Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-11, 06:44   #1291
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O nie W Empiku czasem są takie w miarę zaproszenia, więc może akurat.

U nas też w ogóle wynikła taka nieciekawa sytuacja, bo Tż ma takich sąsiadów, gdzie jest matka i trojka dzieci. Z tymi dziećmi dawno temu się trzymał, ale teraz w ogóle nie mają ze sobą kontaktu. Zapraszamy tą matkę, bo to taka mega dobra koleżanka teściowej, no i ogólnie dobra sąsiadka, a dzieci nie mieliśmy w planach. Teraz dowiadujemy się, że oni się mega na nasze wesele szykują I teraz nie wiemy, jak ugryźć temat, bo zapraszać ich nie chcemy, już prawie nie mamy czystych zaproszeń i jednak wolimy je zostawić na bardziej czarną godzinę, ale z drugiej strony nie chcemy wojny z sąsiadami, zwłaszcza że teściowa od lat bierze od nich wiejskie jajka. Nie wiadomo, jak ich matka zareaguje na to, że te jej dzieci nie będą zaproszone. Od razu mówię, że dzieci są dorosłe, w naszym wieku i niewiele młodsze, więc to nie jest kwestia dodatkowych 3 osób, ale 6. Nie wiemy, co robić Idziesz jak burza Ale super, chociaż ja pewnie w tym samym momencie będę panikować, że o czymś zapomniałam Najbardziej boję się, że o czymś przypomnę sobie za późno, gdy już nie będzie czasu, żeby zamówić albo dokupić
Mimo wszystko i tak zaprosiłabym tylko tą sąsiadkę z mężem dzieci są dorosłe, kontaktu żadnego.. ja mam podobną sytuację z chrzestnym i jego dziećmi których już nie zapraszam, nawet najmłodszego w wieku 14 lat, bo tego to już w ogóle nie znam, z resztą dzieci nie utrzymuję kontaktu, poza tym chrzestny ma drugą żone która ma dwoje swoich dzieci, z którymi spotkałam się może z dwa razy.
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 07:14   #1292
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Karolina ,bo pisalas o kopertach to zdziwiłam się ,że tak późno. Może źle zrozumiałam
Maria nie zapraszalabym ich to sporo osób więcej, myślę ,że sąsiadka nie ma się o co obrażać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 07:30   #1293
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Też bym nie zapraszała.

Co to w ogóle za figura, że ktoś „się szykuje na czyjeś wesele”? dopóki się nie dostanie zaproszenia, chociażby nieoficjalnie, to jak można się czuć zaproszonym?
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 07:34   #1294
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Też bym nie zapraszała.

Co to w ogóle za figura, że ktoś „się szykuje na czyjeś wesele”? dopóki się nie dostanie zaproszenia, chociażby nieoficjalnie, to jak można się czuć zaproszonym?
Też tego nie rozumiem sami się ludzie "zapraszają" na czyjeś wesele
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 08:19   #1295
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O nie W Empiku czasem są takie w miarę zaproszenia, więc może akurat.

U nas też w ogóle wynikła taka nieciekawa sytuacja, bo Tż ma takich sąsiadów, gdzie jest matka i trojka dzieci. Z tymi dziećmi dawno temu się trzymał, ale teraz w ogóle nie mają ze sobą kontaktu. Zapraszamy tą matkę, bo to taka mega dobra koleżanka teściowej, no i ogólnie dobra sąsiadka, a dzieci nie mieliśmy w planach. Teraz dowiadujemy się, że oni się mega na nasze wesele szykują I teraz nie wiemy, jak ugryźć temat, bo zapraszać ich nie chcemy, już prawie nie mamy czystych zaproszeń i jednak wolimy je zostawić na bardziej czarną godzinę, ale z drugiej strony nie chcemy wojny z sąsiadami, zwłaszcza że teściowa od lat bierze od nich wiejskie jajka. Nie wiadomo, jak ich matka zareaguje na to, że te jej dzieci nie będą zaproszone. Od razu mówię, że dzieci są dorosłe, w naszym wieku i niewiele młodsze, więc to nie jest kwestia dodatkowych 3 osób, ale 6. Nie wiemy, co robić Idziesz jak burza Ale super, chociaż ja pewnie w tym samym momencie będę panikować, że o czymś zapomniałam Najbardziej boję się, że o czymś przypomnę sobie za późno, gdy już nie będzie czasu, żeby zamówić albo dokupić


Dzień dobry!
Wczoraj po pracy Tż zabrał mnie na laser i do kina Już mam na razie bikini ogarnięte, pójdę jeszcze za jakieś 3 miesiące i mam nadzieję, że będzie dobrze.
Dzisiaj z rana jadę na paznokcie, a po pracy, mam nadzieję, słodkie lenistwo Szkoda, że taka pogoda okropna się zrobiła, bo bym poszła na rower

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Osłabłam. Oczywiście żadna w tym Wasza wina, ale jak można się "szykować na wesele" kogoś, kogo się za bardzo nie zna, zwłaszcza jeśli nie dostało się zaproszenia ani telefonu, ani w ogóle jakiejkolwiek aluzji od młodych, że mają w planach zaproszenie? Nie wiem, co ludzie mają w głowie
Moim zdaniem absolutnie się nie przejmujcie i nie zapraszajcie. Na pewno też bym miała taką myśl, że o kurde, chyba musimy. Ale nie musicie. I mam nadzieję, że nie spowoduje to żadnej wojny i teściowa wciąż będzie mogła brać jajka chyba że naprawdę są nienormalni...

Dzięki, właśnie staram się jak najwięcej rzeczy pozałatwiać, żeby potem ewentualnie rzucić wszystkie siły na te elementy, o których zapomniałam Dziś się zaczęłam zastanawiać, czy chcemy księgę gości :myśl:

Nie wiem, czy będziemy do tego później zaglądać, sama nigdy nie lubiłam się do tego wpisywać. Zdjęcia z instaxa chcemy, żeby przypinali do takiej tablicy sznurkowej, a nie wklejali do księgi. Nie wiem, czy ta księga nam potrzebna

Super plan na dziś Trzymam kciuki za błogie lenistwo! Ja dziś po robocie lecę na dwa treningi rurowe, drugi o 20.00, więc do domu wlezę pewnie dopiero koło 21.20, jestem zmęczona na samą myśl
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 08:28   #1296
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziewczyny powiedzcie mi czy będzie głupio jeśli cały mój zespół z pracy zaproszę na wesele oprocz jednej osoby ? Pracuje z dziewczynami od 5 lat, a jedna dziewczyna dołączyła do nas na jesieni. Nie wiem co zrobić, nie mam dla niej zaproszenia, musiałabym wypisać długopisem, ale czy jest sens zapraszać kogoś bo wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 08:48   #1297
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy będzie głupio jeśli cały mój zespół z pracy zaproszę na wesele oprocz jednej osoby ? Pracuje z dziewczynami od 5 lat, a jedna dziewczyna dołączyła do nas na jesieni. Nie wiem co zrobić, nie mam dla niej zaproszenia, musiałabym wypisać długopisem, ale czy jest sens zapraszać kogoś bo wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem nie

Witam sie z Wami i lece dalej, w Pl to zycie naprawde toczy sie w ogole inaczej, ciagle cos

bylam dzisiaj u dentysty - zmiany sie nie cofnely do konca mam jakas masc wcisnieta do srodka


Lecimy sie dzisiaj spotkac z Pania projektant

co do spraw slubnych - w ogole nie chce mi sie tego ogarniac, wczoraj weszlam z nudow do urzedu stanu cywilnego, bardzo mila Pani, nie ma nas w systemie, pomogla mi wypelnic deklaracje i za ok tydzien bedziemy w systemie

mierzylam jedne sandalki, takie ze slupkiem 10 cm i juz wiem ze nawet nie mam co zamawiac zadnych tak wysokich nawet nie umialam w nich stac.
Weszlam do zwyklego sklepu i byly takie proste jasne buty, ale calkiem ladne i w miare wygodne


Na razie probuje sie doprowadzic do porzadku, a przede wszystkim wlosy, polecacie jakies dobre odzywki/maski/cokolwiek na bardzo suche puszace sie wlosy?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 09:14   #1298
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria absolutnie nie musicie ich zaprowadzać, tez miałabym taka rozkminę i wątpliwości, ale skoro nie macie z nimi kontaktu to kurczę jak? Poza tym pomysł w druga strone czy jakbyś dostała zaproszenie na wesele ludzi, których nie znasz to poszłabyś? Fakt tu moze jest trochę inaczej, bo oni nie dostali zaproszenia, ale i tak nie przejmuj się

Ckin2u oleje i polecam rownież maseczkę z Garniera Mityczna oliwka


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:24   #1299
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Patka co zostało Ci jeszcze do ogarnięcia związanego ze ślubem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:53   #1300
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy będzie głupio jeśli cały mój zespół z pracy zaproszę na wesele oprocz jednej osoby ? Pracuje z dziewczynami od 5 lat, a jedna dziewczyna dołączyła do nas na jesieni. Nie wiem co zrobić, nie mam dla niej zaproszenia, musiałabym wypisać długopisem, ale czy jest sens zapraszać kogoś bo wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na pewno zaprosiłabym ją na ślub, ale na wesele raczej też. Głupio tak pomijać jedną osobę. Skoro pracuje od jesieni, to jest już częścią zespołu i raczej są szanse, że zostanie na dłużej i że nie jest to jakas przypadkowa osoba, która w lipcu już może nie będzie nawet z wami pracowac.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-04-11 o 09:54
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:58   #1301
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Mikoma kupiłam te same słoje 1,8 l - 2 szt. na krówki w pepco co ty, tylko z różową pokrywą.

Doradzcie mi ile kupić krówek na 150 os. gosci. Chcemy każdej osobie położyć koło talerzyka na wejście po krówce oraz wsypać do słojów i aby zostało jeszcze na drugi dzien moze cos. Na obiedzie powinniśmy mieć ok 50 os. w niedziele. Ja chciałabym jeszcze 50 szt. zabrac do pracy ( ok 50 os nas pracuje). Na stronie pisza, ze 1 kg krówek to ok 55 szt. Myślimy nad 8 kg-9 kg. Czy przesadzam z ilością? Jak uważacie
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2019-04-11 o 10:01
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 10:05   #1302
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Na pewno zaprosiłabym ją na ślub, ale na wesele raczej też. Głupio tak pomijać jedną osobę. Skoro pracuje od jesieni, to jest już częścią zespołu i raczej są szanse, że zostanie na dłużej i że nie jest to jakas przypadkowa osoba, która w lipcu już może nie będzie nawet z wami pracowac.
Ona jest zatrudniona do pomocy, przez firmę zewnętrzną, do lipca pewnie będzie pracować, ale jak długo to nie wiem... Też mi trochę głupio, ale z drugiej strony nie znam się z nią tak dobrze jak z resztą zespołu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:09   #1303
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Na pewno zaprosiłabym ją na ślub, ale na wesele raczej też. Głupio tak pomijać jedną osobę. Skoro pracuje od jesieni, to jest już częścią zespołu i raczej są szanse, że zostanie na dłużej i że nie jest to jakas przypadkowa osoba, która w lipcu już może nie będzie nawet z wami pracowac.
Ja zaprosiłabym wszystkie dziewczyny z grupy, skoro to zespół, tym bardziej jeśli jest ich kilka 5 czy 6.

Sama z zapraszaniem od siebie w pracy uznałam, że nie zapraszam nikogo i obcinam koszty. Jakbym chciala zapraszać musiałabym wybierać kogo zapraszam a kogo nie. Nie zaprosze przeciez połowy sklepu. Byloby gadanie, ze jedna zaproszona inne nie i odpuszczam. Dlatego nie bede nikogo wyróżniac, tylko wszystkich traktuje tak samo. Bez ludzi z pracy na liście mamy 180 os. wiec i tak duzo. Zresztą powiem, ze od razu myślimy o maleństwie, więc nie wiem ile tam popracuje jeszcze. Za 3 tyg mija mi rok w tej pracy. Przyniosę do pracy tort, ciasto, alko, krowki i uwazam ze bedzie to najrozsądniejsze wyjście.

Dziewczyny wczoraj u nas masakra. Auto nam odmowilo posłuszeństwa, sasiad nas scholowal do domu. Nie wiadomo co mu jest. Komputer nam siadł, karta graficzna, a Tż płacił za nią kilka lat temu 1700 zł!!! Do tego wczoraj dowiedziałam sie od kierownika przy okazji wypłaty, ze 4.05 moge nie dostac wolnego w pracy, a slub maja świadkowie. Pow mi ze jak slub na 15, to do 12 spokojnie moge do pracy przyjsc. Majowy weekend to goracy czas i jest podobno masa ludzi i nikomu nie daje wtedy wolnego. O ZGROZO. Na 10 jestem umówiona na fryz, potem na makijaz. Jak nie uda sie przełożyć na 12-12.30 , to nie wiem. Sama bede musial kombinowac na szybko. Załamka
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2019-04-11 o 20:21
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:10   #1304
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ona jest zatrudniona do pomocy, przez firmę zewnętrzną, do lipca pewnie będzie pracować, ale jak długo to nie wiem... Też mi trochę głupio, ale z drugiej strony nie znam się z nią tak dobrze jak z resztą zespołu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To może zaproś ją na sam ślub
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:16   #1305
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy będzie głupio jeśli cały mój zespół z pracy zaproszę na wesele oprocz jednej osoby ? Pracuje z dziewczynami od 5 lat, a jedna dziewczyna dołączyła do nas na jesieni. Nie wiem co zrobić, nie mam dla niej zaproszenia, musiałabym wypisać długopisem, ale czy jest sens zapraszać kogoś bo wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem fanką proszenia "bo wypada", ale ja bym ją jednak zaprosiła, bo pomijanie jednej osoby celowo wydaje mi się jednak dość przykre. W pół roku chyba zdążyła się trochę z Wami zżyć? Jeśli nie czujecie się związane, to bardzo możliwe, że po prostu nie przyjdzie na wesele, ale zaprosić - zaprosiłabym na pewno

A jeśli bardzo nie chcesz, to może faktycznie na sam ślub?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie

Witam sie z Wami i lece dalej, w Pl to zycie naprawde toczy sie w ogole inaczej, ciagle cos

bylam dzisiaj u dentysty - zmiany sie nie cofnely do konca mam jakas masc wcisnieta do srodka


Lecimy sie dzisiaj spotkac z Pania projektant

co do spraw slubnych - w ogole nie chce mi sie tego ogarniac, wczoraj weszlam z nudow do urzedu stanu cywilnego, bardzo mila Pani, nie ma nas w systemie, pomogla mi wypelnic deklaracje i za ok tydzien bedziemy w systemie

mierzylam jedne sandalki, takie ze slupkiem 10 cm i juz wiem ze nawet nie mam co zamawiac zadnych tak wysokich nawet nie umialam w nich stac.
Weszlam do zwyklego sklepu i byly takie proste jasne buty, ale calkiem ladne i w miare wygodne


Na razie probuje sie doprowadzic do porzadku, a przede wszystkim wlosy, polecacie jakies dobre odzywki/maski/cokolwiek na bardzo suche puszace sie wlosy?
Kupiłaś te proste jasne czy szukasz dalej? "W miarę wygodne" nie brzmi szczególnie optymistycznie
Mam zupełnie inne włosy, z maską nie pomogę

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Mikoma kupiłam te same słoje 1,8 l - 2 szt. na krówki w pepco co ty, tylko z różową pokrywą.

Doradzcie mi ile kupić krówek na 150 os. gosci. Chcemy każdej osobie położyć koło talerzyka na wejście po krówce oraz wsypać do słojów i aby zostało jeszcze na drugi dzien moze cos. Na obiedzie powinniśmy mieć ok 50 os. w niedziele. Ja chciałabym jeszcze 50 szt. zabrac do pracy ( ok 50 os nas pracuje). Na stronie pisza, ze 1 kg krówek to ok 55 szt. Myślimy nad 8 kg-9 kg. Czy przesadzam z ilością? Jak uważacie
Kurczę, nie wiem. A to nie za dużo jednak? Wydaje mi się, że mnóstwo Wam zostanie, zwłaszcza że na weselu nie wszyscy będą je jedli, bo na pewno będzie mnóstwo innych pyszności. Ale kurczę, nie chcę źle doradzić, żeby nie zabrakło.

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-04-11 o 10:21
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:17   #1306
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

leleczka a ja bym nie prosiła, ewentualnie zaprosiła tylko na ślub. Co innego jakby też z Wami pracowała 5 lat, a moim zdaniem co innego jak ktoś pracuje pół roku. Pewnie nie ma takiej więzi miedzy Wami.


Wrzucałyście pudełka na koperty i mi też się podobają te najprostsze
Do tego zamawiam tą księgę gości https://sklepslubny.love/albumy-uniw...isem-love.html

I pytanie do dziewczyn, które mają zamiar mieć polaroida. Jak chcecie przyklejać te zdjęcia do albumu? Na taśmę? Na klej?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:24   #1307
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość


Kurczę, nie wiem. A to nie za dużo jednak? Wydaje mi się, że mnóstwo Wam zostanie, zwłaszcza że na weselu nie wszyscy będą je jedli, bo na pewno będzie mnóstwo innych pyszności. Ale kurczę, nie chcę źle doradzić, żeby nie zabrakło.
Sama nie wiem ile liczyć, aby bylo w sam raz. Dlatego pytam co myślicie. 150 szt -3 kg. Do pracy 50 szt. -1 kg. Do dwoch słojów ze 3-4 kg może by weszło na oko. Wiec wychodzi 8 kg, nie cche tez przesadzić. Z drugiej strony jak zostaną Tż sie nie obrazi, wszystko spożytkuje

Może dziewczyny, które zamawiacie krówki wypowiedzcie sie jak liczycie.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2019-04-11 o 10:27
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 11:36   #1308
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy będzie głupio jeśli cały mój zespół z pracy zaproszę na wesele oprocz jednej osoby ? Pracuje z dziewczynami od 5 lat, a jedna dziewczyna dołączyła do nas na jesieni. Nie wiem co zrobić, nie mam dla niej zaproszenia, musiałabym wypisać długopisem, ale czy jest sens zapraszać kogoś bo wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie zapraszała. 5 lat to kupa czasu, a kilka miesięcy to co innego. Poza tym uważam że nie miałaby się o co obrażać. W końcu jest nową osobą w waszym zespole
Ja ze swojej pracy zapraszam jednak i jedynie mojego pracodawcę (doktora). Nie raz mi poszedł na rękę czy pomógł w czymś o co go prosiłam. Natomiast resztę czyli moją zmienniczkę i Panią doktor nie zapraszam. Stwierdziłam, że to bez sensu. Też nie mam zamiaru tam pracować x lat, a po drugie nie dogadujemy się zbytnio. Dowiedziałam się ostatnio że pani doktor na nas donosi na doktora i to o głupoty. Chyba lubi robić afery. A moja zmienniczka dalej mimo próśb, nie spełnia swoich obowiązków. Ciężko mi się z nią pracuje :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:16   #1309
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Kurcze taki natlok pracy ostatnio, ze w ogole nie mam czasu wpadac na wizaz


Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie

Witam sie z Wami i lece dalej, w Pl to zycie naprawde toczy sie w ogole inaczej, ciagle cos

bylam dzisiaj u dentysty - zmiany sie nie cofnely do konca mam jakas masc wcisnieta do srodka


Lecimy sie dzisiaj spotkac z Pania projektant

co do spraw slubnych - w ogole nie chce mi sie tego ogarniac, wczoraj weszlam z nudow do urzedu stanu cywilnego, bardzo mila Pani, nie ma nas w systemie, pomogla mi wypelnic deklaracje i za ok tydzien bedziemy w systemie

mierzylam jedne sandalki, takie ze slupkiem 10 cm i juz wiem ze nawet nie mam co zamawiac zadnych tak wysokich nawet nie umialam w nich stac.
Weszlam do zwyklego sklepu i byly takie proste jasne buty, ale calkiem ladne i w miare wygodne


Na razie probuje sie doprowadzic do porzadku, a przede wszystkim wlosy, polecacie jakies dobre odzywki/maski/cokolwiek na bardzo suche puszace sie wlosy?
tez chetnie sie dowiem o ozdywki do wlosow, ogolnie to juz nie moge zniesc moich wlosow i tylko czekam aby je obciac zaraz po weselu, niezle sie teraz z nimi mecze

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Ja zaprosiłabym wszystkie dziewczyny z grupy, skoro to zespół, tym bardziej jeśli jest ich kilka 5 czy 6.

Sama z zapraszaniem od siebie w pracy uznałam, że nie zapraszam nikogo i obcinam koszty. Jakbym chciala zapraszać musiałabym wybierać kogo zapraszam a kogo nie. Nie zaprosze przeciez połowy sklepu. Byloby gadanie, ze jedna zaproszona inne nie i odpuszczam. Dlatego nie bede nikogo wyróżniac, tylko wszystkich traktuje tak samo. Bez ludzi z pracy na liście mamy 180 os. wiec i tak duzo. Zresztą powiem, ze od razu myślimy o małżeństwie, więc nie wiem ile tam popracuje jeszcze. Za 3 tyg mija mi rok w tej pracy. Przyniosę do pracy tort, ciasto, alko, krowki i uwazam ze bedzie to najrozsądniejsze wyjście.

Dziewczyny wczoraj u nas masakra. Auto nam odmowilo posłuszeństwa, sasiad nas scholowal do domu. Nie wiadomo co mu jest. Komputer nam siadł, karta graficzna, a Tż płacił za nią kilka lat temu 1700 zł!!! Do tego wczoraj dowiedziałam sie od kierownika przy okazji wypłaty, ze 4.05 moge nie dostac wolnego w pracy, a slub maja świadkowie. Pow mi ze jak slub na 15, to do 12 spokojnie moge do pracy przyjsc. Majowy weekend to goracy czas i jest podobno masa ludzi i nikomu nie daje wtedy wolnego. O ZGROZO. Na 10 jestem umówiona na fryz, potem na makijaz. Jak nie uda sie przełożyć na 12-12.30 , to nie wiem. Sama bede musial kombinowac na szybko. Załamka
U nas tez kilka osob z pracy wprost przygadalo o zaproszeniach. Zrobilo mi sie glupio i powiedzialam im, ze my planujemy tylko male wesele i dla znajomych z pracy zorganizujemy po weselu jakies wspolne wyjscie ( mieszkam za granica wiec w ogole nie wyobrazam sobie zeby wszyscy lecieli do Polski poza tym jest niewiele osob ktore szczerze lubie).
Zapraszam mojego managera i moj partner swoja managerke i tyle, reszta niech sie obrazi jak chce.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 12:17   #1310
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy będzie głupio jeśli cały mój zespół z pracy zaproszę na wesele oprocz jednej osoby ? Pracuje z dziewczynami od 5 lat, a jedna dziewczyna dołączyła do nas na jesieni. Nie wiem co zrobić, nie mam dla niej zaproszenia, musiałabym wypisać długopisem, ale czy jest sens zapraszać kogoś bo wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym zaprosiła chociaż na ślub, bo może się zrobić niepotrzebne spięcie Rozumiem, że nie macie ze sobą takiej więzi, jak z resztą dziewczyn, ale myślę że samo zaproszenie na ślub będzie ok.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie

Witam sie z Wami i lece dalej, w Pl to zycie naprawde toczy sie w ogole inaczej, ciagle cos

bylam dzisiaj u dentysty - zmiany sie nie cofnely do konca mam jakas masc wcisnieta do srodka


Lecimy sie dzisiaj spotkac z Pania projektant

co do spraw slubnych - w ogole nie chce mi sie tego ogarniac, wczoraj weszlam z nudow do urzedu stanu cywilnego, bardzo mila Pani, nie ma nas w systemie, pomogla mi wypelnic deklaracje i za ok tydzien bedziemy w systemie

mierzylam jedne sandalki, takie ze slupkiem 10 cm i juz wiem ze nawet nie mam co zamawiac zadnych tak wysokich nawet nie umialam w nich stac.
Weszlam do zwyklego sklepu i byly takie proste jasne buty, ale calkiem ladne i w miare wygodne


Na razie probuje sie doprowadzic do porzadku, a przede wszystkim wlosy, polecacie jakies dobre odzywki/maski/cokolwiek na bardzo suche puszace sie wlosy?
Na mnie najlepiej działa maska Blueberry z Kallosa, Goodbye Damage Garniera i z Aussie taka odżywka do suchych włosów.


Dzięki dziewczyny za wszystkie wypowiedzi My też jesteśmy za tym, żeby ich nie zapraszać, bo takich znajomych z dzieciństwa jest mnóstwo, a nie każdego zaprasza się na wesele. Tu komplikuje sytuację to, że zapraszamy ich mamę, ona jest wdową, więc przyjdzie sama, no i to, że mieszkają bardzo blisko. Będziemy jeszcze myśleć. Może jeśli nam dużo osób odmówi, to wtedy ich zaprosimy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:26   #1311
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
leleczka a ja bym nie prosiła, ewentualnie zaprosiła tylko na ślub. Co innego jakby też z Wami pracowała 5 lat, a moim zdaniem co innego jak ktoś pracuje pół roku. Pewnie nie ma takiej więzi miedzy Wami.


Wrzucałyście pudełka na koperty i mi też się podobają te najprostsze
Do tego zamawiam tą księgę gości https://sklepslubny.love/albumy-uniw...isem-love.html

I pytanie do dziewczyn, które mają zamiar mieć polaroida. Jak chcecie przyklejać te zdjęcia do albumu? Na taśmę? Na klej?
piekna ta ksiega, jak bym juz nie miala swojej to chyba bym ja zamowila.

a zdjecia moze tasma dwustronna mozla przykleic?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Mimo wszystko i tak zaprosiłabym tylko tą sąsiadkę z mężem dzieci są dorosłe, kontaktu żadnego.. ja mam podobną sytuację z chrzestnym i jego dziećmi których już nie zapraszam, nawet najmłodszego w wieku 14 lat, bo tego to już w ogóle nie znam, z resztą dzieci nie utrzymuję kontaktu, poza tym chrzestny ma drugą żone która ma dwoje swoich dzieci, z którymi spotkałam się może z dwa razy.
jak ja nie lubie takich sytuacji.

W tamtym roku moja mama miala cos do zalatwienia u swojego kuzyna ( syn brata mojej babci) i ja tez przy okazji bylam z nia i czekalam na nia w aucie. I na koniec on rzucil cos w stylu: ' tak juz sie szykujemy na tance na weselu' :conf used:

Zdenerwowalo mnie to bo nie planuje zapraszac tak dalekoej jak dla mnie rodziny zwlaszcza, ze w ogole nie mam z nimi kontaktu i widze ich raz na 5 lat. Jak tam mozna komus w ogole zagadac.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:39   #1312
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

asshley a jaką masz księgę?

No właśnie albo taśma dwustronna albo nawet kupić taką dekoracyjną https://pl.aliexpress.com/item/High-...E&gclsrc=aw.ds żeby te koniuszki poprzyklejać


Jejku jak można się wpraszać komuś na wesele i to jeszcze takie dalekie osoby.


Słyszałam, że z garniera te nowe maski w pudełkach są fajne.
Ja od siebie polecam tą https://www.iperfumy.pl/moroccanoil/...iABEgLNpfD_BwE jest już droższa ale działa cudownie.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:44   #1313
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Uff, znalazłam całkiem przyzwoite zaproszenia w Empiku. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale przynajmniej siary nie będzie jak takie damy.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:59   #1314
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
asshley a jaką masz księgę?

No właśnie albo taśma dwustronna albo nawet kupić taką dekoracyjną https://pl.aliexpress.com/item/High-...E&gclsrc=aw.ds żeby te koniuszki poprzyklejać


Jejku jak można się wpraszać komuś na wesele i to jeszcze takie dalekie osoby.


Słyszałam, że z garniera te nowe maski w pudełkach są fajne.
Ja od siebie polecam tą https://www.iperfumy.pl/moroccanoil/...iABEgLNpfD_BwE jest już droższa ale działa cudownie.
mam taka, ktora znalazlam w Aldim za gorsze w tamtym roku, niestety nie mam zdjecia a jestem w pracy, jest prosta z papieru ekologicznego, ale chyba ta ktora dodalas podoba mi sie bardziej :p

moze obczaje ta maske, widzialam ja juz gdzies

Edytowane przez asshley
Czas edycji: 2019-04-11 o 13:01
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:07   #1315
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Też mnie przeraża Allegro

My mamy na oku takie:
https://www.dodatkiweselne.pl/pudelk...pudtm6-id-7463

i

https://stronawesela.pl/pudelko-na-k...iadze-elegance

Wiadomo, najchętniej byśmy sobie spersonalizowali i zrobili z takim wzorkiem, jak był na kopertach i będzie na krówkach, ale nie sądzę, żeby ktoś to zapamiętał, a szkoda mi do tego dokładać więcej niż to absolutnie konieczne. Chętnie bym została przy tym pierwszym

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------




Krówki są fajne, strasznie lubimy choć nie jestem słodyczożercą, krówki zawsze chętnie wchłonę A na weselu są miłe i niezobowiązujące.
Ja mam to pierwsze pudełko i na żywo wygląda naprawdę fajnie
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:19   #1316
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Nie jestem fanką proszenia "bo wypada", ale ja bym ją jednak zaprosiła, bo pomijanie jednej osoby celowo wydaje mi się jednak dość przykre. W pół roku chyba zdążyła się trochę z Wami zżyć? Jeśli nie czujecie się związane, to bardzo możliwe, że po prostu nie przyjdzie na wesele, ale zaprosić - zaprosiłabym na pewno

A jeśli bardzo nie chcesz, to może faktycznie na sam ślub?


Kupiłaś te proste jasne czy szukasz dalej? "W miarę wygodne" nie brzmi szczególnie optymistycznie
Mam zupełnie inne włosy, z maską nie pomogę


Kurczę, nie wiem. A to nie za dużo jednak? Wydaje mi się, że mnóstwo Wam zostanie, zwłaszcza że na weselu nie wszyscy będą je jedli, bo na pewno będzie mnóstwo innych pyszności. Ale kurczę, nie chcę źle doradzić, żeby nie zabrakło.
Dla mnie kazde buty na obcasie sa mega niewygodne wiec w miare wygodne brzmi ok

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Kurcze taki natlok pracy ostatnio, ze w ogole nie mam czasu wpadac na wizaz




tez chetnie sie dowiem o ozdywki do wlosow, ogolnie to juz nie moge zniesc moich wlosow i tylko czekam aby je obciac zaraz po weselu, niezle sie teraz z nimi mecze

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



U nas tez kilka osob z pracy wprost przygadalo o zaproszeniach. Zrobilo mi sie glupio i powiedzialam im, ze my planujemy tylko male wesele i dla znajomych z pracy zorganizujemy po weselu jakies wspolne wyjscie ( mieszkam za granica wiec w ogole nie wyobrazam sobie zeby wszyscy lecieli do Polski poza tym jest niewiele osob ktore szczerze lubie).
Zapraszam mojego managera i moj partner swoja managerke i tyle, reszta niech sie obrazi jak chce.

ja tez mam dosc i tez chcialabym je obciac, ale no.. wlasnie slub i upiecie pojde tylko podciac koncowki centymetr
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:23   #1317
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szybka aktualizacja i dalej lecę załatwiać ...
Urząd załatwiony, oświadczenia o nazwiskach itd podpisane. Obrączki odebrane, plus za piękne drewniane pudełko, nie ma sensu kupować innego bo to jest naprawdę fajne.
Tort próbowaliśmy i pyszny i wyliczyła 780 zł za trzy piętrowy na 65 osób. W pn kolejna degustacja w innym miejscu.
U dentysty nic robić nie musiałam, wszystko wyglada dobrze <3
Jutro widzimy sie z florystką, jadę na próbna fryzura i przymiarka sukni.
W końcu coś do przodu rusza!


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:30   #1318
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziewczyny a może któraś z Wam kupowała już wina? Jakie wina polecacie? Chciałabym kupić białe, różowe i czerwone ale kompletnie nie wiem czy półsłodkie czy półwytrawne

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Szybka aktualizacja i dalej lecę załatwiać ...
Urząd załatwiony, oświadczenia o nazwiskach itd podpisane. Obrączki odebrane, plus za piękne drewniane pudełko, nie ma sensu kupować innego bo to jest naprawdę fajne.
Tort próbowaliśmy i pyszny i wyliczyła 780 zł za trzy piętrowy na 65 osób. W pn kolejna degustacja w innym miejscu.
U dentysty nic robić nie musiałam, wszystko wyglada dobrze <3
Jutro widzimy sie z florystką, jadę na próbna fryzura i przymiarka sukni.
W końcu coś do przodu rusza!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Heziola! Ale sprawnie Wam to idzie, oby tak dalej!
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:38   #1319
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

My wczoraj urząd załatwiliśmy, a dzisiaj albo jutro spisujemy protokół

ostatnie panieńskie urodziny z tej okazji dzisiaj
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:47   #1320
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Szybka aktualizacja i dalej lecę załatwiać ...
Urząd załatwiony, oświadczenia o nazwiskach itd podpisane. Obrączki odebrane, plus za piękne drewniane pudełko, nie ma sensu kupować innego bo to jest naprawdę fajne.
Tort próbowaliśmy i pyszny i wyliczyła 780 zł za trzy piętrowy na 65 osób. W pn kolejna degustacja w innym miejscu.
U dentysty nic robić nie musiałam, wszystko wyglada dobrze <3
Jutro widzimy sie z florystką, jadę na próbna fryzura i przymiarka sukni.
W końcu coś do przodu rusza!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Lecicie jak burza


Ja dziś działam telefonicznie. Dzwoniłam dowiedzieć się ile będą kosztować małe sękacze jako gościńce. I kiedy mam je zamówić. I wystarczy jak będziemy mieć potwierdzoną liczbę gości czyli tak z 4 tyg. przed ślubem

Umówiłam się na makijaż i fryzurę próbną 10 maja
I dodatkowo umówiłam się z fotografką na sesję poślubną 2 dni po ślubie Nawet napisała mi kiedy wypada zachód słońca, żeby się załapać I od razu umówiłam się też na makijaż na plener

W poniedziałek jadę załatwić transport dla gości. I dalej nie wiemy czy załatwiać transport z sali np. do centrum. Wszyscy są miastowi, a sala jest oddalona od centrum miasta 13 km. 17 min jazdy. Ale nie wszyscy mieszkają w centrum i czasem to nawet strata czasu jechać do centrum, żeby potem brać taksówkę i jechać do siebie... A na pewno nie będziemy odwozić gości pod dom. No i nie wiemy

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My wczoraj urząd załatwiliśmy, a dzisiaj albo jutro spisujemy protokół

ostatnie panieńskie urodziny z tej okazji dzisiaj
Długo już Ty panienką nie pobędziesz

Sto lat !!!
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.