Mamusie czerwcowe 2020 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-19, 12:30   #4921
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Witam się z Wami ze szpitala. Wczoraj na wizycie (25+2) gin dała mi skierowanie do szpitala, bo nie podoba jej się moja szyjka, kształt jest blisko porodowy. Wczoraj szyjka miała 3,5cm, a dzisiaj już 2,8cm i się rozchodzi. Dostałam sterydy na rozwój płuc, pełno leków i będziemy zakładać pessar i tryb leżący. Powtórka z rozrywki, w ciąży z Adą było podobnie, choć sterydy dostałam wtedy w dużo wyższej ciąży.

Chce mi się płakać 😢
Kciuki, żeby wszystko było dobrze i żebyś jak najszybciej wyszła

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Pięknie

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość

Ja powoli zaczęłam zbierać się do wyprawki, jakoś strasznie mi się nie chce Macie/kupujecie parasolki do wózka? Ostatnio używałam pieluszki bambusowej do osłony przed słońcem, ale jednak hamowała trochę przepływ powietrza moim zdaniem. Wszystkie parasolki to to samo i obojętnie która z allegro będzie ok, czy możecie jakąś konkretną polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podłączam się do pytania o parasolkę.
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 12:45   #4922
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Kciuki, żeby wszystko było dobrze i żebyś jak najszybciej wyszła



Pięknie



Podłączam się do pytania o parasolkę.
Co do parasolki Starsza czerwcowa i nie miałam, teraz też nie będę kupować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 12:51   #4923
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Mancia , Lusija cudne brzuszki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Nulka
Najważniejsze ze masz opiekę. Nie stresuje sie. Będzie dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Nat masakra z ta biegunka. Pewnie sie biedna przestraszyłas. Wazne ze wracasz do żywych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Annic
Parasolki nie kupuje. Miałam różne i sie nie sprawdziły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 13:10   #4924
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Nulkaa - trzymam kciuki za Ciebie, na szczęście Twoja gin zareagowała super szybko i jesteś zaopiekowana. Na pewno będzie wszystko dobrze

Nat, współczuję choroby - masakra :/

Dziewczyny, piękne brzuchy Może później cyknę zdjęcie swojego poglądowo

Na dzisiaj moja niunia waży prawie pół kilo Jestem w szoku, że tak szybko przybiera na wadze I ułożona tyłkiem do dołu (co czuję jak kopie), więc chyba się nie wybiera jeszcze na świat

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 13:14   #4925
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Tez muszę cyknąć zdj brzucha. Ale jestem dzisiaj w nieładzie artystycznym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 13:20   #4926
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ściągnęłam apke do zmniejszania zdjęć w końcu mogę wrzucać xd

Bryka już czeka xD20200212_122654-1836x2448.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.

Edytowane przez mancia9301
Czas edycji: 2020-02-19 o 13:46
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 13:35   #4927
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Ściągnęła Ale do zmniejszania zdjęć w końcu mogę wrzucać xd

Bryka już czeka xDZałącznik 7708461

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Bryka pierwsza klasa

Ja muszę w kwietniu mój wyprać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 14:20   #4928
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Witam się z Wami ze szpitala. Wczoraj na wizycie (25+2) gin dała mi skierowanie do szpitala, bo nie podoba jej się moja szyjka, kształt jest blisko porodowy. Wczoraj szyjka miała 3,5cm, a dzisiaj już 2,8cm i się rozchodzi. Dostałam sterydy na rozwój płuc, pełno leków i będziemy zakładać pessar i tryb leżący. Powtórka z rozrywki, w ciąży z Adą było podobnie, choć sterydy dostałam wtedy w dużo wyższej ciąży.

Chce mi się płakać
Biedna trzymam za Ciebie mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 14:24   #4929
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Konkretny już masz ten brzuszek u mnie 25+6 i jednak sporo mniejszy, a mimo wszystko 6 kg na plusie... nie wiem gdzie to poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 15:39   #4930
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja po wizycie u mojego gina, cukrzycy nie ma, młoda rośnie, 495g(24+3), jest mniejsza ale w normach, nie mam co się spodziewać że będę miała duże dziecko jak starsza urodziła się nie całe 3kg ☺ chyba wreszcie jestem spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 15:49   #4931
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ja po wizycie u mojego gina, cukrzycy nie ma, młoda rośnie, 495g(24+3), jest mniejsza ale w normach, nie mam co się spodziewać że będę miała duże dziecko jak starsza urodziła się nie całe 3kg ☺ chyba wreszcie jestem spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 16:06   #4932
amelis.
Raczkowanie
 
Avatar amelis.
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 100
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cześć dziewczyny

Ja cały czas monitoruje i czytam was nawet zrobiłam screeny waszych list wyprawkowych

Jakoś nie jestem przyzwyczajona do pisania na forum, ale muszę jakoś się przełamać

Jestem po prenatalnych 21 tydzień, wszystko ok. Dopiero teraz dowiedzielismy się płci, i jest chłopak mogę zacząć wreszcie kupować, bo narazie to tylko pojedyncze białe, albo neutralne ubranka.

409g, ale niestety lekarz powiedział, że mam pępowinę dwunaczyniowa powiedział, że to jest wg niego anomalia, bo badania serduszka, i przepływ w pępowinie są w normie.

Ale wróciłam do domu i po drodze zaczęłam czytac co to jest w necie, i prawie dostałam zawału :/ no i teraz nie wiem, nie mam na to wpływu przecież, wyniki ok, więc trzeba czekać do następnego badania 24marca...
Ale zastanawiam się czy nie umówić się prywatnie na echo serca, jestem z wawy i jets jedno jakieś super miejsce z mega lekarzami, ale 450zl...

No i drugi problem mam bardzo niskie żelazo, 11mg a lekarz powiedział, że norma to 70-100... Mam żelazo w tabletach i się zobaczy co dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amelis. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 18:26   #4933
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez amelis. Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja cały czas monitoruje i czytam was nawet zrobiłam screeny waszych list wyprawkowych

Jakoś nie jestem przyzwyczajona do pisania na forum, ale muszę jakoś się przełamać

Jestem po prenatalnych 21 tydzień, wszystko ok. Dopiero teraz dowiedzielismy się płci, i jest chłopak mogę zacząć wreszcie kupować, bo narazie to tylko pojedyncze białe, albo neutralne ubranka.

409g, ale niestety lekarz powiedział, że mam pępowinę dwunaczyniowa powiedział, że to jest wg niego anomalia, bo badania serduszka, i przepływ w pępowinie są w normie.

Ale wróciłam do domu i po drodze zaczęłam czytac co to jest w necie, i prawie dostałam zawału :/ no i teraz nie wiem, nie mam na to wpływu przecież, wyniki ok, więc trzeba czekać do następnego badania 24marca...
Ale zastanawiam się czy nie umówić się prywatnie na echo serca, jestem z wawy i jets jedno jakieś super miejsce z mega lekarzami, ale 450zl...

No i drugi problem mam bardzo niskie żelazo, 11mg a lekarz powiedział, że norma to 70-100... Mam żelazo w tabletach i się zobaczy co dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! Gratuluję synka

Co do echa - jeśli piszesz o gabinecie prof dangel to ja płaciłam 490

Ale spokojnie! Moja koleżanka miała pepowine dwunaczyniowa, była poprostu pod większą obserwacją - w sensie na każdej wizycie usg z oceną przepływów jeśli dobrze kojarzę. Malutka urodziła się zdrowa o czasie, żadnych powikłań, ma już 2.5roku☺ więc jeśli lekarz uspokaja to trzeba go słuchać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 18:42   #4934
amelis.
Raczkowanie
 
Avatar amelis.
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 100
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Tak mówię o prof dangel, a ona jest dobra? W sensie, że warta takich pieniędzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amelis. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 18:43   #4935
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez amelis. Pokaż wiadomość
Tak mówię o prof dangel, a ona jest dobra? W sensie, że warta takich pieniędzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem z Lublina, to mi 3 lekarzy polecalo tylko ją.

Ale Twoj lekarz dał Ci wskazania? Oprócz tej pepowiny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 21:06   #4936
amelis.
Raczkowanie
 
Avatar amelis.
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 100
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Nie, żadnych wskazań. Powiedział, że wg niego wszytsko jest ok, robił usg ok. 40min i naprawdę długo skupił się na sercu itp i sprawdzał dokładnie wszytsko.

Z tą prof dangel to ja sama wymyśliłam dla świętego spokoju, bo naczytalam się w necie, że przy pępowinie dwunaczyniowej mogą być problemy z sercem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amelis. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 01:13   #4937
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ciąża nie była planowana,a lekarze twierdzili,że bez leków nie zajdę.
Miałam problemy hormonalne,problemy z owulacja,częste torbiele na jajniku,nieregularne miesiączki.
Z poprzednim partnerem nie zabezpieczałam się prawie rok nie zaszłam,to tak mnie to przekonało,że jednak ze mną jest problem.
Z kolejnym dwa cykle i ciąża totalny szok
U mnie on miał problemy w tych sprawach, gdy lekarz androlog podsunął kilka rozwiązań to z żadnej w pełni nie chciał skorzystać a tamta kobieta wysysała z niego soki. Było to dość zauważalne.

Nasz związek mając wręcz równo 10lat zamienił się w nicość.


Nie miałam już kompletnie pożytku z czegokolwiek pod tym względem nie mogłam liczyć a mieć jaja i podjąć męską decyzję o odejściu skoro ktoś tej decyzji podjąć nie potrafił.


Odejście to ulga,szansa , spokój i czekanie tylko do pojawienia się miesiączki a ta jednak nie nadeszła...



Prawnik uważa,że trzeba rozważyć również opcję,że mogła to być zabawa, że kobiety nie było a po prostu pieczołowicie przygotowywał plan.... Dużo kryminałów w zeszłym roku przeczytałam
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 06:27   #4938
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hejka w ten pyszny dzień roku

Amelis no zrobisz jak uważasz ale nie ma co się martwić na zapas jeśli lekarz uspokaja ja wkrecalam sobie hipotrofie a wczoraj mój gin mnie uspokajal i ja mu ufam. Inaczej bym zwariowala

Annic pytałaś o parasolke - ja też nie planuję, jeśli bym miała kupić to patrzylabym może na ochronę uv.

Wreszcie i ja zaczęłam temat wyprawki, przyszły podkłady i majty, zamówiłam półko-przewijak na kółkach zamiast robić przerobke z ikei. I reszta chyba w kwietniu bo w marcu szykują się wydatki na opłaty

Muszę się zacząć ruszać bo jestem flakiem - ciągle w domu, pogoda nie zachęca do spacerów



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 08:10   #4939
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez amelis. Pokaż wiadomość
Tak mówię o prof dangel, a ona jest dobra? W sensie, że warta takich pieniędzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hej, ja miałam w pierwszej ciąży pępowinę dwunaczyniową. Jestem z Lublina i też mnie lekarz wysłał do Warszawy na Agatową. Na szczęście wszystko w porządku było i z ciążą i z córką.
Prowadziłam ciąże prywatnie, ale mój lekarz pracuje w szpitalu i kazał mi przyjść do przychodni przyszpitalnej i tam z jego prośby mi wypisali skierowanie na NFZ. Czekałam chyba 5 tygodni.
Może Twój lekarz też ma taką możliwość tak załatwić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aguska96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 08:18   #4940
amelis.
Raczkowanie
 
Avatar amelis.
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 100
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

W sumie może i by miał, bo też pracuje na NFZ, ale nic nie wspomniał 🤷☠♀️
A 5 tyg to długo, już chyba wolę prywatnie, tylko trochę boli 500zl wydać, ale chciałabym mieć potowerdzenie od drugiego lekarza, że wszystko jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aguska96 Pokaż wiadomość
Hej, ja miałam w pierwszej ciąży pępowinę dwunaczyniową. Jestem z Lublina i też mnie lekarz wysłał do Warszawy na Agatową. Na szczęście wszystko w porządku było i z ciążą i z córką.
Prowadziłam ciąże prywatnie, ale mój lekarz pracuje w szpitalu i kazał mi przyjść do przychodni przyszpitalnej i tam z jego prośby mi wypisali skierowanie na NFZ. Czekałam chyba 5 tygodni.
Może Twój lekarz też ma taką możliwość tak załatwić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A czy robiłaś cokolwiek innego? W sensie dieta, albo coś? Chociaż wiem, że to nie ma wpływu, ale teraz mam w głowie, że muszę jeść super zdrowo żeby dawać tylko odżywcze substancje dziecku.
W sumie czaly czas staram się jeść, ale wiecie jak to jest a tu pączek, czasem pizza itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amelis. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 08:28   #4941
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Byłam w labo i u położnej. Spr puls, wagę i ciśnienie. Rozmawiałam z nia o szpitalu w którym chce rodzic. Za tydz powtórka.
Kupiłam paczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 08:47   #4942
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez amelis. Pokaż wiadomość
W sumie może i by miał, bo też pracuje na NFZ, ale nic nie wspomniał
A 5 tyg to długo, już chyba wolę prywatnie, tylko trochę boli 500zl wydać, ale chciałabym mieć potowerdzenie od drugiego lekarza, że wszystko jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

A czy robiłaś cokolwiek innego? W sensie dieta, albo coś? Chociaż wiem, że to nie ma wpływu, ale teraz mam w głowie, że muszę jeść super zdrowo żeby dawać tylko odżywcze substancje dziecku.
W sumie czaly czas staram się jeść, ale wiecie jak to jest a tu pączek, czasem pizza itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie, wszystko zostało jak było jedynie tydzień przed terminem mnie położył do szpitala, miałam codziennie sprawdzane przepływy i robione KTG.
Ja też się naczytałam, że dziecko może być malutkie itp. a córa sie urodziła z waga 3,5kg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aguska96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 09:03   #4943
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez aguska96 Pokaż wiadomość
Nie, wszystko zostało jak było jedynie tydzień przed terminem mnie położył do szpitala, miałam codziennie sprawdzane przepływy i robione KTG.
Ja też się naczytałam, że dziecko może być malutkie itp. a córa sie urodziła z waga 3,5kg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej hej! Jak tam wogole u Ciebie? Ja przez grudzień i styczeń tyle razy byłam u Swatowskiego w luxmedzie (badania prenatalne) że myślał że jestem jego pacjentka w sensie że prowadzi ciążę☺ naprawdę spoko lekarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 09:18   #4944
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
U mnie on miał problemy w tych sprawach, gdy lekarz androlog podsunął kilka rozwiązań to z żadnej w pełni nie chciał skorzystać a tamta kobieta wysysała z niego soki. Było to dość zauważalne.

Nasz związek mając wręcz równo 10lat zamienił się w nicość.


Nie miałam już kompletnie pożytku z czegokolwiek pod tym względem nie mogłam liczyć a mieć jaja i podjąć męską decyzję o odejściu skoro ktoś tej decyzji podjąć nie potrafił.


Odejście to ulga,szansa , spokój i czekanie tylko do pojawienia się miesiączki a ta jednak nie nadeszła...



Prawnik uważa,że trzeba rozważyć również opcję,że mogła to być zabawa, że kobiety nie było a po prostu pieczołowicie przygotowywał plan.... Dużo kryminałów w zeszłym roku przeczytałam
Rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 10:26   #4945
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Hej hej! Jak tam wogole u Ciebie? Ja przez grudzień i styczeń tyle razy byłam u Swatowskiego w luxmedzie (badania prenatalne) że myślał że jestem jego pacjentka w sensie że prowadzi ciążę naprawdę spoko lekarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hej, a rzadko piszę, bo ciężko z moją dwulatką na codzień, męża nie ma od pon-pt, a w weekendy nadrabiam jego towarzystwo ale staram się być na bierząco co u Was.
U mnie ogólnie w porządku, chociaż coraz ciężej. W przyszłym tygodniu muszę wybrać się na test glukozą nie pamiętam czy dawałam znać ale będę miała synka, imię też już mamy wybrane córka stuka w brzuch i się pyta „jesteś tam?” Albo rano „wstałes juz?”
Za miesiąc zostaje chrzestną u synka mojej siostry i już mnie prześladują komentarze, że jak to w ciąży, że to przynosi pecha u Was też krążą takie zabobony?

Haha to nieźle, też jestem bardzo zadowolona z jego opieki. A Ty gdzie prowadzisz ciąże?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aguska96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 11:02   #4946
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dziewczyny, czy któraś ma zgagę? Jak sobie radzić bez leków ? Od wczoraj masakra, ci zjem to mnie tak pali w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 11:35   #4947
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Aguska gratulacje synka! pochwal się imieniem
O zabobonach słyszałam ale nie osobiście, nie miałam w rodzinie takiej sytuacji. Nie ma co się przejmować

Iskierka - mleko i migdały ale póki co nie musiałam sprawdzać czy działają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 11:48   #4948
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma zgagę? Jak sobie radzić bez leków ? Od wczoraj masakra, ci zjem to mnie tak pali w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze jakiś czas temu nie wiedziałam co to zgaga
Obecnie ratuję się mlekiem. Trochę pomaga
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 12:04   #4949
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez aguska96 Pokaż wiadomość
Za miesiąc zostaje chrzestną u synka mojej siostry i już mnie prześladują komentarze, że jak to w ciąży, że to przynosi pecha u Was też krążą takie zabobony?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zostałam poproszona o zostanie matką chrzestną będąc w 6tyg ciąży. Oczywiście mama dziewczynki nie miała żadnych obiekcji co do takiego zabobonu. Ale osoby starsze, typu ciotka, babcia już mówiły, że nie wolno, bo to nieszczęście. Nie robi to na mnie wrażenia

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma zgagę? Jak sobie radzić bez leków ? Od wczoraj masakra, ci zjem to mnie tak pali w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, zgaga to moja zmora. U mnie działa tylko syrop/zawiesina Gaviscon. Tylko on mnie ratuje. Nic innego na mnie nie działa.

Jestem po 2 dawce sterydów na płuca dla dziecka. Pessar założony, największym problemem jest to, że szyjce robi się kształt 'lejkowaty' i rozchodzi się wewnątrz już. Także najprawdopodobniej jutro mnie wypuszczą do domu z nakazem leżenia. Będzie ciężki czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 12:15   #4950
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma zgagę? Jak sobie radzić bez leków ? Od wczoraj masakra, ci zjem to mnie tak pali w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też już kilka razy miałam, ale lekką. W poprzedniej ciąży miałam mocną zgagę przez prawie cały trzeci trymestr, mleko pomagało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.