Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-20, 20:25   #4291
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[QUOTE=kroofka;87433787 takim niepełnosprawnym jedzącym zupę z gara i jeszcze kilku by się znalazło. Większość to niestety cwaniaki i debile, ale tych kilku zapadło mi w pamięć i jakoś tam martwię się o ich losy.[/QUOTE]

ten ktory zmarl ?
ktos wrzucil linka wyzej
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 21:20   #4292
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ten ktory zmarl ?
ktos wrzucil linka wyzej
Tak, podobno zmarł, o ile można wierzyć takim forumowym doniesieniom. Co jakiś czas kogoś się na Fb uśmierca, do dziś nie wiem czy Pan od "zrób mi kawkie" i jego syn Andrzej zginęli w wypadku, czy to głupia plota była. Pewnie plota.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 22:15   #4293
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Tak, podobno zmarł, o ile można wierzyć takim forumowym doniesieniom. Co jakiś czas kogoś się na Fb uśmierca, do dziś nie wiem czy Pan od "zrób mi kawkie" i jego syn Andrzej zginęli w wypadku, czy to głupia plota była. Pewnie plota.
akurat plota
ale jednak Napoleon tez zmarl
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 01:51   #4294
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Pan Stasio umarł. A wiecie że ten Zbok Łukasz który miał zamiar zgwałcić swoją babcię teraz pobił i zgwałcił swoją matkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 09:15   #4295
asienaebaem1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Pan Stasio umarł. A wiecie że ten Zbok Łukasz który miał zamiar zgwałcić swoją babcię teraz pobił i zgwałcił swoją matkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skąd o tym wiesz?
asienaebaem1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 09:35   #4296
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Pan Stasio umarł. A wiecie że ten Zbok Łukasz który miał zamiar zgwałcić swoją babcię teraz pobił i zgwałcił swoją matkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A który to jest ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Ok . Juz wiem. To jeden z moich ulubionych uczestników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 10:36   #4297
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Pan Stasio umarł. A wiecie że ten Zbok Łukasz który miał zamiar zgwałcić swoją babcię teraz pobił i zgwałcił swoją matkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co!?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-21, 11:27   #4298
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy to chodzi o ten artykuł? Jeśli tak, to jest tu mowa o Łukaszu, ale w tym przypadku jest inny wiek sprawcy.
https://www.popularne.pl/27-latek-br...-wlasna-matke/

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ostatni odcinek z zeszłej niedzieli jest na serialnet: https://serialnet.pl/ogladaj-online/...-1-odcinek-191.
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:53   #4299
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Orientuje sie ktoś ile lat mineło od ostatnich występów Supermario?
Mam wrazenie ze chyba sporo przeszedł, strasznie zmarnowany i jakby postarzał sie o dobre 15 lat , szkoda ze Krystianka nie pokazali, też chłopczyk był rewelacyjny.
Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Fakt, wczoraj zastanawiałam się, czy on zawsze miał taki misz masz w zębach. Bardzo źle to teraz wygląda. A co do upływu czasu - na moje oko jakieś 3 lata.
Zdecydowanie! Jakiś stary odcinek ostatnio mi się w TV przewinął i miał zdecydowanie więcej zębów te 3,5 roku remu...

I też zrozumiałam, że ma córkę z tą babeczką co się rozstali.

Cytat:
Napisane przez lomai Pokaż wiadomość
MózgEM

Co do Roberta też mi się wydaje, że jest to tylko zabieg producentów, żeby rozruszać jego wątek. Chyba, że laska w rzeczywistości nie wygląda tak dobrze, jak na zdjęciach, a on się na darmo ślini.
Kurna mnie rozwaliło jak był nagrany jak dzwoni do kobiet i pyta
" A Pan jest kobietą czy facetem"?

A co do tego artykułu o gwałcie: czytajcie ze zrozumieniem. Na dole samym tylko wspomnieli o Łukaszu, przytaczając po prostu kilka innych przypadków bulwersujących gwałtów. On matki nie zgwałcił.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 09:45   #4300
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zapowiedź ostatniego odcinka w tym sezonie:
- z Super Mario: https://facebook.com/chlopakidowziec...6737543755720/.
- z Mirkiem: https://facebook.com/polsatplaypl/vi...2791517385195/.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Streszczenie dzisiejszego odcinka:
Cytat:
Stefan na co dzień pracuje w Niemczech, ale tamtejsze dziewczyny nie podobają mu się. Szuka szczęścia wśród Polek. W odpowiedzi na ogłoszenie Roberta zgłosiła się piękna dziewczyna. Robert zdecydował się do niej zadzwonić i porozmawiać. Kobieta zdeklarowała, że go niebawem odwiedzi. Mężczyzna czuje, że jego serce bije mocniej. Pasją Mirka jest muzyka. Marzy, że kiedyś w domowym zaciszu będzie mógł zagrać koncert przyszłej dziewczynie.
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 15:18   #4301
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość

A co do tego artykułu o gwałcie: czytajcie ze zrozumieniem. Na dole samym tylko wspomnieli o Łukaszu, przytaczając po prostu kilka innych przypadków bulwersujących gwałtów. On matki nie zgwałcił.
Dokładnie. Oczywiście go nie bronię, ale dopisywanie mu gwałtu na matce, bo się nie potrafi czytać ze zrozumieniem to już przegięcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-22, 20:41   #4302
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ostatni odcinek sezonu na Ipli: https://www.ipla.tv/wideo/serial/Chl...2c5001f2856e9c
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 22:18   #4303
lomai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ciekawa jestem czy dojdzie w którymś odcinku do oficjalnych przeprosin obrażonych pączków

Zdziwiło mnie trochę, że wcześniej Supermario zajmował się przecież domem, a teraz mówi, że gary były 3 dni niepozmywane. Nie wiem, jaki ustalili sobie podział obowiązków i jak długo ta Jolka czuła się, że jest "w gościach", ale on przez te 3 dni też nie mógł pozmywać?
Kojarzycie, żeby wcześniej wspominał o swojej matce? Wygląda, jakby ona z nim mieszkała albo bywała tam często.

Szkoda mi tego Krystianka...
lomai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 22:53   #4304
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Od razu jak zobaczyłam poprzednio Supermario to pisałam ze chyba sporo przeszedł w międzyczasie, no i zgadza się, aż przykro się tego słuchało...A on taki zmarnowany... A to że mówiła o nim ojczym czyli co pewnie nawet nie jego...

W sumie ten Mirek to w miarę ogarniety chłop, no luksusów nie ma ale widac zadbane raczej wszystko zagranice do roboty jeździ aż dziwne że jeszcze żadna się nie zakreciła wokół niego

Ktoś tu dobrze pisał jedno skinienie Pączusia i Agniesia wracała by w podskokach- może w następnym sezonie będzie wielki powrót?
Ale najlepsz było nie jestem maminsynkiem to ploty

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-12-22 o 23:01
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 12:44   #4305
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Od razu jak zobaczyłam poprzednio Supermario to pisałam ze chyba sporo przeszedł w międzyczasie, no i zgadza się, aż przykro się tego słuchało...A on taki zmarnowany... A to że mówiła o nim ojczym czyli co pewnie nawet nie jego...

W sumie ten Mirek to w miarę ogarniety chłop, no luksusów nie ma ale widac zadbane raczej wszystko zagranice do roboty jeździ aż dziwne że jeszcze żadna się nie zakreciła wokół niego
(...)

Supermario rzeczywiście smutny los. Współczuję mu.


Co do Mirka - mnie to w ogóle nie dziwi, że jest sam, bo jest (jak dla mnie) mocno nieatrakcyjny i wydaje się być... nudny. Jak dla mnie obrotny człowiek to nie tylko zarobki (a nawet w ogóle nie zarobki, bo można być obrotnym i dużo rzeczy załatwiać sobie tanio, czy za darmo), ale umiejętność ogarnięcia przestrzeni wokół siebie. Remont mieszkania (unowocześnienie), jako taki wygląd - przecież wystarczy się przejść do CH, aby wiedzieć jaka jest moda, ogarnięcie się u fryzjera. Niestety, ale bardzo przypomina mi kolegę, który zarabia po 7-8 tysięcy miesięcznie, ale jest tak zdziadziały z wyglądu i ma też takie trochę dziwne zachowania, że jakoś żadna się nie rzuca.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 13:11   #4306
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ellen_Ripley no brak kobiety u Mirka, takie mam wrażenie ze jakby mu jakas podpowiedziła to czy tamto żeby zmienił czy w domu czy w wyglądzie ( typu inna fryzura czy zakup nowszych ubrań) to niebyło problemu pewnie. Tylko no własnie nie ma kto mu podpowiedziec. \
No widać ze rozrywkowy nie jest, ale jest jakimś pijakiem brudasem nierobem i dlatego sie w sumie dziwię że żadna sie jeszcze nie zakreciła, no chyba że on wybrany jest... i chce zgrabnej i ładnej 25-latki
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 13:33   #4307
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ellen_Ripley no brak kobiety u Mirka, takie mam wrażenie ze jakby mu jakas podpowiedziła to czy tamto żeby zmienił czy w domu czy w wyglądzie ( typu inna fryzura czy zakup nowszych ubrań) to niebyło problemu pewnie. Tylko no własnie nie ma kto mu podpowiedziec. \
No widać ze rozrywkowy nie jest, ale jest jakimś pijakiem brudasem nierobem i dlatego sie w sumie dziwię że żadna sie jeszcze nie zakreciła, no chyba że on wybrany jest... i chce zgrabnej i ładnej 25-latki

Rozumiem, że samotny facet, nienauczony pewnych rzeczy to i owo może mieć zaniedbane, ale ten człowiek miał żonę, więc nie jest dzikim ludem ze środka puszczy. I dziwię się, że Ty się dziwisz, iż żadna się nie zakręciła. Szczerze mówiąc nie znam kobiet, które chciały by się "zakręcać" wokół takiego faceta. Minimalne standardy w stylu "nie pije, nie bije, podciera się", to chyba już nie te czasy jednak.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:46   #4308
Kirlia
Irek
 
Avatar Kirlia
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Warszawa, Ząbki
Wiadomości: 86
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez lomai Pokaż wiadomość
Kojarzycie, żeby wcześniej wspominał o swojej matce?
On mieszka z matką i z bratem, wspomniała o tym Jolanta na grupie FB.
Nie pokazują ich bo najwyraźniej nie wyrazili na to zgody.
Krystianek pewnie też wydoroślał i swój rozum ma lub ojciec chciał mu zaoszczędzić tej komedii.
Zresztą sam też powinien z tego zrezygnować, chociażby ze względu na dobro chłopaka, kto wie czy go w szkole nie szykanują itp..
Kirlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:59   #4309
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Rozumiem, że samotny facet, nienauczony pewnych rzeczy to i owo może mieć zaniedbane, ale ten człowiek miał żonę, więc nie jest dzikim ludem ze środka puszczy. I dziwię się, że Ty się dziwisz, iż żadna się nie zakręciła. Szczerze mówiąc nie znam kobiet, które chciały by się "zakręcać" wokół takiego faceta. Minimalne standardy w stylu "nie pije, nie bije, podciera się", to chyba już nie te czasy jednak.
Jesli chodzi o bohaterów tego programu to jednak duuuużo
I nie twierdzę że niewiadomo jakie damy miałby się krecic obok niego-ale takie podobne jak jak on, o to chodzi...
Ale nie wiedzialam że on miał żonę , mówił o tym?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 19:52   #4310
Kirlia
Irek
 
Avatar Kirlia
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Warszawa, Ząbki
Wiadomości: 86
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Odcinek 192 na Serialnet

https://serialnet.pl/ogladaj-online/...-1-odcinek-192
Kirlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 00:26   #4311
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Kirlia Pokaż wiadomość
On mieszka z matką i z bratem, wspomniała o tym Jolanta na grupie FB.
Nie pokazują ich bo najwyraźniej nie wyrazili na to zgody.
Krystianek pewnie też wydoroślał i swój rozum ma lub ojciec chciał mu zaoszczędzić tej komedii.
Zresztą sam też powinien z tego zrezygnować, chociażby ze względu na dobro chłopaka, kto wie czy go w szkole nie szykanują itp..
Eh, to my tu od lat peany piejemy dla Mario w roli dzielnego, samotnego taty, a to prawdopodobnie zwyczajna historia z mamą/babcią obrabiającą domowo cała rodzinę. Ale pamiętam, że z ciastem sobie nieźle radził, chyba że mu mama przed nagraniem odcinka zademonstrowała co i jak z tymi składnikami )
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 12:25   #4312
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zapowiedź maratonu serialu od Wigilii do drugiego dnia świąt: https://www.facebook.com/chlopakidow...6471844202344/.

Komentarze Agnieszki po ostatnim odcinku na FB:
- kpi z tego, co powiedział Grzegorz (że nie jest maminsynkiem), przyjeżdżał z matką na randki, chodził podobno z nią pod rękę do kościoła i matka pytała się go, czy pacierz zmówił,
- napisała, że Jaruś ma więcej rozumu od Pączusia i jego matki,
- jej matka nigdy nie wtrącała się w związek, nie wystąpiła w żadnym odcinku,
- wzięła pierwszy kredyt, który miał być spłacony, okazało się, że nie był i musiała robić refinansowanie,
- podobno go spłacają, napisała "skoro ja pieniędzy z kredytu nie wzięłam, niech więc spłacają", nie wiadomo na jaki cel był przeznaczony ten kredyt,
- lubi wszystko ale nie lubi jak ktoś kłamie, tego nienawidzi,
- może udowodnić, do kogo pisał Grzegorz i na jakie tematy, dziewczyny, z którymi pisał, same jej wysyłały rozmowy prywatne,
- "Pączuś" ma według jej zbyt wysokie mniemanie o sobie (w kwestii kto kogo powinien przeprosić),
- napisała, iż dobrze, że różowe okulary "spadły jej z nosa" i nie ona zaczęła wywlekać sprawy ich związku i późniejszego rozstania,
- zablokował ją, bo upomniała się o pieniądze, o które się upomniała, podobno jej je zabrał i ona sobie je uzbierała (przeznaczone były najprawdopodobniej na ślub),
- zapewnia, że nigdy do niego nie wróci,
- nie chce, by ktoś pomyślał, że wywleka prywatne sprawy i nie może pozostać obojętna na kłamstwa z jego strony, ma powiedzieć prawdę a nie koloryzować

Edytowane przez e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Czas edycji: 2019-12-24 o 12:27
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 14:01   #4313
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=e34a1c06f5f164a7b72d1a6 48546881dcad63643_5ee55a7 2d6212;87445328]Zapowiedź maratonu serialu od Wigilii do drugiego dnia świąt: https://www.facebook.com/chlopakidow...6471844202344/.

Komentarze Agnieszki po ostatnim odcinku na FB:
- kpi z tego, co powiedział Grzegorz (że nie jest maminsynkiem), przyjeżdżał z matką na randki, chodził podobno z nią pod rękę do kościoła i matka pytała się go, czy pacierz zmówił,
- napisała, że Jaruś ma więcej rozumu od Pączusia i jego matki,
- jej matka nigdy nie wtrącała się w związek, nie wystąpiła w żadnym odcinku,
- wzięła pierwszy kredyt, który miał być spłacony, okazało się, że nie był i musiała robić refinansowanie,
- podobno go spłacają, napisała "skoro ja pieniędzy z kredytu nie wzięłam, niech więc spłacają", nie wiadomo na jaki cel był przeznaczony ten kredyt,
- lubi wszystko ale nie lubi jak ktoś kłamie, tego nienawidzi,
- może udowodnić, do kogo pisał Grzegorz i na jakie tematy, dziewczyny, z którymi pisał, same jej wysyłały rozmowy prywatne,
- "Pączuś" ma według jej zbyt wysokie mniemanie o sobie (w kwestii kto kogo powinien przeprosić),
- napisała, iż dobrze, że różowe okulary "spadły jej z nosa" i nie ona zaczęła wywlekać sprawy ich związku i późniejszego rozstania,
- zablokował ją, bo upomniała się o pieniądze, o które się upomniała, podobno jej je zabrał i ona sobie je uzbierała (przeznaczone były najprawdopodobniej na ślub),
- zapewnia, że nigdy do niego nie wróci,
- nie chce, by ktoś pomyślał, że wywleka prywatne sprawy i nie może pozostać obojętna na kłamstwa z jego strony, ma powiedzieć prawdę a nie koloryzować[/QUOTE]

Czy jesteś jednym z bohaterów Chdw? Nie chce mi się już od kilku postów wierzyć, że komuś niezwiązanemu z produkcją chciałoby się poświęcać tematowi tyle czasu i obliczeń.

Zapowiedź z tym biednym Arkiem: jest zaje#ym kochankiem, ale nie był jeszcze testowany Nie wiem czemu, ale bardzo mnie ten chłopak wzrusza, jakieś instynkty macierzyńskie we mnie wzbudza i okropnie mi go żal Bardzo bym chciała, żeby znalazł dla siebie podobną niesmiałą dziewczynę i żeby sobie jakoś tam po swojemu żyli.

Mirek jest mocno creepy. jak się uśmiecha na myśl o Ewie z końca Europy. I te jego niedomyte zęby, i szczotka na głowie, i jeszcze pokój pełen klawiszy i religijnych durnostojek... Brrrr.

Pączkowe love story to już by sobie mogła produkcja darować, bo plotą oboje trzy po trzy, kłamią i wybielają się. Czemu my musimy tego słuchać przez x sezonów.

Mario - nic nie rozumiem z tych jego historii. Nie wiem z kim mieszka, ile ma dzieci swoich i nieswoich, z jaką kobietą jest teraz a jakie odeszły i dlaczego stracił zęby, skoro ma chyba dopiero około 40-tki.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 14:54   #4314
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Nie jestem żadnym uczestnikiem, po prostu interesuję się tym serialem i znalazłem ten wpis na grupie na FB zupełnie przypadkowo, postanowiłem się z nim podzielić z innymi użytkownikami forum. Wesołych świąt dla wszystkich.

Edytowane przez e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Czas edycji: 2019-12-24 o 14:55
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 15:17   #4315
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja też nic nie rozumiem z historii super Mario.
Ja zrozumiałam tak:


Miał babkę, dlatego odszedł z programu.

Babka była od niego dużo starsza, jego mama (nie wiadomo było o jej istnieniu) sprzeciwiała się temu związkowi i związek się rozpadł.

Super Mario znajduje inna babkę, która nie może mieć dzieci. Nagle się okazuje, że zachodzi w ciążę z super Mario. Rodzi mu dziecko, jednak nie może nawiązać relacji z pierwszym dzieckiem maria, dochodzi do sprzeczek. W konsekwencji jednej z nich wyprowadza się na stałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 22:21   #4316
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
(...)
Mirek jest mocno creepy. jak się uśmiecha na myśl o Ewie z końca Europy. I te jego niedomyte zęby, i szczotka na głowie, i jeszcze pokój pełen klawiszy i religijnych durnostojek... Brrrr.
(...)
No niestety, jak to wszystko zebrać do kupy, to trudno uwierzyć, aby ktoś się mógł nim na serio zainteresować. Pomimo jego na pewno dobrego serca.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 20:31   #4317
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Co do Mario, to co się stało z tą Olą z długimi kreconymi włosami 🤔
Ktoś kiedyś pisał że Mario to mamin synek i tak by to pasowało z tego co mówił że mama się wracała i babka uciekła.

Bieda aż piszczy i jeszcze mamusia do trójkąta.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 22:26   #4318
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Co do Mario, to co się stało z tą Olą z długimi kreconymi włosami
Ktoś kiedyś pisał że Mario to mamin synek i tak by to pasowało z tego co mówił że mama się wracała i babka uciekła.

Bieda aż piszczy i jeszcze mamusia do trójkąta.
Ola nie była u Mario tylko u Wojtka

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 11:10   #4319
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Ola nie była u Mario tylko u Wojtka

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
O
rany faktycznie masz rację
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 13:05   #4320
Marbloom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Karina jest pełna sprzeczności, w necie krążą jej zdjęcia na tle sfastyki a mówi że jej chłopak może być egzotycznym imigrantem,,,, jej lysi koledzy moga nie przyjść na slub heh.

Jola od SuperMario bardzo sympatyczna, ojca z synem nazywa,, psycholkami, SuperMario staruchem.

Pan Stanisław znalazł Marcinowi pewna studentek, która spała 3 dni z nim w pokoju ale się wyniosła bo,,,,, Marcin słabo się za nią zabieral:xd

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Agnieszka ma obsesję na punkcie Pączka. Swoją drogą rozstanie z uchochanym jej służy, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd.

Ile to kobieta może zmienić w swoim życiu na lepszy jak chce wzbudzić zazdrość, zrobić na złość.
Marbloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.