Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-11, 13:22   #91
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zależy komu.

Mnie zalecano pracę nad większą otwartością seksualną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Co wg ciebie Matrix, oznacza rozwiazlosc?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Uprawianie seksu z wieloma partnerami z którymi nic nas nie łączy.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:24   #92
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Ale ile to jest wielu? 5? 10?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:27   #93
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale ile to jest wielu? 5? 10?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Samego w sobie seksu przygodnego nie toleruje.Zawsze chciałem mieć partnerkę z takim samym podejsciem a inni niech robią co chcą.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:30   #94
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Sorki czegoś nie rozumiem patusiaa dostaje kartkę za pytanie a matrix może wciąż wylądować swoje seksualne frustracje na wątku o aborcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:30   #95
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Oczywiście, masz takie prawo. Ja natomiast chcę wiedzieć co uważasz za rozwiazlosc i dlaczego.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:41   #96
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Oczywiście, masz takie prawo. Ja natomiast chcę wiedzieć co uważasz za rozwiazlosc i dlaczego.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
No odpisałem ci czego nie rozumiesz?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:45   #97
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Napisałeś, że rozwiazlosc to sypianie z wieloma partnerami z którymi nic nas nie łączy.
No ale wiele to jest ile - 3, 5, 10, 20 osób? Czy "nic nie łączy" to znaczy - nie łączy nas związek małżeński, czy "nie łączy nas żadna relacja"?
Jakie relacje są dopuszczalne w twoim pojęciu rozwiązłości - czy sypianie z kumplem jest rozwiązłe? W końcu łączy mnie z nim relacja. Czy sypianie z kimś, z kim prawdopodobnie niedługo będę jest rozwiązłe?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 13:51   #98
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Napisałeś, że rozwiazlosc to sypianie z wieloma partnerami z którymi nic nas nie łączy.
No ale wiele to jest ile - 3, 5, 10, 20 osób? Czy "nic nie łączy" to znaczy - nie łączy nas związek małżeński, czy "nie łączy nas żadna relacja"?
Jakie relacje są dopuszczalne w twoim pojęciu rozwiązłości - czy sypianie z kumplem jest rozwiązłe? W końcu łączy mnie z nim relacja. Czy sypianie z kimś, z kim prawdopodobnie niedługo będę jest rozwiązłe?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Sypianie z jednym nie jest rozwiązłością a seks z kumplem jest seksem bez zobowiązań lepiej z jednym niż co tydzień z innym obcym.Natomiast żeby mi nikt nie zarzucił braku przynajmniej odrobiny tolerancji to nie obrażam takich ludzi jak niektórzy od szmat po prostu mam swoje zdanie na ten temat i pewne wymagania od osób które mi są bliskie.Wiem że tutaj takie podejście jest mało spotykane ale samotny w takich poglądach nie jestem wżyciu prywatnym i nie miałem problemu większego swoich życiowych partnerek z takimi samymi znaleźć.

Edytowane przez MATRIX266
Czas edycji: 2019-06-11 o 13:55
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:54   #99
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Ogólnie.
Napisałeś żaden. Ja znam pięciu.

Przegrałeś tą rundę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:57   #100
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

A ile mężczyzn musi mieć kobieta w ciągu życia, żeby ją uznać za rozwiązłą?
Czy może to na liczbę stosunków się liczy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:06   #101
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A ile mężczyzn musi mieć kobieta w ciągu życia, żeby ją uznać za rozwiązłą?
Czy może to na liczbę stosunków się liczy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Może na liczbę włożeń na przykład. Nie od dziś wiadomo, że to rozpycha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 16:28   #102
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Panie, Panowie,
tutaj poprzesuwałam Wasze posty z aborcyjnego. Zapraszam do dyskusji.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:33   #103
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Dzisiaj serio stoją we Wrocławiu przy przejściu dominikańskim i protestują i zbierają podpisy anty karta LBTG chyba, właśnie przechodziłam i mi jakieś ulotki próbowali wcisnąć sugerujące nauczanie dzieci masturbacji i pedofilię.

Jestem w szoku.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 18:48   #104
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Jeśli w szkole mają jakieś wychowanie seksualne wykładać osoby o poglądach Matrixa (trollowych bądź nie), to w sumie rzeczywiście, ręce precz od mojego dziecka.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 19:07   #105
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86896565]Jeśli w szkole mają jakieś wychowanie seksualne wykładać osoby o poglądach Matrixa (trollowych bądź nie), to w sumie rzeczywiście, ręce precz od mojego dziecka.[/QUOTE]

Spokojnie, Perse.
Znając polską rzeczywistosć to nie będzie żadnego wychowania seksualnego.Co najwyżej dołożą trzecią godzinę religii i wrzucą jakieś tematy prowadzone przez katechetów, księży i zakonnice.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 20:11   #106
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Dzisiaj serio stoją we Wrocławiu przy przejściu dominikańskim i protestują i zbierają podpisy anty karta LBTG chyba, właśnie przechodziłam i mi jakieś ulotki próbowali wcisnąć sugerujące nauczanie dzieci masturbacji i pedofilię.

Jestem w szoku.
Czemu jesteś w szoku?

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86896565]Jeśli w szkole mają jakieś wychowanie seksualne wykładać osoby o poglądach Matrixa (trollowych bądź nie), to w sumie rzeczywiście, ręce precz od mojego dziecka.[/QUOTE]

Możesz mi wyjaśnić jakie moje poglądy by mogły zaszkodzić twojemu dziecku i w jaki sposób bo chyba się nie rozumiemy do końca.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Spokojnie, Perse.
Znając polską rzeczywistosć to nie będzie żadnego wychowania seksualnego.Co najwyżej dołożą trzecią godzinę religii i wrzucą jakieś tematy prowadzone przez katechetów, księży i zakonnice.
No jeśli nie będzie to źle co do religii mam mieszane uczucia czy powinna być obowiązkowa dla wszystkich.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 20:21   #107
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Możesz mi wyjaśnić jakie moje poglądy by mogły zaszkodzić twojemu dziecku i w jaki sposób bo chyba się nie rozumiemy do końca.
A chociażby ten:
"nie znam nikogo kto by sądził że masturbacja dziecka w takim wieku to normalna rzecz".
Ale to już dziewczyny wyjaśniały, podawały linki, badania, jak widać bez sensu.
Wmawianie dzieciom takich rzeczy (że to nienormalne, że dotykanie ciała jest be i takie tam) skutkuje poważnymi problemami z seksualnością w dorosłości.

Ale o czym my w ogóle rozmawiamy, skoro tutaj nawet tytułowe pojęcie (seksualizacja) użyte jest całkowicie błędnie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 20:33   #108
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Dzisiaj serio stoją we Wrocławiu przy przejściu dominikańskim i protestują i zbierają podpisy anty karta LBTG chyba, właśnie przechodziłam i mi jakieś ulotki próbowali wcisnąć sugerujące nauczanie dzieci masturbacji i pedofilię.

Jestem w szoku.
Płaskoziemcy też wciąż rekrutują nowych członków. Niestety w dobie takiego dostępu do wiedzy i edukacji, mamy sporą grupę dla której edukacja kojarzy się z bólem i opuchnięciem mózgu i wolą pozostać w swoim, nienaruszonym wiedzą, zaściankowym świecie.

Mój kolega który ma dwójkę dzieci, powiedział mi kiedyś, że z jednej strony szkoda dzieciaków wychowanych w takich rodzinach, a z drugiej strony myśli sobie, że dzięki nim jego pociechy dostają bardzo dużą przewagę na start życiowy Trochę okrutne ale coś w tym jest. Jestem za likwidowaniem podziałów społecznych, no i przede wszystkim dzieci nie powinny ponosić konsekwencji ciasnoty umysłowej swoich rodziców, ale niestety w jakimś stopniu tak będzie zawsze, że w jakimś aspekcie poniosą. Abo ciężko zachorują bo nie zostały zaszczepione, albo będą miały zaburzenia na tle seksualnym jak tutejsze trolle, bo dla opiekunów sex był szkodliwym tabu.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 20:49   #109
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Płaskoziemcy też wciąż rekrutują nowych członków. Niestety w dobie takiego dostępu do wiedzy i edukacji, mamy sporą grupę dla której edukacja kojarzy się z bólem i opuchnięciem mózgu i wolą pozostać w swoim, nienaruszonym wiedzą, zaściankowym świecie.

Mój kolega który ma dwójkę dzieci, powiedział mi kiedyś, że z jednej strony szkoda dzieciaków wychowanych w takich rodzinach, a z drugiej strony myśli sobie, że dzięki nim jego pociechy dostają bardzo dużą przewagę na start życiowy Trochę okrutne ale coś w tym jest. Jestem za likwidowaniem podziałów społecznych, no i przede wszystkim dzieci nie powinny ponosić konsekwencji ciasnoty umysłowej swoich rodziców, ale niestety w jakimś stopniu tak będzie zawsze, że w jakimś aspekcie poniosą. Abo ciężko zachorują bo nie zostały zaszczepione, albo będą miały zaburzenia na tle seksualnym jak tutejsze trolle, bo dla opiekunów sex był szkodliwym tabu.
Dla mnie nie był tabu nie wiem o kim piszesz.Prawda jest taka że umiar jest we wszystkim wskazany więc i nadmierna pruderia jest zła bo rodzi frustracje seksulną i tak dalej ale nadmierne wyzwolenie też szkodzi, poczytaj artykuły o tym i nie chodzi mi teraz o aspekt moralny ale o oddziaływanie na całe społeczeństwo i konsekwencje tego.

Jeśli myślisz że wmawiał bym sowim dzieciom że seks to zło i tylko po ślubie i take bajery to się grubo mylisz.

Jeden z najlepszych seksuologów Andrzej Depko powiedział że młodym ludziom się powinno mówić że seks nie jest zły nie jest brudny ale lepiej będzie jak będzie z miłości a odłączenie go od sfery emocji uczuć nie jest dobrym pomysłem.Facet po prostu podchodzi do sprawy racjonalnie bez żadnej ingerencji poglądów kościoła.

Edytowane przez MATRIX266
Czas edycji: 2019-06-11 o 21:00
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 21:16   #110
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Jeden z najlepszych seksuologów Andrzej Depko powiedział że młodym ludziom się powinno mówić że seks nie jest zły nie jest brudny ale lepiej będzie jak będzie z miłości a odłączenie go od sfery emocji uczuć nie jest dobrym pomysłem.Facet po prostu podchodzi do sprawy racjonalnie bez żadnej ingerencji poglądów kościoła.
Ale jeden człowiek nie jest żadnym wyznacznikiem, po prostu on trafia w Twoje poglądy i jest Twoim autorytetem, co nie znaczy że ma rację.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 21:19   #111
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

A Ty dalej nie rozumiesz (nie chcesz zrozumieć?), że temat masturbacji kilkulatka nie ma nic wspólnego z seksem. Uczenie, że jest to naturalne także nie jest żadnym wstępem do wprowadzania kilkulatka w kamasutrę.
Jedynymi osobami, którym chodzą po głowie chore wizje seksu kilkuletnich dzieci są ci, którzy sobie tak edukację seksualną wyobrażają. I to oni prezentują, delikatnie rzecz ujmując, niezdrowe i niebezpieczne zachowania i poglądy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 21:24   #112
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A Ty dalej nie rozumiesz (nie chcesz zrozumieć?), że temat masturbacji kilkulatka nie ma nic wspólnego z seksem. Uczenie, że jest to naturalne także nie jest żadnym wstępem do wprowadzania kilkulatka w kamasutrę.
Jedynymi osobami, którym chodzą po głowie chore wizje seksu kilkuletnich dzieci są ci, którzy sobie tak edukację seksualną wyobrażają. I to oni prezentują, delikatnie rzecz ujmując, niezdrowe i niebezpieczne zachowania i poglądy.
Spokojnie wiem o tym ale teraz jakoś rozmowa zeszła na inny tor nie pisze o seksie dzieci przecież.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 22:07   #113
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

No nie wiesz i nie rozumiesz, bo założyłeś temat o tym, że standardy who i karta LGBT to seksualizacja dzieci.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 22:09   #114
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez Jogurtowe_love Pokaż wiadomość
No nie wiesz i nie rozumiesz, bo założyłeś temat o tym, że standardy who i karta LGBT to seksualizacja dzieci.
Ja tego nie założyłem tylko zostało to przeniesione i podpisane przez jedną z moderatorek forum.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 23:02   #115
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Ja tego nie założyłem tylko zostało to przeniesione i podpisane przez jedną z moderatorek forum.
No wiesz, skoro już wywołałeś burzę to ktoś musiał po Tobie posprzątać i przenieść Twoje przemyślenia do osobnego wątku.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 00:51   #116
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jedynymi osobami, którym chodzą po głowie chore wizje seksu kilkuletnich dzieci są ci, którzy sobie tak edukację seksualną wyobrażają. I to oni prezentują, delikatnie rzecz ujmując, niezdrowe i niebezpieczne zachowania i poglądy.
I to zwykle katolicy w tym kraju.

Bardzo to ciekawe. Może to dlatego, że ich duchowi przewodnicy mają tendencję do wprowadzania młodych dzieci w kamasutrę i projektują te chęci na normalnych ludzi.

W końcu jak dziecko będzie wiedziało, jaki dotyk jest niedopuszczalny, to nie będzie można to tak łatwo molestować jak wtedy, kiedy seks jest zupełnym taboo.

Oczywiście nie wszyscy, ale też nie wierzę, że wszyscy księża tak widzą edukację seksualną. Jest pewnie wielu normalnych, fajnych, którzy potrafią zrozumieć, że lekcja o antykoncepcji nie musi zakładać ćwiczeń praktycznych na uczniach. Tak samo katolicy.

To tylko ta ciasnota umysłowa, która bardzo głośno krzyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 01:49   #117
NieszkodliwyTroll
Troluję, aż huczy.
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 28
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Akurat na temat seksu wiara katolicka takie ma stosunek ty nie jesteś wierząca to masz inny ale każdy ma prawo uważać za grzech coś co dla ciebie nim nie jest.

Zabawne, że ten stosunek do seksu bierze się w katolicyzmie z wpływów manicheizmu, głoszącego, tak w uproszczeniu, że ciało=zło, dusza=dobro. Manicheizm był herezją, sam Mani został stracony w 276 roku, ale pośrednio oddziaływał m.in. na Św. Augustyna. W samej Biblii nie ma niczego a propos tego, że seks jest zły. Wręcz, przeciwnie, jak czytamy w Pieśni nad Pieśniami:

Niech mnie ucałuje pocałunkami swych ust!
Bo miłość twa przedniejsza od wina
(...)
Pociągnij mnie za sobą! Pobiegnijmy!
Wprowadź mnie, królu, w twe komnaty!
Cieszyć się będziemy i weselić tobą,
i sławić twą miłość nad wino


Ironią losu jest fakt, że sama Biblia "promuje" rozwiązłość, a na poglądy takiego Matrixa ma wpływ Babilończyk (o ciemnej skórze!) z III wieku, czego biedny Matrix nie jest świadomy. Historia mogłaby potoczyć się inaczej, gdyby ludzie więcej czytali, zamiast zastanawiać się nad złem masturbacji... ; )

Edytowane przez NieszkodliwyTroll
Czas edycji: 2019-06-12 o 01:50
NieszkodliwyTroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 06:52   #118
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez NieszkodliwyTroll Pokaż wiadomość
Ironią losu jest fakt, że sama Biblia "promuje" rozwiązłość, a na poglądy takiego Matrixa ma wpływ Babilończyk (o ciemnej skórze!) z III wieku, czego biedny Matrix nie jest świadomy. Historia mogłaby potoczyć się inaczej, gdyby ludzie więcej czytali, zamiast zastanawiać się nad złem masturbacji... ; )
No chyba nie do końca. Pieśń nad Pieśniami sławi miłość zmysłową w połączeniu z duchową. Nie było tam czasem wzmianki, że przyjaciółka jest "ogrodem zamkniętym" i że owoce granatu (czy inne) chowała dla miłego?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 07:06   #119
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!

Seks od wieków był "zly", bo chodziło o to, żeby nie było go przed ślubem. A czemu miało go nie być przed ślubem? A no bo często z seksu jakimś dziwnym trafem rodziły się dzieci, które nie do końca wiadomo "czyje" były.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 07:30   #120
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez NieszkodliwyTroll Pokaż wiadomość
Zabawne, że ten stosunek do seksu bierze się w katolicyzmie z wpływów manicheizmu, głoszącego, tak w uproszczeniu, że ciało=zło, dusza=dobro. Manicheizm był herezją, sam Mani został stracony w 276 roku, ale pośrednio oddziaływał m.in. na Św. Augustyna. W samej Biblii nie ma niczego a propos tego, że seks jest zły. Wręcz, przeciwnie, jak czytamy w Pieśni nad Pieśniami:

Niech mnie ucałuje pocałunkami swych ust!
Bo miłość twa przedniejsza od wina
(...)
Pociągnij mnie za sobą! Pobiegnijmy!
Wprowadź mnie, królu, w twe komnaty!
Cieszyć się będziemy i weselić tobą,
i sławić twą miłość nad wino


Ironią losu jest fakt, że sama Biblia "promuje" rozwiązłość, a na poglądy takiego Matrixa ma wpływ Babilończyk (o ciemnej skórze!) z III wieku, czego biedny Matrix nie jest świadomy. Historia mogłaby potoczyć się inaczej, gdyby ludzie więcej czytali, zamiast zastanawiać się nad złem masturbacji... ; )
Jaki stosunek mój jest do seksu bo chyba nie wiesz kompletnie.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-12 14:53:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.