Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-22, 10:08   #1231
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Dzisiaj o 16.30 mam wizyte i trochę się stresuje... Całą ciążę się tymi wizytami nie stresowałam, a odkąd miałam ten incydent ze skracającą szyjką to się boję . Mam głupie wrażenie, że powinnam zacząć pakować torbę do szpitala :/.
Co do zakupów dla maluszka to w piątek lub w sobotę jedziemy kupić fotelik, a po 7 materacyk do dostawki, materacyk do wózka i prześcieradełka, we wtorek podjedziemy jeszcze do ikea po lamoke nocną jak jakaś fajna będzie i taki dmuchany przewijak i... Jedtem gotowa
A teraz czekam na faceta od internetu bo coś przestał działać... Mam nadzieje że nie będzie się bał psów bo nie zdążyłam ich podrzucić do rodziców :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie stresuj się na zapas, a jaka ta Twoja szyjka była ostatnio? Ja mam 2,2 i do wtorku za tydzień biore jeszcze środki rozkurczowe i luteinę, a później odstawiam bo będzie już 35 tc.

Ale torbę ma wszelki wypadek tez spakuje w tym tygodniu.

Spokojnie sobie dokończ wyprawkę i jak najwiecej odpoczywaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:12   #1232
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Mylukier kciuki za wizytę! Jak bedziesz spokojniejsza to spakuj sobie ta torbe i sie nie denerwuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:24   #1233
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No ja wyobrazam sobie kladzenie dziecka w gondoli w domu i dlatego kupilam przescieradlo. Widzialam nie raz usypianie dziecka w domu w wozku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:38   #1234
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
To jest frottowe przescieradelko. Załącznik 7695434

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wiem może mam błędne myślenie, ale dla mnie frotta jest mega nieprzyjemna i słabo oddychająca. Nienawidzę takich prześcieradeł dla nas do spania . Do spacerówki kupię bawełnianą wkładkę taką z gotowym wycięciem na pasy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:40   #1235
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No cos Ty moze zalezy jaka, tzn ja dla nas do lozka nigdy takiej nie mialam ale te dedykowane do stokke byly hipermięciutkie i przyjemne bardzo w dotyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:42   #1236
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Nie wiem może mam błędne myślenie, ale dla mnie frotta jest mega nieprzyjemna i słabo oddychająca. Nienawidzę takich prześcieradeł dla nas do spania . Do spacerówki kupię bawełnianą wkładkę taką z gotowym wycięciem na pasy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Same here, to jak spanie na ręczniku, a potem człowiek sam wygląda jak ręcznik. Z równą pasją nie cierpię tylko pościeli z kory.
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:46   #1237
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No mi sie wlasnie srednio podobają rozne wkładki w ptaszki gwizadki autka i nie mialam czegoś takiego i na pewno też nie kupie , jesli nic nie znajde normalnego to pewnie zamówię taka jednolitą aeromoove jaka mam do łupinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Same here, to jak spanie na ręczniku, a potem człowiek sam wygląda jak ręcznik. Z równą pasją nie cierpię tylko pościeli z kory.
Ja nie wiem o czym wy piszecie ale na pewno nie o tym co ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 10:49   #1238
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Same here, to jak spanie na ręczniku, a potem człowiek sam wygląda jak ręcznik. Z równą pasją nie cierpię tylko pościeli z kory.


Tak dla mnie to szorstkie jest u teściów się zawsze nie wysypiam bo gorąco mi i w tyłek drapie pościel z kory- to były czasy jedyny plus to że się nie gniotła.

Widziałam też bambusowe te wkładki w jednolitych kolorach, więc nie muszą być we wzorki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:57   #1239
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dziewczyny, a w temacie prześcieradeł do łóżeczka to gdzie kupowalyscie? Macie coś do polecenia np na allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 10:59   #1240
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Mam takie same odczucia co do frotty - nie cierpię. Do wózków faktycznie widziałam takie wkładki-maty, bardziej to do mnie przemawia. Na pewno można gdzieś znaleźć wzory jednolite i jednokolorowe.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:00   #1241
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Nie stresuj się na zapas, a jaka ta Twoja szyjka była ostatnio? Ja mam 2,2 i do wtorku za tydzień biore jeszcze środki rozkurczowe i luteinę, a później odstawiam bo będzie już 35 tc.

Ale torbę ma wszelki wypadek tez spakuje w tym tygodniu.

Spokojnie sobie dokończ wyprawkę i jak najwiecej odpoczywaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio miala jakies 2.4 więc długość ok, a jeszcze biorę 3xdziennie luteine. Na pewno wszystko będzie dobrze, ale mam czasem napady czarnych wizji, może też po części dlatego że tż wczoraj wyjechał w delegacje... Nie lubię jak go nie ma
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mylukier kciuki za wizytę! Jak bedziesz spokojniejsza to spakuj sobie ta torbe i sie nie denerwuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No ja wyobrazam sobie kladzenie dziecka w gondoli w domu i dlatego kupilam przescieradlo. Widzialam nie raz usypianie dziecka w domu w wozku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętam, że jak moi bracia byli mali to mama ich usypiała w domu w wózku . Moje mieszkanie ma niecale 40m2 więc raczej nie będę jeszcze wózkiem po jiem jeździć, ale np. Idac w gości to gondolke mam zamiar odczepiac od stelaza i w niej kłaść spać malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 11:04   #1242
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja nie wiem, ta od stokke byla bardzo miekka, moze miala jakas domieszkę, super było to ze byla bardzo chłonna, Leo nie mial w niej mokrych włosów ani pleców. To bylo w zestawie z przewiewnym siateczkowanym daszkiem i sprawdziło sie to u mnie super. Szkoda ,ze joolz nie oferuje takich zestawów. Te zwykle wkladki do wozkow dobrze leza na duzych spacerowkach jak np mutsy, cybex. W kubelkach mi sie nie podobają ale to kwestia gustu. A typowo bambusowe jesli maja spełniać swoja role kosztują dosc sporo i juz lepiej kupic cos z przepływem powietrza oddychajacego bo pod bambusowa pieluszka tez mu sie glowka pocila w gondoli mialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:05   #1243
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Do normalnego lozeczka mam przescieradla z ikei. Do dostawki z allegro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:06   #1244
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w temacie prześcieradeł do łóżeczka to gdzie kupowalyscie? Macie coś do polecenia np na allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie ,bo mam z Ikei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:17   #1245
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w temacie prześcieradeł do łóżeczka to gdzie kupowalyscie? Macie coś do polecenia np na allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ikea

Podgrzewacz mam i chyba tylko raz użyłam, a syn od początku na mm. Zbędny wydatek. Słoiczki wkładałam do mikrofali.

Syna zdarzało mi się często w domu w wózku usypiać, było to dość wygodne, nie powiem. Buda super wyciszała światło dzienne. Później kupiłam kołyskę i spał w niej lub na kanapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:20   #1246
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Wiecie co , od rana boli mnie mega brzuch okresowo wczoraj tez tak czulam a na ktg to nie byly skurcze. Tylko w takim razie co ? jak odwiozlam Leo to sobie caly czas leze ale nic to nie zmienia. Chyba to Tymon mi sie tak tam wbija..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:26   #1247
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
W domu tzn. kiedy kładziesz dziecko w wózku w domu? Bo do łóżeczka to oczywiste, zgadzam się No a latem to u nas już będą królować raczej spacerówki, więc no też nie widzę sensu.


Jakakolwiek by to sytuacja nie była, to równie dobrze zamiast prześcieradełka możesz rozłożyć jakiś kocyk lub pieluszkę bambusowa. Jak wiosna będzie tak piękna jak teraz jesień, to jeszcze zdążymy się pobujać w gondolach bez śpiworkow

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
To jest frottowe przescieradelko. Załącznik 7695434

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pierwsze widzę
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:27   #1248
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Jakakolwiek by to sytuacja nie była, to równie dobrze zamiast prześcieradełka możesz rozłożyć jakiś kocyk lub pieluszkę bambusowa. Jak wiosna będzie tak piękna jak teraz jesień, to jeszcze zdążymy się pobujać w gondolach bez śpiworkow

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------





Pierwsze widzę
Rozmarzyłam się
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:31   #1249
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Rozmarzyłam się


No ja jakoś inaczej wyobrażałam sobie końcówkę tej mojej ciąży a aktualnie siedzę sobie pod drzewkiem na ogrodzie rozwalona na leżaku, popijam soczek rozpuszczony w wodzie i czytam
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 11:42   #1250
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w temacie prześcieradeł do łóżeczka to gdzie kupowalyscie? Macie coś do polecenia np na allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja zamówiłam na Allegro prześcieradło do łóżeczka z motherhood z bawełny organicznej białe w kropki. Jeszcze jedno na zmianę dokupie i myśle o ColorStories bo mam do kosza/gondoli i tez jest bardzo przyjemne w dotyku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:45   #1251
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dziewczyny, gratulacje za udane wizyty dzisiaj też trzymam kciuki.

Rafi, ale rozumiem że magiczne 2 kg przekroczone? Przepływy ok? Mam nadzieję że okaże się że dziecko jest po prostu drobne i że wizyta w szpitalu Cię uspokoi. Trzymaj się!

Pati, wysokie masz ciśnienie? Ja dziś biorę ostatni raz Acard. Mam ciśnienie w okolicach 120/80 po 4 Dopegytach dziennie. Jutro idę mocz zrobić, bo w sb wizyta.

Byłam wczoraj u dentysty, mam lekarstwo w jednym zębie, pozostałe zdrowe. Mam iść po porodzie dopiero, a we wtorek idę z dziećmi.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:47   #1252
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
W domu tzn. kiedy kładziesz dziecko w wózku w domu? Bo do łóżeczka to oczywiste, zgadzam się No a latem to u nas już będą królować raczej spacerówki, więc no też nie widzę sensu.
Ja też się pogubiłam w tej Waszej dyskusji Ale jeśli cały czas mówimy o prześcieradle do gondoli to ja się upieram, że warto mieć. Cała moja wkładka gondoli jest biała (podobno większość wózków tak ma) i materacyk w gondoli również jest biały. Okej nie będę na nim pewnie aż do wiosny kładła bezpośrednio dziecka całkiem na materacyku ale będę kładła śpiwór, kocyki, może zabawki. Może na spacerze coś włożę, postawię a taki biały materac baaaardzo szybko się pobrudzi. Po prostu codziennym użytkowaniem. Więc widzę zasadność takiego prześcieradła. Ja kupiłam zwykłe najtańsze na gumce i pewnie jak je założę to będę zdejmować tylko do prania raz na jakiś czas. No i jak będę sprzedawać wózek to materac gondolowy może nie będzie zżółknięty i generalnie przyzwoicie wyglądający przez to zabezpieczenie go.

Co do spacerówki to nie widziałam jak to się zakłada takie prześcieradło ale widziałam jak bardzo dziecko się poci zwłaszcza latem i że to wszystko wsiąka w te materiały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:52   #1253
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Biedro wczoraj u lekarza 145/95. Więc wysokie.
Dzis rano 117/78 ale puls 118.... nie wiem juz co robic, brac leki czy nie. Bede 3 dni mierzyc kilka razy dziennie zapisywac i pomyślimy z gin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Midusia taka piękna jesień byla tez dwa lata temu. Mam zdjecia z Leo na polanie 18.10 ja na cienkim sweterku on też cienko ubrany sobie lezal na moich nogach. Ja lubie jesien , w sumie wrzesień październik to piękne miesiace, listopad tylko taki paskudny zawsze. U nas w tym roku cieplo bo ok 15 ale tak pochmurnie. Dobrze ze duzo zlotych lisci lezy, otaczam sie wrzosami wiec tez pieknie.

Ogrodek nieczynny mam do wiosny, maz skopal i zasial nowa trawe wiec chodzimy na plac zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:53   #1254
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Zamówiłam przy Jasiu prześcieradło do gondoli takie standardowe i okazało się że nasz wózek jest za duży. W końcu wkładałam pieluchę flanelową i zawijalam pod materacyk.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:56   #1255
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Misia i dobrze zrobilas. Nie kosztuje to duzo a jakies zabezpieczenie jest. Ja nawet nie wiem jaki materacyk ma moja gondola, bo stoi w kartonie. Tak mysle kiedy go w ogole wyciagac, po powrocie ze szpitala czy kiedy to planujecie? Jak zajrzałam do kartonu gdy maz go przywiózł to mial zapach nowosci ale nie byl jakis intensywny... a szkoda mi gracic salon zeby stal tu 2 miesiace i sie kurzył Hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:58   #1256
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ja rzadko mam puls niższy niż 110. Ciśnienie mam wyższe zawsze wieczorem, ale nie przekracza 135/85.Mnie lekarz tłumaczył że to nadciśnienie jest skokowe, czyli może nagle wzrosnąć i odklei się łożysko, więc lepiej wcześniej włączyć leki.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 11:58   #1257
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Do normalnego lozeczka mam przescieradla z ikei. Do dostawki z allegro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Niestety nie ,bo mam z Ikei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ikea

Podgrzewacz mam i chyba tylko raz użyłam, a syn od początku na mm. Zbędny wydatek. Słoiczki wkładałam do mikrofali.

Syna zdarzało mi się często w domu w wózku usypiać, było to dość wygodne, nie powiem. Buda super wyciszała światło dzienne. Później kupiłam kołyskę i spał w niej lub na kanapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie macie?

https://www.ikea.com/pl/pl/p/len-prz...ialy-50113938/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 12:00   #1258
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Raficzyca, trzymam kciuki, żeby wszytko z małym było ok.

Ja byłam dziś rano i u mnie też niestety niewielki jak na 34 tydzien, bo tylko 2 kg, a pamiętam, że Wasze na tym etapie to już tak nieźle ponad 2 kg miały. Niby pomiary w normie, ale wychodzi na to, że od połowy września, czyli jakieś 7 tygodni, nabrał tylko 900 gramów. Idę dziś prywatnie i zobaczymy co lekarz powie.

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2019-10-22 o 12:13
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 12:03   #1259
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość


Mam te i jak dla mnie są spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 12:04   #1260
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Ja rzadko mam puls niższy niż 110. Ciśnienie mam wyższe zawsze wieczorem, ale nie przekracza 135/85.Mnie lekarz tłumaczył że to nadciśnienie jest skokowe, czyli może nagle wzrosnąć i odklei się łożysko, więc lepiej wcześniej włączyć leki.
Moja doktor wczoraj mowila to samo. ze moze mi sie odkleic lozysko acha ,czyli mimo ,ze masz cisnienie okay i tak bierzesz leki? Ja sie boje , ze bede miala no 3 pomiary idealne ale jeden taki 140 i co wtedy?
Mi sie zaczela jazda razem z odstawieniem acardu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Tak dokladnie moje tez nazywalo sie Len ale mam jedno blekitne drugie biale , kupowalam 3l temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.