Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-10, 13:46   #3061
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No w koncu sie cos zaczyna dziac rodzimy jutro laski!!

Nie dociera to do mnie jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oddaj trochę tej pewności siebie
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 13:52   #3062
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja jestem przerazona przeciez.
To u Was sie dzieje

Moj porod mial byc calkiem inny. SN ze znieczuleniem w "nowoczesnym" szpitalu.
A koncze z cc w calkiem innym miejscu ze wzgledu na dostepnosc specjalistow. Ehh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 13:58   #3063
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hello laski

PATI, ale Wam szybko pępek odpadł!! :O Moze to u Ciebie dobra metoda żeby tylko osuszać.... my bierzemy na patyczek trochę octaniseptu, a potem na sucho jeszcze jeden patyczek... kurczę, chyba to źle Młoda ma już ponad 2 tygodnie, a ten pępek dalej jak był... no, moze trochę "luźniejszy" już, ale mimo wszystko nadal się trzyma...

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To ja tylko zamelduję że odszedł mi dziś potężny kawał czopa. Przez całą noc ćmiło mi w brzuchu i bałam się wstać żeby mnie wody nie zalały. Mam bardzo wodnisty śluz, ale wkładki wykluczyły wyciek wód.

To na tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OOO Voice, kciuki!!!!! Coś się dzieje pomału u Ciebie

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No wezcie rodźcie dziewczyny. Co tu taka nuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie, nudno jak taki spokój tu hehe

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Były skurcze na ktg! Nieregularne, ale jednak już góry i doliny! Nawet do 90 dochodzące i potem spadki do 7 itp. Ja czułam je bardziej jak takie zwykłe okresowe ćmienie. Co ciekawe mocniej odczuwalam je na poziomie 30 niż 50 i wyżej.
Cieszę się, że wreszcie coś się tam zaczyna dziać, bo w niedzielę na ktg nic się jeszcze nie pisało.
Rozwarcie mam na palec. Gin planowała znów grzebać mi w szyjce, ale za wczasu uprzedzilam, że nie chcę, więc nie nalegała. Badanie dzisiaj było dużo krótsze i prawie bezbolesne, co tylko potwierdza, że tydzień temu bez pytania ingerowała w szyjkę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
MYCHA, ale ekstra już jak zaczynają się jakieś skurcze, to jesteś coraz bliżej dnia zero KCIUKI trzymam za szybką akcję!!!!

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
A MG nie pisała na swoim blogu jakiegoś artykułu na temat ubierania dziecka na spacer? Tak coś mi się kojarzy, ale pewna nie jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OLA, u mnie w apce pokazuje, że dziecia powinno się ubierać jedną warstwę więcej niz na siebie i tak zrobiłam na spacerek Jeszcze kocem przykryłam :P

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość


Jakie macie pampersy ? Położna mówiła dziś, że od tych Pampers Premium care niby pupa się częściej odparza. Slyszalyscie coś o tym ? Polecała dade i Babydream


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ARYA, ja też polecam dadę Używałam wcześniej pampersów, ale kurczę Młoda odparzyła pupę Jak nakładamy jej Dadę, to jest ok

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Byliśmy na bilansie , wszystko spoko, napięcie dobre, mowil doktor, ze jest silny. czułam to w brzuchu swoją drogą.

Przybrał od ostatniego wazenia ale nadal szalu nie ma. Dziś wazy 3560. Doktor mowil ze bez paniki bo dzieci na piersi przybierają skokowo , jak widze ze jest mleko i ze chętnie je to mam zluzowac. W czwartek znów ważenie. Na szczescie ilosc przesiusianych pieluch nam podskoczyla z 2-3 na 5-6. Czyli okay.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------


Bylam na pierwszym spacerku. Piszecie ze na balkon a ja łaziłam godzine z nim


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że bilans wyszedł ok
my też na 1 spacer poszliśmy na godzinę I Młodej nic się nie stało, a nie werandowaliśmy jej wcześniej.... także nie ma reguły z tym wychodzeniem

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie Maks sam wstaje. W dzień śpi tak po 2h, w nocy po 3-3,5h. Wczoraj mimo wszystko przyjechali TŻ rodzice. Mieli być "chwilę", a siedzieli prawie do 21 i oburzeni jeszcze, że grzecznie ich wyprosiłam bo ja też chcę iść spać. A cycek to myślałam, że mi eksploduje, musiałam odciągnąć, a nawet nie miałam jak No i mały dostał chyba za dużo bodźców wczoraj i hałasu bo nocka cała przewalona. Nie mógł spać, nie chciał jeść, krzyczał, wiercił się dopiero około 3 załapał cycka i poszedł trochę pospać i wstał o 4:30. Znowu pomarudzil, zjadł i poszedł spać i wstaliśmy o 8:30.

Teraz już jest spokojny i odsypia. On w sumie tylko je i śpi i wali w pampersa. Sika tyle, że pampers cały czas przecieka wstaje, zmieniamy pieluchę, poje i idzie spać na jakieś 2 godzinki. Kochane dziecko ja w tym czasie mogę sobie wszystko ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiula, o rany, co za upierdliwi ludzie.... jeszcze tyle czasu siedzieli.... Mam wrażenie, to na złość chyba... przecież Ty ledwo co urodziłaś....są jakieś granice :/

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Była u nas położna, obejrzała piersi i te gulki to ponoć zatkane kanaliki. Kazała robić przed karmieniem gorący oklad, po zimne okłady lub jeszcze trochę odciągać jeśli nie pomoze. Zobaczymy
Obejrzała sutki i mam poranione bo są trochę wklęsłe i małemu ciężko złapać. W szpitalu mi powiedzieli, że „mają boleć” zamiast pokazać jak go dostawić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ARYA, no wlaśnie o tym Ci pisałam wczoraj, moja doradca laktacyjny wlasnie tak mi radziła najpierw ciepłą wodą po cyckach, odciąganie, a potem zimny oklad. Mi pomogło...


Moja córka jakaś niespokojna dziś Nie wiem o co chodzi. Od 5 nie spała, budzi się nie co 3h , ale co 1,5-2 godziny, marudzi jakoś od rana, aż się martwię co jest nie tak..........
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 13:59   #3064
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja wczoraj piłkę kazałam sobie nadmuchać, dzisiaj wezmę w obroty tż, niech się dzieje chociaż już wczoraj jak poskakałam na piłce był przerażony i kazał mi schodzić żebym nie zaczęła rodzić, więc nie wiem czy nie będzie zgrywał niedostępnego 🤣
Myślałam, że tylko taka przerwa weekendowa z porodami była, a tu jakieś lenistwo dopadło dzieciaki. Śnił mi się mój syn, tak pięknie jadł z piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:04   #3065
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hello laski



PATI, ale Wam szybko pępek odpadł!! :O Moze to u Ciebie dobra metoda żeby tylko osuszać.... my bierzemy na patyczek trochę octaniseptu, a potem na sucho jeszcze jeden patyczek... kurczę, chyba to źle Młoda ma już ponad 2 tygodnie, a ten pępek dalej jak był... no, moze trochę "luźniejszy" już, ale mimo wszystko nadal się trzyma...







OOO Voice, kciuki!!!!! Coś się dzieje pomału u Ciebie







Właśnie, nudno jak taki spokój tu hehe







MYCHA, ale ekstra już jak zaczynają się jakieś skurcze, to jesteś coraz bliżej dnia zero KCIUKI trzymam za szybką akcję!!!!







OLA, u mnie w apce pokazuje, że dziecia powinno się ubierać jedną warstwę więcej niz na siebie i tak zrobiłam na spacerek Jeszcze kocem przykryłam :P







ARYA, ja też polecam dadę Używałam wcześniej pampersów, ale kurczę Młoda odparzyła pupę Jak nakładamy jej Dadę, to jest ok







Super, że bilans wyszedł ok

my też na 1 spacer poszliśmy na godzinę I Młodej nic się nie stało, a nie werandowaliśmy jej wcześniej.... także nie ma reguły z tym wychodzeniem







Gosiula, o rany, co za upierdliwi ludzie.... jeszcze tyle czasu siedzieli.... Mam wrażenie, to na złość chyba... przecież Ty ledwo co urodziłaś....są jakieś granice :/





ARYA, no wlaśnie o tym Ci pisałam wczoraj, moja doradca laktacyjny wlasnie tak mi radziła najpierw ciepłą wodą po cyckach, odciąganie, a potem zimny oklad. Mi pomogło...





Moja córka jakaś niespokojna dziś Nie wiem o co chodzi. Od 5 nie spała, budzi się nie co 3h , ale co 1,5-2 godziny, marudzi jakoś od rana, aż się martwię co jest nie tak..........


Tak tak robiłam, ale narazie wyraźnej ulgi nie czuje, a wczoraj była masakra. Dziś po drzemce jak się obudziłam to cycki też jak kamienie. Odciągnęłam 60ml i dałam mu potem z butelki bo już sutki nie wytrzymują. Są poranione.
A mówiła Ci ta CDL co w przypadku poranionych sutków ? Można wtedy z takiej piersi karmić ?
Jak patrzę na temperatury to też pójdziemy chyba na normalny spacer i tyle akurat musze iść na pocztę wysłać doksy do macierzyńskiego
Jedną warstwę więcej niż my czyli jak ubrałaś ? czy np krótkie body pod spod będzie tą jedną warstwą więcej ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:20   #3066
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja jestem przerazona przeciez.
To u Was sie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie "wyglądasz"

Nie wiadomo co gorsze, czy czekanie na grom z jasnego nieba czy na ustaloną, konkretną godzinę.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:23   #3067
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy macie szwy nierozpuszczalne w pochwie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja mam 1 rozpuszczalny i 3 do zdjęcia. Ale na kroczu a nie w pochwie? Ale chyba to samo mamy na myśli.
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Na balkon kazała wychodzić z kilka dni a potem iść już na godzinkę na dwór tylko będzie kolejny stres jak go ubrać



Współczuje teściów

Mój też taki śpioszek kochany śpi sobie w dzień i można coś porobić, tylko ja jestem tak niewyspana i rozdrażniona przez to, że nie mam siły gotować ani nic. Narazie mąż się tym zajmuje.





To u nas naszczescie się nie wbudza przy odkładaniu.


Jaś już jest pełnoprawnym obywatelem ma pesel i meldunek ePUAP to jednak dobry wynalazek



Jakie macie pampersy ? Położna mówiła dziś, że od tych Pampers Premium care niby pupa się częściej odparza. Slyszalyscie coś o tym ? Polecała dade i Babydream


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------





Właśnie się przeraziłam tym ściąganiem szwów mi mówili że mam rozpuszczalne. Dziś położna oglądała krocze i się ładnie ponoć goi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Jutro musimy jechać na pobranie krwi, żeby sprawdzić tą żółtaczkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi w premium care 1 pływa. Ale bardzo polecam Bella happy. Były w szpitalu a teraz dostałam jeszcze paczkę w prezencie. Ich 1 są odrobinę mniejsze niż premium care i sporo tańsze a różnicy nie zarejestrowałam.
Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj piłkę kazałam sobie nadmuchać, dzisiaj wezmę w obroty tż, niech się dzieje chociaż już wczoraj jak poskakałam na piłce był przerażony i kazał mi schodzić żebym nie zaczęła rodzić, więc nie wiem czy nie będzie zgrywał niedostępnego 🤣
Myślałam, że tylko taka przerwa weekendowa z porodami była, a tu jakieś lenistwo dopadło dzieciaki. Śnił mi się mój syn, tak pięknie jadł z piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doczytaj sobie czy aby napewno na piłce powinno się skakać. Mi podczas porodu kazała kołysać biodrami na boki ale absolutnie nie skakać. Ale może na wywołanie to co innego.


Mamusie pytanie za 100 pkt. Oprócz cyca dajecie coś dziecku pić? Wodę, herbatki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 14:25   #3068
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To ja tylko zamelduję że odszedł mi dziś potężny kawał czopa. Przez całą noc ćmiło mi w brzuchu i bałam się wstać żeby mnie wody nie zalały. Mam bardzo wodnisty śluz, ale wkładki wykluczyły wyciek wód.

To na tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ładnie.
Ja to za każdym razem wstając w nocy mam wręcz nadzieję, że mi coś chluśnie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:38   #3069
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No w koncu sie cos zaczyna dziac rodzimy jutro laski!!

Nie dociera to do mnie jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki
Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj piłkę kazałam sobie nadmuchać, dzisiaj wezmę w obroty tż, niech się dzieje chociaż już wczoraj jak poskakałam na piłce był przerażony i kazał mi schodzić żebym nie zaczęła rodzić, więc nie wiem czy nie będzie zgrywał niedostępnego 🤣
Myślałam, że tylko taka przerwa weekendowa z porodami była, a tu jakieś lenistwo dopadło dzieciaki. Śnił mi się mój syn, tak pięknie jadł z piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się pierwszy raz wczoraj w nocy coś śniło, ale nie będę się wypowiadac co

Muszę chyba zmienić metody na przyspieszenie porodu, bo sprzątanie nic nie daje. Muszę mężowi powiedzieć żeby z synem pogadał niech wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie Maks sam wstaje. W dzień śpi tak po 2h, w nocy po 3-3,5h. Wczoraj mimo wszystko przyjechali TŻ rodzice. Mieli być "chwilę", a siedzieli prawie do 21 i oburzeni jeszcze, że grzecznie ich wyprosiłam bo ja też chcę iść spać. A cycek to myślałam, że mi eksploduje, musiałam odciągnąć, a nawet nie miałam jak No i mały dostał chyba za dużo bodźców wczoraj i hałasu bo nocka cała przewalona. Nie mógł spać, nie chciał jeść, krzyczał, wiercił się dopiero około 3 załapał cycka i poszedł trochę pospać i wstał o 4:30. Znowu pomarudzil, zjadł i poszedł spać i wstaliśmy o 8:30.

Teraz już jest spokojny i odsypia. On w sumie tylko je i śpi i wali w pampersa. Sika tyle, że pampers cały czas przecieka wstaje, zmieniamy pieluchę, poje i idzie spać na jakieś 2 godzinki. Kochane dziecko ja w tym czasie mogę sobie wszystko ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to faktycznie teściowie przegieli nie rozumiem takich sytuacji u mnie coś mama mówiła że przyjadą z szama w wigilię żebyśmy nie siedzieli sami we dwójkę gdybym nie urodziła, ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Na razie nikt się nie narzuca. Zobaczymy co będzie jak się Tomek urodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:39   #3070
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ooo ładnie.
Ja to za każdym razem wstając w nocy mam wręcz nadzieję, że mi coś chluśnie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja bym wolała żeby mi chlusnęło w szpitalu
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:45   #3071
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tak tak robiłam, ale narazie wyraźnej ulgi nie czuje, a wczoraj była masakra. Dziś po drzemce jak się obudziłam to cycki też jak kamienie. Odciągnęłam 60ml i dałam mu potem z butelki bo już sutki nie wytrzymują. Są poranione.
A mówiła Ci ta CDL co w przypadku poranionych sutków ? Można wtedy z takiej piersi karmić ?
Jak patrzę na temperatury to też pójdziemy chyba na normalny spacer i tyle akurat musze iść na pocztę wysłać doksy do macierzyńskiego
Jedną warstwę więcej niż my czyli jak ubrałaś ? czy np krótkie body pod spod będzie tą jedną warstwą więcej ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ARYA, ja niestety nie karmie bezpośrednio piersią, tylko na zmianę mm i moje mleko ściągnięte Laktatorem :/ także problemu poranionych sutkow nie miałam, także tu nie pomoge
Kurczę, lipa że Ci te okłady nie pomogły.... może właśnie przez to,że masz te sutki poranione tak się dzieje? współczuję Biedulko

A co do spaceru, to ubrałam Młodą w Boryna długo reklam pod spód, skarpetki, cieplejszy pajac na to wszystko (po domu za ciepło by jej w takim bylo) no i taki ciepły kombinezon pluszowy na to wszystko (mam jeszcze ocieplany ortalionowy, ale ten będziemy nakładać na mrozy,wczoraj bylo prawie 10stopni..), no i kladlam ją w wózku na kocyk, i ciepłym kocykiem też przykryłam pięknie spała podczas i po spacerze

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak ja mam 1 rozpuszczalny i 3 do zdjęcia. Ale na kroczu a nie w pochwie? Ale chyba to samo mamy na myśli. Mi w premium care 1 pływa. Ale bardzo polecam Bella happy. Były w szpitalu a teraz dostałam jeszcze paczkę w prezencie. Ich 1 są odrobinę mniejsze niż premium care i sporo tańsze a różnicy nie zarejestrowałam.Doczytaj sobie czy aby napewno na piłce powinno się skakać. Mi podczas porodu kazała kołysać biodrami na boki ale absolutnie nie skakać. Ale może na wywołanie to co innego.


Mamusie pytanie za 100 pkt. Oprócz cyca dajecie coś dziecku pić? Wodę, herbatki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaq, moja mama upierała się żeby dawać wodę też, ale zapytałam położna na wizycie domowej o te "napoje" inne Niż mleko, czyli właśnie woda czy herbatki, to powiedziała że narazie absolutnie tylko mleko samo dawać.....

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-12-10 o 14:47
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 14:52   #3072
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak ja mam 1 rozpuszczalny i 3 do zdjęcia. Ale na kroczu a nie w pochwie? Ale chyba to samo mamy na myśli. Mi w premium care 1 pływa. Ale bardzo polecam Bella happy. Były w szpitalu a teraz dostałam jeszcze paczkę w prezencie. Ich 1 są odrobinę mniejsze niż premium care i sporo tańsze a różnicy nie zarejestrowałam.Doczytaj sobie czy aby napewno na piłce powinno się skakać. Mi podczas porodu kazała kołysać biodrami na boki ale absolutnie nie skakać. Ale może na wywołanie to co innego.


Mamusie pytanie za 100 pkt. Oprócz cyca dajecie coś dziecku pić? Wodę, herbatki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie daję nic dodatkowego do picia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 15:17   #3073
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ja bym wolała żeby mi chlusnęło w szpitalu
Ja bym wolała żeby mi odeszly wody najlepiej w łazience tam gdzie płytki a najlepiej pod prysznicem byle nie w łóżku. Ale ogólnie wolałabym żeby cała akcja się zaczęła od chluśnięcia niż same skurcze. Wydaje mi się że jak wody odejdą to już wiadomo będzie że parę godz i będę się widzieć z moją uparta dziewuchą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 15:20   #3074
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Haha no i ja jednak tez dostalam wlasnie ten zaginiony stanik z ali, za ktory chinczyczek juz oddal kase.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 15:32   #3075
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj piłkę kazałam sobie nadmuchać, dzisiaj wezmę w obroty tż, niech się dzieje chociaż już wczoraj jak poskakałam na piłce był przerażony i kazał mi schodzić żebym nie zaczęła rodzić, więc nie wiem czy nie będzie zgrywał niedostępnego
Myślałam, że tylko taka przerwa weekendowa z porodami była, a tu jakieś lenistwo dopadło dzieciaki. Śnił mi się mój syn, tak pięknie jadł z piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gdyby piłka była taka skuteczna, to ja bym wam tutaj już z prawie miesięcznym dzieckiem na cycu pisała

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tak tak robiłam, ale narazie wyraźnej ulgi nie czuje, a wczoraj była masakra. Dziś po drzemce jak się obudziłam to cycki też jak kamienie. Odciągnęłam 60ml i dałam mu potem z butelki bo już sutki nie wytrzymują. Są poranione.
A mówiła Ci ta CDL co w przypadku poranionych sutków ? Można wtedy z takiej piersi karmić ?
Jak patrzę na temperatury to też pójdziemy chyba na normalny spacer i tyle akurat musze iść na pocztę wysłać doksy do macierzyńskiego
Jedną warstwę więcej niż my czyli jak ubrałaś ? czy np krótkie body pod spod będzie tą jedną warstwą więcej ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Arya można spokojnie karmić nawet, jk z tych ran leci krew. Generalnie to do momentu w którym dajesz tylko radę wytrzymać, to możesz.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Ja bym wolała żeby mi odeszly wody najlepiej w łazience tam gdzie płytki a najlepiej pod prysznicem byle nie w łóżku. Ale ogólnie wolałabym żeby cała akcja się zaczęła od chluśnięcia niż same skurcze. Wydaje mi się że jak wody odejdą to już wiadomo będzie że parę godz i będę się widzieć z moją uparta dziewuchą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja to wam powiem, ze teraz to wole, żeby JAKKOLWIEK ta akcja się w końcu zaczęła
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 15:44   #3076
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak ja mam 1 rozpuszczalny i 3 do zdjęcia. Ale na kroczu a nie w pochwie? Ale chyba to samo mamy na myśli. Mi w premium care 1 pływa. Ale bardzo polecam Bella happy. Były w szpitalu a teraz dostałam jeszcze paczkę w prezencie. Ich 1 są odrobinę mniejsze niż premium care i sporo tańsze a różnicy nie zarejestrowałam.Doczytaj sobie czy aby napewno na piłce powinno się skakać. Mi podczas porodu kazała kołysać biodrami na boki ale absolutnie nie skakać. Ale może na wywołanie to co innego.


Mamusie pytanie za 100 pkt. Oprócz cyca dajecie coś dziecku pić? Wodę, herbatki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nic nie daje i położna tez mowila że dziecko się nawadnia mlekiem.
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Kciuki Mi się pierwszy raz wczoraj w nocy coś śniło, ale nie będę się wypowiadac co

Muszę chyba zmienić metody na przyspieszenie porodu, bo sprzątanie nic nie daje. Muszę mężowi powiedzieć żeby z synem pogadał niech wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

No to faktycznie teściowie przegieli nie rozumiem takich sytuacji u mnie coś mama mówiła że przyjadą z szama w wigilię żebyśmy nie siedzieli sami we dwójkę gdybym nie urodziła, ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Na razie nikt się nie narzuca. Zobaczymy co będzie jak się Tomek urodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha moj tak pogadał z synem 4.12 przed tym jak się położyliśmy spa政e jego synek musi być terminowy jak tatuś i dziś na niego pora!” Godzinę później odeszły mi wody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 15:52   #3077
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Plan porządków na dziś wykonany, a dalej cisza, ehh. Jak tak dalej pójdzie to w najciemniejszych zakątkach mieszkania wysprzątam wszystko i święta nas zastana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 15:58   #3078
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:00   #3079
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.


!juhu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 16:00   #3080
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
Noo i to jest wiadomość kciukasy Kochana!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:04   #3081
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
Trzymam i ja kciuki powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:05   #3082
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Nam bylo malo i drugi spacer zaliczony. Brat i tatuś tez chcieli wózkiem pojeździć IMG_10122019_162842_(1200_x_1200_piksel).jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:07   #3083
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Nic nie daje i położna tez mowila że dziecko się nawadnia mlekiem.




Haha moj tak pogadał z synem 4.12 przed tym jak się położyliśmy spa政e jego synek musi być terminowy jak tatuś i dziś na niego pora!” Godzinę później odeszły mi wody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak mnie wczoraj mąż pytał czy coś czuję i czy mały wylezie terminowo to go w odwecie zapytałam czy on kiedykolwiek był gdziekolwiek na czas. To się tylko roześmiał.
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
Ale ekstra! Powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:10   #3084
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.


Ooo, super! Powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:19   #3085
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
Eeejjj nooo. Ale do pary musisz wybrać sobie kogoś!! Sama nie możesz rodzić umowa była? Była!!! Że w parach rodzimy! To nie bądź Zosia samosia!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:20   #3086
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
Człowiek wstaje z drzemki a tu takie newsy.
Kciuki!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:25   #3087
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Proszę o garstkę dobrych myśli. Poczulam pyknięcie, udało się lekko wód, mam pierwsze krótkie skurcze. Dzisiaj rodzimy.
Kciuki
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Nam bylo malo i drugi spacer zaliczony. Brat i tatuś tez chcieli wózkiem pojeździć Załącznik 7700322

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:31   #3088
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny podłamałam się. Karmie malego tylko piersia. Dziś byla położna i Antoś w ciagu 6 dni przybrał 110 gram.
4go mial 2870 a dzis 10go mial 2980 g.
Mowila ze trochę malo i kazala karmić go raz z jednej piersk raz z drugiej i dopoić jeszcze mlekiem odcisgnietym z butelki. Aktywizowac zeby wszystko zjadł. Przerasta mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:37   #3089
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak ja mam 1 rozpuszczalny i 3 do zdjęcia. Ale na kroczu a nie w pochwie? Ale chyba to samo mamy na myśli. Mi w premium care 1 pływa. Ale bardzo polecam Bella happy. Były w szpitalu a teraz dostałam jeszcze paczkę w prezencie. Ich 1 są odrobinę mniejsze niż premium care i sporo tańsze a różnicy nie zarejestrowałam.Doczytaj sobie czy aby napewno na piłce powinno się skakać. Mi podczas porodu kazała kołysać biodrami na boki ale absolutnie nie skakać. Ale może na wywołanie to co innego.


Mamusie pytanie za 100 pkt. Oprócz cyca dajecie coś dziecku pić? Wodę, herbatki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tylko mleko i nic więcej
Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Plan porządków na dziś wykonany, a dalej cisza, ehh. Jak tak dalej pójdzie to w najciemniejszych zakątkach mieszkania wysprzątam wszystko i święta nas zastana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jak skończysz sprzątać to wpadnij do mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:38   #3090
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Midusia super!!! Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.