Pierścionek zaręczynowy, sklep internetowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu, przygotowania do ślubu > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem O zaręczynach, prezentach, wieczorach panieńskich, wszystko przed ślubem.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-25, 21:20   #1
Pan_mlody
Przyczajenie

Pierścionek zaręczynowy, sklep internetowy

Witam,

Nadchodzi mój czas, że zamierzam się oświadczyć. Po wstępnej analizie postanowiłem, że pierścionek zakupię w sklepie internetowym. Moją uwagę przykuł sklep Auroria Diamonds, oferują brylanty jeżeli chodzi o parametry w dobrym stosunku cena do jakości ( barwa D, F, G). Moje pytanie brzmi jak wypada jakość wykonania tych pierścionków? Czy ktoś już dłuższy czas nosi pierścionek tej firmy i czy się nie zniszczył? Czy brylant jest dobrze umieszczony i nie wypada po dłuższym czasie ?

Pod uwagę biorę jeszcze dwa sklepy Aclari oraz Michelson Diamonds.

Co sądzicie o zakupie pierścionka w wyżej wymienionych sklepach?
Pan_mlody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 20:54   #2
Ashya_
Zakorzenienie

Dot.: Pierścionek zaręczynowy, sklep internetowy

Mój pierścionek jest z Aclari ale kupiony u nich w salonie stacjonarnym, w sumie maja chyba 6 salonów w Polsce a że jeden w mieście oboka to tam TŻ kupił i mogę powiedzieć że jest najpiękniejszy nie rysuje się, nie odksztalca, jest centralny kamień i małe po bokach i nic mi nie dopadło, żaden nie wypadł, nie zgubił się a noszę go cały czas od roku, zdejmuje tylko do silnych detergentów przy sprzataniu jest certyfikat i wszystko także jak dla mnie super pozostałych sklepów niestety nie znam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ashya_
Czas edycji: 2019-09-29 o 20:55
Ashya_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 13:12   #3
adamowir
Przyczajenie

Dot.: Pierścionek zaręczynowy, sklep internetowy

Ja pierścionek zaręczynowy kupiłem w Gold4U, co prawda w sklepie stacjonarnym, ale mają też sklepy stacjonarne. Fajna opcja generalnie bo przejrzałem w necie, wybrałem co mnie interesuje i wybrałem się do sklepu stacjonarnego zobaczyć na własne oczy. Byłem w punkcie na ul. Stawowej 61 w Krakowie (https://☠☠☠☠☠☠☠/maps/YKHdh5EMRkUXLdtC7 o tu dokładnie jak ktoś jest ciekawy) Dziewczyna była zadowolona także ja też
adamowir jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości