Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 19:46   #2011
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Black, o nie jestem sama w wadze cięższej. Haha. Ale mi nie duzo brakuje 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:46   #2012
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya a nie czujesz tego równolegle z innym ruchem/ kopniakiem
?
Ja mam tak czesto ze wejdzie mi w krocze jednocześnie prostujac nogi pod biustem :O nasze dzieci juz sa duze , wiec wszystko możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak dokładnie ten ból był w czasie jak się wypychał. Czyli mogę się nie martwić ogólnie powiem wam, że mam dosyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Pati ja też waga ciężka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:53   #2013
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie ten ból był w czasie jak się wypychał. Czyli mogę się nie martwić ogólnie powiem wam, że mam dosyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Pati ja też waga ciężka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje dziecko od pół godziny też mi daje w kość wypycha się strasznie z każdej możliwej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:55   #2014
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Moje dziecko od pół godziny też mi daje w kość wypycha się strasznie z każdej możliwej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moje to samo, i tez wlasnie czuje to klucie dziwne
musze chyba troche pochodzic bo zaraz mi wyskoczy przez ten brzuch
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:57   #2015
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja też już po wizycie. Miałam pobrany gbs ale tylko z pochwy (swoją drogą czekałam na tym samolocie na rozwój zdarzeń a on, że już ). I muszę zrobić drugi raz grupę krwi bo mój doktorrro zapomniał standardowo i sama się dopytałam czy da mi skierowanie jeszcze czy wystarczy raz Szyjka ponoć długa i zamknięta (na ostatniej wizycie miał inne zdanie ahahh) więc nic nie zapowiada w tej chwili szybszego porodu. Terminu mi nie określił w końcu, zostawił mi ten 13 grudnia, który jest taki z dupy, że hej.. Bo mam bałagan w TP i miał to skorygować. Ale trudno już nie będę się nad tym nawet zastanawiać. Jak nie urodzę do 3 to przestawię się na 13 i tyle. I będę mieć jeszcze usg pod koniec listopada prawdopodobnie, blisko TP. Pytałam czy określi mi wagę dziecka po ostatnim usg to powiedział, że +/- 500 g się te wagi rozjeżdzają i nie będzie tego robił. No ok.. Ale generalnie wyszłam z wizyty zadowolona bo mimo, że chcę szybko urodzić to jakoś wizja, że wszystko wporzo i szyjka w razie coś trzyma mnie pokrzepiła. Swoją drogą, żeby nie zrobiła psikusa i nagle się nie otworzyła

Ruchy kazał liczyć, gdyby było mniej od razu na IP. Ale ja to tak sceptycznie podchodzę do tego.. W miarę czuje codziennie tak samo. Dziś do południa cisza ale u lekarza się rozbujała. No mam nadzieje, że nie będzie mi stracha napędzać i siedzieć cicho.

A listę z torbą do szpitala wrzucę za niedługo bo w poczekalni udało mi się spisać a zaraz popatrzę czy nie ominęłam czegoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Dobra moja lista wygląda następująco:

- 2 ręczniki duże,
- 3 koszule,
- szlafrok cienki bawełniany,
- klapki pod prysznic,
- ciapy po szpitalu,
- majtki, skarpetki 4 pary,
- majtki jednorazowe te tu na forum polecane wielokrotnie 3 opakowania (6 szt.),
- stanik muszę jeszcze kupić, narazie wrzuciłam zwykły, ale czekam jeszcze jaki będę mieć rozmiar blisko TP,
- kubek, łyżka, widelec, mały nóż, łyżeczka,
- cukier w malutkim pojemniczku
- suszarka do włosów,
- podkładów mam paczkę belli, paczkę canpola i opakowanie długich podpasek, czyli blisko 30 szt, to zajmuje dużo miejsca ale będę wracać już bez tego wiadomo,
- podkłady na łóżko 3 szt.
- wkładki laktacyjne 10 szt, po 5 na cycka,
- malutki szampon i odżywkę,
- szare mydło w płynie którym zamierzam obskoczyć też mycie twarzy i ciała,
- miniaturkę żelu pod prysznic normalnego,
- ziaja do higieny intymnej bo już kiedyś pisałam, że używam od lat, chyba, że to szare mydło będzie jednak lepsze,
- szczoteczka, pasta do zębów,
- mydło w kostce i mydelniczka,
- 2 rolki papieru toaletowego,
- lanolina,
- gumka do włosów i wsuwki,
- grzebyk,
- tantum rosa,
- żel antybakteryjny do rąk,
- nivea do ust pomadka,
- maszynka do golenia jednorazowa
- kulka pod pachy
- dwie wody z dziubkiem co by po wypiciu rozrobić tam tantum rosa ewentualnie,
- jakieś landrynki zamierzam dokupić +przekąski.

Wydaje mi się, że wszystko dla siebie. Zweryfikujcie proszę i jeśli o czym zapomniałam podpowiedzcie. Kosmetyki kupiłam miniaturki i jakieś tańsze wiadomo dzięki czemu leżą spokojnie już kilka tyg i nie będę się bawić w przelewanie później albo zbieranie z łazienki na ostatnią chwilę.

Dla dziecia muszę dopakować torbę w tym tyg to spiszę co włożyłam





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję dobra kobieto
Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Voice co do lewatywy to u mnie w szpitalu trzeba mieć własną jeśli się chce skorzystać, do tego położne zalecały przywieźć ją a nie kombinować samej w domu sama sobie nigdy nie robiłam, więc nie będę się wygłupiać i zabieram ze sobą.

Pati nie martw się wagą! Ja też jestem do przodu za dużo, w samej ciąży 11 kg, ale przed trochę poleciałam. Sama wiesz, że jak się zaprzesz to zrzucisz to. Ja też kilka lat temu zrzuciłam sporo, byłam wtedy nianią na studiach, więc mój własny syn myślę że tym bardziej mnie zmotywuje
Nie ma co przeżywać teraz i się dołować. To ma być fajny czas dla nas, w tyłeczkach miejmy póki co depresje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, okej.
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Są tu jacyś hurtownicy w dziedzinie przyrostu wagi? U mnie 17 kilo na plusie, a co!


Dobrze, że poszła dyskusja o pakowaniu do szpitala, bo w końcu kliknęłam zamówienie z apteki. Teraz muszę sobie kupić torbę, bo kolega małżonek potrzebuje naszej jedynej walizki... a na wspólne wyjazdy zwykliśmy się pakować w torby z Ikei ;_;
Zgłaszam się. +14
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja tą rwę miałam jakoś 4 lata temu. Nie mogłam siedzieć, leżenie jedynie na prosto bez poduszek ani niczego, co u Ciebie w zaawansowanej ciąży nierealne najlepiej było stać. Ja miałam wtedy w okolicach lędźwi i w półdupku i promieniowała mi przez całą nogę aż do stopy. Dostałam leki przeciwzapalne i przeciwbólowe i chyba tyle z tego co pamiętam.

Ciąża niestety sprzyja rwie, nadprogramowe kg też, bo wtedy lekarz mi mówił że każdy zgubiony kg będzie pomocny a nie miałam tyle nadbagażu co teraz

Można próbować jeszcze uderzyć do fizjoterapeuty.






Jasna sprawa, widać że lekarz wie co robi i to najważniejsze czasami tak bywa, że dziecku mimo, że za wcześnie lepiej będzie na zewnątrz niż w brzuchu i nic się na to nie poradzi. Ale to masz w sumie wszystko dokładnie tak jak u mnie. Tylko wizyty co 2 tygodnie mam mieć, trochę się stresuje, ale aby 2 tygodnie jeszcze posiedział, a potem może się dziać co chce
Trochę mnie to przeraża jak wypowiem to na głos


Czytałam, że od heparyny może szybciej się starzeć łożysko, muszę zapytać gina czy u mnie to może być przez to.



Dziś mi często brzuch twardnieje. Ja taka mądra, że nie wiem czy to są te skurcze B-H czy co mąż kazał liczyć co ile się pojawia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekawe co piszesz z tą heparyną. Mój lekarz mi nic nie mówił. Ani że jest źle, ani że jest dobrze. To chyba jest dobrze 🧐
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya takie wwiercanie w pecherz/pochwe? Mam czasami i to dziecko mi sie wbija, boli jak jasny ..j. z Leo tego nie mialam ale teraz jak mi sie tam Tymek wbije to zagryzam zęby z bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam. Czasem sobie wyobrażam że mnie mały łotr chwyta piąstką i podszczypuje, takie to jest uczucie. Tylko jak stoję albo chodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:57   #2016
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ivi tak wlasnie sie zdziwilam,bo mimo, ze to już końcówka ciazy i mam 1 porod za soba bardzo mnie zaciekawila! Ile szla do Ciebie? Mam nadzieje ze do soboty dojdzie do mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie przesyłka była już następnego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:01   #2017
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Moje dziecko od pół godziny też mi daje w kość wypycha się strasznie z każdej możliwej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje też. Chyba coś go opętało. Najpierw miał czkawkę, później upodobał sobie pęcherz, a teraz próbuje chyba wyjść mi przez brzuch tak się wypycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 20:02   #2018
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Fajnie, ze jest ta grupa, mozemy sobie ponarzekać wzajemnie na to samo Arya, ja tez mam dosc byle tylko te plecy puściły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:08   #2019
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

haha no to mamy jakies zbiorowe fikolki dzis w brzuchach
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:09   #2020
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A co powiecie na to ,ze lipcówki się zbierają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:12   #2021
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
haha no to mamy jakies zbiorowe fikolki dzis w brzuchach

Brakuje mi kopniaków, bo teraz to takie masakryczne wypychanie, jakby skórę miało rozerwać

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziękuję dobra kobieto ️ Aaa, okej. Zgłaszam się. +14Ciekawe co piszesz z tą heparyną. Mój lekarz mi nic nie mówił. Ani że jest źle, ani że jest dobrze. To chyba jest dobrze Też tak mam. Czasem sobie wyobrażam że mnie mały łotr chwyta piąstką i podszczypuje, takie to jest uczucie. Tylko jak stoję albo chodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trafiłam gdzieś na takie info, bo oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie przeszukała neta bo gin nic nie powiedział od czego tak się może dziać.
Jak nic Ci nie mówił to pewnie wszystko ok ja na opisie mam też o tym łożysku.

Nadal nie wiem do kiedy w ogóle tą heparynę mam brać
Zaczęłam sobie robić listę pytań do niego bo bez listy w gabinecie o wszystkim zapominam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-10-28 o 20:14
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 20:18   #2022
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Cool Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ivi, dzięki, kocyk cudny, ale ta cena :/

Jasiowi zrobiłam sama kocyk na szydełku i podszylam minky...tylko jest na nim napisane Jaś.

Mycha, mam bolesne te skurcze. Ale są tylko wtedy jak chodzę dużo, jak siedzę lub leżę to nie dzieje się nic.

W ogóle to mój mąż od czwartku rezygnuje z jednej pracy, bo ja już nie wyrabiam poza tym niby szyjka trzyma, ale jakos się boję żeby nie urodzić za wcześniej. Także teraz będzie chodził do pracy tylko po 24h, a później 48 wolnego. Może uda się remont skończyć.

Mnie nikt z wagą nie pobije! Obecnie 90, na początku ciąży było 66, czyli 24 na plusie. Nie przejmuje się tym, no w każdej ciąży tylam podobnie i szybko z
rzucałam.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:27   #2023
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Biedro ja szczerze obstawiam ze dobije do 110. W tydzień przywalilam 2kg. Z Leo w ciazy w ostatnie 2 tyg 10kg dobralam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:34   #2024
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Jak tak piszecie o tych wagach to widzę u mnie chyba jedyny plus diety cukrzycowej przez większość ciąży. Na ostatniej wizycie miałam na plusie niecałe 5 kg. Chociaż teraz może być trochę więcej, wydaje mi się, że z dnia na dzień brzuch jest większy Chyba to trochę dziwne ale nie mam w domu wagi
Zebrałam dzisiaj z foli ostatnie czerwone pomidory, zapowiadają jakieś przymrozki to szkoda by było żeby przymarzły. I popołudnie zleciało bo siadziałam i przerabiałam. A jutro jadę na pierwsze ktg i mam lekkiego stresa, ale to chyba tylko dlatego że nie wiem czego się spodziwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:39   #2025
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Leżonka sie spodziewaj i relaxu Screenshot_20191028-213843_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:42   #2026
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Jak tak piszecie o tych wagach to widzę u mnie chyba jedyny plus diety cukrzycowej przez większość ciąży. Na ostatniej wizycie miałam na plusie niecałe 5 kg. Chociaż teraz może być trochę więcej, wydaje mi się, że z dnia na dzień brzuch jest większy Chyba to trochę dziwne ale nie mam w domu wagi
Zebrałam dzisiaj z foli ostatnie czerwone pomidory, zapowiadają jakieś przymrozki to szkoda by było żeby przymarzły. I popołudnie zleciało bo siadziałam i przerabiałam. A jutro jadę na pierwsze ktg i mam lekkiego stresa, ale to chyba tylko dlatego że nie wiem czego się spodziwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak coś to od razu ułóż się na boku. W trakcie możesz się przekręcić, gdyby było niewygodnie

Biedro, no takie przyrosty to szanuję !!! Ja na bank dobiję do 20, może nawet dyskretnie przekroczę.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:51   #2027
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Brakuje mi kopniaków, bo teraz to takie masakryczne wypychanie, jakby skórę miało rozerwać



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi też brakuje kopniaków, ostatnio tłumaczyłam TŻ, że takie uczucie jakby miał mega napięty brzuch i w srodku ciasno i ktoś włożył zaciśnięta pięść do środka i przebijał się przez te narządy i wiercił ale lubie wtedy obserwować brzuch, takie dziwaczne kształty przybiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:55   #2028
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Moje też. Chyba coś go opętało. Najpierw miał czkawkę, później upodobał sobie pęcherz, a teraz próbuje chyba wyjść mi przez brzuch tak się wypycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to az mama się śmiała bo oglądalysmy razem tv a ja akurat leżałam na kanapie to widziała jak mi się brzuch rusza i tylko wypukły się robi co chwilę w innym miejscu. Aż mi współczuła w pewnym momencie bo tak sie wierzgał.

Jak tak szalał ostatnio to do meza się śmiałam że syn zespół niespokojnych nóg ma
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
moje to samo, i tez wlasnie czuje to klucie dziwne
musze chyba troche pochodzic bo zaraz mi wyskoczy przez ten brzuch
U mnie już na szczęście spokój
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A co powiecie na to ,ze lipcówki się zbierają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest hardcore przecież my niedawno zaczynalysmy wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:57   #2029
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Leżonka sie spodziewaj i relaxu Załącznik 7696242

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że u mnie też taki relaks będzie
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Jak coś to od razu ułóż się na boku. W trakcie możesz się przekręcić, gdyby było niewygodnie

Biedro, no takie przyrosty to szanuję !!! Ja na bank dobiję do 20, może nawet dyskretnie przekroczę.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Dobrze, że mówisz że można na boku, bo na plecach za długo chyba nie pociągne, zaraz duszności mnie łapią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 21:02   #2030
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja tez zmieniam pozycje ale dzis z tymi plecami to już nie wiedzialam jak mam sie ulozyc i najlepiej bylo mi.na plecach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 21:22   #2031
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Question Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Gosiulam, chyba mądrze i rozsądnie mówi ten Twój lekarz. Moja przyjaciółka urodziła w 34 tc ( dziecko ważyło 3300!), akcja sama się zaczęła, zrobili CC i okazało się że z łożyskiem było coś nie tak, a poród był reakcja obronną. Mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze, ale czasem lepiej wcześniej zakończyć ciążę. Poza tym Maksymilian ma piękny kącik

Misia, super, że wszystko ok

W pierwszej ciąży tylam równo 1 kg tygodniowo po 20tc, przez kilka tygodni bawiłam się w dietę cukrzycową i nadal tylam 1 kg tygodniowo, wiec sobie darowalam tę dietę w drugiej ciąży byłam z kolei na diecie wątrobowej: zero slodyczy, zero owoców i warzyw surowych, zero smażonego, to wtedy mniej tylam, ale głodna bylam ciągle.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 21:27   #2032
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

O widzisz Biedro, o tym nie pomyslalam, rzeczywiście... 34 i 3300? Szok :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 21:38   #2033
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Miała termin jakoś 29-31 grudnia, urodziła 16 listopada. W szpitalu sprawdzali USG z pierwszego trymestru, bo na początku twierdzili że ma źle PTP obliczony. Pewnie w terminie byłoby okolo 5 kg.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 22:49   #2034
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Nawet nie słyszałam o tych książkach, musze popatrzeć ja miałam zamówić rodzić można łatwiej i w sumie to nie wiem na co czekam

Jutro mam wizyte u gina, usg pewnie będę mieć za tydzień. Co do wagi to jutro się dowiem ale coś koło 12 kg juz napewno mam na plusie a tu jeszcze 9tygodni
Też jutro wizytuję.


Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie takie uczucie kłucia w pochwie ?? Dziś mam pierwszy raz coś takiego, już kilka razy w ciągu dnia. Teraz 4 razy pod rząd mnie zakłuło jakieś dziwne to uczucie :/ może to być tylko tyle, że mały jest niżej i uciska ? Czy szyjka jak sie skraca to są jakieś odczucia wtedy ?Nie wiem czy już mam się bać i kiedy ewentualnie to sprawdzić u gina lub na IP


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od dwóch dni czuję właśnie takie nieprzyjemne kłucie kilka razy dziennie, ale w sumie tylko raz było ono połączone z mocniejszym ruchem dziecka. Jutro będę pytać gin, co to może być.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

A tak o wadze piszecie, że aż zważę się jutro rano. Dwa tyg temu było niecałe 10 kg na plusie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 23:07   #2035
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A ja od jutra lecę z koksem IMG_0407.JPG
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:36   #2036
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry

Mycha kciuki za wizytę
Pati jak dzisiaj? Lepiej trochę?

Ja wizytuje jutro i jestem ciekawa, czy mój doktorek też zaleci leżenie. Mam nadzieję, że nie.. Dalej nie mogę unormowac cukru, mimo 13j insuliny Mam już serdecznie dość tej cukrzycy. Jedyny plus to waga, bo od dwóch miesięcy stoi w miejscu więc u mnie na liczniku +9,5kg

Moja córka odkryła dzisiaj, gdzie mam zebra... Ale nieprzyjemne uczucie
Dzisiaj klikne zamówienie w aptece i na dniach pakuję torby Jak byłam w szpitalu na dniu otwartym, to nawet mówiła położna o dwóch torbach dla nas, żeby łatwiej było przenieść (gdyby tatusia nie było w pobliżu) ale ja się pakuje w jedną dla siebie, druga dla córki. Rzeczy na wyjście przygotuję i Tz weźmie je ze sobą, jak po nas przyjedzie

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:46   #2037
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hej! Witam się w 35+1 tc wg tego, co Pati wkleiłem na 1 stronę, dzis zaczynam 9 miesiąc.. :O powiem Wam, że aż nie mogę w to uwierzyć tyle lat starań o dziecko, że już mialam wrażenie że nigdy nie doświadczę uczucia bycia ciężarną, i to aż tak zaawansowaną
Dzis mnie obudził straszny skurcz, ale jakby po boku brzucha, gdybym rok temu nie poronilai nie znała tego bólu porodowego, już bym miała schiza czy na porodówke nie jechać! :O

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Fajnie, ze jest ta grupa, mozemy sobie ponarzekać wzajemnie na to samo Arya, ja tez mam dosc byle tylko te plecy puściły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, aż się przerazilam jak poczytalamo Twoich plecach i co musisz przechodzić A jak dziś się czujesz?

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
haha no to mamy jakies zbiorowe fikolki dzis w brzuchach
Milawo, i ja się dołączam do matek które mają istne kung -fu w brzuchu od wczoraj

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Też jutro wizytuję.

Od dwóch dni czuję właśnie takie nieprzyjemne kłucie kilka razy dziennie, ale w sumie tylko raz było ono połączone z mocniejszym ruchem dziecka. Jutro będę pytać gin, co to może być.
Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

A tak o wadze piszecie, że aż zważę się jutro rano. Dwa tyg temu było niecałe 10 kg na plusie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mycha, kciuki za wizytę dasz znać, co Ci lekarz powiedział na te kłucia brzucha??

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja od jutra lecę z koksem Załącznik 7696247
Midusia, a 'na co' będziesz pic te liscie malin?

Dziewczyny, wczoraj z Tz zrobiliśmy ponad 8 km spaceru ! jestem w szoku że dałam radę tyle przejść... oczywiście co jakis czas robiliśmy przerwy żebym sobie usiadła ale bym nie pomyślała że na tym etapie ciąży dam tyle radę lazic

Dziś jadę jeszcze na urodziny dziecka znajomych , tak ze znów się najem słodyczy

Aha! PATI, piszesz że Zamówiłas "mamy dla mamy" ja już Wam jakiś czas temu pisalam, że ta książka jest z***ista!! ale przeczytałam tylko 1 część PATI ,jak przeczytasz ta druga część, to daj znać jak Się podobała
Mi siostra poleciła książkę "Instrukcja obsługi bobasa", zaczęłam czytać ale nie robi takiego wrażenia..

Kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj dziewczyny!!
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 07:06   #2038
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Miała termin jakoś 29-31 grudnia, urodziła 16 listopada. W szpitalu sprawdzali USG z pierwszego trymestru, bo na początku twierdzili że ma źle PTP obliczony. Pewnie w terminie byłoby okolo 5 kg.
Szok z tą wagą



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 07:08   #2039
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Kciuki za wizyty!
Dzien dobry

Dzieki dziewczyny, ja najgorzej ze znalezieniem wygodnej pozycji do spania, wiec prawie nie spie, bo powinnam spac na brzuchu albo plecach a w ciąży sie nie da ;( w dzien tez najlepiej jak dreptam bo siedziec nie mozna, jak siedze to czuje jakby mi ktoś nóż wwiercal w kręgosłup takze za wesolo nie jest i gin powiedziała ,ze do porodu raczej lepiej nie bedzie zaczelam myslec jak ja dam rade urodzić w ogóle, i czy w tym pezypadku moge dostać ZZO ... oby

Maddd gratuluje, 9 miesiac! 🥰


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 07:11   #2040
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry

Madd, 9 miesiąc. Kiedy to zleciało

Do 31.10 jest dostawa w Gemini za 5 zł dla zamówień poniżej 299 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.