teksty mnie uruchamiasz. Po co to robisz, będę o 18, nie wymyślaj nic głupiego".

i się rozłączył.
Ja bym się bala, że zrobi awanturę i znów mi się dostanie. Gra na twoich emocjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:57   #182
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
"Skarbie czemu mi TO robisz ? Wiesz że teraz się denerwuje i przez te teksty mnie uruchamiasz.
Koszmar.

Przy okazji - jeśli pójdziesz na terapię żeby poznać czemu znalazłaś się w takiej sytuacji że w ogóle nie myślisz racjonalnie i przyjmujesz jego zachowania jako normalne czy szukasz wybaczenia - to ci będzie wmawiał że masz problemy psychiczne i będzie miał podkładkę żeby ci jeszcze bardziej wmawiać że z nim wszystko w porządku.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:00   #183
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Tekst z smsa jest taki, że mnie ciary przeszły. Już po samym sposobie wyslawiania bym się faceta bała.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:01   #184
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 509
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do niego o której będzie. Mówił że koło 18 wróci "ale o co chodzi? " Odpowiadam że chcę z nim porozmawiać ale to nie na telefon. A on do mnie "Skarbie czemu mi TO robisz ? Wiesz że teraz się denerwuje i przez te teksty mnie uruchamiasz. Po co to robisz, będę o 18, nie wymyślaj nic głupiego".

i się rozłączył.
Obrzydliwy typ. Tyle w temacie.

Mam nadzieję, że nie dojdzie to tego ślubu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:05   #185
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

To on żyje na dobrym poziomie a nie ty..

Kobieto zostaniesz workiem treningiwym dla mieszkania?

Za leniwa jesteś ny pomyśleć o własnym rozwoju i zarobkach?
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:05   #186
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do niego o której będzie. Mówił że koło 18 wróci "ale o co chodzi? " Odpowiadam że chcę z nim porozmawiać ale to nie na telefon. A on do mnie "Skarbie czemu mi TO robisz ? Wiesz że teraz się denerwuje i przez te teksty mnie uruchamiasz. Po co to robisz, będę o 18, nie wymyślaj nic głupiego".

i się rozłączył.
I nadal twierdzisz, że w tej szafie nie ma trupów? Przecież ten facet brzmi jak "daj już spokój, dobrze wiem, że i tak cię babo ZNOWU obłaskawię, jak już nieraz to robiłem".

WIEJ. A jak zostaniesz, to bez dzieci, proszę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:06   #187
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Jeszcze bardziej bym cie rozumiała gdyby to była willa nas brzegiem morza i prywatna limuzyna do dyspozycji, ale poniżać się dla mieszkania?
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 12:07   #188
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do niego o której będzie. Mówił że koło 18 wróci "ale o co chodzi? " Odpowiadam że chcę z nim porozmawiać ale to nie na telefon. A on do mnie "Skarbie czemu mi TO robisz ? Wiesz że teraz się denerwuje i przez te teksty mnie uruchamiasz. Po co to robisz, będę o 18, nie wymyślaj nic głupiego".

i się rozłączył.
Uruchamiasz? Czyli że jak będziesz się nieodpowiednio zachowywała, to znowu dostaniesz, i sama sobie będziesz winna, bo go uruchomiłaś?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:08   #189
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Pomijając osobę tego gościa - nienawidzę, gdy mi ktoś coś takiego robi - ,,pogadamy wieczorem" a ja siedzę przez resztę dnia nie mogąc się skupić i zastanawiając się o czym będzie rozmowa
to samo
Ale ten tekst smsa jak z taniego thrilleru, gdzie małżeństwo idealne jest tylko na zewnątrz.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:28   #190
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
Tak się zachowuje "człowiek patologiczny"?
Jeśli zrobił to, bo wiedział, że będzie miał dodatkowe plusy do wizerunku, to dlaczego nie?
Politycy też często fotografują się z dziećmi i psami, bo to ociepla wizerunek.

Uderzył cię bez powodu. Przecież nie było między wami jakiejś strasznej awantury, nie obraziłaś go.
Po prostu postanowiłaś postawić na swoim. Dlatego musiał pokazać, kto rządzi.

Ślub tuż, tuż, wiec traktuje cię jak swoją własność, bo zakłada, że i tak nie odwołasz ze wstydu.
A jak odwołasz, to podejrzewam, że oplotkuje cię przed rodziną, że zwariowałaś i tak naprawdę to on zerwał, bo okazałaś się materialistką.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:30   #191
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Po rozwoju tego wątku widać, że nie może być prawdziwy. Jakby wyczytany w książce, napięcie narasta. To najpewniej efekt strajku nauczycieli, gimbaza się nudzi.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 12:30   #192
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
ma trochę włoski temperament jak ktoś to ujął ale nigdy wcześniej mnie nie uderzył niż ta sytaucja.

A co do strachu to chyba normalne że mam jeszcze jakieś obawy bo wiem do czego jest zdolny i po prostu siedzi mi to ta sytuacja w głowie. Nawet od kilku dni nie sypiam z nim bo nie dałabym rady zasnąć szczerze mówiąc. Ale z tego powodu problemów na razie nie robi na szczęście - rozumie sytuację.

A uwierzcie mi dziewczyny że on swoim charakterem oraz też wyglądem wzbudzającym zaufanie oraz nienagannemu ubiorowi robi bardzo dobre wrażenie jakby muchy nawet nie skrzywdził.

nawet jest wrażliwy bo jak kiedyś wracaliśmy to był bezpański pies przywiązany do drzewa to go wziął, ogarnął u weterynarza i postarał się znaleźć dla niego jakiś dom. Tak się zachowuje "człowiek patologiczny"?
Tak. Mój ex partet kochający zwierzęta i wiele dla nich robiący bił swoją ex małżonkę, dusił i co tylko się dało. Długo się z tym krył. Ale w odpowiednim momencie się o tym dowiedziałam i spławiłam przemocowca.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:35   #193
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 112
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Dziewczyny, jesteście okropne.
Ja wiem, że wszystkie jak jeden mąż byście pożegnały typa w ciągu jednego dnia i w ogóle, ale w życiu codziennym nie jest to takie proste. Autorka sie boi, bo żyje na dobrym poziomie i nagle musiałaby przeorganizowac całe swoje życie. Tak, to może być dla niej trudne. Wiadomo, że życie ważniejsze niż hajs. Macie w tym 100% racji! Ale człowiek to nie tylko skóra i kości, ale też psychika. W autorki głowie jest teraz jedna wielka sieczka, a wy ją traktujecie jak komputer - pojawiła się sytuacja X na którą natychmiast ma zareagować opcją Y, bo jak nie to jest idiotką.
Tak, wierzę, że komuś może być trudno opuścić dobre warunki. Wierzę, że może być ciężko odwołać całe wesele. No jezu, ludzie, autorka jest człowiekiem, a nie maszyną. Musi to przemyśleć, poukładać sobie w głowie.
To, co znała nagle ☠☠☠ło jej na łeb, i dziewczyna ma zwyczajnie prawo do różnych myśli.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:43   #194
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
wiem wiem wiem myliłam się, wiem że pójście dalej czyli ślub może spowodować jego zbytnią pewność siebie i mogę stać się przysłowiowym workiem na trening, chociaż nigdy na to sobie nie pozwolę ! NIE!
Już się stałaś workiem i jak widzisz nikt nie zapytał Cię o pozwolenie a nawet dostałaś smsowe ostrzeżenie.

Nie lepiej znaleźć innego bogatego póki jesteś młoda?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:52   #195
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Myślę że nie o kasę tu tylko chodzi ale w 99% ty się boisz zmian. Każdy się ich obawia w mniejszym lub większym stopniu. Autorko ratuj się to nie jest stabilny facet i persektuwiczny związek.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:55   #196
_Max_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez Katie970 Pokaż wiadomość
Wiem co mi zrobił.
Nie lecę na jego kasę. Sama dobrze zarabiam, lecz nie ukrywam że zarabia więcej i mamy dobry standard życia, ale nie chcę aby to było waszym kluczem zrozumienia mnie czemu z nim zostaje.
nie nie nie
Po moim wpisie, w skrócie że leci na kasę.


Jakiś czas później:
"wiem że zabrzmi to bardzo materialnie, ale jak pisałam wcześniej żyjemy na bardzo dobrym poziomie, i teraz czeka mnie wyprowadzka z dużego fajnego mieszkania wstępnie do rodziców...
nie chcę żebyście mnie hejtowały za to ... ale jakoś ten standard życia powodował u mnie pewne przemyślenia typu "że to byla 1-razowa akcja", że nie jest patologiczny bo ludzie patologiczni tak nie żyją ..."


???
_Max_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:57   #197
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

autorko, pomysl i przeanalizuj czy juz kiedys nie bylo takiej sytuacji. Nie, ze Cie uderzyl, ale ze obrazil, albo sie go balas. Albo szantaz emocjonalny. Bo moim zdaniem takie rzeczy nie dzieja sie nagle
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:59   #198
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Tak, wierzę, że komuś może być trudno opuścić dobre warunki. Wierzę, że może być ciężko odwołać całe wesele. No jezu, ludzie, autorka jest człowiekiem, a nie maszyną. Musi to przemyśleć, poukładać sobie w głowie.
Tinker, ja rozumiem że to może być trudne, ale jeśli ktoś jedzie z tekstami o panu robiącym dobre wrażenie bo się nienagannie ubiera, to po prostu śmierdzi trollem z kilometra.
Można się wahać, można żałować wspólnej wyidealizowanej przyszłości, ale takie wstawki? No bez jaj.

A tekst faceta o tym, że autorka go uruchamia (co to on jest, pralka?)... i ona nie widzi nic złego w tym stwierdzeniu? Coraz ciężej jest mi wierzyć w ten wątek.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:00   #199
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Po rozwoju tego wątku widać, że nie może być prawdziwy. Jakby wyczytany w książce, napięcie narasta. To najpewniej efekt strajku nauczycieli, gimbaza się nudzi.
Cytat:
Napisane przez _Max_ Pokaż wiadomość
Po moim wpisie, w skrócie że leci na kasę.


Jakiś czas później:
"wiem że zabrzmi to bardzo materialnie, ale jak pisałam wcześniej żyjemy na bardzo dobrym poziomie, i teraz czeka mnie wyprowadzka z dużego fajnego mieszkania wstępnie do rodziców...
nie chcę żebyście mnie hejtowały za to ... ale jakoś ten standard życia powodował u mnie pewne przemyślenia typu "że to byla 1-razowa akcja", że nie jest patologiczny bo ludzie patologiczni tak nie żyją ..."


???
Słuszne uwagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 13:00   #200
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Nie no niech ją leje, kasa się musi zgadzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:02   #201
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
ale jeśli ktoś jedzie z tekstami o panu robiącym dobre wrażenie bo się nienagannie ubiera, to po prostu śmierdzi trollem z kilometra.
A w to akurat wierzę. Ile takich przypadków było, vide poseł Piasecki. No jak to możliwe, no jak w takiej rodzinie, tak wysoko postawiony, wykształcony blebleble, niemożliwe, żeby bił..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:05   #202
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86692586]A w to akurat wierzę. Ile takich przypadków było, vide poseł Piasecki. No jak to możliwe, no jak w takiej rodzinie, tak wysoko postawiony, wykształcony blebleble, niemożliwe, żeby bił..[/QUOTE]

Z ust osób trzecich to mnie nie dziwi, ale z ust osoby której przywalił - tak, i to bardzo.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:08   #203
jamayka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 81
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

O matko. Ale troll
jamayka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:18   #204
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
wiem wiem wiem myliłam się, wiem że pójście dalej czyli ślub może spowodować jego zbytnią pewność siebie i mogę stać się przysłowiowym workiem na trening, chociaż nigdy na to sobie nie pozwolę ! NIE!
Nikt nie zakłada że pogrązy się w patologii. Pijak sięgający po pierwsze wina na luzie że po x-czasie nie będzie w stanie przeżyć dnia nie wlewając w siebie wódki. Bita kobieta że regularnie będzie dostawała baty bo oprawca pokapuje się jak u ciebie że wybaczasz, rozumiesz, usprawiedliwiasz i za wszelką cenę nie chcesz zmiany i rozstania. Ktoś kto waży 160 kilo też nie doszedł do takiej wagi w 1 dzień. To nie jest tak że ktoś budzi się na drugi dzien chorobliwie otyły. Alkoholikiem. Albo w związku z przemocowcem.
Ty nie potrafisz dzisiaj usadzić gościa który wlał ci po pysku, a żeby było lepiej uciekasz przed nim do sąsiedniego pokoju oraz planujesz spotkania po kawiarniach.

Wiesz, ja lubię wesela. I ja bym zrobiła to twoje wesele. Skoro masz takie ciśnienie. I tak lubisz to ladne mieszkanie.
Ale ja mam świadomość że wynieść się można choćby od razu po nocy po ślubnej. Scena na ślubie to może i widowisko ale żaden wstyd. Lepiej się rozstać niż dostawać po mordzie bo pan miał zły dzień.



Śniadanie wywaliłabym do śmieci. Kolczyki przez okno. Voucher podarła. A jemu powiedziała że to za mało i że zostały mu tylko 4 miesiące na to bym w ostatniej chwili nie zrezygnowała przed ołtarzem. A potem będzie musiał każdego dnia starać się abym nie postanowiła się rozwieść. I że jest psycholem, tak psycholem, i garniturek nie ma znaczenia (skąd ci się to wzięło w ogóle że jak koleś ubiera się dobrze to jest dobry, co za wybitnie durny efekt aureoli; normalnie a każdy okularnik nawet taki w zerówkach dla mody jest intelektualistą), zachował się jak świr i tyle i terapia jest podstawą i może ją zacząć jeszcze w tym tygodniu.
Ale to dlatego, że ja nie uważam że ślub to koniec lub początek świata. To tylko fajna symbolika, miły gest i w założeniu świetna impreza.
I ja nie jestem tobą.
I tak jak ktoś startuje z łapami to ma problem a nie ty. I samo z siebie mu się to nie odweźmie.


Ty położyłaś uszy po sobie. Dowiedziałaś się że wina jest także twoja i zgodziłaś się z tym. Doszukujesz jej w sobie, gadasz coś o ładnym biznesmenskim wyglądzie. Masz takie ładne kolczyki i bon do spa. A w praktyce chcesz się umawiać z gościem w miejscach publicznych jak na randce z nieznajomym bo się boisz żeby ci nie wpieprzył jak go czymś zdenerwujesz.

Wiesz nikt nie jest idealny. Może faktycznie mu odbiło. Ale to on powinien coś z tym zrobić.
Na razie to co opisujesz to klasyk związku z damskim bokserem.

Cytat:
Wiesz że teraz się denerwuje i przez te teksty mnie uruchamiasz.
Myślę, że już od dawna w tym twoim idealnym związku z idealnym partnerem był sygnały jakim gość jest gnojkiem a ty to wyparłaś.
Żyj jak uważasz jesteś dorosła i nikt za ciebie ani słusznych ani niesłusznych decyzji nie podejmie.
Może rozstanie to byłby błąd. Wątpię ale takich rzeczy nikt nie wie na pewno.
Ale wszystko to jest tylko i wyłącznie twoim wyborem.

Cytat:
że to może już nigdy nie nastąpić .
Może. To jest powód według ciebie by ktoś cię bił? Jak uważasz.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Z ust osób trzecich to mnie nie dziwi, ale z ust osoby której przywalił - tak, i to bardzo.
syndrom gotującej się żaby.
6 lat związku, ślub za pasem, wygodne życie.Versus jednostkowa nocna dziwna akcja.
Przecież do krwi jej nie pobił prawda? Ani nawet w ogóle jakoś poważnie nie pobił.


Może i masz rację ale gdyby było tak jak mówisz nikt nie znosiłby bicia latami. Bicia dzieci czy przemocy w domu. A ludzie w takich relacjach i toksycznych tkwią. I też je racjonalizują. Muszą żeby mieć uzasadnienie dla swoich wyborów.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
O matko. Ale troll
Oby.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-04-10 o 13:14
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:39   #205
Katie970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 25
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście okropne.
Ja wiem, że wszystkie jak jeden mąż byście pożegnały typa w ciągu jednego dnia i w ogóle, ale w życiu codziennym nie jest to takie proste. Autorka sie boi, bo żyje na dobrym poziomie i nagle musiałaby przeorganizowac całe swoje życie. Tak, to może być dla niej trudne. Wiadomo, że życie ważniejsze niż hajs. Macie w tym 100% racji! Ale człowiek to nie tylko skóra i kości, ale też psychika. W autorki głowie jest teraz jedna wielka sieczka, a wy ją traktujecie jak komputer - pojawiła się sytuacja X na którą natychmiast ma zareagować opcją Y, bo jak nie to jest idiotką.
Tak, wierzę, że komuś może być trudno opuścić dobre warunki. Wierzę, że może być ciężko odwołać całe wesele. No jezu, ludzie, autorka jest człowiekiem, a nie maszyną. Musi to przemyśleć, poukładać sobie w głowie.
To, co znała nagle â˜☠â˜☠â˜☠ło jej na łeb, i dziewczyna ma zwyczajnie prawo do różnych myśli.

Dziękuję za ten wpis. Jeden z nielicznych które pokazują po prostu jak się czuje. Mentlik w głowie, sprzeczne decyzje, co innego myślę, co innego robię. Nie wiem jak to ogarnąć. Słyszałam jak pisałam wcześniej o różnych złych zachowaniach facetów ale myślałam, że mi się to nigdy nie zdarzy, że całe to zło jest gdzieś obok a w moim życiu nie przypuszczałam , że jednego dnia będę myśleć o sukni ślubnej a po tygodniu o zerwaniu ślubu. Naprawdę żyłam spokojnie i nic nie zapowiadało tego stanu, dlatego tak ciężko mi się z tym pogodzić, ogarnąć a i tak w oczach wielu z was jestem tylko zwykłą materialistką, która woli być bita niż otrząsnąć się z tej chorej sytuacji.

Po prostu skreślnie tych kilku lat znajomości oraz wspólnej przyszłości. Niepewność tego jak to wszystko się potoczy (jak zamknę ten rozdział). WIem że to głupie, ale obawiam się go, a z 2 strony nie straciłam tego pierwiastka uczucia do niego.. wiem głupia jestem, ale być może manipulował mną kilka lat, na spokojnie na początku, gdzie nic nie zauważałam bo było dobrze aż pozwolił sobie na ten akt przemocy wobec mnie.

Edytowane przez Katie970
Czas edycji: 2019-04-10 o 13:41
Katie970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:43   #206
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

OK, ale sama piszesz, że to się stało 2 tygodnie temu, to chyba już czas to wszystko przemyśleć i podjąć jakąś (jakakolwiek by nie była) decyzję, a nie tylko siedzieć z rozdziawioną ze zdziwienia takim zachowaniem buzią.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:48   #207
Katie970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 25
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Rozumiem, masz rację. Nie wiem, głupia byłam i oczekiwałam wpisu typu "u mnie / koleżanka też miała taką sytuację ale nigdy więcej się już nie powtórzyła." jednak naiwna byłam bo zaczęło sie że będę non stop bita, będę musiała ukrywać siniaki i kto wie jakimi dalej narzędziami by mnie katował. Po prostu to nie pasowało do mojej wizji narzeczonego, ale po tym fakcie uderzenia choć 1. raz zaczęłam bardziej sobie wyobrażać jak może to iść dalej, no i moja wizja "że takie coś nigdy więcej nie nastąpi" legła w gruzach. Ale mówię, mnóstwo rzeczy się działo w mojej głowie, musiałam to uporządkować, zrozumieć, wyjść ze swojej "bajeczki" aby to zrozumieć. Dzięki waszym mocnym wpisom również.
Katie970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:57   #208
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Bezpieczeństwo finansowe a brak emocjonalnego - równanie wychodzi na zero.
Za mało minusów, żeby decyzja o odejściu była łatwa...

To, że kochasz i masz sentyment, to normalne. To także powody, dla których kobiety tkwią w związkach, które ich nie satysfakcjonują. I nie mówię tu o skrajnych przypadkach, ale przejrzyj watki na forum. Praktycznie w kółko: "poza seksem się układa", "poza tym, że jest leniem, to się układa". I tak lecą kolejne zmarnowane lata.
***

On prawdopodobnie będzie walczył. I niestety, nie będziesz wiedziała jakie ma pobudki. Czy kocha i mu zależy, czy nie może znieść myśli, że robisz coś wbrew jego woli. To dodatkowo ci zamąci w głowie.

Dlatego potrzebujesz się wyprowadzić. Stworzyć dystans, aby sobie przemyśleć związek na spokojnie bez nacisków z jego strony.
Spróbuj sobie przypomnieć jak to między wami było:
- kto decydował o wakacjach, restauracji, kinie
- czy narzucał ci sposób ubierania się (niekoniecznie wprost "załóż to!", ale bardziej subtelnie)
- czy krytykował twoich znajomych, rodzinę?
- czy uciszał gdy zabierałaś głos i miałaś inne zdanie od jego?
- czy sugerował, że jest bardziej inteligentny? (nawet w pieszczotliwie-protekcjonalnej formie "mój głupiutki skarb")
- czy dbał o twoją satysfakcję seksualną, realizował twoje potrzeby?
- jak prowadziliście wspólny domowy budżet?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2019-04-10 o 14:15
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:57   #209
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Facet przemocowiec, widać że Cię tresuje od dawna.
To samo pomyślałam.
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 14:02   #210
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Uderzył choć nie chciał - za 4 miesięcy ślub.

Dobrze że zapytałaś bo masz jakiś ogląd sytuacji.
Decyzja i tak jest tylko twoja. To że się boisz że sobie już nie ułożysz życia, bo kochasz tego wlaśnie faceta a nie ''każdego faceta z czymś tam'' (np. stanem konta) i że nie chcesz pogorszenia dotychczasowych warunków życia też nie jest dziwne.

Chciałybyśmy ci powiedzieć że takie rzeczy się nie zdarzają, że to mógł być tylko dziwaczny przypadek i że wszystko dalej dobrze się ułoży.
Tego nie wie nikt natomiast to co ci każdy mówi w tym wątku to że
a) nie ma usprawiedliwienia dla przywalenia partnerowi z liścia.
b) uderzenie partnera stanowi przekroczenie pewnej granicy.
c) jeśli już granica zostanie przekroczona, drzwi się samoczynnie nie zamykają. One teraz pozostają już otwarte.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-14 10:27:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.