Powiedziałyście mamie, że chcecie uprawiać seks z facetem? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 12:33   #121
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Ja swojej powiedziałam Spytałam się czy da mi kase na tabletki anty, a gdy spojrzała na mnie lekko zdziwiona spytałam się: "chyba nie myślisz, że w tym wieku jestem dziewicą? albo którakolwiek z moich koleżanek?" I nie było problemu
Twoja mama chyba nie oczekuje, że będziesz dziewicą do 30 czy 40
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:14   #122
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Ja jeszcze nie rozpoczęłam współżycia, ale gdy to zrobię na pewno nie uznam za koniecznie informować o tym mamę
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:15   #123
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Moja mama jest święcie przekonana że jestem dziewicą tak samo jak jest pewna siostry. Ni wiem czy by sie przejeła gdyby sie dowiedziała... nie wiem bo nie rozmawiamy o tym za bardzo. Za to jestem pewna jednego gdyby moja babcia sie o tym dowiedziała chyba by zawału na miejscu dostała. Jest przekonana że ani ja ani siostra ani moje siostry cioteczne że nawet sie nie całoaliśmy bo tożto przeciż po ślubie... boshe co by to było
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:16   #124
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Nie, nie mowilam.
Nie czuje potrzeby jej o tym informowac

Ja dzwonie do rodzinnej, a w zasadzie to do przychodni i mowie, ze chce recepte, odbieram, kiedy mi tam wygodnie i wcale nie musze isc, ani do gina, ani do zadnego lekarza.

Zreszta, musisz sie tlumaczyc gdzie chodzisz?

Poza tym, z tego co wiem, Twoje tabletki kosztuja ok 10zl, wiec chyba mozesz kupic 3 op. od razu? Gorzej jakbys brala np. Yasminelle, ktore ponad 40zl kosztuja..
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2008-08-21 o 13:38
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:24   #125
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Myślę, że skoro jesteś pełnoletnia, dorosłą kobietą nie masz obowiażku informowania mamy o swoich intymnych sprawach. W ogole nie sądze żeby życie intymne córki powinno ją interesować. Masz faceta jesteście dorośli, kochacie się i seks nie jest tu niczym dziwnym ani wstydliwym. Mama sama powinna sie domyślic. A to, że chcesz brać tabletki, to chyba lepiej niż byś miała zajśc w ciąże. są sprawy oczywiste, wiec mama nie ma prawa mieć o nic pretensji. Nie wyobrażam sobie żebym powiedziała do mojej mamy "mamo zaczęłam współżyć" Ona sama się domyśliła, przecież głupia nie jest, a krew nie woda.
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:25   #126
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

poziomko jak juz dobierzesz właściwe tabletki to mozesz poprosic lekarza o wypisanie naprzód recepty na 3 opakowania bądz na 6 opakowań. A to jaka aptekę wybierzesz to już twoja sprawa, szukaj najtańszej. oni robia odpis recepty i możesz np. najpierw 3 opakowania z gory kupic anp za miesiąc nastepne 3

W ten sposób będziesz miała zapas na 6 miesięcy.
Ja zawsze robie tak że kupuję naprzód 3 opakowania (bo nie lubie tej niepewnosci że coś mi sie kończy) no a jak juz sie kończy to wtedy na przód dzwonie do przychodni do mojego ginekologa (na NFZ) mowie mu jakie tabletki biore i mi wypisuje 3 op. na przód (bo akurat tyle chcę)

Głowa do góry
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:27   #127
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

nie powiedzialam mojej mamie bo uwazam ze to moja prywatna sprawa-mialam 19 lat wtedy poza tym na antykoncepcje i lekarza placilam ze swojej kieszeni
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 14:00   #128
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Amoja mamusia znalazła przypadkiem tabletki.
przez dwa dni miała focha,ale później chyba uświadomiła sobie w końcu to że jej osiemnastoletnia córka współzyje .
A do ginekologa rejestrowałam się sama i sama płaciłam.
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:25   #129
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

nie mówiłam mamie, bo po co?
chyba i tak się domyśla, ale uważam, ze nie powinna wtrącać się w moje sprawy intymne. nie robię przecież nic złego, wszyscy uprawiają seks. poza tym zabezpieczam się.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:53   #130
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Z mamą mam bardzo dobry kontakt.
Powiedziałam jej ( kiedy to było), że chcę rozpocząć współżycie.
Rozmawiałyśmy sobie swobodnie na tematy związane z seksem odkąd skończyłam podstawówkę, więc dla mnie całkowicie naturalne było oznajmienie jej pewnego dnia, że chce już rozpocząć życie seksualne.
Poszła ze mną do ginekologa i po badaniach stwierdziłyśmy, że najlepszą metodą antykoncepcji będą dla mnie tabletki.
Seks nigdy nie był dla nas tabu.

Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 15:09   #131
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Moja znalazła test ciążowy i było po wszystkim
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 16:55   #132
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Nie mówilam. I nie zamierzam ale pewnie i tak wie
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 17:32   #133
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Mam 16 lat, po pigułki poszłam sama, mama nie wie nadal.
Gdy zaczęłam 3 msc temu być ze swoim chłopakie powiedziała mi tylko, że jakbym chciała tabletki to żebym do niej przyszła i powiedziała
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:45   #134
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Cytat:
Napisane przez poziomka21 Pokaż wiadomość
Ostatnio ze względu na to, że nie mogłam się dostać do swojego lekarza poszłam prywatnie, mama zapłaciła mi za wizytę, ponieważ miałam pewne dolegliwości i mama o nich wiedziała.
Nie łapię twojego problemu?
Chodzisz do ginekologa zawsze z matką? Musisz chodzić prywatnie?
Ja tam swojej nawet bym nie pomyslała obarczac swoimi intymnymi potrzebami i ja w to wciągać. Ona tez pewnie wolałaby nie wiedzieć.

Chodz do publicznego ginekologa i nie masz problemów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 07:15   #135
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Nie łapię twojego problemu?
Chodzisz do ginekologa zawsze z matką? Musisz chodzić prywatnie?
Ja tam swojej nawet bym nie pomyslała obarczac swoimi intymnymi potrzebami i ja w to wciągać. Ona tez pewnie wolałaby nie wiedzieć.

Chodz do publicznego ginekologa i nie masz problemów.
Do ginekologa chodzę SAMA! A mama sama zaproponowała, że da mi kasę na prywatnego, bo mój lekarz z przychodni publicznej już tam nie pracuje (co się dowiedziałam wczoraj). Chciałam zapłacić sama za siebie, ale mi nie pozwoliła i aż mi wcisnęła te pieniądze.

Elfir nie stawiaj mi jakichś zarzutów, że robię tak a nie inaczej, bo to moja sprawa. Tym bardziej że nie wiesz wszystkiego a możesz się tylko domyślać. Ty robisz tak, ja robię inaczej. I nie założyłam wątku po to, żebyś podnosiła na mnie głos (tak zabrzmiał Twój post)
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:08   #136
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

no i po co się tak unosisz? Elfir tylko wyraziła swoje zdanie wcale nie podnosząc na ciebie 'głosu'. Nie musisz krzyczeć.
Ja szczerze mówiąc również nie rozumiem twojego problemu. no daj spokój, co ty masz 5 lat? ja przez 1,5 roku od kiedy biorę tabletki sama chodzę do lekarza PRYWATNIE i jakoś jest ok. a mama nie daje mi pieniędzy na te wizyty ani na tabletki bo zwyczajnie o nich nie wie.
nie rozumiem po co sama sobie stwarzasz problemy na siłę.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:18   #137
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Cytat:
Napisane przez poziomka21 Pokaż wiadomość
Elfir nie stawiaj mi jakichś zarzutów, że robię tak a nie inaczej, bo to moja sprawa. Tym bardziej że nie wiesz wszystkiego a możesz się tylko domyślać. Ty robisz tak, ja robię inaczej. I nie założyłam wątku po to, żebyś podnosiła na mnie głos (tak zabrzmiał Twój post)
Daj spokój, przecież tak naprawdę Elfir ma przeciez rację - jestes dorosłą kobietą - teoretycznie od 5 lat, wydawałoby się, że w tym wieku sama za siebie odpowiadasz... ja mam 23 lata, a od roku jestem Mężatką i naprawdę ostatnią rzeczą jaka by mi przyszła do głowy to spowiadać się mamie z tego, że chodze do ginekologa, bo ginekolog to taki sam lekarz jak okulista, a z tego sensacji się przeciez nie robi, hmm?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:46   #138
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

A moja mama znalazła kiedyś przypadkiem tabletki. ;D mialam wtedy 20 lat. Teraz mieszkam z narzeczonym no i pewnie wie, ze nie zawsze chodzimy grzecznie spac
Mam 22 lata w przyszłym roku wychodzę za mąż i sczerze mówiąc to też nie bardzo rozumiem Twojego problemu. Jesteś dorosła, w zwiazku, to chyba normalne, ze uprawiacie seks. Nie rozumiem Twoich wyrzutów sumienia - zachowujesz sie jakbys zrobila cos zlego.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:45   #139
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

kobiety dziwi was, że dla poziomki to problem...mnie nie,a wiecie czemu?bo nie każdy ma takie same relacje z matką, nie każdy ma tyle swobody w podejmowaniu wyborów, poziomka ma takie relacje z matką a nie inne,może wam się wydawać ze nie musi spowiadać się matce ze wszystkiego ale pewnie tak została wychowanai odczuwa taką emocjonalną potrzebę albo ma inne sobie tylko znane powody ,tak jak sama napisala nie wiemy wszystkiego, nie znamy sedna sprawy,to co dla nas może się wydawać z pozoru banalne dla niej jest problemem i zwróciła się do nas o pomoc,moim zdaniem zamiast wyrzucać jej że jak na swoje lata nie powiinna tego czy tamtego powinnysmy wspólnie spróbowac ją zrozumieć i spojrzeć na to z jej a nie własnej perspektywy
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 13:12   #140
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
kobiety dziwi was, że dla poziomki to problem...mnie nie,a wiecie czemu?bo nie każdy ma takie same relacje z matką, nie każdy ma tyle swobody w podejmowaniu wyborów, poziomka ma takie relacje z matką a nie inne,może wam się wydawać ze nie musi spowiadać się matce ze wszystkiego ale pewnie tak została wychowanai odczuwa taką emocjonalną potrzebę albo ma inne sobie tylko znane powody ,tak jak sama napisala nie wiemy wszystkiego, nie znamy sedna sprawy,to co dla nas może się wydawać z pozoru banalne dla niej jest problemem i zwróciła się do nas o pomoc,moim zdaniem zamiast wyrzucać jej że jak na swoje lata nie powiinna tego czy tamtego powinnysmy wspólnie spróbowac ją zrozumieć i spojrzeć na to z jej a nie własnej perspektywy
Dokładnie. Nie zawsze matka jest tak wyluzowana, że jest w stanie przełknąć sex swojej 16-letniej córki. Zdarzają się też takie dla których problemem jest dorosła współżyjąca córka, uwierzcie. I nie każdy mieszka w tym wieku bez rodziców. Da się to wszystko ukryć, nie jest to aż takie skomplikowane. Wizyta raz na pół roku u gina i chowanie opakowań po tabletkach wiec ze strony technicznej nie jest to problem. Ale ja poziomke rozumiem....
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:18   #141
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie zawsze matka jest tak wyluzowana, że jest w stanie przełknąć sex swojej 16-letniej córki. Zdarzają się też takie dla których problemem jest dorosła współżyjąca córka, uwierzcie. I nie każdy mieszka w tym wieku bez rodziców. Da się to wszystko ukryć, nie jest to aż takie skomplikowane. Wizyta raz na pół roku u gina i chowanie opakowań po tabletkach wiec ze strony technicznej nie jest to problem. Ale ja poziomke rozumiem....
no dobrze, 16latka to ja rozumiem, ale w sumie poziomka ma lat 23...
Kiedyś w tym wieku to dziewczyny były pohajtane i miały trójke dzieci na karku i nikt sie nie dziwił, że 23latka wie co to seks, dlatego mi osobiście sytuacja wydaje się po prostu dziwna.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:30   #142
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Owszem, ta sytuacja jest dziwna i wielu osobom nie mieści sie jak widać w ogole w głowach. Mama poziomki mówi 'jak zaskoczysz to będziesz bawić' - jak dla mnie takie straszenie 23-letniej córki (teoretycznie już dawno dorosłej!) jest nie na miejscu. Ale sama mam taka sytuacje jak poziomka wiec ją rozumiem chociaż wiem, ze to nie jest normalne.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:09   #143
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

każdy jest inny i znajduje się odmniennym położeniu, żyje w innym środowisku, dla niektórych 23-letnia dziweczyna + seks to kosmos dlatego nie można uogólniać, nie każdy też ma możliwość i predyspozycje do odcięcia takiego typu spraw od świadomości matki
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:36   #144
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

moja mama zawsze wszystko wie
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...

Edytowane przez martyna_martyna
Czas edycji: 2008-11-18 o 22:08
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:20   #145
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

szczerze mówiąc po przeczytaniu wypowiedzi poziomki na wątku zbiorczym o ciąży na podforum Seks, to ja już się nie dziwię mamie poziomki...
żeby uprawiać seks trzeba się najpierw douczyć, dowiedzieć, poszukać informacji nt zapłodnienia, sesku itp, a poziomka tego nie zrobiła, tylko zachowuje się jak dziecko...
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:51   #146
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy powiedziałyście mamie o rozpoczęciu współżycia?

Moja wypowiedz miała na celu raczej nie krzyk, ile uświadomienie autorce, ze nie robi nic strasznego, nienormalnego i z czego nalezy się matce wyspowiadać.
Nie powinna ani ostentacyjnie się przyznawac matce, ani specjalnie taić. Po prostu podejsc do faktu uprawiania seksu jak czlowiek dorosly.
Czasem jest tak, ze z niewiedzy bijemy sie myslami po nocach, a tu okazuje się, że inne dziewczyny rozwiazaly ten problem dawno temu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 12:15   #147
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Powiedziałyście mamie, że chcecie uprawiać seks z facetem?

nie wyobrażam sobie powiedzieć o tym mojej mamie.
nie mam z nią żadnego kontaktu, a na temat seksu to tabu na które reaguje histerycznie.
w dodatku 3 razy dziennie słysze uwagi na temat wpadek, niszczenia sobie życia, o tym że mój facet jest nieodpowiedni dla mnie (a nie zamieniła z nim słowa, poza poznaniem się), że tego nie wytrzyma, że ją wyniszczam psychicznie...

staram się tym nie przejmować, ale ileż można...
__________________
Jeśli nie pokonasz swojej tendencji do poddawania się zbyt szybko, twoje życie będzie prowadzić donikąd.
Masutatsu Oyama
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:33   #148
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Powiedziałyście mamie, że chcecie uprawiać seks z facetem?

jakos nie spiesze sie z tym,zeby powiedziec Mojej Mamie,ze wspolzyje. swoje wiem i jestem pewna,ze sama sie domysla,a ze kiedys calkiem przypadkiem podpatrzyla tabletki,to chyba jest spokojniejsza...i tyle...
sadze,ze kazdy ma inne podjescie,inne wiezi lacza nas z rodzicami i roznie to bywa....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 01:30   #149
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Powiedziałyście mamie, że chcecie uprawiać seks z facetem?

Moja wie Była ze mna u lekarza po recepte na tabletki To nie był jakis problem Pytała tylko czy na pewno tego chcę i czy czuję się gotowa Miałam 18 lat
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:30   #150
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Powiedziałyście mamie, że chcecie uprawiać seks z facetem?

Ja mam dość dziwny kontakt z mamą.. Niby super a jeśli chodzie o te tematy do od około 3 lat nie potrafimy się dogadać. Dużo razy mówiła mi wprost, żebym z nią rozmawiała o takich sprawach.. Ale że kontakt ię jak gdyby urwał, to nawet nie wiem jak zacząć i trochę mi nieswojo.. A nie zamierzam ukrywac się z chodzeniem do ginekologa i braniem tabletek.Może któraś miała takie doświadczenia, i wyszła z tego "cało " ?
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.