Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-21, 13:34   #1111
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Gratuluje udanych wizyt, dzieciaczki pięknie rosną jeszcze troszkę i będą z nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:35   #1112
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A no. I musze brac tabsy na ciśnienie i mierzyc. Na poczatek jedna po śniadaniu i jedna po obiedzie... od odstawienia acardu wystrzelilo to cisnienie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz odstawilas?
Ja mam dopiero odstawic 34+6

Gratulacje dla wszystkich za piekne wagi maluszkow
Ja wizytuje w czwartek ale nie wiem czy bedzie usg.
Dzis poprasowana 1 czesc rzeczy,oczywiscie sama nie dalam rady

Aaa i a propos ali. Dostalam dzis obrazki zamowione chyba tydzien temu. A stanika dalej brak za 3 dni zglaszam spor do my frienda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:36   #1113
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Odstawilam 29+5 bo mi krew z nosa leciała pare razy i ciezko bylo ja zatamowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:36   #1114
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Moja dzidzia Screenshot_20191021-143544_Gallery.jpgScreenshot_20191021-143539_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:39   #1115
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Gratuluję udanych wizyt dzieciaczki pięknie rosną i oby tak dalej!

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:47   #1116
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
ja to ogólnie ostatnimi czasy najchetniej brałabym prysznic co chwilę, niby nie pocę się bardziej ale cały czas jakoś nieswieżo się czuję, chyba to przez to, ze mi ciepło i prysznic przynosi ulge na jakies 30 minut ale wydaje mi sie, ze u mnie brak slonca i nizsza temp nie załatwi sprawy, po prostu cały czas mi ciepło

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



też to pamiętam mogę to sobie wyobrazić ja jakoś nie wyobrażam sobie pójscia do ginekologa tak odrazu po pracy bez odswiezenia się chyba bym psychicznie nie dała rady
Ja też czuję potrzebę częstszego niż kiedyś odświeżania się. Czytałam że zapach intymny u kobiet w ciąży staje się bardziej intensywny, ale mam wrażenie że nie tylko intymny.
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Taaaak, Mamaginekolog o tym pisała

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


Jaki duży chłopak już jest! Boże, żeby ta moja bida mała chociaż dobiła do 2 kg
Jesteście bardzo dzielni, twój maluch na pewno bardzo się stara i jeszcze Cię zaskoczy
Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja po wizycie. Dziś 33t1d i mała waży 2300g i dł kości udowej 6,83. Także wychodzi że przez 2tyg przytyłam ok pół kg. Ogólnie wsio ok. Ja wizyty już będę miała co tydzień i na każdej wizycie już będzie robił ktg i USG.
Gbs ja już miałam pobierany wcześnie i wynik odebrałam ostatnio i ujemny także spoko.
Emosz idealna waga małej u Ciebie. Ja się boje ze moja będzie na koniec ponad 4kg ważyła
Czekam na resztę relacji z wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się bałam, ale przy tej wadze myślę że spokojnie, 4 nie będzie. Ktoś mi mówił że w ostatnim miesiącu dzieciaki już tak nie tyją.
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Duży chłopaczek ! podał Ci gin przewidywaną wagę do porodu ? Mój mi nie podał, a się zastanawiam bo mój ważył 80g więcej od Twojego to w miarę podobnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------





Gosia Szumisia też wrzucałaś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------





Super podobne wagowo nasze maluchy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, nie podał mi, ale zaraz się zabieram do swoich amatorskich obliczeń i dam znać co mi wyszło
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ale piękne wagi maluchów

Dołączyłam do zacnego grona... Hmm jak je nazwać.. Pojawiła się u mnie siara. Nie wiem czy tak to powinno wyglądać ale delikatnie ucisnęłam i wyleciała kropelka żółtego płynu. Robi się poważnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie też u siebie ostatnio odkryłam. Ale tylko w jednej piersi.
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ale fajne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:50   #1117
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
O jaki wstydzioszek🥰

Gratuluję wszystkim udanych wizyt

Ale chyba jeszcze nie wszystkie po dzisiejszych wizytach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 13:52   #1118
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Voice, Magda gratuluje wizyt! Czekamy jeszcze na Rafi będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:54   #1119
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Aa no i gibnął się. Jest już główką w dół.

Pati, cudny bobasek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:55   #1120
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Śmiesznie ze mamy ta sama wage u dzieci, ciekawe jaka bedzie docelowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:56   #1121
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Voice, Magda gratuluje wizyt! Czekamy jeszcze na Rafi będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam takiego stresa, że siedzę w pracy i mi łzy same na klawiaturę kapią. Dobrze, ze sama jestem w pokoju. Jeszcze jak czytam jakie Wasze maluszki duże to jest mi tak strasznie przykro, że muszę przez ten stres przechodzić i żyć w nerwach o malucha
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 13:57   #1122
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
ja mam takiego stresa, że siedzę w pracy i mi łzy same na klawiaturę kapią. Dobrze, ze sama jestem w pokoju. Jeszcze jak czytam jakie Wasze maluszki duże to jest mi tak strasznie przykro, że muszę przez ten stres przechodzić i żyć w nerwach o malucha
Myslalam o Tobie dzisiaj ech chcialabym Cię jakos pocieszyć byś sie nie martwila , mysle ze Twoja dzidzia juz ma 2kg Rafi trzymam ogromne KCIUKI i wirtualnie przytulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:58   #1123
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
ja mam takiego stresa, że siedzę w pracy i mi łzy same na klawiaturę kapią. Dobrze, ze sama jestem w pokoju. Jeszcze jak czytam jakie Wasze maluszki duże to jest mi tak strasznie przykro, że muszę przez ten stres przechodzić i żyć w nerwach o malucha
Rafi będzie dobrze, zobaczysz
Przytulamy mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:15   #1124
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Jeju jak mnie dusi dzisiaj znowu. No na jeden normalny oddech muszą wziąć 2-3. U nas jest dzisiaj 22 stopnie a ja mam wrażenie, że 30 kilka.. Ani siedzieć ani leżeć ani chodzić bo wydaje mi się, że się uduszę zaraz. Nie ma chyba na ten ucisk lekarstwa nie?

Czemu przeżywacie ten gbs? Pytam bo serio nie wiem jak to badanie się pobiera. Myślałam, że to po prostu taki wymaz z pochwy patyczkiem? Ale jak tak piszecie to może ja jestem czegoś nieświadomą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie to nic strasznego, z pochwy i odbytu
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Fujka. Tak mnie obrzydzają te skarpetki i są tak totalnie odrzucające że w życiu bym się w nich nikomu nie pokazała

Ja też już po. Wszystko okej. Mały waży 2300g. Kolejna wizyta za 2 tyg. U mnie na szczęście gbsy pobiera położna. Ciężko mi by było z myślą że mój doktorek mi się dobiera do odbytu (tak wiem, wiem że to lekarz, ale jednak).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🥰 super
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Taaaak, Mamaginekolog o tym pisała

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


Jaki duży chłopak już jest! Boże, żeby ta moja bida mała chociaż dobiła do 2 kg
Rafi nie martw się, w pierwszej ciąży w szpitalu mi wciskali kit, że podejrzenie hipotrofii a malutka po prostu z tych drobnych, nie martw się wszystko będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja po wizycie. Dziś 33t1d i mała waży 2300g i dł kości udowej 6,83. Także wychodzi że przez 2tyg przytyłam ok pół kg. Ogólnie wsio ok. Ja wizyty już będę miała co tydzień i na każdej wizycie już będzie robił ktg i USG.
Gbs ja już miałam pobierany wcześnie i wynik odebrałam ostatnio i ujemny także spoko.
Emosz idealna waga małej u Ciebie. Ja się boje ze moja będzie na koniec ponad 4kg ważyła
Czekam na resztę relacji z wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i ekstra u mnie pierwsza córka ważyła przy porodzie 2710 g, więc u mnie taki urok że raczej malutkie dziewczyny
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymcio 2366 i jest optymalnie po środku wiec wszystko git. Ogladalam go na 3d. Jeju jaki piękny chlopiec, identyczny jak moj Leo ale sie zryczalam tam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Pati ale super! 🥰 U mnie było widać tylko policzek i uszko, więc nawet nie dostałam zdj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:16   #1125
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Jasny uj, właśnie się dowiedziałam, że tego mojego lekarza nie ma od 9 listopada przez miesiąc, czyli nie będzie go praktycznie przed samym porodem. Nie wiem kurcze co w takiej sytuacji, gdzie ja znajdę jakiegoś lekarza, który będzie chciał mnie ogarnąć na samej końcówce? Jezu, jeszcze bardziej mnie to podłamało
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:29   #1126
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Jasny uj, właśnie się dowiedziałam, że tego mojego lekarza nie ma od 9 listopada przez miesiąc, czyli nie będzie go praktycznie przed samym porodem. Nie wiem kurcze co w takiej sytuacji, gdzie ja znajdę jakiegoś lekarza, który będzie chciał mnie ogarnąć na samej końcówce? Jezu, jeszcze bardziej mnie to podłamało
Zapytaj go jak on to widzi, może ma kogoś znajomego kto by mógł Cię przejąć żebyś się nie denerwowała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Arya, policzyłam właśnie i w miesiąc mój brzdąc przytył dokładnie kilogram. Czyli wiecej niż szacował lekarz, bo wg niego bobasy przybierają średnio 200 g na tydzień. Myślę więc że przez ten miesiąc może przybyć jeszcze drugie tyle, ale ile na końcówce to nie mam pojęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:38   #1127
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Gratuluję udanych wizyt i eleganckich pomiarów!


Rafi, uszy do góry, będzie dobrze i bez hipotrofii. I nie martw się zmianą lekarza, ja będę mieć już trzeciego na końcówkę . Zresztą ten Twój tak Cię nastraszył, że chyba nawet dobrze, że go nie ma.
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:41   #1128
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
ja mam takiego stresa, że siedzę w pracy i mi łzy same na klawiaturę kapią. Dobrze, ze sama jestem w pokoju. Jeszcze jak czytam jakie Wasze maluszki duże to jest mi tak strasznie przykro, że muszę przez ten stres przechodzić i żyć w nerwach o malucha

Przytulam mocno będzie wszystko dobrze i pewnie okaże się że dzidzia po prostu będzie drobna a nie że to hipotrofia



Ja np. urodziłam się 2700g i 48 cm a wyrosłam aż za mocno hoho

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Zapytaj go jak on to widzi, może ma kogoś znajomego kto by mógł Cię przejąć żebyś się nie denerwowała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Arya, policzyłam właśnie i w miesiąc mój brzdąc przytył dokładnie kilogram. Czyli wiecej niż szacował lekarz, bo wg niego bobasy przybierają średnio 200 g na tydzień. Myślę więc że przez ten miesiąc może przybyć jeszcze drugie tyle, ale ile na końcówce to nie mam pojęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie mój też prawie równy kilogram przybrał w miesiąc w sumie może 4 kg nie przekroczy do porodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Jasny uj, właśnie się dowiedziałam, że tego mojego lekarza nie ma od 9 listopada przez miesiąc, czyli nie będzie go praktycznie przed samym porodem. Nie wiem kurcze co w takiej sytuacji, gdzie ja znajdę jakiegoś lekarza, który będzie chciał mnie ogarnąć na samej końcówce? Jezu, jeszcze bardziej mnie to podłamało


Zapytaj jak on to widzi, w takiej sytuacji na pewno nie zostawi Cię bez opieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:44   #1129
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Duży chłopaczek ! podał Ci gin przewidywaną wagę do porodu ? Mój mi nie podał, a się zastanawiam bo mój ważył 80g więcej od Twojego to w miarę podobnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------





Gosia Szumisia też wrzucałaś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------





Super podobne wagowo nasze maluchy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, szumisia jeszcze nie prałam. Zapomniałam o nim leży gdzieś w szafie w oryginalnym opakowaniu. Nie wiem czy go prać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 14:46   #1130
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nie, szumisia jeszcze nie prałam. Zapomniałam o nim leży gdzieś w szafie w oryginalnym opakowaniu. Nie wiem czy go prać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie mam ten sam dylemat i myślałam że może już przetestowałaś jego pranie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:48   #1131
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dziewczyny, gratuluję wszystkim bardzo udanych wizyt. Ja jutro mam aż dwie, bo jedna na NHS a druga u mojego prywatnego polskiego lekarza. Co prawda do prywatnego idę tylko po zaświadczenie, że w sobotę mogę lecieć samolotem, ale jak już 100 funtów bierze, to wszystko niech sprawdzi. Mam przeczucie, że niestety po powrocie do Polski czeka mnie bardzo oszczędny tryb życia, bo ostatnio miesiąc temu szyjka była tylko 2,7 cm, a ja codziennie zapitalam do pracy, jakieś zakupy, pakowanie, itp. Chciałam jeszcze z domu popracować do ok 20 listopada, to mam nadzieję, że zgodzi się na to, a to byłoby tylko siedzenie przy laptopie.

Zgaga jakoś mniej intensywna ostatnio, zauważyłam, że świetnie niweluje ją curry, takze teraz to moja postawa dnia
Za to doszło mi puchnięcie kostek. Wczoraj były tak spuchnięte stopy, że ledwo buty zawiązałam.

Dziewczyny, czy to prawda, że na wózki czeka się przez długie tygodnie. Bo jak czytam, że np. 8 tygodni to zastanawiam sie, czy oni od początku te wózki skłądają czy co. Mam już upatrzony swój, ale kliknę go dopiero po wypłacie, czyli jakoś pod koniec miesiąca.

A i zapisałam sie na te warsztaty bezpieczny maluch, ale u mnie sa dopiero pod koniec listopada, obym jakoś Zalezy mi na nich mimo ze z tak bogata lista sponsorów bedzie sporo reklam, ale moze czegos sie dowiem. To jest parę godzin. Czy u Was były jakieś przerwy?
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:49   #1132
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Jaki słodziak szkoda że u mnie nie robił lekarz usg 3D i nie mam takich fajnych zdjęć jak Wy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:51   #1133
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
A i zapisałam sie na te warsztaty bezpieczny maluch, ale u mnie sa dopiero pod koniec listopada, obym jakoś Zalezy mi na nich mimo ze z tak bogata lista sponsorów bedzie sporo reklam, ale moze czegos sie dowiem. To jest parę godzin. Czy u Was były jakieś przerwy?
Były dwie przerwy po 10-15 minut
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:56   #1134
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Fujka. Tak mnie obrzydzają te skarpetki i są tak totalnie odrzucające że w życiu bym się w nich nikomu nie pokazała

Ja też już po. Wszystko okej. Mały waży 2300g. Kolejna wizyta za 2 tyg. U mnie na szczęście gbsy pobiera położna. Ciężko mi by było z myślą że mój doktorek mi się dobiera do odbytu (tak wiem, wiem że to lekarz, ale jednak).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratki udanej wizyty! Waga malucha tez już piękna

Ja to tak sobie myśle, ze ci lekarze podchodzą do gmeranie nam między nogami z takim sam entuzjazmem jak my do kolejnego otwartego maila i jakoś mi wtedy zawsze łatwiej przy tych bardziej wstydliwych badaniach

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja po wizycie. Dziś 33t1d i mała waży 2300g i dł kości udowej 6,83. Także wychodzi że przez 2tyg przytyłam ok pół kg. Ogólnie wsio ok. Ja wizyty już będę miała co tydzień i na każdej wizycie już będzie robił ktg i USG.
Gbs ja już miałam pobierany wcześnie i wynik odebrałam ostatnio i ujemny także spoko.
Emosz idealna waga małej u Ciebie. Ja się boje ze moja będzie na koniec ponad 4kg ważyła
Czekam na resztę relacji z wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chyba nie musisz mieć takich obaw, bo mój dziec w 32+6 miał 2200 i mój Fin dawał mu w PTP jakieś 3,5kg

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymcio 2366 i jest optymalnie po środku wiec wszystko git. Ogladalam go na 3d. Jeju jaki piękny chlopiec, identyczny jak moj Leo ale sie zryczalam tam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No i masz już potwierdzone swoje min 2kg
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:59   #1135
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Gratki udanej wizyty! Waga malucha tez już piękna

Ja to tak sobie myśle, ze ci lekarze podchodzą do gmeranie nam między nogami z takim sam entuzjazmem jak my do kolejnego otwartego maila i jakoś mi wtedy zawsze łatwiej przy tych bardziej wstydliwych badaniach

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------





Chyba nie musisz mieć takich obaw, bo mój dziec w 32+6 miał 2200 i mój Fin dawał mu w PTP jakieś 3,5kg

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------





No i masz już potwierdzone swoje min 2kg
To by była idealna waga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:00   #1136
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję wszystkim bardzo udanych wizyt. Ja jutro mam aż dwie, bo jedna na NHS a druga u mojego prywatnego polskiego lekarza. Co prawda do prywatnego idę tylko po zaświadczenie, że w sobotę mogę lecieć samolotem, ale jak już 100 funtów bierze, to wszystko niech sprawdzi. Mam przeczucie, że niestety po powrocie do Polski czeka mnie bardzo oszczędny tryb życia, bo ostatnio miesiąc temu szyjka była tylko 2,7 cm, a ja codziennie zapitalam do pracy, jakieś zakupy, pakowanie, itp. Chciałam jeszcze z domu popracować do ok 20 listopada, to mam nadzieję, że zgodzi się na to, a to byłoby tylko siedzenie przy laptopie.



Zgaga jakoś mniej intensywna ostatnio, zauważyłam, że świetnie niweluje ją curry, takze teraz to moja postawa dnia

Za to doszło mi puchnięcie kostek. Wczoraj były tak spuchnięte stopy, że ledwo buty zawiązałam.



Dziewczyny, czy to prawda, że na wózki czeka się przez długie tygodnie. Bo jak czytam, że np. 8 tygodni to zastanawiam sie, czy oni od początku te wózki skłądają czy co. Mam już upatrzony swój, ale kliknę go dopiero po wypłacie, czyli jakoś pod koniec miesiąca.



A i zapisałam sie na te warsztaty bezpieczny maluch, ale u mnie sa dopiero pod koniec listopada, obym jakoś Zalezy mi na nich mimo ze z tak bogata lista sponsorów bedzie sporo reklam, ale moze czegos sie dowiem. To jest parę godzin. Czy u Was były jakieś przerwy?


Odnośnie wózka to dużo zależy od firmy, modelu, koloru jaki wybierzesz. My czekaliśmy na nasz całe 2 dni, a w innym sklepie na ten sam wózek mówili, że czas oczekiwania to aż 2 miesiące, więc kompletnie nie wiem od czego to zależy.
Nie mniej jednak spotkałam się wśród znajomych, że czekali właśnie miesiąc czy dwa.
Na bezpiecznym maluchu były u mnie bodajże 3 przerwy po 10-15 minut. Można spokojnie skorzystać z wc i coś przekąsić
Fakt tych reklam produktów jest sporo i przyznam szczerze, że mnie to irytowało ale coś za coś.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:01   #1137
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Tak ja już luzuje poslady. A za 2 tyg juz w ogole.
Z reszta mam taka dluga szyjke ,ze pewnie bede rodzic ze styczniówkami

Tylko to cisnienie, oby dalo mi spokój i leki dzialaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:01   #1138
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość


Ale się schował wstydzioch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:03   #1139
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ale się schował wstydzioch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie jest tak wyraźne jak u Oli ale i tak jestem w szoku, ze tyle zobaczylam i sie normalnie pobeczalam, jakie małe cudo jak sie ruszał to normalnie jakbym Leo jako noworodka widziala aaaale emocje szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:05   #1140
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Właśnie mam ten sam dylemat i myślałam że może już przetestowałaś jego pranie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pralam szumisia wielokrotnie, nic się z nim nie działo. Wygląda jak nowy. Oczywiście pranie bez .mechanizmu ze środka

Lava, ja kupowałam wózek w mama i ja. Mieli akurat na stanie, nówke zapakowaną w kartonie zależy od sklepu i modelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.