Mamusie marcowe 2020 - cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-21, 11:39   #211
coffeandmilk
Przyczajenie
 
Avatar coffeandmilk
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Silesian world
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Mnie na szczęście spojenie raczej nie boli ale młody czasami baaardzo naciska mi na kanał rodny, że aż się zgnam w pół z bólu. W nocy dzisiaj tak mi się kręcił ze przez godzinę spać nie mogłam.
Dzisiaj trochę posprzątałam, też liczę na to że pomoże to w porodzie w terminie w sumie codziennie coś robię i ogarniam
Byłam też na KTG, wszystko dobrze ale jakich kolwiek skurczów brak. W pon wizyta u gina to się dowiem czy coś się ruszylo
Znam ten ból... synek też często pod wieczór i na noc tak się kręci, że ciężko jest zasnąć. A ja jestem dość drobna i to bardzo odczuwam, każdy jego ruch, obrót... główkę też ma w dole i czasem napiera na łono ...

Wy tu już tyle zapisałyście, że ciężko będzie mi nadrobić

Ja mam w poniedziałek wizytę... zapewne dowiem się co z tą szyjką i co dalej... ostatnio mój gin dość poważnie mówił o tej skróconej szyjce, że to za szybko, żeby młody wychodził, a widać że mu się trochę spieszy... dlatego mam leżeć, brać luteinę... A ja aktywna babka i czasem dostaję do głowy tym leżeniem... najchętniej przespałabym ten ostatni miesiąc i wybudziła się na porodówce :P
__________________
Patrz w przyszłość, a nie w przeszłość
coffeandmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:13   #212
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Dzień dobry, jak tam samopoczucia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:51   #213
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Hejka, nie jest najgorzej, choć coraz mi trudniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:52   #214
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Właśnie jestem na zakupach i ledwo chodzę, bolą mnie wszystkie mięśnie od mycia okien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:54   #215
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja jeszcze leniuchuje w łóżku. Ostatni weekend takiego spokoju... dziś jeszcze tylko poinstruowac męża co i jak.
Zastanawiam się cały czas o czym zapomniałam...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 09:55   #216
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

U mnie bol spojenia okrutny. Zdjelam posciele I sie piora . Dol pomalowany ,teraz tylko gora zostala. Male mieszkanie ,ale ciagnie sie ten balagan bo maz maluje tylko po pracy. Mam nadzieje ,ze zdazy do konca marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:21   #217
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez coffeandmilk Pokaż wiadomość
Znam ten ból... synek też często pod wieczór i na noc tak się kręci, że ciężko jest zasnąć. A ja jestem dość drobna i to bardzo odczuwam, każdy jego ruch, obrót... główkę też ma w dole i czasem napiera na łono ...

Wy tu już tyle zapisałyście, że ciężko będzie mi nadrobić

Ja mam w poniedziałek wizytę... zapewne dowiem się co z tą szyjką i co dalej... ostatnio mój gin dość poważnie mówił o tej skróconej szyjce, że to za szybko, żeby młody wychodził, a widać że mu się trochę spieszy... dlatego mam leżeć, brać luteinę... A ja aktywna babka i czasem dostaję do głowy tym leżeniem... najchętniej przespałabym ten ostatni miesiąc i wybudziła się na porodówce :P
A jak bardzo skrócona jest szyjka? Ja mam nastepna wizytę w 37tc i szczerze mówiąc chciałabym usłyszeć że troszkę się skróciła
Wczoraj wszystko poprasowalam, chyba wszystko już gotowe
Ciekawe jak tam Marzena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 11:01   #218
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Byłam wczoraj na wizycie, junior ma już równe 3kg (35t3d), gin obstawia, że będzie z tych większych. Dostałam też już skierowanie na CC i w poniedziałek dzwonię umawiać się na kwalifikację.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:09   #219
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja też po wizycie, mój też 3kg tylko my 36t3d
Cieszę się bo Młody w końcu pokazał nam buzię do tej pory się cały czas zakrywał, więc na fotkę za bardzo nie liczyłam, a tu taka niespodzianka. Pulpecik
Lekarz powiedział że szyjka się skróciła, ale się trzyma.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:10   #220
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Jestem strasznie ciekawa ile waży mój maluch. Niestety ostatnie usg miałam w 32 chyba tc i od tamtej pory nic, a wtedy jeszcze trudno było mówić czy będzie duży czy nie. Mam nadzieję, że mi jutro zrobią w szpitalu po przyjęciu. Nawet nie wiem na jakie ciuszki do szpitala się nastawiać. Wzięłam część 56 a część 62, choć brzuch mam ponoć mały jak na końcówkę, więc może syn też malutki.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:42   #221
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Paula, faktycznie, Ty już jutro się kładziesz do szpitala a pojutrze będziesz tulić Malucha

Co do ubranek to też się zastanawiam czy 56 które spakowałam nie będą za małe.
Też mam raczej mały brzuch, ale ja z kolei słyszałam że to nie ma wielkiego znaczenia jeśli chodzi o wielkość dziecka....
Faktycznie dawno miałaś to usg, ja jak mialam przerwę 4 tygodnie zamiast 3 to już mi się dłużylo i byłam bardzo ciekawa co u Malucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 13:45   #222
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Paula, faktycznie, Ty już jutro się kładziesz do szpitala a pojutrze będziesz tulić Malucha

Co do ubranek to też się zastanawiam czy 56 które spakowałam nie będą za małe.
Też mam raczej mały brzuch, ale ja z kolei słyszałam że to nie ma wielkiego znaczenia jeśli chodzi o wielkość dziecka....
Faktycznie dawno miałaś to usg, ja jak mialam przerwę 4 tygodnie zamiast 3 to już mi się dłużylo i byłam bardzo ciekawa co u Malucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja znajoma przytyła w ciąży 25kg brzuch miała ooooogromny a dziewczynka urodziła się z wagą 2200.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:45   #223
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Jestem strasznie ciekawa ile waży mój maluch. Niestety ostatnie usg miałam w 32 chyba tc i od tamtej pory nic, a wtedy jeszcze trudno było mówić czy będzie duży czy nie. Mam nadzieję, że mi jutro zrobią w szpitalu po przyjęciu. Nawet nie wiem na jakie ciuszki do szpitala się nastawiać. Wzięłam część 56 a część 62, choć brzuch mam ponoć mały jak na końcówkę, więc może syn też malutki.
Przed planowaną cc przyjmujesz się do szpitala dzień wcześniej czy tego samego dnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:56   #224
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Myślę, że wielkość brzucha nie świadczy o wadze dziecka Sama nie przytyłam dużo, nie mam ogromnego brzucha (raczej standardowy, proporcjonalny do reszty sylwetki), a mały w 37 tygodniu ważył prawie 3,5 kg. Boję się, że dobije do 4 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:56   #225
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Przed planowaną cc przyjmujesz się do szpitala dzień wcześniej czy tego samego dnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro po południu mam się już zgłosić ale to dlatego, że mam mieć cięcie z samego rana. Gdybym była np koło południa to by kazali przyjść rano. Trochę nie na rękę mi ta niedziela w szpitalu, ale z drugiej strony na spokojnie zdążą mi wszystkie badania i wywiady porobić.
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
moja znajoma przytyła w ciąży 25kg brzuch miała ooooogromny a dziewczynka urodziła się z wagą 2200.
Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Paula, faktycznie, Ty już jutro się kładziesz do szpitala a pojutrze będziesz tulić Malucha

Co do ubranek to też się zastanawiam czy 56 które spakowałam nie będą za małe.
Też mam raczej mały brzuch, ale ja z kolei słyszałam że to nie ma wielkiego znaczenia jeśli chodzi o wielkość dziecka....
Faktycznie dawno miałaś to usg, ja jak mialam przerwę 4 tygodnie zamiast 3 to już mi się dłużylo i byłam bardzo ciekawa co u Malucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie też słyszałam, że to niby nie ma znaczenia, ale z drugiej strony jeśli ja jestem średniego wzrostu, przytylam ledwie koło 10 kilo a brzuch mam mniejszy niż niektóre dziewczyny w 6-7 mcu (porownywalysmy się ostatnio u położnej) to może jakiegoś giganta nie urodze

Tak... za 48h powinnam już być z maluchem jeśli nie będzie komplikacji. Dziko to na razie trochę brzmi...

Właśnie siedzę nad lista żłobków i próbuje wybrać kilka do których złożyć podanie. Bo słyszałam, że im szybciej tym lepiej. Żeby się do jakiegokolwiek dostał będzie dobrze...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 15:26   #226
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Paula sprawdź sobie na siatkach centylowych może jak prezentowała się waga malucha w tym 32 tc i porównaj do obecnego tygodnia zazdroszczę, że już za chwilę będziesz miała dziecko po drugiej stronie brzucha
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 16:36   #227
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Paula, trochę Ci zazdroszczę! Będę trzymała kciuki za Ciebie i za maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 16:49   #228
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja dzisiaj jakąś zmęczona jestem, byliśmy na małych zakupach z mężem to potem mi jakoś tak strasznie ciężko było. W końcu zamówiliśmy wanienke i lampkę nocną. Już będzie wszystko.
Wielkością brzucha nie ma co się za bardzo sugerować, choć ja dużo nie przytyłam w ciąży bo raptem jakieś 7 kg, brzuch malutki(nikt kto nie wie nie powie ze za mniej niż 2 tyg mam termin) ale synek u mnie z tych mniejszych. Jednak nie raz się zdarza ze kobieta dużo przytyje a dzieciątko małe, albo na odwrót. Też bym chciała w poniedziałek na wizycie usłyszeć że coś się już ruszyło bo im bliżej terminu bardziej nie mogę się doczekać i liczę że młody jednak mniej więcej w terminie przyjdzie (byleby nie dużo po)
Paula to faktycznie dawno już miałaś usg, ja na szczęście na każdej wizycie mam więc jest kontrola. No ale za chwilę już będziesz wiedzieć ile dokładnie waży i mierzy, no i jak wygląda zazdroszczę
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 17:22   #229
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja sporo przytyłam, a każdy mówi, że mam mały brzuszek, dziecko też z tych średnich będzie, nie wiem gdzie te kilogramy

Paula trzymamy kciuki, też bym chciała znać datę przyjścia Małego, jakoś tak łatwiej by było, a tak to czekanie to jedna wielka niewiadoma. Dzisiaj zrobiliśmy zakupy i chyba już wszystko mam można rodzić, tylko kiedy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 17:25   #230
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja sobie daje max 2 tygodnie i musze urodzic inaczej sie wykoncze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 17:46   #231
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Nie ma co sprawdzać, przekonam się już wkrótce, więc i tak nic nie zmienię. Zresztą skala błędu jest taka, że tak na prawdę rozmiar różnicy wychodzi

Widzę, że męża powoli nerwy łapią. Oby w poniedziałek jednak się jakoś trzymał, bo ja nie wszystko będę mogła zrobić.
Jutro jeszcze jedziemy rano po łóżeczko, bo udało mi się znaleźć fajna okazję.

Dzięki za kciuki. Na pewno się przydadzą

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2020-02-22 o 18:47
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:26   #232
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Powodzenia Paula! odzywaj się potem ☺

Ja po imprezie rodzinnej już, następnym razem zobaczę ich rozpakowana. Szok. Bardzo bym chciała jutro urodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:17   #233
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Jutro po południu mam się już zgłosić ale to dlatego, że mam mieć cięcie z samego rana. Gdybym była np koło południa to by kazali przyjść rano. Trochę nie na rękę mi ta niedziela w szpitalu, ale z drugiej strony na spokojnie zdążą mi wszystkie badania i wywiady porobić. No właśnie też słyszałam, że to niby nie ma znaczenia, ale z drugiej strony jeśli ja jestem średniego wzrostu, przytylam ledwie koło 10 kilo a brzuch mam mniejszy niż niektóre dziewczyny w 6-7 mcu (porownywalysmy się ostatnio u położnej) to może jakiegoś giganta nie urodze

Tak... za 48h powinnam już być z maluchem jeśli nie będzie komplikacji. Dziko to na razie trochę brzmi...
Ja na cc mam zgłosić się tego samego dnia tylko z samego rana, wtedy będę pierwsza z tych planowych cięć.

Co do wielkości brzucha, to nie ma co się tym sugerować, ja w poprzedniej ciąży przytyłam niecałe 9 kg, brzuszek malusi, a dziecko bez mała 4 kg 🤦
Teraz brzuch mam większy, a kilogramów na plusie 10.

Trzymam za Ciebie kciuki informuj nas jak będziesz miała możliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:26   #234
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Na pewno dam znać jak się jakoś ogarnę

Powoli sie szykuje, wlaśnie skonczylam dluuuugi prysznic. Stałam chyba z pół godziny pod lejąca się woda, bo kto to wie kiedy będzie następna taka okazja

Męża wygonilam na imprezę służbową, a teraz jak tak słucham radia i tam takie taneczne kawałki lecą to taka mnie ochota na taką imprezę naszła... Ale bym sobie potanczyla... choć raczej w obecnym kształcie poprzeturliwała się z boku na bok
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 15:10   #235
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Nikt nic nie pisze ??
Czy mi sie cos spier...?
Marzenka dalej nic nie napisala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 15:27   #236
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Hej

My z mężem leniuchujemy w weekend, do tego deszczowa pogoda, mega śpiąca jestem, bóle brzucha się pojawiają.. wizyta dopiero 6 marca, pije herbatkę z liści malin i dodatkowo wykonuje masaż krocza, ciekawe czy coś pomoże przy porodzie nie mogę uwierzyć, że niedługo mały człowiek będzie z nami, oby tylko wszystko ok było

Dziewczyny na pewno się odezwa

Edytowane przez agulaaaa
Czas edycji: 2020-02-23 o 15:28
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 15:36   #237
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

My z córą robimy

https://aniagotuje.pl/przepis/ciasteczka-kokosowe

Już stygną
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:13   #238
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Właśnie też mnie zdziwiło, że taka cisza dziś.
Ja już po przyjęciu na oddziale. Zrobili mi badanie gin (zero rozwarcia, zero jakichkolwiek objawow porodu), usg (wyszło 3 kg równe czlowieczka), ktg i wszystkie pobrania krwi. Czekam jeszcze tylko na wizytę anestezjologa, ale to już podobno po kolacji. Więc sobie leżę w piżamce i leniuchuje. Meza wygonilam do domu, bo widzę, że go już potężna panika łapie. Więc wolę, żeby sobie panikował w domu niż mi tutaj
Co ciekawe chyba mój pies czuł, że coś się święci, bo wczoraj mnie nie odstepowala na krok a dziś znowu za mężem tak chodziła cały dzień. A potem jak już wychodziłam do szpitala to nie chciała ode mnie jedzenia wziąć. Ciekawe to
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:19   #239
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja jakąś zmęczona dzisiaj, o dziwo spałam do 10 co już dawno nie miało miejsca no zazwyczaj ok 8 się budzę. Się trochę narobiłam przy obiedzie bo dla siebie robiłam kotleciki z soczewicy a dla męża polędwiczku w sosie pieczarkowym. Zeszło mi z tym prawie 4h ale z przerwami. Teraz odpoczywam bo się plecy odezwały. Potem na piłce trochę jeszcze poskaczę i się pokręcę.
Anusia1990 z przepisu wnioskuję że będą pyszne te ciasteczka
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:19   #240
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Nie ma co sprawdzać, przekonam się już wkrótce, więc i tak nic nie zmienię. Zresztą skala błędu jest taka, że tak na prawdę rozmiar różnicy wychodzi

Widzę, że męża powoli nerwy łapią. Oby w poniedziałek jednak się jakoś trzymał, bo ja nie wszystko będę mogła zrobić.
Jutro jeszcze jedziemy rano po łóżeczko, bo udało mi się znaleźć fajna okazję.

Dzięki za kciuki. Na pewno się przydadzą
Powodzenia! I czekamy na wieści z drugiej strony brzucha
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-12 23:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.